Czy w Gąskach, w gminie Mielno powstanie elektrownia jądrowa?


Witam Wszystkich i Każdego z osobna!              Składając wszystkim życzenia Nowego Roku, nie napiszę „miłego, spokojnego ani szczęśli- wego”. To nie będzie miły, spokojny ani szczęśliwy rok. Jest pismo z Ministerstwa Infra- struktury i Rozwoju (MIiR) z dnia 02 grudnia informujące, że ten nowotwór ministerialny  zebrał już wszystkie materiały, by do 31 grudnia tego roku wydać decyzję w sprawie lo- kalizacji inwestycji energetyki jądrowej w Gąskach.   

Nie wyślę jednak ani skanu tego pisma ani kopii skargi do sądu, którą wnieśliśmy w paź- dzierniku tego roku, która powinna przerwać tok postępowania administracyjnego w daw- nym Ministerstwie Budownictwa, Transportu i Gospodarki Morskiej a obecnie jego spad- kobiercy MIiR do dnia prawomocnego wyroku sądu lub Trybunału Konstytucyjnego.    Niestety  działania  Urzędu  Gminy  Mielno,  urzędników,  lokalnych „działaczy antyatomo- wych” i polityków zmierzają do tego, że lokalizacja w Gąskach stanie się faktem. Nie przy- łożę więcej ręki do tego, by lokalni politycy piekli pieczeń na nieszczęściu ludzkim, jakim  jest wskazanie Gąsek i Gminy Mielno jako miejsca lokalizacji elektrowni jądrowej z jej  pożałowania godną „infrastrukturą”.    Zaczynamy niedługo nowy 2014 rok. Życzę ludziom przede wszystkim mądrości, aby sta- rali się ze wszystkich sił pilnować zdemoralizowanych i zdeprawowanych polityków, któ- rzy rujnując naszą okolicę, chcą zrujnować Najjaśniejszą Rzeczypospolitą Polską. To rolą  każdego z nas – czyli łącznie biorąc Narodu Polskiego – jest, by udaremnić zepsutym politykom bezprawne działania.    Z Bogiem i życząc zdrowia.        Andrzej Marek Hendzel

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Czy w Gąskach, w gminie Mielno powstanie elektrownia jądrowa?

 1. Elektrownia i to jadrowa w Polsce ? co za banialuki !!! W Polsce juz nic nie powstanie gdyz za kilka lat tego kraju juz nie bedzie !!!!

  Polubienie

 2. Polska należy do ludzi i każdy kto o tym zapomniał – powinien zostać przez Naród odsuniętym.
  Bogactwa tego kraju i ta piękna ziemia jest własnością Narodu.
  Nie kupczcie czymś co nie jest wasze złodzieje okradający ten kraj.
  Jak ludzie mówią nie to nie, nie słyszycie, to po aparaty słuchowe się udajcie.

  Polubienie

 3. Za pieniądze podatników przygotowują się już od dawna by stłumić, każdy opór. Wyniki referendum w Mielnie były przeciw budowie. Dlatego uważam, że nie ma, co się denerwować. Szczególnie, że PiS chce referendum ogólnopolskiego.
  http://iddd.salon24.pl/550512,budowanie-atomowego-grobowca-pis-chce-referendum-w-polsce

  Niestety temat lokalizacji EA mało kogo z 40 milionów wyborców w Polsce obchodzi.
  Poniżej przysłany mi link dedykowany dla osób lubiących innych wodzić za nosa, jak osoby w Gąskach i Gminie Urzędu w Mielnie, tamtejsi urzędnicy, lokalni „działacze antyatomowi” i politycy.

  http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/5/3970/3970473_sprite198.swf

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s