Cała ta syjonistyczna zgnilizna


Zwolennikom PiS-u dedykuję

Gdy do rangi geniuszu wynoszony jest zwyczajny kretyn i szubrawiec i powszechne żydo-media nazywają ich „prawdziwymi Europejczykami”, a brednie przez te indywidua wygłaszane uzyskują miano „europejskiego myślenia”, „europejskich postaw”, to jedynym argumentem polemicznym ze zdewastowanymi umysłami winien być argument siły, zwyczajna policyjna pała. Tam gdzie nie dociera myśl i gdzie jest ona bezradna, jedynie ból fizyczny może powstrzymać zalew głupoty i cywilizacyjne szkodnictwo.

Dlatego zwolennikom PO itp. syjonistycznym partyjnym tworom, nie warto poświęcać nawet jednej linijki tekstu. Ci tzw. lepiej wykształceni są całkowicie straceni dla polskich spraw. O nich zapomnijmy.

Warto natomiast wyciągnąć rękę do zwolenników PiS i wsłuchujących się w prawdy wyjawiane przez ludzi Kościoła i jego media. Zwolennicy PiS i tej reszty, przy całej swojej politycznej i umysłowej indolencji kierują się przynajmniej szczerymi wobec ojczyzny intencjami. Nieszczęśni nie potrafią jednak zrozumieć, wykracza to poza ich możliwości percepcyjne, że ewentualne rządy PiS będą dla Polski i Polaków czymś jeszcze gorszym od rządów PO, a to za sprawą skrajnego syjonizmu kierownictwa PiS.

Zwiedzionych przez PiS patriotyczno-katolickim pustosłowiem być może otrzeźwią obrazy, na których ich Napoleon, J.Kaczyński, ręka w rękę z przyjaciółmi z PO (europejską postawę J.Kaczyńskiego wychwalał Europejczyk D.Tusk – Żydzi zawsze razem przeciw Polsce i przeciw Słowianom) i syjonistycznym elementem ukraińskim (babuszka Kliczki była Żydówką, a dziadek wyróżniał się w NKWD) oraz z pogrobowcami banderowców na wspólnej trybunie popierają wepchnięcie Ukrainy do UE. Czyli J.Kaczyński opowiada się za takim samym losem dla Ukrainy, jaki on i jego brat i D.Tusk i inni Europejczycy, zgotowali Polsce. Opowiada się za zniszczeniem gospodarki, za syjonistyczną zgnilizną i degeneracją kultury – bo tym jest faktycznie UE.

 safe_image.php                                       Napoleon ledwie widoczny znad flagi Ukrainy

d64c425f8ec4dbe143431c67f1e4c182                 Tu cała syjonistyczna międzynarodowa banda na jednej trybunie

Za syjonistyczną zgnilizną i degeneracją opowiada się także KK. Dowodów dostarczają same żydo-media Rydzyka.

za: http://www.naszdziennik.pl/wp/64667,mozemy-budowac-przyszlosc.html

                 “Możemy budować przyszłość”

450,253,a78738ba7738f8f85a2808aa05eaba37b43e403eUkraińscy politycy muszą się liczyć z nastrojami i z moralnymi oczekiwaniami społeczeństwa, które organizuje się na Majdanie (FOT. M. MAREK)

Z wielce błogosławionym ks. abp. Światosławem Szewczukiem, arcybiskupem większym kijowsko-halickim, głową Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, rozmawia Piotr Falkowski

Czy polskie doświadczenia, duchowość, tradycja obywatelska i polityczna mogą czegoś nauczyć Ukrainę?

– Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Episkopatowi Polski, który skierował do mnie i do naszych wiernych list z wyrazami solidarności Kościoła rzymskokatolickiego Polski z naszym Kościołem i naszym społeczeństwem. I wspiera nas swoją modlitwą. Chciałbym też podziękować polskim parlamentarzystom za obecność na Majdanie i wszystkim Polakom za wyrazy sympatii i zainteresowanie tym, co się dzieje na Ukrainie. To ciekawe, że rok 2013, który nie był łatwy w stosunkach polsko-ukraińskich, zakończył się takim optymistycznym polsko-ukraińskim momentem pojednania społecznego, wspólnego projektu rewolucji europejskiej na wschodzie Europy. Jestem bardzo wdzięczny Polakom. Dla nas, szczególnie katolików, Polska i rola polskiego Kościoła jest wzorem zaangażowania społecznego. Chciałbym przypomnieć rolę Kościoła w powstaniu „Solidarności” w Polsce, na początku procesu społecznej transformacji.

Ksiądz Arcybiskup przez pewien czas pełnił posługę w Argentynie.

– Zostałem mianowany biskupem w wieku 38 lat. Przez cały rok byłem najmłodszym katolickim biskupem na świecie. Wysłano mnie do Argentyny, żebym opiekował się naszą eparchią w Buenos Aires, która jest sufraganią arcybiskupstwa (łacińskiego) Buenos Aires. To znaczy, że ks. kard. Jorge Bergoglio był tym biskupem, człowiekiem i przyjacielem, który nauczył mnie, co to znaczy być biskupem w Argentynie. Można powiedzieć, że wziął mnie za rękę i poprowadził po torach mojego życia i posługi w Argentynie. Nasze relacje były i są bardzo ciepłe. (…) Papież, mój pierwszy nauczyciel posługi biskupiej, jest teraz wzorem, jak być pasterzem nie tylko diecezji, ale całego Kościoła.

pokreślenia (kolor czerwony) – Dariusz Kosiur

                                                                   *                        *                          *

I czegóż więcej trzeba do wyciągnięcia właściwych wniosków? Ile trzeba uporu, żeby źle odczytać obrazy i fakty? Ale niestety, wystarczy także odrobina głupoty, niechęci do myślenia i pójdą do urn głosować na PiS, bo tak podpowie Rydzyk i pobłogosławi Kościół.

Dariusz Kosiur

Reklamy

55 uwag do wpisu “Cała ta syjonistyczna zgnilizna

 1. Nie ma czegoś takiego jak zbiorowa odpowiedzialność,nawet w odniesieniu do żydowskiej monolatrii,która wykreowała rasizm.
  Żydowska ewolucyjnie ukształtowana strategia grupowa wpływa na politykę globalną,ale i konkretnie na wykorzystywanie istniejącego systemu w Polsce.Walka na slogany to wyjątkowo prymitywna zabawa,która może kończyć się wylaniem dziecka z kąpielą.
  Czytam aktualnie książkę O POGROMY LUDU POLSKIEGO Juliana Unszlichta wydaną w roku 1912.Autor wybrał drogę kapłana KrK,natomiast brat Józef drogę zbrodniczego komunizmu.
  Książka jest poświęcona tym Polakom pochodzenia żydowskiego,którzy w chwili radykalnego rozłamu między polskością a żydowstwem nie zawahali się stanąć po stronie Sprawy Polskiej.
  Sprawę Polską dziś trzeba umieć opisać aby zaprogramować systemowe,wręcz rewolucyjne zmiany.

  Polubienie

 2. @Mieczysław S.Kazimierzak

  Książka jest poświęcona tym Polakom pochodzenia żydowskiego,którzy w chwili radykalnego rozłamu między polskością a żydowstwem nie zawahali się stanąć po stronie Sprawy Polskiej.
  Sprawę Polską dziś trzeba umieć opisać aby zaprogramować systemowe,wręcz rewolucyjne zmiany.

  Zdaje się, że zaczynam Pana rozumieć i powoli pojmuję Pański upór odnośnie zachowania wartości (szkoda, że ich Pan nie wymienia) łacińskiej cywilizacji.
  Otóż, każdemu może zdarzyć się błąd, ale inteligentny osobnik, społeczeństwo, winien, winno wyciągnąć z tego wniosek. Tym bardziej, jeśli ten sam błąd powtarza się wielokrotnie. Nie będę sięgał głęboko w historię i powiem tak, w kwestii żydowskiej popełnił fatalny błąd W.Gomułka, powtórzył go i to bardziej nieszczęśliwie, E.Gierek. I to już winno nam wystarczyć do wyciągnięcia politycznych wniosków, o ile ostatni błąd Gierka nie okaże się dla Polski i Polaków śmiertelny.
  Mniejszość żydowska nie może w Polsce uzurpować sobie najmniejszych praw do sprawowania władzy na jakimkolwiek szczeblu administracji publicznej i państwowej. Nie istnieje w sensie politycznym tzw. dobry i zły Żyd i byłoby grzechem roszczenie sobie pretensji do takiej selekcji. Istnieje mniejszość żydowska, która jako całość musi podlegać prawom rdzennego narodu lub może zmienić miejsce zamieszkania.

  Polubienie

 3. Rodak sygnujący się jako ‚USA’ ma całkowitą rację. Zwyczajna policyjna pała a najlepiej paralizator można by adekwatnie zastosować w stosunku do autora tekstu. Czemu nie. XXI wiek a osoba o inicjałach (W)yznawca (P)ustego (S)zajsu takie rzeczy wypisuje. Intelektualne nic, pustka.

  Polubienie

 4. @tumry

  Czy mamy nieprzyjemność powitać zwolennika PO itp. tworów?

  Zniszczenie całej gospodarki kraju, niszczenie wszystkich sfer funkcjonowania państwa i narodu polskiego, ewidentne przyczynienie się do bezrobocia, bezdomności i do ogromnego wzrostu samobójstw Polaków, zasługuje nie tylko na pałę, ale na szubienicę.

  Polubienie

 5. tumry, nauczycielu akademicki, psychologu z doktoratem, trenerze sportowy, miłośniku pały i paralizatora
  gdzie ty tu się dopatrzyłeś osoby o inicjałach WPS?

  Polubienie

 6. @Mieczysław S. Kazimierzak. Zacytuję p. „pewien fragment” z… „Na powszechnej polskiej nędzy bogacili sie coraz bardziej Zydzi. Nie mieli jednak dostępu do stanowisk publicznych, a wiec cywilizacja zydowska, nie mieszała sie jeszcze z naszą, z łacińską. Zydzi nie wywierali wtedy jeszczena nas wpływu cywilizacyjnego: nie przejmowano sie ich poglądami na dobro i zło.Ale zawisłość ekonomiczna od nich zaczęła sie na dobre.” Który to „okres”?

  Polubienie

 7. >>>>Mniejszość żydowska nie może w Polsce uzurpować sobie najmniejszych praw do sprawowania władzy na jakimkolwiek szczeblu administracji publicznej i państwowej. Nie istnieje w sensie politycznym tzw. dobry i zły Żyd i byłoby grzechem roszczenie sobie pretensji do takiej selekcji. Istnieje mniejszość żydowska, która jako całość musi podlegać prawom rdzennego narodu lub może zmienić miejsce zamieszkania.<<<<

  Dokładnie tak Panie Dariuszu tutaj dodałabym jeszcze,że np. watykańskie wpływy / obca nam frakcja / też powinny nie mieć żadnego znaczenia w życiu politycznym.Osoby podejmujące polityczne / lub strategiczne dla narodu / posady powinny być lustrowane do trzeciego pokolenia wstecz.
  pozdrawiam

  Polubienie

 8. Abstrahując od tematu, opis pod zamieszczoną wyżej fotką: „Napoleon ledwie widoczny znad flagi Ukrainy”,

  przypomniał mnie jeden słynny aforyzm, którego autorem jest tym razem, ten prawdziwy Napoleon Bonaparte,

  cyt: „Od wielkości do śmieszności – dzieli tylko jeden krok”.

  I tak sobie zaraz pomyślałem, jaka byłaby reakcja zebranych na placu, gdyby Vitaliy zamachnął się w sposób nieostrożny podniesioną w górze „ciężką” ręką, ubijając „kaczkę” drugą z rzędu…

  Ale byłoby śmiesznie…

  Polubienie

 9. chcialbym wykrzyczec bardzo glosno jedna rzecz: PANIE PUTIN KIEDY PAN W KONCU ZACZNIE UZBRAJAC I POMAGAC TALIBOM W AFGANISTANIE I ODWDZIECZY SIE SYJONISTYCZNEJ ZACHODNIEJ ZGNILIZNIE tak jak oni to zrobili 30 lat temu??? Chcielibysmy zobaczyc tych platnych najemnikow z NATO ze swoim najlepszym arsenalem broni i taktyka na ziemi jak radza sobie z afganskimi mudzahedinami!!! gwarantuje ze przyspieszy pan proces wycofywania sie z tych terenow wszystkich imperialistycznych zbrodniarzy i podrzegaczy wojennych za co swiat bedzie kolejny raz panu wdzieczny!!

  Polubienie

 10. Adm, gdyby tak więcej uwagi czytając, to byłoby adekwatniej. Owa (W)ierność (P)olsce (S)uwerennej, to niejako inicjały poglądów człowieka, którego pisanie świadczy nie o szczytnym ideale wyrażonym tymi właśnie słowy, a raczej na rzecz (W)yznawcy (P)ustego (S)zajsu, gdyż jest już wiek XXI i numery typu Ochrana przechodzą słabo. Szanowny Adm trzeba to niestety wziąć pod uwagę. Ponadto Adm, a więc być może administratorze słowa, od pały i paralizatora to ja się pisząc jednak zdystansowałem. Gdyby było możliwe takie Pańskie spojrzenie na sprawę, to byłoby to zgodne z moimi intencjami. Nie rozumiem ponadto czemu ma służyć cytowanie informacji o mojej skromnej osobie, skoro każdy może to zrobić bez przeszkód we własnym zakresie. Oczywiście jeżeli zechce. Ukłony

  Z kolei Panie Dariuszu sformułowanie pytania-przypuszczenia o sympatie tumrego w stosunku do (P)aki (O)bwiesiów jest dużym nietaktem z Pańskiej strony.

  Polubienie

 11. Ukraincy znajduja sie w takim samym amoku, w jakim byli POlacy w przededniu przystapienia do Unii….lata 90….
  Logika nei ma tu zadnego zastosowania…poniewaz Ukraincy od Polakow roznia sie tylko dialerktem..ale predyspozycjami psychicznymi licza sie tylko emocje i obiecanki..im glupsze , im bardziej nieprawdopodobne tym bardziej przekonuja masy… ze w Europie ,,,. bude im duze lipsze:-)))

  Polubienie

 12. Z cytowanego w tekście głównym wywiadu z ks. arcybiskupem Światosławem Szewczukiem, głową Ukraińskiego Kościoła Grekokatolickiego (zależnego od Watykanu):

  …Chciałbym przypomnieć rolę Kościoła w powstaniu „Solidarności” w Polsce, na początku procesu społecznej transformacji.

  Ksiądz Arcybiskup przez pewien czas pełnił posługę w Argentynie.

  – Zostałem mianowany biskupem w wieku 38 lat. Przez cały rok byłem najmłodszym katolickim biskupem na świecie. Wysłano mnie do Argentyny, żebym opiekował się naszą eparchią w Buenos Aires, która jest sufraganią arcybiskupstwa (łacińskiego) Buenos Aires. To znaczy, że ks. kard. Jorge Bergoglio był tym biskupem, człowiekiem i przyjacielem, który nauczył mnie, co to znaczy być biskupem w Argentynie.”

  (koniec cytatu)

  Ponoć Karol Wojtyła został wybrany na papieża glosami CIA i kardynałów niemieckich. (wg. „rozwiedki” ówczesnego ministra Spraw Wewnętrznych PRL Mieczysława Kiszczaka – skądinąd to nazwisko, podobnie jak nazwisko mego kolegi, b. ministra Obrony Janusza Onyszkiewicza, brzmi bardzo po ukraińsku)

  A po co został wybrany na papieża pochodzący z Argentyny kardynał Bergoglio?

  Odpowiedzi na to pytanie udzielił anty-globalistrycznie nastawiony Amerykanin Mark Gleen na portalu [shamireaders]:

  „Bergoglio to po prostu kontynuacja przyjaznych judaizmowi papieży, począwszy od Roncalli (Jana XXIII). Jeśli weźmiemy pod uwagę pośpiech, z jakim ‚przeszedł na emeryturę’ jego poprzednik Benedykt i powiążemy go z pochodzeniem Bergoglio (Argentyna/Ameryka Łacińska, kolejna ważna półkula przeznaczona do przejścia przez tumult inspirowanych przez CIA/Mossad ‚kolorowych rewolucji’, które BEZ WĄTPIENIA będą określone jako ‚wiosna latynoamerykańska’), to w mym osobistym odczuciu rola Bergoglio polega na kontynuowaniu programu zaduszania systemu odpornościowego świata katolickiego w stosunku do wirusa judaizmu. A przez to, w odpowiednim momencie, (kościół katolicki) uwiarygodni siły stojące za rozmaitymi powstaniami, które będą miały miejsce w krajach takich jak Argentyna, Wenezuela, Boliwia, Ekwador, które obecnie znajdują się solidnie usytuowane w obozie krajów pro-irańsko/anty-izraelsko/anty-NWO.”

  I dokładnie w takim samym celu arcybiskupem kościoła grekokatolickiego na Ukrainie został wybrany Światoslaw Szewczuk, kształcony w Argentynie, u boku kardynała Bergoglio, znanego już za czasów rządów tamtejszych generałów…

  Polubienie

 13. Zgnilizna nadaje się tylko na odpady.
  Wiec nie ma z nia co czekac az jej smrod rozleje się na caly swiat !

  Pytanie co z nia zrobić,jak się jej pozbyć ?
  Może ktoś z dyskutantow podpowie.

  Polubienie

 14. Wiadomości z frontu „pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie : jej zwolennicy wymiękają :

  „Ponad 70 uczestników masowych protestów w Kijowie zwróciło się o pomoc medyczną w dniach 31 grudnia – 8 stycznia – poinformowało dzisiaj biuro prasowe miejskiej administracji. Około połowa pacjentów skarżyła się na obrażenia lub wyziębienie organizmu, u pozostałych zdiagnozowano zaostrzenie się chorób przewlekłych, zatrucie alkoholem, choroby infekcyjne i zaburzenia psychiczne. Do szpitali w Kijowie od rozpoczęcia akcji protestacyjnej zostało przewiezionych ponad 500 osób. O pomoc lekarską zwróciło się około 1000 osób”

  za : http://jeznach.neon24.pl/post/104548,sobota-11-01-2014

  Polubienie

 15. Franz, …..kiedy Putin zacznie?
  Najpierw musi wstać z kolan, albo jak mówił A. Dugin przestać uprawiać polityki w półprzysiadzie
  Mija mu pod nosem wiele wspaniałych okazji, ale albo on ślepy, albo zbyt lękliwy.
  Może czeka aż zachód rozwali mu Rosję ( tak jak rozwala i niszczy Syrię)

  Polubienie

 16. Wysiłki Waszyngtonu w Rumunii mogą doprowadzić do powstania ogniska napięcia, które będzie główną udręką nie tylko dla tego państwa, ale także dla jego najbliższych sąsiadów. Stany Zjednoczone przy wsparciu ONZ starają się przesiedlić z Iraku do Rumunii kilka tysięcy przedstawicieli Ludowych Mudżahedinów. Troskę tak zwanej cywilizowanej społeczności o radykałów można wyjaśnić w łatwy sposób: mudżahedini uznają za swoją misję walkę z Iranem, który Zachód jest gotów osłabić wszelkimi możliwych środkami.

  Iran i Irak uznały Ludowych Mudżahedinów za organizację terrorystyczną. Jej ramię zbrojne – „Narodowo-Wyzwoleńcze Wojsko Iranu” – uważane jest za założyciela Narodowej Rady Oporu, łączącej wszystkie siły opozycyjne tego kraju. I jeżeli w połowie lat 60. ubiegłego wieku „chwalebna” historia tych, którzy nie zgadzali się z reżimem szacha zaczynała się dość romantycznie – od idei stworzenia bezklasowego społeczeństwa socjalistycznego – to doprowadziła ona do masowych aktów terrorystycznych i sabotażu. W wyniku bezwzględnego odporu władz Iranu Ludowi Mudżahedini przenieśli się do Iraku, z terytorium którego brali udział w atakach zbrojnych na Iran podczas wojny irańsko-irackiej, a także w działaniach przeciwko Kurdom. Naloty na Iran były kontynuowane także w kolejnych latach, już z polecenia i pod kontrolą Stanów Zjednoczonych.

  Zresztą, bogata „lista” (około 50 tysięcy osób, w tym najwyższej rangi urzędników z Iranu) nie przeszkodziła Unii Europejskiej, a następnie Stanom Zjednoczonym w niedawnym usunięciu tej organizacji z wykazu organizacji terrorystycznych. Jest całkowicie zrozumiałe dlaczego. Zgodnie z formułą „wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”. Zachodni stratedzy robią wielkie postępy w wykorzystywaniu podobnych schematów w odpowiednim momencie: początkowo uważali członków Ludowych Mudżahedinów za terrorystów.

  Dziś plany Waszyngtonu, aby umieścić ich w Rumunii, są co najmniej nieodpowiednie, uważa orientalista Boris Dołgow:
  Więcej na:
  http://polish.ruvr.ru/2014_01_10/USA-chca-zalac-Rumunie-terrorystami/
  ========================================
  A z Rumuni już tylko krok na Węgry gdyby Orban zaczął się stawiać, lub na Ukrainę gdzie do spółki z banderowcami mogli by obalić Janukowycza i pójść dalej na Rosję wyzwalać ją z pod ,,zimnego czekisty” Putina

  Polubienie

 17. krzyk58@gazeta.p
  dyl
  inkaa77
  Michał Jarzyński
  RomanK
  Franz
  Zapraszam od siebie do redagowania strony WPS, zatem już nie tylko do jej komentowania ale także do zamieszczania na niej swoich przemyśleń w szerszej formie, do zamieszczania na stronie własnych artykułów i opracowań.
  Osobom które wyrażą na to chęć i zgodę, prześlę zaproszenie z wordpress na e-maila po akceptacji którego zostaje się redaktorem strony.
  Jak państwo wiecie mało nas i każda para rąk by się nam przydała.
  Zwiększenie liczby redaktorów to zwiększenie zasięgu i popularności strony, to także, większe jej możliwości propagandowe.
  Jesteśmy Polakami więc miejmy te nasze obowiązki polskie na pierwszym planie.

  Polubienie

 18. Jedno jest tutaj budujące a mianowicie spietranie się działalnością Prawa i Sprawiedliwości. Ta lawina epitetów pod adresem tej partii i ludzi, którzy ją konstytuują o tym świadczy. Wszystkimi zmysłami ‚zdies’ czuje się zadaniowość, czyli agenturalną robotę typu (G)ranat (W)issiarionowicza. Jakże to ujadanie jest budujące. Szykuje się niezłe wycie. Dzięki za ten nastrój!

  Polubienie

 19. @tumry

  Dziwne, niby dorosły, niby umie czytać, a nie przyswaja i nie rozumie oczywistych obiektywnych faktów – niestety, to jest częsta cecha zwolenników PiS. Są odporni na na fakty.

  Ciekawe będą Pańskie refleksje po okresie ewentualnych rządów PiS, gdy sytuacja Polski i Polaków będzie jeszcze gorsza niż obecnie.
  Zalecałbym umiar i wstrzemięźliwość w apologetycznym stosunku do PiS, polityczna głupota nie jest powodem do dumy.

  Polubienie

 20. Augustyn,

  cyt: „Pytanie co z nia (dyl – syjonistyczną zgnilizną) zrobić,jak się jej pozbyć ?
  Może ktoś z dyskutantow podpowie.”

  Nieco wyżej zasugerowałem krótko: na początek, zacząć od siebie…

  Teraz pokuszę się o rozwinęcie mej myśli przy pomocy metafory.

  Jako że wśród komentatorów artykułów na stronie WPS, można zauważyć dość liczne grono fan(atyk)ów charyzmatycznego Jezusa Chrystusa, zatem dla lepszego zrozumienia mojej powyższej sugestii, pozwolę sobie zacytować jedno, króciutkie zdanie z NT,

  Jezus: „Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”.

  Idąc za wskazaniem Mistrza, jeśli dajmy na to, w miejsce „prostytutki” puszczającej perskie oko do zakompleksionych idiotów – podstawimy „syjonizm” – to otrzymamy mniej więcej to, czym (kim) „syjonizm” w rzeczy samej jest.

  Jezus właściwie jednym prostym zdaniem, bardzo jasno dał „linczującym” do zrozumienia, że jeśli tak naprawdę chcą, aby ta się „nawróciła” na lepszą drogę – to wpierw klientela musi przestać ją odwiedzać…
  Master Jesus, już lepiej nie mógł tego wyartykułować.

  Polubienie

 21. Kontynuując wątek – syjonizm – to rodzaj skomplikowanej i przewlekłej choroby, odnoszącej się do specyficznej wąskiej grupy ludzi, zakompleksionych wymoczków, ze skłonnościami psychopatycznymi, którzy planetę Ziemię, mylnie odbierają jak swój większy „zakład”…

  Polubienie

 22. inkaa77
  Zaproszenie zostało wysłane na pana/pani adres
  Gdy poczta z wysłanym e-mailem zostanie otwarta proszę kliknąc na accept

  Polubienie

 23. tumry
  Trzeba mieć na prawdę politycznego ,,geniusza” za szefa partii by mając władzę, w środku kadencji oddać ją swojemu zaciekłemu wrogowi politycznemu.
  Inny ,,geniusz” tej partii walczył jak lew o krzesełko w Brukseli i podjudzał do wojny z Rosją maleńką Gruzję, która właśnie dostała od niej ostro po d…pie. Zaklepany dla historii jako ten co rozbił się o feralną brzozę.

  Polubienie

 24. (Dariusz ‚Kosa’-Kosiór) Wpis częściowo niemerytoryczny. Inne ‚argumenty’ politycznie księżycowe, gdyż zawsze lepszy ewentualny tryper niż pewna kiła.

  (Adm) Pierwszy akapit – uwaga słuszna, „geniusza” można było sobie darować. Akapit drugi – wymysł, spotwarzający człowieka śp. i kamuflujący rolę Ruso-Sowietów, które w sposób zaplanowany napadły na Gruzję. Powtórka z sytuacji z roku 1921, a więc agresji Sowietów, nie zakończona tym razem zajęciem całego kraju dzięki akcji śp. właśnie.

  Polubienie

 25. tumry,

  albo zaczniesz merytoryczną dyskusję( jeśli cie na to stać?), albo będziesz musiał opuścić to forum. Wysikaj się do PiSuaru, jeśli mocz naciska ci na mózg, albo twoje popisy „mózgowe” zostaną zablokowane. Pieprzyć farmazony możesz na spotkaniach PiSu – oni w tym przodują.

  Polubienie

 26. Gdyby rzeczywiście Rosja napadła na Gruzję to dziś Gruzja byłaby częścią Rosji jako republika.
  Rosja odparła atak Gruzji na tę część Osetii która nie uważa się za Gruzję i nie uznaje jej władzy nad sobą

  Polubienie

 27. @tumry

  Jedyne, co się Panu udaje, to ośmieszanie własnej osoby.
  Powyżej pisałem całkiem poważnie: głupota nie jest powodem do dumy i proszę się z nią nie obnosić – przynajmniej na naszym forum.

  Polubienie

 28. Panie adm

  Cyt: „Jesteśmy Polakami więc miejmy te nasze obowiązki polskie na pierwszym planie.„

  Zabrzmiało mi tu z lekka a`la Dmowski… jednakże jeśli dobrze pamiętam, to R. Dmowski słowa swe kierował do „wyższego typu” człowieka…
  Natomiast skromana osoba – dyla, swą nazwą nawiązująca do niemieckiego bohatera ludycznego, Dyla Sowizdrzała, pod taki „typ” ma jeszcze daleko…

  Cyt: „Zwiększenie liczby redaktorów to zwiększenie zasięgu i popularności strony, to także, większe jej możliwości propagandowe.”

  Ponadto, dylątko ceni sobie rzetelną informację, niźli jakąkolwiek z form propagandy…

  Ale jako że dobre wychowania obliguje, choć przyznam się, że do tej pory odmówić nie potrafię tylko pięknej niewiaście, postanowiłem przyjąć pańskie zaproszenie.

  Ps. Ale ostrzegam, robi Pan to wyłącznie na własną odpowiedzialność.

  Polubienie

 29. MIĘDZY PROPAGANDĄ A PROPAGOWANIEM POLSKIEJ MYŚLI

  Skoro szacowny Jaśnie Pan dyl zwrócił na ten szczegół uwagę, nie mogę udawać ślepego, chociaż już w przeszłości zamierzałem rozwinąć ten temat. Tak czy siak coś trzeba w tej materii uczynić, bo każdorazowe przedzieranie się przez śmietnisko skutkuje tym, że pot i łzy umysłowej pracy idą w gwizdek.
  A więc wycinać i do kosza wrzucać!
  A jak kto ma ochotę na grzebania w śmietniku — jego wola!

  Polubienie

 30. ZWOLENNICY

  „Dlatego zwolennikom PO itp. syjonistycznym partyjnym tworom, nie warto poświęcać nawet jednej linijki tekstu. Ci tzw. lepiej wykształceni są całkowicie straceni dla polskich spraw. O nich zapomnijmy”.

  Właśnie dlatego nie poświęciłem nigdy zwolennikom PO nawet jednej linijki tekstu.
  Dopisują się naturalnie do Nicości — niepomni oczekującej kary wciąż nowi Zwolennicy.
  A tych zwyczajnie wypada lekceważyć, albowiem szkoda na nich atramentu.
  Do takich zupełnie zgranych facetów należy mini-ister Zdrojewski, po sławetnym oświadczeniu w sprawie obowiązkowego płacenia na dostatnie życie reżimowych dziennikarzy.

  Polubienie

 31. CYTAT (dla zwiększenia uwagi)

  „Zdaje się, że zaczynam Pana rozumieć i powoli pojmuję Pański upór odnośnie zachowania wartości (szkoda, że ich Pan nie wymienia) łacińskiej cywilizacji.

  Otóż, każdemu może zdarzyć się błąd, ale inteligentny osobnik, społeczeństwo, winien, winno wyciągnąć z tego wniosek. Tym bardziej, jeśli ten sam błąd powtarza się wielokrotnie. Nie będę sięgał głęboko w historię i powiem tak, w kwestii żydowskiej popełnił fatalny błąd W.Gomułka, powtórzył go i to bardziej nieszczęśliwie, E.Gierek. I to już winno nam wystarczyć do wyciągnięcia politycznych wniosków, o ile ostatni błąd Gierka nie okaże się dla Polski i Polaków śmiertelny.
  Mniejszość żydowska nie może w Polsce uzurpować sobie najmniejszych praw do sprawowania władzy na jakimkolwiek szczeblu administracji publicznej i państwowej. Nie istnieje w sensie politycznym tzw. dobry i zły Żyd i byłoby grzechem roszczenie sobie pretensji do takiej selekcji. Istnieje mniejszość żydowska, która jako całość musi podlegać prawom rdzennego narodu lub może zmienić miejsce zamieszkania”.

  (Dariusz Kosiur)

  Polubienie

 32. dyl
  Zaproszenie zostało wysłane na pana adres
  Gdy poczta z wysłanym e-mailem zostanie otwarta proszę kliknąc na accept

  Ostrzeżenie przyjmuję bez lęku. Różnić się zawsze możemy byle dla dobra Polski

  Polubienie

 33. A więc hipoteza, że tacy z was patrioci jak z ‚koziej (gen. Koziej to wasz zapewne opiekun) d… trąba potwierdziła się’. Kasuje się jedne wypowiedzi piszącego, żeby pozostawić inne, i w ten sposób zmienić sens tego co zostało powiedziane. Roman Dmowski przewraca się w grobie na Cmentarzu Bródnowskim, gdyż był naukowcem, patriotą i politykiem na długą metę. Inaczej jak Piasecki Bolesław, agent Stalina, któremu to falangiście jak chciał bryknąć zamordowano syna. Do polityki jego ojca właśnie swoją kolaboracją nawiązujecie. Zachowujecie się tak jakbyście chcieli wykonać 300% normy zleconego wam zadania, polegającego na dzieleniu patriotów i dostarczaniu neokomunistom pretekstów do szkalowania najzdrowszej części narodu. To co jest tutaj publikowane, to najczęściej intelektualny szajs, który jednak (G)eszeftowi (W)ykidajły np. dostarcza amunicji, żeby łżąc, niszczyć to co w Polakach wielkie i najbardziej wartościowe. Oczywiście dysponuję kopiami stron w ich stanie sprzed cenzorskiej ingerencji, co zostanie stosownie wykorzystane. Do Miłego

  Polubienie

 34. tumry,

  nie psuj powietrza w towarzystwie, wiesz, że to nieelegancko?! Swoje bzdety wykorzystaj w sławojce, to ich miejsce- tylko najpierw zrób wydruk, nie bierz z sobą całego komputera:))

  Polubienie

 35. @tumry

  To forum jest jak najbardziej dostępne dla osób o różnych poglądach politycznych i odmiennych od poglądów prezentowanych przez Autorów. Polemika z oponentem jest zawsze mile widziana, jeśli nie jest pozbawiona argumentów merytorycznych i logicznych.

  Pańskie komentarze pozbawione są jakichkolwiek argumentów broniących polityki PiS, są w zasadzie spamem. Proszę uwzględnić tę uwagę w następnym swoim komentarzu, jeśli nie chce Pan, żeby był ostatnim Pańskim komentarzem na tej stronie.

  Polubienie

 36. @Adm W kwestii zaproszenia. Na dziś jestem, uwazam „słaby merytorycznie.” Punkt widzenia portalu WPS jest i pozostanie moim punktem widzenia. Pozostanę na dotychczasowej pozycji, aktywnego obserwatora, z podkreśleniem, iz pod prawie kazdym textem mogłbym podpisać się „in blanco”.Czytelnikiem portalu jestem „od zawsze”, z uwagi na tożsamośc poglądów na geopolitykę, i nie tylko. @tumry Gruzińskie zbrodnie wojenne w Południowej Osetii – wojna 08082008. http://www.war080808.com Wystarczy poszukać, kilka wersji językowych.Dla zorientowanych „w temacie” sprawa prosta i oczywista od pierwszego dnia konfliktu. O „zbieżnosci z Olimpiadą w Pekinie już nie wspomne, gdyz syjonistyczny reżim Saakashvilego, Olimpiadę potraktował jako przykrywkę, miał w d..e, odwieczne prawa uswięcone tradycją, iz na czas Igrzysk,” odkładano broń”.

  Polubienie

 37. trumny,

  cyt: „Roman Dmowski przewraca się w grobie na Cmentarzu Bródnowskim, gdyż był naukowcem, patriotą i politykiem na długą metę. ”

  Dokładnie TAK. Taką właśnie osobą był, po 1926 roku, usunięty w polityczny niebyt,
  R. Dmowski.
  A czego nie sposób powiedzieć o Józku P. (finansowanym do dokonania puczu przez wywiad brytyjski), bożyszcze – idolu, powiewającym obecnie na PiSs – u sztandarach… z którym to utożsamia się Guru partii (jako produktu UK), wyedukowany przez Jana Józefa Lipskiego…

  Polubienie

 38. tumry,

  proszony byłeś o nie puszczanie bąków w towarzystwie, ale z twoją kidersztubą jest coś nie tak, więc nie ma rady na twe smrody.
  A jeśli to trwała dolegliwość gastryczna, na którą cierpisz i dzień bez rozwolnienia jest dla ciebie dniem straconym, to radziłem ci już po ludzku- drukuj swoje „rewelacje” i nie wychodź ze sławojki ( to największe osiągnięcie twego piłsudczykowskiego guru. Współczesny twój przewodnik:Kaczor pozostawi po sobie tylko smród, nawet bez kilku desek na krzyż).

  Polubienie

 39. @tumry. Radzę zapoznać sie z textem pt. „Okruszki historii ( Pilsudski i Slązacy)”.Na http://www.prawica.net/badura . Może pomoże , i jeszcze do analizy sześćdziesiąt kilka mistrzowskich porównań, tzw. ‚pod prąd”. Zyczę przyjemnej lektury, no i oczywiscie – komentarz.

  Polubienie

 40. Czytałem kiedyś, wydane jeszcze przed wojną, wspomnienia o zmarłym mężu (chyba 2-giej) pani Piłsudskiej. Zapamiętałem z tej książki fragment, w którym ona pisze, że jej małżonek miał obsesję karła, który wciąż się przy nim pętał, mieszając mu plany odtworzenia „Polski Jagiellońskiej”. (Piłsudski był z Litwy, czyli dzisiaj Białorusi, więc trudno go było posądzać o miłość do czarnego „brudnego” zindustrializowanego Śląska. Sprawy ekonomii po prostu lekceważył. To ponoć była przyczyna jego nie poparcia dla powstań śląskich).

  No i w krypcie pod katedrą na Wawelu gdzie w 1936 roku umieszczono jego zwłoki, bezpośrednio przy wejściu do komory z jego truchłem, umieszczono w 2010 roku zwłoki liczącego sobie 163 cm wzrostu prezydenta IV RP.

  Wyraźnie kara boża…

  Polubienie

 41. tumry – do sławojki
  Panie Kazimierzak- proszę znaleźć sobie inne miejsce do uprawiania „wojny na slogany” , albo pisać merytorycznie

  Polubienie

 42. Ja tylko jestem świadkiem takiej wojny,w której jedna ze stron odwołuje się do chaosu stanowiącego istotę wiary światopoglądowej bazującej na judaizmie :

  Moje merytoryczne stanowisko,że do POLSKIE LOGOS I ETHOS trzeba językiem matematyki dopisać rozdział o wartościach narodowych.
  Tego się spodziewałem,ale nie znajduję na portalu WPS.

  Polubienie

 43. Najbardziej czytelny, wręcz ulubiony przez pana język matematyczny, winien wyartykułować oczywiste postulaty oparte o wartości narodowe:

  1) Konstytucja jest najwyższym prawem w RP i nadrzędnym nad umowami międzynarodowymi, które muszą być zgodne z konstytucją
  2) KK jako ostoi „cywilizacji łacińskiej” nie jest potrzebny ( „uświęcony” konkordatem) status największego posiadacza ziemskiego w Polsce.
  3) jedynym właścicielem banku emisyjnego i dominującym banków inwestycyjnych w Polsce jest państwo polskie
  4) sprawowanie naczelnych urzędów państwowych wq. Polsce należne jest wyłącznie Polakom
  5( istnienie mniejszości narodowościowych gwarantowane jest prawem, obowiązuje je jednak zasada lojalności interesom państwa polskiego
  6) zabroniona jest prawem dominująca pozycja obcego kapitału w mediach krajowych; media publiczne są wyłącznie państwowe lub samorządów terytorialnych lub zawodowych
  7) kłamstwo historyczne i antypolonizm w edukacji powszechnej jest zabronione i karane z urzędu
  8) rachunki bankowe instytucji państwowych i samorządowych mogą być prowadzone jedynie przez banki państwowe
  9) żadne z wyznań religijnych nie może być uprzywilejowane lub wyjęte spod powszechnego prawodawstwa państwowego

  Polubienie

 44. Wyczyszczone po permanentnym gastrycznym niedomaganiu tumrego, ale jednak odór przez jakiś jeszcze czas będzie się unosił. Przepraszamy komentatorów.

  Polubienie

 45. Ambitny ten Pan Zawsza : być w Unii,brać z Unii ale nie podporządkowywać się Unii :))) A tak odnośnie dotacji z UE o której się ciągle trąbi – ciekawa jestem ile dotujemy tą Unię i czy w ogólnym bilansie jesteśmy na plus? Nie ma nigdzie dokładnych sprawozdań z tego rozliczenia? A ciekawa jestem jako podatnik – nie podobają mi się dwa fakty : dotujemy Unię i podporządkowujemy się Unii,a unia chce nam zakazać wędzenia kiełbasy / ha ha ha / ciągle tylko jakieś nakazy,zakazy.Ciekawa jestem dlaczego Unia nie wyda zakazu na konserwant e250 dodawanego do większości jedzenia – e250 jest rakotwórczy i powoduje szereg skutków ubocznych – no ale zakaz takiego konserwantu zniszczyłoby firmy komercyjne i poszła by w ruch drobna przetwórczość,a nad takimi trudniej by było utrzymać kontrolę no ludzie byliby zdrowsi / firmy farmaceutyczne by nie zarabiały / itp.itd

  Polubienie

 46. Co do politycznej działalności Zawisza / pomijając juz miłość z KK / to zapodał sobie samobója Zawisza: Racja jest po stronie Izraela -> Stałym celem radykalnych islamistów jest unicestwienie Izraela. Nie możemy więc zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael – komentuje dla DZIENNIKA Artur Zawisza.

  Polubienie

 47. Pingback: Cała ta syjonistyczna zgnilizna | Rzeczpospolita Polska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s