Wczoraj do Icka Dickmana dołączył tylko Ariel Sharon


PO prawie ośmiu latach przebywania w stanie śpiączki, na łono Abrahama przeniósł się w końcu żydowski zbrodniarz i premier Ariel Sharon. O czym w żałobnym tonie nachalnie informowały powszechne żydo-media w III RP z gwiazdą Dawida w tle.

images

                     Zbrodnicza przeszłość premiera Szarona

W różnych publikacjach niejednokrotnie przypominano zbrodnie popełnione przez Szarona w przeszłości w odniesieniu do zupełnie niewinnych Arabów. Przypomnę tu choćby to, co pisał na temat Szarona b. agent Mossadu Victor Ostrovsky w wydanej w 1990 roku książce napisanej wspólnie z Claire Hay pt. „By Way of Deception” (New York 1990, s. 317). Ostrovsky pisał tam: „Ariel Szaron już jako 25-letni dowódca dowodził raidem komanda, które zabiło grupę niewinnych Jordańczyków, zmuszając premiera Ben Guriona do publicznych przeprosin”. Grażyna Dziedzińska z kolei pisała w „Naszej Polsce” z 25 października 1990, że oddział Szarona jest odpowiedzialny za okrutną pacyfikację jordańskiej wioski Kibya w latach 50-tych, wysadzenie wtedy w powietrze 46 domów palestyńskich wraz z przebywającymi w nich 60 osobami, w tym kobietami i dziećmi. Szarona oskarżono również o zbrodnie wojenne popełnione na jeńcach egipskich w 1956 roku. Z takim oskarżeniem wystąpił publicznie między innymi były deputowany do Knesetu Uri Awneri (wg korespondencji E. Nejmana z Tel Awiwu, „Trybuna” z 16 sierpnia 1995).
Premiera Szarona szczególnie obciąża dokonana przy jego przyzwoleniu i wsparciu masakra w dwóch obozach uchodźców palestyńskich w Sabrze i Szatili w 1982 roku. Libańscy falangiści wymordowali wówczas w bestialski sposób ponad 1.000 bezbronnych Palestyńczyków: kobiet, starców i dzieci. Izraelskie wojska ułatwiły całą rzeź, oświetlając teren masakry reflektorami i rakietami i blokując ofiarom drogi ucieczki. Masakra w Sabrze i Szatili wywołała masowe manifestacje protestu tysięcy Izraelczyków i generał Szaron został ukarany zdjęciem go z dowództwa. Odtąd wielu nazywało Szarona „Rzeźnikiem z Libanu”.
Nawet słynny „jastrząb” z „Gazety Wyborczej” Dawid Warszawski przyznawał w jej numerze z 6-7 stycznia 2001, że: „Wybór Szarona na pewno zaś oznaczałby oddanie fotela premiera człowiekowi, który w 1982 roku, okłamując zarówno rząd, którego był członkiem jak i cały naród, wplątał Izrael w krwawą wojnę w Libanie. Kosztowała ona życie ponad tysiąc Izraelczyków, wielokroć więcej ofiar po stronie arabskiej (…) Wreszcie byłby to wybór człowieka, który odpowiada za dopuszczenie do masakry w Sabra i Szatili (…)”.
W lecie 2001 w popularnym programie telewizyjnym „Panorama” brytyjskiej BBC przypomniano rolę Szarona w umożliwieniu krwawego spacyfikowania obozów palestyńskich w Sabrze i Szatili i zaapelowano o postawienie go przed Trybunałem Międzynarodowym w Hadze. Zachęciło to Palestyńczyków do wytoczenia Szaronowi procesu przed sądem w Brukseli. Mogli to zrobić, bo belgijskie prawo karne umożliwia karanie zbrodniarzy wojennych bez względu na ich narodowość i miejsce popełnienia przestępstwa.

autor: prof. Jerzy Robert Nowak

za: http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_57.html

 

1953: Oddziały pod komendą Ariel Sharon, zaatakowały nie uzbrojona wioskę arabską Qibya w zdemilitaryzowanej strefie. Wysadzili w powietrze 42 domy i zabili ponad 60 mieszkańców którzy przebywali w nich.

za:  http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/teror.html

images

zamieścił: Dariusz Kosiur

Reklamy

10 uwag do wpisu “Wczoraj do Icka Dickmana dołączył tylko Ariel Sharon

 1. Stało się to czego się tak bardzo obawialiśmy i przed czym wcześniej również ja przestrzegałem , gdzie tylko mogłem naszych internautów. Sejm większością głosów przegłosował ustawę o „bratniej pomocy” dla Polski :

  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/104639,ustawa-o-bratniej-pomocy-przeglosowana-przez-sejm

  Oto przykład Jak prezydent Rosji Putin radzi sobie z niechcianymi u siebie mniejszościami narodowymi- wywiad z Albinem Siwakiem na 2:19:50

  Nie ulega wątpliwości, iż ten “sejm” działa ze szkodą dla Polski i Polaków. Rzekomy protest “opozycji” – PIS to gra o której w swoim czasie powiedział śp. generał Sławomir Petelicki cyt.

  “Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

  źródło : http://wiadomosci.onet.pl/…/gen-krytykuje-rzad-to…/zby1m

  Cytuję również komentarz do tej wypowiedzi Andrzeja Szuberta prowadzącego blog Opolczyk.pl :

  “No cóż – Petelicki zdradził publicznie jedną z największych tajemnic naszego szabrowanego baraczku – a więc, że domniemana “walka” PO i PiS – bliźniaczych kibuców – jest hucpą i politycznym igrzyskiem dla odmóżdżonych tłumów”.

  źródło : http://opolczykpl.wordpress.com/…/sprawy-gen…/

  Przypominam apel Józefa Kosseckiego do funkcjonariuszy RP pod którym się w pełni podpisuje poniżej :

  Polubienie

 2. Szczegółowy wykaz głosowania nad odrzuceniem ustawy”o bratniej pomocy” znajdziemy tutaj, ale oczywiście głosowanie PiSu i SP za wnioskiem o odrzucenie ustawy jest jedynie udawaniem „patriotyzmu i suwerenności” w sytuacji, gdy wiadomo było, że głosami koalicji PO i PSL + SLD + TR przeciw wnioskowi za odrzuceniem ustawy ( czyli za jej przyjęciem) ustawa przejdzie.

  http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/58_1/$file/glos_58_1.pdf

  Polubienie

 3. W związku z uchwaleniem przez sejm ustawy o „bratniej pomocy” wszystkim,którzy się do tego przyczynili, a więc Prezydentowi, Premierowi, posłom łącznie z posłami PIS na czele z ich wodzem Kaczyńskim/Kalksteinem dedykuje tę piosenkę :

  Panowie i Panie u koryta w Polsce – pamiętajcie o tym- My Wam tego nigdy nie zapomnimy.
  Zdradziliście nas i bezpowrotnie utraciliście nasze zaufanie. Już jesteście na śmietniku historii.

  Polubienie

 4. panie paziem panie jarzynski
  smiem twierdzic ze ariel szaron to slaby zawodnik w porownaniu z tym ktory pozostal na ziemii palestynskiej jako pierwszy jej okupant czyli benjamin netanjahu- to jest dopiero zbrodniarz i zwyrodnialec zydowski zakała stąpająca po naszej planecie. Co do ustawy nr 1066 to tylko gdy pojawily sie pierwsze wzmianki o niej juz wowczas wszyscy wiedzielismy ze zostanie ona wprowadzona w zycie, syjonisci i zdrajcy polscy spokojnie przygladali sie nastrojom spolecznym caly czas je kontrolujac, przeszla spokojnie jak i ustawa podwyzszajaca wiek emerytalny do 67 roku zycia, jak podpisanie trakatu europejskiego przez trio kalkstein tusk sikorski czy tez tzw reforma ofe, w niepolskich mediach puszcza troche wypowiedzi pseudo publicystow ktorzy poszczekaja na siebie, troche o pogodzie i warunkach narciarskich w alpach i tak byle do soboty- na weekend polaczki troche popija bo karnawał i w poniedzialek zapomna co bylo tydzien temu, ja natomiast udam sie dzis do roboty i opowiem swoim wspolpracownikom cala historie zwiazana z ustawa o obcych sluzbach na terenie naszego kraju- efekt opowiesci znam juz teraz: polowa zupelnie mnie zignoruje jednak wyslucha mej tworczosci ktora jednym uchem wleci drugim wyleci- im jest zupelnie wszystko jedno, oni nie chca sluchac takich rzeczy, lepiej cos o modzie albo motoryzacji, druga polowa rozpocznie dyskusje i mędrkowanie podczas ktorej dojdzie do wniosku ze nalezalo glosowac na pis czy „czerwonych” i tak do najblizszego meczu pilkarskiego..

  Polubienie

 5. Panie Franz długo sie zastanawiałam/zastanawiam nad problemem,który Pan poruszył i właściwie dalej nie wiem jednak wyodrębniłam kilka czynników – media kreujące rzeczywistość,a właściwie iluzję rzeczywistości w której każdy z rodaków ma swojego obrońcę / ideologicznego / jakim jest PO PIS i pomniejsze – rodacy poprzez media identyfikują się i w rezultacie maja poczucie bezpieczeństwa – złudnego bezpieczeństwa.Ponadto poruszane są sprawy nieistotnej wagi / dla większości / jak in vitro i inne odwracające uwagę.Media poruszając te mniej istotne problemy dają poczucie ważności,możności wypowiedzenia się.W ważniejszych kwestiach dyktatura mimo protestów ale ludzie dalej tkwią w przekonaniu,że jednak mają coś do powiedzenia.Myślę,ze została zaburzona skala wartości / potrzeb / u moich rodaków – proszę się zastanowić nad tematem wciąż przewijającym sie w mediach – seksualność.Skuteczne odwracanie uwagi Polaków / no bo co tez tak naprawdę może interesować Rydzyka czy Palikota co Polacy robią pod kołderką w swoich własnych czterech ścianach ? / od istotnych problemów,bo np. dla mnie seksualność innych jest nie ciekawa i mało mnie interesuje / po za patologami jak pedofilia czy gwałt / ale media poruszając tą kwestię dają szansę na wzajemne obrzucanie sie gooownem,walkę w myśl zasadzie Panie Franz „Dziel i rządź” – zastanawia mnie tez swojego rodzaju autyzm rodaków,który nie pozwala im dalej sięgnąć umysłem jak do czubka swojego nosa. Dziwi mnie to,bo przecież nie trzeba być wcale wykształconym ani nie potrzeba być geniuszem aby dostrzec co się dzieje i szukać rozwiązania aby się tak nie działo.

  Polubienie

 6. @inkaa77, @Franz

  Zgadzam się z Państwem.
  Istnieje ogromny repertuar socjotechnik manipulowania społeczeństwem, które stosuje żydo-system władzy.
  Np. „orkiestra Owsiaka”, niby zbożny cel, pomoc szpitalom i chorym (inną, nie publikowaną, ciemną stroną tej „orkiestry” jest to, że sprzęt medyczny nie jest darem dla szpitali, a użyczany jest w lizing – no, ale lud tego nie wie) – Owsiak zdobywa pozytywny wizerunek. Dzieci moich znajomych – skądinąd przyzwoici ludzie – biegały z puszkami dla Owsiaka. I jednocześnie Owsiak organizuje swoje „przystanki” – „róbta co chceta”, czyli promocje pijaństwa, narkotyków, seksualnych orgii itd., itp., czyli degeneruje młodzież, mając autorytet społecznika.
  Temu samemu służy szkolenie i promocja liderów lokalnych społeczności, z reguły młodych Żydów, których promują żydo-media. Najpierw są oni inicjatorami jakichś nawet przydatnych przedsięwzięć np. miejsc rekreacji, ścieżek rowerowych etc., czym mogą się później chwalić i wykazać działalnością społeczna, a potem stają się automatycznie liderami politycznymi i nawet niekoniecznie muszą reprezentować oficjalne partie, ale zawsze właściwy kierunek nakreślony przez sanhedryn.
  Trudno walczyć z całą tą totalitarną syjonistyczną akcją bez pieniędzy i bez mediów takich jak telewizja.

  Polubienie

 7. Owsiak -> zbiórka kasy dla dzieci to … według mnie następny paradoks polskiej rzeczywistości.Przy tak wysokich podatkach / patrz. koszt życia 1 na YT / to nie tylko dzieci ale wszyscy rodacy powinni mieć zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie,a nie,że trzeba robić zbiórkę aby zapewnić sprzęt do ratowania życia najmłodszym,a w tym czasie wydaje się kasę na kościoły i muzea żydowskie następnie dalej utrzymywanych z naszych podatków -> absurd. Ślepota moich rodaków na takie paradoksy mnie zastanawia i przeraża.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s