POLSKA PATRIOTYCZNA biuletyn 56


Nr 56  Rychwalacy czytajcie, potem oceniajcie
Biuletyn bezpłatny
Powstała Nowa Siła Polityczna

POLSKA   PATRIOTYCZNA

 Jedyna Partia, która posiada realny program likwidacji biedy i bezrobocia, program odbudowy i rozwoju Kraju, ze zniszczeń demokratycznych.

Budynek który służył sportowcom, jest przemielony  na gruz i miał być na drogi pod asfalt, gruz nie spełnia jak się okazuję wymogów.
P a r a n o j a !

Bodynek-Biletyn-56

 Co ludzie buduję społecznie a natura nie przewróci   człowiek nie powinien niszczyć. Jak zatem walczyć? Jak tworzyć siłę? Jak wytworzyć elity gminy, podnieść świadomość Rychwalaków, by sami sobie nie szkodzili

„Kardynał Wyszyński uczył” „Rodzi się pokolenie Polaków zobojętnianych na wszystko,  ludzi bez twarzy, bez oblicza,  na których nie można liczyć.”

Czy można liczyć na Włodarzy Rychwała kiedy mówią co innego i robią co innego. Realizują cele swoje i promują swój układ która jest zgubą dla Rychwała. Robią imprezy sprytnie pod biznes za nasze pieniądze, robią to  inteligentnie, ale  ta  inteligencja jest fałszywa podparta kłamstwami, obłudą, która wyżera mózg człowieka na tyle, ze by mieć ludzi w ręku, szczególnie młodzież na wybory. Polacy! Obudźcie się z letargu.! 

Dziś można obserwować cichy i ukryty piąty rozbiór (a ilu to widzi) Rychwał Potrzebuje Porządnej Naprawy!!!

Ja kieruję się obroną interesów narodowych i chcę służyć NARODOWI, nie dbając o własne zaszczyty.

Na ziemi polskiej nie zaszczepił się ani system komunistyczny ani system kapitalistyczny (liberalny). System komunistyczny niekiedy był nie ludzki z jednej strony ale z drugiej strony coś się budowało, były mieszkania, były bezpłatna służba zdrowia, leki, sanatoria, było pełne zatrudnienie, nikomu nie brakowało na chleb, nikt nie żebrał i nie umierał..

To co się robi dzisiaj, to jest jeszcze gorzej niż było. Trwa cicha atanazja. Wyprzedaję się dobra narodowe. Polska przechodzi pokojowy podbój przez tzw integrację. europejską zachodu. (który nie musiał użyć wojska)

Zachód najpierw wyzwolił nas z własnej władzy, z własnych fabryk i  banków, wyzwolił nas rozbrajając pokojowo armię, a następnie wyzwala nas z własnej ziemi. Takie wyzwolenie przeszła Polska. Polska przechodzi powolną likwidacje państwa. Czy rozumiecie. Oceńcie dla kogo pracujecie, przecież nie pracujecie dla siebie i Polski. Kochani Polacy.

Są w naszej społeczności tacy ludzie, którzy nie splamili swoich rąk w rozkradaniu, niszczeniu, wyprzedaży Polski. Stawiajcie na takich ludzi.

C z a s   k u ć   k o s y

Kucie-kos-56

Próbowano mnie parę razy skompromitować, majątkami, pieniędzmi,  stanowiskami, wymyślonymi prowokacjami. Nie powiodło się im. Próbują następnej prowokacji, widocznie się boją prawdy. Opiszę później. Nie dajcie się zwieść mamidłom i nie wierzcie najemnikom okupacyjnej Unii.

Dziś można obserwować cichy i ukryty piąty rozbiór (a ilu to widzi) Rychwał Potrzebuje Porządnej Naprawy!!!

JESTEŚMY W STANIE NIE WYPOWIEDZIANEJ WOJNY Z ROZPOZNANYM WROGIEM

“Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie”

Inne rasy to bestie i zwierzęta są uważane za ludzkie odchody. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”. Powtarza często Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

rysunek-56

Bez oczyszczenia polskiej krwi nie jesteśmy w stanie Polski uratować i odbudować, dlatego trwa agonia Polaków i Polski…

 R O D A C Y    P O L A C Y  !

Nie musimy żyć w niewoli pod obcą nacją i dźwigać i jej jarzmo, musimy popędzić naszych wrogów tam gdzie ich miejsce.

RATUJMY SIEBIE I POLSKĘ !!! By nie było za późno.

Wyborcy gminy Rychwał dali głosy zaufanym Radnym i płatne nie   małe gaże, a co zafundowali Radni wyborcom. Odpowiadam! Zdradzili wyborców którzy złożyli 167 podpisów przeciw budowie siłowni wiatrowy, za było 40. Po co to robią? Kiedy Niemcy wycofują z użytkowania siłownie wiatrowe. Polska ma stać ich złomowiskiem. W
2002 roku poprzedni burmistrz Jan Bartczak podpisał porozumienie z jedną z firm  budującą siłowni e wiatrowe. Po zmianie burmistrza na Dziamarę okazało się, że dokumentów nie ma w urzędzie , zginęły. Może zginęły bo musiały zginąć, bo interes tamtego burmistrza nie zgadzał się z interesem obecnego burmistrza. Taki jest obraz obecnych włodarzy.

Wiatraki-56

W 2011 roku  obecni  radni  byli przeciwni  wiatrakom.  Bo tak im kazał mówić  burmistrz  Dziamara  o  ich  szkodliwym  i  wpływie  na  gminę  oraz  konsekwencjach  z  jakimi   wiąże   się   ich   postawienie. Obecnie zmienił zdanie i większość  radnych  też  zmieniło  zdanie.  Dziecinada!

Jeżeli samorządy w okręgu konińskim dadzą się nabrać na 800-900 siłowni wiatrowych, to elektrownia PAK i kopalnia zniknie jako polskie przedsiębiorstwo i utraci ponad 6000 ludzi prace. To jest zadanie imperialnej Unii, by wyniszczać Polskę biologicznie brakiem pracy, głodem, wyjazdem za chlebem.

Czy zrozumiecie?

Składając Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Wszystkim mieszkańcom Rychwała i gminy, dzieląc się tradycyjnym opłatkiem, życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014 pogodnego spojrzenia, dużo zdrowia i energii w obronie wartości osoby ludzkiej i wszystkich naszych rodzin

Poseł na Sejm IV kad. Zdzisław Jankowski

Reklamy

4 uwagi do wpisu “POLSKA PATRIOTYCZNA biuletyn 56

 1. Za puentę, tego co się w Polsce dzieje od ćwierćwieku, niech posłuży fragment z mojego przydługiego eseju, napisanego przed kilku laty – „Littera docet, littera nocet”:

  „Dzisiejsza sytuacja Polski, większej podstawy społeczeństwa polskiego, łatwo daje się w formie aluzji przyrównać do literackiego fragmentu jednej z powieści nieżyjącego już polskiego pisarza Jana Dobraczyńskiego.
  Autor podejmuje się w niej, literackiego opisu bolesnych doświadczeń młodych wietnamskich dziewcząt lat 50 – tych XX w., które uciekając przed czerwonymi oddziałami Wietkongu, trafiają do obozu dla uchodźców, założonego przez francuskich żołnierzy.
  Tu jak szybko mają okazję się przekonać, uzyskują tylko pozornie zbawiennego schronienia przed prześladującymi je czerwonymi rodakami, albowiem jednego z wieczorów, pijani francuscy „wybawiciele” dokonują na nich zbiorowego gwałtu… a po wszystkim i przed wyjściem, bezczelnie i butnie dodając:
  NIE MA CO PŁAKAĆ – WOLNOŚĆ KOSZTUJE – BĄDŹCIE Z TEGO DUMNE…!!!”

  cyt autora: „W 2011 roku obecni radni byli przeciwni wiatrakom. Bo tak im kazał mówić burmistrz Dziamara o ich szkodliwym i wpływie na gminę oraz konsekwencjach z jakimi wiąże się ich postawienie. Obecnie zmienił zdanie i większość radnych też zmieniło zdanie. Dziecinada!”

  „DZIECINADA”?!?! …PECUNIA NON OLET… SIŁA PURPURY… i prezentów

  W mojej pod słupskiej gminie gdzie obecnie mieszkam, jak to opowiadał mnie ostatnio, starszy wiekiem emerytowany sąsiad, co istotne pracujący jeszcze przed kilku laty w urzędzie gm., radni analogicznie j/w, za „prezenty’ przyjmowane od swych niemieckich, austriackich i japońskich przyjaciół, umożliwili im pod „zasiew” betonowo – żelaznym wysłużonym szrotem lokalnych gruntów.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s