Radio ,,ZGRZYT”


Poniżej prezentujemy pierwszą internetową audycję radia ,,Zgrzyt”, w ramach tz.  ,,oddolnie organizującego się społeczeństwa obywatelskiego’’

Radio Zgrzyt, niezależne, niezawisłe, samorządne, choć nie związki zawodowe i nie solidarne, będzie miało własny głos i własne opinie na sprawy bieżące i minione, na to co nas otacza i co się z nami dzieje, lub co inni z nami wyprawiają.

Zatem pozgrzytamy sobie o różnych sprawach i sprawkach by naprostować myślenie jednych i skrzywić u innych. By zmienić tok myślenia, lub by niektórzy zaczęli myśleć.

Jak każda działalność tak i ta musi mieć budżet i wpływu, by wyposażyć studio, by z nadawania poprzez mikrofon za 15 zł. zacząć nadawać nieco bardziej profesjonalnie poprzez mikrofony półprofesjonalne co najmniej. By za takim mikrofonem od czasu do czasu posadzić profesjonalnego lektora, a nie byle zrzędę i gadułę (takiego jak ja) który będzie pieprzył trzy i po trzy, a najczęściej bez sensu i składu. I w końcu, by podawana informacja była rzetelna, sprawdzona i obiektywna, a opinie wyrażane z zgrzytaniu warte były odsłuchania i zapamiętania.

Zatem jeśli ktokolwiek z państwa na tym forum jest za, niech zapamięta konto na które można wpłacać na rzecz istnienia radia ,,Zgrzyt”.

PKO BP S.A. Olsztyn

90 1020 3541 0000 5102 0047 1193

Jednocześnie w imieniu radia ,,Zgrzyt” informuję, że pierwsze 20 osób, które wpłaci na podane konto kwotę wyższą lub równowartą 50 zł otrzyma książkę  ,,Miecz króla Jana” z dedykacją autora (lub bez niej), w zależności od życzenia.

Książka jak na muzycznym klipie poniżej

 

Reklamy

8 uwag do wpisu “Radio ,,ZGRZYT”

  1. PYTANIE zasadnicze ! jaki duch unosić się będzie nad radiem ? -jeżeli w wartościach katolickich -czyli jak dla mnie żadnych -nie prześlę 1 złotówki

    Polubienie

  2. To tylko kwestia wymowy, tak jak z popularną niegdyś wódką żytniówką.
    Za wpłatę z pewnością podziękuje samo radio

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s