Ile własności mają dziś Żydzi w Polsce?


Zasadniczy podział bogactwa Polski nastąpił po linii układu „okrągłego stołu” między Żydami z „Solidarności” i „Chamami”. czyli polskim skrzydłem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

W grudniu 2004 roku, czyli dziesięc lat temu dostałem list od Polaka w Hiszpanii, który cytuję w całości:
„Witam Pana serdecznie i zarazem pozdrawiam z Hiszpanii. Dzisiaj trafiłem na Pana stronę internetową i przeczytałem wszystkie artykuły i poczułem sie jakbym czytał swoje przemyślenia na temat Polski. Dziękuję za te artykuły.
Pamiętam Pana kampanię wyborczą, jako 16 letni człowiek byłem z Panem całym sercem i wierzyłem, że będę mógł wejśc w dorosłe życie w wolnym silnym kraju, gdzie wszyscy będziemy miec szanse na rozwój i bogacenie się.
Niestety moje marzenia bardzo szybko rozprysły się w zderzeniu z rzeczywistością. Tak więc kiedy w nastepnych latach widząc jak rozrasta się ten układ postkomunistyczny i jak ludzie głosuja wciąż na tych samych byłych komunistów postanowiłem w 2000 roku poszukac szczęścia w Hiszpanii.
Od dłuższego czasu studiuję ten okres wielkiego przekrętu i przeraża mnie przyszłośc naszej Ojczyzny. Wiem, jak ciężko jest ustawic się na zachodzie Europy i martwi mnie ten masowy wyjazd Polaków za pracą. Przypomina mi to opowiadania moich dziadków o przedwojennych wyjazdach na „saksy”. Myslę jednak, że kiedy przepracują kilka lat poza Polską będą większymi patriotami niz przed wyjazdem.
Ostatnimi laty obserwuję silne zainteresowanie inwestycjami izraelskimi w Polsce i na ogół dobrze sobie radzą te firmy.  Myśłi Pan, że mają jakieś powiązania z władzą, a może inwestują pieniadze wyssane z kraju w różnych aferach. Zwróciłem uwagę na jednego dewelopera, firmę www.gtc.com.pl, której wszystkie drogi prowadzą do Izraela www.kardan-nadian.co.il. „
Mój korespondent miał słuszne obawy co do przyszłości Polaków w swoim kraju. Niemoralny skok z gospodarki planowanej do dzikiego kapitalizmu spowodował przejęcie wartości materialnych przez różne grupy z kraju i zagranicy. Zaszokowani Polacy nie mieli dostępu do tajnej prywatyzacji i reprywatyzacji, a wręcz przeciwnie mieli wielkie utrudnienia w dojściu do kapitału. A przecież wszyscy wiedzą, że kapitał jest niezbędny w gospodarce kapitalistycznej. Beneficjentami dóbr materialnych, które przez dziesięciolecia budowali Polacy stali się rodzimi złodzieje oraz skoligaceni zagraniczni inwestorzy. Z powodu wysokiego procentu Polaków pochodzenia żydowskiego przy obradach „okrągłego stołu” i w kolejnych rządach, niewątpliwie kapitał żydowski miał i ma preferencyjne warunki do inwestycji w Polsce. Dlatego obecnie, po dwudziestu pięciu latach przemian ustrojowo-własnościowych należy zadac pytanie: czyja jest Polska ?
Przykładem niewłaściwych zmian własnościowych na początku lat 90-tch jest afera spółki ART-B, której mózgiem był pewny siebie, obleśny Meir Bar, podpułkownik SHABAT, czyli gospodarczego oddziału Izraelskiej Agencji Bezpieczeństwa.
Ta spółka wyssała około $450 milionów dolarów z Polski i była głównym sponsorem kampanii wyborczej Lecha Wałęsy i spółki „Telegraf”  Kaczyńskich z PIS. Wojskowe służby specjalne nie zrobiły nic aby temu zapobiec. Fundacja „Stefana Batorego” węgierskego Żyda Sorosa z kolei zawsze wspierała Unię Demokratyczną, która jest dziś znana jako PO. Polskie „szmaciaki” z SLD mimo wielu afer nigdy nie miały takiej pomocy, musiały sprzedac swoje lokum na Rozbrat w Warszawie, a ostatnio stracili nawet swoją gazetę „Trybuna Ludu”, z powodu braku funduszy. Czyli w polityce i finansach Żydzi prześcigneli „Chamów”.
Media w Polsce straszą nas zaborczością naszych sąsiadów, Niemiec i Rosji. Ja nie widzę takiego zagrożenia a to dlatego, że Niemcy są do tej pory zajęci zagospodarowaniem terenów byłej NRD i jednoczeniem EU, a Rosjanie mają tak wiele problemów wewnętrznych, że nie mają czasu ani głowy na agresywne działania w Polsce.
Zasadniczy podział bogactwa Polski nastąpił po linii układu „okrągłego stołu” między Żydami „Solidarności-BIS” i „Chamami”, czyli polskim skrzydłem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Przewagę mieli Żydzi ponieważ szybko sciągneli wyspecjalizowane żydowskie instytucje oraz swoich ziomków, którzy wyemigrowali z Polski w 1968 roku i dobrze znali moralne i niemoralne metody gromadzenia kapitału w gospodarce wolnorynkowej. Rodzime „Chamy” takiej przewagi nie miały,  bo chciały grabić majątek narodu sami, bez krytyki patriotycznej polskiej diaspory na obczyżnie. Dlatego aby poznać prawdę o przejęciu polskiej własności przez obce nacje,  oprócz Amerykanów, Anglików, Włochów, Francuzów czy Niemców powinniśmy szczególnie uwzględnić procentowy udział własności Żydów w dzisiejszej Polsce.
W 1939 roku Polscy Żydzi ( 3.5 miliona, czyli 10% ludności) majątek swój szacowali na 10 miliardów złotych, udział w handlu na 52%, w przemyśle i rzemiośle na 42%, do budżetu państwa wpłacali 28% wszystkich wpływów. Wśród lekarzy i adwokatów kolejno 33,5% to i 53% to bylo Żydzi. Na 103 teatry 15 było żydowskich. To oni również wydawali 160 tytułów gazet i czasopism o dziennym nakładzie 790 tysięcy egzemplarzy.
Po zmianie ustroju w 1989 roku przeciętny Polak, czyli człowiek pracy został całkowicie odcięty od możliwości bogacenia się przez niemoralne, drakońskie ustawy i dyrektywy szybko wprowadzone przez kolejne rządy począwszy od rządu Tadeusza Mazowieckiego,  który na większość stanowisk rządowych powołał Żydów z wierchówki II-giej „Solidarności”. Trzeba pamiętac, że ten antypolski rząd powstał na podstawie sfingowanych wyborów według zdradzieckiej umowy „okrągłego stołu” według której PZPR-wcy mieli znaczną ilośc posłów w Sejmie i utrzymali „siłowe” resorty w swoich łapach z zabezpieczeniem przez „umownego” prezydenta, czerwonego generała Wojciecha Jaruzelskiego.
Wybitnie szkodliwe były takie rzeczy jak niemoralny podatek zwany „popiwkiem”, który zabraniał podwyżek płac dla pracowników państwowych zakładów pracy, haracz w postaci dywidendy, który doprowadzał te zakłady pracy do bankructwa, stały kurs dolara przy wysokim stopniu inflacji (60%), który drenował kieszenie Polaków, hamował eksport sztucznym umacnianiem złotówki  a jednocześnie nabijał kieszenie kapitalistów oraz tajna prywatyzacja, kiedy to praktycznie rozdawano rentowne zakłady pracy „swoim” ludziom, często tylko po to aby je wyzyskac i zniszczyć. Tym samym Polska straciła miliony miejsc prac a kolejne rządy straciły dużą częśc bazy podatkowej i na świadczania socjalne musiały pożyczac pieniądze z zagranicy. I tak podupadła opieka zdrowotna, wiele szpitali stanęło w obliczu bankructwa, aż na koniec rząd Tuska podwyższył Polakom wiek emeryturalny i praktycznie wykradł pieniądze oszczędzane na kontach OFE aby załatac powstałą dziurę budżetową. Skutkiem niemoralnych zmian własnościowych i grabieży, przyrost naturalny Polaków, który jest wprost proporcjonalny do dobrobytu,  tak się zmniejszył, że w 2013 roku zajeliśmy 212 pozycję na świecie z 224 krajów na liście. Polska wymiera.
Nie dziwmy się więc, że mój młody korespondent z Hiszpanii juz 10 lat temu był rozczarowany stanem państwa i martwił się o przyszłosć swojej ojczyzny, do której pewnie marzył aby kiedyś wrócic.  Dlatego dziś chcemy wiedziec, czyje są kamienice a czyje ulice. Jaki jest udział własności Polaków w dzisiejszej Polsce. A to dlatego, że w dzisiejszej gospodarce kapitalistycznej krajem rządzi pieniądz a demokracja jest demokracją pieniądza. Człowiek wolny to taki, który ma pieniądze na swój dom i zabezpiecznie bytu swojej rodziny. Trudno jest oczekiwac aby zubożały, zestresowany pogonią za pieniądzem obywatel był prawdziwym demokratą,  ponieważ taki człowiek zdaje sobie sprawę, że jego głos wyborczy nie przyniesie mu wymiernych korzyści. Jest on potwierdzeniem zasady, że to system tworzy ludzi i jeśli ten system zaczyna niszczyc ludzi, to trzeba go zmienic i trzeba zacząc budowac państwo od nowa.
Na początek powinniśmy zrobić remanent kraju aby podliczyc dobra, które nam jeszcze zostały. Nawet kioskarka musi zrobic remanent po zmianie obsługi budki „RUCH”. O długach to wiemy,  bo je spłacamy. Tu chodzi o dobra materialne, prywatne i państwowe, które jeszcze są w rękach Polaków, które jeszcze nie są w rękach wrogich nam ludzi. Bo praktycznie od tego poziomu trzeba będzie budować nowe państwo na zasadach narodowego socjalizmu, korzystnego dla większości Polaków.

 

Nawet jeśli niewiele nam zostało po cwierć wieku manipulacji i grabieży to szybko możemy odbudowac kraj na swój spośób ale bez rąk cwanych manipulantów i złodziei w naszych kieszeniach, którzy nawet teraz sięgają po nasze lasy. Aby nasza Ojczyzna była matką, a nie okrutną macochą.

 

Stanisław Tymiński

za:http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/105663,ile-wlasnosci-maja-dzis-zydzi-w-polsce

Reklamy

8 uwag do wpisu “Ile własności mają dziś Żydzi w Polsce?

 1. Cytat:
  „Zasadniczy podział bogactwa Polski nastąpił po linii układu „okrągłego stołu” między Żydami z “Solidarności” i „Chamami”. czyli polskim skrzydłem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.”

  Odpowiedz:
  To nieprawda co napisal S.Tyminski.
  Uklad zawarty przy „okraglym stole” w 1989r byl porozumieniem pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z Solidarnosci i KOR – prosze zapoznac sie z lista glownych graczy, ktorzy pozniej zajmowali wazne stanowiska w panstwie.
  Za wyjatkiem rzadu premiera J.Olszewskiego z ROP, ktory sprawowal wladze przez 6 i pol miesieca i sprywatyzowal 1 zaklad, pozostale zydo-rzady masowo wyprzedawaly fabryki i zaklady obcemu kapitalowi, glownie niemieckiemu i zydowskiemu.
  Czesc polskiego majatku narodowego stala sie lupem prominentow komunistycznych i agentow spec sluzb glownie o zydowskim rodowodzie juz w 1988r w tajemnicy przed narodem polskim. Oni wiedzieli, ze nastapia zmiany ustrojowe i zabezpieczali sie materialnie na przyszlosc.
  FOZZ utworzony w lutym 1989r byl jedna z glownych instytucji, poprzez ktora „ulotnilo sie” ze skarbu panstwa setki milionow dolarow – pieniadze rozplynely sie glownie na prywatne interesy nomenklatury komunistycznej i agentow spec sluzb glownie o zydowskim rodowodzie, czyli scenariusz sie powtarza, jak w 1988r.
  Z konta FOZZ transferowane byly dolary za granice na konta fikcyjnych firm prywatnych zarejestrowanych na wyspach egzotycznych, ktorych wspolwlascicielami byli agenci spec sluzb: Polski (SB, IW), Rosji (KGB), USA (CIA), Izraela (MOSAD) i Niemiec (BND).
  Pozniej te fikcyjne firmy wykupywaly za pieniadze FOZZ upadajace fabryki i zaklady w Polsce za bezcen.
  Nomenklatura komunistyczna i agenci spec sluzb dobrze sie zabezpieczyli na przyszlosc i dobrze zatarli za soba slady, a kto zaczyna wpadac na ich trop to ginie w niewyjasnionych okolicznosciach i sprawcow zbrodni nigdy nie mozna odnalezc, bo robia to specjalisci ze spec sluzb.
  Co 4 lata odbywaja sie igrzyska wyborcze dla ciemnego ludu, ktory glosuje na POLSKOJEZYCZNYCH ZYDOW ulokowanych we wszystkich opcjach politycznych.

  Tak dziala w Polsce od 25 lat UKLAD MAFIJNY zlozony z POLSKOJEZYCZNYCH ZYDOW w porozumienu z MIEDZYNARODOWKA SYJONISTYCZNA z Izraela, USA, „Rosji” i UE.

  S.Tyminski pisze naiwnie o „remanencie” i „budowie” nowego panstwa, czyli krotko mowiac zastosowal GRUBA KRESKE jak zyd Mazowiecki w 1990r i niczym rabin udzielil rozgrzeszenia zydowskim oprawcom i zlodziejom, tak jak nakazuje Talmud – zyd moze oszukac, okrasc i zabic goja i nie ma za to kary.

  Ja z kolei jestem za odebraniem rozkradzionego polskiego majatku narodowego i zniszczeniem zydowskiej zarazy, bo tu chodzi o BYC ALBO NIE BYC POLSKI I POLAKOW i od tego trzeba zaczac budowe nowej Polski dla Polakow.

  Tak wyglada roznica miedzy Polakiem, a kosmopolita S.Tyminskim.

  Polubienie

 2. Cytat:
  „Media w Polsce straszą nas zaborczością naszych sąsiadów, Niemiec i Rosji. Ja nie widzę takiego zagrożenia a to dlatego, że Niemcy są do tej pory zajęci zagospodarowaniem terenów byłej NRD i jednoczeniem EU, a Rosjanie mają tak wiele problemów wewnętrznych, że nie mają czasu ani głowy na agresywne działania w Polsce.”

  Odpowiedz:
  Czy S.Tyminski mysli, ze ja uwierze w te brednie ?

  Niemcy nigdy nie zrezygnowali ze swojego „DRANG NACH OSTEN” – vide wykupywanie polskich fabryk, zakladow, mediow i ziemi na POMORZU i SLASKU oraz w 200-kilometrowym pasie z polnocy na poludnie na wschod od rzeki Odry z Poznaniem wlacznie, poczawszy od 1990r.
  „Niemcy zainwestowali już w Polsce 23 mld euro.”
  (To znaczy zaplacili 23 miliardy Euro za polski majatek narodowy przejety za bezcen)
  http://niezalezna.pl/37124-niemcy-wykupuja-polskie-firmy

  Czy S.Tyminski slyszal o stosowaniu 2-jezycznych nazw miejscowosci (polskiej i niemieckiej) na Slasku ?….. a o GERMANIZACJI Wroclawia ?
  Niemcy stosuja metode EKSPANSJI EKONOMICZNEJ bez zbrojnej napasci na Polske jak we wrzesniu 1939r.

  Czy S.Tyminski slyszal o ROSYJSKIEJ EKSPANSJI na zachod i ROSYJSKO-NIEMIECKIEJ KOLABORACJI (wliczajac w to okres ZSRR) na przestrzeni ostatnich 450 lat ?
  Czy S.Tyminski slyszal o szantazu gazowym „Rosji” kierowanej przez zyda, komuniste i agenta KGB Putina przeciw Polsce ?
  Czy S.Tyminski slyszal o przejmowaniu polskich fabryk i zakladow przez firmy z „Rosji”,
  np. wykup kompleksu zakladow azotowych w Polsce, wykup kompleksu petrochemicznego i paliwowego w Polsce, proba przejecia banku PKO S.A. ?
  „Rosja” stosuje szantaz polityczny, zeby zniszczyc konkurencje.
  „Rosja” chce wykonczyc polski eksport wieprzowiny.
  POCZYTAJ MI MAMO:
  http://www.naszdziennik pl/wp/12818,poskromic-tygrysa.html
  http://www.wykop pl/link/1144061/rosjanie-chca-przejac-zaklady-azotowe/
  http://www.sfora pl/Rosjanie-wykupuja-Europe-Wschodnia-Polske-tez-a37899
  http://gielda.onet pl/rosyjskie-firmy-chca-przejac-wart-30-miliardow-dol,18726,5149879,news-detal
  http://wyborcza biz/biznes/1,101562,11857093,Rosjanie_wykupuja_rafinerie_Europy.html
  Rosjanie wykupuja Europe Srodkowa
  http://www.kresy pl/publicystyka,analizy?zobacz/rosjanie-wykupuja-europe-srodkowa
  Jak Kreml zemścił się za przejęcie Możejek przez Orlen
  http://wiadomosci.gazeta pl/wiadomosci/1,114873,8974911,Jak_Kreml_zemscil_sie_za_przejecie_Mozejek_przez_Orlen.html
  Rosja grozi Polsce embargiem na import mięsa i produktów mlecznych
  http://wyborcza pl/1,75248,14527261,Rosja_grozi_Polsce_embargiem_na_import_miesa_i_produktow.html#ixzz2sPpQje4C

  Polubienie

 3. @401autobahn

  „Uklad zawarty przy “okraglym stole” w 1989r byl porozumieniem pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z Solidarnosci i KOR”

  Potwierdzam powyższą opinię. Od sierpnia 1980r. główne agendy władzy w PRL były sukcesywnie oczyszczane z elementu polskiego. Jeśli byłym aparatczykom PZPR polskiego pochodzenia udało się przejąć jakiś majątek państwowy był to jedynie wypadek przy pracy żydo-władzy.

  Nie zgadzam się z opinią n/t J.Olszewskiego vel Osknera, członka Klubu Krzywego Koła założonego przez L.Bristiger. Wystarczy zajrzeć nawet do wikipedii:

  Rząd Jana Olszewskiego działał już w nowym otoczeniu międzynarodowym. 8 grudnia 1991 przestał istnieć ZSRR. To skłoniło ekipę Olszewskiego do podjęcia działań mających na celu integrację Polski z NATO i Wspólnotami Europejskimi. Po raz pierwszy w oficjalnych dokumentach MON-u pojawiło się stwierdzenie, że członkostwo w NATO jest strategicznym celem polityki obronnej RP. Przyspieszono rozpoczęte w październiku 1990[6] negocjacje, mające na celu wycofanie armii rosyjskiej z Polski. 16 grudnia 1991, w nocy przed odejściem, Leszek Balcerowicz podpisał układ stowarzyszeniowy ze Wspólnotami Europejskimi (EWG, EWWiS i Euroatom).

  J.Olszewski nie przekreślił umowy stowarzyszeniowej z EWG, bo jego polityka miała ten sam priorytet.
  W czasie rządów Olszewskiego oficer Mossadu, A.Maciarewicz (min. MSW w rządzie Olszewskiego) oczyszczał służby wywiadu z elementu polskiego, który nie rokował współpracy z CIA i Mossadem.

  Należy także pamiętać, że FSM w Tychach i Bielsku Białej zostały za darmo przekazane firmie Fiat, która została zwolniona z podatków (nie płaci ich do dzisiaj). Umowę przygotował A.Olechowski (agent syjonistycznej międzynarodówki). J.Olszewski skarżył się w wypowiedzi radiowej, że umowa była sporządzona w j. włoskim i nie było czasu na jej tłumaczenie, a decyzję trzeba było podjąć.

  Polubienie

 4. Re: D.Kosiur,
  Sowiecka okupacja Polski i rzady komunistyczne w Polsce od 1945r mialy negatywny wplyw na kraj i Polakow, ktorych rzadzacy komunisci trzymali jak zwierzeta w klatce i praktykowali na Polakach (niczym na krolikach doswiadczalnych) system komunistyczny narzucony czolgami i zbrodniami na polskich patriotach; przypomne, ze Manifest PKWN ogloszony 22 lipca 1944r uniewaznial Konstytucje II RP z 1935r i byl ZAMACHEM STANU przeprowadzonym przez komunistow, ktorzy nawet w 1946r sfalszowali wybory, zeby utrzymac sie przy wladzy.

  Bylem swego czasu zwolennikiem polityki J.Olszewskiego, czyli integracji Polski z EWG i NATO, ale na zasadach partnerskich, a nie takich jakie panuja od 2003r (oficjalne przystapienie Polski do UE), co nie jest wina Olszewskiego, ale kolejnych ekip rzadzacych po nocnym zamachu na rzad Olszewskiego w czerwcu 1992r na polecenie „Bolka” Walesy, ktory przestraszyl sie lustracji, poniewaz lustracja zagrazala ukladowi „okraglego stolu” i zagrazala agentom, ktorzy sprawowali wazne funkcje panstwowe w Polsce oraz zagrazala agentom, ktorzy w przyszlosci mogli dojsc do wladzy, a ktorzy byli uczestnikami „okraglego stolu” – gross uczestnikow „okraglego stolu” sprawowal lub sprawuje wazne funkcje w panstwie polskim i to nie jest przypadek, ale zaplanowane dzialanie, w celu utrzymania sie jak najdluzej przy wladzy i realizacje polityki miedzynarodowki syjonistycznej – vide wyjazdy prezydentow i premierow do Tel-Awiwu, Nowego Jorku i Brukseli po instrukcje; glosny swego czasu byl oficjalny wyjazd Stolzmana vel Kwasniewskiego na letnia olimpiade do Atlanty w 1996r, a nieoficjalnie spotykal sie z przedstawicielami gmin zydowskich Nowego Jorku i prowadzil z nimi dyskusje za zamknietymi drzwiami; wkrotce posypaly sie pozwy o zwrot mienia zydowskiego rzekomo pozostawionego w Polsce przez zydow – pisalem o tych sprawach na kilkunastu grupach dyskusyjnych w 1996r.
  Ponadto rzad Olszewskiego zatrzymal mafijna prywatyzacje i mial dodatni bilans handlowy z krajami EWG – wiecej jest na stronie:
  http://nick.salon24.pl/423429,wbrew-propagandzie-dokonania-rzadu-jana-olszewskiego

  Jesli chodzi o weryfikacje sluzb specjalnych to nie znam kryteriow i szczegolow.
  Ale skoro Polska wchodzila do NATO to taka weryfikacja byla potrzebna, niezaleznie kto to robil, zeby ograniczyc wplywy agentow obcych mocarstw, np. ZSRR, ktore w bandycki sposob narzucilo DYKTATURE KOMUNISTYCZNA w powojennej Polsce i posiadalo szeroko rozbudowana siec agentow w Polsce. Poza tym nie ma zadnych gwarancji, ze weryfikacja calkowicie oczysci spec sluzby z bylych lub potencjalnych agentow.
  ZSRR rowniez pilnowalo, aby nie bylo u nich agentow amerykanskich i wylewanie „krokodylich lez” przez D.Kosiura z powodu weryfikacji spec sluzb uwazam za stara spiewke na komunistyczna nute.

  O przynaleznosci J.Olszewskiego do KKK dowiedzialem w 1996r (18 lat temu), jak rowniez dostrzeglem zazydzenie ROP i pisalem na te tematy na grupach dyskusyjnych ostrzegajac Polakow przed farbowanymi lisami, m.inn. na forum dyskusyjnym „Naszej Polski”, nie wiedzac, ze Jakucki popieral Olszewskiego.
  P.Jakucki usunal moje krytyczne komentarze n/t Olszewskiego i zazydzenia ROP i zablokowal mi dostep do zamieszczania komentarzy na forum dyskusyjnym NP, co mialo swoja wymowe i bylo dla mnie odpowiedzia.

  A.Olechowski byl agentem spec sluzb o kryptonimie „Must”, jest masonem i bral udzial w obradach Grupy Bilderberg.

  Jesli chodzi o A.Macierewicza to nie slyszalem, ze jest agentem Mosadu jak napisal D.Kosiur, chyba ze D.Kosiur ma pewne informacje z KGB lub od samego Putina (bylego agenta), ewentualnie ma wtyki w Mosadzie lub wsrod bylych agentow komunistycznych spec sluzb, albo tak jak „Bolek” Walesa ma „asy w rekawie” lub „czarna teczke” jak S.Tyminski.

  Na przykladzie ROP, czyli 18 lat temu doszedlem do wniosku, ze polskojezyczne zydostwo zinfiltrowalo partie polityczne w Polsce od lewej do prawej strony sceny politycznej i gra na naiwnosci i glupocie polskich wyborcow, ktorzy daja sie nabrac na puste hasla propagandowe zazydzialych partii politycznych – podobnie bylo w przypadku zazydzialego Radia Maryja, ktore przemianowalem na „Radio Rydzyk”.
  A juz calkowitym zaskoczeniem byla dla mnie wygrana komunistow i ich ponowny powrot do wladzy w 1993r – 2 lata pozniej (w 1995r) prezydentem zostal zyd i komunista A.Kwasniewski, syn Z.Stolzmana (pulkownika NKWD) odpowiedzialnego za zbrodnie na Polakach.
  Na co liczyli wtedy wyborcy w Polsce glosujac na komunistow ?

  Polubienie

 5. @401autobahn

  401autobahn nie zna historii Polski, nawet tej oficjalnej.
  To, co stało się z Polską po 1945r. było rezultatem wspólnych ustaleń “wielkiej trójki”, a nie wyłącznie ZSRR. A to, że Polska nie stała się republiką ZSRR, jak chcieli rządzący Polską od 1944r. (do 1956r.) Żydzi, zawdzięczać możemy J.Stalinowi. Tak jak i fakt, że to właśnie on wymusił na aliantach zachodnich polską granicę na Odrze i Nysie, co było powtórzeniem projektu cara Mikołaja II, ale pokrywało się z projektem OWP R.Dmowskiego.

  Bylem swego czasu zwolennikiem polityki J.Olszewskiego, czyli integracji Polski z EWG i NATO, ale na zasadach partnerskich, a nie takich jakie panują od 2003r (oficjalne przystąpienie Polski do UE), co nie jest wina Olszewskiego

  Olszewski jest także współwinny, ponieważ to jego min. A.Macierewicz przygotowywał służby specjalne pod kątem współpracy z USA i z Izraelem. Obalenie Olszewskiego było rezultatem ścierania się dwóch żydowskich opcji, anglosaskiej (dzisiaj to jest PiS) i europejskiej (dzisiaj PO).
  Bardzo łatwo dokonać porównawczej oceny PRL (nawet całego okresu 1945-80) i III RP we wszystkich dziedzinach na podst. roczników statystycznych, branżowych. Ta ocena wypadnie zdecydowanie pozytywnie dla PRL.

  Mimo, iż PRL nie był państwem całkowicie suwerennym, to jednak współcześnie okupowana III RP przez żydo-systemy USA, UE i Izraela nie wytrzymuje porównania z ograniczoną suwerennością PRL, która była bliska wyposażenia własnej armii w broń jądrową rodzimej produkcji (prace nad tą bronią rozpoczęto w 1967r. – w 1980r. Jaruzelski utajnił cały dorobek, wszelkie osiągnięcia zostały zniszczone).
  Czy taką PRL można określić jako kraj pod sowiecką okupacją?
  Wypada, żeby osobnik myślący, a mam nadzieję, że 401autobahn chce za takiego uchodzić, zweryfikował swoje oceny przynajmniej pod względem ich logiczności.

  Jeśli ktoś śledził powstawanie UE i referendum dotyczące traktatu z Maastricht w Danii w 1992 i 1993r. powinien wiedzieć, że nie może być mowy o jakichkolwiek partnerskich zasadach przystępowania do UE.

  ZSRR rowniez pilnowalo, aby nie bylo u nich agentow amerykanskich i wylewanie “krokodylich lez” przez D.Kosiura z powodu weryfikacji spec sluzb uwazam za stara spiewke na komunistyczna nute.

  Po pierwsze w Polsce nigdy nie było komunizmu, a po drugie użycie określenia “komunistyczna nuta” w przytoczonym kontekście, które ma mieć wydźwięk pejoratywny, jest kompletnie nie logiczne. Każde państwo, które dba o swoje interesy winno eliminować obce służby, a minister w rzadzie Olszewskiego robił coś zupełnie odwrotnego.

  Polubienie

 6. Re: D.Kosiur
  Cytat:
  „To, co stało się z Polską po 1945r. było rezultatem wspólnych ustaleń “wielkiej trójki”, a nie wyłącznie ZSRR. A to, że Polska nie stała się republiką ZSRR, jak chcieli rządzący Polską od 1944r. (do 1956r.) Żydzi, zawdzięczać możemy J.Stalinowi. Tak jak i fakt, że to właśnie on wymusił na aliantach zachodnich polską granicę na Odrze i Nysie, co było powtórzeniem projektu cara Mikołaja II, ale pokrywało się z projektem OWP R.Dmowskiego.”

  Odpowiedz:
  Oficjalnie, konferencja w Jalcie (luty 1945r) byla porozumieniem „trojki” masonow o zydowskim pochodzeniu, a nieoficjalnie glowna role odegrali ZYDOWSCY DORADCY Roosevelta, Churchilla i Stalina dzialajacy z ramienia MIEDZYNARODOWKI SYJONISTYCZNEJ.
  Na konferencje w Jalcie nie zostali dopuszczeni przedstawiciele polskiego rzadu w Londynie, ale premier S.Mikolajczyk napisal list od polskiego rzadu w Londynie, w ktorym poruszyl sprawe granic wschodnich i zachodnich (na Odrze i Nysie) jako etnicznie polskie i domagal sie tych granic w swoim liscie.

  Jesli chodzi o Polske i jej granice to granica wschodnia byla Polsce narzucona i wytyczona w/g „Linii Curzona” (linia demarkacyjna wojsk polskich i bolszewickich z lipca 1920r wytyczona przez angielskiego dyplomate G.Curzona – bez Wilna, Grodna, Lwowa etc) pomimo, ze Polska i ZSRR mialy podpisany Traktat Ryski (marzec 1921r) dotyczacy wschodnich granic Polski, w ktorych znajdowaly sie: WILNO, GRODNO, LWOW etc (obszar okolo 120 tys. km2 na wschod od Bugu).
  Glownymi zwolennikami „Linii Curzona” byli: Churchill i Stalin, natomiast Roosevelt chcial pozostawic Lwow przy Polsce.
  Granica zachodnia Polski na Odrze i Nysie zostala zaakceptowana przez Roosevelta i Churchilla, a Stalin tylko przyklasnal tej decyzji dodajac, ze Niemcy zostana wysiedleni, a na ich miejsce przybeda Polacy z terenow ZSRR – wschodnie obszary II RP zamieszkiwalo kilkanascie milionow Polakow.

  Polsce nie grozilo wejscie w sklad ZSRR jako republiki, poniewaz Polska byla suwerennym panstwem na mocy Traktatu Wersalskiego z 1919r (czerwiec 1919r).

  Stalin nalegal na Roosevelta i Churchilla, aby poparli wejscie komunistow z PKWN do nowego rzadu „Jednosci Narodowej”, jaki mial powstac po zakonczeniu II wojny swiatowej na co nie godzil sie rzad polski w Londynie, ktory byl jedynym prawowitym rzadem panstwa polskiego. Churchill jak zwykle poparl zadania Stalina i po raz kolejny okazal sie zdrajca polskiej sprawy.
  Roosevelt z kolei nie byl politycznie wyrobiony jak Churchill, ktory na dodatek byl pro-stalinowski. Rooseveltowi chodzilo glownie o udzial ZSRR po stronie Ameryki w wojnie z Japonia, wiec sprawy Polski nie byly dla niego priorytetowe i nie chcial draznic Stalina.
  Polska nie byla panstwem mocarstwowym i nie liczyla sie na arenie miedzynarodowej.
  A w konsekwencji chodzilo o nowy porzadek swiata i podzial na 2 strefy wplywow: amerykanska i sowiecka – vide Mapa zyda Gomberga z 1941r.

  Apeluje po raz drugi, zeby D.Kosiur nie przypisywal pro-polskosci zydowi, masonowi i mordercy Stalinowi (Jozef Dawid Papisniedow – bekart Ekateriny Dzugaszwili i zyda Dawida Papisniedowa, handlarza z Gori, u ktorego pracowala matka Stalina).

  Polubienie

 7. C.d. re: D.Kosiur

  Cytat:
  „Olszewski jest także współwinny, ponieważ to jego min. A.Macierewicz przygotowywał służby specjalne pod kątem współpracy z USA i z Izraelem. Obalenie Olszewskiego było rezultatem ścierania się dwóch żydowskich opcji, anglosaskiej (dzisiaj to jest PiS) i europejskiej (dzisiaj PO).
  Bardzo łatwo dokonać porównawczej oceny PRL (nawet całego okresu 1945-80) i III RP we wszystkich dziedzinach na podst. roczników statystycznych, branżowych. Ta ocena wypadnie zdecydowanie pozytywnie dla PRL.”

  Odpowiedz:
  Polska chciala byc w NATO, wiec Macierewicz przygotowywal polskie sluzby w/g wymogow USA ze zrozumialych powodow – w czasach komunistycznego PRL polskie sluzby byly dostosowane do wymogow ZSRR i agenci ZSRR, NRD etc grasowali po Polsce bez ograniczen.
  Nawet archiwa ZSRR i NRD zawieraja kopie dzialan polskich sluzb okresu PRL.

  Glownym zagrozeniem dla politykow z kregow: „Okraglego Stolu”, Solidarnosci, UD-UW, SLD, KLD, PSL etc byla ich agenturalna przeszlosc – vide takie nazwiska, jak: Walesa, Geremek, Oleksy, Miller, Kwasniewski, Cimoszewicz, Buzek, Skubiszewski, Chrzanowski, Olechowski etc, ktorzy wystepowali na Liscie Milczanowskiego (1991r) i Lista Macierewicza z 1992r oparta na archiwach spec sluzb PRL (czesc tych archiwow zdazyly zniszczyc spec sluzby PRL, zeby sie nie wydaly inne sprawy) nie byla nowoscia na tamte czasy, ale sam fakt ujawnienia listy agentow spec sluzb zagrazal:
  – ukladowi zawartemu przy „Okraglym Stole”,
  – istniejacym wowczas ugrupowaniom politycznym,
  – kontraktowym rzadom i ich polityce,
  – karierze osob, ktore odgrywaly i mialy odegrac glowna role w polityce i na rzadowych stanowiskach,
  – a przede wszystkim Walesie jako nowemu prezydentowi Polski.

  Negocjacje w sprawie wspolpracy Polski z EWG rozpoczely sie w 1988r, czyli ZA RZADOW KOMUNISTYCZNYCH okresu PRL i to pan Kosiur powinien nauczyc sie HISTORII, zamiast ja falszowac (z niewiedzy) i dorabiac do swoich rusofilsko-komunistycznych pogladow i ideologii, ktora rowniez jest szkodliwa dla Polski i Polakow – vide ROZKRADANIE POLSKIEGO MAJATKU NARODOWEGO w 1988r przez NOMENKLATURE KOMUNISTYCZNA i AGENTOW SPEC SLUZB PRL, zanim doszlo do tego oficjalnie w 1990r.

  Takie ugrupowania jak PiS i PO uformowaly sie w 2001r, a do wladzy doszly:
  PiS w 2005r, a PO w 2007r i od tego okresu zarysowal sie kierunek polityki liderow obydwu ugrupowan politycznych – Kaczynscy byli bardziej zwolennikami kierunku zydo-amerykanskiego, a Tusk byl bardziej zwolennikiem kierunku zydo-niemieckiego co nie zmienia faktu, ze Kaczynscy i Tusk dzialali na szkode Polski i polskiego interesu narodowego poprzez kontynuowanie wyprzedazy polskiego majatku narodowego za bezcen i pozbawienie Polski suwerennosci.
  Do 2005r ZYDOSTWO z innych ugrupowan politycznych (SLD, KLD, PSL, AWS, UW etc) rozsprzedawalo Polske obcemu kapitalowi, glownie zydowskiemu i niemieckiemu w/g planow 2 zydow z USA (Sachsa i Sorosa), ktory nadzorowal zyd i byly wykladowca Marksizmu-Leninizmu L.Balcerowicz i jego pobratymcy z pozostalych ministerstw.

  Decyzje o wyslaniu polskich wojsk do Iraku w ramach sil NATO podjal zyd i komunista L.Miller z zydem i komunista A.Kwasniewskim (obydwaj z SLD, poprzednio PZPR) w 2003r i ani zydzi Kaczynscy z PiS, ani zyd Tusk z PO nie oponowali wtedy i nie oponuja teraz pomimo, ze bylo to niezgodne z zydowska konstytucja z 1997r dla Polski i Polakow.
  D.Kosiur przyczepil sie do Olszewskiego z ROP jak rzep do psiego ogona, a powinien przyczepic sie do KOMUNISTOW z SLD-PZPR, ktorzy zadecydowali o uzyciu polskiego wojska w napasci na Irak i reprezentowali kierunek komunistyczno-„rosyjski”, czyli blizszy przekonaniom i ideologii D.Kosiura.

  PRL byla gownem, a III RP jest gownem po gownie (PRL).
  Ja nie specjalizuje sie w grzebaniu w gownach lub porownywaniu gowien jak to czyni D.Kosiur.

  Polubienie

 8. C.d. re: D.Kosiur

  Cytat:
  „Po pierwsze w Polsce nigdy nie było komunizmu, a po drugie użycie określenia “komunistyczna nuta” w przytoczonym kontekście, które ma mieć wydźwięk pejoratywny, jest kompletnie nie logiczne. Każde państwo, które dba o swoje interesy winno eliminować obce służby, a minister w rzadzie Olszewskiego robił coś zupełnie odwrotnego.”

  Odpowiedz:
  W PRL obowiazywala DOKTRYNA KOMUNISTYCZNA w szkolach, uczelniach akademickich i naukowych, zakladach pracy, fabrykach, w milicji, wojsku, organizacjach komunistycznych (ZMS, ZHP, ZSP, ZMW, PZPR etc), propagandzie rzadowej, mediach (prasa, radio, tv, kino) i oczywiscie w instytucjach rzadowych w latach 1945-1989r, i ta DOKTRYNA KOMUNISTYCZNA byla na sile wpajana Polakom przez 44 lata, a kto sie temu jawnie sprzeciwil zostal nazwany wrogiem Polski Ludowej i ponosil tego konsekwencje wlacznie ze spedzeniem czesci swojego zycia za kratami.
  Kto nie nalezal do czerwonych organizacji komunistycznych ten nie zrobil kariery w PRL, nie awansowal, nie otrzymal mieszkania, nie mogl kupic nawozow sztucznych, nie otrzymal talonu na samochod, ciagnik lub kombajn, etc.
  Skoro w PRL obowiazywala DOKTRYNA KOMUNISTYCZNA i nawet uczniom szkolnym wpajano „zasade wyzszosci komunizmu nad kapitalizmem” to twierdzenie D.Kosiura, ze w Polsce nie bylo komunizmu jest klamstwem.
  Kolejnym przykladem istnienia komunizmu w Polsce okresu PRL sa komunisci (czlonkowie partii komunistycznej – PZPR) – odpowiednik KPZR (Komunistycznej Partii Zwiazku Radzieckiego) ; obydwie partie komunistyczne byly „sila przewodnia” w narodzie, a zarazem byly organizacjami o zapedach dyktatorskich, ktore pozbawialy narod podstawowych praw do wolnosci; w komunistycznym ZSRR trzeba bylo miec specjalna przepustke, zeby pojechac do rodziny w odwiedziny w innym okregu.
  NOMENKLATURA KOMUNISTYCZNA oplywala w dobrobycie i jest przykladem komunistycznego dobrobytu materialnego w PRL, czego nie mozna powiedziec o zdecydowanej wiekszosci Polakow, traktowanych przez nomenklature komunistyczna jak bydlo i bialych niewolnikow.

  Obce sluzby sa w kazdym panstwie legalnie lub nielegalnie i proponuje, zeby D.Kosiur zaczal eliminowac obce sluzby z III RP, zaczynajac od siebie w celu wyjazdu do „Rosji” zydobolszewika Putina.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s