W moskiewskiej szkole strzelał Żyd


Стрельба в московской школе: оккупанты скрывают истинного убийцу

W strzelaninie w moskiewskiej szkole w dn. 3.02.2014 mordercą był żyd co żydowscy okupanci ukrywają przed Rosjanami. Moskiewski Uczeń Siergiej Gordiejew, który w gimnazjum otworzył ogień z broni palnej, okazał się być żydem. Jednakże media „rossijańskie” (czyt. rosyjskojęzyczne, żydowskie media – tłum.) uporczywie publikują fotografię, Bogu ducha winnego, rosyjskiego nastolatka, na każdy sposób „kryjąc” prawdziwego, żydowskiego zbrodniarza.

Tymczasem prawdziwy morderca i, w opinii szkoły, prymus w nauce, wygląda tak:

foto_1                                       Żydowski psychopata i morderca, Siergiej Gordiejew

 Ta sytuacja już wywołała gniew w blogosferze: „A gdyby to był Tadżyk albo Dagestaniec, Czeczen albo Uzbek, a w najgorszym wypadku Mołdawianin albo Ormianin! Wtedy by wszystkie liberalne media trąbiły we wszystkie trąby! A że to najechali chmarami! Naszych zabijają! Wszystko na Maneżce i w Biriulewce! Krwawy reżim zasiedla nasze miasta obcymi mętami!” – piszą blogerzy na stronach „Żiwyj Żurnał”.

Mało tego, prasa okupacyjna nie tylko nie ukrywa przed nami jego żydowskie pochodzenie ale i stale kładzie akcent na to, że młodociany morderca (najprawdopodobniej chory psychicznie) oczywiście jest Rosjaninem. Należy zauważyć, że sami „rossijańscy” dziennikarze nie zdołaliby zrealizować takiego fałszerstwa bez pomocy „organów egzekucji prawa” eFeRji.

 foto_2

 „Oto ten sam, nieco już wyrośnięty chłopak, którego życie nasze oficjalne media zamieniły w piekło próbując ukryć prawdziwą fotografię Siergieja Gordiejewa, no to niech on teraz poda do sądu nasze media, niech będzie dla nich jakaś kara za ich bezczelne kłamstwa” – piszą w na stronach „Żiwyj Żurnał” blogerzy pOpikOf i bułacznikow.

A gazeta „Prawyj Wzgliad” przypomina jak całkiem niedawno próbowano nas przekonać o tym, że zamachy terrorystyczne w Carycynie przeprowadzili Rosjanie…

 

Za: http://www.rusimperia.info/news/id18854.html

Data publikacji: 7.02.2014

Przekład: RX     http://wolna-polska.pl/

 

Za: http://marucha.wordpress.com/2014/02/07/w-moskiewskiej-szkole-strzelal-zyd/#more-39454

 

Jedna uwaga do wpisu “W moskiewskiej szkole strzelał Żyd

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s