W Soczi Rosjanie kibicują Polakom


Autor: jangryko

Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch w Soczi dali światu sygnał, że Polska jeszcze żyje – wbrew oczekiwaniom syjonistów.

???????????????????????????????

52fca6afdb933_p

0002TDWOW3QG1T42-C116-F4 

 Jak się okazuje Rosjanie kibicują Justynie, a górale w Soczi śpiewają ..Justyna maładziec..uraaa…

 http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/rosjanie-kibicowali-justynie-kowalczyk,1177933.html?playlist_id=16929

Trenerem Justyny jest Rosjanin, Aleksander Wierietielnyj,  a ona trenowała głównie na Białorusi i w Rosji.

Okazuje się, że mariaż z Rosją nie jest taki zły.

W syjonistycznej Polsce tylko jej kłody podkładają w myśl syjonistycznej propagandy, że „Polacy to nieudacznicy”… A jednak Justyna ma to gdzieś i robi swoje… Dziękuję Justynie…

 jangryko

jangryko to nick Komentatora na naszej stronie, bardzo możliwe, że autorem jest Jan Gryko

*                                       *                                  *

Przyłączamy się do podziękowań dla pani Justyny oraz dla całej polskiej sportowej ekipy na Zimowych Igrzyskach w Soczi i życzymy kolejnych medali.

Stowarzyszenie WPS

Reklamy

11 uwag do wpisu “W Soczi Rosjanie kibicują Polakom

 1. POLACY! CZAPKI Z GŁÓW!!! Chylę czoła przed Justyną i Jej podobnym Polakom. Słowiańska krew. Gratuluję z całego serca.

  Lubię to

 2. Komentarz z netu (ze strony szmatławca, jak to się w innym wątku wyraził znany tutejszym użytkownikom komentator)

  Biegi Justyny tak jak A.Radwańskiej oglądam od dłuższego czasu na stacjach obcojęzycznych – wiadomo.Trafiłem na stacje rosyjską.Byłem w szoku .Komentatorzy mówili o niej od samego startu „nasza diewuszka”. O naszych dwóch pozostałych sportsmenkach w trakcie transmisji gdy były pokazywane na monitorze mówili z taka emocja jakby to były też ich zawodniczki. Rosjanki zajęły dalekie miejsca,ale komentatorzy nie dowalają im jak nasi naszym. Po prostu rozumieją idee sportu,szanują lepszych a swoim dziękują za walkę.

  Lubię to

 3. Rosja , Białoruś – strefa wolna od Międzynarodowej Lichwy.

  Podziękowanie i chwała dla Rosjan , którzy potrafią sport oddzielić od polityki i wznieść sie na wyżyny obiektywizmu, ponad podziały polityczne i ideologiczne. Tymczasem niektórzy Polacy w Polsce na zasadzie użytecznych idiotów podpuszczani przez działającą w Polsce oficjalnie i nieoficjalnie żydowską V kolumnę prześcigają się w szerzeniu nienawiści i wrogości wobec Rosjan , nawet wobec tych już nieżyjących, nota bene wobec tych , którzy oddając swoje życie wyzwolili Polskę. Pomroczność jasna, głupota polityczna i ignorancja historyczna w jednej osobie. Poza tym niewdzięczność ludzka w najjaskrawszej postaci nieznana Polakom. Obca genotypowi Polaka znanego dotąd świecie jako wojownika ” Za Waszą i naszą wolność. Polacy co się z Wami stało i co się z Wami dzieje. Współczuje tym Polakom, którzy sie dają w to wciągnąć. Wstyd mi za Was. Przepraszam Rosjan za takie zachowania Polaków zaznaczając przy tym , iż obecne państwo polskie jego oficjalne struktury , w tym również media i partie polityczne nie wiele mają z polskością. Oni tę polskość jedynie udają wykorzystując przebiegle naiwność i łatwowierność Polaków, przy okazji kręcąc na tym swój własny geszeft.

  Poniżej przykład moralnego zwyrodnienia , odmóżdżenia i atawistycznej /nie obrażając zwierząt / niewdzięczności :

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/73401-brawo-dla-samorzadowcow-z-pieniezna-rosyjskie-niet-wobec-usuniecia-pomnika-radzieckiego-generala-nie-zrobilo-na-nich-wrazenia

  Polecam artykuł byłego działacza podziemnej „Solidarności” w Polsce Andrzeja Szuberta /Opolczyk.pl na temat radzieckich pomników w Polsce, zaznaczając z góry, iż jest w tym artykule opowiedziana jego osobista bardzo pouczająca dla nas wszystkich historia:

  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/20/historie-pisza-zwyciezcy/

  Lubię to

 4. Polak i Polka zwyciężyli w jakiejś tam imprezie sportowej. I co z tego wynika? Dla świata? Dla Polski? Na co to się może przełożyć? Nakarmi głodnych? Skróci kolejki do lekarzy-specjalistów? Zwiększy emerytury i znajdzie pracę dla milionów bezrobotnych? Pogoni z Polski żydo-lichwę? Poza satysfakcją z gadania o tym nie ma ze sportu zorganizowanego dosłownie nic. Dlatego jakiekolwiek uwagi na te tematy wynikają z prymitywizmu myśleniowego i z braku wyczucia proporcji w tym, co naprawdę jest dla nas ważne.

  Lubię to

 5. @ech paljaki

  Otóż myli się pan setnie. Nie wiem tylko, czy to błąd myślenia, czy zawodowa powinność.
  Sportowcy są jedynymi prawdziwymi ambasadorami Polski i polskości – innych nie mamy. To prawda, że zwycięstwa zawodników z Orłem na koszulce nie przekładają się w prosty sposób na sukcesy materialne, ale są również potrzebne i to szczególnie dzisiaj, gdy Polski w Polsce jest coraz mniej. Sprawy ducha – ducha polskości, polskiej kultury – tu sportowej, są dla tożsamości narodu ważne – podtrzymują tę celowo nadwątloną nić łączącą nas w naród.

  Lubię to

 6. We wczorajszym wywiadzie P. Justyna powiedziała, że kocha Rosję, wbrew propagandzie obecnej okupacyjnej władzy, której chorym założeniem jest by ‚ruskich’ nienawidzić.. Może właśnie dlatego P. Justyna ma problemy w ‚takiej Polsce, że ośmiela się mieć swoje zdanie i nie daje sobie narzucać ‚choroby psychicznej’ obecnej władzy jaką jest – rusofobia.. Ważniacy od sportu – nakłaniali ją żeby nie startowała, sugerowali, że jest ociężała – po prostu zrobili dla niej psychiczną jatkę.. O czym to świadczy?. A no o tym, że owi ważniacy są po to by Polacy nie odnosili sukcesów… i nie uwierzyli w siebie…
  Myślę, że to nie była wyłącznie walka sportowa…to było coś więcej i znacznie więcej..
  I myślę, że trener P. Justyny dobrze to wie.. Dlatego Polska odniosła sukces..

  Jan Gryko

  Lubię to

 7. Narodzie Polski powstań z kolan, unieś głowę wysoko… Znowu mamy złoto.. Jesteśmy dobrzy i czas uwierzyć w siebie.. Dosyć policzkowania…
  Brawo Zbigniew BródkaWielkie dzięki..

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/02/0002tj4b337q6ljv-c116-f4.jpg?w=700

  Lubię to

 8. Zwycięstwa Polaków są tym cenniejsze, że władza żydo-systemu praktycznie ogranicza finansowanie polskiego sportu. Sportowcy są zdani niemal na samych siebie.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/02/0002tj41s6j56eif-c317-f3.jpg?w=700

  Zbigniew Bródka został mistrzem olimpijskim w biegu łyżwiarzy szybkich na 1500 metrów!

  Lubię to

 9. 2-gi Złoty dla ……Kamila Stocha !!!!!
  4-ty dla Polski !!!!!!!
  Czyżby rzeczywiście brak geszefciarzy i ustawiaczy ?

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s