W Soczi Rosjanie kibicują Polakom


Autor: jangryko

Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch w Soczi dali światu sygnał, że Polska jeszcze żyje – wbrew oczekiwaniom syjonistów.

???????????????????????????????

52fca6afdb933_p

0002TDWOW3QG1T42-C116-F4 

 Jak się okazuje Rosjanie kibicują Justynie, a górale w Soczi śpiewają ..Justyna maładziec..uraaa…

 http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/rosjanie-kibicowali-justynie-kowalczyk,1177933.html?playlist_id=16929

Trenerem Justyny jest Rosjanin, Aleksander Wierietielnyj,  a ona trenowała głównie na Białorusi i w Rosji.

Okazuje się, że mariaż z Rosją nie jest taki zły.

W syjonistycznej Polsce tylko jej kłody podkładają w myśl syjonistycznej propagandy, że „Polacy to nieudacznicy”… A jednak Justyna ma to gdzieś i robi swoje… Dziękuję Justynie…

 jangryko

jangryko to nick Komentatora na naszej stronie, bardzo możliwe, że autorem jest Jan Gryko

*                                       *                                  *

Przyłączamy się do podziękowań dla pani Justyny oraz dla całej polskiej sportowej ekipy na Zimowych Igrzyskach w Soczi i życzymy kolejnych medali.

Stowarzyszenie WPS

11 uwag do wpisu “W Soczi Rosjanie kibicują Polakom

 1. POLACY! CZAPKI Z GŁÓW!!! Chylę czoła przed Justyną i Jej podobnym Polakom. Słowiańska krew. Gratuluję z całego serca.

  Polubienie

 2. Komentarz z netu (ze strony szmatławca, jak to się w innym wątku wyraził znany tutejszym użytkownikom komentator)

  Biegi Justyny tak jak A.Radwańskiej oglądam od dłuższego czasu na stacjach obcojęzycznych – wiadomo.Trafiłem na stacje rosyjską.Byłem w szoku .Komentatorzy mówili o niej od samego startu „nasza diewuszka”. O naszych dwóch pozostałych sportsmenkach w trakcie transmisji gdy były pokazywane na monitorze mówili z taka emocja jakby to były też ich zawodniczki. Rosjanki zajęły dalekie miejsca,ale komentatorzy nie dowalają im jak nasi naszym. Po prostu rozumieją idee sportu,szanują lepszych a swoim dziękują za walkę.

  Polubienie

 3. Rosja , Białoruś – strefa wolna od Międzynarodowej Lichwy.

  Podziękowanie i chwała dla Rosjan , którzy potrafią sport oddzielić od polityki i wznieść sie na wyżyny obiektywizmu, ponad podziały polityczne i ideologiczne. Tymczasem niektórzy Polacy w Polsce na zasadzie użytecznych idiotów podpuszczani przez działającą w Polsce oficjalnie i nieoficjalnie żydowską V kolumnę prześcigają się w szerzeniu nienawiści i wrogości wobec Rosjan , nawet wobec tych już nieżyjących, nota bene wobec tych , którzy oddając swoje życie wyzwolili Polskę. Pomroczność jasna, głupota polityczna i ignorancja historyczna w jednej osobie. Poza tym niewdzięczność ludzka w najjaskrawszej postaci nieznana Polakom. Obca genotypowi Polaka znanego dotąd świecie jako wojownika ” Za Waszą i naszą wolność. Polacy co się z Wami stało i co się z Wami dzieje. Współczuje tym Polakom, którzy sie dają w to wciągnąć. Wstyd mi za Was. Przepraszam Rosjan za takie zachowania Polaków zaznaczając przy tym , iż obecne państwo polskie jego oficjalne struktury , w tym również media i partie polityczne nie wiele mają z polskością. Oni tę polskość jedynie udają wykorzystując przebiegle naiwność i łatwowierność Polaków, przy okazji kręcąc na tym swój własny geszeft.

  Poniżej przykład moralnego zwyrodnienia , odmóżdżenia i atawistycznej /nie obrażając zwierząt / niewdzięczności :

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/73401-brawo-dla-samorzadowcow-z-pieniezna-rosyjskie-niet-wobec-usuniecia-pomnika-radzieckiego-generala-nie-zrobilo-na-nich-wrazenia

  Polecam artykuł byłego działacza podziemnej „Solidarności” w Polsce Andrzeja Szuberta /Opolczyk.pl na temat radzieckich pomników w Polsce, zaznaczając z góry, iż jest w tym artykule opowiedziana jego osobista bardzo pouczająca dla nas wszystkich historia:

  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/20/historie-pisza-zwyciezcy/

  Polubienie

 4. Polak i Polka zwyciężyli w jakiejś tam imprezie sportowej. I co z tego wynika? Dla świata? Dla Polski? Na co to się może przełożyć? Nakarmi głodnych? Skróci kolejki do lekarzy-specjalistów? Zwiększy emerytury i znajdzie pracę dla milionów bezrobotnych? Pogoni z Polski żydo-lichwę? Poza satysfakcją z gadania o tym nie ma ze sportu zorganizowanego dosłownie nic. Dlatego jakiekolwiek uwagi na te tematy wynikają z prymitywizmu myśleniowego i z braku wyczucia proporcji w tym, co naprawdę jest dla nas ważne.

  Polubienie

 5. @ech paljaki

  Otóż myli się pan setnie. Nie wiem tylko, czy to błąd myślenia, czy zawodowa powinność.
  Sportowcy są jedynymi prawdziwymi ambasadorami Polski i polskości – innych nie mamy. To prawda, że zwycięstwa zawodników z Orłem na koszulce nie przekładają się w prosty sposób na sukcesy materialne, ale są również potrzebne i to szczególnie dzisiaj, gdy Polski w Polsce jest coraz mniej. Sprawy ducha – ducha polskości, polskiej kultury – tu sportowej, są dla tożsamości narodu ważne – podtrzymują tę celowo nadwątloną nić łączącą nas w naród.

  Polubienie

 6. We wczorajszym wywiadzie P. Justyna powiedziała, że kocha Rosję, wbrew propagandzie obecnej okupacyjnej władzy, której chorym założeniem jest by ‚ruskich’ nienawidzić.. Może właśnie dlatego P. Justyna ma problemy w ‚takiej Polsce, że ośmiela się mieć swoje zdanie i nie daje sobie narzucać ‚choroby psychicznej’ obecnej władzy jaką jest – rusofobia.. Ważniacy od sportu – nakłaniali ją żeby nie startowała, sugerowali, że jest ociężała – po prostu zrobili dla niej psychiczną jatkę.. O czym to świadczy?. A no o tym, że owi ważniacy są po to by Polacy nie odnosili sukcesów… i nie uwierzyli w siebie…
  Myślę, że to nie była wyłącznie walka sportowa…to było coś więcej i znacznie więcej..
  I myślę, że trener P. Justyny dobrze to wie.. Dlatego Polska odniosła sukces..

  Jan Gryko

  Polubienie

 7. Narodzie Polski powstań z kolan, unieś głowę wysoko… Znowu mamy złoto.. Jesteśmy dobrzy i czas uwierzyć w siebie.. Dosyć policzkowania…
  Brawo Zbigniew BródkaWielkie dzięki..

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/02/0002tj4b337q6ljv-c116-f4.jpg?w=700

  Polubienie

 8. Zwycięstwa Polaków są tym cenniejsze, że władza żydo-systemu praktycznie ogranicza finansowanie polskiego sportu. Sportowcy są zdani niemal na samych siebie.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/02/0002tj41s6j56eif-c317-f3.jpg?w=700

  Zbigniew Bródka został mistrzem olimpijskim w biegu łyżwiarzy szybkich na 1500 metrów!

  Polubienie

 9. 2-gi Złoty dla ……Kamila Stocha !!!!!
  4-ty dla Polski !!!!!!!
  Czyżby rzeczywiście brak geszefciarzy i ustawiaczy ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s