GDDKiA nie radzi sobie w żydowskim kapitalizmie


W III Rzeszy, zaraz po dojściu A.Hitlera do władzy w 1933r. zaczęto wprowadzać w życie czteroletni plan gospodarczy, który zakładał m.in. budowę dróg i autostrad. Ci, którzy krytycznie oceniają działania gospodarcze rządów A.Hitlera twierdzą, że drogi te budowano głównie na potrzeby wojenne (przemieszczanie wojska i sprzętu). Tym gorzej dla tych krytyków, ponieważ z ich krytyki wynika, że budowa dróg winna III Rzeszy przysparzać deficytu.

Reichsautobahn_mit_Tankstelle

Gdy w innych krajach panował gospodarczy kryzys (kryzys światowy 1929-33), w III Rzeszy zatrudniano bezrobotnych, którzy budowali autostrady. Budowa autostrad wymuszała zwiększenie produkcji maszyn i urządzeń budowlanych, cementu, kruszywa itd. Zwiększone zatrudnienie sprzyjało wzrostowi podaży także towarów konsumpcyjnych, ponieważ robotnicy, pracownicy posiadali więcej pieniędzy, sprzyjało to także powstawaniu nowych firm. W ciągu zaledwie czterech lat w III Rzeszy zlikwidowano 26% bezrobocie.

We współczesnej Polsce, w której autostrady nie muszą służyć celom wojennym (ale zdaje się, że mają głównie służyć jako pasy startowe samolotom NATO walczącym z Rosją – wedle planów wojennych USA i NATO), a jedynie do przewozu towarów i osób, ich budowa winna być o wiele skuteczniejszym kołem zamachowym gospodarki niż miało to miejsce w III Rzeszy. Czy tak jest? Okazuje się, że w Polsce prawa ekonomii nie chcą działać – ?. Nie dość, że upadają firmy budujące autostrady, to jeszcze Polska zadłuża się z tego powodu w zagranicznych bankach. Cóż, żydowski kapitalizm nikomu nie służy z wyjątkiem jego właścicieli.

 

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

9 uwag do wpisu “GDDKiA nie radzi sobie w żydowskim kapitalizmie

 1. Dlaczego jest jak jest..??

  Odkurzyłem stare filmiki- Prawda o żydach – które pokazują genezę wschodniego żydowskiego chazarstwa jak też projekt i mechanizm zalania tą pasożytniczą szarańczą cały świat począwszy od słowiańskiej Rosji.
  1. film nawiązuje do rytualnych mordów chrześcijańskich dzieci jak też spaczoną czy zboczoną doktrynę talmudu… Talmud jest nadrzędną „wartością” i wykładnią życia każdego żyda począwszy od oseska..

  Zgłębienie treści talmudu pomaga nam zrozumieć naszą smutną rzeczywistość
  ..” tak samo jak można ze spokojnym sumieniem zabić dzikiego zwierza i zawładnąć jego lasem – tak samo można zabić bądź wypędzić goja i przejąć jego majątek…”
  …” żydzi mają prawo znęcać się nad nie żydami..”
  Treść talmudu pomaga zrozumieć, że to nie jest religia!!, a wręcz polityczny projekt!!, który oglądamy i odczuwamy na sobie każdego dnia.

  2. film pokazuje żydowskich hochsztaplerów, którzy wdrożyli syjonistyczny mechanizm w Rosji mając na uwadze cały świat.

  Syjonistyczny przewrót w Rosji miał zniszczyć myśl narodową, ograbić gospodarkę, przewrócić do góry nogami duszę narodu… Przestano siać, tworzyć, produkować.. Pojawiła się prostytucja, pornografia, alkoholizm…

  3. film Tu już mamy eksterminację na skalę niewyobrażalną.. /Ukraińcy, którzy stoją z pałami na majdanie powinni to obejrzeć!/..

  Egoizm żyda jest dla niego najwyższym prawem!

  4. film Tu mamy prawdę o holoszwindlu.. Ciekawe zdjęcia z warszawskiego getta gdzie elity żydowskie biesiadują sobie z esesmanami oddając swoja bratnią biedotę jako kozła ofiarnego do obozów…

  Niemieccy naziści wprowadzili w czyn zapisy żydowskiej moralności z talmudu… czyli żydowski nazizm.
  Przy pomocy kłamstwa i zdrady żydowski – nazistowski reżim chce obecnie zniewolić i zniszczyć Polskę!

  Polubienie

 2. Re: D.Kosiur
  W 1933r hitlerowcy podpisali tajne porozumienie z syjonistami odnosnie przesiedlenia niemieckich zydow do Palestyny w celu zbudowania tam panstwa zydowskiego – vide
  „The transfer agreement” (porozumienie o przesiedleniu) na stronie:

  http://www.booktv.org/Watch/11089/The+Transfer+Agreement+The+Dramatic+Story+of+the+Pact+Between+the+Third+Reich+and+Jewish+Palestine.aspx

  POCZYTAJ MI MAMO:
  THE SECRET CONTACTS: ZIONISM AND NAZI GERMANY,1933-1941
  KLAUS POLKEHN*
  (Tajne kontakty: Syjonizm i nazistowskie Niemcy, 1933-1941)
  autor: Klaus Polkehn
  http://mounadil.files.wordpress.com/2013/01/thesecretcontacts-zionismandnazigermany1933-1941-journal-of-palestine-studies-polkehn-klaus-vol-5-no-3-4-1976-pp-54-82_text-1.pdf

  W zamian Hitler dostal pieniadze na rozbudowe ekonomiczno-militarna Niemiec od ZYDOWSKICH BANKIEROW, tych samych, ktorzy finasowali ZYDO-BOLSZEWICKA REWOLUCJE 1917r w Rosji.

  Niemieckie bomby i czolgi rownaly z ziemia polskie miasta i wsie we wrzesniu 1939r, a niemieckie kule z karabinow maszynowych zabijaly dziesiatki tysiecy Polakow.
  Hitler faktycznie rozwiazal fale bezrobocia, ale nie tylko w Niemczech, bo rowniez w Polsce – setki tysiecy Polakow zostalo zabitych i nie musieli juz dluzej pracowac, a kolejne setki tysiecy Polakow pracowaly za kromke chleba caly dzien na potrzeby Niemiec w obozach koncentracyjnych i w zakladach pracy przejetych przez Niemcow w okupowanej Polsce.

  Zyd Putin i jego pobratymcy z NATO

  Putin answers question about NATO base in Ulyanovsk.
  (Putin odpowiada na pytanie w sprawie bazy NATO w Uljanowsku)
  W swojej wypowiedzi, Putin popiera NATO i jego misje w Afganistanie.

  W Wenezueli jest jak za czasow komunistycznych PRL.
  Demonstracje przeciwko rujnującym kraj eksperymentom lewicowych władz trwają już dwa tygodnie.
  W Caracas i kilku wenezuelskich miastach od dwóch tygodni trwają antyrządowe protesty. Demonstranci, najczęściej studenci, protestują przeciwko rządom lewicy, które doprowadziły do zapaści gospodarczej, a na dodatek ograniczają swobody obywatelskie. W odpowiedzi władze organizują demonstracje poparcia dla rządu.
  http://www.rp.pl/artykul/69991,1087714-Wenezuelczycy-sa-zmeczeni-rewolucja.html

  Polubienie

 3. Rosyjskie embargo na żywność. „Handel praktycznie zamarł”
  Ostatnia aktualizacja: 13 lutego 2014 16:25
  Ro­syj­skie nie­ofi­cjal­ne em­bar­go na wie­przo­wi­nę i na­biał mocno ude­rza w pol­skie firmy.
  Pro­du­cen­ci tracą aż mi­lion euro dzien­nie. Ostrze­ga­ją, że jeśli wła­dze Pol­ski i Bruk­se­la cze­goś nie zro­bią, to wiele firm splaj­tu­je.
  http://m.dziennik.pl/gospodarka/aktualnosci-gospodarka/rosyjskie-embargo-na-zywnosc-handel-praktycznie-zamarl

  Polubienie

 4. Nie baw się w kronikarza „auto-bahn” i nie podsylaj tez linkow tego co było i jest a co będzie to tylko ten co nad nami może wiedzieć .
  Jak masz madra glowe ,to (każdemu właścicielowi portalu Polskiego i polskiego podpowiadam/proszę),
  napisz młodym POLAKOM CO CZYNIC MAJA aby potem na ojcow i matki nie narzekali w jakiej to Ojczyznie /Ojcowiznie ich spłodziliśmy i pozostawili własnemu losowi,liczac ,ze jako dorośli dadza sobie rade .
  NIE BADZMY TEZ TYLKO KRYTYKAMI (dosrywaczami każdy każdemu) bo,

  Nie sztuka filozofować i „bawic się w mędrka” jak czyni to jeden ze szwabow pod „niemieckim szynelem” ale tak jak mnie mowi/pisze dorosla corka :

  „PRZYJEDZ i ZOBACZYSZ CO W POLSCE DZIS MOZESZ DOKONAC/ZDZIALAC BEDAC GOJEM CZY GOJKA !”.
  „PODSKOCZYSZ OJCZE SZMULOM I SZWABOM ?”

  I tu wszystkim mędrkom (mnie tez)niech będzie wstyd, MEDRKUJAC NA EMIGRACJI i nic wiecej.

  Ja odpowiedziałem : za stary już jestem aby wziasc pale ( nie ladunek jak jakiś mędrzec z uniwersytetu krakowskiego-afera programowana/testowana) i pojsc na okrąglak sejmowy czy Belweder ale WY MLODZI NA CO CZEKACIE ?
  STARZY WAM MAJA ODBIC POLSKE Z RAK SZMULI i SZWABOW oraz tych w czerwonych krawatach ???

  No i czekajmy dalej, pielgrzymujmy ,modlmy się ,CHRYSTUS KROL wraza z ks.Natankiem i jego rycerstwem za nas wroga pogoni ?
  Modlmy się tylko z Radiem Maryja,gapmy w tv Trwam.
  Wzglednie klocmy się na forach,banujmy,opluwajmy, bawmy się w „POWROTY SLOWIANSKIE” i do starych „swietowidow raczki składajmy”,jeszcze inni niech licza,ze Miller (czerwony z komuna” wroci przeciez on caly czas jest i na prezydenta dopchać się nie może).
  Jeszcze inni dostrzegli mesjasza w Kalksteinie i wierza kurduplom oraz tym ze spasionych mediów.
  Eeeech,nie tylko starym już rece opadają jak widać gdy ZNIEWOLENIE i CYWILIZACJA SMIERCI SIE PANOSZY !
  Piszemy/mówimy często PRAWDE ale CO DALEJ ,JAK ZYC w szmulowskich czy szwabskich kibucach ?
  Gdzie spotkać tych co dobrze doradzają i kierują WYZWOLENIEM ?
  Zreszta czy ta walka o wyzwolenie już się zaczela i to MADRA,CICHA i SKUTECZNA WALKA (bez rozlewu krwi ) ?
  JEST JAKAS POLSKA ISKRA DO ZMARTWYCHWSTANIA ???

  Ten portal ,WIERNYCH (choć nie wiem do końca komu wiernych) napawa mnie nadzieja ale gdy widze jak i tu sepy kraza NAD WOLNOSCIA POLEK i POLAKOW,ta nadzieja gasnie,szczegolnie gdy tak szybko ostanio zgasł nam WIELKI REZYSER ,POLAK PATRIOTA Bohdan POREBA !

  Czy my wszyscy już starzy musmy umrzec w roli przegranych POLAKOW ???????????????

  CZY WY MLODZI NIC JUZ NIE POTRAFICIE PO ZA KONSUMCJA i BALOWANIEM ?
  Liczac przy tym na emerycki grosz swych „starych” !

  DZIEN DOBRY POLSKO !

  Polubienie

 5. A to ty czekoladowy marsie o mózgu otłuszczonym żarciem w McDonald’s nie wiedziałeś, że z sąsiadami trzeba żyć dobrze, a co najmniej roztropnie? Żalisz się na Putina, a w innych wątkach piszesz żeby” pierdolić Rosję” i życzysz Wenezueli anglosaskiej „demokracji”?!.

  Z twoją znajomością ekonomii jest tak jak z twoją znajomością historii. Zachwycasz się dużym eksportem polskiej dobrej żywności do Niemiec, a nie oburza cię import śmieciowe,j dotowanej wieprzowiny z Niemiec do Polski?! A poza tym matołku musisz wiedzieć, ze Niemcy, czy Holendrzy nie „brzydzą” się eksportem do Putina i Łukaszenki, a takich jak ty usłużnych idiotów wykorzystują do psucia stosunków Polski ze Wschodem. Nie rzadko się zdarza, co ciekawe, że Niemcy, czy Holendrzy kupują polskie produkty żeby potem reeksportować je do Rosji czy na Białoruś jako niemieckie lub holenderskie :)).

  Polubienie

 6. Propagatorzy anty wschodnich nastrojów i polityki anty rosyjskiej – słowiańskiej czyli również polskiej są: albo tępymi gojami /czytaj tumanami/, albo psychicznie chorymi o skutkach medycznych rusofobami /najprawdopodobniej nieuleczalnie/, albo żydo-watykańskimi spiskowcami o znamionach typowych morderców – ustaszów, banderów….
  Kto do takich się zalicza..?
  Cały kneset na wiejskiej.. TV Republika, Ruch narodowy małolata Zawiszy, małolat Winnicki, małolat Bosak.. Radio Maryja… Kościół Katolicki… A żeby tak dokładnie to są ustaszowco-banderowcy – PIS, PO, PSL, SP, SLD, RP, NP…i wszelkiego typu Korwiny, Michałkiewicze, Ziemkiewicze, Brauny, Wildstainy..itd… Tych nawrócić się nie da… to ludzie niereformowalni ani skłonni do dialogu… Tu mamy już do czynienia ze skutkami medycznymi….
  Jak z tym szambem poradzić..?

  Jestem zdania, że trzeba bojkotować wybory zarówno do UE jak i do naszego Parla-kne-sejmu.. Należy wszem i wobec ogłaszać bojkot wyborów… Nie ma innej opcji… Jeżeli ktoś uważa, że należy rywalizować na ‚zasadach demokratycznych’? to jest nie tylko głupi, ale też w ten sposób legitymizuje obecne status quo -czyli niezmieniony stan rzeczy. Nie można uczciwie grać na warunkach żydo-syjonistów…

  Do Gutek
  Jesteś stary..? To spieprzyłeś sprawę..nie czepiaj się młodych.. Czyż nie „starzy” zapewniają dziedzictwo młodym??

  Polubienie

 7. paziem – polskojezyczny bolszewiku (polszewiku)…

  Nie dodawaj do moich komentarzy swojej BOLSZEWICKIEJ PROPAGANDY i nie manipuluj moimi wypowiedziami, bo nie jestes w stanie wygrac z faktami i robisz z siebie blazna.

  Zyd, komunista, morderca i agent KGB W.Putin to SQRWYSYN, ktory uzywa SZANTAZU wobec Polski i to nie pierwszy raz, czego nigdy nie podala bolszewicka strona WPS, podobnie jak nie podala informacji o kolaboracji zyda Putina z zydami z Izraela i USA.

  Kilka lat temu „Rosja” blokowala import polskiej zywnosci, zeby wymusic na Polsce podpisanie umowy na dostawe gazu ziemnego z „Rosji” do Polski na nastepne 25 lat, co nie bylo konieczne w przypadku Polski, poniewaz jeszcze nie wygasla poprzednia umowa, ktora wazna byla przez kolejne 15 lat.
  Z kolei nowa umowa wymuszona przez „Rosje” na Polsce wiaze sie z podwyzka cen gazu ziemnego i jest niekorzystna dla Polski.

  Kolejne sqrwysynstwo „Rosji” polegalo na ograniczaniu, a nastepnie calkowitym wstrzymaniu dostaw ropy naftowej z „Rosji” do rafinerii w Mozejkach na Litwie po tym, jak polski PKN Orlen kupil rafinerie w Mozejkach i wykupil rowniez udzialy Jukosu, ktory wczesniej zostal doprowadzony do bankructwa przez Kreml w zwiazku z aresztowaniem Chodorowskiego i Lebiediewa (glownych udzialowcow Jukosu). Nastepnie Jukos zostal przejety przez mniejsza od siebie firme panstwowa Rosnieft, ktory po przejeciu Jukosu zaczel nagle rosnac w sile i zawierac umowy z holenderska firma naftowa Shell, brytyjska BP (British Petroleum) oraz amerykanska Exxon-Mobil z Teksasu.
  Poczytaj mi mamo:
  Jak Kreml zemścił się za przejęcie Możejek przez Orlen
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,8974911,Jak_Kreml_zemscil_sie_za_przejecie_Mozejek_przez_Orlen.html

  Od kilku lat „Rosja” probuje wykupic w Polsce rafinerie i stacje benzynowe, zaklady nawozow sztucznych, a nawet bank polski PKO SA, ale bezskutecznie i dlatego SQRWYSYN Putin ponownie uzywa szantazu wobec Polski i blokuje import polskiej zywnosci.

  Dlatego jeszcze raz napisze: PIERDOLIC PUTINA I ROSJE, poniewaz polski eksport do Rosji to zaledwie 4.5% calkowitego eksportu Polski – polski eksport do UE wynosi 80% calkowitego eksportu i to jest wazniejsze niz te 4.5%; do Chin eksportujemy 4% i tyle samo do USA.
  Gdyby to ode mnie zalezalo to podpisalbym kontrakt z Norwegia na dostawe ropy naftowej i gazu ziemnego do Polski oraz dodatkowo kupowal rope naftowa w Iranie, Iraku i Libii w zamian za eksport polskiej zywnosci, materialow budowlanych i chemicznych, odziezy i obuwia etc.
  FUCK YOUUUUUU Putin…… Gdyby to ode mnie zalezalo to „Rosja” nie zarobilaby na Polsce 16-20 miliardow dolarow rocznie, tak jak dotychczas i Polska nie mialaby nigdy deficytu z „Rosja”, ktory wynosi srednio ponad 10 miliardow dolarow rocznie przez ostatnie ponad 10 lat i dla porownania handel Polski z „Rosja” przynosi Polsce wieksze straty niz handel Polski z UE – vide 4.5% eksport do „Rosji”, a 80% eksport do UE przy tym samym wspolczynniku deficytu, ktory wynosi srednio 10 mld dolarow rocznie. Polska traci 17-krotnie na handlu z „Rosja” w porownaniu z UE i dlatego taki „handel” z „Rosja” nie ma sensu z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej ze „Rosja” rzadzi SQRWYSYN, ktory, szantazuje Polske i msci sie na Polsce.

  Polskie firmy produkujace zywnosc skarza sie, ze wstrzymany eksport zywnosci do „Rosji” przyniesie im straty, ale jest to glupie tlumaczenie sie i zwyczajna propaganda.
  Zaklady produkujace zywnosc moga ja sprzedac w Polsce po cenach kosztow produkcji lub wywiezc czesc nadwyzki do Europy zachodniej lub Afryki lub po prostu rozdac za darmo biednym polskim rodzinom w ramach akcji charytatywnej i odliczyc sobie koszty pomocy charytatywnej od dochodu, aby w ten sposob otrzymac ulge podatkowa od rzadu, czyli firmy zaplaca mniejszy podatek – ma to rowniez dodatnie strony, poniewaz zywnosc importowana do Polski bedzie zalegac na polkach co uderzy w supermarkety.

  Paziem, ty bys wyszedl na matola, gdybys dal sie nabrac na SQRWYSYNA Putina.
  A poniewaz promujesz SQRWYSYNA Putina z premedytacja, wiec wyszedles na AGENCIAKA Putina i ja doskonale rozumie twoja bolszewicka propagande i to, ze ukrywasz i nie podajesz informacji kompromitujacych twojego idola Putina.
  Poza tym w „Rosji” rzadzi zydostwo i w „Rosji” jest stosowany zydo-kapitalizm bardziej dziki niz ten na zachodzie Europy i w Ameryce, ktory ty wysmiewasz – przecietny robotnik w UE i Ameryce zarabia 5-10 razy wiecej niz w „Rosji” i to sa fakty…. i Polacy tez nie wyjezdzaja masowo z Polski za chlebem do „Rosji” tylko na zachod Europy i do Ameryki, bo wiedza ze w „Rosji” panuje korupcja, burdel i smrod.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s