Nowy program PIS – populismus über alles


 

To co proponuje w nowym programie PIS Jarosław Kaczyński to praktycznie ostatni gwóżdz do trumny Polski. Otóż proponuje on zapożyczyć Polaków na dalszy billion złotych aby sfinansować swoją listę życzeń.

 Od 25 lat śledzę działalność Jarosława Kaczyńskiego na scenie politycznej w Polsce ponieważ już w czasie wyborów prezydenckich w 1990 roku zauważyłem, że jest on w stylu chazarskim grożnym, doświadczonym manipulantem. Haniebny udział braci Kaczyńskich z ramienia „Solidarności-BIS w obradach „Okrągłego Stołu” oceniam jako jaskrawy przykład zdrady naszej Racji Stanu. Co więcej podpisanie Traktatu Lizbońskiego przez Kaczyńskich pozbawiło Polskę możliwości emisji własnego pieniądza.

Mimo że bracia Kaczyńscy w znacznej mierze wulgarnymi atakami na moją osobę pomagali Wałęsie aby został prezydentem to Wałęsa jednak szybko się ich pozbył z kancelarii, prawdobnie za finansowe przekręty z ich spółką Telegraf. Akt oskarżenia za te przekręty został magicznie umorzony w 2000 roku. Ale zostało nierozliczone pochodzące od spółki ART-B prowadzonej przez pułkownika gospodarczego wywiadu Izraela oraz polskich państwowych firm około 260 mld. ówczesnych złotych. Kaczyńscy więc podobnie jak Aleksander Kwaśniewski tylko dlatego nie śą złodziejami, że nie zostali skazani mimo, że zgromadzono z tego powodu wiele konkretnych dowodów, między innymi udokumentowanych w sejmowych interpelacjach.  Afera Telegraf, afera Srebrna, Art-B, FOZZ, afera Paliwowowa, Fundacja Prasowa Solidarność, Telewizja Familijna, Fundacja Nowe Państwo to niektóre akcje w których brał udział Jarosław Kaczyński, który znowu chce rządzić Polską. Sprzedaż cennych budynków należących prawnie do Fundacji Prasowej Solidarność Izraelitom pozostawiam do oceny czytelników. Czy z takim życiorysem ktoś by zaryzykował przyjęcie tego człowieka do pracy?
Ukoronowaniem populizmu starego kawalera jest właśnie ogłoszony z wielką fanfarą program jego Partii PIS, który jest całkowicie nierealny i wybitnie szkodliwy dla Polaków. Jak można pozwolić udokumentowanowi nieudacznikowi, który nigdy nie miał żony, dzieci, biznesu, konta bankowego ani prawa jazdy aby dopilnował tak kompleksowego zadania jak sanacja Polski. Ten człowiek jest jednym z najbardziej niebezpiecznych kanciarzy na scenie politycznej, mimo że według rozkładu zadań „Okrągłego Stołu” pozoruje na wielkiego patriotę. Takie pozoranctwo promowane przez media ma doprowadzić do dwu-partyjnośći sceny politycznej aby nigdy nie dopuścić Polaków do władzy. Stara gra „biały i czarny kapelusz” rodem z chazarskiego piekła. Już raz jakby na rozkaz rozwałił dwie polskie partie narodowe: Ligę Polskich Rodzin oraz Samoobronę. Obecnie Kaczyński raz nosi biały kapelusz, a Tusk czarny kapelusz a potem zmiana ma następną kadencję. Niestety pod wływem mediów wiele milionów Polaków daje się zwieżć na manowce. Przeciętny „żywot” polityka na arenie publicznej w EU trwa 11 lat. W Polsce jest on wieczny.
Nowy program PIS, jak szczudłami jest podparty Radą Programową PIS złożoną z  35 profesorów różnej maści. Jest to pewnego rodzaju ewenement ponieważ nigdzie indziej na świecie profesorskie safanduły nie wdają się w politykę, a to z tego powodu, że ich teorie na ogół nie mają praktycznego zastosowania. Dobry program nie potrzebuje wsparcia akademików. Dobry pogram potrzebuje doświadczonych praktyków do jego egzekucji czyli do wprowadzenia go w życie. A tu klapa – w programie nie ma nazwisk ludzi, którzy choćby potrafili stanąc w obronie poszczególnych punktów tego programu.  A to dlatego, że PIS nie ma ludzi zdolnych do rządzenia krajem. Dowodem tego jest zaniedbanie stworzenia grupy stałych krytyków poszczególnych ministrów rządu Platformy Obywatelskiej a tym samym lekceważenie budowy kandydatów na swoich przyszłych ministrów. Zadaniem lidera jest budowa silnych ludzkich zespołow zdolnych do wykonania dobrej roboty dla Polski . Takie zaniedbanie wskazuje tylko na brak powagi co do roli opozycji oraz dowód, że swój swojego nie ugryzie. PIS wystawil 168 stronicowy program bez ludzi! Na scenie politycznej cały czas panuje niepoważne pozoranctwo i pantonima. Pewnie dlatego, ze wielu ludzi PIS to „szmaciaki” – byli działacze Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, którzy ze względu na stare nawyki nadają się do  rządzenia ale nie do opieki nad polskim narodem..
Rażącą luką w nowym programie PIS jest brak konkretnych propozycji co do  zmiany Konstytucji RP. Otóż Konstytucja to jest dokument zasadniczy, który jak fundament stwarza system prawno polityczny, czyli ustrój danego kraju. To system tworzy ludzi przez pole wolności działania a także ograniczenia. Konstytucja opracowana pod egidą Aleksandra Kwaśniewskiego jest wybitnie szkodliwa dla Polaków. Jest ona dobra dla kontynuacji władzy postkomunistycznej administracji i dla centalizmu na skalę PRL-u. Nie wyzwala ona żywotnych sił naszego narodu a wręcz przeciwnie prowadzi do wydziedziczenia z własności, zniewolenia przez mafie upolitycznionej administracji, mianowanych sędziów i prokuratorów aby doprowadzić do nędzy i całkowitego zniewolenia Polaków.  W Polsce mamy antytezę konstytucji.  Naród nie jest suwerenem. Stale lekceważony jest mechanizm referendum, który  powinien być prawem dla ludzi, tak jak to jest np. w Szwajcarii. Konstytucja Kwasniewskiego służy takim dyktatorkom jak Jarosław Kaczyński bo z jej centralizmem ma on szansę aby jeszcze raz stać się wodzem. Wodzem Polaków ale nie na ich korzyść. Zawsze ktoś inny żeruje na naszych nieszczęściach a tacy pseudo politycy jak Jarosław Kaczyński wiernie im służą.
Jarosław Kaczyński zawsze był przeciwny Jedno Mandatowej Ordynacji wyborczej JOW ponieważ jest on świadom, ze dyktator nie może dać ludziom możliwości wyboru kandydatów do Sejmu. Obecnie wódz PISu ma władzę absolutną mianowania kandydatów na listę preferencyjną oraz lojalnych członków swojej partii na „jedynki” w okręgach wyborczych. Jego partia jest bogata i nie brakuje chętnych aby „na pewniaka” zostać posłem narodu bez żadnej odpowiedziałności za swój okręg wyborczy.  Listy preferencyjne „proporcjonalnych” kandydatów to najbardziej wstydliwe a więc skrzętnie ukrywane dokumenty w Polsce.  Dzięki nim  mamy posłów z list, kórzy dostali tylo 500 głosów, a dostali się do Sejmu tylko dzięki miejscu liście preferencji partyjnej i siedzą obok posłow wybranych przez 100,000 obywateli.
To co proponuje w nowym programie PIS Jarosław Kaczyński to praktycznie ostatni gwóżdz do trumny Polski. Otóż proponuje on zapożyczyć Polaków na dalszy billion złotych aby sfinansować swoją listę życzeń. Oczywiście większość tych pieniędzy ma być populistycznie rozdana bo wspomniana w jego programie industrializacja ma poparcie tylko wyżej wspomnianych akademickich profesorów.
Osobiście uważam Jarosława Kaczyńskiego za Chazara, ktory stale buduje podwaliny dla Judeopolonii. Nigdy nie widziałem żadnego dowodu aby swoim działaniem starał się wyzwolić twórczo produkcyjny potencjal Polaków.  A to dlatego, ze prawdziwy lider w dzisiejszych czasach nie rządzi i nie rozdaje narodowego majątku ale stwarza proste jak siekiera warunki dla rozwoju aby ludzie sami zapracowali na swoje szczęście oraz dobrobyt. Obowiązkiem rządu jest zabezpieczenie praw obywateli oraz ochrona przed wszelka grabieżą własności prywatnej czy państwowej. Ochrona przez złoczyńcami w kraju i z zagranicy. Ochrona przed państwową administracją. Ochrona przed rządowym centralizmem. Aby każdy obywatel Polski miał poczucie , że Polska to jego dom dla spokojnej twórczej pracy, której owoców nikt mu nie zabierze. Dobry lider stale walczy o wolność polityczną i gospodarczą Polaków!
Nie ma potrzeby na komentarze do  poszczególnych punktów programu PIS – jest to zbiór tematów prasowych z ostatnich 2 lat oraz zapewnień, że wszystko będzie dobrze, kiedy do władzy wróci PIS. Brakuje tylko TKM, („teraz k-wa my”).
Takie groteskowe potworki polityczne jak Kaczyński czy Tusk mają rację bytu tylko dlatego że po pierwsze mają wielkie pieniądze na propagandę w czasie wyborów a po drugie dlatego, że Polacy nie mają własnych wolnych mediów. Gdyby ludzie wiedzieli wszystko o czołowych mącicielach to ta prawda by zmiotła tych ludzi raz na zawsze ze sceny politycznej w Polsce a wielu z nich za swoje przekrety by spędziło resztę życia w więzieniach.
Ala jak znam życie Polacy nie uczą się na własnych błędach i mają krótką pamięć. Polacy nie mają swoich własnych liderów bo nikogo nie wspierają pieniądzem. A więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że etatowi pseudopolitycy, którzy nas tak bardzo nienawidzą i nami gardzą znowu będą rządzić krajem, który jeszcze się zwie Polska. 
 
Stanisław Tymiński
 
za: http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/106239,nowy-program-pis-populismus-ber-alles
Reklamy

3 uwagi do wpisu “Nowy program PIS – populismus über alles

 1. Powyższa debata toczyła się w wolnych i niezależnych od Polaków mediach tvn. Może tym razem szlachetni ojcowie z Tv-T(adeusz)r(ydzyk)wam zaproponują temat na kolejną debatę. Wszak ważą się losy III RP z gwiazdą Dawida w tle.

  PiS ma program i postulaty, a co ma PO?

  Żądamy dalszej debaty PiS – PO

  Polubienie

 2. Nie mam pojecia w jaki sposob PiS zrealizuje swoj „peamowy” program z rosnaca „kotwica” finansowego obsluzenia lichwiarzy kwota ponad 40 miliardow zlotych rocznie, przy rosnacej emigracji za „chlebem” i malejacym przyrostem naturalnym….

  Dla przypomnienia: dlug publiczny szacuje sie na poziomie ponad 1.2 biliona zlotych (1 bilion to 1000 miliardow zlotych), a calkowite zadluzenie waha sie w granicach 3 bilionow zlotych, gdzie mozliwosc (realna) splacenia takiego dlugu lichwiarzom to conajmniej 300 lat…
  I jeszcze jedno: Kazde obietnice, kazde zobowiazanie jakiejkolwiek partii czy stowarzyszenia bez zobowiazania zlikwidowania lichwiarskiego systemu finansowego jest praktycznie (staje sie) obietnicami czy zobowiazaniami „gruszek na wierzbie”, bowiem caly system polityczny jak rowniez i sami tzw., „politycy” sa calkowicie zalezni od lichwiarskiego systemu finansowgo, ktory dyktuje swoja miedzynarodowa polityke oparta na…talmudzie (wyzysku, wynarodowieniu i zniewoleniu)…w ktory to system PiS jak rowniez i „oficjalne” partie w ta doktryne sie wpisuja…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 3. A co to nie można olac takie wybory ?
  MOZNA !
  I nie tylko wybory ale WSZYSTKICH OBCYCH i ich SLUGI w POLSCE .
  Ile to jeszcze można znosic ???

  BOJKOT SQRWY-synow !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s