Tusk – tubą syjonistycznych bandziorów w kwestii ukraińskiej


uid_63faa3ecc1ddbfb6a6a0a10b3d0b80201392799560392_width_640_play_0_pos_4_gs_0                                  Tusk:  „Za ofiary w Kijowie odpowiada władza”

Wbrew temu, co powiedział dzisiaj w kne-sejmie III RP szef okupacyjnego żydo-rządu, D.Tusk, obwiniając obecne władze Ukrainy z prezydentem W.Janukowyczem na czele za trwające od dwóch miesięcy manifestacje, to właśnie Zachód ponosi za nie wyłączną i całkowitą odpowiedzialność. I jeśli z obu stron barykady giną na Ukrainie ludzie, to ich przelana krew obciąża władze syjonistycznych bandziorów Zachodu, z USA i z UE. To ci zwyrodnialcy i ich imperialne ambicje podboju świata, niszczenia narodów w imię chorego, syjonistyczno-talmudycznego wybraństwa, po dokonanym w latach 1980-90. podboju większości państw Europy Środkowo-wschodniej, dążą do opanowania Ukrainy.

„Nie namawialiśmy (…) w stolicach europejskich do działań typu sankcje(…).”

 Tusk w imieniu swojego żydo-rzadu i także UE zadeklarował, że Ukraina sama musi rozwiązać swoje wewnętrzne konflikty, bez ingerencji zewnętrznej i bez zewnętrznych sankcji Zachodu.

„Mamy do czynienia z bezprecedensową presją innego państwa, chodzi tu o Rosję (…).”

Gdyby nie pozycja światowej potęgi militarnej jaką posiada – na szczęście – Rosja, z pewnością nie byłoby tej „demokratycznej” deklaracji Tuska o nie ingerowaniu i nie stosowaniu sankcji. Syjonistyczni bandyci Zachodu już dawno najechaliby Ukrainę.

Deklaracja Tuska wynika także z czegoś innego. Syjonistyczni gangsterzy obawiają się podobnych, jak na Ukrainie, manifestacji w rządzonych przez siebie państwach, w których są władzą okupacyjną, są niechcianymi żydo-rządami, które zniszczyły gospodarki wszystkich państw Zachodu. Byłoby, więc do wyobrażenia, że Rosja zgłosiłaby chęć pomocy manifestującym „otwartym społeczeństwom” Zachodu. No, bo dlaczego nie miałaby tego zrobić? Żydo-system Zachodu rezygnuje także z sankcji gospodarczych względem Ukrainy. Bo jest tak wspaniałomyślny? Nie, nic z tych rzeczy. Sankcje uderzyłyby we współpracujących z syjonistami Zachodu żydowskich oligarchów Ukrainy, uderzyłyby także w firmy w państwach UE, której gospodarka przeżywa zawał żydowskiego kapitalizmu i jak bumerang uderzyłyby w syjonistyczne łby zachodnich gangsterów światowej polityki.

Syjonistyczni gangsterzy Zachodu nie są w stanie przejąć Ukrainy, zwłaszcza, że ich hipokryzja granicząca z obłędem oraz gospodarczy upadek żydowskiego unijnego molocha nie pozwala nawet na zaproponowanie Ukrainie sensownych warunków ekonomicznych stowarzyszenia z UE.

Międzynarodowy Żyd przegrywa kolejne starcie – to dobra, bardzo dobra, wróżba dla odradzających się narodowych nastrojów w Europie.

Chwała słowiańskiej, wolnej od syjonistycznego bandytyzmu Ukrainie i prezydentowi W.Janukowyczowi.

Chwała Rosji i jej władzom.

cytaty wypowiedzi D.Tuska za: http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/za-ofiary-w-kijowie-odpowiada-wladza/14075179

Dariusz Kosiur

Reklamy

6 uwag do wpisu “Tusk – tubą syjonistycznych bandziorów w kwestii ukraińskiej

 1. Rosja wzywa ukraińską opozycję do położenia kresu rozlewowi krwi

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rosji opublikowało dzisiaj specjalny komunikat w sprawie zamieszek w Kijowie:
  Tej nocy w Kijowie i szeregu innych miast Ukrainy w rezultacie działań przestępczych radykalnych sił opozycyjnych została przelana krew. Są ofiary i ranni zarówno wśród cywilów, jak i pracowników służb porządkowych, którzy bronią zgodnych z prawem interesów państwa w zakresie zapewnienia porządku i przestrzegania prawa.
  W zachodnich obwodach Ukrainy doszło do przejęcia siedzib komisariatów, prokuratury i jednostek wojskowych. Panoszący się rebelianci znęcają się nad milicjantami i żołnierzami, z których dziesiątki zostało rannych. W gruncie rzeczy chodzi o próbę siłowego przejęcia władzy.
  Oburza brak reakcji na działania radykałów ze strony liderów opozycji, którzy pod płaszczykiem demagogicznych haseł o przywiązaniu do demokracji i wartości demokratycznych, pobłażają „brązowej” rewolucji.
  Nie widzimy również wyraźnej reakcji ze strony europejskich polityków i struktur, które nie chcą przyznać, że cała odpowiedzialność za działania radykalnych sił na Ukrainie spoczywa na opozycji.
  Strona rosyjska domaga się, aby liderzy EuroMajdanu powstrzymali rozlew krwi w swoim państwie i niezwłocznie wznowili dialog z prawomocnymi władzami bez pogróżek i ultimatów.
  Ukraina jest dla Rosji zaprzyjaźnionym braterskim krajem, partnerem strategicznymi. Użyjemy wszystkich naszych wpływów, aby zaprowadzić do tam pokój i porządek.

  za: http://polish.ruvr.ru/news/2014_02_19/Rosja-wzywa-ukrainska-opozycje-do-polozenia-kresu-rozlewowi-krwi-1312/

  Polubienie

 2. Powtarzam i tutaj:

  Coś poważniejszego niż „Majdan” się święci na Ukrainie – i „krwawy Majdan” wczoraj prawdopodobnie był do tego pretekstem. Otóż ramach „akcji antyterrorystycznej” generał. Lebied’ podprowadza 500 komandosów z Diepropietrowska pod Kijów. A w tym czasie Janukowycz zmienia Szefa Sztabu. Czyżby wojsko przygotowywało „ochronę budynków rządowych” i ubezwłasnowolnienie „niewydolnego” prezydenta? Czyli tak zwany „scenariusz egipski”? Nie zapominajmy, że główne szkoły wojskowe na Ukrainie „po cichu” zostały opanowane przez suto płacących swym „kukłom” Amerykanów już blisko 10 lat temu…

  Polubienie

 3. Kaczyński: “Nie można się nie zgodzić z premierem kiedy mówi o jedności w sprawie ukraińskiej. Jesteśmy gotowi w tym zjednoczeniu uczestniczyć”

  Ale zestaw… szok i ….wstyd zarazem

  Potomek ewangelickich żydów, wyedukowany przez przyjaciela domu państwa Kaczyńskich – Jana Józefa Lipskiego oraz „kaszubski” Oskarek, któremu blaszany bębenek gdzieś się tylko zapodział…
  czy nie ma kto na stanie jakiej dwururki…?

  Polubienie

 4. A propos dwururki:

  Burmistrz Zdzieszowic Dieter Przewdzing nie żyje. Został brutalnie zamordowany. Ciało Dietera Przewdzinga zostało znalezione w jego domu w kałuży krwi. – Burmistrz Dieter Przewdzing nie żyje – potwierdza wiceburmistrz Zdzieszowic Sybilla Zimmerman. – ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO

  Burmistrz Zdzieszowic Dieter Przewdzing został brutalnie zamordowany – poinformowała w środę opolska prokuratura. Przewdzing miał 70 lat. Jego ciało znaleziono we wtorek późnym wieczorem w jego domu w Krępnej pod Zdzieszowicami.

  Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu Lidia Sieradzka poinformowała PAP, że wstępne wyniki przeprowadzonej w środę sekcji zwłok burmistrza wskazują na to, że doszło do brutalnego zabójstwa.

  Dieter Przewdzing zamordowany: Jestem w szoku – Łukaszek, przewodniczący Rady Miasta Mysłowice

  Podkreśliła, że będą przeprowadzone dodatkowe badania. „Ich wyniki będą znane na późniejszym etapie” – wyjaśniła. Uznała jednak, że można już stwierdzić, iż doszło do zabójstwa.

  „Dla dobra śledztwa nic więcej powiedzieć nie możemy” – zastrzegła.

  Pytana, czy ktoś został zatrzymany lub usłyszał w związku z tą sprawą zarzuty, Sieradzka odpowiedziała: „Nie mam żadnych takich informacji”.

  CZYTAJ KONIECZNIE OSTATNI WYWIAD DIETERA PRZEWDZINGA DLA DZ:
  Burmistrz Zdzieszowic: Niektóre posunięcia są tylko po to, by Śląsk osłabić i rzucić na kolana

  Burmistrz Zdzieszowic był członkiem mniejszości niemieckiej i jednym z najdłużej urzędujących samorządowców w regionie. Gminą zaczął zarządzać jeszcze przez 1989 rokiem jako naczelnik. Potem wygrywał wszystkie wybory samorządowe. W poniedziałek skończyłby 70 lat, a nie – jak podawała wcześniej policja – 71.

  W ostatnim czasie zasłynął z wypowiedzi na łamach „Nowej Trybuny Opolskiej”, gdzie mówił, że rozmawia z politykami i samorządowcami o tym, by wydzielić Śląsk od Polski w formie autonomii. Kwestionował prawo, które pozwala firmom na przenoszenie swoich siedzib. W ten sposób – przekonywał – wypompowują one z samorządów miliony złotych, które w większości trafiają do Warszawy. Burmistrz uznał, że lekarstwem na te bolączki będzie utworzenie autonomii, która objęłaby cały Śląsk.

  W późniejszych swoich wystąpieniach Przewdzing zaznaczał, że chodziło mu wyłącznie o autonomię gospodarczą samorządów. Tłumaczył, że jego słowa o autonomii wzięły się z przekonania, iż samorządy w Polsce realizują coraz więcej zadań, a budżety mają mniejsze. Wzbudziło to polityczne reakcje. Działacze PiS zorganizowali w ub. roku pikietę przed urzędem miejskim w Zdzieszowicach. Domagali się ustąpienia Przewdzinga przekonując, że jego deklaracje są sprzeczne z konstytucją. Potem, w grudniu ub. roku, zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w formie nawoływania do separatyzmu przez burmistrza Zdzieszowic złożył do Prokuratury Generalnej poseł PiS z woj. opolskiego. (PAP)

  za:http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3337407,burmistrz-zdzieszowic-dieter-przewdzing-zostal-brutalnie-zamordowany-nowe-zdjecia-wideo,id,t.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s