Apeluję do wszystkich blogerów


Apeluję do wszystkich blogerów, którzy wiedzą o co chodzi z euro-majdanem, by swoje teksty i różne wpisy na portalach internetowych wysyłali do mediów publicznych i prywatnych jak np.: wiadomościt@tvp.pl – twoje@tvp.info – kontakt24@tvn.pl i do innych TV. itd. Wysyłajcie do radia, gazet, portali internetowych, mediów toruńskich itd.

MACIE PRZEKONYWAĆ NIE PRZEKONANYCH. NIE PISZCIE SAMI DO SIEBIE TEGO SAMEGO, WYSYŁAJCIE TEKSTY DO MŁODZIEŻY BY POZNAWALI PRAWDĘ.

Przecież w sprawie Ukrainy chodzi o ,,terrorystyczny przewrót”, podobny jak w Tunezji, Libii, Egipcie a w Syrii jeszcze się nie udało. Na Ukrainie jest zainstalowanych setki funkcjonariuszy służb specjalnych z Izraela, USA, Niemiec i Polski (mniejszość ukraińska wspólnie z mniejszością żydowska). Przewrót był przygotowywany od wielu lat. Banksterzy zainwestowali już 5 mld $ w euro-banderowców, mają tam swoje gazety, TV, radia, portale internetowe i 15 tys. przeszkolonych ludzi. Szkolenia tych ludzi odbywały się  min. w Polsce. Sponsorom ,,terrorystów – banderowców” nie chodzi o dobro Ukrainy czy dobro nawet samych Ukraińców im chodzi o przesuwania coraz bliżej granic Rosji programu ,,OSACZANIA ROSJI”, to nie o Ukrainę chodzi, chodzi o zlikwidowanie obecnych władz w Moskwie i doprowadzenia do upadku Rosji, przejęcia ich potężnych konfitur oraz usunięcie przeszkody w budowaniu Nowego Porządku Światowego z jednym antyludzkim ,,rządem światowym, ustanawianego przez wolnomularzy.

Światowa mafia finansowa poległa w potyczce z Iranem i Syrią, ,,winnym” tej klęski jest Putin, nadarzyła się okazja, że zbliżała się olimpiada w Soczi, masoni postanowili uderzyć i w pewnym sensie im się to udaje.

Reakcje ,,okrągłostołowców” w naszym kraju było widać wczoraj (19-02-14 rok) podczas debaty o sytuacji na Ukrainie w polskim parlamencie, gdzie syn oprawcy Polaków Miron Sycz z PO łgał z polskiej Trybuny Sejmowej o sytuacji na Ukrainie ale jemu i Tuskowi przyklaskiwał J. Kaczyński, który poparł wystąpienie syna mordercy Polaków na Podkarpaciu!!! Wczoraj w sejmie ,,magdalenka” i sprzedawczyki Polski razem, chórem stanęli po stronie dzieci i wnuków banderowców z UPA i OUN, którzy jawnie mówią, że jak zainstalują ich mocodawcy na urzędach w Kijowie to Przemyśl i 15 powiatów będę chcieli odzyskać od Polski na rzecz Ukrainy. Sprzedawczyki ,,okrągłostołowe” wspomagają  wszystkich ,,terrorystów” z euro-majdanu i chcą za nasze pieniądze leczyć ich, tylko zapominają, że Naród Polski przymiera głodem, że sami Polacy czekają na wizytę u specjalisty nawet kilka lat, ale dla przestępców z obcego kraju miejsca w najlepszych szpitalach już się znalazły.

Nadchodzi czas aby w Polsce się zorganizować i jechać z jedną partią, sztucznie podzieloną na kilka. Wczorajsze wystąpienia sejmowe Palikota, Kaczyńskiego, Tuska, Sawickiego, Dorna to wypociny wyjęte wprost z ich politycznego szamba. Każdy jak skundlony niewolnik bełkotał coś, tak by było zgodne z zaleceniami swoich mocodawców. Miałem wrażenie, że  zdecydowana większość  w polskim sejmie to posłowie i rządzący banderowcy, nikt nawet nie zająknął się by przypomnieć jak ci zwyrodnialcy z UPA i OUN urządzili polskim dzieciom, kobietom, starcom Holokaust na Wołyniu.

Apeluję do przytomnych Polaków piszcie i informujcie o prawdziwej sytuacji w Polsce związanej z sytuacją na Ukrainie. Zalew ,,soroszowych” dukatów robi spustoszenie w tej cześci Europy. Szykują już plan do obalenia obecnej władzy na Węgrzech o ile wygra tam wybory wiosenne Orban. Zdobycie władzy na Ukrainie przez eur-banderowców to straszny cios w żywotne interesy narodu polskiego. To znowu odbudowa nad głowami więzi Niemcy – banderowcy wspomagani przez usrael.

Taki scenariusz jest bardzo możliwy. Możliwy jest w takiej konfiguracji powtórka ,,wołyńskiej” eksterminacji narodu polskiego w Polsce wschodniej. Przyczyniają się do tego i Biedroń z Kaczyńskim, Buzkiem, Palikotem, Sikorskim, przezroczystym Tuskiem, tchórzem Komorowskim. Płatni agenci z Polski działają w sprawie Ukrainy, nie w interesie Polaków czy normalnych przyzwoitych ukraińców, ale oni działają w interesie światowej mafii banksterów. Kładą podwaliny pod budowę w Polsce wschodniej ,,drugiego Kosowa”. Zapamiętajcie tych zdrajców, którzy na euro-majdanie pod flagami euro-banderowców krzyczeli ,,slawa Ukrainie – herojem sława”, krzyczeli razem z dziećmi i wnukami morderców Polskich dzieci, kobiet, starców na Wołyniu. Zapamiętajcie te wypasione antypolskie brukselskie gęby oraz gęby z Nowogrodzkiej 84.

Ale jednym z najniebezpieczniejszym gensekiem ukraińskim jest taki Paweł Kowal, który dysponuje wielką kasą na budowanie od wielu lat tzw. ,,demokracji na wschodzie”. To on i Klich były szef MON, jest finansowany w ramach swojej fundacji, niemieckimi i syjonistycznymi funduszami na budowe ,,demokracji” w tej części Europy (patrz fundacja ,,energia dla Europy).

Polacy, piszcie i apelujcie do dziennikarzy i rządzących, posłów by zaprzestali wtrącania się w niepolskie sprawy, niech pilnują spraw tych co ich wybrali, niech leczą tych co im pieniądze z swoich podatków płacą, niech zaprzestaną jawnie działać w interesie światowego syjonizmu itd. Trzeba rozbudzać świadomość narodową Polaków, tędy jest najpewniejsza droga, by odzyskać Polskę dla Polaków.

Więcej na neon24.pl

Zygmunt Wrzodak

Reklamy

15 uwag do wpisu “Apeluję do wszystkich blogerów

 1. Apele pomoga tyle co kadzidło umarłemu !
  Apelujcie i nic więcej,bo władcy mogą się obrazić,a co gorsze staniesz się ANTYSEMITA.

  Polubienie

 2. Dziś wygląda na to, że Janukowych przegra i odda władzę. I słusznie, niedorajda nie powinien rządzić.
  Pod artykułem -Zróbmy polski majdan jest wiele błędnych ocen.
  To, że chcemy lepszych komórek, samochodów, gadżetów , a no chcemy i nie ma w tym nic złego.
  Zabraniacie ludziom się bogacić, iść z postępem, nadążać za techniką?
  Czy przypadkiem nie jest to idiotyzmem, czy sądzicie, że w ten sposób zdobędziemy poparcie społeczeństwa?
  Apel pana Z. Wrzodaka, wydaje się być słuszny, ale jak się to mówi, z czym do ludu?
  Przebijecie propagandę nadawaną ze wszystkich stacji telewizyjnych łącznie z telewizornią Rydzyka?
  Czy macie/ mamy choć jedną stację telewizyjną?, choć jedną ogólnopolską wielonakładową gazetę?
  Nie! Nie!

  No więc może warto poszukać innej strategi.

  Kiedyś napisałem, trzeba włączyć się w nurt i płynąć z prądem, pan Roman K. napisał mi w odpowiedzi
  -panie Tadziu z prądem to płynie gówno.
  Tyż prawda, ( jak mawiał pewien stary komunista), a dokąd my dopłynęliśmy?

  Panowie zaklinacie się, że nie należy robić rewolucji, no może inne zdanie ma Jasiek z Toronto, ale czy widział ktoś, by na barykady dali się zaciągnąć ludzie nażarci aż do zaparcia, ci co dostali kredyt, mają ładny dom, dużą furę, komórę, wygodne dostatnie życie, którzy planują przesiąść się z toyoty na jeszcze bardziej luksusowe nowe BMW. A może ruszą na barykady ci co jeżdżą co roku na wczasy na Majorkę, czy pod piramidy?
  Założyć ruch podziemny i się szkolić.
  A czy nie można założyć takiego ruchu naziemnego?
  Nie można, bo nie ma kandydatów, bo nic się nie klei, bo każdy z każdym dyskutuje i ma odmienne zdanie.
  Popatrzcie na Neonet 24. trzech jest za, pięciu przeciw, pogadają pokłócą się i do następnego artykułu.
  Czy powstała jakaś sensowna partia w ostatnim czasie?, lub czy może któraś z partii już istniejących ma szansę na wynik wyborczy powyżej progu 5%?
  Nie ma.
  i nie będzie takiej partii, bo jak by coś to zaraz ją skopiemy w dół.
  Czy mamy jakiś sensowy program dla Polaków?
  Także nie mamy, bo dziś nikt nie zagłosuje za tym by wyjść z Unii.
  Żaden biznesmen nie zagłosuje za bankructwem swojej firmy żyjącej z importu czy z eksportu, żaden rolnik nie zagłosuje za oddaniem dotacji i żaden inny frajer też nie zagłosuje, bo frajerzy mówią – a poco mi iść do wyborów skora i tak się nic nie zmienia.
  Czy mamy dla tych biznesmenów, rolników i frajerów jakiś program?
  Nie mamy!
  Kasy też nie mamy!
  Mediów też nie mamy!
  Ale mamy ochotę, jakaś niewielka grupka niezorganizowanych i skłóconych płynąc pod prąd.

  Dokąd dopłyniemy?

  Polubienie

 3. Adm
  Jesteś zniesmaczony i sfrustrowany.. Doskonale to rozumiem… Zakładam, że jesteśmy po tej samej stronie… To już jest coś… Chociaż mamy może rożne punkty widzenia ale co do przyczyny stanu rzeczy chyba się zgadzamy.. Czy tak..?.. Z tymi ‚luksusami” Polaków to się niestety mylisz… Powiem tak.. co mówią ludzie starzy.. ‚Nikt! Kto leży na łożu śmierci nie zastanawia się co ma w lodówce, i czy jego BMW miało przegląd… Człowiekowi naprawdę nie dużo potrzeba.. Ale ludzie dali się zwieść propagamdzie 21 wieku… I w tym jest haczyk… To konsumpcja, nasza konsumpcja buduje NWO.. To my sami sobie kopimy grób i jeszcze za to płacimy… Gubi nas nasza chciwość i głupota… I srogo za to zapłacimy, jeżeli się nie opamiętamy..

  Polubienie

 4. A może jeszcze dokładnie to dodac (?) :
  JAKI ROZUM TAKIE ZYCIE !

  I po ptokach jak godaja na Podkarpaciu.

  Tak już bardziej po polsku:
  To caly ten global to o du.e rozbic , a wyzej ..uja nie podskoczysz .

  Pojesc,popic i po ru…c, w niedziele pojsc do kosciolka ,teraz rekolekcje zaliczyć ,nawet u ks.Natanka i SWIAT SIE KRECI !
  Po nas to niech się swiat …….. .
  Nie ,nie ,nie zawali się,bo NAJWYZSZY GO URZADZIL i DBA O TO ABY SIE JESZCZE NIE SKONCZYL.

  NIE RODACY POLACY ,to nie tak trzeba isc przez zycie aby tylko kałdun był pelny i grzychy lodpuscone.
  Trzeba się chocby na chwile zatrzymać w owczym pedzie i pomyslec o tym (miedzy innymi) czy jest zycie po zyciu.
  Bo wszystko się skończy, a i wcześniej gdy dotknie cie choroba i wszelka bolesc ,masz znak od SWEGO STWORCY,ze cos jest nie tak (niektórzy mowia to dotknal cie paluszek bozy).
  Przekonali się o tym dawni i wspolczesni filozofowie,przekonuja się prostaczkowie az po prezydentow i krolow.

  PRZEKONASZ SIE i TY !

  SZANUJ BLIZNIEGO !

  Nie tak ,ze az spadnie koszula z niego ,szanuj ,nade wszystko DOBREGO,UCZCIWEGO i SPRAWIEDLIWEGO CZLOWIEKA ,który SWE CALE ZYCIE OPARL NA PRAWDZIE a ZGARDZIL KAZDYM KLAMSTWEM /ODSTAPIL OD PERFIDNOSCI !!!

  GON OD SIEBIE ZLYCH LUDZI OBOJETNIE JAKIEJ NARODOWSCI i NIE SLUCHAJ ICH DIABELSKICH PODSZEPTOW !

  BADZ CZLOWIEKIEM DOBRYM !
  ZOSTAN Z BOGIEM a NIE Z DIABLEM i JEGO DIABELSKIMI WYNALAZKAMI tak dzisiaj nachalnie bijącymi reklamami w oczy gdzie tylko skierujesz swój wzrok.

  To dziś diabel szaleje na ziemi,BOG CZEKA NA TWOJE DOBRE UCZYNKI.

  Polubienie

 5. Gubi nas nasza chciwość i głupota…
  Można tak powiedzieć, ale jednocześnie ta niemal powszechna chciwość jest potężnym motorem napędzającym wszelki rozwój techniczny.
  Bóg mamon choć to stwór zachłanny i obrzydliwy, to jednak jak sobie radzić bez gotówki jaką nam oferuje.
  Mówią i słusznie, że bogatemu to i diabeł dzieci kołysze.
  Chociaż z drugiej strony można go odrzucić, można wrócić do życia zgrzebnego, do łopaty i liczydeł, do taczki i nosiłek, do krosien i szydełkowania.
  Mój syn mówił mi wczoraj, że są tanie drukarki 3D, a ja mu, że nie dla psa kiełbasa, bo to nie dla politologów, filozofów, studentów administracji i zarządzania i nie dla wykształciuchów.
  Czemu ? -pyta.
  Bo najpierw trzeba nauczyć się Auto Cad, później być zdolnym do projektowania nowych innowacyjnych produktów, nawiązać cały szereg kontaktów biznesowych, być zdolnym zająć jakąś część rynku.

  Człowiekowi naprawdę nie dużo potrzeba…..
  Też prawda, ale ten co niewiele potrzebuje, ten zostaje z niczym.
  Świat wali do przodu i albo będziemy w tym biegu, albo nas zadepczą.
  Człowiekowi naprawdę nie dużo potrzeba….
  No więc obrali nas z wszystkiego co mieliśmy, z przemysłu, wytwórczości, z miejsc pracy, z domu, kilka milionów z własnej ojczyzny.Nie jeden stracił żonę, dzieci.
  Rok po roku umniejszają suwerenność naszej ojczyzny.
  Nie zgubi nas chciwość, gubi nas nasza głupota, złe wybory, brak zmysłu politycznego.
  Nie gubi Amerykanów, Niemców, Brytyjczyków ich chciwość.
  Chciwość, zaradność, pracowitość, wytrwałość, bezwzględność, buduje ich potęgę, ich wpływy, ich dobrobyt.
  Co myśmy ostatnio zbudowali?
  Kilka tysięcy kościołów, kilkaset kilometrów dróg i cztery stadiony.

  Adm
  Jesteś zniesmaczony i sfrustrowany…

  A no jestem. I to cholernie!

  Polubienie

 6. Adm
  Myślę, że Pan wie, że nie o to mi chodzi co Pan napisał.. Użyłem pewnego ‚obrazu’ by pokazać jedynie ‚cechy’ człowieka, które doprowadzają go do upadku.. Naród Słowiański zawsze był mądry, racjonalny.. Kiedy widzę konsumpcyjnych amerkanów, /zaplanowana inżynieria społeczna/ to ręce opdają.. Przeciętny amerykanin nie wie co to jest Europa.. Ale ma Cadillaca i basen…. Nie chciał bym by Polacy byli takimi debilmi w imię willi, ‚fury’, basenu, full barku z alkoholem… I myślę, że Pan też by nie chciał..

  Polubienie

 7. Chciwosci nie da się wykorzenić ale pyche tak.
  Czy zauwazyliscie kto się dzisiaj PYSZNI ?
  Kto i w czym jeden drugiego przesciguje ?
  Otoz to ,ludziom wpojono pewne wzorce zachowan.
  Wezmy pod uwagę mlodziez i jej ped do nikad.
  Tak,tak ,na złamanie karku,do przepasci życiowej !
  Czy wiecie co z młodych ludzi uczynila LICHWA RAK LUDZKOSCI ?
  Za PRL-u jezdzilismy na zagraniczne wczasy na kredyt ?
  Kto za młodych będzie splacal „nowe linie kredytowe” ?
  Emeryci,rencisci ???

  Ano wlasnie,litujcie się nad młodymi ojczulkowie i mamusie,placcie za nich rachunki,trzymajcie swe pisklęta w swoim gnieździe ,chuchajcie i dmuchajcie na nich do 40-tki.

  A może by tak ruszyc ze swymi „ciamajdami” za praca i nie,nie do jewrokolchozu ale może na wies i zasadzic sobie ziemniakow lub inne jedzonko.

  Czy zdajecie sobie sprawę co będzie jak wam SZMULO-SZWABY supermarkety przymkną i swoje hurtownie,to gdzie wtedy zdobyc papu ?

  Nie dojdzie do tego mówisz ty/ta lub inny młody ?
  DOJDZIE !
  To ja ci prorokuje.
  I nie wysmiewajcie się z narzedzi prostych,miejcie je ,przydadzą się.
  Może jeszcze gdzies na wsi odnajdziecie zarna po dziadkach ,tez je zachowajcie,bowiem BIEDA DLA GOJOW zapisana jest w globalnych gwiazdach.
  Nie myślcie o drukarkach,one wam zryć nie dadza ,komórki przy uchu tez,a bryki będą stać jako żelastwo po rowach.

  BEDZIE GLOD i ZGRZYTANIE ZEBOW,PADLINA LEZEC BEDZIE WSZEDZIE ,SZCZEGOLNIE W DUZYCH MIASTACH.

  To moja (nie swieta) apokalipsa.

  Polubienie

 8. jangryko dotknął Pan jednej z cech człowieka,która w rezultacie obraca sie przeciw niemu / no i jeszcze zawiść,chęć rywalizacji za wszelką cenę / ja to rozumiem o czym Pan pisze kilka razy otarłam się o śmierć – doświadczyłam tylu rzeczy,że dla mnie najwyższa formą szczęścia – jest spokój :))) a nie jakieś tam auto czy nowy tel.
  Co do żydostwa – myślę,że może i nie oni sa tutaj problemem ale bierność ludzi w tym wypadku moich rodaków na rzeczy,które się dzieją w okół – proszę sobie wyobrazić gdyby każdy miał jakiś próg świadomości / umiejętność powiązania przyczyny ze skutkiem / czy pozwolilibyśmy sobie na ustawę 1066 limity NFZ,ekonomię,podatki?

  Polubienie

 9. a zawsze znajdzie się grupa cwaniaków,która tą bierność wykorzysta tak jak i wykorzystują najniższe nasze instynkty czyli właśnie chciwość,zawiść czy seksualność – ale sami winni sobie jesteśmy – czyż nie tak?

  Polubienie

 10. inkaa77
  Tak..! Ten świat nie ma przyszłości i iluzją jest pokładanie ufności w jakichś rewelacyjnych zewnętrznych prawach i przepisach… Świat tworzą ludzie, a problem jest w człowieku jako jednostce i żadne zewnętrzne przepisy prawa tego nie zmienią… Człowiek musi sam z siebie z własnego przekonania chcieć się zmienić.. Ale w skali globalnej jest to niemożliwe… Tylko nieliczni są do tego skłonni.. Ale nieliczni świata nie zmienią….
  Więc musi nastąpić koniec by powstał początek czegoś zupełnie nowego..
  Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s