EuroMajdan jest dobrze przygotowaną operacją polityczną


EuroMajdan jest dobrze przygotowaną operacją polityczną

Foto: RIA Novosti

EuroMajdan nie jest protestem obywatelskim, a dobrze przygotowaną operacją polityczną – powiedział szef komisji Dumy Państwowej Rosji ds. międzynarodowych, Aleksiej Puszkow.

Jak stwierdził, trzymiesięczny protest obywatelski, jak go przedstawiają media na Zachodzie, nie może się utrzymać, jeśli nie jest zorganizowany i opłacony. Puszkow podkreślił, że w wielu regionach Ukrainy ludzie zdecydowanie nie popierają Majdanu.

Minister spraw zagranicznych Rosji, Siergiej Ławrow, powiedział dziś w rozmowie telefonicznej z szefem MSZ Niemiec, Frankiem-Walterem Steinmeierem, że Rosja wzywa partnerów z UE do wykorzystania swoich kontaktów z ukraińską opozycją w celu nakłonienia jej do współpracy z władzami kraju.

 

za: http://polish.ruvr.ru/news/2014_02_20/EuroMajdan-jest-dobrze-przygotowana-operacja-polityczna-0618/

Reklamy

19 uwag do wpisu “EuroMajdan jest dobrze przygotowaną operacją polityczną

 1. To jest nie tylko „operacja polityczna” ,bo to jest również TEST NARODOWY,TEST ZACHOWAN LUDZKICH.

  Kazda narodowość ma swoje zalety i przywary,takze poddatnosc na propagandę.
  Dzisiaj „technika ogłupiania” ludzi jest prawie doskonala !

  Wystarczy popatrzeć na ujęcia kamer w zdjęciach i filmach i można dostrzec SZTUKE DEZINFORMACYJNA !!!

  Prostaczkowie się na to nabierają,a gdy do tego dochodzi odpowiednia doza swiatla/ognia/dzwieku/huku to nic tylko pasc na kolana i prosić o litość (tak uczynia głupcy i tchórze) .

  A gdzies tam w niebiosach „Boh się smieje” z tego co z ludzmi robi bozek MAMON !

  No i mamy to co mamy,co nam pokazuja/mowia/pisza.
  Ale tez i przy okazji mamy nauke dla nas,wlasne rozpoznanie ,nawet to KTO JEST KIM i KOMU SLUZY.

  Ja nie nazywam tego majdanem ,to jest SZMULOSZWABSKIE TARGOWISKO,na którym się sprzedaje i kupuje NAIWNOSC i SLEPA WIARE .

  To dobrze ,ze władze rosyjskie (te z rozumem i własnym rozsądkiem) odpowiednio na to patrza i komentują i co najważniejsze nie wlanczaja się (jeszcze) silowo ale na pewno nie pozwola aby SZWAB i SZMUL wszedł im do własnego domu i lozka,no bo wtedy to już można tylko liczyc na ……….,na kogo wlasnie ?

  Majac w pamięci historycznej takich „niezwyciężonych” jak Napoleon lub Hitler to przecież wiemy jak lotry skończyli.
  Wiemy tez jakie było ajwaj i jak stulili uszy ci co nas nazywali : „ty polska swinio”.

  Bog cierpliwy ale w końcu SPRAWIEDLIWOSC WYMIERZY REKA MADRYCH LUDZI ,tak w dyplomacji jak i w boju.

  Polubienie

 2. W opłacaniu czynny udział bierze też ZAKON SIŁY,którego reprezentantem jest Aleksiej Puszkow.
  Zatem kto da więcej?!

  Polubienie

 3. No, ale zapomina pan jeszcze o podstawowym dla pana cywilizacji łacińskiej zakonie „wiary”? i pieniądza ! czyli KK, którego emisariusze modlą się np. w Wilnie o pomyślność „rewolucji demokratycznej” na kijowskim Majdanie

  Polubienie

 4. RABIN DOWODZI, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY” !!!
  *****
  Oficer CAHAL (armia izraelska) i jeszcze 300 ŻYDOWSKICH BOJÓWKARZY zostało INSTRUKTORAMI EUROMAJDANOWSKIEJ TŁUSZCZY.
  Portal Stowarzyszenia Gmin i Organizacji Żydowskich Ukrainy, którego szefem jest pijarowski menedżer euromajdanu, żyd Josif Eisels, osłaniający nazistów żyda Tiahnyboka-Frotmana, wyhodowanych przez szefa Europejskiego Sojuszu Żydowskiego, miliardera i żyda I. Kołomojskiego, opublikował wywiad korespondenta Michaiła Golda z pewnym żydem izraelskim, którego autor wywiadu przedstawia jako „JEDNEGO z GŁÓWNYCH LUDZI w SKOMPLIKOWANYM SYSTEMIE SAMOOBRONY MAJDANU i barykad na Hruszewskiej”, nie wymieniając go z nazwiska. Chociaż żydowskie media przedstawiają go jako „gołębia pokoju” to trzeba trzeźwo oceniać sytuację przejęcia protestu, kiedy oficer obcej armii przyznaje się do bezpośredniego kierowania „ukraińskim buntem”.
  Poniżej przytaczamy fragmenty z wywiadu tego anonimowego oficera armii izraelskiej (CAHAL) w przekładzie z języka ukraińskiego z żydowskich portali „israel7″ i „news.israelinfo”:
  „To co zobaczyłem na początku rozczarowywało, tak wszystko było zdezorganizowane, brak przywódców, spójnej strategii, itp. Wtedy, nieoczekiwanie dla siebie, zacząłem częściowo zarządzać przebiegiem tego oporu, chociaż początkowo nie uważałem go za „swoją wojnę”. Organizowałem obronę, budowę barykad a później, na prośbę ludzi, zacząłem dowodzić jednym z oddziałów”.
  „Byłem kilka razy na Majdanie, słuchałem nieodpowiedzialnych wypowiedzi przywódców opozycji, rozumiejąc, że ludzie mogą popełniać szaleństwa. Co i się stało kiedy po 7 godzinnych negocjacjach ta trójka wyszła na scenę i zaczęła przygotowywać grunt pod kompromis. Naród wypiął się na nich i ruszył w kierunku ulicy Hrusziewskiego zamierzając przystąpić do szturmu, absolutnie bezsensowne z wojskowego punktu widzenia. Służyłem w armii izraelskiej, mam jeszcze pojęcie w kwestii operacji anty-terrrorystycznych, sam brałem w nich udział i po prostu zrozumiałem, że teraz poleje się dużo krwi. Policzywszy ludzi na barykadach i upewniwszy się, że stosunek sił jest absolutnie nie do przyjęcia w zbliżających się działaniach, zaproponowałem zajęcie pozycji obronnej i wzmocnienie redut. Dzisiaj te barykady wyglądają tak jak powinny wyglądać. Ostateczną pewność co do tego, że jestem właśnie tam gdzie powinienem być, zyskałem po szturmie Domu Ukraińskiego, gdzie ja, mówiąc słowami „Pirkey avot”, próbowałem być „człowiekiem na miejscu gdzie nie ma ludzi”. 1500 osób próbowało przejąć budynek w którym znajdowało się 200 funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa, głównie świeżo po przeszkoleniu, i gdyby dorwali się oni do tych chłopaków to krew polała by się i po drugiej stronie. Zaczęliśmy proces negocjacji zakończony uwolnieniem Domu Ukraińskiego bez jednego wystrzału i bez rannych”.
  „Tylko w moim oddziale jest 4 IZRAELSKICH BOJOWCÓW z doświadczeniem wojskowym, których, tak jak i mnie, wyprowadziło na Majdan pragnienie uniknięcia nikomu niepotrzebnych ofiar. Ja nazwałbym całą naszą grupę „niebieskimi hełmami”, analogicznie do sił pokojowych ONZ. Sytuacja na Majdanie jest dość nerwowa, wielu ludzi chce zemsty za krew ofiar, jeszcze więcej jest zmęczonych bezczynnością opozycji, wszystkie te gorące głowy są pełne iluzji w kwestii prawdziwych walk i w konsekwencji nie wyobrażają sobie możliwych następstw. Oni także nie myślą o tym, że po drugiej stronie barykad także są ludzie, dlatego nasze działania nie powinny zhańbić Majdanu z „ludzką twarzą”.
  „Ja od pierwszych dni OBCUJĘ z AKTYWISTAMI „PRAWEGO SEKTORA”, UNA-UNSO, ze wszystkimi tymi ludźmi, z którymi w czasie pokoju nie znalazłbym wspólnego języka. Przy tym przedstawiam siebie wyłącznie jako ŻYDA, dodatkowo RELIGIJNEGO. Pod moim dowództwem są już dziesiątki bojowców Majdanu, Gruzini, Azerowie, Ormianie, Rosjanie, którzy nawet nie próbują rozmawiać po ukraińsku, i ani razu nie spotkaliśmy się ze zjawiskiem wzajemnej nietolerancji. Wszyscy oni z wyraźnym szacunkiem odnoszą się do mojego wyznania, już wiedzą co jem, czego nie jem, itp., i to nie wywołuje żadnego odrzucenia”.
  „Dobrze zorganizowani ekstremiści to mit” – zapewnia żydowski aktywista euromajdanu.
  „Ludzie, którymi ja kieruję są zorganizowani znacznie lepiej niż radykałowie. My reagujemy szybciej i bardziej skutecznie. Pod moim bezpośrednim nadzorem jest 30 ludzi a zmobilizować mogę 300. Ani OUN, ani „Prawy Sektor” na takie luksusy nie mogą sobie pozwolić” – stwierdza żyd.
  Poglądy wyrażone przez anonimowego, „ŻYDOWSKIEGO OBROŃCĘ MAJDANU” są prawie dosłownie takie same jak opinie rabina Pinchasa Rosenfelda, z którym wywiad został opublikowany przez felietonistę kijowskiej gazety żydowskiej „Haadashot”, Michaiła Golda. Rabin dowodzi, że ŻYDZI ZOBOWIĄZANI SĄ do WSPARCIA „WALKI o SŁUSZNĄ SPRAWĘ”, którą prowadzi NARÓD UKRAINY:
  „NARÓD ŻYDOWSKI POWRÓCIŁ na SCENĘ HISTORII nie po to, ŻEBY na NIEJ WYPOCZYWAĆ. Nie trzeba koniecznie stać na czele marszu, ale mnie się wydaje, że ważne jest żeby popierać dążenie dźwigające ten naród, a z nim całą ludzkość, na nowy poziom”.
  I jako podsumowanie przytaczamy słowa tegoż żydowskiego instruktora z CAHAL’u:
  „Ja uważam, że OBECNOŚĆ ŻYDÓW na MAJDANIE to nie tylko UCZCZENIE IMIENIA STWÓRCY, ale to jest DIALOG ŻYDÓW z PRZYSZŁĄ WŁADZĄ. To jest to co pozwoli jutro żydom żyć i pracować w tym kraju. I to jest ważka przeciwwaga dla tych, którzy krzyczą o „nieżydowskiej sprawie”. Z bożą pomocą, kiedy będę mógł ujawnić swoją twarz, to nikt nie powie, że żydzi stali na boku”.

  za: http://wolna-polska.pl/

  Wrzodak Z. 20.02.2014 09:39:17

  za:http://zycie.neon24.pl/post/106314,kto-placi-za-oproznianie-toitoi-na-majdanie

  Polubienie

 5. 20.02.2014, g.16.30

  Przed chwilą w TVN24 syjonista Tusk mówił, że wysłannicy UE zagrozili prezydentowi Janukowyczowi, że jeśli zdławi żydowską rewolte na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie będzie się mógł czuć bezpiecznie.
  Podbobną propozycję złożył prezydentowi A.Łukaszence R.Sikorski.

  To nie są politycy, to są bandyci na usługach syjonistycznej mafii.

  Polubienie

 6. Po sześciu godzinach negocjacji z Janukowyczem, z Kijowa wyjechali ministrowie spraw zagranicznych Polski. Niemiec i Francji. Szczególnie minister tego ostatniego kraju, zaciekły syjonista Laurent Fabius jest znany z tego, że podpuścił dwóch kolejnych prezydentów Francji (Sarkozego i Hollande) do ataku kolejno na Libię i Syrię. Jesli chodzi o ministrów spraw zagranicznych Polski i Niemiec, to pod koniec 2010 roku byli oni z „misją” u Łukaszenki, proponując mu, by oddał „europejczykom” władzę, a w zamian będzie żył w dobrobycie do końca swych dni. A jak nie, to czeka go los Nadżbullacha w Afganistanie, względnie Miloszevicia w Hadze. O tej propozycji Sikorski opowiedział otwarcie w TVP po powrocie wtedy z Mińska.

  Zapewne taką samą propozycję złożyli Janukowyczowi ci „trzej mini-królowie Europy” w Kijowie dzisiaj. Według http://www.km.ru , rzeczeni „wysłannicy Pana Świata” opuszczali Kijów z niewyraźnymi minami, nie chcąc udzielać wywiadów.

  Polubienie

 7. markglogg
  ..”wysłannicy Pana Światła”.. – dobre.. i wcale nie odbiegające od rzeczywistości.. Na Majdanie teraz rządzi Lucyfer co wykłada się na -Ten, który niesie światło.. Widziałem, że ustawiono tam syjonistyczną piramidę co jest symbolem właśnie lucyfera.. Tak więc wybuchają światła na Majdanie ku chwale władcy lucyfera, a krew ludzi to ofiara jaka jest składana ku czci temu władcy i ku podwalinom nowego syjonistycznego państwa rządzącego zakulisowo przez lucyfera.. Tego Ukraińcom oczywiście nie życzę ale sami się pchają i na własnych trupach budują sobie jeden wielki koncłagier pod rządami syjonistycznych oprawców…KL Ukraina!

  Retoryka wysłanników brukselskiej Bestii jasno mówi o ich zamiarach i morderczym szantażu i to właśnie oni! to spowodowali w imię swoich globalistyczno-morderczych zapędów

  Polubienie

 8. Święte słowa pana Poręby..
  Wczoraj oglądałem w telewizorni na żywo wypowiedź starszej pani – 90 lat, która powiedziała
  „Po co Polski rząd pcha się na Ukrainę… Tam rządzą banderowcy.. I przytoczyła fakt historyczny.. Mieszkałam na kresach wschodnich gdzie banderowcy siekierami, i czym się dało wyżynali polskie rodziny.. Jeden z nich sam siekierą wymordował 25 rodzin i spotkałam się z nim w 1990 r. Oni nadal żądają Bieszczad, Lublina, Przemyśla, Krakowa, Rzeszowa, Zamościa.. Oni nadal są gotowi nas mordować…
  Po co ten głupek Kowal tam jedzie… Jaka Ukraina.. Przed wojną nie było żadnej Ukrainy gdyż te ziemie zawsze należały do Rosji… Skąd ta Ukraina się wzięła.. Polacy przecież wy nie jesteście głupi.. Po co wy to robicie”- koniec cytatu..Tak powiedziała…
  A redaktorkowie w telewizorni skomentowali… „Ale teraz to już są inne czasy.”..

  Ignoranci.!! Nie słuchają życiowej mądrości…
  Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że chcą wdrożyć plan utworzenia państwa żydowskiego na kresach wschodnich… Żydzi apelują i informują, że mają swoje interesy na Ukrainie i gorliwie ten przelew krwi wspierają…

  Polubienie

 9. Oglądałem wywiad z ks. Isakowiczem Zalewskim…. Hipokryzja tego człowieka mnie poraża.
  Nie tak dawno ks. Isakowicz potępiał mord na Wołyniu i rżnął polskiego patriotę… A teraz..?
  Domaga się interwencji Europy i razem z eurosodomią wspiera przewrót na Majdanie czyli bierze na siebie krew niewinnych ludzi… Jednym kontem ust potępia banderowców – tych z Wołynia, a drugim wspiera tych dzisiejszych… Kościół katolicki jak widać jest wielkim hipokrytą i graczem przeciw Polsce…

  Mało tego .. Już szpitale w Lublinie, Rzeszowie i „ścianie wschodniej” są przygotowane na przyjęcie rannych… My płacimy składki NFZ i na nasz koszt i naszym kosztem „nierząd polski” będzie leczył rozrabiaków z Majdanu… Ale to nie wszystko… Już podjęte zostały działania aby przyjąć uchodźców..na nasz koszt…. Czyli co..?… Ściana wschodnia dla ukraińskich banderowców..?
  Jaki więc scenariusz się realizuje..?

  Polubienie

 10. jangryko,

  jedna uwaga

  Pan Marek G. napisał wyraźnie: “wysłannicy Pana Świata”… a NIE ..”wysłannicy Pana Światła”..

  A to zasadnicza różnica,
  gdyż tym owym rzeczonym “wysłannikom Pana Świata” POZDZIEMNEGO, bliżej jest do ryjących kretów,
  względnie światłoczułej termitiery, która to po prostu, tego „zabijającego” ich ŚWIATŁA (LUCYFERA), zwyczajnie panicznie się boi.

  Polubienie

 11. Świetny tekst na http://www.km.ru/world/2014/02/20/protivostoyanie-na-ukraine-2013-14/732895-efedorov-yanukovichu-v-lyubom-sluchae-gro

  tekst niestety jest po rosyjsku, zacytuję tu tłumaczenie tylko 2 akapitów:

  „Punkt 43 tzw. „Umowy Stowarzyszeniowej” przygotowanej i podpisanej przez UE: Ukraina przyznaje się być państwem nierozwiniętym w porównaniu z Europą! Wychodząc tej pozycji wszystkie inne punkty w rzeczonym dokumencie stają się logicznymi.
  Na przykład w Kijowie zostaje ustanowiona władza rządów europejskich, większość urzędników to obcokrajowcy i w tym rządzie dopuszcza się jest uczestniczyć pewnej liczbie ukraińskich urzędników, co oczywiście nie wpływa na zewnętrzny kształt rządów. Czym to się odróżnia od okupacji Kijowa w trakcie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej? Ja nie wiem. (itd.)”

  A ja – MG – wiem dlaczego Amerykanie umieścili w Kijowie gigantyczny uniwersytet, dla 50 tysięcy studentów, nazany MAUP : Międzyregionalna Akademia Kształcenia Personelu. Właśbie dla potrzeć wykształcenia rosyjskojęzycznych kadr dla amerykańskiej okupacji całego obszaru post-radzieckiego.

  I jeszcze jedna uwaga. Autorka wywiadu pyta się E. Fedorowa:

  – Czyż dla narodu ukraińskiego nie jest to oczywistym, o co walczą majdaniarze? Dlaczego ludzie milczą?

  – Ludzie znajdują się pod uciskiem propagandy. Jeszcze w Rosji jest jakaś tam swoboda słowa. Na Ukrainie istnieje tylko jedna prawda – popierać majdan.

  MG – to jest ten właśnie „rak poznawczy” Narodu Wybranego do Kontroli Mediów, który jest przyczyną, że nasza Planeta idzie, bardzo systematycznie, ku swemu samo-zniszczeniu. Dokładnie jak to widać dzisiaj w Kijowie.

  Е.Федоров: «Януковичу в любом случае грозит Гаагский трибунал»
  21:05 20.02.2014 ,

  Депутат полагает, что метания украинского президента понятны, но пора уже делать выбор

  Киев в огне. Количество погибших растет. «Форум евромайданов» поддержал призыв применения легального оружия в защиту майдана. Исполняющий обязанности премьер-министра Украины Сергей Арбузов заявил, что ситуация в Киеве ни что иное, как силовой захват власти. ЕС собирает чрезвычайное совещание по ситуации на Украине.
  Корреспондент KM.RU Лариса Михайлова побеседовала о сложившейся на Украине ситуации с депутатом Государственной Думы Евгением Федоровым.

  – Происходящее на Украине и шокирует, и пугает. Что, по Вашему мнению, происходит в Киеве?

  – Идет борьба между так называемой «пятой колонной», проще говоря, интервентами, и силами национального сопротивления. И, к сожалению, власть Украины не стоит на стороне патриотов.

  – Как вы оцениваете действия Виктора Януковича?

  – Я провожу параллель между Януковичем и Горбачевым. Януковичу была поставлена похожая задача – сдать Украину. Тем не менее, он понимает, что ни американцам, ни немцам он не нужен, хотя и полностью на них завязан.
  Сдаст от Украину или нет, ему в любом случае грозит Гаагский трибунал – может быть, приговор будет помягче, но в корне ситуацию это не изменит. Запад держит его за семью, за сына, за бизнес. Логично, что Янукович мечется.
  Для меня его выбор очевиден – не сдавать. Президент Сирии Асад тоже не был патриотом с рождения. У него тоже были семья за рубежом, деньги за рубежом, но возникли обстоятельства, когда либо ты становишься патриотом и избавляешься от хвостов в Европе и Америке, либо терпеливо дожидаешься смертной казни, как это случилось с Каддафи.

  Патриоты – при всем моем к ним уважении – очень часто выбирают сторону в силу безвыходности ситуации. Если Янукович отсечет внешнее манипулирование, которое составляет 90% системы, с которой он связан, он, скажем прямо, тоже не будет в безопасности. Где гарантия, что Россия его не кинет? Россия же выдала Хоннекера.
  И, тем не менее, Януковичу пора делать выбор.

  – Неужели Президенту Украины не на кого опереться?

  – Вы помните, что сделало министерство обороны Украины? Оно заявило о своем «нейтралитете». Если говорить открыто: оно предало свою родину. В условиях интервенции сохранение нейтралитета равно предательству. Посмотрите на Верховную Раду. 10% коммунистов, которые более или менее понимают, что происходит. Остальные – агенты, которые просто разыгрывают спектакль. На Украине создана очень мощная «пятая колонна».

  – Однако окончательной победы ей пока не удалось добиться…

  – Парадокс в том, что интервенцию остановили 2000 ребят – «Беркутов». Призывники, молодые ребята. Знаете, какая у них зарплата? Всего 500 долларов! За это их обливают бензином, поджигают, а они стоят до последнего на позиции. Это чисто русская черта. «Беркутам» все запрещено, они не могут проявить силу, как это было, например, в Греции. Больше того – если «Беркуты» даже плохо посмотрят – их тут же будут судить. Ну а в отношении майданщиков – уже третья амнистия. Вот в этом – самое очевидное предательство Януковича, его заигрывание с интервентами.

  – Вы так открыто говорите «интервенты». Сами майданщики объвляют себя борцами за свободу, независимость Украины.

  – Я предлагаю каждому внимательно изучить так называемое «неподписанное соглашение». У майданщиков все требования собраны в большой исторический документ. В нем 300 страниц и 2000 приложений.

  Пункт 43: Украина признает себя недоразвитым государством по отношению к Европе, а украинцы – недоразвитым народом. Такое – в межгосударственном документе, уже подписанном со стороны Евросоюза! Исходя из этой позиции, и все прочие пункты в документе логичны.

  Например, в Киеве устанавливает власть европейского правительства. Большинство правительства – иностранцы, в него разрешено входить нескольким украинским чиновникам, что не повлияет на внешний режим управления. Чем это отличается от оккупации Киева времен Великой Отечественной войны? Не знаю.

  – Майданщики требуют подписать все это?!

  – Еще один интересный пример. Признание приоритета европейских судов над судами Украины. То есть любого гражданина Украины в любой момент может судить любой европейский суд, в том числе за нарушения на территории Украины. Допустим, немецкий суд вызовет некоего гражданина Украины, чтобы осудить по своим законам, и Украина обязуется его выдать. Между прочим, такое требование к Украине предъявляют уже не первый раз. В 2001 году это предложение было признано Конституционным судом Украины антиконституционным.

  – Еще бы!

  – Ну, а как итог, новому правительству будет поставлена задача снизить уровень жизни на Украине. То есть существенно сократить госрасходы, пособия, пенсии, зарплаты. Мне, как экономисту, очевидно: где-то сокращается – где-то прибавляется, это фактически требование о дани.

  Поэтому очевидно: майданщики это интервенты, цель которых независимую Украину сделать колонией. Их методы я бы даже назвал «аншлюсом». Украине поставлен силовой ультиматум.

  – Неужели народу Украины не очевидно, чего добиваются майданщики? Почему молчат люди?

  – Люди находятся под гнетом пропаганды. Это еще в России есть чуть-чуть свободы слова. На Украине только одна правда – поддерживать майдан.

  Есть и еще один фактор, я называю его «синдром предательства». По сути, люди сами предали свою страну в 91-м, в 93-м, проголосовав за эти законы. И им очень трудно сейчас признать эту ошибку. Это была не ошибка кого-то одного – десятки миллионов людей совершили ее. Ведь и за Конституцию России 93-го года голосовал именно народ.

  – Возможно, Россия еще может спасти Украину?

  – Конечно. Россия должна поддержать Украину и прежде всего заключить оборонительный союз. Ядерный зонтик умерит пыл Запада.

  Polubienie

 12. Dzięki „dyl” za zwrócenie uwagi na różnicę między „Panem światła” (słonecznego) a PANEM ŚWIATA – hebrajskie ADON OLAM – do którego to ‚chtonicznego’ (podziemnego) bóstwa modlą się strachliwi żydzi w dość podobnej do chrześcijańskich modlitw, modlitwie zwanej Adon Olam:

  Pan świata który królował, władał nim stworzone zostało jakieś stworzenie. A od stworzenia wszystko według jego woli (dlatego) nazywa się królem Stworzenia bo nade wszystko.
  On jeden włada w strasznej swej mocy On jest przeszłością i teraźniejszością i On będzie (w przyszłości) w swej wspaniałości.
  On jest jedyny i nie ma drugiego który byłby podobny do niego I do którego można by go porównać bez początku i bez końca(końcowego celu) I On ma potęgę(wielką moc) i władzę(urząd) I on jest moim Bogiem i moim Zbawcą i moją opoką chwili nieszczęścia.
  Jest moją dumą i moją ucieczką(jest) moim pucharem (pociechy) Gdy o nią zawołam, poproszę. W jego ręce złożę moją duszę a (nawet) kiedy śpię-nie lękam się. Moje ciało jest z moją duszą A kiedy Imię jego jest ze mną-nie boję się.

  Polubienie

 13. godzina 22.45

  Ponoć Wirchowna Rada, zlożona z partii opozycyjnych i kilkunastu „odszczepieńców” od Partii Regionów, posiadając kworum, przegłosowała ZAKOŃCZENIE AKCJI ANTYTERRORYSTYCZNEJ I ODESŁANIE MILICJI ORAZ WOJSK WEWNĘTRZNYCH DO KOSZAR.
  ВЕРХОВНАЯ РАДА ПРИНЯЛА ПОСТАНОВЛЕНИЕ О ЗАПРЕТЕ НА ПРОВЕДЕНИЕ АНТИТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ ОПЕРАЦИИ И ВЫВОДЕ МИЛИЦИИ И ВНУТРЕННИХ ВОЙСК ИЗ КИЕВА – УНИАН.

  No a teraz, po zdobyciu Kijowa przez Majdan, zobaczymy co na t „amerykańskie zwycięstwo” Wschód i Południe Ukrainy – Parlament Krymu już przecież ogłosił secesję.

  Polubienie

 14. to samo powinien powiedzieć o „katastrofie” smoleńskiej – że nie była katastrofą tylko dobrze przygotowanym zamachem stanu

  Polubienie

 15. to jest preludium do rozmontowania Polski. bo po co czekaz az sie skrystalizuja eurorejony. kupic co sie da. a durny narod wyciac przy pomocy najemnikow co zrobia to z radoscia a potem ich zamknac i zlikwidowac za to co zrobili posugujac sie prawem i obowiazkiem zwalczania terroryzmu. schematy sa juz wyprobowane.w praktyce np jugoslawia

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s