Koszerna Julka


Unijna polityka zagraniczna jest zagubiona jak Andzia w parku. Wykonuje jakieś blazeńskie ruchy, w których niestety przewodzą „polscy” politycy. Czołowi propagandyści, to eurodeputowani: Paweł Kowal, Jacek Saryusz-Wolski i Paweł Zalewski.

Komentarze mainstreamowych mediów w Polsce do sytuacji majdaniarskiej, wygłaszane są w większości przez żydowskich dziennikarzy lub tych usłużnych polskich idiotów, których lojalność kupiły sobie decydenckie ośrodki anglosasko-syjonistyczne.

Reżimowe media w Polsce usiłują nagle budować kapliczkę Julii Tymoszenko, pomimo, że jej histeryczne przemówienie na Majdanie odesłało do diabła całe to „porozumienie”,którym jeszcze wczoraj jak paw szczycił się Raduś Sikorski – pośmiewisko polityki zagranicznej.

Kim jest upadła „królowa Majdanu”:

Pochodzenie

Matka – Ludmiła Telegina (z domu – Nelepova ) , urodzona 11 sierpnia 1937 w Dniepropietrowsku .

 Ojciec – Władimir Abramowicz ( po ojcu Abrahamie)  Grigjan , urodzony 03 grudnia 1937 w Dniepropietrowsku , [ 35 ]  , w czasie okupacji mieszkał z matką w Dniepropietrowsku . Jego matka – Maria Grigjan Josifovna (1909 . ) . Jego ojciec -„ Abraham Kelmanovich Kapitelman” ( . 1914 r. ) ,  ( nawoływał do Rewolucji w Rosji ) [ 35 ] , służył 10 lat w obozach pracy jako strażnik  ( 1938/48 ) . Jego żona – Elena Grigal Titovna ( 1893 

Grigjan Julia urodziła się w Dniepropietrowsku 27 listopada 1960 w rodzinie Władimir Abramowicza (od Abrahama ) Grigjan i Ludmiła Telegina . Jej ojciec opuścił rodzinę , gdy Julia miała 3 lata .

za wikipedia us

Reklamy

7 uwag do wpisu “Koszerna Julka

 1. Przepraszam, że nie na temat… „przejdziem wisłę przejdziem wartę będziem polakami.. Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy..”. Trzeba zmienić hymn… To nie jest hymn Polaków .. To hymn żydowsko-masoński… To hymn komunistyczno-żydowskiej międzynarodówki…
  A Tymoszenko ta burdel – mama teraz zrobi z Ukrainy jeden wielki burdel…

  Polubienie

 2. A Tymoszenko to niezkła ‚rura’ i lubi ten ‚sport’… Teraz Ukraińcy mogą powiedzieć… witaj Sodomo… witaj nasza wolnoścu tego nam trzeba było i za to zginęli nasi chłopcy.. Witejcie żydo-sodomici dajemy wam nasze dupy..

  Polubienie

 3. https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/02/aa63d864f031a88714222b7a3423e3bc.jpg?w=700

  pewna budowla w Dniepropietrowsku na Ukrainie budziła w mnie podejrzenia co do linii politycznej tego kraju i jego rzeczywistych intencji, kim właściwie jest ten obecny rząd ukraiński. Bo czy w normalnym, suwerennym kraju, wolno budować w centrum jakiegoś miasta takie ‚rzeczy”? jest bynajmniej niepokojące. http://forumemjot.wordpress.com/2013/12/09/ukraina-dwadziescia-jeden-pieter-menory-czyli-relacja-z-dniepropetrowska-o-czym-marza-zydzi-w-polsce/

  Polubienie

 4. „Zupełnie nie rozumiem dlaczego Timoszenko żywa opuściła więzienie – to nie powinno mieć miejsca w obecnej sytuacji.” właśnie, ktoś powinien po cichu poderżnąć jej gardło, przywiązać kamień do nóg i do rzeki, a potem powiedzieć że po wypuszczeniu zniknęła.

  Polubienie

 5. Jeślim dziś zobaczymy Putina na uroczystości zakończenia olimpiady w Soczi to zapewne nie jednemu skojarzy się jego osoba z kapitanem Titanica, który kazał orkiestrze grać do końca.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s