Prawy Sektor: Wielka Ukraińska Rekonkwista !


„MY, WOJOWNICY PRAWEGO SEKTORA pamiętamy HEROICZNE WALKI ŚWIATOSŁAWA MĘŻNEGO i DANIŁA HALICKIEGO, BOHDANA CHMIELNICKIEGO i BOJOWNIKÓW UPA (…) ODRODZENIE EUROPY zaczyna się z NASZEGO MAJDANU” !!!


*****

Stanowiący główną siłę bojową ukraińskiego Majdanu, Prawy Sektor, będący koalicją kilkunastu narodowo-rewolucyjnych ugrupowań, wydał manifest, w którym określił jasno, o co i przeciw czemu walczy. Produkcja została już przetłumaczona na kilkanaście języków. Przedstawiamy polską wersję.

za: http://www.nacjonalista.pl/

 

MAJDAN STAWIA WARUNKI: JANUKOWYCZ DO JUTRA MA ODEJŚĆ. LIDERZY OPOZYCJI WYGWIZDANI !!!
.

.
MAJDAN postawił ULTIMATUM JANUKOWYCZOWI oraz LIDEROM OPOZYCJI !!!

Podczas wieczornych przemówień liderów opozycji przedstawiciele Majdanu i Prawego Sektora sformułowali swoje warunki: prezydent Janukowycz do jutra ma odejść ze stanowiska, a jeśli tego nie zrobi – Majdan rozpocznie nową ofensywę.

Podczas wystąpień liderów opozycji zebrani na Majdanie ludzie gwałtownie sprzeciwili się ich dzisiejszym ustaleniom i porozumieniu z obozem władzy. Słychać gwizdy i okrzyki „hańba!”.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz%2Fmajdan-stawia-warunki-janukowycz-do-jutra-ma-odejsc-liderzy-opozycji-wygwizdani

Reklamy

14 uwag do wpisu “Prawy Sektor: Wielka Ukraińska Rekonkwista !

 1. Podjęto w parlamencie działania pozbawienia Janukowycza prezydentury- impiczment

  A presidential impeachment bill was introduced in Ukrainian parliament on Friday evening. The bill was published on parliament’s website, but no details were provided.

  Polubienie

 2. Z pewnego punktu widzenia to jest nawet dobra wiadomość, bo widać że pseudo liderzy ukraińskiej opozycji nie mają żadnego poparcia ze strony Ukraińców, myślę że dojdzie do kolejnej fali zamieszek na Ukrainie, liderzy opozycji chcąc dotrzymać porozumienia a nie będąc w stanie kontrolować banderowców będą musieli stanąć po stronie władzy i poprosić ją o użycie siły, wtedy sami się pozbawią karty przetargowej w postaci zadymiarzy, bo przecież jak długo banda wyrostków może niszczyć państwo.

  Polubienie

 3. Przewodniczący ukraińskiego parlamentu Władimir Rybak złożył dzisiaj wniosek o dymisję.
  „Szef Rady Najwyższej Władimir Rybak w związku z chorobą i leczeniem złożył oświadczenie. Poprosił o zwolnienie do ze stanowiska przewodniczącego Rady Najwyższej Ukrainy” – poinformował wiceprzewodniczący Rady Najwyższej Ruslan Koszulinski.
  za Głosem Rosji

  Polubienie

 4. W ogóle to przypomina scenariusz syryjski, tam też ci „rebelianci” walczyli/walczą miedzy sobą, a pomimo tego ze byli i są finansowani przez Amerykę to wykrzykują antyamerykańskie hasła i mówią że po pokonaniu Assada zaatakują Amerykę, widać w tym wszystkim jakiś szerszy plan globalistów, chcących zdestabilizować cały świat, żeby potem był pretekst do utworzenia globalnej dyktatury.

  Polubienie

 5. Spokojnie ,cierpliwości !

  Czy nie widzicie jakie frakcje się scieraja ?
  Czy nie znacie z zycia ,ze gdzie się 2 bije to trzeci korzysta ???
  Zydzi i Niemcy to dwa narody,ktore cale wieki rywalizują o palme pierwszeństwa w przewodzeniu swiatem !

  ZYD MYSLI a NIEMIEC WYKONUJE z ZELAZNA DYSCYPLINA i FACHOWOSCIA !!!

  Miejcie i to na uwadze ,ze SLOWIANIE SA LATWOWIERNI i MILOSIERNI, a RUSKIM trzeba PODPALIC PIETY aby poczuli ogien !

  Historia tych stwierdzen DOWIODLA .

  Mawiaja o nas POLAKACH roznie w swiecie ,jedni,ze jesteśmy madrym,pracowitym narodem,a drudzy,ze glupi,naiwni,latwowierni i milosierni.
  Zauwazcie jak postępowali POLACY (nasi poprzednicy) MADRZY i PATRIOTYCZNI POLACY,czego dokonali a co spartolili.

  Narazie nie wchodzmy nikomu w droge i przygotujmy się na OGIEN,KTORY i POLSKE OBEJMIE jak w każdym pozarze,gdy dom się pali sąsiednie sa zagrozone.

  Ci co tam jada na Ukraine i wichrza ,czy dolewają oliwy do ognia ,to nie sa polacy.

  PODKARPACIE !
  Przygotujcie się nie tylko na najazd uchodzcow z Ukrainy ale i na zarzewie wpierw klotni a potem rozlewu krwi.
  To nie przypadek ,ze wpierw kurdupel was omamil a potem pojechal wichrzyć na Ukraine,podpalac ogien,szczuc.

  UPIORY BANDEROWCOW OZYLY !

  Gdy zapukają do waszych drzwi uchodzcy nie przyjmujcie ich pod wasz dach ,co najwyżej dajcie kromke chleba i szklanke drogi,wskazcie droge na Zachod,Niemiec potrzebuje do pracy,ma nawet cale wolne osiedla po NRD,tam ich kierujcie.
  Gdy ich w Przemyslu czy Rzeszowie az po Krakow przyjmiecie pod swój dach już się ich nie pozbędziecie a potem będziecie mieli wilka w owczarni !

  RODACY NIE DAJCIE SIE DO KONCA ZWARIOWAC !

  Polubienie

 6. W moim przekonaniu Ukraina prze w kierunku zaaranżowanej wojny domowej miedzy wschodnią a zachodnią Ukrainą, miałem nadzieje że Janukowycz posprząta ten burdel i wyjdzie jakoś z tej sytuacji, ale te nadzieje maleją, teraz można liczyć na to że opozycja się miedzy sobą pożre o władzę, skompromituje, wybuchną nowe zamieszki, zginą ludzie a Ukraińskie społeczeństwo się tym zmęczy i samo popędzi tych zbrodniarzy gdzie pieprz rośnie.

  Polubienie

 7. Dość powszechnie znane są nie tak dawne zapowiedzi Kissingera o likwidacji Izraela w ciągu najbliższych 10 lat. Likwidacja Izraela musi z czegoś wynikać. Wynika właśnie z kończącej się dominacji USA jako mocarstwa gospodarczego i militarnego – z czego zdaje sobie sprawę rządzące w USA żydostwo.
  (Tu przypomnę, że najnowocześniejsza i najsilniejsza armia Europy, polska armia, która „uratowała Europę” pod Wiedniem, przestała istnieć za życia zwycięskiego króla, Jana III Sobieskiego. Jednocześnie polskie życie gospodarcze w XVII w. zostało całkowicie opanowane przez Żydów, konsekwencją były rozbiory – wiek XVIII.)

  Upieram się, więc przy tezie, że właśnie powyższe fakty leżą u podłoża żydowskiej polityki podpalania świata. Zainspirowany przez Żydów bałagan ma odwrócić zainteresowanie świata od rzeczywistych twórców wszelkich kryzysów i od żydowskiej migracji.
  Jeśli nie uda się opanować Żydom Ukrainy, co zapewne jest celem pierwszoplanowym, ale chyba niewykonalnym ze względu na bliskość i siłę Rosji, to drugim założonym przez nich wariantem jest wywołanie wojny domowej na Ukrainie, na wzór rebelii w Syrii. Niszczyć Ukrainę angażując przy okazji w ten konflikt Rosję. A takich punktów zapalnych na świcie, w których Rosja może mieć swoje interesy z pewnością będzie więcej.

  Konsekwencją upadku USA może być rozpad UE. Nie można wykluczyć, że rozpad UE jest także wariantowym celem żydostwa anglosaskiego, które obawia się ewentualnego zbliżenia UE – Rosja (potwierdzeniem istnienia tego wariantu jest fakt braku porozumienia żydostwa anglosaskiego z europejskim w kwestii stworzenia wspólnej waluty). Stąd nie można wykluczyć, że konflikt na Ukrainie (wojna domowa) może przenieść się do Polski (taki plan jest możliwy), czy szerzej do państw Europy Środkowo-wschodniej, jako państw, które w obliczu rozpadu UE, mogłyby na nowo podjąć współpracę z Rosją. Zatem anglosaski Żyd będzie próbował je podpalić i zniszczyć, żeby utrudnić reaktywację dawnej pozycji państw socjalistycznych – dzisiaj byłaby to współpraca państw słowiańskich z Rosją.

  Jednocześnie trwa proces odrywania Śląska od Polski (Żydostwo nie zgadzało się w 1945r. na Polskę ze Śląskiem). Przeprowadzane jest badanie opinii społecznej na Śląsku w kwestii: czy powinien istnieć oficjalnie język Śląski, czy tylko śląska gwara. Ten proces realizuje rządzące żydostwo III RP, które wypełnia (niezależnie od opcji PO, czy PiS) politykę żydostwa anglosaskiego.
  Przywrócenie w przyszłości podziału Europy z 1945r. nie będzie już tak korzystne dla Polski (bez Śląska i Pomorza), jak i dla Rosji (bez NRD).

  Polubienie

 8. Dugin dziś w TV Rosja 24
  Na Ukrainie trwa wojna miedzy Rosją a Ameryką.

  No to jeśli tak, to Amerykanie walczą z Rosją już na ziemiach odwiecznie ruskich.

  W Charkowie zjazd deputowanych ze wschodnich i południowych regionów Ukrainy.
  Na zjedzie jest obecny przewodniczący komisji spraw zagranicznej Dumy rosyjskiej.
  Zjazd przyjął odpowiedzialność za konstytucyjny ład na Ukrainie.
  Janukowycz jest w Charkowie

  Polubienie

 9. Autor komentarza: Jacek M. Kwiatkowski

  (komentarz przeniesiony z fb)
  Zabicie kilku/kilkunastu tzw. pokojowych demonstrantów na Majdanie, najlepiej kobiet i dzieci, to dziś najpowszechniej znana forma prowokacji, bo wywołująca wielką zbulwersowanie wśród nieświadomej ludności, jak okrutny jest ten dyktator Janukowicz. A taką robotę wykonują opłaceni przez zachodnie agentury snajperzy.
  Ten sam model destabilizacji, i wciągania coraz większych mas do demonstracji funkcjonował na początku w Syrii i w krajach północnoafrykańskich.
  Jeśli jest mowa o 20 tys. demonstrujących na Majdanie, to jest to totalnie śmieszne, w …. 5-cio milionowym Kijowie, i to pokazuje tylko, że ludność nie stoi (jeszcze) i nie wspiera tych protestów. Gdyby tak było to trzeba by było mówić o 200-300 tys. albo o pól milionie demonstrujących na Majdanie. Demonstracje zostały sfinansowane przez pewne elity amerykańskie, i nie chwytają za serce ludności ukraińskiej bo nie o nich tu tak naprawdę chodzi.
  Że demonstrujący wygwizdali głównych prowodyrów Majdanu, to nic nowego. Taki brak konsekwencji wśród protestujących był do zaobserwowania także w Syrii. Próby prowadzenia pertraktacji, a z drugiej strony, niby ‘tłumy”, które wymykają się spod kontroli. To ma na celu nadać rozwojowi wypadków dodatkowej dynamiki.
  Pewne ugody i ustępstwa, ale patrzcie, … ‘ludność’ żąda więcej. I tak w przypadku Syrii było za każdym razem: Brak konsekwencji wśród tzw. demonstrantów po zgodzie pójścia na ustępstwa przez al.-Assada. A w mediach wskazywano tylko na niejasne stosunki, niejednolitość i brak jedności wśród opozycji syryjskiej, a to pozwalało wywierać coraz to nowe i dalsze naciski na al-Assada. Taką samą strategie zdają się obierać syjonistyczne szumowiny także i na Ukrainie.
  W każdym bądź razie destabilizacja kraju, to początkowy cel Nr. jeden, metody wszelkie są dobre, oczywiście jak na początku wspomniałem, zabicie kilkunastu cywilów, kobiet i dzieci, sprzedaje się najlepiej.

  Polubienie

 10. Stan Tymiński na Neon24
  ….Jeśli chodzi o Rosję to zadziwia mnie jej bierność w geopolityce, gdzie opłacanie przyjaznych sobie partii czy też ugrupowań politycznych jak się okazuje w praktyce jest możliwe i jest w modzie. Dopiero teraz rosyjska prasa podaje, ze terroryści Majdanu są finansowani przez Zachód. Dziwi mnie, że Rosjanie do tej pory nie dofinansowali swojej opcji politycznej na Ukrainie. A jeśli chodzi o Polskę to nasi rodzimi bezrobotni kibole potrafią być równie waleczni jak Kozacy za $200 dziennie.

  Polubienie

 11. S. Tymiński
  …Dalszy rozwój sytuacji na Ukrainie w dużym stopniu zależy od jej mediów aby prasa, radio i telewizje pokazały dowody finansowania terrorystów na Majdanie i obnażyły cały mechanizm manipulacji……

  Polubienie

 12. @Stan Tymiński
  Pisze Pan coraz śmieszniejsze artykuły. Jak onet podał że wywrotowcy dostają po 200 $, to musi to być szczera prawda:) A wydaje się Panu, że Rosja o tym dowiedziała się z onetu? Zabawny Pan jest. A czy Rosję nie byłoby stać na opłacenie i wyszkolenie 10 majdanów? Byłoby. A co teraz robi Rosja? Bawi się w Soczi. Impreza w Soczi kosztowała więcej niż wszystkie dotychczasowe olimpiady zimowe. Ponad 50 miliardów $. Jest to największa głupota i największy przekręt publicznych środków w ostatnim czasie. Wybudowali ogromne obiekty do sportów zimowych w klimacie subtropikalnym. Potiomkinowska wioska za mega kasę. Tak działa zalecany przez Pana ustrój prezydencki. Bawią się, liczą rozkradzioną kasę i udają, że spadli z księżyca i FSB nic nie wiedziało o organizowaniu przewrotu na Ukrainie, ale za to onet wiedział. Niech się Pan następnym razem trochę wysili, bo przestanę Pana czytać.
  nadużycie link skomentuj
  LordConqueror

  Polubienie

 13. Adm, powtarzam to co napisałem trochę wcześniej,

  „A ja pozwolę sobie mieć odmienne zdanie.
  Uważam, że Rosja tę “partię politycznych szachów” rozgrywa po mistrzowsku… zresztą zgodnie z wiekową już tradycją.
  To USrael, perfidnie pauperyzując swoich tzw. “sojuszników”, takich choćby jak Polska, właściwie powtarza tylko błędy Hitlera.
  A w przypadku agresji na Rosję, siłą rzeczy, wcześniej czy później doprowadzi do powstania na własnych tyłach, silnych “ruchów oporu”…
  i kto wie, czy wtedy nie finansowanych właśnie przez Rosję”

  Zaś co się tyczy samych obiektów sportowych, to Rosja wzięła tu przykład od Brytyjczyków i ich olimpiady letniej z 2012 roku. Zatem niektóre obiekty zaraz po zakończeniu zmagań sportowych, mają być rozebrane i pomiejszone, inne rozebrane i wywiezione na północ, i tam służyć sportowcom, a jeszcze inne zupełnie przerobione i docelowo mają służyć innym poza sportowym celom.
  Rosjanie szybko się uczą.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s