Zawiadomienie o zamiarze popełnieniu przestępstwa przez prezydent miasta Łodzi Hannę Zdanowską i europosła Jacka Saryusza-Wolskiego


W piątek 21 lutego 2014 r, pani Prezydent miasta Łodzi Hanna  Zdanowska oraz przedstawiciele władz miasta oraz wybrany przez część Łodzian pan eurodeputowany Jacek Saryusz-Wolski wzięli udział na Placu Wolności w Łodzi,  w tzw. Wiecu Solidarności z Ukrainą.

Wyrażając zgodę na zorganizowanie i uczestnicząc  w wiecu z udziałem  ukraińskich organizacji  jawnie popierających szowinistyczną ideologię, terroryzm polityczny, szerzących nienawiść narodowościową oraz opowiadających się za rewizją polskich granic w/w funkcjonariusze publiczni naruszyli najprawdopodobniej prawo Rzeczypospolitej Polskiej określone w ustawach:

 

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

Art. 13.

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

USTAWA z dnia 6 czerwca 1997 r.

Kodeks karny

Art. 129.

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Wzywa się publicznie instytucje i organy państwa odpowiedzialne za przestrzeganie porządku konstytucyjnego i prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej do podjęcia stosownych czynności.

Zarząd Stowarzyszenia

Wierni Polsce Suwerennej

oraz obywatele RP, mieszkańcy Łodzi i osoby popierający publiczne zawiadomienie o zamiarze popełnieniu przestępstwa

 

Załącznik:

https://www.youtube.com/watch?v=NPz41wCJUaA

Reklamy

12 uwag do wpisu “Zawiadomienie o zamiarze popełnieniu przestępstwa przez prezydent miasta Łodzi Hannę Zdanowską i europosła Jacka Saryusza-Wolskiego

 1. Syjonistyczne szumowiny solidaryzują się nie z Ukrainą, ale z syjonistycznymi bandytami realizującymi rebelię na Ukrainie według zaleceń żydowskiej finansjery.

  A tak syjonistyczne szumowiny traktują Polaków w myśl własnej demokracji:

  Polubienie

 2. Powinniśmy zacząć poważnie się organizować, żeby syjonistyczne szumowiny bały się urządzać takich akcji jak w Łodzi. Ulice powinny być nasze.
  Na szczęście akcja miała mizerną frekwencję.

  Polubienie

 3. Jewro-pejski męt usunął moje wpisy i zlikwidował możliwość komentarzy. Dobrze wiedzą syjonistyczne gnidy, jakie są rzeczywiste nastroje ludzi i o nich opinie.

  Na stronie tego syjonistycznego męta są niemal wyłącznie jego własne wpisy. A oni chcą Polakom wmówić, że żydowska UE cieszy się poparciem Polaków.

  Polubienie

 4. Czy wysłane jest zgłoszenie do prokuratury?

  Ten wiec w Łodzi, udokumentowany filmami, jest ewidentnym dowodem na popełnienie przestępstwa przez Prezydent Miasta Łodzi oraz przez Europosła.

  Sprawcy przestępstwa powinni być ścigani z urzędu przez prokuratora ale jak wiemy rzeczywistość wygląda inaczej niż powinno być, inaczej niż np. w Niemczech. Wystarczy tam tylko doniesienie prasowe aby zostało wszczęte śledztwo z urzędu.

  Niezależnie od reakcji prokuratury, takie zawiadomienie jednak powinno być tam złożone z potwierdzeniem przyjęcia.

  Polubienie

 5. Złapane w sieć: dalsza część dyskusji pod Saryuszem Wolskim

  https://www.facebook.com/Jacek.Saryusz.Wolski
  [01:23:38] Teresa: Lubię to! · · Udostępnij

  10 osób lubi to.
  Wiktor Dmuchowski Fatalne, antypolskie przemówienie! Hańba dla Wolskiego, nie jest Polakiem
  około godziny temu · Lubię to!
  Krzysiek Warszawski Zgierzanin Rozumiem, że od dziś to Pan będzie mówił kto jest, a kto nie jest Polakiem? Kto dał Panu takie prawo? Bóg?
  około godziny temu · Lubię to!
  Mateusz Jasiński Faktycznie, zbyt mocne słowa przedmówcy. Niemniej jednak, publiczne wykrzykiwanie do Ukraińców, oficjalnego pozdrowienia OUNu, przez polskiego posła nie brzmią dobrze. Ja rozumiem poparcie dla ludzi którzy walczą o wolność, nie rozumiem tylko tego, że Pan poseł, w imię nie wiem czego, nie szanuje pamięci pomordowanych przez UPA, Polaków. Tego typu pozdrowienia plus czerwono czarny sztandar, to coś, obok czego Polak nawet nie powinien stać. A dlaczego ? A dlatego, że ludzie którzy się nimi posługiwali, wymordowali dziesiątki tysięcy Polaków na zasadzie selekcji narodowościowe. Mordowali ich tylko dlatego, że byli Polakami. Generalnie życzę Ukraińcom spokoju i pokoju, ale nie na wszystko można i trzeba się zgadzać.
  54 minut(y) temu · Nie lubię · 1
  Teresa Wojda https://wiernipolsce.wordpress.com/…/stop-niszczeniu…/
  Stop niszczeniu narodów i państw ! Polska ofiarą spisku światowego. Udowodniony zamach stanu w…
  wiernipolsce.wordpress.com
  Z prywatnej poczty PZ Jako autorki petycji Parlamentu Europejskiego nr. 0578/201…Zobacz więcej
  22 minut(y) temu · Lubię to! · Usuń podgląd
  Krzysiek Warszawski Zgierzanin Panie Mateuszu, a my nie mordowaliśmy? Czy Polacy sa tacy święci jak to się zwykło przedstawiać?
  Z Panią Teresa nawet nie będę próbował rozmawiać…
  20 minut(y) temu · Lubię to!
  Teresa Wojda Tylko wrogom Narodu Polskiego przeszkadza prawda o okupancie, udowodnionym w 2013 r zamachu stanu , fałszowaniu wyborów o których powiadomione jest OBWE, Komisja Europejska, Rada Unii Europejskiej, ambasady itp.!!!!!!!!!!! UZURPATORZY , przestańcie sie okompromitowac przed światem i dokonywać zamachu stanu na Ukrainie pod przykrywka demokracji …
  4 minut(y) temu · Lubię to!

  Polubienie

 6. Dalsze komentarze na profilu Wolskiego Krzysiek Warszawski Zgierzanin Panie Mateuszu, a my nie mordowaliśmy? Czy Polacy sa tacy święci jak to się zwykło przedstawiać?
  Z Panią Teresa nawet nie będę próbował rozmawiać…
  około godziny temu · Lubię to!

  Teresa Wojda Tylko wrogom Narodu Polskiego przeszkadza prawda o okupancie, udowodnionym w 2013 r zamachu stanu , fałszowaniu wyborów o których powiadomione jest OBWE, Komisja Europejska, Rada Unii Europejskiej, ambasady itp.!!!!!!!!!!! UZURPATORZY , przestańcie sie okompromitowac przed światem i dokonywać zamachu stanu na Ukrainie pod przykrywka demokracji …
  około godziny temu · Nie lubię · 2

  Mateusz Jasiński Panie Krzysztofie, wiem, że odpowiadanie pytaniem na pytanie jest błędem ale wybaczy Pan. Kiedy i gdzie, w dziejach swojej historii, Polacy wymordowali lekko licząc kilkadziesiąt tysięcy ludzi za przynależność do jakiejś nazwijmy to, wspólnoty ? Nie wspomnę już o bestialstwie mordów wołyńskich. Wie Pan, połowa mojej rodziny pochodzi z kresów. I dla mnie ten sztandar i te hasła kojarzą sie tak samo jak np symbole III Rzeszy. I mam prawo do takich skojarzeń. Czy Pan chce czy nie, OUN prowadził akcje ludobójcze – na naszych rodakach. Moich i Pana. I mam tylko nadzieję, że Pan temu nie przeczy.
  około godziny temu · Nie lubię · 3

  Jerzy Kowalski Panie Wolski, nie jest Pan godny miana Polaka. Po pierwsze dlatego, że pojechał Pan na Majdan i agitował m.in. następców morderców, którzy w okrutny sposób mordowali Polaków, Rosjan, Ukraińców i Żydów. Samo to jest hańbą. Po drugie, przemawiając w Kijowie opowiadał Pan same kłamstwa, oszukując Ukraińców jaka to Europa jest demokratyczna i cacy. Polacy dobrze wiedzą co przyniosła nam UE dla naszego kraju. Przede wszystkim należy wymienić utratę suwerenności, utratę miejsc pracy, biedę dla ogromnej liczby Polaków spowodowaną likwidacją zakładów pracy i emigrację za chlebem milionów obywateli (to jest dramat). Można by długo wymieniać ale Polacy doskonale wiedzą jaki nastał dobrobyt. Owszem, jest zmiana statusu finansowego dla takich jak Pan oraz wszelkiej maści oszustów, złodziei i łapówkarzy. Nie potraficie pomóc Polakom a chcecie pomagać Ukraińcom. To wstyd i hańba dla przedstawiciela Polski i UE, że mówi o demokracji, której nie ma ani w Polsce a tym bardziej w UE. Przepisy prawa są dyktowane przez nikomu nie znane osoby pociągające za sznurki, przez nikogo nie wybierane i przez nikogo nie rozliczane. Słowo demokracja jest wytrychem a nie rzeczywistością. Proszę sobie przypomnieć te miliony podpisów. To, co Pan opowiada, to kpina z ludzi, kpina z Państwa polskiego, kpina z prawdy. Dobrze Pan wie, tak jak i ja, że to nie prezydent Janukowycz jest winny zamieszek, które były precyzyjnie przygotowane przez monopol banksterów i korporacjonizm zachodni oraz ich kolaborantów takich jak Pan. Dobrze Pan wie w jakim celu zostało to przeprowadzone, że nie chodzi o żadnych Ukraińców a o syjonistyczną strefę wpływów i zagarnięcie majątku Ukrainy oraz zniewalanie narodów jeden po drugim. Za to, co zrobiliście w sprawie rewolucji na Ukrainie jako politycy z Polski (bo przecież nie Polscy), należy się Wam najwyższy wymiar kary, że nie wspomnę o wcześniejszych wielkich przestępstwach. Mam nadzieję, że ta kara Was nie ominie. Przychodzi taki moment w historii narodów, że winni gnębienia, oszukiwania, zniewalania narodu odpowiadają przed narodem. Wy próbujecie wmówić narodowi ukraińskiemu, że prezydent Janukowycz jest tym złym, spójrzcie na siebie ile zła uczyniliście Polakom, ile krzywdy jest każdego dnia w domach polskich dzięki Wam sługusom światowej (w tym europejskie i polskiej) mafii. Tak, jesteście mafią zniewalającą narody, prowadzącą do unicestwienia ich. To się tak nie skończy, że będziecie oszukiwać i niszczyć społeczeństwa. Na Was też przyjdzie odpowiedni czas. Ten czas się zbliża dużymi krokami. Nie myślcie jednak, że Polacy wyjdą pod Wasze kule. To Wy macie być ukarani a nie niewinni ludzie, tak jak na Ukrainie. Brzydzę się Wami pseudo politykami, tak jak miliony Polaków.
  56 minut(y) temu · Nie lubię · 3

  Maria Bejda Jak śmie Europoseł szerzyć taką antypolską propagandę ! Pan jest uzurpatorem wraz z wszystkimi europosłami ! Działa Pan na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego ! Byłyśmy w Parlamencie Europejskim w Brukseli i przekonałyśmy się że wszyscy europosłowie z Polski reprezentują interesy lobby wydobywczego, które kupiło wasza przychylność dla niszczenia Polskiej Ziemi i okradania Narodu POlskiego z jego bogactw jak też niszczenia podstaw egzystencjonalnych każdego Polaka! To hańba i zdrada.
  50 minut(y) temu · Nie lubię · 3

  Teresa Wojda https://www.facebook.com/notes/maria-bejda/dlaczego-w%C5%82adze-unijne-sprzyjaj%C4%85-uzurpatorskim-w%C5%82adzom-w-polsce-petycja-parlamen/568533436555165
  Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce? Petycja Parlamentu Europejskiego 0578/2012.
  Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce? P…Zobacz więcej
  Przez: Maria Bejda
  48 minut(y) temu · Lubię to! · 1

  Maria Bejda Dziennikarze opisują jak lobby wydobywcze opanowało parlament w Brukseli ! Wystawy, bankiety i stanowienie prawa pod dyktando kartelu energetycznego to sa niepodważalne fakty ! A przy tym wasze przekręty przy rozliczeniach hoteli diet daja obraz degrengolady, która opanowała instytucje unijne ! Nie ważcie sie ponownie starowac w wyborach ! Jesteście całkowicie skompromitowani przed całym światem, sami się skompromitowaliście nie tylko postawą i zachowaniem się w Bruskeli, Strasburgu, ale także mieszaniem się w wewnętrzne sprawy sasiedniego kraju, który czci jako bohaterów i stawia pomniki okrutnym mordercom, prześladowcom Narodu POlskiego na kresach!
  41 minut(y) temu · Lubię to! · 3

  Maria Bejda Dlaczego usunięte zostały komentarze Pana Kosiura? Już nie uda się Wam to zagłuszyć albo zablokować ! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wielkie powszechne oburzenie wywołaliście wśród Narodu Polskiego ! Już teraz żaden rodowity Polak nie ma watpliwości kim naprawdę jesteście !!! To Wy Europosłowie z Polski macie krew na rękach !
  30 minut(y) temu · Nie lubię · 4

  Robert Dziekan saryusz wolski to kretyn,,wałęsa nr 2..szpicel z unii !
  29 minut(y) temu · Lubię to! · 1

  Robert Dziekan saryusz wolski NIE JEST POLAKIEM!!!
  29 minut(y) temu · Lubię to! · 1

  Maria Bejda Ponosicie odpowiedzialność za wydarzenia w Kijowie ale także za znęcanie się nad Narodem Polskim! Jesteście winni samobójczej śmierci 120 tysięcy biednych Polaków i krzywdy niedożywionych dzieci, rozbitych rodzin! Jesteście winni śmierci Leppera, Poręby, Ratajczyka i wielu innych wybitnych synów Narodu Polskiego !
  25 minut(y) temu · Lubię to! · 2

  Jerzy Kowalski Panie Mateuszu, wątpię, że ten Pan Krzysztof Warszawski jest naszym rodakiem. Nie chciałbym sugerować ale może jest starszy, mądrzejszy lub od tych tam banderowców, skoro nie przeszkadza mu zachowanie pseudo polityków.
  24 minut(y) temu · Lubię to! · 1

  Maria Bejda Dopuściliście się dokonania zamachu stanu w Polsce i na Ukrainie !
  23 minut(y) temu · Lubię to! · 1

  Teresa Wojda Krzysztof Warszawski to może asystent M.S. Wolskiego.
  17 minut(y) temu · Lubię to!

  Maria Bejda Politycy z Polski stojący na Majdanie obok banderowców i Żydów jak Kliczko, nasłany przez Markel(tez Żydówka!) to widok, który ujrzała cała POlska! Nie uda się Wam uczciwie zdobyć poparcia w wyborach w POlsce. Zapewne będziecie próbować znowu sfałszować wybory tak jak do tej pory to robiliście łącznie ze sfałszowaniem referendum o wejście Polski do Unii , ale tym razem to Wam się nie uda ! Cała Polska jak też inne państwa na świecie zostały powiadomione o Waszych fałszerstwach wyborczych i innych przestępstwach na Narodzie POlskim ! Jesteście zdemaskowani

  Polubienie

 7. 24 minut(y) temu · Lubię to! · 1

  Roman Krzysztof Uhrowiecki „Wyrąbaliście sobie drogę do Europy” tak toporami na Wołyniu w lutym 1943 roku ,…. oj rąbali jak rzeźnik prosiaka
  22 minut(y) temu · Lubię to! · 1

  Teresa Wojda https://docs.google.com/…/16DT8BZG2MhwyEd5IOgli…/edit…
  Do Prokuratora Generalnego o obronę prawdy, Polskości i Polski. – Google Drive
  docs.google.com
  18 minut(y) temu · Lubię to!

  Maria Bejda Droga wyrąbana do Europy plutonami szkolonymi u Merkel ! Do tej pory unia wysłała tam 5 tysięcy ludzi przeszkolonych i gotowych na śmierć a następne 5 tysięcy czeka w pogotowiu !
  16 minut(y) temu · Lubię to!

  Maria Bejda Na Ukrainie wprowadzacie tzw. „demokrację” poprzez opłacanych przez Was demonstrantów i rzekomych ich oprawców. Iście talmudyczna, typowa dla Was przewrotność, to tak jak Wasze elity finansowały obie strony wojen światowych, rewolucji i przemian na świecie. To Wasze elity rozłożyły od wewnatrz Kościół Rzymsko Katolicki i przejęły Watykan !
  3 minut(y) temu · Lubię to!

  Maria Bejda Już prawie każdy Europejczyk ma Was dośc i Waszych przepisów prawnych regulujących nawet kształt banana czy ogórka albo wprowadzających gender czy związki homo jako nowe normy społeczne, przydatne Wam w niszczeniu narodów i państw!
  kilka sekund temu · Lubię to!
  Maria Bejda

  Polubienie

 8. Pod tym filmem o awanturze na wiecu solidarności z Ukrainą raczej są pocieszające widać że przynajmniej jakaś część Polaków ma jako takie pojęcie o co chodzi i zdecydowanie nie jest solidarna z euromatołami i banderowcami

  Polubienie

 9. No cóż, po prostu wbijemy syjonistycznego męta Saryusza – Wolskiego głową w dół w kupę gówna, a potem wsadzimy mu granat w odbyt i wy…ebiemy w powietrze, to będzie najlepszy lek na przeczyszczenie dla tej szumowiny.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s