Syjonistyczni bandyci dokonali na Ukrainie przewrotu


UKRAINE-UNREST-EU-RUSSIA-POLITICS-YANUKOVYCH

za: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wiktor-Janukowycz-przerywa-milczenie-To-zamach-stanu,wid,16426715,wiadomosc.html?ticaid=112416#wideo

Wiktor Janukowycz przerywa milczenie. „To zamach stanu”

Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz oświadczył w udzielonym w sobotę po południu wywiadzie telewizyjnym: „Wydarzenia, które zobaczył nasz kraj i cały świat są przykładem przewrotu państwowego”. Dodał, że nie ustąpi z urzędu i nie ma zamiaru opuścić kraju. Szef państwa ocenił, że decyzje podejmowane przez parlament są niezgodne z prawem.

Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz oświadczył, że b. przewodniczący parlamentu Wołodymyr Rybak został pobity, a jego samochód ostrzelany. Janukowycz uważa, że ludzie, którzy opuszczają jego Partię Regionów, są do tego zmuszani.

– Rybak został pobity. Przyjechał do mnie. Po drodze do niego strzelali. On prosił, żebym go zabrał. Zabrałem go i wysłałem do Doniecka na leczenie – powiedział Janukowycz w wywiadzie telewizyjnym.

Mówiąc o swych sojusznikach, którzy opuścili klub parlamentarny Partii Regionów prezydent wyraził opinię, że ulegli oni naciskom. –

Są ludzie, którzy nie wytrzymali, obawiają się o swoje rodziny, ale są także zdrajcy – Wiktor Janukowycz

Są ludzie, którzy nie wytrzymali, obawiają się o swoje rodziny, ale są także zdrajcy – oświadczył.

Wcześniej ze sceny Euromajdanu padła informacja o tym, że Janukowycz podał się do dymisji. Doniesienia te jeszcze przed wywiadem prezydenta zdementowała jego rzeczniczka Hanna Herman.

Mykoła Katerynczuk, deputowany opozycyjny, uściślił, że Janukowycz złożył obietnicę dymisji w rozmowie z Arsenijem Jaceniukiem. Z kolei deputowana Ołeksandra Kużel twierdzi, że prezydent wycofał się z obietnic i domaga się gwarancji bezpieczeństwa.

Sikorski: nie ma przewrotu

Słowa Janukowycza skomentował na Twitterze polski minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. „W Kijowie nie widać oznak przewrotu, budynki rządowe zostały opuszczone” – napisał. Podkreślił też, że nowy przewodniczący parlamentu Ołeksandr Turczynow został wybrany legalnie.

W komunikacie na Twitterze Sikorski przypomniał też, że Janukowycz ma 24 godziny na podpisanie ustawy przywracającej konstytucję z 2004 roku, która ogranicza kompetencje głowy państwa na rzecz parlamentu. Jest to jeden z warunków porozumienia o wyjściu z kryzysu, które ukraiński prezydent podpisał w piątek wraz z opozycją.

*             *            *

Advertisements

10 uwag do wpisu “Syjonistyczni bandyci dokonali na Ukrainie przewrotu

 1. Autor komentarza: Zbigniew Nowak (poseł IV kadencji 2001-2005, niezrzeszony) http://raportnowaka.pl/

  przeniesione z fb
  Majdan uzbrojiony a automaty Kałasznikowa

  Jacek Saryusz-Wolski, eurodeputowany PO na kijowskim Majdanie:
  Byliśmy tutaj z wami w grudniu, styczniu i w lutym. Razem z wami jesteśmy w żałobie, wspominający tych, którzy zginęli za waszą wolność. I razem z wami cieszymy się dziś ze zwycięstwa.

  Życzymy, żebyście to zwycięstwo dokończyli. Możecie liczyć na solidarność Parlamentu Europejskiego.

  Wasz ruch rozpoczął się od tego, jak Janukowycz odwrócił się plecami od Europy. Europa ma otwarte drzwi dla wolnej, demokratycznej Ukrainy. Będziemy z wami Solidarni i będziemy wam pomagać.

  Lubię to

 2. Ciekawe jak bedzie wygladala podobna sytuacja w Polsce, kiedy Polacy stworza w koncu anty-Europejska rewolte, tez bedziemy wspierani, a zniszczenie np: budynkow rzadowych i sejmu bedzie uznawane jako cos zwyczajnego?. Chce wtedy zobaczyc bende syjonistycznych euro oszolomow, jak wyja w Swiat o pomoc…jak wtedy bedziecie wy sprzedajne dziwki nazywali Polakow…bojownikami o wolnosc, pokojowymi demonstrantami czy tak jak za kazdym razem bedziemy: zadymiarzami, kibolami, faszystami, anty-semitami?>????

  Lubię to

 3. Rosjanie wygrali Soczi, a przegrali Kijów. Przed rozpoczęciem Igrzysk rozpoczęło się typowe strategiczne „przygotowanie artyleryjskie” łącznie ze zmasowaną nagonką w kwestii groźby terrorystycznego zamachu w Soczi, gdzie usraelscy doradcy proponowali Rosji sic! „pomoc” w zabezpieczeniu Igrzysk. W Soczi było spokojnie, ale terroryzm dał o sobie znac w Kijowie do tego stopnia, że otwarto ukraińskie tiurmy i wypuszczono na wolność kryminalnych przestępców.

  Lubię to

 4. No cóż Olimpiada w Soczi miała chyba na celu odwrócenie uwagi Rosjan od Ukrainy, niemniej Olimpiada się kończy teraz powinniśmy mam nadzieję zobaczyć w końcu jakąś reakcję Rosji na terroryzm uprawiany na Ukrainie przez marionetki międzynarodowych bankierów

  Lubię to

 5. Krzysztof , nie koniecznie. Gdyby Rosjanie w trakcie swojej olimpiady cokolwiek zrobili, mieliby nienawiść świata przez długi czas. A dzisiejsze rewelacyjne zakończenie igrzysk to spory kapitał 🙂
  Banksterom potrzebna jest CAŁA Ukraina a nie jakiś zachodni kawałek, bo tego wschodniego później już nigdy nie będą mieli bez globalnej wojny.

  I jeszcze ten silnie nacjonalistyczny Prawy Sektor, który stoi banksterom mocno na sztorc tak mocno, że zmuszeni zostali do wycofania się , i zamileczenia przez jakiś czas Ukrainy.

  Lubię to

 6. Zapodaje bardzo ciekawa informacje, ktora jest ostatnim gwozdziem do kazdej zydowskiej trumny (gadzinowek, pospolitych trolii zydowskich, syjonistow z kneSejmu, I wszystkich tych, ktorzy „szczekaja” na Rosje (i Putina)….

  http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=23743

  Do rosyjskiej Dumy wchodzi ustawa (projekt ustawy) o posiadaniu broni palnej przez kazdego obywatela Rosji (mam na mysli „Obowiazek posiadania broni palnej przez kazdego obywatela (obywatelke) Federacji Rosyjskiej), do ktorej to ustawy w sensie pozytywnym jest juz wiekszosc w Dumie (rosyjskim parlamencie).
  Do uruchomienia tej ustawy, przyczynilo sie ponad 100.000 podpisow w ciagu niespelna 1 miesiaca i dalej rosnie poparcie Rosjan.

  W/g mojej opinii, jest to bardzo wazna ustawa, ktora wprowadza w zycie spoleczne cywilna armie Rosji na wzor amerykanskiej Civil Army (Militia) i w ciagu 12-18 miesiecy moze powstac najwieksza armia swiata w sensie demokratycznym i suwerennym.
  Taki wlasnie odzew na „ukrainska zadyme” rezyserowana przez CIA i MOSAD Rosja zydom „wysmarowala”…

  Sa jakies pytania?

  Putin pieknie „zalatwil” zydowski syjonizm w swiatowej wersji…
  ================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Czyzby Putin mial okazje przeczytac Program Polonijnego Stowarzyszenia Patriotow Narodu Polskiego z 1998 roku pkt. 17???

  Lubię to

 7. @jasiek z toronto

  Ale każdy kij ma dwa końce. Z tej broni można strzelać do władzy – Słowianin ma skrupuły moralne, Żyd ma skrupuły geszefciarskie, czy to się opłaci.
  Mam wątpliwości, komu służyć będzie ta ustawa?

  Lubię to

 8. Prawdopodobnie wolnym biznesmenom niepowiązanym z rządem, którzy potocznie są określani mianem zorganizowanej przestępczości.
  Panie Cezary dopóki nasi „zadymiarze” nie będą atakowali żydowskich centrów „kulturalno-religijnych” czy „izraelskich turystów” ryzyko oskarżeń o faszyzm i antysemityzm jest naprawdę małe. Jeśli to jednak nastąpi ryzyko wzrośnie …
  Jeżeli się uznaje Chazarię za zagrożenie, to ja się pytam, po co ją drażnić

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s