Tzw. władze Ukrainy, jako wyłonione z pogwałceniem Porozumienia z 21 lutego – są nielegalne!


Narzucone pod wpływem gróźb i faktów dokonanych tzw. Prawego Sektora tzw. władze Ukrainy są w zasadzie nielegalne. Podpisane Porozumienie między legalnie wybranym prezydentem Ukrainy a przywódcami trzech partii EuroMajdanu w obecności przedstawicieli i mediatorów Unii Europejskiej nie zostało w żadnym punkcie zrealizowane. Wbrew Porozumieniu i powadze negocjatorów aktywiści banderowskiego Prawego Sektora oraz bliżej nieokreśleni, ale wpływowi decydenci narzucili chaos i drogą faktów dokonanych usiłują podporządkować państwowe instytucje Ukrainy samowolnym, terrorystycznym watażkom. Nie została złożona broń w terminie określonym Porozumieniem. W tej sytuacji prezydent Ukrainy może zobowiązać siły zbrojne Ukrainy lub ich część lojalną wobec prezydenta do przywrócenia siłą stanu określonemu w Porozumieniu. Unia Europejska jako gwarant porozumienia winna to uszanować.

W powyższym duchu należy odczytywać oświadczenie ministra spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej , Sergieja Ławrowa.

PZ

 

Ławrow wezwał do przestrzegania porozumienia ws. uregulowania na Ukrainie

Ławrow wezwał do przestrzegania porozumienia ws. uregulowania na Ukrainie

Foto: EPA

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przedyskutował sytuację na Ukrainie z sekretarzem stanu Stanów Zjednoczonych Johnem Kerrym i podkreślił, że najważniejsze jest przestrzeganie porozumienia w sprawie uregulowania politycznego z 21 lutego.

„Z naszej strony podkreśliliśmy, że obecnie najważniejsze jest zapewnienie całkowitego przestrzegania porozumienia w sprawie uregulowania politycznego z 21 lutego, czego nie chce zrobić ukraińska opozycja, która de facto przejęła władzę w Kijowie, nie chce oddać broni i nadal stawia na przemoc” – czytamy w komunikacie MSZ.

 

za:http://polish.ruvr.ru/news/2014_02_23/Lawrow-wezwal-do-przestrzegania-porozumienia-ws-uregulowania-na-Ukrainie-0890/

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Tzw. władze Ukrainy, jako wyłonione z pogwałceniem Porozumienia z 21 lutego – są nielegalne!

 1. Około 15% społeczeństwa w USA zdaje sobie sprawę z tego, że tzw. „prezydent” USA to zwykły PAJAC popychadło PRZESTĘPCZEJ zorganizowanej żydowskiej międzynarodowej mafii, która grasuje w tym USA, a ich najważniejszą żydo-masońską MELINĄ w USA jest ten tzw. „biały dom” w Waszynktonie.
  Ponadto te 15% totalnie sterroryzowanego amerykańskiego społczeństwa przez powyższych bandytów już uświadamia sobie, że oni są powiązani z układami międzynarodowego złodzejskiego systemu przepływu fałszowanych pieniędzy pod szyldem „kredytów” oraz wielkich międzynarodowych korporacji, którzy ten MARIONETKOWY totalnie skorumpowany tzw. „rząd usa” URZYWAJĄ jako przykrywkę dla swojego złodzejstwa.

  Jeśli jakiś pacan w „rządzie usa” nie jest subordynowany wobec tej mafii to jest wymieniany. Według ekspertów oraz obserwatorów 2-o obiegu w USA twierdzi, że posiada dowody na to, że ta tzw. „komisja europejska” tej UE oraz całe to zdemoralizowane pedalstwo w Brukseli i Berlinie co się podaje za zarządców UE są jeszcze bardziej SKURUMPOWANI, czyli są kompletnym gnojem moralnym niż ten tzw. „rząd amerykański”.

  Ta cała bandycka rozruba podpuszczonych skonfliktowanych ukrainców organizowana przez kliczke czy jacyniuka jest przez nich realizowana na ZAMÓWIENIE mafiozów z UE oraz żydo-korporacyjnej mafii amerykańskiej. Te rządania mafii zostały przypieczętowywane przez PAJACÓW z MELINY „białego domu” gdyż oni są pod butem tej mafii, która teraz ma na celu WEJŚĆ na Ukrainę, aby ją OBRABOWAĆ, a następnie zainstalowc tam broń jadrową, szntażowac już BEZPOŚREDNIO Rosję, potem osaczyc rząd Rosji, wejść do Rosji i też PASOZYTOWAĆ na rosyjskich obywatelach oraz rozparcelować ziemie Rosji miedzy sobą.

  To rozwydrzenie mafii grozi rozpentaniem 3 wojny światowej, gdyż rząd Rosji to nie tacy pajace jak MELINA biały dom. Posłuchajcie wyjaśnien obserwatorów życia politycznego 2-o obiegu w USA, którzy obawiają się zupełnego zniszczenia USA przez tych opętanych bezkarnych mafiozów żydo-korporacyjnych, którzy OBECNIE uzurpują się być najważniejsza nie widoczną władzą ponad wszystkim oraz ignorują zagrozenie rozpetania 3-j wojny światowej:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s