Janukowycz, kto następny?


Właściwie powinienem zapytać

Ukraina ,  kto następny?

Jakie państwo znajdzie się  na liście analityków i kreatorów nowego światowego (nie)porządku ?

I tu wymienię na razie tylko trzy najbardziej prawdopodobne kraje.

Rosja.

Iran.

Południowa Korea.

Iran zbyt silny, zbyt zdeterminowany i zbyt podporządkowany ajatollahom.

Korea Północna posiada lidera zbyt okrutnego, zbyt bezwzględnego by się zawahał choćby przez moment stłumić krwawo i natychmiast  jakikolwiek wewnętrzny tumult. Obalić go można byłoby jedynie w ramach zakrojonych na szeroką skalę operacji militarnej z udziałem kto wie jak wielkich sił morskich lądowych i powietrznych. To by kosztowało gigantyczne pieniądze i wiele strat w mięsie armatnim.

Rosja?  Rosja tak, niewyobrażalnie bogata w różnorakie surowce,  w tym energetyczne.

Lidera ma, ot takiego sobie, niby dzielny, wysportowany , ze skłonnościami do imprez. Dał się lepiej poznać jako showman pierwszej wody gdy wkroczył na scenę, by zagrać na pianinie i zaśpiewać amerykańską ( po angielski, a właściwe po amerykancku) amerykancky przebój -jagodowy wzgórek

Był świetny. na prawdę był świetny. Mógłby zrobić bez wątpienia karierę na Broadway u

Takiego showmana, takiego koziołka matołka nie trudno będzie wykopać,  możne nawet łatwiej niż tego wora wypchanego trocinami, Janukowycza z Kijowa

Zatem najpierw Rosja, reszta świata później.

Przy okazji, jeśli ktoś chce posłuchać radia ,,Zgrzyt”  i audycji – Bankowe odsetki. Czy odsetki to lichwa?

zapraszam na stronę

http://studiofilmoweslowianka.wordpress.com

 

 

5 uwag do wpisu “Janukowycz, kto następny?

 1. Kiedy 1956 prezydent Naser ogłosił nacjonalizację Kanału Sueskiego W. Brytania i Francja zamierzały odzyskać Suez wysyłając flotę wojenną.
  Nikita Chruszczow mimo, że zrobiono mu na Węgrzech rewolucję, co miało odwrócić jego uwagę od Suezu i uniemożliwić wsparcie prorosyjskiego Nasera nie zawahał się zagrozić zbombardowaniem Londynu bronią atomową.
  To oczywiście skutecznie zastopowało zapędy Anglików i Francuzów, także zniechęciło Amerykanów do ich wsparcia
  Dziś Putin gdy mu zajmują Ukrainę wygłasza oświadczenie czytaj na stronie Głosu Rosji z Ostatniej chwili
  Putin: krytycy Olimpiady nie osiągnęli swoich celów
  http://polish.ruvr.ru/?lng=pol

  Polubienie

 2. Rosja i Putin budzi niepokój w planach Grupy Bilderberg. Na 10;20 tego filmu :

  ” Co dzieje się w geopolityce? Ponieważ kiedy ekonomicznie, według planu, świat upada, by skonsolidować władzę, jednocześnie wyznacza się fronty dla wojny. Rosja, co nawet nie pojawiło się w naszych wiadomościach, ale pojawiło się w Europie powiedziała trzy razy w ostatnich 2 miesiącach Miedwiediew i Putin, że zaatakują nuklearnie jeśli będzie wprowadzana tarcza rakietowa. Teraz wysyłają Specnaz, jednostki specjalne i statki do Syrii oraz zaawansowaną broń. To staje się coraz bardziej szalone. Daniel co twoje źródła z Grupy Bilderberg mówią odnośnie tych sytuacji?

  No cóż głównym zmartwieniem Grupy jest w najbliższej przyszłości Putin. Co do tego są zgodni. Głównym problemem jest dla tej tajnej organizacji, rosyjska opozycja wobec Syrii i Iranu i „humanitarnych bombardowań” czy też rewolucji. Według Grupy wsparcie ze strony Rosji podtrzymuje nienaruszalność niepodległości Syrii. Putin stwierdzał to kilka razy co amerykańskie media kompletnie pominęły.

  Kolejnym zmartwieniem jest to jak konkretnie poradzić sobie z Rosyjskim działaniem w odniesieniu do 1. amerykańskich baz okrążających Rosję i 2. pocisków obrony wymierzonych przeciwko Moskwie.

  W odniesieniu do Syrii. Grupa Bilderberg zgodziła się, że obecność tego kraju w morzu śródziemnym jest zmartwieniem dla NATO i USA i Grupy Bilderberg, którzy chcą usunąć Rosyjską flotę z syryjskiego portu Tartus. Ale jak jeden z ekspertów bezpieczeństwa z Europy powiedział, że znacznie większym zagrożeniem jest działanie Putina mające na celu zintegrowanie Euroazji. Idea Putina koordynuje potężną ponadnarodową unię pomiędzy Europą i dynamicznym regionem Azji Pacyfiku.

  Jednym z pozytywów jeśli chodzi o Grupę w odniesieniu do pozycji Rosji w Syrii jest to, że opcje Putina przeciwstawiania się zmianie reżimu w Syrii odnoszą się do zagrożenia. Grupa zgodziła się, że nieelastyczna postawa Rosji usunęła by ją z wielu międzynarodowych porozumień względem Syrii. Powiedzieli, to jest cytat ” Rosja została kompletnie wypchnięta z Libii i nie chce ryzykować odcięcia również od Syrii. Grupa twierdzi, że Putin już prędzej będzie współdzielił prawo głosu z USA, Europą co do przyszłości Syrii niż miałby zbytnio się przeciwstawiać. Dlatego pozycja Rosji nie jest aż tak silna jak ludzie wierzą, ale jak mówisz z pewnością trenuje swoje militarne możliwości wysyłając Specnaz do Syrii. Tarpley również o tym wspomina, moje źródła mówią to samo.”

  Polubienie

 3. WOJNA O PIENIĄDZ trwa.Może Chińczyk Song Hongbing opisze aktualna sytuację w procesie handlowania wojna i pokojem.Językiem matematyki pokazał to w historii bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild i jest czas na zaktualizowanie tego rozdziału.

  Polubienie

 4. Co potrafią Chinczycy wszystkie narody swiata dopiero się przekonają w przyszłości.
  Będzie to gorzka praktyka dla każdego.

  Także Zydzi i Niemcy,bo od Chinczykow szykuje się im LANIE i to na niespotykana dotad w historii skale !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s