Polacy i Rosjanie – Pieniężno


 

 

 

Polacy i Rosjanie

Są między nami rachunki krzywd,

ale nie chcemy, nie pozwalamy,

żeby rozliczał je wrogi nam syjonistyczny Żyd.

Czujemy i wiemy, choć nie wynieśliśmy tego ze szkół,

że więcej łączy nas niż dzieli, że wspólny nam był wojen trud i ból.

 

Są między nami rachunki krzywd,

ale nie pojmiemy ich

bez wiedzy historycznych prawd.

Słowiański, wspólnej walki Grunwald był kiedyś nasz,

więc wróg, ten sam, nienawiść widzieć chce wśród nas.

 

 

 

 

 

 

Reklamy

14 uwag do wpisu “Polacy i Rosjanie – Pieniężno

 1. A co tam robi w 3,35 min. p.płk Ryszard Nosiński, koleś m.in. żyda Tejkowskiego udającego super Słowianina? Wszędzie są „nasi straszni bracia” gdzie tylko coś się dzieje i pilnują nas, żebyśmy się im nie wymknęli spod kontroli. Ostatnio Tejkowski, obrońca Cyrankiewicza żyda i Baumana współpracownik, reprezentował Słowian za granicą. Kpina to ponura jakaś. KORU żydowskiego mu za mało?

  Polubienie

 2. Zgadzam się z treścią ‚poematu’ pod warunkiem, że burmistrz Pieniężna Kazimierz Kiejdo jest chazarem. Prędzej jednak patrząc na mapę i rozmieszczenie w województwie warmińskim przed kilkudziesięciu laty w ramach akcji Wisła „aktywistów” V banderowskiej kolumny odnoszę wrażenie, że burmistrz jest członkiem tej społeczności.. Niedaleko Pieniężna znajduje się Górowo iławeckie, gdzie jest szkolony narybek przyszłych politycznych spadkobierców Bandery.
  W związku z wydarzeniami w „macierzy” burmistrz musiał w jakiś sposób zademonstrować niezadowolenie z pomnika „okupantów’. Następnym etapem jego politycznej kariery zapewne będzie usadowienie się przy wspólnym korycie na Wiejskiej w jednej z dwu bliźniaczych formacji POPIS>

  Polubienie

 3. Nie zapominajcie też, że w „Akcji Wisła” przesiedlano również ukraińskich żydów, żeby zapewnić im bezpieczeństwo i nie było ich wcale tak mało.

  Są tam na Warmii całe miasteczka ukraińskie jak choćby Ostre Bardo. Pozajmowali Ukraińcy na Warmii stanowiska różne należne tylko Polakom. Są burmistrzami, zastępcami burmistrzów, dyrektorami polskich szkół, policjantami itp. a Polacy w cieniu… Dziwi mnie to trochę. Ciekawe czy na Ukrainie Polakom tak pozwalają.
  Niemcom, żeby mogli to by w tyłek weszli. Mamy więc V kolumnę obok żydowskiej.

  Polecam ciekawy artykuł pt. „Ruch ukraiński i masoneria:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ruch-ukrainski-masoneria-2014-02?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ruch-ukrainski-masoneria

  Polubienie

 4. Zbolszewikowani Żydzi byli częścią zniewalajacej Rosji sowieckiej.Antypolonizm w ruchu komunistycznym opisał Julian Unszlicht w O POGROMY LUDU POLSKIEGO,Kraków 1912.
  Jest żydowska ewolucyjnie ukształtowana strategia grupowa bazująca na CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,którą polski badacz Feliks Koneczny nazwał PODWÓJNEJ MORALNOŚCI..Na dobre rozwijała się ona po liście rozwodowym opisanym przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.
  OBRONIĆ POLSKOŚĆ to być wiernym CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

  Polubienie

 5. być wiernym „cywilizacji łacińskiej”? czy to ta od „świętej inkwizycji”? czy to ta, która z wolnych Słowian zrobiła chłopów pańszczyźnianych i kazała sobie płacić dziesięciny i świętopieprze? Czy to ta, która w polskim sejmie powiesiła nocą podstępnie symbol swojej władzy nad Polską – krzyż katolicki?
  Katolicyzm to jest druga strona tego samego medalu, którego pierwszą stroną jest żydostwo.
  Cwani rabini zorientowali się szybko, że przesłania Jezusa Chrystusa nie da się wygnać w niepamięć, więc spacyfikowali chrześcijan = wyznawców nauk Jezusa i na czołowe miejsca wstawili swoich rabińskich wychowanków, poczynając do Szawła/Pawła. Który to Szaweł nigdy Jezusa na oczy nie widział i od początku działał przeciw wyznawcom Jezusa.
  Jak w przeciwnym razie można wytłumaczyć, że kościół katolicki robi dokładnie coś odwrotnego niż nauczał Jezus?
  Jezus nauczał powrót do życia duchowego, ponowne narodziny z Ducha.
  A co robią purpuraci? pękają w szwach z przeżarcia w swoich luksusowych pałacach w sytuacji, gdy połowa ludności na świecie jest niedożywiona albo wręcz głoduje.
  Jezus nauczał przebaczenia – a kościół katolicki zrobił „świętą” – dla ironii – inkwizycję i mordował ludzi w najbardziej wyszukany i okrutny sposób.
  Jezus nauczał bratania się w wrogami, a kościół katolicki jest inicjatorem niemal – o ile nie wszystkich – wojen na świecie. Jak wiemy, ten co teraz będzie robił za świętego w czasie II. wojny „święcił” oddziały ssmańskie i przyjmował gestapowców na prywatnych audiencjach, a po wojnie przez Watykan wiodły drogi przerzutowe dla gestapowców i ssmanów umieszczanych w katolickiej na wskroś Argentynie, gdzie niemal natychmiast ci przestępcy dostawali ogromne majątki ziemskie i wsparcie finansowe.

  Przecież teraz właśnie mamy co dzień do czynienia z „cywilizacją łacińską” i jej skutkami.
  W czasie ograniczenia wpływów „cywilizacji łacińskiej” Polska o nazwie PRL odbudowała swój potencjał i gospodarczy i demograficzny już w 20 lat.

  Cywilizacja łacińska to czysta drwina z ludzkiego rozumu. Mordowanie, palenie na stosie i zniewalanie wolnych ludzi pańszczyzną, wyprawy krzyżowe w celu rabowania innowierców i poświęcanie hitlerowskich oddziałów nie może być w żadnym razie uznane za cywilizację. Nawet nie za jej namiastkę.

  Hańba ciemiężcom Słowian! Hańba ciemiężcom Wolnych Ludzi!

  Polubienie

 6. @Mieczysław S.Kazimierzak

  Cywilizacja łacińska składa się z trzech zasadniczych filarów: filozofii greckiej, rzymskiego prawa oraz z religii znad rzeki Jordan, czyli z żydowskiej religii judaizmu (pierwotnie biblijnego), której odmianą spreparowaną wyłącznie dla Europejczyków stało się chrześcijaństwo.

  Panie Kazimierzak, niechże Pan w jesieni swego żywota wychyli nieco utrudzony życiem intelekt poza dzieła F.Konecznego i T.Zielińskiego, którymi Pan nas nieustannie raczy i wzbogaci własną wiedzę w zakresie historii Polski i historii ekonomii. Przekona się Pan wtedy niezawodnie, że składnikiem kultury europejskiej, czy cywilizacji łacińskiej jak Pan woli, który zdegenerował tę kulturę, cywilizację, było właśnie owo chrześcijaństwo, czyli żydowska religia przywleczona do Europy znad rzeki Jordan.

  PS
  Polecam analizę roli Kościoła w procesie demontażu państwa Polaków od 1978r. oraz zaangażowanie tegoż Kościoła po stronie syjonistyczno-banderowskich rebeliantów na Majdanie.

  Polubienie

 7. @Anonimie

  Nie pleć bzdur. Inkwizycja czyściła kościół z żydostwa, które w tamtych już czasach chciało, tak jak dzieje się dziś, opanować i zniszczyć kościół. Ci zlikwidowani przez Świętą Inkwizycję byli żydami. Doucz się trochę albo doszyj sobie napletek i przejdź na chrześcijaństwo.

  Dziś by się przydała taka inkwizycja. I to bardzo.

  To żydostwo wypacza prawdziwą jej rolę!!!

  Polubienie

 8. ty też sobie, STOP, doszyj, ale nie wiem co, bo brak ci wszystkiego. Inkwizycja mordowała co światlejszych ludzi, przeciwników katolickiego terroru. A obecnie też jest inkwizycja, lecz w nowoczesnym wydaniu. Jakoś tak to już jest, że każdy dureń zaleca innym douczanie się zamiast samemu się douczyć. Choć z drugiej strony to może masz ograniczoną zdolność pojmowania i wówczas faktycznie doradzanie tobie czegokolwiek mijało by się z celem, boś do rozwoju umysłowego niezdolny. A z tym napletkiem, to ty sobie a to obcinasz, a to przyszywasz, czy jak?

  Polubienie

 9. Jest na rynku ciekawa pozycja: „W obronie Świętej Inkwizycji” – Romana Konika. Książka napisana w oparciu o dokumenty m.in. biblioteki watykańskiej. Autor oczywiście nie tyle broni samej instytucji św. Inkwizycji, co roli w niej Kościoła. Inkwizycja była świetnie zorganizowana, ponieważ to ówczesne władze cywilne ferowały wyroki, a nie władze Kościoła, który, bywało, że stawał w obronie skazanych. Cały dowcip polegał jednak na tym, że św. Inkwizycja interesowała się tymi, których poglądy mogły podważyć władzę Kościoła i głoszone przezeń dogmaty w zakresie nauki.
  Owszem, zdarzało się, że skazywano Żydów, ale z powodów jak wyżej. Generalnie Żydzi nie chcieli i nie chcą niszczyć chrześcijaństwa, ponieważ wszędzie tam, gdzie ono zdobywało, czy zdobywa, nowe obszary z owieczkami, wlecze ze sobą żydostwo. Żyd dąży tylko do zdecentralizowania władzy Kościoła, czyli do rozbicia go na wiele sekt chrześcijańskich (np. USA). Celem Żyda jest eliminacja tych czynników politycznych, które sprzyjają jednoczeniu społeczeństwa.

  Dzisiaj stoimy przed poważnym dylematem – jak mówić narodowi o Kościele? -, ponieważ z jednej strony chrześcijaństwo stanowi element wspólnotowości narodu (to jest pozytyw), z drugiej osłabia mentalne siły narodu w walce o byt, a opanowany przez syjonistów Kościół realizuje politykę globalizacji i dąży do NWO (dwie cechy negatywne).
  Dodatkowo w Polsce stanowi czynnik dezintegrujący Słowian (rusofobia) i niszczący nieprzerwanie od 1000 lat zabytki kultury słowiańskiej, w tym naszej lechickiej.

  Polubienie

 10. Zal mi ana Mieczyslawa. Bajdurzy o „cywilizacji lacinskiej”. ktora systematycznie cofala slowian w rozwoju. Chrzscijanstwo jest zniwem obledu Karla zwanego wielkim, psychopaty podobnego Bin Ladenowi. Ale Slowianie sie budza-mam nadzieje, ze nie jest za pozno. Pozdrawiam p.Kosiura.

  Polubienie

 11. A tak nie wiele fatygi trzeba, żeby sprawdzić kto jest kim. Ale po co? O czym by pisać? Jak wprowadzić na własny tor? itp. itd….

  Polubienie

 12. Mysle,ze nie ma potrzeby az tak wnikliwie zagladac w metryki,wystarczy dobrze czytac co pisza ludzie i z ich pisania wyciagac dla siebie wnioski KTO JEST KIM i KOMU SLUZY/POPIERA .

  Pisac trzeba,wyjasniac,informowac a nade wszystko DZIALAC tak aby z tego działania POWSTALO NAMACALNE DOBRO !

  Dzisiaj prowadzenie DOBREGO PORATALU POLSKIEGO jest bardzo trudne przy tak dużej propagandzie i dezinformacji .
  Zwyklym ludziom naprawdę jest trudno odrozniac prawde od kłamstwa,dobro od zla.

  Przykład :
  Czy ludzie wiedza,ze do spożycia dopuszczona jest trucizna w produktach zywnosciowych i napojach ?
  Czy ludzie wiedza jak faszerowana jest chemia woda w kranach ?
  Czy ludzie wiedza,ze dzisiejsze leki chemiczne tylko lagodza bol a nie lecza,wprost przeciwnie ZABIJAJA ?!

  I tak długo można dawac wyliczanke ale czy ludzie w to w końcu uwierzą gdy PROPAGANDA i KLAMSTWA sa dzisiaj SILNIEJSZE ,bo plyna z glownych mediów ,również z ust rzadzych.

  Dzisiaj aby wyjść z PRZEKAZEM DOBRA i PRAWDY, należy stworzyć POLSKIE MEDIA,ktore będą docierać do ogolu SPOLECZENSTWA POLSKIEGO !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s