Wierni Polsce Suwerennej w chicagowskim radio dla Polonii


              Program radiowy Joanny Gronostajskiej z Chicago.

      Radiostacja 1490AM niedziela 23 lutego 2014 roku 8-9 rano.

 

    Kliknij i posłuchaj:  http://www.gronostajska.com/

matric_tv

               oferta

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Wierni Polsce Suwerennej w chicagowskim radio dla Polonii

 1. 1. DOBRZE że Narodowcy ze „wchodnią pro-rosyjską orientacja” z gangstersko-żydo-mafijnej LEMINGOWEJ III RP będą prezentować swoje poglądy w eterze dla teoretycznej 280 tysięcznej Polonii 1-szego pokolenia, które na co dzień w domu posługują się językiem polskim żyjąc w metropolii Chicagowskiej.
  2. Do potencjalnego grona słuchaczy dochodzi gdzieś następne 350 tysięcy amerykanów polskiego pochodzenia 2-giego pokolenia, którzy urodzili się w USA, chodzi do sobotnio-niedzielnych szkół polsko-języcznych, którzy mówią-kaleczą językiem polskim, ale prawie wszystko rozumieją co się do nich mówi i oni też słuchają stacji radiowych, które nadają w języku polskim.
  3. Do tego dochodzi jeszcze 300 tysięczna Polonia w aglomeracji chicagowskej 3-o i starszych pokolenia, która nie znają języka polskiego, a jedynie słuchają audycji muzycznych.

  Oto „ramówka” programów radiowych nadawanych ze stacji 1490AM WPNA:

  http://www.wpna1490am.com/schedule.htm

  słuchanie za pomocą internetu jest tutaj:

  http://www.wpna1490am.com/live.htm

  na której jak widać wykupiła jakaś nie znana Joanna Gronostajska 1-ą godzine czasu antenowego w niedziele od 8-9 rano, który nie jest zbyt atrakcyjny, gdyż w tym czasie ludzie odsypiają po całym tygodniu pracy lub szykują się do wyjazdu do kościała na poranna msze lub zajeci są poranna toaleta.

  Ta pierwsza grupa Polonii czyli jakiś tam procent pierwszego pokolenia, którzy mogą byc potencjalnymi słuchaczami tej audycji miedzy godz. 8-9 rano ma raczej w przeważającej części nastawienie rusofobiczne. Generalnie stacji radiowej 1490AM słuchają starsze osoby o NARODOWEJ bardzo pro-polskiej orientacji, którzy posidają dosy dużą wiedzę polityczną na temat Polski i całego świata – znacznie WIEKSZA wiedzę niż LEMINGI nawet w tej lewackiej GŁUPEJ wykołowanej politycznie Warszawie.
  Wiekszośc tej Polonii też słucha na codzień Radia Maryja jako dodatkowego żródła informacji o Polsce, ale wierzy w te komenarze tak na 50/50. Wiekszośc tej Polonii uważa PO za ANTY-polska gangsterską organizacje przestepczą i bardziej przychyla się z braku innego wyboru do pro-żydowskiego PIS-u, ale ostatnio przesuwa się na orientacje Ruchu Narodowego. Bandytów SLD lub rychawka Pali-kota są w tym środowsku znienawidzone. PSL uważane jest za pomiotła post-żydo-komony oraz chamskich karierowiczów.

  Polsko-języcznej stacji radiowej 1030AM w Chicago:

  http://polskieradio.com/

  słucha wykołowane LEWACTWO oraz wykołowana młodzież. Na tej stacji bardzo dużo czytają BREDNI i kłamstw z żydowskiej Gazety Wyborczej.

  Polsko-języczna stacja radiowa 1080AM w Chicago:

  http://www.wietrzneradio.com/home.asp

  jest własnoscia JUDEOPOLONI, która odsprzedała niektóre godziny radiowe osoba o orientacji narodowej z wektorem na współprace z żydostwem aby powiekszyc grono słuchaczy tej stacji.

  Jest jeszcze z 10 stacji w Chicago, które nadają 3 do 5 godzinne bloki radiowe w języku polskim o mieszanej orientacji politycznej zwłaszcza „poprawnym politycznie” w zależnosci od aktualnych doktryn politycznych aktualnie rządzących oszustów lub złodzeji w USA.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s