Ukraina – rebelia syjonistów cz.3/3


Jedynym uczciwym i rozsądnym rozwiązaniem dla Ukrainy będzie likwidacja uzurpatorskiej władzy syjonistycznych rebeliantów, osadzenie ich w więzieniu lub odesłanie do ich mocodawców z Waszyngtonu i Brukseli.

Funkcjonowanie u granic Rosji państwa rządzonego przez syjonistyczny element, mający wsparcie zbrodniczych syjonistycznych reżimów USA i UE dążących do podboju świata, będzie stanowiło potencjalne zarzewie światowej wojny. Okupowana przez te reżimy Polska, wkomponowana w agresywną, imperialistyczną, politykę syjonistycznego Zachodu i w jego blok militarny NATO, będzie jednym z pierwszych państw, którego ludność może ucierpieć w wyniku wojennego konfliktu. W Polskim interesie jest, więc Ukraina pod rządami słowiańskimi, współpracującymi z Rosją, a nie pod rządami syjonistycznych zbirów zachodniego zbrodniczego totalitaryzmu.

Dzisiaj jesteśmy również świadkami rebelii w Wenezueli. Także i tę rebelię zainicjowała i finansuje syjonistyczna mafia światowej finansjery z Wall Street i z londyńskiego City, która wszelkimi środkami próbuje zawładnąć bogactwami naturalnymi Wenezuelczyków.

 

Reklamy

8 uwag do wpisu “Ukraina – rebelia syjonistów cz.3/3

 1. Re: Darusz Kosiur.
  Panie Dariuszu, w dalszym ciagu nie wiem na co Pan wciaz czeka nad wystosowanem do Rosji (Putina) Memorandum dotyczace obecnej sytuacji w RP (pod zydowska okupacja), ktore w polityczny sposob zwrociloby uwage Rosji na mozliwosc utworzenia Rzadu Tymczasowego w RP wyjetego z pod zydo-masonskiej jurysdykcji.

  Predzej czy pozniej – majac na uwadze zydowski majdan – bedziemy bardzo zainteresowani pomoca od Rosji czy nawet Bialorusi na co wystosowane Memorandum zwroci na Wierni Polsce Suwerennej uwage Rosji czy Bialorusi…

  O wystosowanie Memorandum do Putina zwracalem sie do Pana ponad 2 lata temu.
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 2. Wierni Polsce nie potrzebują doradcow i bardzo dobrze ,ze rozwazaja wszystkie „za i przeciw” i mierza sily na zamiary w swym STOWARZYSZENIU.

  Wrogowie i ich słudzy caly czas prowokują POLAKOW !

  Polubienie

 3. Mapa-STATYSTYKA BYŁEJ "ukrainy" KTO głosował za Yanukowiczem i nacjonalistą Jusczenką pisze:

  Podaję link internautom do wiadomości z dosyć dokładną mapą BYŁEJ Ukrainy z danymi statystycznymi KTO i JAK głosował w wyborach prezydenckich w 2004r. To znaczy kto GDZIE głosowano na umiarkowanego polityka Yanukowicza a gdzie na ukrainskiego NACJONALISTE Juszczenkę.

  Trudno określic jak wiarogodne są te dane, ale ta Mapa jest w pewnym sensie ODZWIERCIEDLEM nastrojów pro-ukraińskich i pro-rosyjskich na terytorium BYŁEJ Ukrainy, która jest na etapie ROZPADU spowodowanego przez brutalne MIESZANIE się w wewnętrze sprawy Ukrainy przez bandytów z Waszynktonu i skorumpowany bezkarnych ZŁODZEJI z tzw. „unii europejskiej”, którzy OBRABOWALI polskich obywateli, a potem PODPUSCILI Ukrainców, aby ich też RABOWAĆ jak Polskę:

  Tą Mapę znalazłem na stronie ważnej dla izraelitów ich gazety HAARETZ:

  http://www.haaretz.com/news/world/1.577286

  Warto też zapoznać się z z cyniczna bezkarną BRUTALNOŚCIA bandytów z Waszynktonu, którzy za pomocą żydowskiej ludobujczej organizacji CIA podeptali Konstytucję USA i też OBRABOWALI 95% sterroryzowanego PRZECIETNEGO społeczeństwa amerykanskiego:

  CIA – co powinieneś o nich wiedzieć!

  Ludobujcza CIA opanowana przez mafie żydowską w USA opłacana z budżetu OKRADANEGO amerykańskiego podatnika działe WYŁACZNIE na rzecz czyli w interesie kilkudziesieciu rodzin żydowskich z amerykańskim obywatelstwem, którzy stali się NOWOBOGACKIMI „amerykanami”, czymś w rodzaju najwyższej KASTY w USA, którzy z wyrachowanym zpełnym cynizmem zbankrutowali to USA, okradli pozostałych przeciętnych obywateli, za pomcą specjalnie UPRZYWILIJOWANEGO bezkarnie „ustanowionego prawa” dla pierwszej kategorii to znaczy dla „żydowskiej magnaterii” jako jedynej NAJWYŻSZEJ KASTY z obywatelstwem amerykanskim żyło sie w przepychu w USA, a na resztę obywateli USA plują uznaja ja za PLEBS. Ta NOWOBOGACKA obecna magneria „amerykańska” czy li ta NAJWYZSZA KASTA obywateli osłania się flagą amerykańską oraz jej używaja do wycierana swoich zgnojonych zakrwawionych buciorów.
  Oczywiście to wywoła w już w NIEDŁUGIM czasie POTĘZNY KONFLIKT społeczny w USA, który najprawdopodobniej bedzie bardzo krwawy ale FAŁSZYWIE tłumaczony dla światowej opinni publicznej jako NIBY konflikt „rasowy” pomiedzy białymi, czarnymi lub kolorowymi obywatelami USA, kiedy to zakańczy się kadencja prezydencka czarnego obecnego prezydenta wampira FRANKENSZTAJNA i czarni obywatele ameryki zaczna byc usuwani z rządowych cieplutich posad w czasie następnej ZMIANY ekipy rządzacej w USA.

  Polubienie

 4. Re: Gutek:
  Czy sugestia, ze jestem wrogiem czy slugusem wrogow Polakow jest skierowana do mnie?
  Memorandum nie jest zadnym zobowiazujacym dokumentem miedzynarodowym, a jedynie informacyjnym w sensie politycznym. I niczym wiecej !!!.

  „Kto ci drzwi otworzy, jesli nie potrafisz w zadne pukac???”…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 5. Przytaczan i tutaj, co pred chwilą wkleiłem na „Janukowycz przechodzi do kontrnatarcia”:

  Okręt flagowy Ukrainy przeszedł na stronę Rosji

  Jak pisze “Ukraińska Prawda” okręt flagowy floty ukraińskiej “Hetman Sahajdaczny” pod dowództwem kapitana Andrieja Tarasova, odmówił wypełniania rozkazów p.o. prezydenta Ukrainy Aleksandra Turczynowa po tym, jak on zdymisjonował wyznaczonego przez Janukowycza szefa Sztabu Generlnego Jujrija Ilina. (TV) Russia Today podkreśla, że dowództwo Floty Wojennej Ukrainy odmówiło podporządkowania się Turczynowi.

  Usłyszawszy o tym, p.o. premiera Arsenij Jacenok poprosił tureckiego premiera Redżena Erdogana nie przepuszczać tego okrętu flagowego Ukrainy przez cieśninę Bosforu. (Okręt ten wraca ze wspólnych ćwiczeń z NATO w rejonie Adenu na Morzu Czerwonym.)

  Как пишет «Украинская правда», «Гетман Сагайдачный» под командованием капитана первого ранга Андрея Тарасова отказался выполнять приказы и.о. президента Украины Александра Турчинова после того, как тот уволил назначенного Януковичем начальника Генштаба Юрия Ильина. RT уточняет, что подчиняться Турчинову отказалось командование ВМФ Украины.

  Узнав о случившемся, и.о. премьер-министра Арсений Яценюк попросил турецкого премьера Реджепа Эрдогана не пропускать флагман-изменник через Босфорский пролив.

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2014/03/02/protivostoyanie-na-ukraine-2013-14/733648-flagman-vmf-ukrainy-pereshel-na-storonu-r

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s