Rosyjskie NIET dla syjonistycznej władzy na Ukrainie


     Wbrew powszechnym żydowskim strachom chcę mocno podkreślić: nie będzie żadnej wojny Rosji z Ukrainą, ani wojny Rosji z żydo-reżimami Zachodu.

 flaga-Rosji-1 (1)

 

USA nie zdecydują się na konflikt z Rosją, są zbyt słabe gospodarczo. Zrezygnowały już z udziału w militarnych konfliktach i od jakiegoś czasu planują ograniczenie liczebności własnej armii.

Ponowne uruchomienie rebelii na Ukrainie nie wchodzi w grę w tej fazie konfliktu, ponieważ na razie trwa uzurpatorska władza żydowskich rebeliantów. Rebelia wywołana teraz byłaby  skierowana przeciw żydowskim zamachowcom z Jaceniukiem na czele.
Rebelia, zamachy terrorystyczne, czy nawet wojna domowa, mogą pojawić się po ponownym przejęciu władzy przez obóz pro rosyjski (ale będzie to inna sytuacja).

 

Powszechne żydo-media na usługach żydo-reżimu III RP jak i politycy tegoż reżimu i wyznaczonej przez reżim opozycji, eskalują jednak napięcie zagrożenia wojną, żeby pobudzić i ożywić wśród Polaków nastroje niechęci do Rosji, jako agresora wobec Ukrainy i państwa – reżimu Putina -, bezwzględnie łamiącego standardy zachodniej demokracji. Taki obraz Rosji jest przeznaczony dla nas, dla społeczeństwa, bo przecież syjoniści doskonale zdają sobie sprawę, że to USA i UE winne są brutalnej rebelii na Ukrainie, którą chcą zawłaszczyć i złupić.

Uważny obserwator ostatnich wydarzeń na Ukrainie z łatwością wysnuje wniosek, że: Rosja nie doprowadzi do wojny z Ukrainą, ponieważ stawia sobie odwrotne cele niż wzrost wrogości wobec siebie Ukraińców. Nie ma także zamiaru wywoływać ostracyzmu Ukraińców wobec rosyjskiej mniejszości na Ukrainie.

Postawmy jednak pytanie, czy zaangażowanie polityczne i wojskowe Rosji na Ukrainie zgodne jest z prawem międzynarodowym? Z formalnego punktu widzenia być może tej zgodności nie ma. Ale musimy pamiętać, że pierwsi złamali to prawo jego najwięksi „obrońcy” – dokonały tego żydo-reżimy USA i UE, inspirując i finansując brutalną rebelię na Ukrainie w wyniku, której syjonistyczna banda puczystów, łamiąc konstytucyjny porządek, przejęła władzę w państwie. Przypomnę, co skłoniło syjonistyczne USA i UE do wszczęcia rebelii:

a) odmowa prezydenta W.Janukowycza podpisania umowy stowarzyszeniowej z UE – był to jednocześnie powód i pretekst. Pretekst jakoby społeczeństwo Ukrainy za wszelką cenę chciało znaleźć się w UE – zawłaszczenie powszechnych mediów przez syjonistów znakomicie ułatwia taką propagandę,

b) syjoniści z USA i UE doskonale zdawali sobie sprawę, że żydostwo ukraińskie nie ma szans wygrania wyborów, a tym samym, możliwości wepchnięcia Ukrainy do UE i NATO oraz budowa baz rakietowych wymierzonych w Rosję równe są zeru.

Tu pojawiają się kolejne pytania, czy prawo międzynarodowe daje realne możliwości jego egzekwowania? A jeśli takich możliwości egzekucji nie ma, to czy podjęte przez Rosję kroki są, czy nie są, właściwe i usprawiedliwione?

BhspFwbCAAAxrtM

Historia, ale i fizyka uczą, że sile trzeba przeciwstawić siłę, żeby przynajmniej zachować równowagę. Brutalnego, imperialnego bandytę można powstrzymać jedynie siłą, jeśli trzeba to brutalną. Rosja swoimi działaniami politycznymi oraz ruchami wojsk chce jedynie wymusić powrót na Ukrainie do sytuacji przynajmniej z 21.02.2014 (porozumienie między rebeliantami, ministrami MSZ NRF, III RP i Francji a W.Janukowyczem) i ma na to przynajmniej trzy miesiące (tyle trwała syjonistyczna rebelia). Ma do tego identyczne prawo jakie przyznały sobie USA, które wszczęły rebelię – z czego Waszyngton doskonale zdaje sobie sprawę. Syjoniści będą, więc musieli oddać władzę na Ukrainie Ukraińcom, którym w znakomitej większości nie pali się do UE.

 

Trzeba także mocno podkreślić, że żydo-reżim III RP wspierając syjonistyczną rebelię na Ukrainie, a teraz także władzę bandy puczystów, ponosi odpowiedzialność zarówno za śmiertelne ofiary rebelii, jak i za obecną sytuację konfliktową i naraża Polskę i Polaków na pogorszenie stosunków politycznych i gospodarczych z Rosją. Pogorszeniu ulega także wizerunek Polaków wśród Rosjan, dla których stajemy się zwolennikami brutalnego imperializmu żydo-reżimów Zachodu, mimo, iż w rzeczywistości jesteśmy ich ofiarą i jesteśmy przez nie okupowani. Jeśli nawet potraktujemy poważnie retorykę o rosyjskich dążeniach wojennych, uprawianą przez żydo-reżim III RP, to nasuwa się oczywisty wniosek, że rządząca obcoplemienna banda pozbawiła nas możliwości obronnych niszcząc gospodarkę i likwidując armię, a teraz pcha Polskę do konfliktu z militarną potęgą Rosji.

Czyżby strach i nieuchronność utraty władzy oraz widmo rozliczeń funkcjonariuszy żydo-reżimu III RP pchał ich do kolejnej zbrodni na polskim narodzie, do wojny z Rosją?

Żydo-reżim III RP stał się już tragifarsą. Zbliża się jego koniec i narzucona Polsce żydo-władza bez legitymacji narodu wie o tym lepiej od nas. A strach ma zawsze wielkie oczy.

20120808152327091

 

Dariusz Kosiur

 

 

Reklamy

29 uwag do wpisu “Rosyjskie NIET dla syjonistycznej władzy na Ukrainie

 1. Okrągłostołowi syjoniści w Polsce krzyczą ‚gewałt, gewałt’.. powstrzymać Putina.. Co on sobie wyobraża, jak śmie nam przeszkadzać… Junio pomóż, hameryko pomóż … A tu nic…Oni chyba zdali sobie sprawę, że jak przjdzie co do czego to pomocy nie otrzymają..
  A jak się zjednoczyli… jacy grzeczni… rączki sobie podają, spotykają się…a jacy zgodni…Toż to szok…
  No i w końcu pokazali swoje prawdziwe oblicza i to że miedzy nimi w kwesti grabienia Polski i realizacji żydowskich interesów nie ma różnic..
  To również pokazuje jak Polacy byli ogłupiani przez 25 lat..
  Ta cała medialna nagonka na Rosję, te zaklinanie rzeczywistości, ta wojenna retoryka jasno pokazuje, że nie na żarty się przestraszyli…. Polacy np. mogą również poprosić Rosję o sąsiedzką pomoc w walce z syjonistycznym reżimem… No i co wtedy?

  Lubię to

 2. Komitet Śledczy Rosji wszczął sprawę karną przeciwko liderowi ukraińskiej organizacji nacjonalistycznej Prawy Sektor, Dmitrijowi Jaroszowi.
  Jaroszowi zarzuca się „publiczne apele do podjęcia działań terrorystycznych i ekstremistycznych z wykorzystaniem mediów” – czytamy na stronie Komitetu Śledczego. Zdaniem śledczych, Jarosz wzywał antyrosyjskie siły do działań ekstremistycznych na terytorium Rosji.
  Jak podkreślił resort, w najbliższym czasie zwróci się do sądu o zaoczne aresztowanie lidera organizacji nacjonalistycznej, po czym zostaną za nim wysłane listy gończe.

  za:http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_03/W-Moskwie-wszczeto-sprawe-karna-przeciwko-liderowi-Prawego-Sektora-4333/

  Lubię to

 3. Szef rosyjskiego rządu Dmitrij Miedwiediew oznajmił, że wśród porozumień z Ukrainą są dokumenty o charakterze zobowiązującym, których nikt nie odwoływał.
  „Ukraina była, jest i będzie dla nas bardzo ważnym partnerem handlowo-gospodarczym. Uważnie śledzimy rozwój wydarzeń. Mamy jednak decyzje, mające zobowiązujący charakter” – powiedział premier.
  Wyjaśnił on, że chodzi między innymi o budowę korytarza transportowego z Rosji na Krym.
  Szef rządu poinformował, że podpisał rozporządzenie w sprawie budowy mostu przez Cieśninę Kerczeńską.

  za:http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_03/Miedwiediew-wydal-rozporzadzenie-ws-budowy-mostu-z-Rosji-na-Krym-7470/

  Lubię to

 4. W najbliższym czasie spółka Rosnieft zamierza sfinalizować transakcję kupna odeskiej rafinerii – pisze gazeta „Kommersant”, powołując się na anonimowe źródła.
  W charakterze sprzedawcy aktywu wystąpi rosyjski bank WTB, który otrzymał go jako główny kredytodawca grupy VETEK ukraińskiego biznesmena Siergieja Kurczenki. Po tym, jak Wiktor Janukowycz został odsunięty od władzy, Kurczenko opuścił Ukrainę i odmówił spłacania kredytu.
  Do marca ubiegłego roku rafineria w Odessie należała do innej rosyjskiej spółki naftowej Lukoil. Ta ostatnia od końca ubiegłego roku zawiesiła dostawy surowców do zakładu.

  za:http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_03/Ukraina-odeska-rafineria-przejdzie-w-rece-spolki-Rosnieft-0876/

  Lubię to

 5. Żydo-media Rydzyka
  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/03/logo_radio.png?w=700

  UE i USA bezsilne wobec Kremla?

  Portal Deutsche Welle (DW) przytacza również artykuł ze stołecznego dziennika „Tagesspiegel”. W komentarzu pt. „Teoria chaosu rosyjskiej polityki zagranicznej” zauważono, że kryzys na Krymie to „zainscenizowana prowokacja jak z podręcznika KGB: destabilizuj i przygotuj grunt pod interwencję pod pretekstem ochrony rosyjskiej mniejszości”. „Europa i USA po prostu nie mają już silnych nerwów na konfrontację z Rosją. Rosja jest wprawdzie słabsza pod względem militarnym i gospodarczym w porównaniu z USA i UE. Jednakże w ostatnim czasie w wielu konfliktach zwycięża, ponieważ Putin – inaczej niż Zachód – jest jeszcze gotów uaktywnić zasoby władzy swego kraju i ryzykować” – dodano.

  więcej na: http://www.radiomaryja.pl/informacje/ue-i-usa-bezsilne-wobec-kremla/

  Lubię to

 6. Według ujawnionych danych w tym materiale filmowym masakra na Majdanie skutkująca śmiercią po obu stronach barykady około 100 osób jest efektem działanie na Majdanie snajperów –prowokatorów z brygady „Jericho” ze specnazu Izraela działającej w myśl rytualnej zasady „ Lepszego z Goim zabij”….

  Lubię to

 7. Dowódca rosyjskiej Floty Czarnomorskiej, Aleksandr Bitko przekazał ukraińskim siłom zbrojnym stacjonującym na Krymie, że jeśli do jutra do godziny 5:00 nie poddadzą się, to rozpoczną się działania wojenne na całym terytorium Autonomii Krymskiej.

  PS.4

  Nad Lublinem można było w dniu dzisiejszym oglądać wielokrotnie przelot samolotów F-16. Odrzutowce pojawiły się nad lubelszczyzną w godzinach między 14 a 15, ale charakterystyczny huk silników tych samolotów było słychać również rano.

  Mimo uspokajającego wyjaśnienia złożnego przez oficera prasowego Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, kpt. Marka Kwiatka, że są to loty typowo szkoleniowe, to w sytuacji gdy na lubelskim niebie nie widać ich było od miesięcy, można przyjąć, że są one niewystarczające. Tym bardziej, że w dniu wczorajszym mieszkańcy Lublina i okolic byli świadkami przelotu dużej liczby samolotów transportowych.

  http://adnovum.neon24.pl/post/106736,ukraina-coraz-blizej-wojny-swiatowej

  Lubię to

 8. Pingback: Rosyjskie NIET dla syjonistycznej władzy na Ukrainie « Dziennik gajowego Maruchy

 9. Wiadomości z Ukrainy :

  Trzy pułki rakiet przeciwlotniczych 50, 55 i 147 Sił zbrojnych Ukrainy stacjonujące w Evpatorii, Feodocii i Fiolente przeszły na stronę Autonomicznej Republiki Krymu. W sumie ponad 700 żołnierzy i oficerów wyraziło gotowość do obrony ludności Krymu. W zestaw uzbrojenia wchodzi ponad 20 rakiet przeciwlotniczych systemów” Buk „i ponad 30 systemów rakiet przeciwlotniczych C-300 ПС

  http://www.versii.com/news/298597/

  204 baza lotnicza Powietrznych Sił Ukrainy stacjonująca koło Sewastopola mająca na wyposażeniu 49 samolotów przeszła na stronę Autonomicznej Republiki Krymu /APK/. W skład bazy lotniczej wchodzi 800 osób personelu, 45 MIC i 4 samoloty szkoleniowe l-39.

  Uwaga Prowokacja !!!

  Ukraińskie władze w Kijowie -według wiarygodnych źródeł -z pomocą zagranicznych doradców przygotowują prowokacje wobec własnych jednostek wojskowych celem obwinienia za to rosyjskich sił specjalnych. Operacje mają być przeprowadzone pod osłoną nocy i skutkiem ich ma być duża ilość zabitych i rannych.

  http://ai-zhilin.livejournal.com/1218200.html

  Lubię to

 10. z poczty:

  Przed chwilą wysłałem na internetowy adres ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie (rusembpol@mid.ru) maila o takiej treści:

  “Prezydent Władimir Putin – bolszoje spasiba Panie Prezydencie!

  Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce.

  Składam na ręce Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej podziękowania dla Prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina i dla Rady Federacji Rosyjskiej za decyzję o wykorzystaniu wojsk Federacji Rosyjskiej do działań na terenie Ukrainy w celu ugaszenia pożaru wywołanego w tym bratnim słowiańskim państwie przez płatną agenturę zachodu i ukraińskich szowinistów. Jest niedopuszczalne, aby garstka bandytów i podpalaczy z Kijowa wspierana i finansowana z zachodu obalała legalne władze Ukrainy i chciała rozlać pożar i bezprawie na całą Ukrainę. Zachód, któremu demokracja i praworządność nie schodzi z ust tę nielegalną bandycką zadymę wspiera. Najwyższy już czas bandytom i podpalaczom powiedzieć – STOP – ANI KROKU DALEJ.
  Prezydent Władimir Putin uczynił to – i za to chciałem mu podziękować. Bolszoje spasiba Panie Prezydencie!

  Andrzej Szubert

  http://opolczykpl.wordpress.com/

  Polubione przez 1 osoba

 11. Pingback: Syjonistyczna rebelia na Ukrainie | ZYGFRYD GDECZYK

 12. Rosja w „temacie ukraińskim” ma nasze poparcie. Mamy nadzieję, ze nie pozwoli na
  odrodzenie nazistowsko – syjonistycznej hydry w Kijowie.Krym był od zawsze rosyjski i rosyjskojęzyczny, podobnie jak wostok i jug Ukrainy,. Podział to ostateczność i smutna konieczność, w imię wyższych celów. Myślę ze wystarczy rozwagi Rosjanom i Ukraińcom, by nie strzelali do siebie bratnie słowiańskie narody, na czym tak bardzo zależy ukrytym suflerom syjonistycznego świata.

  Lubię to

 13. Panie Darku, bywam na Ukrainie przynajmniej raz, dwa w miesiącu na parę dni. Mam tam rodzinę. Pomijam tezy o prowokatorów majdanu w tym kraju. Pomijam jakie cele ma UE i USA (łupienie, wkopywanie do NATO, etc.).

  Ukraina to bieda. Bieda aż piszczy. Jeśli UE znajdzie tam coś do łupienia to gratuluję. Uważam ponadto, że Ukraina – co by tam nie zrobić, nawet z Ukraina z żydo-reżimem, a nawet potrójnym żydo-reżimem – wyjdzie o wiele wiele lepiej niż pozostawiona w ruskiej strefie wpływów. Tam po prostu jest hardcoreowo fatalnie i już gorzej być nie może. Lwów, Kijów, Donieck – te miasta w miarę wyglądają, ale proszę odjechać 15 km poza miasto. Szok. Tego kraju nie ma z czego łupić, chyba, że się go najpierw w jakiś sposób wzbogaci i takiego wzbogacenia (i nawet potem łupienia) Ukrainie życzę. Wszystko będzie lepsze niż ta nędza, która jest teraz.

  Lubię to

 14. Saqmd,
  Bzdurna żydopropaganda. A Ziemia? Czarnoziemy? A kamienice, szpitale, szkoły? A resztka gospodarki (małe nieżydowskie firmy)? A prywatne drogi i autostrady? A woda pitna (prywatyzowana na żydo-zachodzie)? Do szabrowania jest nadal prawie cała Ukraina!
  Rosja gospodarczo rośnie w siłę, straszliwa bieda z czasów Jelcyna, Bieriezowskiego & „rodziny” to już przeszłość. Rosję stać było na olimpiadę za 50 miliardów. I na wielomiliardowe wspieranie Ukrainy. I na ulgi za gaz. Ukraina wsparta o Rosję – gdyby poszła w te same ślady – miałaby przed sobą przyszłość.
  Tak więc nie siej żydo-propagandy. Tym bardziej że to nie Rosja rozszabrowała Ukrainę – to robili żydowscy oligarchowie. I oni wspierali jewrosrajdan.

  Lubię to

 15. Pan Saqmd ma rację. Ukraina posiada ogromne naturalne bogactwo – bardzo urodzajne gleby. Przy odpowiednim wykorzystaniu tych ziem, Ukraina może stać się .bardzo bogatym krajem, może nawet wyżywić całą Europę. O tym syjoniści doskonale wiedzą i brudnymi łapami pragną wepchnąć Ukrainę do zydo-niemieckiego piekła. – Unii Europejskiej.
  Józef Mikołajczuk

  Lubię to

 16. Saqmd, Pan Józio M.,
  ot i kolejni nawiedzeni, którym wydaje się, że „charytatywnej” starej jUNii zależy na poprawie losu przeciętnego zaporożka…
  Jedyne czego „dyl” jest w 100% pewny to to, że zaraz po wstąpieniu Ukrainy do UE, z tego zasobnego kraju, kobiety będą masowo trafiać do zachodnich łóżek.
  Kto wie – może również polskich. W końcu ktoś tę powstałą w naszym kraju damską lukę emigracyjną musi wypełnić…

  Lubię to

 17. Z treści wpisu p.Józia M. sądzę, iż zamierzał poprzeć @opolczykapl, a nie @Saqmd…
  natomiast , praca dla Ukrainek (młodych i z wdziękiem) taka jak pisze @dyl.Niestety
  burdel albo służąca, co na edno wychodzi.

  Lubię to

 18. Panie krzyk,

  pisząc o Ukrainkach miałem tu na myśli materiał na żony, a nie jakieś potencjalne k…y… !!!

  Oglądajc wczoraj naszą rep. A w piłce nożnej, w meczu ze Szkotami, przypomniał mnie się jeden artykuł, który czytałem w polonijnej gazetce w Glasgow przed kilku laty.
  W artykule tym poświęconym parom (również małżeńskim) Szkotów z Polkami, jeden z bohaterów artykułu – Szkot, fan Celticów, zapytany w jakiej reprezentacji będzie grało ich wspólne dziecko, jeśli okazałoby się być w przyszłości piłkarzem,

  odp. krótko: jeśli będzie dobry – to w szkockiej, a jeśli słaby – to może sobie grać dla polskiej…

  Wspominam o tym nie bez powodu, gdyż całe te minione 25 lat „naszej” demokracji, tylko zaświadczają o tym, że staliśmy się „janczarami” Europy, gdzie jedyny jeszcze w miarę wartościowy i ceniony produkt eksportowy Polski – to są nasze dziewczyny.
  Tylko w moim bliskim sąsiedztwie, gdzie akurat mieszkam, policzyłem 3 Polki, które są już dawno w związkach małżeńskich z obcokrajowcami.

  Dlatego, licząc „za i przeciw” akcesji Ukrainy do UE – powtórzę, upatruję szansę dla naszej męskiej populacji…

  Lubię to

 19. Pingback: Co by było gdyby doszło do interwencji wojsk rosyjskich na Ukrainie… | blog polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s