Po konferencji Putina


Prezydent Rosji Władimir Putin nazwał wydarzenia na Ukrainie antykonstytucyjnym zamachem stanu i zbrojnym przejęciem władzy. „Ocena tego, co się stało w Kijowie, na Ukrainie w ogólnym zarysie, może być tylko jedna – jest to antykonstytucyjny zamach stanu i zbrojne przejęcie władzy” –powiedział prezydent dziennikarzom.

Wiktor Janukowycz nie ma przyszłości w polityce – oznajmił prezydent Rosji Władimir Putin na spotkaniu z dziennikarzami.

Powiedział on również, że Rosja uczestniczy w losach Wiktora Janukowycza ze względów humanistycznych, na Ukrainie mógł zostać zabity.

Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz wysłał do Władimira Putina pisemną prośbę o wykorzystanie rosyjskich sił zbrojnych w celu zapewnienia ludności Ukrainy bezpieczeństwa i przywrócenia prawa i pokoju w kraju – oświadczył stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Witalij Czurkin.

„Jako legalnie wybrany prezydent Ukrainy oświadczam: wydarzenia na Majdanie i nielegalne przejęcie władzy w Kijowie doprowadziły do tego, że Ukraina znalazła się na krawędzi wojny domowej. W kraju panują chaos i anarchia. Życie i bezpieczeństwo ludzi, zwłaszcza na południowym wschodzie kraju i na Krymie, są zagrożone. Pod wpływem państw zachodnich stosowany jest otwarty terror i przemoc” – uzasadnił swoją prośbę Janukowycz.

„Niepokoje i ofiary to konsekwencje kryzysu politycznego, rezultat nieodpowiedzialnej polityki Zachodu, która pobłażliwie odnosiła się do Majdanu” – powiedział w piątek Wiktor Janukowycz na konferencji prasowej w Rostowie nad Donem. „Ukraina jest jednak silnym państwem i z pewnością z tego wyjdziemy” – wyraził przekonanie.

Wiktor Janukowycz przeprosił ukraiński naród za to, co dzieje się w kraju i za to, że nie miał na tyle siły, by utrzymać w ryzach sytuację i dopuścił do „bezprawia, które zapanowało na Ukrainie”.

Prezydent Rosji Władimir Putin, odpowiadając na pytanie dziennikarza, dotyczące Wiktora Janukowycza, powiedział, że dwa dni temu spotykał się z nim, wówczas Janukowycz żył.

„Jeszcze się przeziębi na pogrzebie tych, którzy rozprzestrzeniają plotki o jego śmierci” – zażartował Putin.

Ewentualne użycie rosyjskich sił zbrojnych na Ukrainie będzie w pełni zgodne z normami prawa międzynarodowego i zobowiązaniami Rosji – oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin. Prezydent powiedział, że taka decyzja będzie praworządna.

Nie ma potrzeby wykorzystywania na Ukrainie rosyjskich wojsk, lecz taka możliwość istnieje – oznajmił prezydent Rosji Władimir Putin na spotkaniu z dziennikarzami.

Rosja zastrzega sobie prawo w przypadku konieczności użycia sił zbrojnych w celu obrony rodaków – powiedział prezydent.

Rosja nie planuje przyłączenia Krymu – oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin na spotkaniu z dziennikarzami.

Prezydent Rosji Władimir Putin uważa, że szkody wyrządzone przez ewentualne sankcje wprowadzone przez Zachodu wobec Rosji w związku z sytuacją wokół Ukrainy będą wzajemne.

„Myślę, że we współczesnym świecie, gdy wszystko jest wzajemnie powiązane ze sobą i wszyscy tak czy inaczej uzależnieni są od siebie, oczywiście można wzajemnie sobie szkodzić, lecz będą to szkody po obu stronach” – oznajmił rosyjski prezydent.

zestawiono na podstawie opublikowanych wiadomości przez Głos Rosji:

http://polish.ruvr.ru

Advertisements

14 uwag do wpisu “Po konferencji Putina

 1. „Rosja nie planuje przyłączenia Krymu – oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin na spotkaniu z dziennikarzami.”

  Pewnie, że nie, bo i po co. Ukraina nie jest państwem jednorodnym, jak próbuje się ją przedstawiać i wojska rosyjskie wchodzą tam gdzie nie napotykają oporu, a bywa że są wręcz witane. Światowy Kongres Tatarów i Tatarstan przestrzegają dziś krymskich Tatarów przed „politycznym radykalizmem zrodzonym na kijowskim Majdanie”, więc ich proukraińskie nastawienie podawane przez nasze media należy postawić pod znakiem zapytania. Do tego jeszcze dodajmy sprawnie przeprowadzaną akcję paszportową i będziemy mieli nakreśloną przyszłość Krymu. Podejrzewam, że przy udziale obserwatorów międzynarodowych, dojdzie do referendum i Krym w pełni legalnie albo stanie się autonomią prorosyjską albo wejdzie w skład Federacji Rosyjskiej.

  Lubię to

 2. komentarz z internetu:
  LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH POLITYKÓW I DZIENNIKARZY W POLSCE. :
  W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.
  Wasze zaangażowanie w rewolucję na Ukrainie odbieramy jako wrogie mieszanie się w wewnętrzne sprawy innego państwa. Mając na względzie, że głównymi uczestnikami tych zajść są potomkowie bandytów UPA, kultywujący ich tradycje i identycznie jak tamci zbrodniarze są wrogo nastawieni do Polaków oraz roszczą sobie pretensje do 20 polskich powiatów, prześladujący Polaków na zagarniętych ziemiach polskich w wyniku zdrady przedstawicieli Wielkich Mocarstw w Jałcie (m.in. dzisiejszych, Waszych mocodawców), wyklucza Was z grona Polaków, którym można oddawać jakikolwiek szacunek. Ponadto wspieranie obecnych bandytów UPA na zleconej, przygotowanej wcześniej i finansowanej przez środowiska światowej mafii rewolucji, stawia Was w szeregu kolaborantów tejże mafii. Nie waham się użyć słowa „mafia” ponieważ związek polityków z pospolitymi przestępcami nie można nazwać inaczej. Pisząc „pospolici przestępcy” mam na myśli całe towarzystwo bankierskie, okradające ludzkość z jego pracy poprzez emitowanie pustego pieniądza odsetkowego i zagarnianie przez wąską grupę ludzi, całego bogactwa ziemi. Wspólnikami z bandytami bankowymi są mafiosi będący właścicielami przeróżnych korporacji (często ci sami ludzie). Dobrze wiecie, że to oni pociągają za sznurki i wybierają rządy (jesteście tego przykładem), przedstawicieli we wszystkich międzynarodowych organizacjach oraz znaczących przedstawicieli UE, że nie kto inny jak oni wzniecają wojny, rewolucje, są autorami zamachów i morderstw (Irak, Libia, Syria, Afganistan a teraz Ukraina) . Wy natomiast, nie zważając na los narodu podporządkowujecie się im na każde skinienie, uchwalając wszystko, co Wam każą, wykonując każde nawet najbardziej odrażające zadania. Taka postawa jest niegodna człowieka a polityka w szczególności, reprezentanta milionów ludzi, co godzi w człowieczeństwo, co godzi w egzystencję społeczeństw. Dla dobra Waszych mocodawców
  zniszczyliście przemysł polski, pozbawiliście milionów Polaków środków do życia, ogromną ilość obywateli polskich (często z dziećmi) wyrzuciliście na bruk, z wielu rodzin odbieracie dzieci z powodu biedy,( którą sami im zafundowaliście) płacąc innym za wzięcie tych dzieci na wychowanie. To jest metoda barbarzyńska. Barbarzyństwem jest również przedłużanie wieku emerytalnego, kiedy młodzi ludzie nie mają pracy i wyjeżdżają za granicę. Wasza antypolska działalność sprawiła, że miliony Polaków tuła się za chlebem po całym świecie, bez perspektyw powrotu. Fundujecie Polakom sztuczne kolejki do służby zdrowia w ramach zakamuflowanej eutanazji. Pozbywacie Polaków całego majątku narodowego włącznie z ziemią, lasami i wszelkimi bogactwami nie licząc się w ogóle z protestującymi mieszkańcami tej ziemi, którzy żyją tu z dziada, pradziada. Komu służycie poza wymienioną wyżej międzynarodową mafią? Czy zmierzacie do wywołania wojny domowej, aby zlikwidować niepotrzebną część polskiego społeczeństwa? Czy chcecie przygotować miejsce dla Izraelitów, którzy siedzą na walizkach w związku ze swoją nazistowską działalnością? Czy nie po to właśnie, wprowadziliście Ustawę o „bratniej” pomocy obcych sił, gdyż dobrze
  zdajecie sobie sprawę ze zdrady Narodu Polskiego? Oskarżacie prezydenta Janukowycza o wiele przewinień na Ukrainie, gdy tymczasem sami jesteście hienami żerującymi na Narodzie Polskim. Jak trzeba być perfidnym człowiekiem żeby buntować innych w obcym kraju przeciwko legalnie wybranej władzy, kiedy sami jesteście zbrodniarzami likwidującymi możliwości egzystencji „własnego” narodu. Jak trzeba być bardzo zakłamanym, żeby Ukraińcom wmawiać farmazony o demokracji, gdy we własnym kraju nie respektujecie woli społeczeństwa, popartej MILIONAMI PODPISÓW. Jakim trzeba być obłudnikiem, żeby bandytów z Majdanu nazywać pokojowymi manifestantami, którzy byli uzbrojeni po zęby, wcześniej szkoleni i dowodzeni przez profesjonalistów, którzy nie zawahali się strzelać do przedstawicieli prawa z zaciętością podobną do banderowców mordujących w okrutny sposób Polaków, Rosjan, Ukraińców i Żydów. Przypomnijcie sobie co mówiliście na manifestujących w Warszawie w kolejnych latach w dniu Święta Niepodległości. Czy Wy jesteście NORMALNI? Czy może uważacie społeczeństwo za nienormalne? Pytam się Was, ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, dlaczego nie powiedzieliście na Majdanie: kim faktycznie jesteście, co robicie z Narodem Polskim, jak wygląda Wasza demokracja,
  jak niszczycie Naród Polski, komu służycie, komu służą pajace unijni zainstalowani przez bandytów światowych. Dlaczego nie poinformowaliście „majdanowców” jaki los czeka Ukraińców po wejściu do zniewalającej, odbierającej suwerenność, dżenderowej, zdegenerowanej pod każdym względem unii, narzucającej przepisy prawne niezgodne z logiką i polską racją stanu? Należało powiedzieć prawdę co ich czeka. Należało również powiedzieć prawdę, kto za tą ich rewolucją stoi
  oraz to, że konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Wiktora Janukowycza jest chronić i bronić Naród Ukraiński i Ukrainę przed światową mafią i rodzimymi bandytami. Wy tego nie powiecie, bo tkwicie w tym bagnie po uszy.
  Wy tego nie powiecie, bo zostaliście oddelegowani przez bandę unijną i światową do przejęcia Ukrainy dla dobra światowych bandytów. Wy tego nie powiecie, bo macie zadanie od tych samych bandytów, OSŁABIĆ ROSJĘ przez wyeliminowanie Ukrainy z rosyjskiej strefy wpływów. Wy wreszcie tego nie powiecie, bo dla Was najważniejsza jest władza i niesłuszne obdarowywanie się pieniędzmi z pracy Polaków.
  Narracja i manipulacje jakie prowadzicie wraz z agenturalnymi mediami są żenujące. Natomiast w ostatnich dniach, kiedy byliśmy świadkami najboleśniejszych dni dla Ukrainy, przeszliście samych siebie. Tyle kłamstw, tyle nienawiści do rządzących Ukrainą, tyle wrogich i zakłamanych tekstów pod adresem Rosji i prezydenta FR Władimira Władimirowicza Putina nie mające nic wspólnego z prawdą, nie mówiąc już o Waszej kulturze
  i wyrobieniu politycznym, które jest na poziomie przedszkolaka, wprawia obywatela Polski nie tylko w ogromny niesmak ale stwarza obawy, że dążycie do otwartego zwarcia z sąsiadami, przez co narażacie Polaków i państwo polskie na niebezpieczeństwo. Świadomie przyczyniacie się do wybuchu wojny tuż przy naszej granicy i to Wy będziecie tymi, którzy będą najbardziej winni jeśli ona wybuchnie. Wasza nieodpowiedzialna działalność powinna być ścigana z urzędu przez organa sprawiedliwości z paragrafu, który mówi o świadomym
  narażaniu kraju i jego obywateli na niebezpieczeństwo. Tylko wróg Polski i osobnicy nienawidzący Polaków mogą w ten sposób prowadzić politykę państwa. Jestem ciekaw w ilu procentach wynika to ze służby obcym a w ilu z Waszej totalnej głupoty. Polski patriota, mający pięć klas szkoły podstawowej i będąc średnio rozgarnięty, lepiej reprezentowałby państwo polskie aniżeli Wasza cała kanciasto stołowa kasta polityczna. Nie sposób w tym momencie nie wspomnieć o wściekłej rusofobii wielu polityków i dziennikarzy, którzy tą rusofobią się kompromitują ale również przysparzają Narodowi Polskiemu wielkie zakłopotanie, ponieważ większość z nas uważa Rosjan za jednych z najbliższych Polakom nacji. Zarówno Rosjanie jak i Polacy są Słowianami i to sprawia,
  że jest między nami naturalna więź, którą za wszelką cenę chce się zniszczyć. W tej dziedzinie nie podejrzewam rusofobów o głupotę ale o działania
  z premedytacją zainspirowane potrzebą światowych graczy, którym niezwykle mocno zależy na skłóceniu naszych narodów. W związku z tym, wielu polityków i dziennikarzy powinno zostać prześwietlonych przez odpowiednie służby, dla jakich obcych sił działają (dla wielu Polaków nie ulega wątpliwości co to są za siły).
  Jest to niezbędne, aby wyeliminować bardzo groźne dla naszych narodów konsekwencje. Nie będę wskazywał personaliów tych osób, chociażby z tego względu, że robią to z wielkim oddaniem i jawnością i każdy może ich wytypować bez większych problemów.
  Gra na arenie międzynarodowej (na specyficznej scenie teatralnej) wymaga wielu umiejętności i znajomości reguł gry. Nie wszyscy mają do tego predyspozycje. Są jednak tacy aktorzy, którzy jeszcze nie wejdą na scenę a publika ma już ich dość. Wyjątkowym aktorem powinien być minister spraw zagranicznych. Problem w tym, że niektórzy mylą role aktorską z rolą błazna i myślą, że głupi widz to kupi. Doskonale wiadomo, że to nie aktor/błazen układa role a reżyser. Od talentu błazna/aktora zależy jak on to zagra. Ciekawi mnie, kto był tym reżyserem sztuki ostatniego błazna Rzeczypospolitej Polskiej. Sztuki, której nieco zmienioną treść można zastosować do polskiej rzeczywistości. A mianowicie:
  WSZYSCY POLITYCY I PSEUDO-DZIENNIKARZE, POWINNIŚCIE BYĆ POSTAWIENI PRZED TRYBUNAŁEM STANU, ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO I NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ

  Lubię to

 3. W czasach PRLu bywało tak, że gdy na horyzoncie pojawiał się jakiś uczciwy dziennikarz – to eSBecy, dosłownie, bili się między sobą, któremu przypadnie palma pierwszeństwa w jego zwerbowaniu…
  tylu było „uczciwych”…

  Hipotetycznie, zakładając, że w Polsce doszło by kiedyś do zamiany Wielkiego Brata na tego moskiewskiego – to już teraz mógłybym pójść w zakład z każdym,
  że tym „naszym”, obecnym politycznym czy dziennikarskim szumowinom, nie spadnie ani jeden włos z głowy.
  Po prostu, każdy Wielki Brat wie, że najlepiej rządzi się obcym krajem, mając do dyspozycje wiecznie nadskakujące, a już doświadczone kundlowskie kreatury.
  Proszę sobie przypomnieć – jakimiż to po wojnie kundelkami w Polsce wyręczył się Stalin.

  Lubię to

 4. Szaflarska, Kazimierz Rudzki, Aleksander Fog, Aleksander Ford, Eichlerówna, Wiech, Brusikiewicz Jaracz, Nina Andrycz, pozostali
  Cohen, Rappapor, Tuwim, i wielu innych o korzeniach miedzy narodowych najpierw uciekli do Petersburga później przez Finlandię i Szwecję do Ameryki
  Nie tak to wygląda jak się nam przedstawia obecnie. Część ucieka, cześć zostaje i się mnoży i znów zapuszcza korzenie i znów tworzy elity
  Jeden z Cohen-ów robi niezłe filmy w USA. Rappaport robi jako ekspert od złota Tobak Myron handluje złotem na słynnej 47 th. Street
  Jeden z Radziwiłów ożenił się z siostrą żony J.F Kennediego

  j

  Lee Radziwill in Conca dei Marini, Italy, 1962, with her sister Jackie Kennedy

  Radziwiłł miał dom także w Londynie i w dzielnicy Georgetown w Waszyngtonie DC., gdzie mieszkał
  Barbara Radziwiłł miała butik w Nowym Jorku jeszcze za mojego tam pobytu i była dość elegancką kobietą.
  Żydki przy czternastej Street w zasadzie chyba wszyscy znają j. polski, a Polacy z dolnego Manhattanu wybierając się na zakupy na tamtą ulicę mówią, że idą ,,na żydki”

  h

  Princess (księżna) Lee Radziwill

  Jak mawia moja sąsiadka
  -Ten kto tu miał i to i tam ma
  -A ten kto tu nic nie miał, to i tam nie ma

  I może dla tego nie wyjechała z Polski, choć ma korzenie niemieckie i większą część rodziny za Odrą

  Lubię to

 5. PS 1: Ponoć w trakcie swej konferencji prasowej dzisiaj, prezydent Putin się uskarżał, że to w Polsce i na Litwie szkolono „bojowców” Prawego Sektora. Co natychmiast zostało zdementowane przez członków Rządu RP, premiera Tuska i wice-premiera Piechocińskiego. Które to, pospieszne dementi przypomniało mi podobne dementi kilka lat temu, kiedy to premier Miller się zarzekał, że w Klewkach na Mazurach nie było żadnego więzienia CIA.

  PS 2: Ja tej konferencji prasowej Putina „na żywo” nie oglądałem, biegałem wtedy “dla zdrowia” po laskach koło Gdańska. Ale po południu na TVN24 słyszałem jak ktoś mówił, że z tej konferencji „na żywo” Rosjanie chyba wycięli co bardziej drażliwe pytania, bo tak to na ekranie mu wyglądało. Wieczorem byłem u mego kolegi, profesora z Gdańska, zresztą mego szefa przed kilkunastu laty. On tę konferencję „na żywo” zaczął oglądać na TVN24, ale rozpoczęcie konferencji się odwlekało, były jakieś zakłócenia, więc przełączył telewizję na posiadaną przezeń kablową TV Rossija24. Okazało się wtedy, że ta konferencja prasowa trwa już od dobrych dziesięciu minut. A gdy się zakończyła, to przełączył na TVN24 i zobaczył, że i na tym „polskim” kanale ona też się zakończyła. A zatem to nie TV Rossija24 ale polska TVN24 cenzurowała „na żywo” prezydenta Putina. Wot, co kraj to obyczaj, żyjemy przecież pod patronatem CIA Zawsze Dziewicy i winniśmy się nauczyć, czego po obecnej „patronce” naszego kraju należy się spodziewać: patrz ukrzyżowane orły na zdjęciu poniżej: http://krasavchik.livejournal.com/164282.html .

  A tak przy okazji. Gdy dziś wieczór z kolegą oglądaliśmy komentarze nt. konferencji Putina na Rossija24, to odniosłem wrażenie, że Moskalom niezbyt zależy na przyłączeniu Krymu do Rosji. Coś mi się widzi, że oni by raczej chcieli rozszerzyć swój „Tiamożnyj Sojuz” od Oceanu Spokojnego aż po Atlantyk. Co w istocie, jeszcze za mojego życia może się im udać, sądząc po wyczynach NATO/CIA obecnie na Ukrainie i w okolicach. Chodzi o stworzenie Sojuza tym razem “Celnego”, oczywiście z zachowaniem podobnych do tych w USA dla Indian „rezerwatów” dla Narodowych Socjalistów na Zachodniej Ukrainie oraz w Izraelu dla Żydów za 8 metrowym murem, zgodnie z ich „Pismem od boga”.

  Lubię to

 6. A tutaj doskonały ilustrowany komentarz do tego co się aktualnie dzieje. Zachodnioukraińscy „Majdaniarze” za wszelką cenę nie chcą dopuścić do kontroli Odessy „okna na świat” przez ludność rosyjską tego regionu. Komentarz niestety po rosyjsku:

  Lubię to

 7. https://docs.google.com/document/d/1yYbHrTZJsgAI1JuPmsVepLzXd-3wSbFNx0dNLNzYmmc/edit
  Łowicz, 04.03.2014r.

  Teresa Wojda, Maria Bejda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:
  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf , http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  Szanowny Pan

  Prezydent Władimir Putin – za pośrednictwem Ambasady Rosji!

  Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce.

  Za Dariuszem Orszańskim z Olsztyna:

  “Składamy na ręce Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej serdeczne i szczególne podziękowania dla Prezydenta Federacji Rosyjskiej Pana Władimira Putina oraz dla Rady Federacji Rosyjskiej, za decyzję poważną i męską decyzję, o wykorzystaniu wojsk Federacji Rosyjskiej do stabilizujących i obronnych działań na terenie Ukrainy w celu ugaszenia pożaru i niepokojów społecznych wywołanych w tym bratnim państwie, przez płatną i zdradziecką ( kierującą się podwójnymi standardami i moralnością) agenturę zachodu i ukraińskich szowinistów.

  Jest niedopuszczalne, by garstka bandytów, podżegaczy i podpalaczy z Kijowa, wspierana i finansowana przez moralistów o podwójnych obliczach, obalała legalne władze Ukrainy i chciała rozlać bezprawie i wojenną pożogę na całą Ukrainę i inne kraje słowiańskie. Zachód, któremu demokracja i praworządność nie schodzi z ust, tę nielegalną bandycką zadymę wspiera.
  Najwyższy już czas by bandytom i podżegaczom powiedzieć – STOP – ANI KROKU DALEJ !
  Prezydent Władimir uczynił to! – i za to Mu dziękuję wraz z rodziną i bliskimi.

  Zapewniamy, iż z buńczucznymi, wojennymi pomysłami „naszych uzurpatorskich władz” Polski, Ja i bardzo wielu Polaków nie mamy nic wspólnego! Jesteśmy z Wami. “

  Szanowny Panie Prezydencie,

  dołączamy się do podziękowania i jednocześnie z całą mocą podkreślamy że z buńczucznymi, wojennymi pomysłami przedstawicieli uzurpatorskich władz z Polski nie mamy nic wspólnego jak też
  Naród Polski, który został oszukany i zniewolony we własnym, ojczystym kraju przez podstępnego okupanta.

  Władze unijne jak też OBWE zignorowały udowodniony przez Tadeusza Cichockiego w 2013r. zamach stanu oraz zingnorowały udowodnienie sfałszowania wyników wyborów parlamentarnych w 2011r. w Polsce. Skarga na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w Polsce do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia!

  link :” Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.”
  umtsno.blogspot.com/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html
  link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.”
  umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html
  link: “Skarga do Strassburga” http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf
  link: “Do Narodu Polskiego, List otwarty.”
  http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf

  W związku z utajnieniem przed społecznością międzynarodową naszych informacji i dowodów na sfałszowanie wyborów i dokonanie zamachu stanu w Polsce uprzejmie prosimy Szanownego Prezydenta Rosji, Pana Władimira Putina o podanie do publicznej wiadomości i poinformowanie opinii światowej o przestępstwie przejęcia władzy w Polsce przez uzurpatorów przy współdziałaniu Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej jak też sekretarza OBWE. Prosimy również o ujawnienie prawdy o fałszywych życiorysach prezydenta RP Bronisława Szczynukowicza/Komorowskiego oraz Premiera RP Donalda Tuska, agenta Stasi ps.”Oskar” a także innych polityków uczestniczących w wydarzeniach na Ukrainie.

  Z wyrazami szacunku i poważania

  Teresa Wojda, Maria Bejda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  link: “Obywatelskie przesłuchania protestujących”

  Załączniki:

  1. Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?
  2. Stop niszczeniu narodów i państw. Polska ofiarą spisku światowego.
  Udowodniony zamach stanu w Polsce.
  3.Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?”
  4. Potępienie przedstawicieli uzurpatorskich władz w Polsce uczestniczących
  w konflikcie na Ukrainie.
  5. Do instytucji unijnych o udowodnionym zamachu stanu w Polsce.
  6. Wystąpienie do Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.

  Lubię to

 8. „Putin to święty człowiek,gdyby nie on Czeczenia nie wyglądała by dzisiaj tak jak wygląda”
  powiedział prezydent Czeczeni Ramzan Kadyrow ,który razem z ojcem wielkim Muftim Czeczenskim w 1 wojnie Rosyjsko Czeczenskiej walczył po stronie rebeliantów ,a w drugiej wojnie obaj przeszli na strone rosyjską i wytępili wahabitów ziem Czeczeńskich.

  Lubię to

 9. cyt M.G.:
  „Chodzi o stworzenie Sojuza tym razem “Celnego”, oczywiście z zachowaniem podobnych do tych w USA dla Indian „rezerwatów” dla Narodowych Socjalistów na Zachodniej Ukrainie oraz w Izraelu dla Żydów za 8 metrowym murem, zgodnie z ich „Pismem od boga”.”

  Dobre.
  Od wielu lat jestem podobnego zdania, aby broń nas panie boże, nie eksterminować „żydków”, a tylko odpowiednio ich „otorbić” (pozamykać w gettach), i jako ciekawostkę edukacyjno-wychowawczą, ku przestrodze, prezentować młodszym pokoleniom…

  Nie wiem na ile to prawda, ale ponoć układ odpornościowy małp żyjących na wolności, zdołał po którymś tam kolejnym pokoleniu wytworzyć odpowiednie przeciwciała, które zdolne są neutralizować wirusa HIV na tyle skutecznie, że ten mimo współistnienia w organiźmie małp, przestał mieć szkodliwy na nie wpływ.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s