Stanowisko (budowanego przez syjonistów) Ruchu Narodowego III RP po zajęciu Krymu przez Rosję 04.03.2014


Rada Decyzyjna Ruchu Narodowego wypracowała wczoraj poniższe stanowisko, które jest naszym głosem w debacie wokół zajęcia Krymu przez wojsko Federacji Rosyjskiej. Zapraszamy do zapoznania się.

Militaryzacja Narodu – stanowisko Ruchu Narodowego wobec kryzysu na Ukrainie

Obserwacja gry wielkich mocarstw sytuacją na Ukrainie po raz kolejny pokazuje, jak kruche są podstawy obecnego ładu międzynarodowego. Niestabilność i konflikty narodowościowe w tym państwie służą Federacji Rosyjskiej za pretekst do naruszenia integralności terytorialnej Ukrainy. Ostrzegaliśmy przed takim rozwojem sytuacji w czasie, gdy cała polska klasa polityczna zupełnie bezrefleksyjnie angażowała się w ukraiński konflikt.

Podważenie granic państwowych obowiązujących w Europie jest zjawiskiem niebezpiecznym i niesie zagrożenia również dla polskiego interesu narodowego. Dlatego, w przeciwieństwie do dzisiejszych polityków lewicy, PiS czy PO byliśmy i jesteśmy przeciwni agresji, jakiej dopuściło się NATO wobec Jugosławii w 1999 r. w związku z kryzysem w Kosowie. Po raz pierwszy od zakończenia zimnej wojny doszło wtedy w Europie do pogwałcenia integralności terytorialnej jednego z państw na taką skalę. Wspomniana agresja zakończyła się ustanowieniem nowego bytu państwowego – Republiki Kosowa. Podstawowa różnica między sytuacją w Kosowie piętnaście lat temu i na Krymie w roku 2014 jest taka, że dziś główni aktorzy (Waszyngton, Berlin, Moskwa) zamienili się rolami.

Warto przy tej okazji zauważyć, że eskalację konfliktu na Krymie umożliwiły dwie okoliczności: liczna obecność mniejszości narodowych i obecność obcych wojsk na terytorium Ukrainy. Wypływają z tego jasne wnioski dla polskiej polityki, wskazujące czego należy unikać. Warto w tym kontekście przypomnieć, że sprowadzenie do Polski dużych rzesz imigrantów jest pomysłem PO na wypełnienie zbliżającej się luki demograficznej na rynku pracy (strategia rządowa “Polska 2030″), zaś PiS od lat przedstawia rozmieszczenie na polskim terytorium amerykańskich wojsk, jako klucz do podniesienia naszego bezpieczeństwa. Jeśli przypadek Ukrainy czegoś nas uczy, to że do tego typu rozwiązań powinniśmy podchodzić z największą ostrożnością. Raz zaproszone mniejszości i raz zaproszone obce wojska, stają się trwałymi elementami polityki państwa, a ich charakter może być i bywa zmienny w czasie.

Przykłady secesji Kosowa i obecnego kryzysu ukraińskiego obrazują jak niewiele warte są gwarancje mocarstw oraz porozumienia międzynarodowe. Dlatego odpowiedzią Polski i Polaków na rosnące zagrożenia i niestabilność w regionie powinno być dążenie do odbudowy własnej siły, zdolnej przeciwstawić się potencjalnym próbom naruszenia interesów i integralności terytorialnej naszego państwa. Dziś Polska posiada bardzo słabą armię i jest zupełnie bezbronna wobec czyhających na nią zagrożeń.

W związku z zaistniałą sytuacją Ruch Narodowy stawia postulat militaryzacji narodu. Polska armia musi być odbudowana, a zdolności obronne kraju wzmocnione przez system Obrony Terytorialnej. Kilkaset tysięcy Polaków, uzbrojonych, odbywających coroczne szkolenia wojskowe i gotowych do mobilizacji w swoim regionie w ciągu 24 godzin, to siła, która musi stać się istotnym czynnikiem wsparcia dla odrodzonej i odbudowanej Armii.

Polacy nie powinni żyć złudzeniami – w razie realnego zagrożenia nikt, tak jak w 1939 r., nie będzie skory do „umierania za Gdańsk”. Dlatego należy pilnie przystąpić do budowy rzeczywistej siły, zdolnej zapewnić naszemu narodowi bezpieczeństwo oraz pokój.

Rada Decyzyjna Ruchu Narodowego

                                                                                                                                            Krzysztof Bosak

                     Przywódcy RN zapraszają narodową młodzież

1800354_617297475013699_1778830832_n

*                  *                  *

                                            !  !  !

za: http://www.naszdziennik.pl/wp/64667,mozemy-budowac-przyszlosc.html

Wielce błogosławiony ks. abp. Światosław Szewczuk, arcybiskup większy kijowsko-halicki, głowa Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego w rozmowie z Piotrem Falkowskim z Naszego (żydowskiego) Dziennika, 09.01.2014

PF.: Czy polskie doświadczenia, duchowość, tradycja obywatelska i polityczna mogą czegoś nauczyć Ukrainę?

Wielce błogosławiony odpowiada: – Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Episkopatowi Polski, który skierował do mnie i do naszych wiernych list z wyrazami solidarności Kościoła rzymskokatolickiego Polski z naszym Kościołem i naszym społeczeństwem. I wspiera nas swoją modlitwą. Chciałbym też podziękować polskim parlamentarzystom za obecność na Majdanie i wszystkim Polakom za wyrazy sympatii i zainteresowanie tym, co się dzieje na Ukrainie. To ciekawe, że rok 2013, który nie był łatwy w stosunkach polsko-ukraińskich, zakończył się takim optymistycznym polsko-ukraińskim momentem pojednania społecznego, wspólnego projektu rewolucji europejskiej na wschodzie Europy. Jestem bardzo wdzięczny Polakom. Dla nas, szczególnie katolików, Polska i rola polskiego Kościoła jest wzorem zaangażowania społecznego. Chciałbym przypomnieć rolę Kościoła w powstaniu „Solidarności” w Polsce, na początku procesu społecznej transformacji.

*                            *                         *

Poniżej, ta okrutna jak zawsze Rosja przerwała wspaniały moment pojednania polsko-ukraińskiego, a co gorsza, zniszczyła – miejmy nadzieję, że nieodwracalnie – demokratyczny projekt rewolucji europejskiej na wschodzie Europy.

BhspFwbCAAAxrtM

Jak można się domyślać, bo oczywiście wodzowie RN nigdzie wprost tego nie piszą, obalanie władzy, porządku konstytucyjnego, realizowane przy pomocy rebelii inspirowanej przez zewnętrzne, zachodnie ośrodki demokratycznej „międzynarodowej społeczności” ma ich pełne poparcie. A wszelka obrona przed narzucaniem zachodnich żydo-systemów będzie poczytywana jako uleganie wpływom imperialnej Rosji, a obrona przez Rosję swoich interesów rozszerzaniem rosyjskiego imperium. – Dariusz Kosiur

                                              *                   *                       *

Krzysztof Bosak | MIKROBLOG komentuje sytuację na Ukrainie:

Krótki komentarz do sytuacji na Krymie

1. Od pierwszych moich komentarzy nt. Euromajdanu zwracałem uwagę, że destabilizacja Ukrainy przez rewolucję może się okazać dla Rosji w jakiś sposób użyteczna. Kreml potrafi bardzo sprawnie poruszać się w takich dynamicznych sytuacjach, Zachód przeciwnie. Oczywiście te moje uwagi miały charakter czysto „analityczny” (tak to nazwijmy…) i nie należy z nich wyciągać wniosku, że popierałem lub potępiałem Majdan, ponieważ swoje gesty poparcia i potępienia rezerwuję głównie na potrzeby polskich sporów, a otoczenie zewnętrzne staram się obserwować i rozumieć, a nie emocjonalnie i politycznie przeżywać. (Tak, wiem, że wśród Polaków takie podejście postrzegane jest jako „cyniczne” itp. itd. …)

2. Od początku też krytykowałem przesadny „aktywizm” polskiej klasy politycznej ws. ukraińskiej rewolucji. Rozumiejąc racje buntujących się Ukraińców musimy mieć świadomość, że jeśli jesteśmy poważnym państwem (a chcielibyśmy być…), to gesty polskich polityków nie mogą być żadną międzynarodową „publicystyką” (wskazaniem kto naszym zdaniem ma rację, a kto nie), ale powinny być zapowiedziami określonej polityki naszego państwa. Jeśli popiera się rewolucję w sąsiednim państwie, to wypadałoby być gotowym do wzięcia udziału w stabilizacji sytuacji już po rewolucji. Czy polscy politycy rozumieli to i byli do tego przygotowani czy autoryzowali proces polityczny na który nigdy nie mieli żadnego wpływu?

3. Równo 10 dni temu w wywiadzie dla serwisu Prawy.pl zwracałem uwagę na fakt, że nie mamy żadnych „twardych” narzędzi, które mogłyby z nas uczynić aktora w rozgrywce o Ukrainę. Wspominałem choćby o wojskach, które moglibyśmy przerzucić na Ukrainę, aby wziąć udział w ewentualnym porewolucyjnym stabilizowaniu sytuacji (było to jeszcze przed ucieczką Janukowycza). Dziś wszyscy są zaskoczeni. Ja zaskoczony nie jestem…

4. Zachowania Kremla nie ma nawet co komentować – robią to co zawsze i tylko bardziej. Zachód podobnie. Czy ktoś naprawdę łudzi się, że państwa zachodnie przestały postrzegać Ukrainę jako część rosyjskiej strefy wpływów, dlatego że 100 tys. Ukraińców przez kwartał manifestowało w Kijowie? Jedynym państwem, które mogłoby przywołać Rosję do porządku są USA, ale tam rządzi ciemajdowaty lewak, który dopiero co „resetował” swoje stosunki z Moskwą. Poza tym USA są zmęczone po dwóch absolutnie bezproduktywnych wojnach (Irak, Afganistan) i nie wejdą w otwarty konflikt z ważnym dla nich partnerem międzynarodowym.

5. Jedyny pozytyw tej sytuacji, to że polska opinia publiczna zacznie poważniej myśleć o obronności Polski, a Europa zachodnia być może chwilowo zluzuje ze swoją głupią rusofilią.

Reklamy

12 uwag do wpisu “Stanowisko (budowanego przez syjonistów) Ruchu Narodowego III RP po zajęciu Krymu przez Rosję 04.03.2014

 1. k…mać, to pieprzone judeokatolactwo nigdy nie będzie miało dosyć słowiańskiej krwi. Ich nędzne gadzie życie polega tylko i wyłącznie na chęci lania słowiańskiej krwi po ołtarzu ich bożka ludobójcy.

  Dobrze wnioskuje Opolczykpl, że te gady nie mają już nic wspólnego z Polakami-Słowianami. Stali sie bowiem na koniec żołdakami swego krwawego bożka. Stali się żydami .

  Polubienie

 2. Lepiej pozno niż wcale !

  Odbudowac sile obronna Polski – czym i z kim ?

  Nie wiem czy kosy jeszcze ktoś w Polsce produkuje ,bo rowerow już na pewno nie.
  Widly by się znalazły po dziadkach a paly by wystrugal ,bo lasy polskie chyba nie sprzedano jeszcze, tylko na początek lesnikom nakazano zacisnąć pasa i oddac cos ze swojego gospodarowania, a potem małymi kroczkami lasy się im obrzydzi gdy przejma je Zydzi
  za dlugi,zreszta nie tylko im obrzydzi na rozne sposoby choćby tak jak w USA: „nie zbierajacie grzybow i jagod bo się potrujecie,McDonaldy sa lepsze”.

  Radom,Stalowa Wola ,Labedy co i dla kogo produkuje ?

  Stary zlom czołgowy ponoc daly nam niemiaszki,a samoloty z „unry”ledwie doleciały.
  Zostal jeszcze pobor do woja ale komu dzisiaj z młodych chce się „fale liczyc” ?
  Zreszta młodzi co sprytniejsi wyjechali na saksy i trzeba ich polapac po całym swiecie.

  Pozostaje obrona terytorialna Polin na zawolanie sołtysa : „w koziej wolce naszych bija ,bierzta chlopy to co na poderedziu i hajda !”.

  A ruch narodowy ?
  Jest, jest jak knajpy zamykają to barany wracają do stajni.
  No i ten ruch pielgrzymowania na Jasna Gore,bo klasztor przymiera głodem.
  Matka Boska wezmie was pod swoja obrone,no Chrystus Krol Polski wywalcza Polsce i Polakom wolność i niepodleglosc !

  Wojna będzie wygrana, przecież ruskie na Berlin musza isc przez Polske .

  Polubienie

 3. https://docs.google.com/document/d/1yYbHrTZJsgAI1JuPmsVepLzXd-3wSbFNx0dNLNzYmmc/edit
  Łowicz, 04.03.2014r.

  Teresa Wojda, Maria Bejda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:
  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf , http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  Szanowny Pan

  Prezydent Władimir Putin – za pośrednictwem Ambasady Rosji!

  Ambasada Federacji Rosyjskiej w Polsce.

  Za Dariuszem Orszańskim z Olsztyna:

  “Składamy na ręce Pana Ambasadora Federacji Rosyjskiej serdeczne i szczególne podziękowania dla Prezydenta Federacji Rosyjskiej Pana Władimira Putina oraz dla Rady Federacji Rosyjskiej, za decyzję poważną i męską decyzję, o wykorzystaniu wojsk Federacji Rosyjskiej do stabilizujących i obronnych działań na terenie Ukrainy w celu ugaszenia pożaru i niepokojów społecznych wywołanych w tym bratnim państwie, przez płatną i zdradziecką ( kierującą się podwójnymi standardami i moralnością) agenturę zachodu i ukraińskich szowinistów.

  Jest niedopuszczalne, by garstka bandytów, podżegaczy i podpalaczy z Kijowa, wspierana i finansowana przez moralistów o podwójnych obliczach, obalała legalne władze Ukrainy i chciała rozlać bezprawie i wojenną pożogę na całą Ukrainę i inne kraje słowiańskie. Zachód, któremu demokracja i praworządność nie schodzi z ust, tę nielegalną bandycką zadymę wspiera.
  Najwyższy już czas by bandytom i podżegaczom powiedzieć – STOP – ANI KROKU DALEJ !
  Prezydent Władimir uczynił to! – i za to Mu dziękuję wraz z rodziną i bliskimi.

  Zapewniamy, iż z buńczucznymi, wojennymi pomysłami „naszych uzurpatorskich władz” Polski, Ja i bardzo wielu Polaków nie mamy nic wspólnego! Jesteśmy z Wami. “

  Szanowny Panie Prezydencie,

  dołączamy się do podziękowania i jednocześnie z całą mocą podkreślamy że z buńczucznymi, wojennymi pomysłami przedstawicieli uzurpatorskich władz z Polski nie mamy nic wspólnego jak też
  Naród Polski, który został oszukany i zniewolony we własnym, ojczystym kraju przez podstępnego okupanta.

  Władze unijne jak też OBWE zignorowały udowodniony przez Tadeusza Cichockiego w 2013r. zamach stanu oraz zingnorowały udowodnienie sfałszowania wyników wyborów parlamentarnych w 2011r. w Polsce. Skarga na sfałszowanie wyborów parlamentarnych w Polsce do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia!

  link :” Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.”
  umtsno.blogspot.com/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html
  link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.”
  umtsno.blogspot.com/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html
  link: “Skarga do Strassburga” http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf
  link: “Do Narodu Polskiego, List otwarty.”
  http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf

  W związku z utajnieniem przed społecznością międzynarodową naszych informacji i dowodów na sfałszowanie wyborów i dokonanie zamachu stanu w Polsce uprzejmie prosimy Szanownego Prezydenta Rosji, Pana Władimira Putina o podanie do publicznej wiadomości i poinformowanie opinii światowej o przestępstwie przejęcia władzy w Polsce przez uzurpatorów przy współdziałaniu Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej jak też sekretarza OBWE. Prosimy również o ujawnienie prawdy o fałszywych życiorysach prezydenta RP Bronisława Szczynukowicza/Komorowskiego oraz Premiera RP Donalda Tuska, agenta Stasi ps.”Oskar” a także innych polityków uczestniczących w wydarzeniach na Ukrainie.

  Z wyrazami szacunku i poważania

  Teresa Wojda, Maria Bejda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  link: “Obywatelskie przesłuchania protestujących”

  Załączniki:

  1. Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?
  2. Stop niszczeniu narodów i państw. Polska ofiarą spisku światowego.
  Udowodniony zamach stanu w Polsce.
  3.Dlaczego władze unijne sprzyjają uzurpatorskim władzom w Polsce?”
  4. Potępienie przedstawicieli uzurpatorskich władz w Polsce uczestniczących
  w konflikcie na Ukrainie.
  5. Do instytucji unijnych o udowodnionym zamachu stanu w Polsce.
  6. Wystąpienie do Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.

  Polubienie

 4. Chcąc skomentować powyższy „apel-stanowisko” mego imiennika, zmuszony jestem posłużyć się tu parafrazą tytułu znanej powieści Salingera – „Buszujący w zbożu”…

  Gdyż w mej ocenie, Krzysio pisząc ów tekst, musiał na Bosak(a) nieźle
  wcześniej „(po)buszować w pokrzywach”,
  bo pieprzy jak poparzony…

  Polubienie

 5. Chcąc skomentować powyższy “apel-stanowisko” mego imiennika, zmuszony jestem posłużyć się tu parafrazą tytułu znanej powieści Salingera – “Buszujący w zbożu”…

  Gdyż w mej ocenie, Krzysio pisząc ów tekst, musiał na Bosak(a) nieźle
  wcześniej “(po)buszować w pokrzywach”,
  bo pieprzy jak poparzony…

  Polubienie

 6. autentyczność przechwyconego przez rosyjskie służby nagrania została potwierdzona poprzez tegoż ministra.

  Polubienie

 7. Cała UE, USA i pozostali zainteresowani biedzą się, jak utrzymać sytuację pokojową na Ukrainie i nie dopuścić do wojny. A Putin, którego najwyraźniej nikt nie nauczył, że „pokój jest wartością najwyższą” po prostu wysłał wojsko i zajął to, czego mu trzeba. I nie przeszkodziło mu wręcz nienormalnie pokojowe nastawienie ukraińskich żołnierzy, którzy nie strzelają do sołdatów, nawet wtedy, gdy ci wparują im do sztabu i wrzasną „dawaj kliuczy!”. I jak na razie, to Putin rozdaje karty…

  Polubienie

 8. Do czego prowadzi zapobieganie wojnom i ustępowanie tyranom pokazała II wojna światowa, a właściwie poprzedzające ją Anschluss Austrii i Czechosłowacji, a potem głaskanie się po tyłkach z Sowietami w Jałcie i Teheranie. Wam się wydaje, że po II wojnie był pokój? A termin „zimna wojna” to pewnie wymyślono dla nazwy drinka?

  Polubienie

 9. Co zrobić z tą szumowiną..

  Radio… nie tylko internetowe, ale radio u każdego w domu.. Syjoniści wykorzystali właśnie radio by wpłynąć na świadomość Polaków.. Radio -wolna europa, teraz radio ma-ryja, różnego rodzaju cluby-Ronina np. To właśnie radio przyczyniło się do rzezi w Ruandzie.. Radio ma moc…
  Audycje musiały by być nadawane z miejsca Slowiańskiego gdzie syjonistyczni banderowcy nie mają wstępu… W Polsce należało by zadbać o propagowanie odpowiedniego sprzętu do odbioru . Takiego by każdy mógł zainstalować go w swoim domu…

  Polubienie

 10. ja juz sie pogubilam, to RN popiera nato ,unie i usrahell bo Rosja wkroczyla na Krym ? jak mozna porownywac Rosyjskie wejscie na Krym z tym co nato zrobilo z Kosowem ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s