List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność.


Dotyczy: pikiety solidarności w dniu 08-03-2014 roku przed ambasadą Rosji w Warszawie.

Piszę do ciebie jako były członek KK NSZZ Solidarność, działacz podziemnej Solidarności, a od wielu lat polityk katolicko – narodowy, który nigdy nie miał nic wspólnego z komunizmem. Przeczytałem w internecie was list, nawołujący do pikiety przed Ambasadą Rosji w Warszawie, niby w obronie Ukraińców, przed Rosją. Rozumiem, że decyzja wasza jest taka, że dołączacie do ,,polskiej klasy politycznej”, która jednym głosem w sejmie potępiła ,,agresję Rosji wobec Ukrainy”. Teraz jesteście razem z Biedroniem, Palikotem, Kaliszem, Tuskiem, Kaczyńskim, Kwaśniewskim, Dornem. Dołączyliście do chóru ,,gebelsowskiego terroru medialnego” w sprawie zajść na Ukrainie. Razem odtwarzacie ,,okrągły stół”. Razem z w/w politykami narażacie Polaków na potworne zagrożenie życia. Działanie wasze i polityków przypomina rządy okupacyjne, wasalskie w Polsce. Polacy nie mają żadnego interesu na Ukrainie, interesy na Ukrainie mają banksterzy z USA i Europy zachodniej.  Celem banksterów jest opanowanie Rosji i przy okazji kolonizacji Ukrainy a nie niesienia pomocy czy wyzwolenia Ukraińców. Dorwanie się do władzy na Ukrainie tzw. ,,obozu euro – majdanowskiego”  przypominają mi pierwsze rządy Balcerowicza w Polsce. Zaproszenie Banku Światowego i MFW przez obecny ,,majdanowy” Rząd na Ukrainie to wdrażanie ,,terapii szokowej” dla Ukraińców, czyli Ukraińców czeka bezrobocie, ubóstwo, a młodych wypchanie za chlebem w świat. To Wy, związkowcy opowiadacie się za polityką Balcerowicza na Ukrainie, to Wy, przyczyniacie się do upadku całego przemysłu na Ukrainie, upadku całej gospodarki. Solidarność nie jest już dobrym przykładem dla innych, ponieważ Wy, już rządziliście w ramach AWS i za 3% wartości sprzedaliście pół Polski, doprowadziliście razem z obecnymi politykami z PO i PiS do katastrofy gospodarczej Polski. Za waszych rządów szerzyła się potworna korupcja, nepotyzm, nędza, bezrobocie, upadek przemysłu i rolnictwa, ponieważ powołaliście na premiera Jerzego Buzka, który był kompletnie sprzedajnym politykiem, a na V-ce premiera powołaliście razem z obecnym klanem popis-em Balcerowicza. Za waszych rządów Polska została już całkowicie spacyfikowana przez agenturę zachodnią. Kogo Wy,  chcecie teraz pouczać.
Kreujecie się w sposób fałszywy, wręcz obrzydliwy na obrońców Ukraińców przed Rosją a ich prezydenta stawiacie w jednym szeregu z Hitlerem i Stalinem. Pytam was a dlaczego nie pikietowaliście ambasady Izraela i USA jak bombardowali Liban, Palestynę, dlaczego nie protestowaliście jak USA i Niemcy bombardowali Serbię, równając z ziemią zakłady pracy jak fabrykę Zastawa zabijając robotników tej fabryki, czemu nie protestowaliście jak na ulicach Belgradu ginęli dzieci, dziennikarze, starcy. Dlaczego nie protestujecie gdy uzbrojone  po zęby przez USA terroryści mordują ludność cywilną w Syrii. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA gdy ci zabili w Iraku i Afganistanie około pół milona ludzi a 1 mln ranili, dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA, gdy więźniów politycznych przetrzymują od 10 lat bez wyroku w Guantanamo na Kubie. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA, gdy w tym kraju zabijani są dziennikarze, nawet agenci CIA, którzy mówią lub piszą prawdę. Dlaczego nie protestujecie przed ambasadą USA gdy wojska Egipskie opanowane przez USA zabijają 10 tysięcy ludzi w ciągu kilku dni i zabijają nadal.
Postępowanie wasze wpisuje się dokładnie w scenariusz propagandy usraela, czyli plan osaczania Rosji w imię nawet zbrodni na swoich ludziach by osiągnąć cel.
Naiwni ludzie z Ukrainy, którzy zostali zabici przez snajperów wynajętych przez sponsorów tej anty – ludzkiej tragedii na Majdanie, myśleli, że zmienią skorumpowany system na Ukrainie, ale niestety oni ponieśli śmierć a system jeszcze się umocnił i sponsorzy wynajęli do władzy klakierów, okupantów tych z euro – majdanu.
Kolego Duda, myśmy ponieśli taką samą klęskę jak ci Ukraińcy, nam też zamordowano robotników, którzy chcieli zmienić system, ale system jeszcze się umocnił. Odszedł komunizm oparty o mordy a nastał drugi komunizm –  grabież i złodziejstwo, zdrada elit, zaprzaństwo, niewolnictwo, kolonizacja Polski. To nastąpiło w ramach ,,budowy demokracji i gospodarki rynkowej w Polsce”, przyniesionej na tacy przez lichwiarzy realizowany przez agentów takich jak np.: wasz Buzek. W Polsce prywatyzuje się zyski i uspołeczniane są długi prywatnych oligarchów obciążając nimi Polaków. To są zasługi planu Balcerowicza, napisanego w USA dla Polski, realizowanego przez nowych okupantów Polaków. Czy tego nie widzisz?
Dlaczego pomagasz instalować złodziei w rodzaju Balcerowiczów na Ukrainie? Dlaczego teraz Solidarność miesza się w te anty – ukraińskie sprawy.
Kolego Duda, urządzając obrzydliwą i agenturalną zadymę pod ambasadą Rosji, to stoisz w jednym szeregu z zbrodniarzami, którzy polecili zabić 100 ludzi na Majdanie, cywilów i milicjantów, by osiągnąć cel a celem ich są rozbiory Ukrainy i zbliżenie siepaczy banksterów pod granice Rosji w ramach programu ,,osaczania Rosji”. Nawet USA u swoich niewolników w podbitym kraju jaką jest Polska urządza sobie bazę wojskową, szukając zaczepki z Rosją. Jeżeli dojdzie do wojny to bomby spadną na Polskę a nie na USA, takie macie interesy.
Kolego Duda, komu ty służysz, mamonie czy sprawie ludzkiej. Mam wrażenie, że nawet nie obejmujesz problemu a więc łatwy jesteś do ogrania, przez polityków okupantów Polski. Twoim zadaniem jest obrona ludzi i Polski a nie razem z agenturą podpalanie jej.
Kolego Duda, czy nie widzisz co dzieje się w Polsce? Tu nie ma żadnej demokracji, szerzące się ubóstwo, samobójstwa, bardzo wysokie bezrobocie, nędzne wynagrodzenia ludzi najemnych, następuje upadek cywilizacyjny Polski, obrzydliwa terrorystyczna propaganda medialna, szerząca się cenzura. Tego nie zauważasz?
Udawałeś, że jesteś przeciwny zwiększeniu wieku emerytalnego, jak można było dopuścić do podwyższenia wieku emerytalnego. Tu masz pole do popisu a nie usługiwać się interesom usraela w Polsce. Zajmij się Polską a interesami oligarchów na Ukrainie i ich pomagierów z UE, USA i Izraela. Stałeś się chłopcem na posyłki, pieskiem, który goni rzuconą kość przez banksterów zachodnich.
Kolego Duda, stoisz murem za interesami tzw. zachodu, który Polskich pracowników spałował, okradł, zniszczył potencjał przemysłowy Polski, przejął sektor finansowy i ubezpieczeniowy. Przejęli Polskę bez jednego wystrzału, zadłużyli nas na 3-4 bln zł Nieoficjalnie taki dług mamy. To ci nas pałują a nie Rosjanie. Nie widzisz tego!
Pytam cię, czy Polska ma dług zagraniczny w Rosji czy na zachodzie, czy przemysł stoczniowy zlikwidowała UE czy Rosja, czy przemysł zbrojeniowy przejęli Rosjanie czy zachód, upadek polskiego rolnictwa to zasługa Rosji czy UE, czy Traktat Lizboński to służy Rosji czy UE – Niemcom, polską armię rozbroili Rosjanie czy zachód, czy bezrobocie zawdzięczamy Rosji czy zachodowi itd. Ten zachód traktuje Polaków jak tani niewolniczy rezerwuar siły roboczej, a Wy, z okupantem na współpracę poszliście, dla odwrócenia uwagi sztucznie szukacie wroga, bo wskazał wam go okupant. Takie bezmyślne działanie, to narażanie Polski na bombardowanie czy to z zachodu czy z wschodu, jedna i druga strona w myśl swoich interesów mogą zrobić z naszego terytorium ,,teatr wojenny”, przy pomocy głupców lub zdrajców. Po której stronie stoisz?
Decyzja o pikietowanie ambasady Rosji w Warszawie to nic innego jak wysługiwanie się obcym agenturalnym interesom, stwarzanie zagrożenia dla Polski – militarnego i społecznego. Mieszanie się w porachunki mafii oligarchów z Ukrainy to kompromitowanie Solidarności, opowiedzenie się po stronie dzieci i wnuków banderowców, to zdrada interesów Narodu Polskiego. Wspieracie tych co wprost odwołują się do ideologii ludobójczej z organizacji UPA – OUN, którzy wymordowali 250 tysięcy Narodu Polskiego na Wołyniu. Dokonali holokaustu na naszych Polskich dzieciach, kobietach, starcach.
Co te zamordowane dzieci w łonie matki wam zrobiły, że porzucacie ich pamięć, co wam zrobiły przerzynane piłą polskie kobiety, że zapominacie o nich, co wam zrobiły Polskie dzieci nadziewane na widły i wieszane na drucie kolczastym, że zapominacie o nich!!!
Chcecie walczyć razem z Biedroniem, Kaczyńskim, Syczem za budową ,,wielkiej Ukrainy” kosztem terytorium Polski. Nawet chyba nie zdajecie sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzacie Polsce, swoim bezmyślnym działaniem. Stajecie się organizacją szkodników Polskiej Narodowej sprawy, ponieważ opowiadacie się po stronie okupanta Polski. Depczecie hasło Ks. Jerzego ,,zło dobrem zwyciężaj”, a Wy nawet nie odróżniacie dobra od zła, kłamstwa od prawdy. Solidarność stała się związkiem ,,wydmuszką” dla zamożnych, wypasionych pseudo – działaczy, którym w większości przyświeca własny interes a nie interesy Polski i Polaków. Zajmijcie się Polską i Polakami, a nie interesami syjonistów z Ukrainy i ich pomagierów z zachodu. Polska, Polska, Polska ponad wszystko!!!
 Zygmunt Wrzodak
Były członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, członek Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność, szef Solidarności Ursusa do roku 2001, Poseł na Sejm R.P. IV i V kadencji.

21 uwag do wpisu “List otwarty do Piotra Dudy szefa KK NSZZ Solidarność.

 1. Taki ptaszek i ‚syjonistyczny spadochroniarz’ – Duda… nic z tego listu nie przyjmie do wiadomości.. To jest Zero… Trzeba docierać do ludzi.. Nie będzie ludzi…nie będzie Dudy…

  Polubienie

 2. Rosja ma swoją rację stanu bazującą na ekonomii politycznej siły.Po drugiej stronie,która rozdziera Ukrainę jest ZAKON SPEKULACJI bazujący na ekonomii politycznej globalizmu.Jest i ZAKON NARODOWY,który bez potępienia odwołuje się do zbrodniczych korzeni.
  W tym egzotycznym politycznym klimacie nic nie mówi się o Polonii,która też jest podzielona i wymagająca integracji!!!Racją stanu Polski i bezpieczeństwa dla Polonii jest aby odchodzić od argumentu siły.Popierając jedność Ukrainy nakazem chwili jest wpływanie na usuwanie barier pozwalających na większe otwieranie się na cywilizację łacińską.

  Polubienie

 3. O to chodzi, że ludzie ten list też przeczytają. Należy ostro piętnować działania władzy okupacyjnej i ich kolaborantów.

  Polubienie

 4. Pingback: List otwarty do Piotra Dudy, szefa KK NSZZ Solidarność « Dziennik gajowego Maruchy

 5. piotr duda szef solidarności – kolejny klakier(na którego mają papier) wykonujący polecenia zachodnich syjonistów, prowadzi resztki naszych biednych w większości nic nierozumiejących robotników na samo dno a wraz z nimi i nas i nasz kraj. Związek zawodowy solidarność pikietuje w imieniu banderowców- ci ludzie naprawde zwariowali!

  Polubienie

 6. @Mieczysław S.Kazimierzak

  Panie Kazimierzak,
  niech Pan weźmie krzyż w jedną rękę, w drugą różaniec i uda się w podróż ewangelizacyjną po Europie celem przezwyciężenia wszelkiego zła głosząc dobrą nowinę. Misja umocnienie cywilizacji łacińskiej uda się Panu niechybnie.
  Jestem gotów sfinansować pańską podróż – kupię Panu trójkołowy rower, co by się Pan nie wywrócił trzymając w rękach atrybuty owej cywilizacji.

  Polubienie

 7. Autor listu, Zygmunt Wrzodak, nie był moim faworytem. Lecz z uwagą przeczytałem protest byłego, prominentnego działacza Solidarności przeciwko decyzji Piotra Dudy, o wmanewrowaniu Solidarności w awanturę ukraińską, przez organizowanie antyrosyjskich pikiet. Dalibóg, wytęzyłem moje wszystkie moce intelektualne, by zrozumieć wybór Dudy. Bezowocnie. Wrzodak we wszystkim co pisze ma rację. Oczywiście można z nim podjąć polemikę, że leninowsko-stalinowska dyktatura hegemonów była nieporównanie bardziej zbrodnicza od amerykańskiej. Lecz z równą łatwością można dowieść, kto tę satrapię w Rosji zainstalował, z czyich pieniędzy korzystała, jakiemu nadrzędnemu celowi służyła. I wówczas łatwo byłoby dowieść, że oddanie nas w jasyr na 45 lat niewoli – zdecydowano w Waszyngtonie. Wcale nie w Londynie. Omawiany przypadek Piotra Dudy, bo o Kaczyńskich, Tuskach i innych obłędnych „umiłowanych ojcach narodu” nie wspomnę, psychologia zna pod nazwą „syndromu sztokholmskiego”. To stan psychicznej aberracji, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją. Trafności diagnozy – nie sposób zakwestionować. Więc jako żywo – nie byłem fanem Zygmunta Wrzodaka. Ale się nim stałem…

  Polubienie

 8. Trzeba Dudę wydudować z Polski. To żydowski folksdojcz. Już od dawna to wiadomo i wreszcie się za to wzięliście. Brawo. Won Dudo do Izraela, do swoich degeneratów. Nie udawaj patrioty antypolski śmieciu.

  Polubienie

 9. #Mieczysław S.Kazimierzak
  Czemu ma sie Ukraina otwierac na cywilizacje lacinska? Wiekszosc Ukraincow to cywilizacja „bizantyjska” jak wy lacinnicy ja zwiecie… i dobrze im z tym! Nie poszli na rabunek i zniewolenie przez zydo-banksterie jak Polacy-katolicy zapatrzeni w żydo-lacinski „Zachod”. Junta i żydo-rjewolucjonisci to zydlactwo i pojeby nie-„bizantyjskie”…

  Polubienie

 10. Pingback: Zdrajca interesu Polaków, szef Solidurności Duda ciądnie uz=żytecznych duraków podpalać Polskę pod Ambasadą Rosji! | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 11. Duda to cwaniak i karierowicz.. Komandos zachodniego bydła. Zadajcie mu pytanie ile bierze uposażenia za szefowanie Posolidaruchom(nie mylić z Solidarnością!)
  On rozumie biednego gdy mu brzuszysko puchnie? Do piekła z nim i jemu podobnym.

  Do roboty Panie!

  PRECZ Z POSOLIDARYZMEM USTROJEM GORSZYM NIŻ KOMUNIZM I FASZYZM RAZEM WZIĘTE. ZABIJA ZNIENACKA NICZYM CZAD.
  To polski wynalazek wprowadzony przez bandytów którzy zawłaszczyli etos prawdziwej Solidarności.
  Te wściekłe psy stworzyły system SSania dla siebie i rodzin a reszta im służy. Do czasu śmierdzące Posolidaruchy…do czasu..Nadejdzie czas gdy naród zrobi z was nawóz.

  http://www.zycie-w-korycie.strefa.pl

  Powstanie nowy związek zawodowy.
  Szefów związków zawodowych .
  Ciekawym który z tych cwaniaków będzie przewodził a każdy chce kasiorkę.
  Nie ma Solidarności . To historia. Jest wypas szefów nierobów.

  Polubienie

 12. Duda to „goral” z gory Synaj, jak jego poprzednicy: Walesa i Krzaklewski, i moralizatorski list Zygmunta W. skierowany do Dudy (dziecko diabla – Ew.Jana 8:44) nawet psu na bude sie nie zda.
  Jesli Zygmunt W. chce zrobic dobry uczynek to musi zniszczyc plemie zmijowe (Ew.Mateusza 23:33), ktore jest ZARAZA wewnatrz Polski.
  Zygmunt W. pisze o sobie, ze jest politykiem „katolicko-narodowym” i tu tkwi jego problem, poniewaz nie zna prawdy i bladzi.

  Na Ukrainie toczy sie walka zla ze zlem o dostep do koryta i wplywy i kibicowanie jednej lub drugiej stronie nie przynioslo do tej pory korzysci Polsce i Polakom.
  Kamieniec Podolski, Lwow, Stanislawow i reszta polskich miast i ziemi, o ktore walczyla Polska i Polacy z wrogami Polski przez kilkanascie stuleci jeszcze nie wrocily do Polski – to sa skutki ROZBIOROW Polski i „konferencji pokojowych” w Teheranie, Jalcie i Poczdamie; „czarny pajac” B.Obama, ktorego zydostwo pociaga za sznurki narobil szumu z powodu separatyzmu Krymu, ktory nigdy nie byl ukrainski, a pominal sprawe Kresow Wschodnich II RP, ktore sa polska wlasnoscia.

  Polubienie

 13. Słuchałem wczoraj pierdzenia Dud(p)y w Radio Maryja, który smrodził o pikiecie pod ambasadą Rosji, po czyjej oni są stronie? To było pytanie retoryczne…

  Polubienie

 14. Kiedy wreszcie ten śmieć złodziejaszków zajmie się Zw. Zawodowymi a nie popieraniem bandytyzmu na świecie. Co prawda w tej dziedzinie fałszu to Bolka zostawił daleko w polu.

  Polubienie

 15. http://youtu.be/GO70J6XHx54 Duda wspomaga tych ze swoich korzeni , którzy utrzymują po dziś wyrok na ostatnich skazańcach sądzonych z współprcę z Niemcami w czasie II W Ś. O ironio jeden z Nich jest więźniem Oświęcimia. Zeszmacić się jest trudno ale żeby zostać sługusem i jeszcze ciągać za sobą oszukanych i okradzionych Polaków to tylko knalia może czynic.

  Polubienie

 16. Czekoladowy Marsie, z przepranym przez hamerykę mózgu, twoje biblijna retoryka i histo(e)ryczne zawodzenia są, trawestując twego „ulubionego” bohatera W.Putina, całkowicie nieproduktywne.
  Polskę katolicką w formie, ale narodową w treści akceptował nawet Dmowski ( tezy tej jak się okazuje, po doświadczeniach historycznych, nie da się obronić. Ale to jedynie dowód, że myśl Dmowskiego, to nie dogmat, ale żywa materia; w tym jej siła).
  Polska narodowa w formie, ale katolicka w treści, to złudzenie patriotów takich jak kardynał Wyszyński oraz takich nurtów politycznych jak ONR i bliskie mu. Taka Polska, to pożywka dla żydostwa i jego judeochrześcijańskiej taktyki rozmiękczania narodu polskiego.
  Polska patriotyczna w formie, ale judeochrześcijańska w treści, to podstępna formuła kryptożydostwa próbującego zdeprecjonować i wymazać ze świadomości Polaków ideę narodową. To Polska wdrukowana w świadomość współczesnych Polaków przez JP II i aplikowana przez Kaczyńskiego.

  Jest jeszcze Polska pseudomodernistyczna, nijaka ideowo, traktowana przedmiotowo i wystawiana jako masa upadłościowa do wynajęcia przez zleceniodawców z zachodu i wschodu. To jest Polska zmarginalizowana i do zaorania. To jest Polska „liberałów”, postkomunistów i gminnych watażków z PSLu i co drobniejszych okolitów.

  Jedynie Polska suwerenna w formie i narodowa w treści, podporządkowująca instytucję kościoła nadrzędnej instytucji państwa; Polska pragmatyczna i politycznie- kulturowo lojalna ze słowiańsko-narodową Rosją, jako zaporą wobec anglosasko-żydowskiemu, antyludzkiemu globalizmowi – tylko taka Polska ma sens i szansę przetrwania.

  Polubienie

 17. Dlaczego jesteście takimi antykomunistami? Przecież na Białorusi najbardziej liczącą się partią jest Komunistyczna Partia Białorusi. Komunizm jest tym co jest najzacieklej atakowane w burżuazyjnych syjonistycznych mediach do których nie macie zaufania, więc dlaczego wierzycie w propagandowe bzdety i jesteście antykomunistami?

  Polubienie

 18. paziem,
  R.Dmowski pisal, ze katolicyzm stanowi istote polskosci, podczas gdy ty jestes zwolennikiem ateistycznej Polski i preferujesz narodowy komunizm i narodowych komunistow – katolicyzm okresu R.Dmowskiego przestal oficjalnie istniec zanim zakonczyl sie Sobor Watykanski II w grudniu 1965r; dzisiejszy „katolicyzm” istnieje tylko z nazwy, a w rzeczywistosci jest kontrolowany przez zydo-masonerie.
  Chyba nie oglosisz na forum WPS, ze istote polskosci stanowi ateizm i komunizm, ktore wy tutaj preferujecie ? Ateizm i komunizm byly sila narzucone Polsce i Polakom i tylko w takim tonie dzialala panstwowa propaganda PRL, ktora wy probujecie wskrzesic na forum WPS.

  Ja z kolei pisalem, ze istote polskosci stanowia slowianskie korzenie Polakow i dowodem na to jest slowianskie DNA (R1a1) , podczas gdy chrzescijanstwo (wiara w Jezusa Chrystusa – Boga) jest dodatkiem do polskosci, a nie katolicyzm, ktory jest sekta religijna jak inne grupy religijne.

  Prymas S.Wyszynski nie mial twardego kregoslupa i bardziej troszczyl sie o interesy koscielne niz o Polske i Polakow – vide podpisane w 1950r tajne porozumienie z komunistami dotyczace zwrotu majatkow koscielnych w zamian za poparcie dla wladz komunistycznych oraz milczenie w sprawie destrukcyjnej roboty zydostwa i masonerii na Soborze Watykanskim II (1962-1965), ktorzy niszczyli KK od srodka, podczas gdy propaganda koscielna oglupiala koscielne owieczki i barany wbijajac im do glowy, ze na soborze przewodzi „duch swiety”, podczas gdy przewodzili tacy zydzi, jak: rabin A.Heschel i kard.A.Bea (sekretarz stanu Watykanu) – obydwaj byli czlonkami zydomasonskiej B’nai B’rith; Wyszynski i Wojtyla byli jedynymi przedstawicielami KK z Europy Wschodniej (zza zelaznej kurtyny) na soborze i wiedzieli co sie dzieje i do czego to doprowadzi, ale nie ostrzegali katolikow jak arcybiskup M.LeFefebvre.

  Narodowy charakter panstwa polskiego wiaze sie nie tylko z ideologia, ale rowniez z wolnoscia i niepodlegloscia, a wiec takze niezaleznoscia od Rosji w orbite, ktorej wy znow chcecie wepchnac Polske i Polakow oraz z wieloma innymi czynnikami, ktorym jednym z wazniejszych jest kultura i chrzescijanskie obyczaje Polakow w skali swiat panstwowych.
  Ty paziem piszesz o suwerennosci Polski, a prowadzisz pro-rosyjska i czerwona agitacje na forum WPS przez co stajesz sie niewiarygodny. A po dodaniu do tego twoich poboznych zyczen w sprawach ekonomicznych i handlowych miedzy Polska a „Rosja” okazuje sie, ze twoj program narodowy dla Polski jest wyssany z duzego palca u nogi i swadcza o tym rowniez liczby.
  Np. handel Ukrainy z „Rosja” wynosi 35% calkowitego handlu Ukrainy i na Ukrainie jest gorzej niz w Polsce, ktorej handel z „Rosja” wynosi okolo 4.5 % calkowitego handlu Polski i dodam przy tym, ze gross polskiego majatku narodowego jest w obcych lapach co nie jest z korzyscia dla Polski i Polakow.
  Dlatego ty paziem nie opowiadaj Polakom bzdur, ze bedzie lepiej jak Polska przylaczy sie do „Rosji”, poniewaz to jest zwykla propaganda i nabieranie ludzi na plewy.
  A jesli Polacy nie wiedza jaka sqrwysynska byla Rosja okresu carow wobec Polski to niech na nowo naucza sie historii Polski.
  A ty paziem jak chcesz wejsc w to samo gowno („Rosje”) to sam wejdz, ale nie wpychaj tam Polakow.
  Twoj idol Putin jest przykladem kolaboracji z zydo-anglosaska mafia i podalem na to dowody na waszym forum WPS, ktore wy potraktowaliscie jakby nie istnialy. I dlatego twoje gledzenie paziem to zwyczajna manipulacja umyslami Polakow.

  Polubienie

 19. Komuch na Kube. Tam czeka na ciebie obrzezany Fidel i jego brat Raul Castro.
  Chyba nie myslisz, ze Polacy beda zapierdalac na czerwona burzuazje jak za czasow PRL ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s