Rabunek i rozdzieranie


Najważniejsze pytanie o Ukrainę brzmi: Czy będzie z tego wojna?

Zanim na Ukrainie pojawi się cokolwiek w rodzaju obiecanej stabilizacji, marionetkowy rząd nasadzony w Kijowie w wyniku krwawego zamachu stanu i będący otwartą agenturą USraela już przystąpił do wykonywania swych zadań w interesie mocodawców. Zaczyna się planowa grabież. Już za miesiąc rozczarują się ci naiwni, którzy poparli Majdan, licząc na to, że się im polepszy, i którzy gorliwie podawali bojówkarzom wyrywane z bruku kamienie wierząc, że po zwycięstwie tej rewolucji, tym razem brunatnej, a nie pomarańczowej, Kijów będzie i tak wybrukowany złotem. Od 1 kwietnia wszyscy stracą połowę swoich rent i emerytur „bo Janukowycz tak okradł Ukrainę, że nowy rząd musi drastycznie oszczędzać”. Chcecie dowodu? To oglądajcie jego willę w Meżihorie natychmiast zamienioną w Muzeum Korupcji. Nasłani eksperci, niczym w naszym IPN, znajdują tam teraz stopniowo i zapewne długo jeszcze będą znajdować dokumenty, które czarno na białym potwierdzają wszystkie te zarzuty przeciw starej władzy, jakie są wygodne dla nowej. Ale to dopiero początek…

Zachodnie i wasalne (w tym i polskie) media trąbią o 11 miliardach euro unijnej pomocy dla Ukrainy. Nie jest to żadna pomoc, tylko pożyczka przyznana na surowych, zniewalających warunkach i w kontekście zgody na morderczy plan socjalnych cięć budżetowych narzucony przez MFW. Program ten zakłada ogromne redukcje w usługach socjalnych oraz w budżecie na edukację i zdrowie,  masowe zwolnienia pracowników sfery budżetowej, itp., a także radykalną dewaluację hrywny, co podniesie ceny dóbr importowanych, w tym gazu z Rosji, a więc elektryczności i wszystkie ceny pochodne. Przewidywana jest, oczywiście, masowa i pośpieszna prywatyzacja, czyli przejęcie za bezcen (krócej: kradzież)  zakładów, infrastruktury i majątku trwałego, w tym ziemi uprawnej, przez międzynarodowe korporacje zachodnie. Znamy to wszystko z Polski aż za dobrze.

Pierwsza część planu USraela udała się, jak na razie, znakomicie: Ukraina nie zjednoczyła się z Rosją, została od niej politycznie oderwana, a w Kijowie udało się bez większego trudu zainstalować posłuszny i zależny od Zachodu rząd, wcześniej przewidziany nawet w rozmowach telefonicznych z ambasadorem USA. Nawała propagandowa wtłacza teraz tłumom do głowy klasyczne brednie o dobrodziejstwie, jakie ich spotkało i o wolności jaką niesie im Majdan, ale druga część planu nie idzie już tak łatwo jak kiedyś w Polsce. Przede wszystkim, ze względów taktycznych, jako że przejęcie władzy musiało być radykalne i szybkie,  do zadania tego trzeba było użyć hord rezunów z Zachodniej Ukrainy, którzy dziś opanowali Kijów. To jest formacja na dziś potrzebna ze względu na wrogość wobec Rosji, ale na jutro niewygodna ze względu na jej organiczną wrogość wobec USraela i programu żydowskiego opanowania bogactw Ukrainy, co jest przecież celem strategicznym. Oznacza to, że „ostateczne rozwiązanie kwestii ukraińskiej” rozplanowano na dwie ważne fazy. Najpierw jest obecna „brunatna rewolucja” i triumf faszyzmu spod znaku Bandery. Już teraz przynajmniej połowa ludności, głównie na wschodzie i południu kraju, że strachem patrzy na nowe pokolenie sojuszników Hitlera z UPA, które na początek zakazało im mówienia w ojczystym języku rosyjskim. Program rezunów to, mówiąc najkrócej, totalitarny zamordyzm i żywiołowa zemsta na wszystkich dookoła. Stary i zrealizowany naszym kosztem program „Lachiw wyrezaty” dziś grozi także „Moskalam”, a następnie i „Żidam”. Już na Majdanie gwizdali na Kliczkę, wiedząc że jest Żydem. To wróży przemoc, krew i chaos, a więc także stopniowe zbudowanie odrazy do antysemityzmu i nietolerancji, czyli argumentów na rzecz odrzucenia wkrótce i tej władzy przez światową opinię publiczną i przyzwolenie na drugą fazę rewolucji. Dopiero dzięki jej powodzeniu w tej przyszłej, drugiej fazie kolejna agentura już bez wahań i do końca zniewoli Ukraińców zgodnie z talmudycznym przeznaczeniem „mniej wartościowych narodów tubylczych”.

Jest też i drugi problem: Putin nie poddaje się łatwo. Cokolwiek da się o nim powiedzieć – choć wciąż nie jestem zupełnie pewien, jaki jest jego prawdziwy stosunek do Żydów – to nic nie uwiarygadnia go bardziej niż fakt, że nieustannie jest przez nich atakowany i chyba autentycznie znienawidzony. To mogłoby oznaczać, że pracuje on rzeczywiście dla Rosji i buduje Rosję, przynajmniej tak jak to rozumie. Nie ma wątpliwości, że do odbudowy słowiańskiego w swej istocie imperium potrzebna mu była Ukraina, najlepiej cała. Teraz, gdy to się nie udaje, gotów jest chyba odzyskać te jej części, które historycznie, językowo i etnicznie zawsze były rosyjskie. Np. Krym, do którego Rosja ma prawo także moralne, bo dopiero w 1954 roku gensek KPZR, etniczny Ukrainiec i pijaczyna, Nikita Chruszczow (ten od walenia butem w pulpit w ONZ), podarował półwysep Ukrainie i dołączył do niej także Donbas i wschodnie rejony. Biorąc pod uwagę same fakty, prawdziwym ojcem granic dzisiejszej (no, może raczej wczorajszej) Ukrainy jest właśnie Chruszczow. Decyzji tej broni dziś najbardziej jego wnuczka prof. Nina Khrushcheva, która mieszka – a jakże – w USA i zajmuje się zawodowo – a jakże – wykładaniem jedynie słusznej politologii nt. stosunków USA z b. ZSRR. Mieszkańców Krymu i Donbasu nikt wtedy o zgodę nie zapytał, swoją wolę wyrażają dopiero teraz.

Krym, jak się wydaje, jest już dla Ukrainy bezpowrotnie stracony. Czy powróci definitywnie do Rosji – co jest najbardziej prawdopodobne – czy też pozostanie kolejnym jej państewkiem satelickim, jak np. Abchazja lub Osetia Płd. (która rzeczywiście z Gruzją nie ma etnicznie ani językowo nic wspólnego, a z Rosją nawet sporo) okaże się już wkrótce. Prawdopodobnie USrael się z tą stratą na razie pogodzi i taką wyda dyspozycję swoim „parubijom i jaceniukom” w Kijowie. Być może Putin zawrze nawet z Wielkim Kahałem jakiś cichy deal  w sprawie Krymu, którego wcale nie musi potem dotrzymać, tak jak Zachód nie dotrzymał umowy z Janukowyczem z 21 lutego. Krym otwiera jednak kilka kolejnych pytań terytorialnych, np. o sprawy Donbasu czy Odessy, oddanych Ukrainie przez Chruszczowa w podobnym trybie jak Krym, ale także bardzo ożywia kwestię Naddniestrza, czy zupełnie nową sprawę Gagauzji na terenie Mołdawii. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że jeśli wkrótce w Europie pojawią się referendalne problemy z Katalonią i Szkocją, ożyje także sprawa legalności Kosowa, co będzie także zależeć od stosunków między Brukselą a Belgradem. Osobiście sądzę, że takie podziały, nie tylko w Europie, mają przyszłość, najczęściej niestety, ale to temat na osobny esej.

I Kijów i Waszyngton mogą tylko zgrzytać zębami, ale nic w sprawie Krymu  zrobić Moskwie nie mogą. W ramach porozumienia Rosja-Ukraina Moskwa ma prawo utrzymywać na Krymie 25.000 żołnierzy. Lament zachodnich polityków i mediów, jakoby obecność 16.000 było niedopuszczalną inwazją, logicznie i prawnie nie trzyma się kupy. Jest to taka sama prawda, jak prawie wszystkie pozostałe, głoszone na Zachodzie od czasu, gdy gen. Colin Powell wymachiwał przed kamerami fiolką zawierającą „niezbite dowody” na broń masowego rażenia Saddama Hussajna, albo gdy Bush i Cheney pokazali ustaloną przez CIA listę 19 brodatych fanatyków wyszkolonych w zakurzonych jaskiniach Afganistanu, którzy za pomocą Koranu zmylili system obrony USA, a następnie przy użyciu plastikowych noży do papieru  porwali cztery samoloty i uderzyli nimi w budynki WTC w 2001 roku.

Jeżeli jest o co obwiniać Putina, to raczej o to, że zlekceważył zagrożenie ze strony USraela, jakie już dawno dojrzewało na Ukrainie, i że uwierzył naiwnie w zapewnienia ze strony Zachodu, że Majdan dotrzyma umowy z 21 lutego, po czym zabronił Janukowyczowi rozpędzenia bojówek rezunów przez Bierkut.  Bardzo się tu Putinowi dziwię, bo ten błąd będzie go drogo kosztował, zwłaszcza na prestiżu i reputacji sprytnego a rozumnego gracza, jakimi dotąd się cieszył. Dać się tak łatwo wykiwać w tak oczywistej sytuacji!? Dostrzegam spore zakłopotanie na twarzy Ławrowa i propagandowe łamańce rosyjskich mediów. Od dawna twierdzę, że sport jest zjawiskiem szkodliwym, przede wszystkim dla zdrowia, a teraz przybywa mi jeszcze i taki argument, że oto przez głupi sport nawet Putin, zapatrzony w swoje bizantyjskie igrzyska w Soczi, olał sprawy o wiele ważniejsze i dał sobie w tym czasie odebrać Ukrainę. 

Waszyngton, zaalarmowany utratą Krymu poczynił bowiem zdecydowane ruchy w celu utrzymania wschodnich regionów Ukrainy, które Putin też przespał wojskowo i wywiadowczo. Zaraz po zamachu stanu w Kijowie rosyjska ludność sama zaczęła tam wychodzić na ulicę i domagać się przyłączenia do Rosji a na budynkach administracyjnych wywieszono rosyjskie flagi. Natychmiast więc w Kijowie na gubernatorów kluczowych regionów wschodnich mianowano koszernych oligarchów czyli megazłodziei, którzy wcześniej ukradli tamtejsze kopalnie, huty i fabryki, a dla kontroli łupu utrzymują tam od dawna swoje prywatne milicje i służby wywiadu. Obecnie na pomoc przerzuca się im także dodatkowe sotnie faszystów z Zachodniej Ukrainy zaalarmowane groźbą secesji. Zaczęło się polowanie na „Moskali” i „chochołów”. Tysiące zagrożonych już uciekły do Rosji, codziennie przez granicę uciekają następni. Trwają aresztowania i tajemniczo  znikają przywódcy ludności rosyjskojęzycznej w tej części Ukrainy. Zastrasza się pozostałych. Nie słyszy się prawie żadnych doniesień dziennikarskich z tego rejonu. Wyczulone na „prawa człowieka” prostytutki pióra i kamery, jak coraz zasadniej można określać usłużnych dziennikarzy, nie widzą problemu tam, gdzie mocodawcy widzieć im go nie każą.

Tymczasem jest to w tej chwili najbardziej zapalny region konfliktu. Dlaczego? Bo z tego regionu, gdzie skoncentrowany jest przemysł ciężki na Ukrainie,  pochodzi duża część zaopatrzenia dla rosyjskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego. To zaczyna teraz tworzyć strategiczne zagrożenie dla planów zbrojeniowych Putina, co bardzo wzmaga nerwowość w jego armii. Odzyskanie kontroli nad tym regionem staje się dla Rosji kwestią jej obronności. Dlatego sprawa jest poważna. Niestety, wiele wskazuje na to, że USrael zaczyna napierać w stronę ostatecznego starcia w walce o władzę nad światem. Bo jeśli tu odda pole, prawdopodobnie dla hegemonii Ameryki zacznie się odliczanie. Jeśli jednak dociśnie, Rosja też może dojść do wniosku, że wojny nie da się dłużej uniknąć.

Tyle tylko, że będzie to wojna atomowa.

Bogusław Jeznach

http://jeznach.neon24.pl/post/106951,rabunek-i-rozdzieranie

Reklamy

13 uwag do wpisu “Rabunek i rozdzieranie

 1. PILNE!!! Wojna praktycznie nieunikniona ?!
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  „NA UKRAINĘ PRZYBYŁO TYSIĄCE AMERYKAŃSKICH NAJEMNIKÓW” !!!

  *****

  DRODZY RODACY,

  Według wiarygodnych danych uzyskanych przez nas z Borispolia, już ponad tydzień na to lotnisko, z USA i innych krajów, przybywa codziennie (!) do 30 (!) SAMOLOTÓW z NAJEMNIKAMi. Są oni wyładowywani jako cywile.

  Nie ulega wątpliwości, że przybywają PROFESJONALNI BOJOWNICY, nie tylko na to lotnisko, ale i na inne. Dlatego ich liczba idzie już nawet, nie w setki i tysiące, ale w dziesiątki tysięcy.

  WOJNA jest już PRAKTYCZNIE NIEUNIKNIONA!

  Rosyjskie media dopiero teraz zaczęły o tym mówić, ale nie mają one wiarygodnych informacji o liczbie JUŻ PRZYBYŁYCH na Ukrainę NAJEMNIKÓW. Ich nie są setki, ale setki razy więcej.

  ROSYJSKIE PRZYWÓDZTWO i osobiście WŁADIMIR PUTIN, powinni wziąć to pod uwagę. KRYMCZAN trzeba będzie BRONIĆ, nie przed tysiącami „amatorskich” bojówkarzy „PRAWEGO SEKTORA”, ale przed PROFESJONALNYMI, NAJEMNYMI MORDERCAMI z USA.

  Jeżeli natychmiast NIE WZMOCNI się KRYMU bronią i ROSYJSKIMI SIŁAMI SPECJALNYMI, to ZGINĄ DZIESIĄTKI TYSIĘCY ROSYJSKICH OBYWATELI, w tym KOBIETY i DZIECI.

  WŁADIMIRZE PUTIN, jeżeli pan powiedział A to trzeba powiedzieć B.

  ROSJA poparła KRYMCZAN i SEWASTOPOLAN w ich prawie do samookreślenia, tak, że teraz obroń ich przed BEZLITOSNĄ ARMIĄ MORDERCÓW, gotujących się do napaści na KRYM i SEWASTOPOL.

  W przeciwnym wypadku, PREZYDENCIE PUTIN, krew wszystkich rosyjskich ofiar spadnie na twoje sumienie!

  P.S.

  BRACIA RODACY, ze względu na RATUNEK ROSJAN, którzy znaleźli się w ŚMIERTELNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE, prosimy o ROZPOWSZECHNIANIE tej INFORMACJI jak najszerzej.

  Doniesienie rosyjskich mediów:

  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/106958,pilne-wojna-praktycznie-nieunikniona
  ————————-
  Może ktoś sieje panikę, a może to prawda.
  Za kilka dni będzie wiadomym, czy na Krymie dojdzie do referendum czy do ostrych walk.

  Polubienie

 2. Wszystko co zawarl autor w swej pracy jest zgodne z logicznym mysleniem ,ja jednak bym podwazyl to co Putin miał „niby przespać”.
  Szmuli i szwabow „szlag trafia” gdy posuniecia Putina sa dla nich nieprzewidywalne i dobrze,ze tak się dzieje.
  SZMULOM SIE WYDAJE ,ZE JUZ DO KONCA OPANOWALI ZNAJOMOSC GOJOW i ICH MYSLENIE.
  Otoz nie do końca ,bo zarówno bialy człowiek ,jak i kolorowy (dajmy na to Afroamerykanin) jest nieprzewidywalny co do poczynan gdy nagle odetnie się go od koryta.

  Obserwujac i majac styczność z Afroamerykaninami w USA przez 25 lat jestem doświadczony i przekonany,ze wg,zasady :”Murzyn zrobil swoje Murzyn może odejść „, nie pozostaje obliczalne co „ten lub inny Murzyn/kolorowy /Bialy człowiek nie Zyd może dokonać gdy zacznie go brac glod i odsunie się go/odbierze mu „marchewke a pokaze kij”.
  Dlatego tez nagle po niewolnictwie Afrykanow w Ameryce już dawno SZMULE zaczeli się do nich przymilać( widzac co im grozi już za Kinga) az po obecnego nie białego prezydenta Obame,ktoremu najpierw pokazano „marchewke , dano role w teatrzyku swoim” i myślano ,ze tak jak bialym miłosiernym człowiekiem będzie można pociagac za sznurki aktorow w teatrze lalek a tu okazało się ze lalka zaczyna być nieposluszna,wiec szybko siegnieto/postraszono tym lub owym siegajac także po akt urodzenia i to kim/czym byli rodzice Obamy (tu nie zagralo cos z mama,wiec się uspokojono ,bo mama….. .i „splodzila syna z ojca Obama”.

  Drodzy dyskutanci i czytelnicy !
  Zblizamy się do ostatnich scen tego SZMULOWSKIEGO TEATRU,bedzie to już ostatnia scena w ich reżyserii,nie wiem na ile krwawa a na ile dypolomatyczna czy bardzo TRAGICZNA DLA WSZYSTKICH.
  Konczy się tez rozdzieranie i może nie tyle rabunek bezpośredni gojow co już zachlannosc do tego stopnia ,ze „lwy i tygrysy” zaczynają miedzy sobą faktycznie walczyc i się zagryzać .

  My Polacy wiemy kogo na co stać i teraz ciagnac dalej logiczne myslenie możemy być, może nie w 100% ale dajmy na to w 80% pewni ,ze znowu ROSJA ROZEGRA SWIAT , co na podlozu historycznym sobie powspominajmy bez gmatwan dziennikarzy i pseudo historykow wywodzących się ze szmuli ale na podstawie tego co widzimy za swego długiego zycia.

  Gorzej z nasza mlodzieza,ktora to została wyjalowiona z logicznego myslenia i zaslepiona blichtem „iluminati”,
  baaa nawet zauroczona wszelkim kłamstwem,falszerstwem i faryzejstwem a także smakiem choćby takim,ze pijac piwo mniej pali w gardle niż gorzala,a dymek z marychy mniej dusi niż „sporty czy extra mocne” – no i stało się .
  Gdy do tego dodamy dla młodych ,którzy stosuja „hulaj dusza piekla nie ma ! ” ,to coz więcej trzeba aby gojow zniewolić i podporzadkowac sobie ,chyba tylko igrzysk na swiatowym poziomie,a później (?)………., później to już tylko FEMA i zaglada na rozne sposoby.

  I to jest to ROZDZIERANIE i ODBIERANIE NAM WLASNYCH DZIECI i SPOSOBOW NA ICH DOBRE WYCHOWANIE,ZDYSCYPLINOWANIE,WYKSZTALCENIE i PRZYGOTOWANIE DO DOROSLEGO ZYCIA !

  Dzisiaj mamy już pokolenia wychowane na telewizji i wszelkich pokazach lub imprezach ,gdy do tego dodamy szkole i to co w niej nasza mlodziez ucza ( od przedszkola) to możemy się już nie dziwic ,ze młody czy mloda przystawia staremu piesc do nosa i mowi dawaj ty …. albo odpie…. l się ode mnie (bywa i tragiczniej).

  Doszlo jeszcze do tego odbieranie małych ,nieletnich dzieci rodzicom ,bo te „nie daja sobie rady z nakarmieniem i wychowaniem” przekazując je impotentom i zboczeńcom i ……… , swiat się kreci.

  Co my na to ,ze skarga isc do Pana Boga,do Matki Boskiej ?
  Wygląda na to ,ze i „niebo” o gojach zapomnialo !

  Nie ,nie zapomnialo (zapomnialo niebo zydowskie),nasze NIEBO MUSIMY SOBIE SAMI ZBUDOWAC wszędzie tam gdzie nasz los, a Z NIEBEM SZMULI TRZEBA NATYCHMIAST ZERWAC.
  Dopiero wówczas skończy się rabunek i rozkradanie wszystkiego tego co NASZE POLSKIE !

  Polubienie

 3. Oto co podaje „aximia” na portalu https://prawda2.info/viewtopic.php?t=22814&start=50

  Wysłany: 21:58, 08 Mar ’14 Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem
  Przewodniczący parlamentu tatarskiego na Krymie zwrócił się do prezydenta USA z prośbą o ochronę obywateli tatarskich.

  Na Krymie aktywizuje się 5 kolumna – tatarzy. Jak wiadomo na 16 marca zaplanowane jest tam referendum, wiadomo że większość na Krymie to ludność rosyjska i pro rosyjska i wynik może być tylko jeden. Wygląda więc na to że światowy hegemon USA nie chce dopuścić do przeprowadzenia tego referendum, szykując jakąś prowokacje, amerykański niszczyciel zbliża się do wybrzeży Krymu, prawy sektor dostał oficjalnie broń do ręki, w zachodniej ukrainie także coraz więcej amerykańskiego desantu.

  aximia

  PostWysłany: 23:29, 08 Mar ’14 Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem
  Z Żytomierza i ze Lwowa wyruszają wozy pancerne

  Pojawiła się informacja, że jadą w kierunku Krymu, i że ukraińskim brygadom dowodzą amerykańscy najemnicy, to jest po to by ukraińcy nie przeszli na stronę Krymu, ponadto amerykańscy najemnicy – dowódcy mają za zadanie pierwsi otworzyć ogień – żeby ukraińscy żołnierze nie mieli wyboru i musieli walczyć

  http://sokol-ff.livejournal.com/739016.html

  Żytomier

  Lwów

  dzisiaj 8 marca – pojawili się w Doniecku najmnicy jak od Blackwater

  Jutro, 9 marca – ruska wiosna

  Dniepropietrowsk, Donieck i inne miasta szykują się do wielkiej manifestacji pro rosyjskiej

  Polubienie

 4. Adm… Black Water juz nie istnieje pare lat.. a bnajemnicy nei beda walczyc z regularna Armia Rosji… wytlukli ich setki w Gruzji…i sie boja..a ci cenia sobie zycie.
  Jesli ich sprowadzono to dla efektyu propagandowego i dla rozgrywek wewnetrznych.
  Jestem wiecej niz pewny ze sa aby oslonic parchatych patriotow przed Banderowcami, albo wogole wynajacie do wytluczenia ich przywodcow..
  SDla Rosji nei stanowia zadnego zagrozenia..a wrecz przeciwnie wygodny pretext.

  Polubienie

 5. Faktycznie zapowiada się RUSKA WIOSNA !

  Zegarki już przestawione ale nie „u ruskich”.

  „Rozcwietaly …………., poplyli tumany nad rjekoj …….. „.

  SPIEWAJ ROSJO !

  MY toze addychnuc.

  To dobrze ,ze jest jeszcze tylu Slowian na swiecie i ich pięknych kobiet ,które będą rodzic NAM DZIECI CZYSTEJ POLSKIEJ KRWI SLOWIANSKIEJ !

  My zanucim : „przepadnie ukraina ,przepadnie chamski rod…………..”.

  A potem ,potem nastapi lato a SWIAT ZACZNIE UPRAWIAC SWOJA ZIEMIE i ZYC W POKOJU.

  „Iwan dawaj harmoszku ,my budjet gulac !”

  DAJ BOZE !!!

  Polubienie

 6. Re: Artykul
  Albo Ukraina bedzie wolna i suwerenna pod rosyjska kuratela (w sensie ekonomicznym i gospodarczym), albo Ukrainy nie bedzie wogole i ziemia zostanie wlaczona do Federacji Rosyjskiej.
  Putin nie pozwoli na utworzenie baz NATO-wskich przed frontowymi drzwiami do Rosji. Jest to wykluczone, aby do tego Rosja dopuscila.

  Czy USA wyobraza sobie, aby Rosja utworzyla swoja baze w Meksyku 10 km od granicy USA???.
  Oj dostanie sie zydom…Oj dostana na co przez setki lat zasluguja…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 7. Proste pytania dla tych którzy dostają piany na ustach kiedy pada słowo ROSJA. Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała przez tzw. wrogie przejęcia? Może w Łodzi? Na Śląsku, w Starachowicach, w Wałbrzychu? Kto doprowadził armie Polską do ruiny, tak że w tej chwili mamy zaledwie parę tysięcy żołnierzy zdolnych do walki? Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa? Kto limituje nam połowy ryb, produkcję mleka, cukru, etc.? Czy to Rosja kontroluje handel w Polsce przez 12 największych sieci handlowych? Ktoś może dać przykład kiedy Rosjanie przez podstawione osoby wykupują ziemie na zachodzie Polski? A może ktoś zna jakieś rosyjskie, lichwiarskie banki w kraju nad Wisłą? Kto zlikwidował całe nasze gałęzie przemysłu takie jak stocznie, elektronika, hutnictwo, zbrojeniówkę? A może Putin nałożył na nas haracz za emisję dwutlenku węgla, przez co prąd kosztuje Polaka dwa razy więcej? Czy Rosja w Polsce propaguje demoralizację, niszczy rodzinę, patriotyzm młodzieży, gryzie katolików? Rosja nie pozwala budować dróg tak jak chcemy ze względu na dwa żółwie przechadzające się od sadzawki do sadzawki? Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich? Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium? Czy Rosja wspiera naszych wrogów takich jak banderowcy? Czy żąda od nas wysyłania kontyngentów wojskowych do Afganistanu, na Bliski Wschód czy ostatnio Afryki przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe? Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny – euro? Czy Rosja zmusiła do emigracji około 4 milionów, głównie młodych ludzi po 1989 roku? Czy to Rosja kazała nam podpisać w 2007 roku traktat lizboński, który de facto zlikwidował suwerenność Polski??? Pytań można mnożyć, bagaż historyczny stosunków Polsko-Rosyjskich jest ciężki jak cholera – ale każdy powinien zrozumieć proporcje. Los Ukrainy jest ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to – co LEŻY w INTERESIE POLSKI a CO NIE!

  Polubienie

 8. A oto co dziś się działo w Ługańsku:

  Post Wysłany: 18:22, 09 Mar ’14

  Lugańsk, 9 maja, Manifestacje prorosyjskie

  Szturm budynku administracji przez ludność pro – rosyjską

  początkowo milicja stoi broniąc wnętrza budynku władz gubernialnych, poczem:

  Zegnana oklaskami milicja opuszcza budynek

  Rosjia, Rosjia, milicja z narodem, zuchy !

  Wyznaczony przez kijowską władzę gubernator obwodu ługańskiego oddał się dziś wieczorem do dymisji

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=1360171

  całość postu na https://prawda2.info/viewtopic.php?t=22420&postdays=0&postorder=asc&start=350

  Polubienie

 9. I jeszcze coś takiego:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-armia-gotowa-operacji-przeciwko-krymowi-2014-03

  Opublikowano Marzec 9, 2014 Przez RX W Ukraina

  UKRAINA – ARMIA GOTOWA (?) DO AKCJI PRZECIW KRYMOWI

  al1Ukraina-armia gotowa do operacji przeciwko Krymowi, mówi deputowany Rady Najwyższej Olieg Cariew. Symferopol-7 marca ukraińskie Siły Zbrojne zostały skoncentrowane w okręgu chersońskim w związku z możliwą operacją przeciwko Krymowi. Poinformował o tym deputowany Rady Najwyższej Olieg Cariew. „Ukraińskie jednostki wojskowe zmieniły miejsce dyslokacji i zostały skoncentrowane w Chersoniu. Wszyscy rozumieją, że dokonała tego władza w celu umożliwienia działań bojowych na Krymie”-napisał on na swojej stronie na Facebooku. W opinii deputowanego Ukraina jeszcze może zachować Krym w swoim składzie. Uważa on także, że Krymowi trzeba zaproponować szeroką autonomię włącznie z konfederacją. Jednocześnie Cariew zauważył, że nowe władze Ukrainy są zainteresowane tym żeby pozbyć się Krymu bo „to już tradycyjnie nie jest ich elektorat”.

  „Poza tym jest to światna okazja żeby ostatecznie zrobić z Rosji głównego wroga. I przesunąć uwagę społeczeństwa z załamania ekonomicznego, ruiny, pauperyzacji mieszkańców Ukrainy i korupcji nowej „demokratycznej” władzy na walkę z Rosją. Można także wywołać szum poszukiwania „rosyjskich szpiegów”, przeprowadzić aresztowania i czystki wśród prorosyjskich aktywistów. Podobnie było w Gruzji kilka lat temu”-mówi deputowany. W jego opinii Ukraina przekształci się teraz we wroga Rosji i natychmiast wstąpi do NATO. „Przecież rosyjska baza wojenna pozostanie na Krymie, formalnych przeszkód więcej nie będzie! Ukraina może stać się bardziej antyrosyjska niż kraje bałtyckie”-ostrzega Cariew. Przypomnijmy, że 6 marca w wyniku posiedzenia Rady Najwyższej Autonomiczna Republika Krymu postanowiła zwrócić się do władz Federacji Rosyjskiej z propozycją rozpoczęcia procedury wchodzenia Krymu w skład Rosji. Na dzień 16 marca wyznaczone jest referendum powszechne w kwestii przejścia Krymu do Rosji.

  Za: http://3rm.info/44203-deputat-verhovnoy-rady-oleg-carev-armiya-ukrainy-prigotovilas-k-operacii-protiv-kryma.html

  Data publikacji: 9.03.2014

  Polubienie

 10. UKRAINA BĘDZIE WŁASNOŚCIĄ KONCERNÓW CHEVRON, RUHR, ORAZ LOTNICTWA I BAZ RAKIETOWYCH USA

  (A średnie zarobki mieszkańców mają zmniejszyć się o 50%, zakończy się „sowiecka” historia bezpłatnych usług medycznych, dofinansowania wyżywienia dzieci w szkołach, itd., po prostu ma być realizowany powolny genocyd populacji w stylu WIELKIEGO GŁODU lat 1930-31, zgodnie z planami MFW)

  Wicepremier rządu Krymu Olga Kowitidi nazwała rabunkowymi warunki, na których Kijów gotów jest podpisać porozumienie z MFW.

  Oświadczyła ona, że podpisane przez nowe władze Ukrainy wstępne porozumienie z MFW o udzieleniu pomocy finansowej przewiduje bezpowrotne przekazanie całego krajowego systemu transportu gazu na własność amerykańskiej firmie Chevron, a kombinaty metalurgiczne będą musiały przekazać 50% akcji na własność niemieckiej firmie Ruhr. Przemysł węglowy Donbasu przejdzie do fińskiej córki Ruhr.

  Zgodnie ze słowami Kowitidi Kijów obiecał również rozmieścić na Ukrainie systemy amerykańskiej obrony przeciwrakietowej i lotnictwo wojskowe Stanów Zjednoczonych.

  Źródła:

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_09/Krymskie-wladze-oskarzyly-Kijow-o-rozprzedawanie-Ukrainy-3205/
  oraz
  http://www.km.ru/economics/2014/03/09/protivostoyanie-na-ukraine-2013-14/734239-novye-vlasti-ukrainy-uzhe-pristupili-

  Polubienie

 11. https://docs.google.com/document/d/1WqxfEUsRoAmcTyjeQkoP-IfGsPySkWJnJ-twka4wPuA/edit

  Prawda o uzurpatorach orężem Narodu Polskiego w obronie koniecznej !

  Łowicz, 09.03.2014r.

  Drodzy Rodacy w Polsce i na świecie!

  W obliczu uwikłania Polski w konflikt na Ukrainie przez uzurpatorskie władze z Polski, będące na usługach światowych elit żydowskich, oraz sprowadzenia przez te władze groźby działaniami wojennymi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, konieczne jest przyśpieszenie jednoczenia się rodowitych Polaków wokół faktu udowodnienia przez K.Puzynę sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011r. (z naszym udziałem)jak też udowodnienia w 2013 r. przez T.Cichockiego dokonania zamachu stanu przez obecnie sprawujących władzę w Polsce.

  Władze wszelkich szczebli w Polsce nie mają legitymacji Suwerena, tj. Narodu Polskiego, uprawniającej do zajmowania stanowisk i urzędów, podejmowania jakichkolwiek decyzji w imieniu Narodu Polskiego.

  UWAGA !
  Stanowione przez uzurpatorów prawo i wydawane decyzje są z mocy prawa nieważne !

  Wzywamy naszych Rodaków do tworzenia rodzinnych Oddziałów Obrony Koniecznej wg wskazań Tadeusza Cichockiego.
  http://www.tcichocki.pl/20130727_Do_Narodu_Polskiego_List_otwarty.pdf
  cytat:
  “5. Stworzenie w celu realizowania egzekucji możliwie jak największej liczby
  zakonspirowanych oddolnie, samodzielnie organizowanych i zarządzanych oddziałów
  Obrony Koniecznej Narodu Polskiego (OKNP). Skład osobowy – kilka do kilkunastu
  najlepiej znanych sobie zaufanych osób zdolnych fizycznie do działań bezpośrednich
  oraz osoby starsze schorowane i młodzież do rozpoznania, inwigilacji, dezaktywacji
  monitoringu,….

  6. Staranne, samodzielne i niezależne przygotowywanie przez każdy z oddziałów
  OKNP na terenie całej Polski, możliwie jak najczęstszych różnych działań przeciwko
  wrogom – przedstawicielom władzy okupacyjnej i ich kolaborantom. Ewentualną
  współpracę oddziałów przeprowadzać w sposób bardzo rozważny (niebezpieczeństwo
  inwigilacji) i jedynie w przypadkach koniecznych.

  7. Stopniowe, systematyczne i sukcesywne aż do obalenia okupanta realizowanie
  „dożynanie watahy” np. i najlepiej metodą „seryjnego samobójcy”, atakując całą grupą
  pojedyncze osoby lub małe grupy wrogów stosując podstęp, zaskoczenie i dostępne
  środki o dowolnej porze dnia i nocy w najbardziej dogodnym miejscu. Takie metody
  usprawiedliwia fakt dysproporcji np. w uzbrojeniu czy wyszkoleniu.”

  Polska, Ojczyzna Narodu Polskiego została podstępnie przejęta przez okupanta żydowskiego, który sprowadził Polaków do roli niewolników we własnym kraju.

  Wszyscy politycy z Polski to samozwańcy, sprawcy zamachu stanu w Polsce, sprawujący urzędy bezprawnie, przy wiedzy i akceptacji władz unijnych oraz Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Wspierani przez światowe elity żydowskie przejęli wszystkie dziedziny życia w Polsce. Powstające obecnie jak i wcześniej utworzone partie oraz organizacje, ruchy narodowe oraz związki zawodowe a nawet struktury Kościoła Katolickiego, zostały podstępnie przejęte przez wrogów Narodu Polskiego !

  Wzywamy żołnierzy Wojska Polskiego oraz innych służb mundurowych do opowiedzenia się po stronie ciemiężonego Narodu Polskiego!

  Błyskawicznie rozpowszechniajmy prawdę o podstępnym okupancie i równocześnie bojkotujmy uzurpatorów.

  Teresa Wojda, Maria Bejda
  córki żołnierza Armii Krajowej ps.”Słoneczny”
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Petycja Parlamentu Europejskiego, 0578/2012, jest nią List Otwarty do Prezydenta RP:
  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/08/List-otwarty-do-Prezydenta-RP-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego-7.pdf , http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  Polubienie

 12. Z prywatnej poczty:

  „Witam!
  Panie Pawle – ośmieliłem się na plagiat – mianowicie skopiowałem wpis pana Franza z tej strony https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/07/rabunek-i-rozdzieranie/#comment-48686 a następnie rozpowszechniam go w innych niszach sieci. Jest to wpis, pod którym się również podpisuję, ale nie mam jednak możliwości bezpośrednio przeprosić pana ukrywającego się pod pseudo Franz za ten czyn. Emoji Ten wpis dociera do świadomości Polaków, a zatyka gęby naszym wrogom.
  Serdecznie pozdrawiam.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s