HISTORIA WOJNY U*SA. – ROSSIJA O U*-KRAINĘ – 9/10 marca


HISTORIA WOJNY U*SA. – ROSSIJA O U*-KRAINĘ – 9/10 marca

* litera „U” w słowie U-KRAINA oraz U*SA. oznacza skrót rosyjsko-ukraińskiego słowa „Urodek„, czyli ubżydek, potworek, zrodzony w „mękach porodowych” lwowsko-kijowskich majdaniarzy dotkniętych genetycznym syndromem Downa, tak zwanych ‚Majdaunów‚ (U*SA. – to oczywiście Spółka Akcyjna Planety Ziemia)

Ot, tutaj widać jak w Ługańsku dziesiątki tysięcy ludzi wczoraj domagały się przyłączenia regionu do Rosji. Wiec nawet aplauzem potwierdził prośbę w tej sprawie do prezydenta Putina. Czy jednak z tego cokolwiek dalej będzie? (Narzucony tydzień temu, przez „nowo-demokratyczne władze” w Kijowie, gubernator tego regionu poddał (tak to wyglądało) się do dymisji, ale ponoć dzisiaj rano tę swą dymisję odwołał):

 

 

A tak w ogóle, wartało by założyć jeden temat : HISTORIA WOJNY USA – ROSJA NA UKRAINIE i doń dorzucać kolejne wiadomości. Bo inaczej to się pogubimy w kolejnych postach i do nich komentarzach

Reklamy

45 uwag do wpisu “HISTORIA WOJNY U*SA. – ROSSIJA O U*-KRAINĘ – 9/10 marca

 1. Sikorski: Proces aneksji Krymu przyspiesza z dnia na dzień

  ​- Nie możemy pozwolić, aby Putinowi się to „upiekło” – powiedział szef polskiego MSZ Radosław Sikorski w rozmowie z brytyjskim dziennikiem „The Daily Telegraph”.
  – Przez aneksję Krymu, Rosja wymusza ważną zmianę granic w Europie. To oznacza złamanie postzimnowojennego konsensusu. To niedopuszczalne – dodaje Sikorski.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/03/00030qavjavj2n6u-c116-f4.jpg?w=700

  http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/opinie/news-sikorski-proces-aneksji-krymu-przyspiesza-z-dnia-na-dzien,nId,1355111
  * * *

  Czyżby ten syjonistyczny męt zapomniał, kto stoi za rozbiciem Jugosławii, Czechosłowacji, za tworzeniem separatystycznych nastrojów w Hiszpanii, na polskim Śląsku, itd.?

  Polubienie

 2. Akurat odnośnie powyższej mapki zatytułowanej „NATO expansion”, cosik mnie się w tej chwili przypomniało.
  A mianowicie autor dzisiejszego postu – Pan M.Głogoczowski, co zresztą sam przed kilku dniami w jednym z tu zamieszczonych komentarzy wspominał, podczas pobytu w Gdańsku oprócz przebieżek dla „zdrowia”, miał też okazję odwiedzić jednego znajomego profesora – „pozwolę sobie strzelić” (być może się mylę) – A.K.
  Pan A.K. jest autorem bardzo ciekawego, non-konformistycznego opracowania – „Słownik pojęć filozoficzno-socjologicznych”, w którym to słowniku pod pojęciem „Syjonizm”, ostatni akapit brzmi następująco:

  „Inny teoretyk syjonizmu, Ahad ha-Am pisał: „Izrael powinien objąć wszystkie kraje na ziemi, aby naprawiać świat i uczynić go królestwem bożym”. Ale w tym królestwie będzie istnieć „pracująca większość” i „świętobliwa mniejszość”, a „celem większości” nie jest jej własne istnienie, lecz to, że przy jej pomocy tworzone są warunki konieczne dla istnienia „mniejszości””. …

  I wtenczas jeśli do powyższego cytatu, przez analogię, przyłożymy doń z faszystowsko (syjonistycznie) brzmiących założeń-idei – ukraińskiego teoretyka-nacjonalisty Dmytro Doncowa, o tzw. „mniejszości inicjatywnej” oraz pozostałej „większej reszcie społeczeństwa”, wobec której ta pierwsza miałaby w przyszłości stosować „twórczą przemoc”
  – to właściwie całość (NATOlandu ekspansji jak ramienia zbrojnego) zaczyna nam tu logicznie sama się układać…

  Polubienie

 3. „Przez aneksję Krymu, Rosja wymusza ważną zmianę granic w Europie. To oznacza złamanie postzimnowojennego konsensusu. To niedopuszczalne – dodaje Sikorski”

  A kto do cholery zaczął kroić Serbie jak tort?

  Polubienie

 4. Tu należy dodać, że rozwiązanie Układu Warszawskiego (UW) nastąpiło w lipcu w 1991r. NATO i Rosja zobowiązały się, że byłe państwa członkowskie UW nie wejdą w struktury żadnych bloków militarnych.

  Z tego zobowiązania wywiązała się jedynie Rosja.

  Nie wolno nigdy ufać syjonistom i Zachodowi.

  Polubienie

 5. dyl
  „Izrael powinien objąć wszystkie kraje na ziemi, aby naprawić świat i uczynić go królestwem bożym. W tym królestwie będzie istnieć ‚pracująca większość’ i ‚świętobliwa mniejszość’
  To wcale nie jest oderwane od rzeczywistości.. Izrael, a głównie jego elity już są zamontowane na całej ziemi. Kisynger powiedział, że w przeciągu najbliższuch 10 lat Izrael przestanie istnieć.. — Pewnie… ‚lotnistkowiec’ już nie będzie potrzebny .. Teraz Izrael będzie na całej ziemi…
  Chcę powiedzieć, że jak czytałem ten cytat o ‚pracującej większości’ i świętobliwej mniejszości’ to wypisz wymaluj Świadkowie Jehowy..-syjonistyczna organizacja udająca kościół.. Tam 144 000 będzie rządzić ziemią, a reszta to będą niwolnicy tego królestwa bożego… A w ogóle obecny pełniący obowiązki prezydenta Ukrainy jest pastorem Centrum Słowa Życia.. syjonistycznej organizacji udającej kościół..
  Ludzie mają prane mózgi na wszystkich frontach.. Najbardziej gdy dostają się w niewolę różnych sekt… Sekty te są kontrolowane przez syjonistyczne żydostwo…
  Baptyści, Adwentyści, Zielonoświątkowcy, Świadkowie Jehowy, Kościół Katolicki, Odnowa w duchu świętym …itd..itd…
  Przez te ugropuwania ludzie są judaizowani i przygotowywani do uznania Izraela jako wybawcy świata…
  I myślę, że władza nad duchem ludzi jest największym zagrożeniem!..

  Polubienie

 6. Panie jangryko,
  dlatego nie przez przypadek – jak przystało na ucznia Pana M.Głogoczowskiego, rozgłaszam po dachach gdzie tylko jest to możliwe,
  że tu najwyższy czas i pora modlić się o „zmartwychwstanie” życiodajnej Jutrzenki, zapowiadającej Światło ze Wschodu – a nie do Krzyża, któremu towarzyszy trupi fetor wiatru wiejącego z Zachodu…

  Polubienie

 7. Wywieziono rezerwę złota Ukrainy – 2014-03-08

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2014/03/goldtwoo-300x200.jpeg?w=700

  Nocą o godzinie 2:00 z pasa startowego wyznaczonego lotniska wystartował nieoznaczony samolot transportowy.

  Nocą z Borispolia wyleciał do USA samolot z rezerwą złota Ukrainy. Wedlug personelu Borispolia zanim do tego doszło na lotnisko przyjechały cztery opancerzone samochody do przewozu pieniędzy i dwa samochody typu ciężarowych busów marki Volswagen, przy czym na pojazdach brakowało tablic rejestracyjnych.

  Z przybyłych samochodów wyszło około 15 ludzi w czarnych mundurach, w maskach i kamizelkach kuloodpornych. Część z nich była uzbrojona w broń automatyczną. Ludzie ci załadowali do samolotu ponad 40 ciężkich skrzynek i następnie część tajemniczych osób weszła także na pokład samolotu. Cała operacja zaladunku odbywała się w wielkim pośpiechu. Po rozładunku samochody bez tablic rejestracyjnych natychmiast opuściły pas startowy a sam samolot w trybie natychmiastowym odleciał.

  Pracownicy lotniska będący świadkami tej tajemniczej „operacji specjalnej” natychmiast powiadomili administrację Borispolia od której otrzymali kategoryczne zalecenie „nie pchania nosa w nie swoje sprawy”. Później do redakcji zadzwonił jeden z odpowiedzialnych pracowników byłego Ministerstwa Dochodów i Opłat, który powiedział, że według jego informacji, dzisiaj w nocy na mocy rozporządzenia jednego z „nowych przywódców” Ukrainy, do USA została przetransportowana cała rezerwa złota Ukrainy.

  Za: http://www.novorossia.org/news/6076-nochyu-iz-borispolya-v-ssha-strartoval-samolet-s-zolotym-zapasom-ukrainy.html
  Przekład: RX
  http://wolna-polska.pl

  Z: http://marucha.wordpress.com/2014/03/09/ukraina-wywieziono-rezerwe-zlota-ukrainy/

  Polubienie

 8. Panie Dariuszu K.,
  zakładam, że samolocik już dawno wylądował nieopodal Fort Knox…

  Nie da się ukryć, że mieliśmy (i jeszcze nieraz pewnie będziemy mieli) tu do czynienia z realizacją „faustowskiej” idei świętej trójcy .
  Tym razem za scenografię sztuki pt. „rip of ukraine” posłużył kijowski frymark.
  A że inwestorami sztuki był „szlachetny Zachód” – stąd nie dziwi, że inwestycja akcjonariuszom musi się teraz powoli zwracać… nic za darmo…

  Co zaś tyczy się trupiego „wiatru przemian” z Zachodu, to przed kilku laty w swym przydługim eseju „Littera docet, littera nocet”, jako puentę wraz z załączonym linkiem do utworu muzycznego, zamieściłem takie oto słowa…

  Na koniec proszę (…) o obejrzenie teledysku muzycznego grupy Scorpions – „Wind of Change”.
  Ze szczególnym naciskiem, na te końcowe kilkanaście sekund… gdzie tkwi właściwie „klucz – the key of the new world order”, do zrozumienia zagadki otaczającej nas nie tak odległej przeszłości, aktualnej teraźniejszości i niedalekiej docelowej, przygotowywanej nam przyszłości…
  …już neo-biblijny „tysiąc punktów świetlnych”, ukrywający się pod maskami polityczno –społecznych reformatorów, lichwiarskich i korporacyjnych książątek naszego ziemskiego świata o to …zadba

  Polubienie

 9. ups, gdzieś mnie z tekstu wyżej „wyparowała” faustowska Trójca – dodaję za Goethe: HANDEL – RELIGIA – WOJNA…
  Czy na UKR – któregoś z elementów układanki zabrakło…?

  Polubienie

 10. Ten filmik powyżej to jakaś „klasyczna” USracka głupawka. Co się kroi na Ukrainie to najzwyklejsza wojna Słowian (watykańskich) ze Słowianami (prawosławnymi), ku uciesze USraków w stylu autora „Hej Polaku dołącz się do lwowskich usraków (tj. ‚majdaunów’ ze Lwowa)”

  O przygotowywanej wojnie rusko(kijowskiej) – rusko(moskiewskiej) pisze w skrócie młody (41 lat) doniecki (?) poseł z Partii Regionów Oleg Cariew oraz starszy wiekiem, doświadczony historyk z Moskwy (?) Andriej Fursov.

  Dość gęsty od informacji artykuł prof. Fursova można czytać tutaj:

  http://andreyfursov.ru/news/cel_togo_chto_proiskhodit_na_ukraine_okonchatelnoe_reshenie_russkogo_voprosa/2014-03-03-311

  A tutaj przytaczam krótką opinię Cariewa, już przeze mnie cytowanego na trym portalu:

  (…) W opinii deputowanego Ukraina jeszcze może zachować Krym w swoim składzie. Uważa on także, że Krymowi trzeba zaproponować szeroką autonomię włącznie z konfederacją. Jednocześnie Cariew zauważył, że nowe władze Ukrainy są zainteresowane tym żeby pozbyć się Krymu bo „to już tradycyjnie nie jest ich elektorat”.

  „Poza tym jest to świetna okazja żeby ostatecznie zrobić z Rosji głównego wroga. I przesunąć uwagę społeczeństwa z załamania ekonomicznego, ruiny, pauperyzacji mieszkańców Ukrainy i korupcji nowej „demokratycznej” władzy na walkę z Rosją. Można także wywołać szum poszukiwania „rosyjskich szpiegów”, przeprowadzić aresztowania i czystki wśród prorosyjskich aktywistów. Podobnie było w Gruzji kilka lat temu” – mówi deputowany. W jego opinii Ukraina przekształci się teraz we wroga Rosji i natychmiast wstąpi do NATO. (…) Ukraina może stać się bardziej antyrosyjska niż kraje bałtyckie”-ostrzega Cariew.

  (wg http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-armia-gotowa-operacji-przeciwko-krymowi-2014-03 )

  Polubienie

 11. USA chyba Krymu nie odda Rosji.
  USA chce koniecznie wypchnąć rosyjską flotę z morza Śródziemnego a aby to osiągnąć musi odebrać Rosji Sewastopol
  Zatem można spodziewać się walk na Krymie w formie partyzantki. To by odpowiadało Ameryce, walki Ukraińców przeciw Rosjanom, a w następstwie podział i nienawiść pomiędzy dwoma bliźniaczymi narodami

  Polubienie

 12. Przygotowania do wojny o Krym:
  1. Ruchy wojsk ukrainskich.
  2. Ruchy wojsk rosyjskich.
  3. Ruchy wojsk NATO.
  4. Pojawienie sie zolnierzy Izra-hell’a na Krymie.
  5. Wywoz ukrainskiego zlota do USA.
  6. Mobilizacja w Polsce – karty powolania do wojska.

  Polubienie

 13. Rosja może mieć swoją rację stanu i o nią walczyć!!!
  Artystyczna oprawa Olimpiady nie była tuzinkowa i oddawała narodowego ducha!!!
  Prezentowanie rosyjskiej racji stanu pod pomnikiem Lenina daje świadectwo prawdzie o dążności do systemu bez Boga i bez Ojczyzny,czego Polska była ofiarą.Początkiem był antypolonizm u zarania dziejów komunistycznej partii (O POGROMY LUDU POLSKIEGO-Julian Unszlicht,Kraków 1912),oraz kolaboracja zbolszewikowanych Żydów z sowietami po 1939 roku.O amerykańskim finansowaniu bolszewizmu z myślą o syjonistycznych celach pisze Daniel Estulin w PRAWDZIWA HISTORIA KLUBU BILDERBERG.
  Antypolonizmu zakodowanego w JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWIE nie można manipulacyjnie rozciągać na chrześcijaństwo,które rozwijało się na bazie antycznej kultury greckiej po liście rozwodowym opisanym przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM :

  Widać,że rodzi się nowy rodzaj demokracji SUWERENNEJ,której bazą ma być radykalizacja wczesnych myśli Karola Marksa,czyli NOWA LEWICA pod patronatem rosyjskiego militaryzmu.

  Polubienie

 14. Zle się faktycznie dzieje nie tylko na Ukrainie ale na całym swiecie tam gdzie SZMULE CHCA DOMINOWAC i RZADZIC,podporzadkowujac sobie WSZYSTKO i WSZYSTKICH.

  Czytam tu o „wywózce zlota z Ukrainy”,przeciez to rabunek może nie w bialy dzień ale noca ,po kryjomu i po złodziejsku i to przez kogo – CO NA TO NAROD (w tym przypadku ukraiński) ?

  Czy w Polsce jest jeszcze ZLOTO NARODOWE,gdzie zgromadzone ,a może tez wywiezione i gdzie je umieszczone – wiedza o tym prostaczkowie ?

  A dyskusje o religiach,wierze narodow,co nam sygnalizują ?

  Wiec pozwole sobie zapytać jako „prostaczek” Was madrych i uczonych w pismie,takze ich uczni :

  Komu i czemu religie sluza ???
  CZY RELIGIE POTRZEBNE SA LUDZIOM ,DO CZEGO ???
  Nie można samodzielnie ,samemu wierzyc w STWORCE NAS i WSZYSTKIEGO,trzeba nam do tego POSREDNIKOW ???

  Czy aby nie tym co chcą rzadzic całym swiatem ?

  Już slysze (intuicyjnie) ,ze „bozek mamon rzadzi swiatem” lub
  ateiści nie pomarli jeszcze i tez chcą rzadzic jak choćby ” millerowcy,pali-kotowcy” lub inni .

  Ze jednym krzyz przeszkadza a drudzy go wieszają nawet w „wielkiej izbie lub przedsionku do raju” .

  Cale to mamienie prostaczkow po jednej i drugiej stronie barykady ma jakiś wspólny cel !

  Chyba nim jest (tak mnie się wydaje) CEL WZAJEMNEGO NISZCZENIA SIEBIE NAWZAJEM !!!
  Stad rewolucje,rebelie,wojny,ktore wzniecają NIENASYCENI .

  LUDZIE SKONCZCIE Z TYM WRESZCIE,ZYJCIE i DAJCIE ZYC INNYM W POKOJU !

  Gdy patrze na ludzkie twarze i w to co chwyta kamera ,to przeciez widać jacy to ludzie,jak choćby to powyżej zdjecie R.Sikorskiego ( czy to tygrys ?).

  PANIE i PANOWIE WROGOWIE LUDZKOSCI ,WASZ CZAS TEZ PRZEMINIE !!!

  Polubienie

 15. Lenin ,Stalin,Bierut a po nich inni nie przeminęli ?
  Wyszynski,Zycinski,Wojtyla nie pomarli ?

  Komorowski,Tusk , czy partie od „A do Z” będą trwaly i rzadzily – ile, jak długo ?
  Samozwancy na Ukrainie będą długo rzadzic ?

  A czy W.Putina da się „ubic” ?

  Przeciez to madry człowiek a tacy dzisiaj sa „niebezpieczni”.
  Widac choćby po jego konferencji prasowej jako siedzący Prezydent na zwykłym krześle i odpowiadający na pytania prosto i strzeże ,z plynaca z serca szczeroscia (to daje się zauwazyc),zas kamera wodzaca po twarzach dziennilarzy wykazuje „ilu judaszy”,jakie to sa twarzyczki ?
  MADRY CZLOWIEK PRZEMAWIA DUSZA i na odpowiedniej czestotliwosci ,inny madry człowiek na tej samej czestotliwosci odbierze to bez zaklocen !

  Czy wiecie,ze diabla można dostrzec w złym człowieku ?

  POWODZENIA w rozpoznawaniu DOBRA i ZLA !
  SUKCESOW PANIE PUTIN W NISZCZENIU WSZELKICH ZLYCH LUDZI !
  SMIERC SZUBRAWCOM,BANDYTOM i ZLODZIEJOM !!!

  Polubienie

 16. @Gutek.
  Nie tyle jest problem opowiedzenia się za wiarą światopoglądową,co za CYWILIZACJĄ.Polska stała się bastionem CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,a jej ewolucyjne osiągnięcia zostały opisane przez Feliksa Konecznego w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA,która była militarną SIŁĄ sprawczą zniewalającego ANTYPOLONIZMU.O dziwo do niej odwołują się demokraci suwerenni.

  Polubienie

 17. Ad RELIGIA (czyli z łaciny ‚religio’, po prostu ‚kleić’, łączyć coś razem) to już w starożytności celnie zauważyli filozofowie Grecji:

  – Według LUDU religia głosi PRAWDĘ o świecie
  – według FILOZOFÓW (dosł. ludzi miłujących mądrość) religia głosi FAŁSZ o świecie
  – według RZĄDZĄCYCH religia jest narzędziem użytecznym do rządzenia ludem

  A jeśli chodzi o, cytuję pana MKS, „problem opowiedzenia się (nie tyle) za wiarą światopoglądową,co za CYWILIZACJĄ”, to już w jesieni 1981 roku, po przeczytaniu mego artykułu (napisanego dla paryskiej „Kultury”) pt. „Ewangelia pracy i podstęp szatana” nt. encykliki „Laborem exercens” naszego papy, Leszek Kołakowski mi odpowiedział – wtedy listem zwykłym – nadanym z All Souls College w Oxfordzie, iż CYWILIZACJA – czyli dosł. ‚umiastowienie’, od ‚civitas’ miasto – JEST ZŁEM (obiektywnym?).

  Polubienie

 18. >>>polski nacjonalista nie ma za zadanie wdrażać jakiś ‘boży porządek’ [oczywiście wymysł ludzi, przyjmowany za ‚objawiony’ przez skołowanych ‚łacinników’], tylko porządek korzystny dla narodu polskiego – politycznie, ekonomicznie i demograficznie.<<<

  Same sedno sprawy – wierzenia,religie,dogmaty są wartościami drugo lub nawet trzeciorzędnymi

  Polubienie

 19. @401autobahn

  Nie bardzo rozumiem, w którym miejscu rzekomo ‚kłamię, fałszuję historię’ lub ‚ogłupiam Polakow’. Islam i chrześcijaństwo, w tym katolicyzm, to pochodne judaizmu. Na początek wystarczy poczytać to: http://en.wikipedia.org/wiki/Abrahamic_religions . Co do chrześcijaństwa, wyznawcy Jezusa wierzą z definicji w Boga-ojca, czyli żydowskiego Jachwe.

  W internecie dość agresywnie i bez pojęcia atakują mnie różni pajace. Łączy ich arogancja i ignorancja – oraz otwarta wrogość. Zawsze mnie ciekawiło, skąd ci pajace są rodem? „Element nowojorski jest właściwie wszystkim wspólny”?

  Polubienie

 20. No, znowu dyskusja się rozlazła nie na temat U*kraina jako kolonia U*SA. wyrywana Matuszce Rossji. Wracam zatem do zasadniczego tematu, i dokumentuję dlaczego p.o. prezydenta U*-krainy, Turczynow zapowiedział wczoraj, że siły zbrojne, kontrolowane przez U*-Kijów, nie będą starać się odbijać Krymu, garnącego się do Rossiji, w strachu przed MFW i Bankiem Światowym.

  Straszny stan sił zbrojnych Ukrainy

  O tym mi mówił przed kilkoma laty (wzajemnie) nie lubiany przez DK, WD który ma jakiegoś kuzyna, oficera w lotnictwie U*-krainy. Jak ktoś nie zna rosyjskiego, to wystarczy popatrzeć na załączone, do tekstu poniżej, zdjęcia. Znajomy Anglik, mieszkający przez kilka lat w Zakopanem, opowiadał mi, że w latach 1990 u Odessie mógł sobie kupić kuter torpedowy, z zestawem torped, za tylko 10 tysięcy funtów (albo tylko dolarów, już dokładnie nie pamiętam)!

  Według artykułu poniżej Ukraina ma wyposażenie w broń porównywalne liczbowo do Białorusi dzisiaj, ale o „zdolności strzeleckiej” tej broni lepiej nie mówić:

  http://subscribe.ru/group/na-zavalinke/6233229/

  czolgi Ukrainy
  demontaz samolotow
  rdzewiejace okrety U*krainy
  odrzutowce bojowe
  odrzutowce 2
  wojska zmotoryzowane

  Polubienie

 21. Polszewiki (polski typ bolszewikow)

  Wy usuwacie moje komentarze z forum dyskusyjnego, a ja je zamieszczam na POLSKIM FORUM NARODOWYM w temacie „Dyskusyjne ciekawostki”
  (http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=460&p=12843#p12843)

  Watek religijny poruszali rowniez: dyl, jangryko, Gutek, MSK i markglogg, ale sa to informacje ogolnie znane i niegrozne, wiec nie zostaly usuniete.
  Was po prostu zabolaly szczegoly dotyczace chrzescijanstwa, ktore opluwacie, bo nie pasuje do waszej czerwonej linii ideologicznej, zabolalo was wytkniecie wam ATEIZMU, ktory propagujecie na forum WPS, ktory wynika z istoty waszej czerwonej linii ideologicznej oraz zabolalo was zdanie:
  „Co to za Polak lub Polka, ktorzy pluja i wysmiewaja jeden z elementow polskiej kultury i obyczajow ?…. to jest BYDLO W LUDZKIEJ SKORZE.”….. i dodam, albo obcy cywilizacyjnie element podszywajacy sie za Polakow i Polki.

  Prawdy nie jestescie w stanie zagluszyc.

  Polubienie

 22. re: markglogg

  Wojsko rosyjskie przejelo ukrainskie bazy wojskowe na Krymie – ruch strategiczny, ktory obezwladnia jakakolwiek dywersje ukrainskich jednostek wojskowych na Krymie.
  Rosja wprowadzila do akcji swoje jednostki rakietowe do obrony wybrzeza Krymu, m.inn. przed jednostkami floty morskiej USA, ktore pojawily sie na Morzu Czarnym i sa niczym siedzace kaczki na wodzie.
  Atak z terytorium Ukrainy na Krym bedzie samobojstwem Ukraincow, ktorzy beda wzieci w dwa ognie, bo na granicy rosyjsko-ukrainskiej czeka na sygnal armia rosyjska.
  Poprzez satelity mozna namierzyc kazdy ruch i polozenie wojska i wyslac rakiete z odpowiednim ladunkiem w celu wyeliminowania przeciwnika.

  USA nie bedzie sie bic z „Rosja” za Ukraine i Ukraincow i stosuje jedynie gre psychologiczna i pozoruje pokaz sily – panstwa czlonkowskie NATO z Europy zachodniej nie biora udzialu w konflikcie, poniewaz sa w zasiegu glowic atomowych „Rosji” i rowniez nie maja ochoty ginac za Ukraine i Ukraincow, nie chca zniszczen w swoich krajach lub wzrostu cen surowcow energetycznych, bo to dobije ich kulejace ekonomie.
  Nad Ukraina widnieje cien rozpadu panstwa i ukrainskie zydostwo z Jacyniukiem na czele bedzie musialo opuscic Kijow pod presja pro-rosyjskiego Kijowa.

  Zydowscy stratedzy z Waszyngtonu, Tel-Awiwu, Brukseli, Berlina etc spartaczyli robote i przegrali pojedynek i zeby wyjsc z twarza to probuja wprowadzic „sankcje” przeciw „Rosji”, czyli robia duzo szumu dla pozoru i wtoruje im polskojezyczne zydostwo: Tfu-sk, Kaczka-dziwaczka, sPalony-kot, Sik-kornik etc.
  Zydowscy stratedzy spartaczyli robote, poniewaz zorganizowali o jedna „wiosne ludow” za duzo – najwidoczniej czas ich ponagla, poniewaz nie moga sie doczekac kiedy zapanuja nad calym swiatem i gojami.

  Polubienie

 23. markglogg,
  Dlaczego tej informacji nie zamiesciles od razu w miejscu, gdzie znajdowal sie moj komentarz, tylko dopiero teraz wyjasniasz, ze przeniosles moje komentarze po tym, jak zrobilem alarm ?
  Czy sumienie cie ruszylo ?

  401autobahn oznacza autostrade 401, a dlatego autobahn, poniewaz na autostradzie 401, gdzie obowiazuje ograniczenie predkosci do 100 km/h kierowcy jezdza z taka sama predkoscia jak na autostradzie w Niemczech, gdzie nie ma ograniczenia predkosci.
  Slyszalem oficjalny komunikat policji, ktora zlapala kierowce jadacego z szybkoscia 250 km/h po autostradzie 401.
  Ale nieoficjalnie, rekord predkosci padl na autostradzie QEW i wynosi 290 km/h, gdzie rowniez obowiazuje ograniczenie predkosci do 100 km/h.

  Polubienie

 24. A nie możecie Panowie zjednoczyć swoich myśli i sil ,RAZEM RUSZYC NA WROGA ?

  Czy musicie publicznie udawadniac swoja madrosc i „nieomylność” oraz niepodwazalna racje ???
  Jeżeli w WAS tli się chociaż jedna iskierka PATRIOTYZMU POLSKIEGO to publicznie PRZYZNAJCIE choćby taka racje :

  WROGAMI POLAKOW i WSZYSTKICH SLOWIAN SA ZYDZI i NIEMCY !
  Opowiedzcie się choćby jednym slowem :
  TAK czy NIE

  To oni wykazują/sieja ANTYPOLONIZM ,mało tego nas nazywają antysemitami ,to zwykle powiedzenie „odwracanie kota…”,ma w tym całkowite podtwierdzenie .

  Przyjmijcie do swej swiadomosci WSZYSCY :
  PYCHA i FARYZEJSTWO PROWADZI DO ZGUBY,choc trwa to w roznym czasie .

  LUDZIE IDACY DROGA PRAWDY przez ZYCIE SA LUDZMI Z OTWARTA PRZYLBICA !
  Pod własnym imieniem i nazwiskiem (nie zmienionym),bez masek,kominiarek ,nickow internetowych ,bez po-pis-ow,bez udawadniania swych wyuczonych lub nabytych nadrosci.

  Ludzie zgodni w SLOWACH,CZYNACH i UCZYNKACH ,w sile nie jednostkowej a we wspólnym SILNYM DZIALANIU,DZIALANIU FIZYCZNYM (nie tylko myślowym) w duże grupie az po MASY do walki z naszymi odwiecznymi wrogami !

  Czy oddales chociaż raz w pape SZMULOWI czy SZWABOWI gdy cie bezpośrednio oszukal,bo ja tak ,nawet zlapalem za pejsy i na prosbe drugiego te pejsy mu darowałem ,za co potem wszyscy byliśmy sobie wdzięczni ,bo krwawo by się to skonczylo dla obu stron konfliktu gdy by nas nie rozdzielono.

  Czytajac historie wojen (czy młodzi ja czytają ?) wiemy,ze kazda wojna się kiedyś konczy a wtedy co ?
  Trzeba zyc dalej,trzeba budowac/odbudowywać,nie burzyc i niszczyc !

  Czy z historii wojen i wojskowości ZYDZI i NIEMCY wynieśli jakas nauke dla siebie ?

  DALEJ CHCA DOMINOWAC NAD LUDZMI i SWIATEM !!!
  Znowu potrzebni sa wojacy rosyjscy ,którzy za manierke wody dojda az pod Berlin ale ile razy ma się ta historia jeszcze powtarzac ,przez ile pokoleń ???

  Teraz rozdmuchuje się ogien rewolucji w Europie/Ukrainie, w kolejce czeka Polska NAS POLAKOW SKLOCA się z nacjami osiadłymi w Polsce nastawia się jednych na drugich ,ci głupcy trzymają w rekach rozne transparenty jakie im wcisnieto lub rozance ale czy ludzie zastanawiają się KTO i PO CO SIEJE TEN WIATR REWOLUCJI ?

  Przeciez chodzi o KOLEJNA WOJNE na skale SWIATOWA,o KOLEJNY PRZELEW KRWI i RABUNEK ,o BOGACENIE SIE JEDNYCH NA WOJNIE a dla drugich SMIERC i NIEWOLA !!!

  Na forach dyskusyjnych w sieci net widziecie chociaż jedno poparcie dla tych,ktorzy chcą zgasic ogien ,dogadać się ,RAZEM DZIALAC ,jest jakiś OGOLNOPOLSKI RUCH NARODOWY,JEDNO WSPOLNE POLSKIE DZIALANIE ??????????????

  Wchodzi agent z przydzialu i z miejsca rozwala dyskusje gdy jedni drugich zaczynają wspierać się, jednoczyć w JEDEN GLOS za (?),jest poparcie (?),NIE,jest sprzeciw i wzajemne przepychanki i rozwalanie .

  I to jest to co GOJOW GUBI w każdym usiłowaniu wspólnego działania !
  SZMULE i SZWABY dobrze o tym wiedza jak durnote na glupote nastawiac .
  Tak jak nastawia się Polakow na Rosjan a dlaczego nie na Zydow i Niemcow ?
  Ci ostatni sa cacy ?
  Jak omamia Polakow Kaczynski,za jakiego obronce Polski się ma ,jak nagle z Tuskiem w sprawach Ukrainy „się rozumieją” i to wszystkie pozal się Boze partie lewe czy prawe lub obojnackie ?!

  Osobiscie popieram ten portal WPS i to nie z tego powodu,ze posty moje się okazują ale dlatego,ze tu CZUJE SIE JESZCZE POLAKOW i SLOWIAN choć przebierancow nie brakuje.

  Popieram każdy temat i dyskusje od dawna znanego mi z portali dyskusyjnych Pana Dariusza Kosiura,bardzo dobrze opisującego RZECZYWISTOSC jaka wokół nas się dzieje.
  Kiedys poprosiłem go o wsparcie na szmulowskim forum emerytow senior.pl i przekonal się tez sam czy tam sa „polscy emeryci” i jak tam i o czym dyskutuja.
  Przekonalismy się tez i na innych portalach kto jest kto i komu sluzy,jak i w ajki sposób „rzepe skrobie.
  Portal WPS (smie twierdzic ) jest „mala Polska” tu czuje się rzeczywista polska myśl ,aby tak jeszcze dostrzeglo się WSPOLNE DZIALANIE i DROGE DO ZWYCIESTWA,PO WLADZE DLA POLAKOW przez POLAKOW.

  DAJ BOZE !

  Polubienie

 25. Re: Gutek
  Gajowka, Polonica, Polska Walczaca sa rowniez polskimi portalami I wchodza tam „rozne” elementy o podejrzanej powinencji probujace na „sile” rozwalac ciekawe pomysly co wcale nie oznacza, ze I sami Polacy „nafaszerowani” talmudem uprawiajja defetyzm.
  Moja rada: trzeba (lub podjac nauke) nauczyc sie rozrozniac dzien od nocy I zajmowac jasne I logiczne stanowisko w danej kwestii czy toczacej sie dyskusji, gdzie nazwiska nie sa az taka przeszkoda w sieci Internetu w ujawnianiu publicznie swojego zdania.

  I jeszcze jedno: Co nas Polakow powstrzymuje od konkretnych dzialan?
  Odpowiem Panu: Tylko lichwiarski system finansowy, ktory paralizuje praktycznie kazda spoleczna inicjatywe. To jest strach przed utrata pracy, zarobkow, renty czy emerytury, gdzie w moim odczuciu (I wiedzy zarazem) ten problem praktycznie przestanie istniec po utworzeniu Rzadu Tymczasowego na wzor np: Islandii. (lichwa zostanie zlikwidowana I zostanie wprowadzony Program Kredytu Spolecznego (Narodowego) niemalze w jednej chwili bez zadnych kosztow czy inwestycji (zostana wprowadzone banknoty I monety do cyrkulacji bez podatku I bez oprocentowania – wlasnie przez utworzony przez nas Polakow Rzad Tymczasowy.
  Pytanie: Czy warto podjac wysilek zycia bez podatkow I lichwiarskiego systemu (zydowskiego) w prawdziwie wolnej I suwerennej wlasnej Ojczyznie????. Coz na to pytanie niech sobie kazdy odpowie sam…
  ==========================
  Milego dnia zycze
  jasiek z Toronto

  P.S. Moje nazwisko nie jest wazne, bo nie moim zamierzeniem jest sprawowanie wladzy, ale w glownej mierze edukacja Fizycznej Ekonomii opartej na Nauce Kosciola Katolickiego I Prawie Naturalnym…

  Polubienie

 26. Komentarz z fb

  „Putin wykonał właśnie arcygenialny ruch. W ciągu jednego dnia zarobił 20 miliardów dolarów, odzyskując przy tym rosyjskie przedsiębiorstwa, które w wyniku pieriestrojki w połowie zostały przejęte przez amerykańskich i europejskich „inwestorów”! Konfrontacyjnym podejściem względem Ukrainy spowodował gwałtowny spadek cen akcji rosyjskich spółek energetycznych, naftowych i gazowych. Zachodni potentaci zaczęli lekko panikować. Zdenerwowanie narastało dzięki wojennej nagonce w mediach korporacyjnych. Rubel leciał na łeb, na szyję a wraz z nim ceny akcji, osiągając głębokie dno. Dramat rozegrał się na przestrzeni jednego tygodnia. Zaczęło panować przekonanie, że Moskwa kierowana przez szaleńca zmierza ku ekonomicznej katastrofie. W decydującym momencie nasz bohater dał sygnał do wykupienia wszystkiego, co było dostępne na giełdach. Gdy kapitaliści się połapali, było za późno. Zyski z działalności firm rosyjskich będą od tej pory spływały do kasy państwowej a nie do kieszeni zachodnich pasożytów. Rubel samoistnie odzyskał swoją wartość. Tym sposobem Putin użył histerycznej propagandy wojennej i nagonki skierowanej w jego osobę dla wzmocnienia Rosji!”

  Polubienie

 27. Czytajac o zamiarze tworzenia jakiś brygad polsko-ukraińsko-litewskich mnie jako zolnierza zawodowego ogarnal pusty smiech, nie z powodu idiotyzmow cywilnych szmat na stanowiskach ministrów obrony ale ze względu na gowniarskie pomysły „harcerzyków” którym powiedziano ze sa „wielcy” i zniszcza każdego wroga .

  Szmulowskie tchórzostwa i szwabska buta sa przeogromne !

  Teraz widzac,ze obudzono „rosyjskiego niedzwiedzia” zorientowano się ,ze nie ma z czym na niedźwiedzie sadlo isc ,nawet „Jagienki nie pomoga z widłami i kroczem by ratować Zbyszkow”.
  Taki np. Się-mo-niak coz on wie o wojskowości,o obronności a tym bardziej o podstawowej taktyce walki choćby druzyny czy plutonu ?

  I tutaj szmule biora się za lament ,bo „nasich bija” aj ,waj gdzie się chowac ,gdzie uciekać ,kto nas obroni Izrael czy hamerykanie ?
  Aj waj ! Nasi nie chcą isc w kamasze ,pejsy i brody na to nie pozwalają ,chłopskich gojow w Polin brakuje,wyjechali za chlebem ,rozsypali się po całym swiecie jak ich teraz zebrrrrac ?

  No to tworzyć międzynarodowe DZIADOSTWO,ubrac to w jakies latki-szmatki,dac temu jadla,popic i popier….lic,namascic,poblogoslawic,pokropic swiecona woda, dac stopnie wojskowe ale jak ich szybko nauczyć wojaczki ?

  Okazalo się co to znaczy zlikwidować REGULARNE WOJSKO i JEGO SZKOLNICTWO !!!
  Co to znaczy przehandlować wszystko lacznie z kuchnia wojskowa, bo lepszy jest catering i na tym ynteres,do tego maly burdelik wojskowy z ladnymi tymi co maja w poprzek (rozum !).

  Szukac, szukac SZMULE wyjścia a raczej ucieczki ,może do Chin albo do Afryki ?!

  Tam tez się na szmulach poznali wcześniej niż dajmy na to durni na Podkarpaciu którzy w kurdupla słowa na kaczych nogach uwierzyli,bo przecie spasiony zakonnik go popiera.

  Wstydz się podkarpacka durnoto ,to już lepiej slupska zbieranina lepiej myśli choć im kurdupel województwo obiecuje !

  Co do tematu „Historia wojny…” to dopisze przy nocnym rozmyslaniu w indiańskich gorach kontynentu amerykańskiego gdzie wiode swój zywot starczy wśród natury z dala od zgiełku miejskiego i smrodu,ze jednak do wojny (DZIEKI BOGU i MADRYM LUDZIOM ) nie dojdzie ,chyba ,ze tonący lub wariat z diabelskim namaszczenie przyciśnie czerwony guzik ale nie będę sial strachu,bo strach ma wielki oczy co wiem z praktyki gdy jeszcze pasalem krowy na powrozach na podkarpackich polach usianych w pasemka mej OJCZYZNY i OJCOWIZNY do lat licealnych.

  BOZE MIEJ NAS w OPIECE SWOJEJ !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s