Wasalska ,,polska klasa polityczno – medialna”.


indeks

Pucz nacjonalistów – szowinistów na Ukrainie, dobitnie pokazał prawdziwe oblicze tzw. ,,klasy politycznej w Polsce oraz tzw. polskich mediów”. Katalog poczynań mediów i polityków w Polsce w sprawie  zbrojnego ,,puczu banderowskiego”, jest tak perfidny i antypolski, że trudno przejść nad nim do porządku dziennego. Najmniej interesuje mnie  problem Ukraińców, ponieważ ten sztucznie powstały Naród, jest obrzydliwie wredny dla Polaków i nigdy mu nie zaufam, chyba, że ukarają zbrodniarzy z band UPA – OUN, dokonają zadośćuczynienia rodzinom ofiar, potępią i zakażą konstytucyjnie szerzenia ideologii banderowskiej, zwrócą własność Polakom.

Przecież każdy polityk w Polsce powinien wiedzieć, że Naród ukraiński powstał z nienawiści do Polaków i Polskości, to sztuczny twór. (patrz Grzegorz Musiał, Jędrzej Giertych). Zbrodniarze z UPA i OUN w 1943 roku oświadczyli, że ,,trzeba wyrżnąć wszystkich Polaków, to wtedy powstanie ,,Państwo Ukraińskie”. I tak czynili, że Ukrainiec z drugiej wsi, znał po imieniu swoich sąsiadów, mordował naszych rodaków w okrutny sposób, mordując  zwracał się do nich po imieniu. Mordował dzieci Polskie, nadziewając ich na sztachety w płocie, wieszali na oczach rodziców dzieci na drutach kolczastych, jeden rzucał do góry niemowlę a drugi nadziewał na widły, kobiety piłą przeżynali, odcinali piersi, rozpruwali ciężarnym matkom brzuchy i mordowali nienarodzone dziecko w miejsce dziecka, kobietom kota zaszywali.

Ludobójstwo było dokonywane w imię budowy ,,wielkiej Ukrainy”, w imię wolności i niepodległości. Ukraina powstała na morzu Polskiej krwi. Podobnie jak i dzisiaj, zamordowano swoich przez swoich, by realizować  anty – ludzką ideologie opartą o zasady nacjonalistyczno- szowinistyczne band UPA – OUN. Jak można z takimi ludżmi prowadzić politykę, współegzystować, rozmawiać!!! Kim są ludzie dopuszczający się takich czynów!!!

Oni chcą budować państwo ukraińskie kosztem granic Polski, Białorusi i Rosji.

Jeżeli na Ukrainie zaszły takie zmiany i mordują się wzajemnie, to mnie zbytnio nie interesuje. Interesuje mnie to co wyprawia obecna klasa polityczna w Polsce wraz z mediami w sprawie Ukrainy. Przecież Polska nie ma tam żadnego interesu, by się im wtrącać, ale interesy mają tam USA, Niemcy. Te dwa kraje w szczególności USA od brudnej roboty mają swoje wasalskie rządy i polityków w Polsce i swoje media. Klasa polityczna w Polsce nad wyraz pokazała, że jest okupantem politycznym Polski, prowadzi wasalską politykę, są pachołkami obcych interesów.

Pan z USA uruchamia swojego wożnicę, by ten podjeżdżał i szyby w oknach w rosyjskich domach wybijał, no i to robi. Pan nie będzie sobie rąk brudził, ma swoich pachołków. Wasale w obronie swojej agenturalnej zdradzie niczym się nie różnią, są tacy solidarni, wręcz żyją w takich chwilach jak bracia. W dwóch kwestiach klasa polityczna w Polsce i media żyją jak jedna rodzina: w służbie obcym interesom oraz w służbie wspólnych rozbiorów ekonomiczno – gospodarczych Polski. Te zasadnicze kwestie umacniają Solidarność klasową wśród elit, nawet pseudo – związkowca zaproszą do uczty, by okruchy z stołu posprzątał.

Wasale i ich mocodawcy głoszą już, że nie uznają wyników referendum na Krymie, ponieważ jest to nie zgodne z ukraińską Konstytucją, ale Rząd ,,banderowski” uznają pomimo, że powstał w ewidentny sposób nie zgodny z Konstytucją. Mocodawcy wasali w Polsce, doprowadzili do oderwania rdzennych ziem serbskich – Kosowa, pomimo, że było to wyjątkowo nie zgodne z serbską Konstytucją, ale mocodawcy naszych wasali już w ponad 200 państwach wywołali rewolucję lub wojnę, to im żadna nowość.

Polski już nie ma! Polskę okupują wasale obcych wywiadów, którzy działają w interesie szemranego kapitału. Dzisiaj każdy Polak nie ma komu się poskarżyć, np.; że Polska jest rozkradana, że politycy działają w obcym interesie, można sobie to wykrzyczeć na ulicy, napisać do wszystkich instytucji odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polski. Nikt nie podejmie tematu, służby specjalne są zajęte wykonywać poleceń swoich wasali, a więc okupantów Polski, nie ma instytucji w Polsce, która dba o interesy Polskie. Przykłady można mnożyć poczynając od NBP po ABW na Policji kończąc. Polski NIE MA!!!

Wszyscy dziś są zajęci wybijaniem szyb w domach rosyjskich, wspieraniem fasadowych rządów banderowców na Ukrainie, a Polska!!! Polski NIE MA!!!

35 lat ostatnich zostało zmarnowanych, Polska w żadnej dziedzinie nie posunęła się naprzód, czy to technologicznie, własnościowo, ideologicznie. Nie mamy szans na wdrożenie programu samowystarczalności energetycznej i żywnościowej. Gaz i ropę sprowadzamy z Rosji najdrożej z krajów UE, ale nikt nie mówi, że na sprowadzaniu gazu ropy zarabiają niepolskie spółki pośredniczące oraz, że kontrakty podpisują wasalskie ekipy polityczne zainstalowane w naszym kraju. Wasale i pachołki amerykańsko – niemieckie rozkładają polskie rolnictwo, co jakiś czas celowo psują rynek rosyjski, by czasami polski chłop nie stał się niezależny od banksterów. Wasale i pachołki brukselskie milczą, gdy panuje tak wyjątkowo niesprawiedliwy system dopłat do rolnika polskiego w stosunku do rolnika niemieckiego czy francuskiego. Okupanci Polski zajęci są euro-majdanem, wybijaniem szyb w domach rosyjskich.

Fasadowa, wasalska  klasa polityczna wraz z ,,gebellsowskimi mediami”, wmawiją nam, że ich mocodawcy będą nas bronić, a przed kim niby będą nas bronić, przed Rosją??? Rosja nie ma tu banków, przemysłu zbrojeniowego, rządów wasalskich!!! Nie ma tu czego bronić i chronić.

To wszystko mają tu nad Wisłą Izrael, USA i Niemcy. Wasale chcąc się ubezpieczyć uruchamiają ,,gebellsowskie media”, by zatruwały umysły Polakom i odwracały uwagę ich od istotnych spraw.

Wasale i pachołki w Polsce proszą swoich mocodawcow, aby ci już w porę  zagwarantowały ich bezpieczeństwo oraz, żeby lepiej chroniły to, co im wasalskie rządy w Polsce podarowały.

Pocieszające jest to, że propagandziści medialni przesolili swoim ,,terrorem medialnym” i jak pokazują nawet sondaże, które są z zamówienia wasali i pachołków, znaczna część Polaków zaczyna rozszyfrowywać o co chodzi pachołkom amerykańsko – niemieckim w Polsce i to jest trochę optymistyczne.

Zygmunt Wrzodak

Poseł IV i V kadencji sejmu R.P.

11-03-2014 rok

Reklamy

9 uwag do wpisu “Wasalska ,,polska klasa polityczno – medialna”.

 1. Pan Zygmunt Wrzodak
  Mamy ten sam sposób myślenia.. Tak jak bym czytał siebie..
  Dzisiaj na konferencji Janukowycz jasno wykazał o co chodzi.. Nad Ukraińskim parlamentem ma zawisnąć banderowska flaga.. Coś podobnego miało miejsce w byłej Jugosławi.. Chorwacja się odłączyła ‚demokratycznie według zasady Usraela, – pokojowymi patronami i pokojowym kalibrem’.. I nad parlamentem Chorwacji zawisła flaga Ustaszy…
  Więc nie ma co się dziwić, że za chwilę na Ukrainie załopocze flaga bandery..
  Tylko jak to zinterpretuje syjonistyczo banderowska okupacyjna władza w Polsce..?
  Co na to powiedzą Polacy.. Może otworzą im się oczy…
  Mam nadzieję, ze gdyby taki fakt nastąpił, to 99% Polaków nie będzie umierać za żydowsko-syjonistycznych okupantów, którzy totalnie chcą unicestwić nasz kraj..

  Polubienie

 2. Sytuację Polski można opisać krócej:
  wszystkie sfery funkcjonowania Państwa Polskiego zostały opanowane przez syjonistycznych bandytów realizujących wobec Państwa i Narodu okupacyjny scenariusz światowej żydowskiej finansjery.

  Co do Ukrainy, to jestem tego pewien, iż obecnie podjęte przez władze Rosji działania nie ustaną do momentu wyeliminowania syjonistyczno-banderowskiej władzy i wydarcia Ukrainy z łap światowej żydowskiej finansjery.
  Jeśli powyższy cel nie zostanie przez Rosję osiągnięty, oznaczać to będzie upadek Rosji – czego świadomość posiadają jej władze -, i pogrzebanie nadziei nie tylko Słowian, ale i pozostałych ludów Europy na restytucję narodowych państw i na powstrzymanie regresu ludzkiej cywilizacji.

  Polubienie

 3. Czy polska klasa „kabaretowa” rowniez jest dokladnie taka sama „klasa” obecnych „politykerow???” (zasiadajacych w kneSejmie).

  Re: Artykul…
  Wczoraj odsluchalem wypowiedzi p. Pietrzaka (tego od kabaretow) n/t Putina i poczynan Rosjan wzgledem Ukrainy (ukrainskiego Majdanu kontrolowanego przez zydowskich syjonistow o czym caly praktycznie Internet pisze juz na temat zydowskiego geszeftu, polegajacego na przejeciu surowcow naturalnych znajdujacych sie na Ukrainie) i Ukrainy wzgledem Rosji.
  Wypowiedz Pietrzaka przypomina…no powiedzmy czlowieka slepego i gluchego – klasycznego krypto-zyda uprawiajacego zydowsko-syjonistyczna propagande.
  Zadalem sobie ponownie pytanie: Czy Leszek Bobel po raz kolejny ma racje ujawniajac na swojej stronie rowniez Pietrzaka jako krypto zyda???”

  Prosze o komentarze dotyczace wypowiedzi p. Pietrzaka na stronie:

  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Pomijam moj poziom zdumienia i zaskoczenia…wobec tego typu wypowiedzi “kabareciarza”…

  Polubienie

 4. @jasiek z toronto

  Panie Jaśku,
  wszystkie istniejące w Polsce oficjalne siły polityczne, władza i opozycja, Kościół instytucjonalny – ten polski, jak cały watykański, wszystkie media w Polsce od Rydzyka do Michnika, wszyscy tzw. artyści-kabareciarze dopuszczeni do mediów, realizują jeden i ten sam syjonistyczny program antypolski, antysłowiański, w tym oczywiście antyrosyjski. Piszemy o tym na naszej stronie WPS od początku jej istnienia.

  W pewnym sensie to, co stało się na Ukrainie, dowodzi słuszności stanowiska WPS, ale mam nadzieję, że otworzy oczy wielu Polakom, zwolennikom PiS oraz Polakom katolikom.

  * * *
  Polecam poniższe

  za: http://www.naszdziennik.pl/wp/64667,mozemy-budowac-przyszlosc.html

  Z wielce błogosławionym ks. abp. Światosławem Szewczukiem, arcybiskupem większym kijowsko-halickim, głową Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, rozmawia Piotr Falkowski

  Czy polskie doświadczenia, duchowość, tradycja obywatelska i polityczna mogą czegoś nauczyć Ukrainę?

  – Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Episkopatowi Polski, który skierował do mnie i do naszych wiernych list z wyrazami solidarności Kościoła rzymskokatolickiego Polski z naszym Kościołem i naszym społeczeństwem. I wspiera nas swoją modlitwą. Chciałbym też podziękować polskim parlamentarzystom za obecność na Majdanie i wszystkim Polakom za wyrazy sympatii i zainteresowanie tym, co się dzieje na Ukrainie. To ciekawe, że rok 2013, który nie był łatwy w stosunkach polsko-ukraińskich, zakończył się takim optymistycznym polsko-ukraińskim momentem pojednania społecznego, wspólnego projektu rewolucji europejskiej na wschodzie Europy. Jestem bardzo wdzięczny Polakom. Dla nas, szczególnie katolików, Polska i rola polskiego Kościoła jest wzorem zaangażowania społecznego. Chciałbym przypomnieć rolę Kościoła w powstaniu „Solidarności” w Polsce, na początku procesu społecznej transformacji.

  Polubienie

 5. Ta wypowiedź daje nadzieję na otwarcie się Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego na CYWILIZACJĘ ŁACIŃSKĄ,a wraz z tym poszanowanie polskiej mniejszości narodowej na Ukrainie.

  Polubienie

 6. Nie ma portalu,ktory by nie miał opieki agenturalnej,im za to placa już nie od postu ale za „umiejętne zdania”,wiec nie ma się co dziwic ,ze i tu sa tacy.

  Kabareciarz Pietrzak ma tez „kabaretowe zadania” i ci co go od lat sluchaja winni wiedzieć dlaczego jest on „niezniszczalny” jak i też „nie popelnia samobójstwa”.
  Obecnie jest naprawdę nie rozrywkowy a „zalosny”,
  niech zyje ,wszyscy mu daja zyc choć już za inna kase.

  Polubienie

 7. Re: Gutek.
  Nie chodzilo mi o osobe Pietrzaka, ale o tresc jego wypowiedzi, a konkretnie skladnie, ktora mnie osobiscie bardzo zaciekawila do tego stopnia, ze zapodalem ta wypowiedz publicznie.
  Z politycznego punktu widzenia wypowiedz Pietrzaka byla pozbawiona totalnie mocy, ale z punktu informacyjnego posiadala tresc ostrzezenia, ale nie dla Polakow, ani dla Ukraincow, a dla konkretnych „odbiorcow”… Odbiorcow „ukrytych”…
  (z grzecznosci pomijam kwestie kasy, nieswiadomosci czy glupoty).
  W/g mojej opinii, przekaz informacji dotyczyl postawienia w „stan pogotowia” tych, ktorzy w dalszym ciagu sa ukryci w „cieniu” a posiadaja realny wplyw na „kneSejm”, ktorego to wplywu moga byc pozbawieni, co swiadczy o tym, ze powstala taka wlasnie mozliwosc (luka kontroli nad gojami w Polsce po wypowiedzi Putina w sensie politycznym).. o czym zapodal pietrzak…

  Tutaj wlasciwsze pytanie byloby: Dlaczego wlasnie pietrzak a nie ktos inny???.
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s