Przygotowywany, przez NATO i Rosję, rozbiór Ukrainy? – Marzec 12/13


Tutaj można sobie zobaczyć gigantyczny ruch wojsk Rosji w kierunku granic Ukrainy.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNwLIfGsRJM#t=15

A Rumunia (członek NATO) robi analogiczne ruchy swych wojsk w kierunku Bukowiny (Czerniowce) i Dolnej Besarabii (obw. Odeski) – oficjalnie dla ochrony tam swych obywateli, których jest ponad 200 tysięcy z paszportami rumuńskimi. Ponoć odpowiednia, analogiczną do tej rosyjskiej, uchwałę przyjął rumuński Senat:

http://oko-planet.su/politik/politikukr/234378-rumyniya-razinula-rotok-na-ukrainu.html

1394690107_fe2eeaffac827cc0f95ca4daa1b37335

Jak ktoś nie wierzy, może sobie poczytać tutaj:

А вот ещё одна новость. Генеральный штаб Вооружённых сил Румынии разработал план по защите румынского национального меньшинства на Буковине и в Одесской области.К украинской интервенции Румыния может прибегнуть даже без консультаций с НАТО. Поводом для вторжения может явиться какое-нибудь обращение «сходов» румынского населения Украины к властям Румынии с просьбой защитить их. Сообщается, что Сенат Румынии согласовал с президентом ввод войск в Черновицкую область и часть Одесской области. Эти территории планируется сделать подконтрольными Румынии государственными образованиями, которые позднее войдут в её состав. Воплощением план в жизнь займётся батальон спецназначения Vulturii, военнослужащие которого проходят обучение в США.

Согласно источнику, румынские генералы предполагают воспользоваться падением морального духа украинской армии из-за политического кризиса. В Закарпатье уже прибывают «туристы»: те самые спецназовцы, замаскированные под гражданских…

No i na Białorusi, po uzupełnieniu sił lotniczych dodatkowymi samolotami i rakietami wojsk Rosji, ponoć pełna mobilizacja. Czy Białorusini też będą brać pod opiekę ludność białoruską, rusińską – i szczątkowo polską – n a Wołyniu?A kto ma się zabrać za „serce Szatana” we Lwowie? Bo chyba Węgry, Rumunia oraz Słowacja wspólnymi siłami postarają się włączyć Zakarpacie od razu do UE, oczywiście po odpowiednim referendum?

Reklamy

21 uwag do wpisu “Przygotowywany, przez NATO i Rosję, rozbiór Ukrainy? – Marzec 12/13

 1. Oleg Lecinsky2 godziny temu (edytowany)

  Ethnic cleansing in Central Ukraine. Buses following from Kiev to Crimea with unarmed people were stopped about 150 km from Kiev by new „democratic” forces. See what follows – burned buses, killed people. Show that to Angela Merkel and John Kerry so they can see the results of what they’ve done. I’m wondering what they would say to the girl with a broken spine.
  Przetłumacz

  Polubienie

 2. wygląda na to że już się zaczyna mordowanie.
  Ethnic cleansing in Central Ukraine………….
  Czystki etniczne w środkowej Ukrainie
  Autobus jadący z Kijowa na Krym z nieuzbrojonymi ludźmi został zatrzymany 150 km za Kijowem przez bojówkę nowych ,,demokratów”.
  I patrzmy co nastąpiło- autobus spalono, ludzi zabijano
  Pokarzcie to Merkel Johnowi Kerremu niech zobaczą rezultat tego do czego doprowadzili.
  Jestem ciekaw co powiedzą dziewczynie ze złamanym kręgosłupem

  Polubienie

 3. h

  Jeśli to prawda.

  Mordowanie Rosjan na Ukrainie może zmusić Moskwę do interwencji zbrojnej.
  Być może chce tego USA, by wzajemnie Rosjanie i Ukraincy zaczęli się wykrwawiać, by wojna na Ukrainie podsycana i wspomagana dostawami broni z zachodu stała się długa, krwawa i wyniszczająca

  Polubienie

 4. Polska armia szykuje się do wojny:
  za: http://argo.neon24.pl/post/96029,polska-armia-szykuje-sie-do-wojny

  Anglo-saksońskie psy polskiej blogosfery popierają samobójczy atak na Rosję?

  Państwo polskie czyni przygotowania do konfliktu zbrojnego, a tymczasem w budźecie pojawiła się dziura 30 mld złotych.

  Czy jest to kwota jakiej potrzebuje armia na gwałtowne dozbrojenie się przed bliskim konfliktem zbrojnym, zachód kontra wschód?

  W związku z powyższym po raz kolejny wystosowałem apel o nie podejmowanie agresywnych kroków względem atomowego mocarstwa jakim jest Rosja, tutaj:

  http://argo.nowyekran.net/post/95938,czy-mozna-sie-pomylic-o-30-mld

  W odpowiedzi napisano mi: „Synak, ty ruski psie. Co tu jeszcze robisz?”

  Jak widać, anglo-sasom (służba w interesie angli, usa, niemiec) nie w smak był mój wpis.

  Co właściwie oznacza słowo Circ? Wystarczy wpisać to słowo w google grafikę…..

  Oto co o was myśli zachodnia agentura….

  Do admina:

  PROSZĘ USUNĄĆ BLOG TEJ PANI Z NOWEGO EKRANU

  http://circ.nowyekran.net/post/96019,sowieckie-psy-w-polskiej-blogosferze

  Polubienie

 5. Ta „rebelya’ jest tak wiarygodna (W Polsce), jak Dugin (w Fed.Rosyjskiej)
  Ciekawa analiza sytuacji na Ukrainie …
  Boris Nad” Co się stanie na Ukrainie w najbliższych miesiącach?
  na portalu, http://www.xportal.pl

  Polubienie

 6. Tymczasem skompromitowane USA, NATO i UE mogą pocałować rosyjskiego misia w dupę! Oni nam mogą! A my im nie! Do tego doprowadził ogólny upadek wszystkiego – w wyniku globalizacji i neoliberalnego drenowania gospodarek, w tym wysyłania produkcji i miejsc pracy na Daleki Wschód. Biedna Europa nie ma czym się bronić, a młodzi zachodni Europejczycy zamiast odbywać służbę wojskową – zastanawiają się nad zmianą płci, ewentualnie który nowy model smartfona jest lepszy i jaki kolor stringów sobie kupić, żeby podobać się partnerowi/partnerce/płeć nieoznaczona!

  Poza tym, proszę mi pokazać Baracka Obamę podejmującego decyzję o ataku jądrowym na np. Psków (w odpowiedzi za np. atak jądrowy na Kielce). Myślicie państwo, że zaryzykuje odpowiedź strategicznych wojsk rakietowych na Nowy Jork, Dallas lub Miami? Proszę nie mieć złudzeń. Żadnych. Liczy się tylko czysty pragmatyzm.

  W obecnej sytuacji tak naprawdę powinniśmy być wdzięczni panu Władimirowi Putinowi – Prezydentowi Federacji Rosyjskiej za to, że zmusił nas wszystkich do dostrzeżenia jak porażająco jesteśmy słabi. Gdyby to samo zrobił odrodzony, zjednoczony i wojowniczy Islam, dzisiaj Zachód nie miałby szans.

  Europo zbudź się! W Moskwie masz partnera – trudnego, bo wzgardzonego i poniżanego, ale wartego każdych starań! Tymczasem głupcy, wodzeni za nos przez polskojęzycznego konia trojańskiego – myślą o sankcjach wobec Rosji!

  Rosyjskie tłumaczenie tekstu tutaj.
  Krakauer
  http://obserwatorpolityczny.pl

  Polubienie

 7. Re: Mieczyslaw.
  Jak to co? Polonia na Ukrainie jest zaczadzona zydowskim smrodem „jewRopejskiej demonkracji” tak samo jak my bylismy zaczadzeni 15 lat temu… Czy to tak trudno zrozumiec…
  Niewiedza nie jest wymiernikiem glupoty, ale powtarzanie glupoty staje sie wymiernikiem poziomu zniewolenia…

  „Jeden wolny czlowiek moze uwolnic miliony niewolnikow, ale miliony niewolnikow nie sa w stanie stworzyc nawet jednego wolnego czlowieka…” (J.O.).
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 8. Mamy godnego następcę pułkownika Kuklińskiego!

  Mianowicie Jan Tombiński, mgr historii z Krakowa, uznany został przez b. szefa SB Ukrainy za „przywódcę” snajperów strzelających, by zabić, na kijowskim Majdanie:

  Radykałów z Majdanu szkolono w Polsce – stwierdził w trakcie programu emitowanego przez wszystkie kanały telewizji Rossija były szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, Ołeksandr Jakymenko.

  TV Rossija poinformowała także, że to „USA wybrały Polskę na pośrednika w ukraińskim przewrocie”. Podkreślono, że „Polacy w Kijowie mają swoje ambicje i niezawodną osłonę”. Opinię tę potwierdził Jakymenko. – Rola Polski w tym, że doszło do przewrotu wojskowego, była nieoceniona. Polska we śnie i na jawie chce odbudować swoje pozycje, chce odbudować dawną Rzeczpospolitą – powiedział były szef SBU. Jego zdaniem „wszystkie rozkazy wydawano albo z Ambasady Stanów Zjednoczonych, albo z Ambasady Unii Europejskiej, którą kieruje pan (Jan) Tombiński, będący obywatelem Polski”. Cała akcja zdaniem rosyjskiej telewizji „była przygotowywana od dawna”.

  Rosjanie mogli także się dowiedzieć, że 18 aktywistów rosyjskiej opozycji uczestniczy w Warszawie w szkoleniu poświęconym sposobom prowadzenia kampanii politycznych.

  Read more: http://www.pch24.pl/rosyjska-tv–polska-wspolorganizowala-przewrot-na-ukrainie,21676,i.html#ixzz2vvjPhU24

  Polubienie

 9. Rosyjskie media nie zostaną wpuszczone na konferencję Obamy i Jaceniuka
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Rosyjskie-media-nie-zostana-wpuszczone-na-konferencje-Obamy-i-Jaceniuka-4650/

  Moskwa określiła jako niedopuszczalną i dyskryminującą odmowę udziału rosyjskich dziennikarzy w konferencji prasowej prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy i tymczasowo pełniącego obowiązki premiera Ukrainy Arsenija Jaceniuka.
  „Wygląda na to, że Waszyngton, który tak lubi mówić o wolności słowa i prawach dziennikarzy, nie jest gotowy na przestrzeganie tych zasad” – powiedział przedstawiciel MSZ Rosji Aleksander Łukaszewicz.
  „Drażliwe kwestie, które nie mieszczą się we wcześniej ustalonym scenariuszu, na przykład, o przestępstwach popełnionych przez neonazistów z „Prawego sektora”, którzy popierają „rząd” Arsenija Jaceniuka, Biały Dom najwyraźniej nie chce słyszeć” – podkreślił dyplomata.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Rosyjskie-media-nie-zostana-wpuszczone-na-konferencje-Obamy-i-Jaceniuka-4650/

  za:http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Rosyjskie-media-nie-zostana-wpuszczone-na-konferencje-Obamy-i-Jaceniuka-4650/

  Polubienie

 10. Do protestujących w Kijowie strzelano z siedziby „komendanta Majdanu”
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Do-protestujacych-w-Kijowie-strzelano-z-siedziby-komendanta-Majdanu-8977/

  Do uczestników protestów i funkcjonariuszy organów porządkowych w Kijowie strzelano z biura tak zwanego „komendanta Majdanu”, który obecnie stanął na czele Rady Bezpieczeństwa Ukrainy – powiedział stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Witalij Czurkin podczas swego czwartkowego wystąpienia na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa organizacji międzynarodowej.
  „Dokonane w Kijowie akty przemocy wymagają przeprowadzenia starannego międzynarodowego śledztwa” – powiedział on, uprzedzając, że „obraz kijowskiej i zachodniej propagandy całkowicie wypacza doniesienia o tym, że zarówno w funkcjonariuszy organów porządkowych, jak i protestujących, strzelali ci sami prowokatorzy.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Do-protestujacych-w-Kijowie-strzelano-z-siedziby-komendanta-Majdanu-8977/

  za:http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Do-protestujacych-w-Kijowie-strzelano-z-siedziby-komendanta-Majdanu-8977/

  Polubienie

 11. Waszyngton odmówił Kijowowi pomocy wojskowej
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Waszyngton-odmowil-Kijowowi-pomocy-wojskowej-0915/

  Stany Zjednoczone odmówiły nowym władzom Ukrainy pomocy wojskowej – pisze gazeta The Wall Street Journal, powołując się na wysoko postawionego przedstawiciela amerykańskiej administracji.
  Urzędnik powiedział, że tymczasowy rząd Ukrainy poprosił Stany Zjednoczone o pomoc wojskową, w tym o dostawy broni, amunicji i udzielenie informacji wywiadowczych. Jednak, jak podkreśliła gazeta, administracja zgodziła się jedynie na dostarczenia „indywidualnych racji żywnościowych”.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Waszyngton-odmowil-Kijowowi-pomocy-wojskowej-0915/

  Polubienie

 12. Amerykański dron szpiegowski latał nad Krymem – podał rosyjski koncern zbrojeniowy Rostec. Poinformowano też, że jednostka została przechwycona. Bezzałogowa maszyna miała lecieć na wysokości 4 km, dzięki czemu była niewidoczna z ziemi. Rosjanom udało się zerwać połączenie drona ze sterującymi maszyną. Samolot spadł – jak podano – w stanie niemal nienaruszonym. Poinformowano, że trafił do służb wojskowych.

  Koncern zbrojeniowy Rostec przyznał, że to jego sprzętu użyto do sprowadzenia amerykańskiego samolotu na ziemię. Jednak nie podano, kto przeprowadził operację.

  za:http://wiadomosci.wp.pl/lbid,6381,title,Wojska-przy-granicy-z-Ukraina-Mozliwa-inwazja,nazywo.html

  Polubienie

 13. @ jowram

  Zdrajco – wysługujący się Moskwie, takich jak wy szkoda nawet topić. Za ruble wszystko zrobisz. Mam trochę, chcesz wysprzątać mi podwórko? To przynajmniej będzie uczciwa robota, a nie pisanie na ruskie zamówienie.

  Polubienie

 14. Sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych John Kerry nie wysuwał żadnych gróźb pod adresem Rosji podczas spotkania z ministrem spraw zagranicznych Rosji Siergiejem Ławrowem w piątek w Londynie – powiedział szef rosyjskiej dyplomacji dziennikarzom, podkreślając, że partnerzy Rosji zdają sobie sprawę z małej produktywności sankcji.
  Mówiąc o przewidywanym wyniku referendum na Krymie, minister powiedział: „Dalsze spekulacje nie mają sensu, należy poczekać na wyniki. Nikt nie znosił prawa narodów do samostanowienia. Jest to zapisane w Karcie Narodów Zjednoczonych!”.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Lawrow-nikt-nie-rezygnowal-z-prawa-narodow-do-samostanowienia-0922/

  za:http://polish.ruvr.ru/news/2014_03_14/Lawrow-nikt-nie-rezygnowal-z-prawa-narodow-do-samostanowienia-0922/

  Polubienie

 15. Nacjonaliści ukraińscy z Kijowa i zachodniej części tej nadymanej jak pusty balon banderowskiej durnowatej Ukrainy zorganizowali i ROZPETALI tak potężna KRWAWĄ awanture, że dzisiaj NIE da się już POGODZIĆ w rzaden sposób tych tak bardzo tam SKONFLIKTOWANYCH obywateli przez nacjonalistów ukraińskich, którzy zaczeli walczyc z urzyciem broni o władzę tylko dla sibie w tym gównianym kraju nasyconym BANDYCKA banderowską nazistowska ideologia ukraińską.

  Zatem, w obecnej chwili awanturnicy naziści ukraińscy po doprowadzeniu do WOJNY DOMOWEJ, to LEPIEJ dla nich SAMYCH oraz całego świata będzie, gdy tą obecną skonfliktowaną gównianą Ukraine PODZIELI się na 2-e CZĘŚCI z fizyczną granicą na rzece Dniepr + oddzielne państwo Krym !!!

  Tak proponuje USA, UE i Rosja, bo to się obejdzie NAJNIŻSZYM kosztem dla SAMYCH obywateli ukraińskich z ukraińską narodowością i rosyjską narodowością, oraz innych atakawoanych przez banderowców nacjonalistych ukrainskich z „prawego sektora” , batkowszcziny, UPA … itp tam działajacych bandyckich rasistowskich gangów ukrainców.

  Należy WSZYSTKO zrobić, aby powstała DWA ODZIELNE państwa:
  Zachodnia Ukraina i Wschodnia Ukraina z fizyczna granicą na rzece Dniepr + jeszcze ODZIELNIE Krym. Gdzie będą stolice tych DWÓCH nowych krajów to oni sobie ustalą we własnym zakresie po PODZIALE.

  W Zachodniej Ukrainie będą mieszkac obywatele narodowości Ukraińskiej, a we Wschodniej Ukrainie będą mieszkac obywatele narodowości Rosyjskiej. To jest NAJODPOWIEDNIEJSZY podział i wtedy Ukraincy i Rosjanie NIE będą się bic miedzy sobą.
  Tak uzgodnili dzisiaj w Londynie ten żydo-amerykański pajac Secretary of State John Kerry i Ławrow – minister spraw zagranicznych Rosji !

  Dzisiaj innego rozwiązania NIE MA, aby NIE było otwartej krwawej WOJNY domowej jaka była miedzy Koreją Północna i Południową.
  USA i nikt z Europy NIE będzie prowadzic wojny o jakąś tam Ukraine.
  Blefujący jak zawsze USizrael oddalony o 12 tysiecy kilometrów od tej nadymanej Ukrainy, nie będzie umierać za jakiś tam nacjonalistów banderowców ukraińskich.
  USA nic, a nic NIE zyskało na prowadzeniu wojny w Kreji więc tym bardziej USA nie miało w przeszłości zysków i NIE będzie mieć z Ukrainy.
  Złoto z nadymanej jak balon skonfliktowanej tej obecnej Ukrainy już żydy wywieźli do USizraela, w czym pomógł ten uliczny awanturnik żydowskiego pochodzenia Jacyniuk.

  Jak Ukraina zostanie PODZIELONA na DWIE części to te DWIE CZĘŚCI będą BARDZIEJ STABILNE, niż tak jak jest dzisiaj strasznie SKONFLIKTOWANA w jednej całości.
  TAKIE są REALIA po AWANTURNICTWIE BANDEROWCÓW na Majdanie w Kijowie, którzy SKONFLIKTOWALI tą sztucznie nadymaną durnowatą Ukrane i na stałe i ją ROZWALILI, podzielili na kawałki.

  Gdy tak za 50 lat w końcu ukrancy KIEDYŚ zmądrzeją, zlikwidują nazistowskie ideologie NAZISTY Stefana Bandery czy tego LUDOBUJCY faszysty Szuchewycza mordercy UPA-ca, zadeklarują skończenie organizowania NACJONALISTYCZNYCH nazistowskich krwawych awantur krwawego WYRZYNANIA innych obywateli nie ukraińskiej narodowości to BYĆ MOŻE im społecznośc międzynarodowa POZWOLI się połączyc spowrotem w jedno państwo jak Niemcom z NRD i NRF, gdyż obecnie ZDZICZALI ukraińcy jako całośc NIE dorośli, aby życ zgodnie w JEDNYM państwie i NIE rozrabiac w Europie.

  Obecni nacjonaliści banderowcy ukraińscy niczym się NIE różnią od tych muzułmańskich RZEŹIMIESZKÓW zabijaków z centralnej AFRYKI z Somali … itp.

  NIE WOLNO zapominac o TYM:

  KRWAWY nacjonalizm ukraiński był NAJBARDZIEJ antypolskim nurtem w historii i gdyby LUDOBUJCY Bandera z Szuchewyczem mieli takie MOŻLIWOŚCI techniczne jak Hitler lub Stalin, to ukraińcy by Polaków WSZYSTKICH WYMORDOWALI co do „nogi”.

  Ukraincy to nie cywilizowana nazistowska GROŹNA DZICZ o wiele GORSZA o niemców, ruskich i żydów RAZEM WŹIĘTYCH, którą w każdych okolicznościach należy trzymac za mordy, OSŁABIĆ oraz ZWALCZAĆ bez skrupułów :

  http://www.nawolyniu.pl/artykuly/listatortur.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s