Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce !


Janusz GÓRZYŃSKI

 Szczęść Boże

Miłościwie nam panujący prokurator generalny Seremet, namaszczony na to stanowisko przez śp. Lecha Kaczyńskiego – „bohatera sprawy żydowskiej w Polsce” – właśnie wprowadził nam prawa prewencyjne i zasady ścigania zbrodni nienawiści a nawet myślozbrodni aby nikomu do głowy nie przyszła chęć krytykowania żydowskich nadludzi i ich supremacji politycznej w Polsce nad dużo gorszymi helotami – tubylcami!!!

Przeto za sprawą tych praw – siejących lęk i przerażenie – każdy nienawistnik lub też zaślepiony nienawiścią krytyk panującego status quo – musi się liczyć z reakcją wyspecjalizowanych służb zwalczających te szkodliwe uczucia wymierzone przeciwko mesjanistycznym nadludziom.

Szczegóły planów pacyfikacji gojów znajdują się w załączniku.

Serdecznie polecam tę lekturę!!! NIECH KAŻDY WIE CO LICHO DZIŚ PLANUJE!!!

W końcu mamy „państwo prawa” !!!

Pozostający w szacunku

Janusz GÓRZYŃSKI

zydzi_nagonka.jpg w=360

Seremet-w-Polsce-2

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce !

 1. Grozby polskojezycznych zydow u steru wladzy w Polsce brzmia niczym te z Referatu Bermana z 1946r:
  „Uznac antysemityzm za zdrade glowna i tepic go na kazdym kroku.
  Jezeli stwierdzi sie, ze jakis Polak jest antysemita, natychmiast go zlikwidowac przy pomocy wladz bezpieczenstwa lub bojowek PPR jako faszyste, nie wyjasniajac organom wykonawczym sedna sprawy. ”
  (http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=447&start=50)

  Polubienie

 2. Po lekturze książki KULTURA KRYTYKI,w której autor Kevin MacDonald zaprezentował żydowską ewolucyjną strategię grupową okazało się,że narzędziem dla ograniczania oven krytycznych żydowskiego etnocentryzmu stał się KULT HOLOCAUSTU.Nie są od tego wolni przykładowo moderatorzy Forum POLITYKI,którzy usuwają komentarze nawiązujące do żydowskiej monolatrii i KONSEKWENCJI WYBRAŃSTWA opisanych przez Feliksa Konecznego w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.

  Polubienie

 3. Prawa to niech oni sobie wprowadzają w Izraelu i tam niech się rzadza po swojemu !
  A w Polsce „morda w kubel” i jak chcą w niej zyc ,to niech zyja w pokoju i posłuszeństwie do narodu tubylczego RDZENNEGO SLOWIANSKIEGO,POLSKIEGO !!!

  POLSKA DLA POLAKOW,IZRAEL DLA ZYDOW !

  CO TO ZA RZADY,KTORE NIE DBAJA O NAROD POLSKI ?
  Ile to jeszcze będzie trwac NIEWOLENIE WIEKSZOSCI przez MNIEJSZOSC ???

  A ten Andrzej Seremet to z jakiego rodu pochodzi ?

  Polubienie

 4. W III RP żydowski bandytyzm nadal bezkarny

  Proces za Baumana
  Przed wrocławskim sądem ruszył proces osób, które „zakłóciły porządek” w trakcie wykładu Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim.

  Na ławie oskarżonych zasiadły 23 osoby. Grozi im od 5 do 30 dni więzienia lub grzywna do 5 tys. złotych. Przed budynkiem sądu solidaryzowali się z nimi członkowie Narodowego Odrodzenia Polski, którzy przyszli z transparentem: „Bauman + Dutkiewicz = czerwona koalicja”.

  Żaden z oskarżonych nie przyznaje się do zarzucanych im czynów. Kilku z nich postulowało przyznanie obrońcy z urzędu, sędzia wniosek odrzucił. W tej sytuacji zażądano zmiany składu sędziowskiego. Ale i ten wniosek przepadł.

  Sędzia uchylił też pytania obrony, czy oskarżeni zostali siłą przez policję wypchnięci z sali i czy władze uniwersytetu posiadały pisemną zgodę na obecność policji i oddziału antyterrorystycznego na wykładzie Baumana. Większość oskarżonych odmówiła składania wyjaśnień w tej sprawie. A ci, którzy to uczynili, wskazywali, że była to spontaniczna reakcja mieszkańców Wrocławia na zaproszenie do miasta Baumana. – Wznosiliśmy okrzyki: „Precz z komuną”, „Dutkiewicz, kogo zapraszasz”, „Raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę”. Znamy doskonale skandaliczną przeszłość mjr. Baumana i chcieliśmy mu zadać kilka konkretnych pytań z tym związanych. Ale właśnie „takie serdeczne powitanie przez Dutkiewicza” zmusiło nas do takiej reakcji. A już oliwy do ognia dolało stwierdzenie Dutkiewicza, że „nie będę w swoim mieście tolerował nacjonalistycznej hołoty” – zeznał Paweł Gołąb. Dodał, że policjanci zatrzymali go już po opuszczeniu sali przed budynkiem. Inny z obwinionych Łukasz Wyszkowski stwierdził, że w obliczu skandalicznej „ubeckiej” postawy, postępowania Baumana czuł się wręcz zobowiązany do takiej formy protestu.

  Oskarżeni, którzy składali wyjaśnienia, podkreślali, że tak zareagowali, ponieważ ich zdaniem ta sprawa ma kontekst historyczny i społeczny, a oni sami działali w stanie wyższej konieczności.

  – Dlaczego nie ma tutaj dzisiaj obok nas tych, którzy na sali popierali Baumana, krzycząc w naszym kierunku: „Precz z nazizmem” – pytało retorycznie kilku oskarżonych. Przysłuchujący się rozprawie dr Kornel Morawiecki, lider „Solidarności” Walczącej, skomentował, że już samo zaproszenie Baumana było skandalem, nie mówiąc o wprowadzeniu przez Dutkiewicza na salę sił policyjnych. – Do tego procesu nie powinno w ogóle dojść, to po prostu wielka farsa – dodał Morawiecki.

  Kolejna rozprawa 24 marca.
  za: http://www.naszdziennik.pl/wp/71623,proces-za-baumana.html
  * * *

  Przestępcza działalność Baumana
  1. http://wzzw.wordpress.com/2013/11/29/%E2%98%AD-zbrodnia-komunistyczna-zygmunta-baumana-wniosek-o-sciganie-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99/

  2. http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=22251

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s