Plan wyzwolenia i rozwoju Polski


Plan wyzwolenia i rozwoju Polski

 • Plan odzyskania i odbudowy Polski oraz budowy Narodowej Demokracji przez Naród.

Naszym celem jest całkowite wyeliminowanie wszechobecnej totalnej patologii, gnębienia obywateli, ich rodzin i firm, grabienia, okradania, oszukiwania, poniżania i zniewalania narodu polskiego. Naszym celem jest wyeliminowanie raz na zawsze z życia publicznego zdrajców, złodziei, oszustów i kłamców.

Naszym celem jest odzyskanie i przejęcie Państwa Polskiego przez jego jedynego właściciela, przez Naród Polski i odzyskania przez społeczeństwo nadzoru i kontroli nad Naszą Ojczyzną. Naszym celem jest zbudowanie uczciwego, sprawiedliwego, bogatego, przyjaznego państwa przez obywateli dla obywateli.

BRATERSTWO WOLNOŚCI POLSKI

Braterstwo to równość i bliskość z zachowaniem odrębności. To przynależność do wspólnej rodziny pochodzenia z zachowaniem odrębności i niezależności.

Wolność to harmonijna relacja z innymi, to równowaga między dawaniem a braniem. Tylko uczciwy człowiek może być wolny. Wolny człowiek nikogo nie więzi, nikogo nie okrada, nie oszukuje i nie poniża. Wolny człowiek nie jest więziony, okradany, oszukiwany czy poniżany. Wolność zawiera w sobie wszystkie najcenniejsze wartości.

Braterstwo Wolności jest naszym hasłem, sposobem i celem. Braterstwo opisuje nasze relacje. Jednocześnie jest wyższym poziomem relacji od Solidarności. Przez co jest kontynuacją i doprowadzeniem do realizacji idei i celów Solidarności. Ale tej prawdziwej Solidarności normalnych uczciwych ludzi a nie Solidarności przejętej przez kolaborantów i ich parobków, po to żeby oszukać, zniewolić, okraść i zrujnować naród Polski. Nas są miliony ich jest garstka, my jesteśmy uczciwi i normalni oni to zdrajcy, złodzieje i kłamcy. Tym razem doprowadzimy do końca to co się nie udało Solidarności. Tym razem MY NARÓD, MY NORMALNI UCZCIWI POLACY DOPROWADZIMY DO KOŃCA TO CO ZACZĘLIŚMY W SOLIDARNOŚCI, TERAZ MY BRACIA POLACY ODZYSKAMY I UWOLNIMY NASZĄ OJCZYZNĘ I RAZEM ZBUDUJEMY NASZE PAŃSTWO.

Wystarczy że my wszyscy normalni, uczciwi rodacy się połączymy a wtedy razem wygramy. Zapraszam wszystkich i każdego kto nie chce okradać i nie chce być okradanym, nie chce oszukiwać i być oszukiwanym, nie chce kłamać i być okłamywanym. Zapraszam wszystkich bez względu na kolor skóry, rasę, wiarę, przekonania, status, pozycję, przynależność itd. Itp. Polska to jest dom nas wszystkich i każdego z nas z osobna. I każdy z nas ma takie same prawa, przywileje i takie same obowiązki. Wszyscy mamy prawo do własnych przekonań, wiary, przynależności itd. Ale wszystkich nas łączy wspólne pochodzenie i wspólny dom, wspólna ojczyzna. Wszyscy mamy prawo do życia w normalnym, uczciwym, przyjaznym państwie. Wszyscy mamy obowiązek zrobić wszystko żeby nasze rodziny i nasze dzieci żyły w takim państwie i nie musiały uciekać za granicę i żebrać o pracę, o chleb, albo głodować tu w kraju. Wszyscy jesteśmy Braćmi mającymi tą samą matkę Polskę, łączy nas braterstwo krwi i łączy nas wspólny cel, ODZYSKANIE POLSKI, ODZYSKANIE NASZEJ OJCZYZNY. Dla nas, dla naszych rodzin i dla naszych dzieci.

MY BRACIA POLACY POŁĄCZENI BRATESTWEM TERAZ UWOLNIMY I ODZYSKAMY NASZ KRAJ NASZĄ OJCZYZNĘ

Od teraz w ogóle nie interesuje nas i nie rozmawiamy z nikim o wierze, przekonaniach, preferencjach, statusie, politykach itd. Itp. To są prywatne osobiste sprawy. Od teraz interesuje nas tylko i wyłącznie odzyskanie, uzdrowienie i naprawienie Polski oraz budowa zdrowych uczciwych przyjaznych braterskich relacji i przyjaznego uczciwego bogatego naszego kraju. I tylko tym się zajmujemy w Braterstwie Wolności. Zgodnie z podstawową zasadą energii, że rośnie i rozwija się to na czym się koncentrujesz i czym zajmujesz, całą energię kierujemy w odzyskanie i budowę Naszego Państwa, Naszej Ojczyzny.

POLSKA to TWOJE PAŃSTWO, MOJE PAŃSTWO, NASZE PAŃSTWO.

Od urodzenia nie mówię że to Moje Państwo, nie czuję że to Moje Państwo. Wręcz przeciwnie, do wczoraj to było Ich Państwo, zdrajców, oszustów i złodziei. Jesteśmy niewolnikami we własnym domu, we własnej ojczyźnie. Zdrajcy i inne hieny siłą i podstępem zajęły nasz dom, nasz kraj i od wojny do dzisiaj się tu panoszą a nas niszczą, grabią, rujnują i oszukują. Przez nich i przez nas, przez to że im na to pozwalamy, jesteśmy największymi durniami i dziadami w całej Europie. Ale tak było do wczoraj.

Wyobraź sobie, że wracasz do twojego domu rodzinnego ze swoją rodziną, dziećmi z własnej firmy z której utrzymujesz całą rodzinę. Wracasz z firmy do domu, na które pracowali twoi przodkowie i Ty całe życie. Otwierasz drzwi, a w twoim domu jakieś gnojki się rozpanoszyli i przejmują całkowitą kontrolę nad twoją firmą i twoim domem. I wyrzucają cię z całą rodziną gdzieś do komórki, kradną wszystko co miałeś. I tylko oni korzystają z tego na co ty i twoi przodkowie pracowaliście całe życie. Grabią i rujnują cały twój majątek. A dodatkowo zabierają ci niemal całą pensję. Przez co twoja rodzina jest najbiedniejsza wśród wszystkich sąsiadów. A ty, twoja rodzina w tym dzieci głodujecie i jesteście niepewni jutra. A twoje dzieci i członkowie rodziny jak tylko mogą to uciekają ze swojego domu, a raczej z tego co po nim zostało. I żebrzą u obcych o kawałek chleba, o pracę. I wcale nie chcą wracać, bo tam na obcej ziemi, w obcym kraju u obcych jest im lepiej i są lepiej traktowani, bo tam się normalnie żyje. I tam rodzą się twoje wnuki.

Jak się z tym czujesz? Całkowicie się poddajesz i w dalszym ciągu pozwalasz się poniżać i całkowicie rujnować i dalej im służysz będąc gorzej traktowany od parobka?

To kim jesteś? To kim jesteś dla siebie samego? Dla twojej rodziny? Dla innych?

Zmuszenie do ucieczki z własnej ojczyzny milionów najzdolniejszych, najbardziej operatywnych w najbardziej produktywnym wieku młodych Polaków jest największą możliwą zbrodnią na Narodzie Polskim popełnianą przez rządzących. To jest bezsporny dowód zdrady.

Jeżeli nawet nie dla siebie, to zrób to dla swoich dzieci. Żeby nie musiały żebrać o jakąś robotę po całym świecie bo musiały uciec z własnej ojczyzny. Proszę cię. Zrób to dla mnie, dla twojego brata, zrób to dla wszystkich naszych braci. Bo jesteśmy braćmi, nasze dzieci też są braćmi, wszyscy mamy tą samą matkę Naszą Ojczyznę.

My jesteśmy normalni, uczciwi i możemy wspaniale żyć i współpracować. Z najbiedniejszych, największych dziadów, najbardziej zniewalanych, oszukiwanych i okradanych możemy stać się właścicielami naszej ojczyzny i zacząć normalnie żyć, godnie, uczciwie i bogato z podniesioną głową we własnym, naszym normalnym kraju.

To jest nasz dom a oni nam go ukradli i go rujnują, my jesteśmy uczciwi, normalni a oni to zdrajcy, sprzedajni oszuści, My szanujemy innych a oni zawsze nas poniżają i gnębią, My zawsze byliśmy odważni i walczyliśmy z wrogami a oni to wieczni nieudolni tchórze którzy służą obcym, nas są miliony, ich jest garstka. Ich jest przegrana a nasze zwycięstwo i wygrana.

Czas najwyższy odzyskać nasz kraj, przez nas dla nas, dla naszych dzieci i naszych rodzin. Czas najwyższy pozbyć się raz na zawsze wszystkich zdrajców, złodziei i chamów, którzy nas rujnują, grabią, oszukują i zniewalają od wojny do dzisiaj.

Od dzisiaj to jest Nasze Państwo, nas uczciwych normalnych Polaków, Twoje Państwo, Moje państwo i wszystkich naszych Braci Polaków.

My Naród jesteśmy jedynym właścicielem Państwa i je wyzwalamy i je odzyskujemy i przejmujemy całkowitą kontrolę nad nim.

Nadszedł czas odzyskania Naszego Państwa i przejęcia całkowitej władzy poprzez stworzenie systemu eliminującego patologie i osoby za nie odpowiedzialne ze struktur państwa raz na zawsze. I przywrócenie demokracji i demokratycznych wyborów. Stworzenie i wprowadzenie Nowej Narodowej Demokracji i zyskanie pełnego nadzoru i kontroli nad politykami i urzędnikami oraz naszym Państwem i majątkiem. Zyskania pełniej kontroli i nadzoru przez nas, przez Naród Polski nad Naszym Państwem nad Polską.

MY NARÓD ODZYSKUJEMY NASZE PAŃSTWO

Jedynym sposobem odzyskania Państwa przez Nas, Naród, jedynego jego właściciela, jest zbudowanie i utrzymanie prawdziwej demokracji. Z najgorszego, najbiedniejszego, najbardziej skorumpowanego, rozgrabionego i zrujnowanego kraju i narodu możemy stać się liderem i wzorem dla innych, dla całego świata. Wzorem, przykładem i nauczycielem dla całego świata w odzyskaniu przez naród własnego państwa i budowy prawdziwej Narodowej Demokracji i uczciwego, sprawiedliwego, bogatego państwa i jego obywateli.

Naszym celem jest zbudowanie fundamentów Prawdziwej Demokracji Narodowej i Państwa, które każdy obywatel będzie uważał za swoje i tak traktował. Naszym celem jest żeby każdy z nas czuł, myślał i mówił o Polsce, PAŃSTWO TO JA, PAŃSTWO TO MY, POLSKA TO MÓJ KRAJ, TO MÓJ DOM.

Dokonamy tego realizując plan.

Plan odzyskania, przejęcia kontroli i budowy Polski przez naród.

I.               Przygotowujemy plany i realizujemy przejęcie całkowitej władzy i przywrócenie demokracji oraz budowy Nowej Narodowej Demokracji

1.   Łączymy się i organizujemy się na wszystkich obszarach i szczeblach. Szukamy naszych liderów, przedstawicieli a wśród nich przyszłych posłów i senatorów.

Na początek ogłaszamy się wszędzie gdzie tylko to możliwe i zapraszamy wszystkich do wspólnego działania. I każdy z nas promuje, ogłasza i zaprasza wszystkich. Naszym celem na tym etapie jest przyłączenie się do Braterstwa wszystkich, każdego kto chce żyć w normalnym, własnym kraju. Nas są miliony ale te miliony muszą się dowiedzieć o nas i dołączyć do nas. Jednocześnie będziemy się organizować i tworzyć struktury, wybierać liderów itd.

2.   Wybieramy nowy, nasz, całkowicie nowy sejm i senat.

Naszym celem jest wyeliminowanie wszystkich, co do jednego, dotychczasowych posłów, senatorów, polityków. Grupy ludzi są jak kopce owoców. Wystarczy jeden zgniły owoc a bardzo szybko zgniją wszystkie. Poza tym. Skoro wszyscy normalni obywatele uważają posłów i innych polityków za kłamców, oszustów i złodziei to kto idzie do polityki? Czy do mafii zgłaszają się uczciwi ludzie? Czy mafia przyjmuje uczciwych na etat do ściągania haraczy? Uczciwy człowiek nie dołączy do mafii, do grupy złodziei. A jak trafi tam przez pomyłkę to albo stanie się taki sam albo natychmiast się usunie albo zostanie wyeliminowany. Nie ma innej opcji. Partie, sejm, rząd to mafijne organizacje przestępcze składające się z samych uczciwych ludzi. To jest socjologiczny fenomen. Same wyjątkowo uczciwe, oddane bliźnim i narodowi, godne, kulturalne osoby, posłowie, ministrowie, sędziowie razem tworzą złodziejsko zdradziecką mafię. Dlatego jedynym sposobem rzeczywistej zmiany jest wyeliminowanie wszystkich dotychczasowych posłów, senatorów itp. Naszym celem jest całkowicie nowy sejm. Sejm pozwalający zmienić konstytucję, odzyskać państwo i budować nową Narodową Demokrację i nowe Nasze Państwo. Każdy kandydat podpisuje zobowiązanie realizacji naszego planu. I działania zgodnie z nim i naszymi wytycznymi. Czas najwyższy zacząć poważnie traktować naród i państwo. Od teraz z naszymi reprezentantami zawieramy kontrakty, które będziemy egzekwować i rozliczać.

II.              Ten Nasz Sejm i Senat przywracają normalność i rzeczywistą demokrację wszędzie gdzie to możliwe. Wprowadzają też pierwszy etap naszej Nowej Narodowej Demokracji.

Ten sejm przywraca normalność i przygotowuje do prawdziwych wyborów i stworzenia Nowej Narodowej Demokracji.

 1. Tworzymy całkowicie nowe prawo, maksymalnie proste, jednoznaczne i zrozumiałe dla obywatela. Tworzymy je z udziałem organizacji społecznych i społeczeństwa. Prawo to ma służyć obywatelom i rozwojowi kraju. To nowe prawo będzie nadrzędne do dotychczasowego. I stopniowo będzie zastępować i eliminować dotychczasowe postalinowskie represyjne prawo, prawem służącym narodowi, obywatelom i rozwojowi kraju.
 2. Nasz sejm przyjmuje pierwszą ustawę znoszącą władzę absolutną urzędników. Pierwsza ustawa powinna wprowadzić prawo zgodne z prawem karnym, że każda wątpliwość jest interpretowana na korzyść podejrzanego. Podobnie każdy przepis, jeżeli umożliwia dowolną interpretację urzędnika musi być interpretowany na korzyść obywatela.
 3. Tworzymy też centralną bazę obowiązujących interpretacji prawa, które będą obowiązujące dla urzędników i obywateli. I zobowiązujemy odpowiednie ministerstwa i urzędy do jej wypełnienia i aktualizacji. Nie może obywatel być niewolnikiem dowolnej interpretacji prawa i przepisów przez urzędnika.
 4. Całkowicie likwidujemy immunitety i inne zbędne przywileje.
 5. Wprowadzamy i egzekwujemy prawdziwą demokrację czyli równe prawo dla wszystkich. Każdy obywatel bez wyjątku jest zobowiązany do takiego samego przestrzegania prawa i jest karany za wykroczenia i przestępstwa zgodnie z podstawową zasadą równowagi i zgodnie z prawem o szkodliwości społecznej. Im wyższe stanowisko tym większa odpowiedzialność i większa kara. Wprowadzamy normalność w relacjach narodu i urzędników. To my będziemy nadzorować, kontrolować, oceniać, rozliczać i decydować o dochodach naszych pracowników urzędników a nie odwrotnie jak jest dzisiajWprowadzamy i egzekwujemy odpowiedzialność wszystkich urzędników, włącznie z prezydentami, premierami, sędziami, prokuratorami itd. Władza i stanowiska to dbanie i służenie własnemu narodowi i państwu a nie kolesiom, obcym koncernom i obcym krajom jak jest teraz. Władza i stanowiska to zaszczyt i honor i przede wszystkim odpowiedzialność a nie tylko przywileje, prawo do grabienia, rujnowania i absolutna bezkarność jak jest teraz.
 6. Wszystkie organy i urzędy Państwowe będą działały przy maksymalnym możliwym udziale społeczeństwa i obywateli oraz możliwie największej otwartości i jawności i przy jak największej kontroli społeczeństwa i organizacji społecznych. Z przymusem ujawniania wszelkich dopuszczalnych informacji.
 7. Tworzymy Stałe Komisje Nadzoru Państwa dwu lub trzy poziomowe z uprawnieniami do nadzorowania i kontrolowania wszystkich organów Państwa. Państwo to Naród i obywatel a nie wszechmogący bezkarny urzędnik jak jest dzisiaj. Wprowadzamy zasadę i prawo, że działanie na szkodę obywatela lub przedsiębiorstwa jest działaniem na szkodę Państwa, z wszelkimi tego konsekwencjami. Tworzymy system to realizujący czyli System Nadzoru Państwa eliminujący z życia publicznego całkowicie patologię i osoby odpowiedzialne za nie.Pełna społeczna i jawna kontrola nad wszystkimi urzędnikami, sędziami, prokuratorami itd. Tworzymy Stałą Komisję Nadzoru Państwa najwyższego poziomu przy sejmie i Komisje Nadzoru Państwa niższego poziomu wojewódzkiego. Komisje rozpatrujące wszystkie skargi, zawiadomienia od obywateli, firm i organizacji odrzucone przez inne organy władzy. Dzięki nim likwidujemy i eliminujemy patologie i chronienie podwładnych i swoich przed odpowiedzialnością ze szkodą dla obywateli i państwa. Obywatel, po przejściu wszystkich szczebli odwołań, zażaleń, apelacji itp. bez efektu będzie mógł się zwrócić do tej Komisji Nadzoru Państwa. W przypadku stwierdzenia racji obywatela przy błędach lub szkodliwym działaniu urzędników Komisja ta lub odpowiednie organy będą miały prawo i obowiązek odpowiednio ukarać wszystkie odpowiedzialne osoby wszystkich szczebli, które do takiej sytuacji doprowadziły lub nie zareagowały odpowiednio. Jeżeli obywatel zostanie rażąco skrzywdzony na poziomie wsi i przejdzie drogę skarg, zażaleń, apelacji, przez kolejne szczeble aż do Prezydenta czy Premiera. To, jeżeli to by była nieudolność czy głupota to zwalniamy wszystkich po drodze aż po Prezydenta, Premiera, albo Prokuratora Generalnego, czy Prezesa Sądu. Jeżeli by było z tym związane przestępstwo czy wykroczenie karzemy ich wszystkich. To pozwoli nam wyeliminować kolesiostwo, sitwy, mafie urzędnicze i inne patologie rujnujące obywateli i kraj.
 8. Tworzymy i wprowadzamy kolejny Nadrzędny do dotychczasowych Społeczny System Odwoławczo Apelacyjny. W sądach i innych urzędach i organach takich jak Urzędy Skarbowe, ZUS itp. wprowadzamy coś w rodzaju Nad apelacji czyli apelacji z udziałem ławników lub im podobnych przedstawicieli społeczeństwa, którzy będą decydować o wyroku i ewentualnej karze. Po to żeby uchronić obywateli i przedsiębiorstwa przez patologiami sądów i urzędów, a właściwie nie sądów czy urzędów tylko patologiami sędziów, prokuratorów i innych urzędników i ich działaniami na szkodę obywateli i państwa. Co jest aktualnie jednym z największych zagrożeń Polski.Oczywiście odpowiednio karzemy urzędników szkodzących obywatelom, łamiących prawo i zasady oraz pozbywamy się ich.
 9. Przywracamy demokratyczne wybory. Całkowicie likwidujemy finansowanie i dotowanie partii. Państwo w całości finansuje wybory. Przywracamy demokratyczne wyłanianie reprezentantów z dołu do góry. Niższy poziom wybiera i kontroluje wyższy. Aktualny system gwarantuje wygranie wyborów przez dotychczasowe, totalnie skompromitowane partie, przez dotychczasowych absolutnie skompromitowanych niebezpiecznych i szkodliwych polityków. Ten system całkowicie eliminuje konkurencję i uczciwość w wyborach. Wymusza mafijny system okradania narodu chociażby po to żeby finansować wybory. Jako Państwo tworzymy systemy rzeczywiście demokratycznych wyborów całkowicie finansowanych przez państwo stwarzające wszystkim równe szanse. Od początku do końca całość kampanii wyborczych finansuje tylko i wyłącznie państwo. Każdego kandydata dokładnie tak samo. W ten sposób nie ma żadnych lewych funduszy i dotacji np. od biznesu. I nie decyduje tylko i wyłącznie kasa. Jedynym decydującym czynnikiem jest osoba, oferta i wiarygodność kandydata. Dzięki temu rzeczywiście każdy ma równe szanse. I jest wielkie prawdopodobieństwo, że tak wybrany sejm będzie rzeczywistą reprezentacją społeczeństwa. A to jest właśnie demokracja.

Techniczne zrobienie tego też jest stosunkowo łatwe. Przykładem wyjściowym mogą być eliminacje do różnych talent show. Państwo dysponuje miejscami gdzie można organizować spotkania, mitingi, debaty itp. Spowodujemy i wyegzekwujemy od wszystkich urzędów udostępnianie obiektów będących w dyspozycji państwa, obywatelom i organizacjom społecznym do prowadzenia debat i wyłaniania swoich przedstawicieli. Wykorzystamy też do tego wszelkie możliwe media publiczne oraz stworzymy odpowiednie platformy medialne (np. telewizję cyfrową) i internetowe.

 1. Wprowadzamy dla posłów i dla niektórych urzędników (np. wojewodów, prezydentów miast, urzędników w ministerstwach itp.) maksymalną możliwą ilość 2 kadencji. To zapobiega tworzeniu sitw i mafijnych powiązań, które są jednymi z największych aktualnych patologii występujących w Polsce. Wprowadzamy też system płac w sejmie, rządzie i urzędach itp. w formie procentowej wielkości średniej pensji. Z premią zależną od stanu finansów państwa, wyników i oceny.
 2. Tworzymy społeczny nadzór nad wszystkimi mediami i system gwarantujący rzeczywisty pluralizm i wprowadzamy go w życie. Naród ma prawo do maksymalnej wiedzy możliwie jak najbardziej obiektywnej o stanie i sytuacji społeczeństwa i państwa. A media mają obowiązek go dostarczyć. Stworzymy system ujawniania publicznego w przypadku łamania podstawowych zasad, czyli w przypadku drastycznego świadomego manipulowania, okłamywania i oszukiwania społeczeństwa przez media.
 3. Jako naród przejmujemy nadzór i kontrolę nad kluczowymi organami takimi jak Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. I dzięki systemowi koncesji będziemy mogli eliminować media drastycznie okłamujące i manipulujące społeczeństwem. Obowiązkiem mediów jest zapewnienie obywatelom maksymalnie obiektywnych informacji i faktów. I to będziemy egzekwować.
 4. Tworzymy Narodowy Kanał Telewizji Państwowej całkowicie przeznaczony do budowy Narodowej Demokracji. I inne kanały i programy w TVP, radiu i internecie służące budowie prawdziwej demokracji. Gdzie wszystkie opcje w odpowiednich proporcjach będą mogły się zaprezentować i przedstawić swoje propozycje. Wprowadzimy programy telewizyjne, radiowe i serwisy internetowe w których naród będzie mógł się wypowiedzieć, wypytać rządzących i wpływać na prowadzoną politykę.
 5. Tworzymy całkowicie Nowe Służby Specjalne po to żeby uwolnić Polskę od wpływów starych skompromitowanych i niebezpiecznych członków dotychczasowych służb oraz ujawnić i rozliczyć możliwie wszystkie zbrodnie, przestępstwa i afery. Szczególnie te popełnione przez rządzących i dzięki nim, ich wsparciu i ochronie. Oraz na styku urzędników i biznesu, też te dotychczas ukrywane i tuszowane prze dotychczas rządzących.
 6. Wprowadzamy prawo zabezpieczające nasze roszczenia wobec złodziei i mafii które nas grabiły i rujnowały. I przeprowadzamy całkowity dokładny audyt Państwa i kontrolę urzędów i urzędników oraz podejrzanych firm. Tak żebyśmy odzyskali możliwie najwięcej zagrabionego naszego majątkuOraz rozliczyli i osądzili jak najwięcej winnych.
 7. Tworzymy prawo ułatwiające i zachęcające do ujawniania afer i przestępstw oraz przyznania się do takich. Osoby które uczestniczyły w takich przestępstwach i które to ujawnią i naprawią szkody unikną kary. Stworzymy też systemy ochrony osób ujawniających przestępstwa i patologie. Dzisiaj uczciwe osoby ujawniające patologie w policji, innych służbach i urzędach są niszczone i eliminowane z tych środowisk za przyzwoleniem systemu bo cały system Polski jako państwa jest mafijny i patologiczny. Musimy zapewnić bezpieczeństwo i ochronę a nawet pomoc osobom ujawniającym przestępstwa i

III.         Na tym etapie Nasz Sejm i senat tworzą i wprowadzają Nową Narodową Demokrację i przygotowują do pierwszych wyborów Pierwszego Sejmu Nowej Narodowej Demokracji Nowej Naszej Polski

Celem jest zaangażowanie wszystkich obywateli we współrządzenie i współdecydowanie o losach naszej ojczyzny. Stworzenie zdrowych relacji w społeczeństwie. Zapewnienie bezpieczeństwa kraju i optymalnych warunków rozwoju i życia obywateli i kraju.

 1. Likwidujemy Senat.
 2. Tworzymy Narodowy System Głosowania umożliwiający całemu społeczeństwu głosować za pomocą SMS-ów, Internetu i ewentualnie innych mediów pozwalających narodowi decydować w kluczowych dla państwa sprawach. Głosowania, w którym może uczestniczyć każdy obywatel. To jest prawdziwa demokracja. Dzięki temu systemowi naród przestanie być ubezwłasnowolnionym niewolnikiem we własnym kraju. Zamiast tego naród odzyska władzę, nadzór i kontrolę nad państwem. Narodowy System Glosowania uchroni naród i państwo przed wprowadzaniem szkodliwych i niebezpiecznych praw i kontraktów przez rządzących. Uchroni państwo przed możliwością kontrolowania rządzących dzięki posiadaniu na nich kompromitujących materiałów oraz przed kolaboracją i zdradą rządzących. Z czym niestety mamy dotychczas często do czynienia. Pozwoli też na decydowanie czym będzie się zajmował sejm i inne organy.
 3. Tworzymy system prawny Narodowego Systemu Głosowań.
 4. Tworzymy Narodowy System Rządzenia. Dzięki Narodowemu Systemowi Głosowań cały naród będzie wpływał i decydował o najważniejszych sprawach kraju. Naród nie może być całkowicie ubezwłasnowolnionym niewolnikiem Prezydenta, Premiera, Marszałka Sejmu Senatu itp. To jest jedyny przypadek kiedy właściciel majątku, zatrudniający i płacący nie ma żadnego wpływu na swojego pracownika, na to co robi sam i z majątkiem narodu. A zatrudnieni urzędnicy wszystkich szczebli są poza wszelką kontrolą i całkowicie bezkarni nawet jak są totalnie nieudolni, bezczelnie oszukujący, kłamiący oraz okradający i rujnujący, czy w inny sposób działający na szkodę państwa i narodu. Jak to ma miejsce od wojny do dzisiaj. A co w ostatnim okresie osiągnęło niewyobrażalne rozmiary. Kiedy rządzący totalnie zrujnowali, rozgrabili naród a dodatkowo zadłużyli nas na wiele pokoleń. Kiedy rządzący kłamią i mataczą w sprawie największej katastrofy w historii, śmierci Prezydenta i znacznej części elit kraju. Kiedy rządzący popełnili największą możliwą zbrodnię na narodzie zmuszając do ucieczki z kraju miliony obywateli. A naród nie ma na to żadnego wpływu. Jest całkowicie zniewolony i ubezwłasnowolniony. I może jedynie bezradnie patrzeć jak przez rządzących jest cynicznie ograbiany, rujnowany, oszukiwany i gnębiony. To jest dowód, że obecny system i politycy to zbrodniczy mafijny system zabójczy dla państwa i narodu. Nasz Narodowy System Głosowań to zmieni, Naród przestanie być ubezwłasnowolnionym niewolnikiem we własnym kraju. Dzięki niemu to My Naród będziemy decydować o tym czym się będzie zajmował Prezydent, rząd, sejm itp.
 5. Tworzymy Prawo umożliwiające odwołanie nieudolnego, szkodliwego lub niebezpiecznego Prezydenta, premiera, Marszałka Sejmu, posła czy innego urzędnika za pomocą Narodowego Systemu Głosowania. Dzięki czemu zlikwidujemy mafijną organizację przestępczą jaką jest sejm, w którym posłowie służą tylko korporacjom, mafiom. Zajmują się tylko własnymi korzyściami i przywilejami oraz zniewalaniem i grabieniem narodu, przyznawaniem sobie za to nagród oraz zapewnianiem sobie wzajemnie całkowitej bezkarności. Sejm który chroni i uniemożliwia skazanie innych posłów, którzy popełnili przestępstwa jest po prostu zbrodniczą mafijną organizacją przestępczą. Możliwość odwołania posła pomoże uwolnić się od tego. Spowoduje też, że posłowie zaczną reprezentować i służyć swoim wyborcom a nie być ubezwłasnowolnionymi wykonawcami poleceń szefów partii.
 6. Tworzymy systemy Narodowego Wyboru i Nadzoru nad kluczowymi organami państwaNaród musi odzyskać i przejąć jedyną kontrolę nad niezależnymi ośrodkami władzy. Tylko i wyłącznie Naród (a nie rządzący jak dotychczas) powinien wybierać i kontrolować Sądownictwo i Ministerstwo Sprawiedliwości, Wojsko i Policję, Media, oraz NBP, Skarb Państwa i inne podobne. A jedynym sposobem jest wzajemna niezależność i bezpośrednie wybory oraz kontrola dokonywane przez Naród. Kluczowe osoby dla funkcjonowania i bezpieczeństwa państwa, takie jak Marszałek Sejmu, Prokurator Generalny, Szef NIK, IPN, Krajowej Rady Radiofonii i Telekomunikacji itp. niektórych ministrów, szefów wybranych koncernów, kluczowych mediów, agencji, służb itp. będzie wybierał naród w publicznych konkursach wykorzystując Narodowy System Głosowania. Dzięki temu skończy się mafijny system współpracy w zniewalaniu, oszukiwaniu i okradaniu narodu i wzajemnej ochrony sitw i innych mafijnych sieci łączących polityków, sędziów, prokuratorów itp. Skończy się traktowanie naszego majątku, państwa a nawet społeczeństwa jako łupu wyborczego i obsadzanie swoich kolesi i wspólników na kluczowych stanowiskach i wspólne grabienie, rujnowanie i niszczenie naszego państwa. Od teraz każda osoba, której płaci naród służy obywatelowi, służy narodowi a nie kolesiom czy swoim. Skończy się wzajemne chronienie i absolutna bezkarność najniebezpieczniejszych, najbardziej szkodliwych zdrajców i złodziei w białych kołnierzykach.
 7. Tworzymy systemy narodowego nadzoru nad zawodami i korporacjami zaufania społecznego.Dotychczasowe organizacje sędziów, adwokatów, lekarzy i innych korporacji i zawodów publicznych praktycznie służą tylko i wyłącznie ochronie własnych interesów. Stworzymy nadrzędne niezależne ograny kontroli i nadzoru nad zawodami zaufania publicznego, osobami je wykonującymi i ich korporacjami. Dzięki czemu skończy się mafijne wzajemne chronienie i bezkarność prawników, lekarzy i innych. I całkowita bezsilność ich ofiar.
 8. Gdzie tylko to możliwe wprowadzamy system zadaniowy. Wybierając, angażując ministrów, prokuratorów, prezesów i inne kluczowe osoby uzgadniamy kluczowe zadania do wykonania. Też na bieżąco możemy danej osobie zlecić zadanie do realizacji. Ten system pozwoli w końcu przeprowadzić konieczne reformy i zmiany o jakich wszyscy wiedzą i jakie obiecują zrealizować wszystkie kolejne rządy a jakich nikt dotychczas nie zrealizował. Jak chociażby zmniejszenie liczby urzędników i kosztów funkcjonowania urzędów. Przy okazji stworzy się też możliwość urealniania zarobków, przy rozsądnym wprowadzeniu systemu stałej pensji plus premia tylko za rzeczywistą realizację zadań.

Inne tematy i zagadnienia do załatwienia. Czyli co powinien zrobić ten wybrany sejm.

 1. Maksymalnie ograniczamy koszty działania urzędów, drastycznie zmniejszamy ilość urzędników, likwidujemy floty samochodów i wszystkie możliwe inne zbędne koszty i wydatki .
 2. Likwidujemy wszelkie możliwe przywileje, dotacje, dofinansowania. Jako państwo dotujemy i pomagamy tylko osobom chorym, nieudolnym, rzeczywiście biednym itp. Jeżeli nawet państwo będzie pomagało to w miarę możliwości w postaci zwolnień z opłat i ulg a nie dotacji. Podstawową formą pomocy państwa dla pozostałych grup powinny być dogodne kredyty.Państwo żeby komuś dać musi innym zabrać. Dawanie i zabieranie są bardzo szkodliwe i destrukcyjne dla człowieka, społeczeństwa i państwa. Jedna strona czuje się okradana a druga ubezwłasnowolniana i staje się pasożytem. Poza tym najczęściej największe korzyści z wszelkich dotacji czerpią urzędnicy i najbogatsi. Ale z kolei nie może tak być jak w dotychczasowym bandyckim kraju że są głodujące dzieci a odpowiedzialni za to w sejmie i rządzie przyznają sobie kolejne nagrody mając już i tak bardzo duże dochody. To nie są ludzie (bo człowiek by na to nie pozwolił), to najgorsze chamy. Tworzymy system rzeczywiście zapewniający najbiedniejszym posiłek, ubranie i naukę. Nie ma prawa w Polsce głodować żadne dziecko.
 3. To My Naród będziemy decydować czym będzie się zajmował Sejm, Prezydent, Premier i inni, dzięki stworzonym systemom głosowań. Nie możemy być niewolnikami Marszałka Sejmu i posłów, którzy robią tylko to co im pasuje całkowicie ignorując naród i jego potrzeby, jak jest dotychczas.
 4. Tworzymy systemy i bazy nadzoru i kontroli urzędników i osób publicznych. Przywracamy normalność kiedy zatrudniający I płacący kontroluje swojego pracownika. A nie odwrotnie kiedy nasi pracownicy kontrolują wszędzie i na wszelkie możliwe sposoby nas pracodawców, społeczeństwo. W każdej normalnej firmie pracownik się rozlicza i jest rozliczany z tego co i jak robi, co zrobił, z pieniędzy itd. Wprowadzimy systemy nadzoru, kontroli i rozliczania naszych pracowników. Nigdy więcej nie będzie głównym zajęciem premiera gra w piłkę i latanie samolotem za nasze pieniądze.
 5. Maksymalnie aktywizujemy obywateli i tworzymy systemy i platformy Społecznej Budowy Naszej Ojczyzny Z wykorzystaniem wszelkich możliwych mediów i narzędzi. Te systemy służą wyszukiwaniu najlepszych rozwiązań i kierunków działania i rozwoju naszego kraju oraz wyłaniania najlepszych liderów i osób do ich realizacji

Początek i zakończenie.

Ostatni będą pierwszymi.

Z biednych oszukiwanych okradanych niewolników możemy stać się liderami.

My Polacy, My uczciwi normalni Polacy od wojny do dzisiaj jesteśmy oszukiwanymi okradanymi bezwolnymi niewolnikami we własnym kraju, we własnym domu. Jesteśmy okradani oszukiwani i zniewalani nie przez obcych ale przez innych Polaków, przez zdrajców, bandytów i durniów którzy rządzą Polską służąc obcym mocarstwom, służbom, koncernom, mafiom i złodziejom.

My Polacy naród który tak bohatersko i heroicznie potrafił walczyć stał się narodem poddanych bezwolnych niewolników żyjących w naj… parakraju, kraju najgorszym w większości statystyk,… w kraju najdroższych… najgorszych…. przy największej… korupcji, grabieży, bezkarności bandytów i zdrajców, itd. Kraju okłamywanym okradanym, rujnowanym, gnębionym i zniewalanym przez mafie rządowe, sejmowe, sądowe, prokuratorskie, medialne, które tylko grabią rujnują i niszczą.

Ale My Polacy z narodu poddanych biednych durnych nieudaczników możemy stać się narodem który stanie się przewodnikiem i wzorem dla reszty świata.

My Polacy wszyscy razem możemy stać się pierwszym narodem który stworzy prawdziwą demokrację, narodem który stanie się dla całego świata, dla wszystkich narodów świata wzorem i przykładem.

I najważniejsze. Jeżeli tego chcesz, jeżeli chcesz uczciwego, sprawiedliwego, własnego domu to po prostu dołącz do nas, dołącz do Braterstwa. I razem z nami Bracie twórz i rozwijaj Nasze Braterstwo. Bo razem odzyskamy Naszą Ojczyznę i razem zbudujemy normalny, przyjazny i bogaty kraj, dla nas i dla naszych dzieci. Już od dzisiaj, każdego dnia aż do naszego zwycięstwa w wyborach działaj, rób coś. Na początek wyślij ten Plan Odzyskania i Budowy Polski przez nas, przez Naród do wszystkich znajomych, wejdź na naszą stronę Braterstwo.org , dołącz do nas Bracie, organizuj grupy, zbieraj znajomych.

Tym jednym możesz spowodować, że z najgorszego, najbardziej dziadowskiego kraju w całej unii staniemy się prawdziwym liderem i przewodnikiem całej unii i całego świata. I to jest nasza – wszystkich polaków, moja i twoja odpowiedzialność. Ja już coś zrobiłem dla siebie, dla moich dzieci, dla ciebie, dla innych. Dla zmiany naszego życia i kraju na normalne. Skoro czytasz ten Plan Odzyskania i Budowy Polski przez Naród dowód masz przed sobą. Teraz ty zrób to co potrafisz, co możesz, co chcesz. Zrób to dla mnie. Proszę cię, bo bardzo mi na tym zależy, czekałem kilkadziesiąt lat żeby żyć w kraju, który mógłbym nazwać swoją ojczyzną i teraz jest taka szansa. Dlatego bardzo Cię proszę, nawet jak jest Ci to obojętne to zrób to dla mnie. Bo chcę żyć w normalnym uczciwym kraju, chcę żeby moje dzieci nie musiały uciekać i żebym je do tego nie musiał namawiać. Zrób to chociażby, dlatego że nie tylko wierzę, ale po prostu wiem, że jest to możliwe, że razem możemy tego dokonać. Że wspólnie wszyscy możemy pokazać nie tylko całej Unii Europejskiej, ale wręcz całemu światu właściwy kierunek. Wspólnie możemy spowodować, że staniemy się prawdziwym światowym liderem budowy prawdziwej demokracji. Zrób to dla nas wszystkich. Ale przede wszystkim zrób to dla siebie, swoich najbliższych, swoich dzieci.

PS.

To jest pierwsza wersja Planu odzyskania i odbudowy Polski jako zaproszenie dla wszystkich uczciwych normalnych braci Polaków, do współtworzenia i współdecydowania o naszym Braterstwie. I wspólnym opracowaniu ostatecznej wersji Planu odzyskania i odbudowy Polski. Oraz wspólnym odzyskaniu i budowy Naszej Ojczyzny przez nas Braci Polaków.

Zapraszam wszystkich, zapraszam każdego, zapraszam Ciebie. Każdy z nas jest właścicielem Naszego Państwa. Każdy z nas jest okłamywany, oszukiwany i zniewolony przez garstkę kłamców, złodziei i zdrajców. Odzyskanie Naszej Ojczyzny to nasze prawo, nasz przywilej, nasz obowiązek. Dla nas Braci Polaków, dla naszych rodzin i naszych dzieci.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten Plan odzyskania i odbudowy Polski oraz budowy Narodowej Demokracji przez Naród można a nawet wskazane jest swobodnie rozpowszechniać i publikować. W przypadku publikowania proszę o informację o tym na adres  info@braterstwo.org najlepiej z tytułem „Publikacja”.

Zapraszam, dołącz do nas. Proszę pomóż nam.

Razem tworzymy i rozwijamy nasze Braterstwo.

Razem Wygramy i Naszą Ojczyznę Odzyskamy.

Dołącz do Braterstwa i uwolnij Polskę od patologii i biedy.

Dołącz do Braterstwa i buduj z nami normalną i bogatą Polskę.

To jest Twoje prawo, przywilej, Twój obowiązek i odpowiedzialność.

Dołącz do nas i stwórz z nami normalny kraj, Nasz Kraj.

Zapraszam. Proszę.

http://www.braterstwo.org

Od urodzenia PAŃSTWO dla mnie znaczyło ONI. Kiedy czułem, myślałem, mówiłem PAŃSTWO znaczyło ONI. Od dawna marzy mi się żeby każdy normalny, uczciwy Polak czuł, myślał i mówił Polska to Mój Kraj, TO NASZE PAŃSTWO, TO MOJE PAŃSTWO. Marzy mi się żeby Polska nie była ich, tylko była nasza. Od wielu lat czułem i nosiłem w głębi serca i duszy że przyjdzie taki czas, że tak się stanie. Ten czas nadszedł. To jest nasz czas. Czas normalnych uczciwych braci Polaków. OD DZISIAJ POLSKA TO MÓJ KRAJ, TO NASZ KRAJ. Od dzisiaj zdrajcy, kolaboranci, oszuści, złodzieje i kłamcy będą się źle czuli w tym kraju, będą się czuli tu obco. Odwrotnie jak było dotychczas. BO TO MÓJ KRAJ. OD DZISIAJ TO ONI SIĘ PODPORZĄDKUJĄ MOIM ZASADOM BO TO MÓJ KRAJ. OD DZISIAJ JA TU DECYDUJĘ BO TO MÓJ KRAJ, NASZ KRAJ, NAS UCZCIWYCH NORMALNYCH POLAKÓW, NARODU POLSKIEGO.

To jest czas odzyskania naszej Ojczyzny dla nas i dla naszych dzieci.

Polska To Nasz Kraj, Nasza Ojczyzna.

Artykuł 1 Konstytucji .

Art.1 Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli. Art.4.1 Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Art.4.2 Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio. (Konstytucja RP)

Odpowiadam na niektóre niezadane pytania.

Kim jestem?

Jestem przeciętnym, szarym Polakiem. Nigdy nie byłem w żadnej partii i nie jestem. Ani biedny ani bogaty, ani dureń ani geniusz, nie anioł ale też nie bandyta czy złodziej. Nigdy nie byłem w Milicji, Policji czy innych służbach, też nie byłem w żadnej partii i z takimi nigdy nie współpracowałem. Nie byłem totalnie niszczony przez sądy, policję czy inne urzędy jak to spotkało wielu rodaków, ale też mam trochę złych przykrych i bolesnych doświadczeń z nimi. Już nie małolat ale jeszcze mogę. Poza tym jestem coachem i wiem trochę o strukturze, działaniu i funkcjonowaniu człowieka i systemów tworzonych przez ludzi. Urodziłem się psychicznie wolnym niezależnym człowiekiem. Nigdy nie czułem się gorszy od innych, od nikogo, ale też nie uważałem się za lepszego. Dla mnie wszyscy są równi chociaż różni. Nie nadaję się na polityka bo zbytnio irytuje mnie chamstwo. Nigdy nie czułem że Polska to mój kraj, od zawsze dla mnie państwo to byli oni. Od bardzo dawna marzy mi się żeby Polska to był mój kraj. Mój kraj jako normalnego tu urodzonego obywatela. Od dawna marzy mi się żeby każdy normalny, uczciwy Polak czuł, myślał i mówił Polska to Mój Kraj, marzy mi się żeby Polska nie była ich, tylko była nasza. Od wielu lat czułem i nosiłem w głębi serca i duszy że przyjdzie taki czas, że tak się stanie.

Ten czas nadszedł.

http://braterstwo.org/index.php?option=com_content&view=article&Itemid=&id=69%3Aplan-wyzwolenia-i-rozwoju-polski

Reklamy

17 uwag do wpisu “Plan wyzwolenia i rozwoju Polski

 1. Z odpowiedzi wnioskuje , ze nie jest pan ani burym niedzwiedziem, ani glista, ani dzika kaczka! tylko zwyklym Anonimem.
  W pierwszym wpisie i art tzw Konstytucji cyt:
  Art.1 Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli. Art.4.1 Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. Art.4.2 Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio. (Konstytucja RP)…..
  zawarl pan trzy niedpuszczalne bledy i sprzecznosci….
  Skoro RP jest dobrem wspolnym obywateli…. a nie Narodu.( czyli panstwo obywatelskie, a nie narodowe).to niby z jakiej racji wladze zwierzchnia sprawuje narod…i w jaki sposob przez swych przedstawicieli i nawet bezposrednio. TO nie jest logika!
  Na stronie brackiej,,namawia pan do reklamowania panskich pomyslow….
  skoro pan sie sam tego wstydzi co napisal ukrywajac, z jakiej racji mam takie cos reklamowac????

  Polubienie

 2. Znamy już wynik referendum na Krymie.
  Teraz pytanie, kiedy Rosja ogłosi uzna jego ważność i włączy Krym do FR?

  Polubienie

 3. @Adm
  Chodzi o Krym,Rosją czy może o podobny plebiscyt w Polsce w ramach budowania DEMOKRACJI SUWERENNEJ po odbiciu się od ściany GLOBALIZMU do ściany ROSYJSKIEGO MILITARYZMU?!

  Polubienie

 4. BRACTWO ?
  Pozwole sobie ZAPYTAC :
  Jakich ,których to braci ?
  Ja mam tez brata ale bardzo miedzy sobą się różnimy (Ideologicznie ,religijnie ,także w charakterach).
  Ale jeszcze jest to co słusznie zauwaza wyżej RomanK :

  Dlaczego to już od samego początku „anonimowa dzialalnosc i to braterska” ?

  LUDZIE PRZESTANCIE SIE BAC !

  Co do wyzwolenia ,to wpierw wyzwolcie się z własnego strachu.

  Oj,znowu szmulowizna pachnie i ta pieczen zbyt mocno okraszona cebula.

  No i to :
  „Kim jestem ?”

  Ma to być odpowiedz przy przedstawianiu się a potem braku podpisu ?
  Taaaa chociaż napisz :
  Jestem „Jan Kowalski z rodu przebranego lobywatel polski ” !
  Przecież za to cie nie zamkna ,a jak zamkna to jeszcze masz brata jak choćby Walesa lub Kaczynski, choć ten brata pochowal na Wawelu i sam nadal chce rzadzic.

  Już pedze na „braterska strone”,moze zaciagne się do tej organizacji bezpartyjnej,bo rowniez jeszcze w zadnej partyji nie byłem.

  Będziemy wyzwalac się z…… choć przeciez my „wyzwoleni” i to od 1945 roku.
  Tylko czy aby to nie wstep do „polskiego majdanu” wzorem Ukrainy ?

  „Wyklety powstan ludu ziemi……..”.

  Boze !
  Ile to jeszcze tych wyzwolen będzie ?

  Polubienie

 5. Ukraińcy dali się zrobić „swoim”.

  Wy katolickie osiołki z łaski Bożej też uważajcie zanim dacie dupy Kaczorowi Starszemu.
  Wyrucha Was bez wazeliny tak samo jak UPA swoich.
  Bu ha ha

  Polubienie

 6. Nie będę traktował poważnie tego anonimowego wpisu – bez względu na treść.. Tródno traktować poważnie kogoś, kto się ukrywa, a zarazem odgrywa rolę mesjasza…

  Polubienie

 7. ariusnowak2012
  Qui bono,?… Te pokazane na koniec – to marionetki.. wykonawcy… Syjonistyczne kreatury zawsze są w ‚wewnętrznym kręgu’- niwidoczni, ale na pewno wiadomo, że była to ofiara – Purim…
  A u nas Wyznawcy Kaczyńskiego, RN’ ONR i KK…jak dadzą się podpuścić do wojny.. to skończą tak samo… Też dostaną strzał w plecy od tych co ich organizują i odpowiednio ‚nastawiają’..

  Polubienie

 8. „Obywatelu” i autorze „planu” dla Polski i Polakow,

  Ponizsze cytaty:
  „Naszym celem jest całkowite wyeliminowanie wszechobecnej totalnej patologii, gnębienia obywateli,…” i … „Naszym celem jest zbudowanie uczciwego, sprawiedliwego, bogatego, przyjaznego państwa przez obywateli dla obywateli.”
  do zludzenia przypominaja moralizatorskie wypowiedzi PASO-ZYDA A.Stolzmana vel A.Kwasniewskiego, ktory nabral Polakow na haslo: „Wybierzcie Przyszlosc” i przez 2 kadencje swojej „pre-ZYD-entury” (1995-2005) wspomagal i umacnial obywateli (swoich pobratymcow) w przejeciu kontroli nad Polska i Polakami i rabunku polskiego majatku narodowego.
  Z kolei cytat: „Naszym celem jest zbudowanie fundamentów Prawdziwej Demokracji Narodowej i Państwa, które każdy obywatel będzie uważał za swoje i tak traktował.” jest naiwnie glupi – cos w rodzaju „poboznego zyczenia”, ze az mnie dziw bierze, skad u ludzi bierze sie tyle glupoty.

  Zeby nie popelnic bledu i ponownie nie pasc ofiara obywateli, nakazuje sie:

  1.
  Usunac zydostwo i ich religie poza granice panstwa polskiego jako NAJWIEKSZYCH SZKODNIKOW w historii polskiej panstwowosci, a zarazem najwiekszych szkodnikow na swiecie – vide opinie o zydach na przestrzeni ponad 2 tysiecy lat na stronie:
  http://www.stormfront.org/posterity/13texan/1001ndx.htm
  lub w temacie: „Slawni ludzie o zydach” na stronie:
  (http://www.polskawalczaca com/viewtopic.php?t=4929) – dodac kropke przed „com”.

  Haslo: „Wolnosci, Rownosci, Braterstwa” nic sie nie zmienilo od czasu Rewolucji Francuskiej (1789) i Rewolucji Bolszewickiej (1917) i nawet „obywatel autor” probuje nabrac na te hasla Polakow i Polki – nawet Ameryka uzywa podobnych metod i pod haslem: „DEMOKRACJI” chce kontrolowac mniejsze i slabsze panstwa na planecie ziemi.
  RZECZYWISTOSC, czyli podzial swiata na 2 strefy wplywow: radziecka (dzisiaj rosyjska) i amerykanska jest jak przyslowiowy kubel zimnej wody na rozpalone glowy marzycieli, ktorzy wymyslaja swoje teorie o budowaniu „raju na ziemi”, jaki nam przedstawia „obywatel autor”.

  2.
  Dokonac rozliczenia historii za lata 1939-2014 i
  a) zazadac odszkodowan wojennych od Niemiec i ZSRR.
  b) zazadac przywrocenia wschodnich granic Polski okreslonych w Traktacie Ryskim z marca 1921r.
  c) ukarac zbrodnie i zbrodniarzy na Narodzie polskim wlacznie z przepadkiem ich mienia i polskich praw.
  d) ukarac zdrajcow i zlodziei.

  3.
  Przywrocic Konstytucje Panstwa Polskiego (II RP) z 1935r, ktora nielegalnie anulowali zydo-komunisci z PKWN w lipcu 1944r z polecenia zydo-bolszewika J.Stalina.

  Tak wygladaja z grubsza warunki wstepne do przeprowadzenia prawdziwych reform w Polsce z pozytkiem dla Polski i Polakow.

  Polubienie

 9. Jak można zrealizować pkt.1 powyższych postulatow dyskutanta „401autobahn” pozwole sobie zapytać wszelkich doradcow ?
  Kiedy już prawie POL POLSKI jest „ZESZMULALEJ” ,zeszmaconej i rozpędzonej ?
  Zreszta kto tego ma dokonać – emeryci i renciści ???
  Przeciez młodsze pokolenia gdzie sa i co robia ?

  Religia młodych nie interesuje (hulaj dusza piekla nie ma ) ,a może widza Zydow w Polsce ?
  Dopiero na emigracji oczy się im otwierają przy sprzataniu kibli i zmywaniu garów !

  A pkt.pkt 2 i 3 sa mozliwe do wykonania kiedy dziś nie jest się w stanie ZJEDNOCZYC POLAKOW w JEDNYM POLSKIM RUCHU NARODOWYM,ktory by przejal władze od SZMULI i SZWABOW oraz ich sług ???

  Zejdzmy w końcu na ziemie,wyjdzmy ze swych domowych gniazd,spotkajmy się razem w REALU a NIE W CYBER,przekonajmy ludzi do DZIALAN jeżeli mamy wieksza madrosc i doświadczenie od „prostaczkow”.

  Powrocie młodzi i silni z EMIGRACJI , POKAZCIE w POLSCE co POTRAFICIE !

  Ja już za stary ale WY MLODZI NA CO CZEKACIE ?
  Ze, znowu za Was SZMUL i SZWAB ZGOTUJE WAM NIEBO lub RAJ NA ZIEMI ???!!!

  GDZIE JESTESCIE MADRE GLOWY,CO ROBICIE,NA CO CZEKACIE ,
  STANIECIE NA CZELE , DOKONACIE TEGO RAZEM ???
  POKAZCIE WASZE OSIAGNIECIA w RATOWANIU POLSKI DLA WAS,przeciez to WASZA PRZYSZLOSC !

  Polubienie

 10. Re: Gutek
  Pytanie: Jaki zdrowo myslacy czlowiek stanalby na czele zdemoralizowanej bandy idiotow i durni, ktorej „bogiem” jest tylko „kasa” i „dobry uklad”???.

  Co nam starym pozostaje? Ano uczyc i od-demoralizowac ta bande doprowadzajac do samodzielnego myslenia (stanowienia o sobie i o wlasnym Narodzie) oparta Prawie Naturalnym.
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 11. Nam starym ( za takich uważam ludzi,ktorzy maja nie tylko trudności ruchowe ale inne dolegliwości ,w tym zapamiętywanie) pozostaje jeszcze wierzyc i ufac ,ze BOG NIE POZWOLI ZLYM LUDZIOM SKRZYWDZIC DOBRYCH i UCZCIWYCH LUDZI .

  Zobaczcie jak obecnie w Polsce i nie tylko sa traktowani i szanowani ludzie po osiagnieciu nawet tego podwyższonego wieku emerytalnego około 70-tki.
  Co z nimi wyprawia się w szpitalach,hospicjach ,domach całodobowej opieki i innych miejscach w tym we własnych domach i przez własne najbliższe srodowisko/otoczenie,takze przez dzieci i wnuki.

  TO WOLA O POMSTE DO NIEBA !

  My starzy patrzymy na to,widzimy to i większość jest bezsilna .
  Nastala CYWILIZACJA SMIERCI ,dokonywane sa na naszych oczach MORDERSTWA LUDZI STARYCH i BEZBRONNYCH ,napady rabunkowe,zlodziejstwa POWSZECHNE OKLAMYWANIA,KLAMSTWA PERFIDNE i idące w zaparte.

  LUDZIE STALI SIE BESTIAMI W POGONI ZA BOZKIEM PIENIADZEM !!!

  To wszystko mogą powstrzymac LUDZIE MADRZY,ZDROWI i SILNI na DRODZE BUNTU PRZECIWKO TYM ,KTORZY TAK NAM URZADZAJA TEN SWIAT .

  Tu już same demonstracje uliczne nie pomoga ,może pomoc w tym JEDNOMYSLNE DZIALANIE WSZYSTKICH POLAKOW a nie przebierancow i mieszancow rzdzacych rdzennym/tubylczym narodem.

  DZIALANIE NIE PRZEZ PARTIE POLITYCZNE ale przez choćby takie STOWARZYSZENIA jak to – STOWARZYSZENIE WIERNYCH POLSCE SUWERENNEJ .
  NIEPODLEGLECH OBCYM NACJOM ZAGNIEZDZONYM W NASZEJ OJCZYZNIE POLSCE, RZADZENIE nie przez PARTIE i PARTYJNIAKOW na zoldzie podatnikow, przebranych w rozne szaty,rozne kolory i odcienia,mylace nazwy, a nade wszystko przebierancow ze swojskimi nazwiskami ULOKOWANYCH w PARTIACH ZLOBODAJNYCH,takze w ZASZMULONYM KOSCIELE, w ZASZMULONYM/ZESZWABIONYM niby „polskim” rzadzie ,gdzie już tak potomnym ,jak i napływowym SZMULOM,SZWABOM , BOLSZEWOUBOWCOM przekazywana jest paleczka władzy z pokolenia na pokolenie !!!

  DOSYC TEJ BLAZENADY,ZAPEWNIEN,OBIECANEK i OSZUSTW !
  WSZYSTKIE ZNANE i OKLEPANE NAZWISKA przy/we władzach,partiach i rzadach WON !!!!!!!!!!!!!!

  POLSKA DLA PRAWDZIWYCH POLAKOW !!!

  Polubienie

 12. re jasiek z toronto
  Cegla rozbija zwykla gline dlatego, ze w cegle glina jest utwardzona. Zolnierza przed natarciem zacheca sie nie dlugim rozprawianiem lecz jednym czy kilkoma slowami, ktore zawieraja cala esencje, ze jego ofiara jest sluszna. Cesarz rzymski przemawiajac do senatu: przyjechalem, zobaczylem, zwyciezylem (lub Sobieski – Bog zwyciezyl) to przejaw nie braku sztuki oratorskiej a jedynie stwierdzenie, ze on jest przede wszystkim zolnierzem i nie slowem lecz mieczem zmienia swiat. Twoj komentarz w dorozumieniu: nasza sprawa jest do wygrania w oparciu o „Prawo Naturalne” idzie prosto do celu.
  Przy okazji: najwieksze na swiecie ciagle ladowe imperium zostalo zbudowane przez BANDY mongolskich pastuchow, w ktorych Czingis-chan widzial moc.

  Polubienie

 13. Re: Gutek (19.03.2014),
  Albo jestes maruda, albo prowokator.

  Czy pamietasz „5 przykazan Polaka” ?…. bo jesli nie, to musisz zaczac nauke od nowa.
  To jest regula, ktora pomoze zniszczyc zydowskie imperium pieniadza i wladzy.

  Z kolei PRAWDA (fakty historyczne) demaskuje klamstwa i pomaga w zniszczeniu zydowskiej propagandy klamstwa.

  Zeby pokonac zydostwo to trzeba miec POLSKA SWIADOMOSC NARODOWA i oczywiscie MOZG, zamiast H2O.

  Poczytaj mi mamo:
  (http://wolna-polska pl/wiadomosci/piec-przykazan-polaka-2012-01)
  (http://marucha.wordpress com/2011/02/09/oficjalna-lista-koszernych-produktow-dostepnych-w-polsce/)
  (http://www.polskawalczaca com/viewtopic.php?p=39849)
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/01/27/le-pen-davos-zjazdem-globalistow-przeciwko-ludziom/
  (http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=429&start=10)

  Polubienie

 14. Ja jestem twórcą Braterstwa. Jak czytam te i takie idiotyzmy to zawsze się zastanawiam ilu z piszących to kundle piszący służbowo dla większych skundlonych zdrajców a ilu to otumanieni durnie. Po pierwsze jeden z drugim przez Ciebie żyję w kraju rządzonym przez zdrajców, kanalie, złodziei, kłamców i chamów. Po drugie durniu jeden z drugim zaproponuj coś lepszego, mądrzejszego a jak nie potrafisz to siedź cicho i słuchaj mądrzejszych, Po trzecie ja poświęciłem masę czasu, serca, zaangażowania żebyś mógł żyć w normalnym kraju. A Ty co zrobiłeś? No co? Gdybym ten czas poświęcił na pracę jaką kocham i jaka sprawia mi szczęście bym zarobił pieniądze o jakich Ty nigdy nawet nie będziesz śnił. Ale poświęciłem żebyś Ty miał lepsze życie i twoje dzieci. A Ty co zrobiłeś? Co zrobiłeś żeby twoje dzieci nie były dziadami i niewolnikami jak Ty?
  Dla trochę mądrzejszych. Po pierwsze nie przedstawiam się bo to nie ma być mój ruch tylko wszystkich. Nie zależy mi żeby się promować. Zanim się coś zacznie oceniać trzeba najpierw się zapoznać. Po drugie z tego co widzę Ty się też nie przedstawiasz. Po trzecie każdy kto chce pozna mnie jak tylko dołączy do Braterstwa. No i poproś kogoś mądrzejszego żeby Ci wytłumaczył sens tego Planu Wyzwolenia Polski. Namawiam w nim i proponuję zmianę systemu państwa. W takim przypadku nie liczą się osoby a sam system. No i najważniejsze. Jak jesteś zbyt durny żeby się odnieść merytorycznie do sprawy, nawet nie wspominając o jakichś pomysłach czy propozycjach, to po prostu siedź cicho i słuchaj mądrzejszych.

  Polubienie

 15. Godne uwagi podsumowanie na poziomie politycznym tego jak i dlaczego świat poszedł dziś w tak złym kierunku przedstawia użytkowniczka YouTube „Syrian Girl Partisan”.

  Ta młoda syryjska patriotka podała osiem powodów, dla których Nowy Porządek Świata nienawidzi Syrii i robi co tylko może, by obalić obecny rząd syryjski i zastąpić go swoimi marionetkami. Katolicy nie mogą pozwolić, by zachodnie kłamstwa i propaganda zatruły ich umysły, nie mogą też mówić, że polityka nie ma nic wspólnego z religią.

  Nowy Porządek Świata jest napędzany szalonym marzeniem całkowitego wyeliminowania Społecznego Panowania Chrystusa Króla wraz z naturalnym Bożym porządkiem świata. Oto powody podane przez syryjską dziewczynę:

  1.Syryjski Bank Centralny jest państwowy i jest kontrolowany przez państwo, aby służyć narodowej ekonomii i ludowi syryjskiemu, zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z Zachodu i Izraela, którzy narzucają prawie wszystkim narodom świata lichwiarskie pożyczki, generujące sztuczne kryzysy zadłużeniowe, przez które te narody są w istocie zniewolone.

  2.Syria nie ma długów w Międzynarodowym Funduszu Walutowym. MFW pełni funkcję policji windykacyjnej międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród stoi z dala od szponów MFW, tak jak udało się to Syrii, ale banksterów taka mądrość wcale nie zadowala.

  3.Syria zabroniła genetycznie modyfikowanych nasion, inaczej „Franken-food”, ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich obywateli. „Franken-food” oznacza kontrolę żywności, która oznacza kontrolę populacji. Oczywiście Nowy Porządek Świata faworyzuje GMO (USA narzuciły je podbitemu Irakowi).

  4.Syryjska ludność jest dobrze poinformowana o Nowym Porządku Świata, którego dominacja nad światowymi marionetkowymi politykami, poprzez think-tanki i tajne stowarzyszenia, jest otwarcie dyskutowana w syryjskich mediach i na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NPŚ, który musi ukrywać swoje operacje w ciemności.

  5.Syria ma potężne rezerwy ropy i gazu, i pracuje aby wykorzystywać je niezależnie od gigantycznych zachodnich koncernów paliwowych, takich jak Shell czy Texaco. NPŚ kocha ropę, ale nie naftową niezależność.

  6.Syria wyraźnie i jednoznacznie przeciwstawia się syjonizmowi i Izraelowi. W ostatnich latach nawet zakłamane zachodnie media reagowały na faktyczną izraelską zamianę Palestyny w mega-Gułag. Syria potępia izraelski brutalny apartheid. Oczywiście żydowskie lobby na całym świecie zjednoczy się i użyje wszystkich swoich wpływów, by położyć kres takiemu stanowczemu przeciwstawianiu się swoim izraelskich współziomków.

  7.Syria jest jednym z ostatnich świeckich muzułmańskich państw na Bliskim Wschodzie, i odmawia uznania jakiegokolwiek zwierzchnictwa wobec tych ludzi, którzy nadal uważają się za Naród Wybrany (nawet 2 tysiące lat po tym jak Wcielony Bóg, Jezus Chrystus, zaprzestał wybierania swoich ludzi przez rasę, a zaczął wybierać ich przez wiarę – por. Rz 3,4). To samo lobby wychłoszcze każdego za odmowę uznania jego religijnej i rasowej supremacji.

  8.Syria dumnie podtrzymuje i ochrania swoją polityczną i kulturową tożsamość, podczas gdy Nowy Porządek Świata usiłuje roztopić wszystkie narody (za wyjątkiem jednego) w jedną zlepioną masę trzody dla nadchodzącego Antychrysta.

  Obejrzyj oryginalny ośmiominutowy film „Syrian Girl Partisan” na YouTube, albo przeczytaj znakomite podsumowanie argentyńskiego komentatora na: http://actualidad.rt.com/expertos/salbuchi

  Jakiekolwiek by nie były wady narodów muzułmańskich, któż by nie zauważył, o ile więcej robią oni niż zepsute i dekadenckie narody zachodnie dla oporu przeciw bezbożnemu Nowemu Porządkowi Światowemu?

  Kyrie eleison.

  Bp Richard Williamson
  Tłumaczył P.P.
  http://xportal.pl
  ====================
  zapodal:
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s