Ja, Putin.


                         Obraz człowieka i polityka, który nie zgodził się na dyktat.

 

 

PZ

Reklamy

15 uwag do wpisu “Ja, Putin.

 1. znalezione w sieci

  GDZIE JEST POLSKA ?
  ” Państwo bez armii, bez banków, bez przemysłu, rolnictwa, bez ziemi nie jest państwem – jest euroregionem trzymanym za gardło przez obcych. Zachłysnęliśmy się Ameryką, ale musimy pamiętać, że aby mogła istnieć, najpierw wymordowano tubylców, a niedobitków zamknięto w rezerwatach. Taki sam los już niebawem spotka Polaków, bo z chwilą wejścia do UE Polska zniknie z mapy świata. Młodzi naiwnie wyjadą za granicę, oszołomieni rzekomym mlekiem i miodem płynącym na Zachodzie, propagowanym przez mydlane opery i kolorowe gazety dla pisuardes marzących o karierze Kopciuszka. Po latach się przyzwyczają i będzie im wstyd powiedzieć prawdę, że zamiast uciekać trzeba było przepędzić obcych i żyć spokojnie na ziemi ojców, niech inni się tułają.””Począwszy od Egiptu, a skończywszy na Ameryce, scenariusz był zawsze podobny. Żydzi pojawiali się w najbogatszym państwie i poczynali je grabić na wszystkie sposoby. Z imperium zostawał tylko szkielet, obrażali się na antysemitów i szukali następnej ofiary. Czasem rozwód odbywał się polubownie, jak np. w Egipcie – bierzcie złoto i spadajcie. Czasem kończył się w piecu, jak to miało miejsce w przypadku Niemiec. Jak będzie w Ameryce trudno przewidzieć. Nie chcę być złym prorokiem, ale jeśli kraj, który jest ostatnim na świecie sprzymierzeńcem Żydów, skarży się o 40 mld dolarów odszkodowania, to nawet Afroamerykanie tracą poczucie humoru, nie mówiąc o zwykłych ludziach, którzy mają już dość prostytucji politycznej i paranoi prawnej uprawianej przez Żydów.”

  Maciejczyk E.

  Polubienie

 2. Warto pokazywać tak prezydenta Putina przez media jemu przychylne ,jak media wrogow ludzkości ,czyli SZMULOMEDIA .
  Mnie 72-letniemu dziadkowi (nie chwalac się ) „obytemu” z forami dyskusyjnymi w sieci net Putin wydaje się być człowiekiem na stanowisku „który myśli do przodu z wyprzedzeniem „,a następnie analizuje zamiar ,wypracowuje strategie i taktykę i później działa bardzo stanowczo (po wojskowemu) ,wczesniej zasiegajac rad choćby takich jakie daja mu dobrzy doradcy , w tym minister Lawrow.
  Ja mysle.ze ROSJA DA SOBIE RADE z takim przywodca jak PUTIN z każdym wrogiem .
  Ale nie jestem pewien czy aby plk.Putin (nie slyszalem o nominacji jego na generala czy wyżej marszalka) „komus czegos” nie zaprzysiagl o czym nie wie opinia publiczna nie tylko Rosji ale i swiata.
  Nie wydaje mi się ,ze Putina można kupic „za byle jakie pieniądze ,za jakie sprzedają się inni przywódcy swiatowi ale diabel zna rozne sztuczki i nie spi okragla dobe !
  Intuicyjnie wyczuwam ,ze GLOBALISCI mogli cos obiecać jeszcze wtedy młodemu Putinowi i obiecali „cos za cos”.
  GRA GLOBALISTOW TOCZY SIE O CALA PULE !
  Ten poker za niedługi czas „się” zakończy.

  Oby w pokoju dla swiata i z rozliczeniem lotrow.

  Daj Boze !

  Polubienie

 3. Ksiadz prof.S.Trzeciak – 1936r

  „Obok narodu rdzennego jest pasozytnicze i wywrotowe plemie zydowskie, ziejace nienawiscia do wszystkiego co narodowe i polskie, pragnace te Polske zniszczyc i zaprowadzic ustroj komunistyczny…. Narod Polski pragnie zyc spokojnie na ziemi swych ojcow i zachowywac swoje narodowe i katolickie tradycje, musi jednak, jesli zginac nie chce, przeciw obcemu elementowi wystapic…. Jak walka z komunizmem jest obowiazkiem rzadu i kosciola, tak rowniez ze wzgledow samozachowawczych rzad jak i kosciol z zydostwem walczyc musi, jesli nie chce podzielic losu rzadu i kosciola w Rosji czy Hiszpanii”.

  Fragment ze strony:
  (http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=496&p=12918#p12918)

  Polubienie

 4. Cytat:
  „Ja, Putin. Obraz człowieka i polityka, który nie zgodził się na dyktat.”

  Komentarz
  Putin kolaborowal z Ameryka, Izraelem, Niemcami, Francja, Anglia etc i Putin stworzyl cieplarniane warunki dla zydostwa w Rosji i kolaboruje z syjonistyczna organizacja Chabad-Lubawicz, ktora jest jedna z glownych i wplywowych organizacji zydowskich dzialajacych w interesie MIEDZYNARODOWKI SYJONISTYCZNEJ.
  Putin kolaborowal z Ameryka, Anglia, Francja i Chinami przeciw Iranowi – vide sankcje ekonomiczne nalozone na Iran.

  Gdyby nie rosyjska baza morska w Sewastopolu na Krymie, ktora jest waznym punktem strategicznym dla Rosji podobnie jak rosyjska baza morska w Tartus (Syria) to nie byloby zadnej interwencji Rosji na Krymie – vide przypadek Serbii i Milosevica, Iraku i S.Husseina oraz Libii i M.Kaddafiego, ktorych Rosja i Putin oddali na pozarcie zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej; Iran byl zbyt silny oraz zbyt blisko obszarow, ktore zaopatruja Ameryke w rope naftowa i konflikt zbrojny z Iranem grozil odcieciem zrodel energii dla Ameryki i Europy zachodniej co doprowadziloby do chaosu w ekonomii, gospodarce, finansach etc.
  Poza tym Krym nalezal do Rosji i Rosja odebrala swoje terytorium.

  Ty „paziem” lubisz gloryfikowac swojego idola Putina i przedstawiasz go zawsze w samych superlatywach, podczas gdy Putin kolaboruje z zydostwem, zapala menore, zaklada myce, wspomaga judaizm w Rosji etc, ale tych informacji to juz nie podajesz na forum WPS co swiadczy, ze oglupiasz Polakow, podobnie jak to robi ksiadz Rydzyk w swoich mediach, ktory z kolei ukrywa zle strony KK i jego liderow.
  Ty „paziem” wpychasz Polske i Polakow w lapy Rosji i Putina, a Rydzyk wpycha Polske i Polakow w lapy Watykanu i KK – idol Rydzyka bedzie ogloszony „swietym”.
  Czy ty „paziem” tez chcesz zrobic Putina „swietym” ?

  Polubienie

 5. @401autobahn
  Zgadzam sie. Putin dla Rosji nie jest lepszy od Gorbaczewa lub Jelcyna. Obawiam sie, jego szkodliwa dzialalnosc jest wspomagana przez Zachod chodz w dziwny ale skuteczny sposob. Zachod go atakuje, atakuje ale nie po to by odsunac go od wladzy lecz by otoczyc Putina mitem genialnego obroncy Rosji. Od czasu do czasu rozdmuchuje sie jego stalinowskie podobienstwa by wzbudzic w Rosjanach jakas nadzieje i zyskac na czasie. I to tylko po to by Rosja bezpowrotnie zostala zdemoralizowana i nawet takiej nie bedzie bo zapasc demograficzna etnicznych Rosjan zrobi swoje.

  Polubienie

 6. Kiedy wy MYSLICIELE (z Bozej laski) przestaniecie się oskarzac o to czy tamto ?
  Poczekajmy na owoce Putina (pozyjom uwidim),przecież aby zwyciezyc wroga trzeba go umiec tez oczarować ..

  „Co robi zeniacz gdy chce dorwać du.e „.
  Musi umiec ja odpowiednio omotać/ująć/popiescic/przymilić się .
  Dzikie zwierze da się oswoijic ale trzeba to umiec i czynic to bardzo powoli.

  A walczyc ,to zawsze trzeba znac wszystkie sztuczki wroga i jego mentalność ,także jego bron i taktykę poznac.
  To,ze ktoś ubierze „obrzadkowa mycke” wcale nie oznacza ,ze jest się „myckonoszem” ,również zapalenie żydowskiego świecznika nie oznacza ,ze jest się Zydem lub „zydozwolennikiem” .
  Jak idziesz na zydowskie „wesele” to nie bierz ze sobą swej kapeli,tancz przy ich kapeli a jak się da to i „panne mloda przelec ” (mawiają szmule).

  Jak narazie wszyscy jesteśmy na „zydowskim weselu” i „doskonale się bawimy” !

  Wiec konczyc ze skakaniem sobie wyżej nosa (obojętnie czy garbatego lub kartoflanego),robic to co do ans należy aby nie dac się OSZMULIC czy ZESZWABIC a tym bardziej ZNIEWOLIC choćby przez Murzyna !!!

  Polubienie

 7. Gutek,

  Czy taka sama taktyke stosujesz na forum WPS, zeby sie przymilic Polakom ?

  Problem jest w tym, ze kolaboracja Putina z zydostwem nie przynosi korzysci dla wiekszosci Rosjan i podobnie jest we wszystkich krajach swiata – vide historia ostatnich ponad 2 tysiecy lat i opinie slawych i znanych ludzi o zydach na stronie:
  (http://www.polskawalczaca com/viewtopic.php?t=4929)

  POZNAJ ZYDA
  (http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=496&sid=2b7c988d8c27565475cb1b2b4087866a)

  Polubienie

 8. @401autobahn
  Zgadzam sie. Putin dla Rosji nie jest lepszy od Gorbaczewa lub Jelcyna.
  – naprawdę? a Rosjanie są innego zdania. I co, polaczku ty na to?

  Zachod go atakuje, atakuje ale nie po to by odsunac go od wladzy […]

  – a co ma Zachód do odsuwania w Rosji? no co? co to takiego jest ten Zachód, że miałby kogokolwiek odsuwać? niby dlaczego? na jakiej podstawie? i JAKIM PRAWEM???, no powiedz, polaczku.

  Od czasu do czasu rozdmuchuje sie jego stalinowskie podobienstwa by wzbudzic w Rosjanach jakas nadzieje i zyskac na czasie.

  – nadzieje Zachód rozbudza w Rosjanach Stalinem? jak to? przecież Stalin to według Zachodu to samo co Hycler. Czyżbyś sugerował, że Hycler rozbudzał by także obecnie nadzieje w ludziach na Zachodzie? A co to byłyby za nadzieje? no?!?

  I to tylko po to by Rosja bezpowrotnie zostala zdemoralizowana i nawet takiej nie bedzie bo zapasc demograficzna etnicznych Rosjan zrobi swoje.

  – lepiej martw się, polaczku, co się u nas dzieje. Dzieci są molestowane seksualnie w przedszkolach i nazywa się to „wychowaniem seksualnym” – chyba na pedalców i lesbije! W Rosji Putin podpisał ustawy chroniące niewinność dzieci rosyjskich i nie wolno tam promować pedalstwa ani pornografii wśród nieletnich. A u nas pani w przedszkolu będzie uczyć chłopców i dziewczynki masturbacji!!!!!!!!!!!!!!!
  Gdzie są tu prawa ludzkie naszych polskich dzieci? Gdzie ochrona ich niewinności? Gdzie ochrona ich życia prywatnego? Ich intymności? No gdzie, polaczku?

  Putin jest znakiem opatrzności dla Rosjan. A że współpracuje z innymi krajami, to przecież dobrze. A co chciałbyś, polaczku, żeby Putin robił wszędzie wojnę tak, jak robi to USSA?

  Zachód jest degeneratem i jego polityka jest polityką degenerata-desperata. Zachód nie ma ludzkości nic do zaoferowania. Zupełnie nic.

  Rosja będzie przewodzić światu, czy się to komu podoba czy nie. Rosja ma potencjał duchowy, czego innym narodom brak. Polacy kiedyś też taki potencjał duchowy mieli, ale się sprzedali Zachodowi niczym dziwka. A teraz nasz? rząd stręczy nasze państwo i naszych obywateli niczym sutener dziwki frajerom z Zachodu. Hańba na nas za to spada. I wielkie nieszczęście nam się przydarzy. Jeżeli Polacy nie wrócą do swoich słowiańskich korzeni i nie zwrócą sie w stronę Braci Słowian, to Polacy przestaną istnieć jako Naród. I to na własne życzenie.

  Polubienie

 9. Powiem SZCZERZE :
  Ja nie potrzebuje się do nikogo przymilać (za stary już jestem) i WALE/SYPIE ludziom prosto w oczy i do mózgu, to co doswiadczylem w swoim 72-letnim zyciu.
  Tak z Zydami ,jak i Niemcami , takze z ich mieszana krwia i slugusami (od munduru po cywilne szmaty)miałem wiele do czynienia gdy byłem w wieku produkcyjnym i nigdy nie dalem im „za wygrana”.
  Te dwa narody o wygorowanym mniemaniu i pysze sa zakala tego swiata ,dziewiecdziesiat procent ZLA na tym swiecie od nich pochodzi.
  Wybitnie potrafią się PRZEISTACZAC ,zmieniac nazwiska i tozsamosc,ugrupowania,zrzeszenia az po partie polityczne (tam już wybitne SZUJE GRASUJA) aby tylko osiagnac swój cel !

  Celem ich jest PANOWANIE nie tylko nad każdym narodem ale ich grabienie wszelkimi metodami/sposobami lacznie z religiami,ktore we większości oni stworzyli i „zreformowali” widzac ze dotychczasowe ustalenia w nich WALA SIE !

  To samo z ustrojami,jakie na przestrzeni wiekow swiatu fundowali.
  To faktycznie z nich wyrosły PLEMIONA ZMIJOWE i DZIECI DIABLA – sa dowody na to ,a fakty w każdym czasie i miejscu na to można podawac.

  NIGDY CZLOWIEKU (obojętnie jakiej rasy ) NIE LICZ,ZE W ZYDZIE lub NIEMCU BEDZIESZ MIAL DOBREGO PRZYJACIELA !
  Nawet sluzac im po czasie zostaniesz „załatwiony” (!),
  gdy ciebie potrzebują sa bardzo „PRZYMILNI,SERDECZNI,wpost bogowie,
  diabel z nich wychodzi gdy ty zorientujesz sie kim faktycznie sa i do czego zmierzają.

  Dlatego uważam,ze PUTIN JEST NA ETAPIE GDY ZYDZI ZACZELI GO DOSWIADCZAC, a on szuka ratunku tak dla siebie jak i rosyjskiego narodu , wiec „wzial się za ich brody i pejsy” teraz jako „rozwiedczyk” musi ich jak szczupaki wylawiac i w tym pomoga mu ROSJANIE-SLOWIANIE,jest ich więcej niż plemiennych szmuli.

  Zyda i Niemca latwo rozpoznać,jest na to wiele sposobow i na przykład ,jednym z nich jest :
  „DAJ ZYDOWI a potem SPROBUJ TO ODZYSKAC” .

  Dlatego tez nam dziadkom nic już nie pozostalo jak pouczać młodszych od siebie choćby wlasnie w tym „POZNAJ ZYDA” ,ja dodam POZNAJ TEZ NIEMCA,choc ten jest mniej sprytny od Zyda .
  Na wielu portalach niby polskich i wybitnie prowokacyjnych i co ciekawe NIENARUSZALNYCH/NIEPRZEMAKALNYCH robia POLAKOW w bambuko ,zorientowanych natychmiast banuja ,bo wiedza,ze gdy się MADRZY POLACY DOGADAJA to nie tylko portal i tuba agenciakow padnie ale i SZMULO-SZWABOM dobiorą się do du.y,ludzie zadżumieni wroca do normalnych zmyslow !
  Wiec uwaga na portale niezniszczalne ,w dodatku z pl po kropce,bywa i po com !!!
  Które to portale sa nie będę publicznie wymienial,niech napisze do mnie to mu wskaze.

  Powodzenia Panie Maciejczyk,szkoda ze nasze spotkanie w Kolorado nie doszło do skutku ale miedzy innymi dlatego ,ze wlasnie „Zydzi barykadę na drodze nam postawili”, a mnie anioł stroz strzeże i to bardzo długo,daj Boze dalej.
  Nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo jak choćby to,ze niektórzy Sp. Andrzeja Leppera dopiero po śmierci zaczynają doceniać ale gdy zyl nawet dziesięciu nie poszlo za nim ,wręcz przeciwnie w najbliższym gronie „PSY ZAJACA ZJADLY”.
  FAKTY MOWIA – NIE MA WSROD ZYWYCH BOHATEROW,NAWET NA WOJNIE ale za to jest OGROMNA ILOSC TCHORZY POZORUJACH NA BOHATEROW (często chowających się pod babska spodnica).

  Tak jest i w każdym ZRZESZENIU POLAKOW nawet na forach ,gdzie każdy MADRY POLAK ma opieke 2 kapusiow !

  A teraz przypatrzcie się najbliższym prosto w oczy ,nawet własnej zonie/mezowi i „kolesiom”.

  POWODZENIA W ROZPOZNANIU – „KTO JEST KTO ”

  ZYCZY
  Gutek – stary zolnierz

  Polubienie

 10. Marsie, zwany autostradą 401 donikąd, czyli waszyngtońska szczekaczko o zdegenerowanym przez hamburgery mózgu,

  widzę, że twemu ahistorycznemu bełkotowi w sukurs przyszedł niejaki Chutor1, co to nie widzi różnicy między masońsko-alkoholiczną wyprzedażą Rosji przez Gorbaczowa i Jelcyna, a jej restytucją przez Putina i jego ekipę.

  Żyd międzynarodowy uważać chciałby siebie za najinteligentniejszego i najbardziej przebiegłego i dlatego przeżyć nie może, że Putin, który a to zapalił świeczkę, a to włożył myckę, naglę wziął za mordę żydowskich oligarchów i zaprzągł ich do wozu, aby ciągnęli go solidarnie z tymi, których chcieliby tylko okradać. Zbyt zadufanych o swej potędze wygonił z Rosji, albo sami spieprzyli( jak Bieriezowski, ale i tak dosięgnęła go ręka „ludowej” sprawiedliwości ), aby nie podzielić losu „cudownego dziecka żydowskiej pierestrojki”- Chodorkowskiego, albo powsadzał ich do pierdla lub postawił do pionu jak niejakiego Deripaskę i innych „nowych ruskich”

  Z tą „marsową”analizą putinowskiej „zdrady” wobec Serbii, Iraku, Libii itd., to prawdziwa komedia, bo zdegenerowany umysł marsjański nie pojmuje, że prawdziwy wódz przyjmuje walkę na swoich warunkach i na przez siebie określonym polu bitwy, a nie na warunkach wroga. Tym różni się wybitny strateg od zwykłego watażki, a z takim chciałby mieć do czynienia tzw. zachód ( w którym bezgranicznie zakochany jest zagubiony intelektualnie mars).Z kłamstwem w sprawie Iranu nie warto nawet dyskutować, gdyż bez poparcia Rosji i Chin Iranu już by nie było, a durny marsjanin coś tam plecie o zdradzie Rosji i potędze Iranu.

  Nie chce mi się z waszyngtońską matrioszką zwaną „autostradą 401 donikąd” polemizować w sprawie Lubawiczerów, bo wystarczy zapoznać się jak Putin, niemal jak Salomon, postanowił w sprawie chasydzkiego księgozbioru Schneersohna, aby ocenić i uszanować narodowy i państwowy geniusz W.Putina.

  Zbyt mały rozum marsjańsko-autostradowy tego nie pojmuje, a wtedy gdy ma przebłysk i coś łapie, to piana wychodzi mu na usta przyzwyczajone do wygłaszania komunałów o dzieciach diabła i Polsce potęęęężnej przez nadęcie historyczne rodem z bajek skonfrontowanej z konsekwentną, acz nie bez załamań państwowo-narodowa linią Rosji historycznej.

  Uzmysławianie Polakom cierpkiej prawdy o ich historii i straconych szansach i zalecanie im budowy państwa na realiach i pracy organicznej, a nie na mitach i mesjanistycznych urojeniach – marsjański półgłówek uważa za putinowską agenturę.

  Marsjański frustrata ma coś z zagubionego intelektu H.Pająka, dotkniętego chorobą Putina zaszczepioną mu przez waszyngtońskich suflerów.

  Polubienie

 11. 15 styczcznia odpisałem Marsiowi:

  „zjudaizowana Ameryka w tym swym zacięciu, w niszczeniu komunistycznej Rosji (plus pozostałych państw Ukł.Warsz.) nie wzięła jednego pod uwagę,
  że ta planowo niszczona i upodlona,
  mogła by w przyszłości odrodzić się już w nowej, równie prymitywnej jak USA, formie…

  Bo za taką, tak naprawdę, ukrywającą się dziś za fasadą z prawosławia, można uznać nowy twór – Rossiya,
  tylko że ten spłodzony, pośrednio przez USA – frankenstein, tak łatwo zniszczyć już nie będzie…”

  A teraz zacyt. Pana P.Ziemińskiego.: „Marsjański frustrata ma coś z zagubionego intelektu H.Pająka, dotkniętego chorobą Putina zaszczepioną mu przez waszyngtońskich suflerów.”

  Mnie żadne „waszyngtony” nic tam nie szczepiły… Jestem pionek, wolny elektron przesuwany jak całe moje pokolenia ostatniego wyżu demograficznego z kraju do kraju „niewidzialnymi” siłami skurwiałego pseudo-rynku…
  A jednocześnie który, raz, ma czelność myśleć samodzielnie,
  a dwa, który zdania (patrz wyżej) co do dzisiejszej, TAK SAMO ZLIBERALIZOWANEJ JAK USrael (czytaj sprostytułowanej przez Pieniądź) – Rossiyi, i jej marionetkowego-lidera Putina, nie zamierza w ogóle zmieniać…

  U Marsia, dosłownie, śmieszy mnie jego uproszczona „wiedza”, poprzez oczytanie się „waszyngtońską”, odpowiednio wcześniej spreparowaną anty-komunistycznie (socjalistycznie) nastawioną literaturą na temat historii KOMUNIZMU w ZSRR.
  Z kolei zaś u P.Z., zachłyśnięcie się pseudo-komunistą, następnie „cudownie” nawróconym na liberalizm – osobą Putina.

  cyt. Marsa : „Zachod go (Putina) atakuje, atakuje ale nie po to by odsunac go od wladzy […]”

  Wprawdzie Marsio, nieświadomie zresztą, puszcza na WPS dużo śmierdzących „waszyńgtońskich” bąków co do historii, istoty i znaczenia dla dziejów całej sławiańczyzny systemu „komunistycznego” – to jednak muszę przyznać, że ta powyższa uwaga wyszła mu wyjątkowo TRAFNIE!!! …
  Bo tak się dziwnie składa, ale Putin, uczestnik szczytów G7+Russia, to dokładnie ta sama Liga…
  Zaś każdy, kto faktycznie orientuje się w dziejach komunizmu w ZSRR – to obecną politykę Putina z łatwością może przyrównać do tej, którą prowadzili trockiści w latach 20 – tych XXw. Którzy to z ZSRR chcieli stworzyć jedynie „wydobywczą bazę surowców energetycznych” dla głównie uprzemysłowionych krajów zachodnich, a którą w końcu udało się skutecznie przerwać dopiero …Stalinowi.

  Kontynuując „marsowy” wątek, gdyby jednak założyć, że kiedyś doszłoby do kolejnego zbrojnego konfliktu światowego między „Zachodem” a Rosją
  – to jestem już teraz (nie)święcie przekonany, że otworzyłoby to tylko kolejną, doskonalą zresztą okazję w kierunku powtórnego w dziejach Europy, odrodzeniu się idei komunistycznych…

  I wydaje mnie się, że to ta powyższa uwaga, tj. widmo możliwej rewitalizacji „idei” komunistycznych w tej części świata za sprwa szerszego zbrojnego konfliktu, stanowi jedyny powód, który skutecznie paraliżuje obecnie ruchy mocarstw, a dokładniej OLIGARCHÓW FINANSOWYCH (czyt. kapłanów Mamona, tak na Zachodzie, jak i w „putinowskiej” Rosji….) tymi mocarstwami ZARZĄDZAJĄCYMI…

  „Zachod go (Putina) atakuje, atakuje ale nie po to by odsunac go od wladzy […]”

  LECZ PO TO – ABY SPROWOKOWAĆ GO (PUTINA) DO ZAWIĄZANIA MOCNIEJSZEGO I PRZEDE WSZYSTKIM TRWALSZEGO SOJUSZU („BOŻEGO elitarystycznego POKOJU”) MIĘDZY TAKIMI SAMYMI MAMONISTYCZNYMI CIURAMI OKUPUJĄCYMI SPOŁECZEŃSTWA, TAK NA ZACHODZIE JAK I WSCHODZIE Europy…
  A WSZYSTKO TO rzecz jasna W IMIĘ WALKI Z „BEZBOŻNYMI” KOMUNISTYCZNYMI (CZY TO STALINOWSKIMI, CZY SŁAWIAŃSKIMI) KONCEPCJAMI POLITYCZNO-SPOŁECZNO-EKONOMICZNYMI …

  Polubienie

 12. Polszewiku „paziem”,

  System Putina jest tak samo skorumpowany jak system Jelcyna. Poza tym Jelcyn wyznaczyl Putina na swoje stanowisko prezydenta „Rosji” (ZSRR”bis”) i to ukazuje powiazania mafijne bylych komunistow i KGB-stow.
  Twoja argumentacja „paziem” w obronie Putina jest tak glupia, ze demaskuje twoje zaslepienie i belkot, ktory jest pozbawiony logiki.

  „Dzieci z Leningradzkiego” – film dokumentalny z 2012r jest bardziej wymowny niz twoj polszewicki belkot gloryfikujacy bandyte, oszusta i zlodzieja Putina.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s