Ukraina – szok i przerażenie. We Lwowie mordują Rosjan !


a010

Chcę wam opowiedzieć historię, która pogrążyła w szoku moją rodzinę. Mam przyjaciela, na imię ma Witalij. Jest on byłym pracownikiem milicji. Wiek 64 lata. Dzisiaj rankiem zadzwonił do mnie na komórkę i, szlochając, opowiedział co następuje: jego przyjaciel mieszka we Lwowie, także jest byłym pracownikiem milicji. Mieszka z synem i matką. Tak więc ten przyjaciel zadzwonił do Witalija wczoraj wieczorem. Płakał. I mówił o tym, żebyśmy my w Doniecku nie wierzyli ani jednemu słowu nazistów, którzy doszli do władzy. Mówił, że po Lwoawie grasują prawdziwi faszyści. Z bronią.

Ostatnio odcięli głowę żywemu, byłemu pracownikowi milicji, podpułkownikowi Pietrienko. I rzucali i kopali tę głowę przez kilka godzin na linii tramwajowej w centrum Lwowa. Powiedział, że we Lwowie naprawdę zabijają i rżną Rosjan. Głównie byłych milicjantów i wojskowych. 

Rosjanie ze Lwowa masowo wyjeżdżają. Głównie na Zakarpacie ponieważ boją się jechać na wschód przez Kijów. Opowiedział on Witalijowi o tym, że do jego domu przychodzili ci sami faszyści i interesowali się dlaczego syn nie wstępuje do Gwardii Narodowej. Grozili fizyczną rozprawą. Syna natychmiast wysłał do Polski. A wczoraj po południu znowu odwiedzili go nacjonaliści. Pobili go. Torturowali. Chcieli się dowiedzieć gdzie jest syn. Odeszli ale obiecali wrócić. Powiedział, że prawdopodobnie go zabiją. On nie może wyjechać ze Lwowa ponieważ opiekuje się matką, która ma 90 lat. I oto zadzwonił on dzisiaj do Witalija o drugiej w nocy. Powiedział, że w jego mieszkaniu wyłamują drzwi…Powiedział tylko-”żegnaj przyjacielu!” i połączenie zostało przerwane. Witalij nie spał całą noc. Próbował dodzwonić się do swojego przyjaciela. Ale telefon był wyłączony. Witalij zadzwonił do mnie i, szlochając, wszystko opowiedział. Zaczęliśmy się zastanawiać co można zrobić i w tym momencie zadzwonił Witalij. Powiedział, że jego przyjaciel ze Lwwa powtórnie się połączył. I że znajduje się on w odległości 350 kilometrów od Lwowa. Opowiedział, że kiedy naziści wywlekli go z mieszkania na ulicę, a było ich pięciu, ktoś wtedy zadzwonił do nich. I naziści zaczęli dyskusje nad otrzymaną przez telefon informacją. Zajęli się dyskusją. Na szczęście miał w kieszeni kluczyki od samochodu, który stał niedaleko. Mówił, że nawet nie pamięta jak znalazł się w samochodzie. W takim był napięciu. Doszedł do siebie kiedy był już poza Lwoawem. Miał szczęście ponieważ naziści, jak się wydaje, byli bez samochodu. W rezultacie człowiek jest bez dokumentów. Dobrze, że ma jakieś pienniądze na benzynę. Jedzie na Zakarpacie, w domu pozostała matka w wieku 90 lat. Oto co się dzieje we Lwowie. A sprzedajne media o tym nie mówią i nie piszą. Wydaje się, że coś takiego czeka i Donbas. W Donbasie represje także są w pełnym rozkwicie. Nowo mianowany przez juntę gubernator okręgu donieckiego, gauleiter Taruta, także działa jak prawdziwy faszysta. Ludzi, którzy wychodzą na wiece, nazywa masą. Sprowadził milicjantów z innych okręgów ażeby oni nas bili, kaleczyli i aresztowali. Ponieważ na swoich, według jego słów, nie może liczyć. Zakazano wieców. Nazywają nas rosyjskimi turystami, którzy idą na wiece za pieniądze. Donbasowi, a zwłaszcza Donieckowi, jest coraz ciężej. Oligarcha Taruta to prawdziwy przestępca! Niech będzie przeklęty!

Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-szok-przerazenie-lwowie-morduja-rosjan-2014-03?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ukraina-szok-przerazenie-lwowie-morduja-rosjan

http://3rm.info/44811-shok-i-uzhas-vo-lvove-ubivayut-russkih-no-smi-molchat.html

Data publikacji: 22.03.2014

Przekład: RX

Reklamy

12 uwag do wpisu “Ukraina – szok i przerażenie. We Lwowie mordują Rosjan !

 1. To już sa porachunki lokalne „wladza sprawowana na bylej władzy”.
  To było ,jest i będzie .
  To także sygnal dla nas Polakow aby uwazac z kim mamy do czynienia .
  W Polsce od dawna przygotowywany jest „SZMULOSZWABSKI MAJDAN” krok po kroku z niemiecka precyzja i zydowskim sprytem.

  Polubienie

 2. Tak historia ludzi uczy ale czy młodzi ja znaja ,kiedy nie tylko jest falszowana ale nawet w szkołach ograniczana !
  Już w Polsce przyjmowani sa uchodzcy z Ukrainy i to na odpowiednich warunkach i zapewnionym bycie.
  Nic dobrego to dla nas Polakow nie wrozy.

  Polubienie

 3. Warto analizować psychikę narodu ukraińskiego.
  Kto ich zna wie do czego sa zdolni.

  Lwowiaki nie dajcie się ,za czuprynę targac !

  Kijow daja a lwow kaza sobie nalapac.

  Polubienie

 4. W związku z tym ,ze na prawym marginesie (najnowsze komentarze) nie pojawil się zapis o dokonanym poscie w dziale „DEKLARACJA SUWERENNOSCI” mój post-apel ,
  pytam :
  DLACZEGO ?
  Czyzby deklaracja nie była wazna ???
  Czekam na odpowiedz admina i zarządu – „co jest grane” ?

  Uwazam,ze wlasnie DEKLARACJA SUWERENNOSCI winna być podstawa do działalności Stowarzyszenia Wiernych Polsce Suwerennej !
  Zobaczcie w tym dziale tematycznym kiedy tam była ostatnia i jak „mikra dyskusja”.

  A może była lecz nie została ukazana ???

  Polubienie

 5. Cytuję ze swego artykułu Co nam przygotowują „słowiańscy bracia zza Sanu”? umieszczonego na http://markglogg.eu/?p=755 . Ilustrację rozkładu „sił państwowotwórczych Tryzuba” zamieszczę w oddzielnym wpisie, bo tu nie potrafię ilustracji wklejać.

  MG

  3. Prawy „ząb” Tryzuba też przypomina skrzydło „anioła stróża”, tym razem w formie Związku Rad Sowieckich Żydów (UCSJ). Ten założony już w 1970 roku w Waszyngtonie Związek Rad ma za zadanie „eksponować naruszenia Praw Człowieka oraz zbrodnie nienawiści”. Wypełniając to swe programowe zadanie, 23 ukraińskich żydowskich „biznesmenów, menadżerów, osób publicznych, uczonych i nauczycieli, artystów i muzyków” w dniu 5 marca 2014 wystosowało „List otwarty Żydów ukraińskich do prezydenta FR Putina” (dez)informując go że, cytuję „Rosyjskojęzyczni obywatele Ukrainy nie są poniżani i nie są dyskryminowani, ich prawa obywatelskie nie są ograniczane. Pogłoski o „forsownej ukrainizacji” oraz o „zakazach rosyjskiego języka”, które są tak powszechne w rosyjskich mediach, obciążają głowy tych, którzy je wymyślili … My stanowczo wzywamy Was do nie ingerencji w wewnętrzne sprawy Ukrainy”. Jak napisałem to w tekście anglojęzycznym, „to oznacza, że ukraiński, żydowski establishment, zorganizowany w USA w UCSJ, kategorycznie żąda od Rosji by trzymała się z dala od Rosjan zamieszkujących Ukrainę. Ten limes (dosł. skraj, granica) Europy” jest ewidentnie traktowany jako “réserve de chasse” (rezerwat myśliwski) nie tylko dla biskupów Kościoła greko-katolickiego, ale i dla Związku Rad Żydów (post)Sowieckich /[iv]/.

  Odnośnie poczynań tych Radzieckich Żydów, to w roku 2005 byłem świadkiem, na konferencji „Syjonizm jako największe zagrożenie dla nowoczesnej cywilizacji” na uniwersytecie МАУП w Kijowie, jak „etatowy” amerykański antysemita David Duke wygłosił przemówienie, oskarżając właśnie ten rodzaj Żydów o umyślne spowodowanie na Ukrainie (tej wschodniej bo nie zachodniej, podówczas należącej do Polski) sławnego Głodomoru lat 1930-32. I coś na to wygląda, że ten ówczesny wyczyn zgromadzeni w UCSJ Żydzi obecnie próbują powtórzyć. Z informacji od mego znajomego, który telefonicznie się komunikował 2 tygodnie temu z Kijowem wynika, że aktualnie jest tam panika wojenna i że „wolni spekulanci” podbili aż trzykrotnie ceny żywności. Także i inne źródła podają, że Wschodniej Ukrainie może w najbliższym czasie zagrozić głód, jako że jest ona całkowicie uzależniona gospodarczo od Rosji – od kontaktów z którą odcięła Ukrainę, w znacznym stopniu złożona z super-bogatych Żydów, obecna władza w Kijowie.

  Polubienie

 6. Z tym podzialem Zydow to roznie pisza ,jedni tacy ,drudzy jeszcze inni,zas Zydowki ponoc w poprzek maja……. ale niektóre ladne sa i chlopy nie-Zydzi na to się biora.
  Najgorzej jak taki Ukrainiec ozeni się z Zydowka ,to widzicie co się teraz porobilo,leje jeden drugigo i nawet nie wi za co.

  Jo se tak mysle,ze jak by na ta Ukraine tyroz Chincykow puscil,to lone by wszyckich pogodzily,to robotny narod jak mrowki.
  Podaja,ze to może być ,ze one nie tylko te psiojadki zakladaja ale i w polu umio robic a na Ukrainie ziemio zyzno.
  Może i bydzie spokoj jak się już ich wiency osiedli tych Chincykow na Ukrainie ale jak widzicie o nich spokoj w tel-a-wizji,pewnikiem jest co na zecy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s