Co nam przygotowują „słowiańscy bracia zza Sanu”?


Co nam przygotowują „słowiańscy bracia zza Sanu”?

Dr Marek Głogoczowski

Polakom … zrobimy drugi Katyń” (to słowa Dmitrija Jarosza /[i]/ -przywódcy “Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahniobokiem – przywódcą partii “Swoboda ” http://wesservic.livejournal.com/851729.html.

Podobny plan eksterminacji, zamieszkujących Ukrainę Rosjan przedstawił Borys Fiłatov, nie znający języka ukraińskiego kijowski oligarcha, który 4 marca br. przez nowe władze Ukrainy mianowany został gubernatorem regionu Dniepropietrowskiego. Na swym facebooku przedstawił on taką oto propozycję zaspokojenia potrzeby bezpieczeństwa mieszkańców Krymu: Нужно давать мразям любые обещания, гарантии и идти на любые уступки. … А вешать… Вешать их надо потом. (Trzeba swołoczy wszystko przyrzec i dawać gwarancje … a wieszać … wieszać będziemy później.) W szczególności tenże Fiłatow zauważył „Jestem dumny z Bandery. Zwłaszcza gdy widzę, jak ludzie są gotowi umierać pod czerwono-czarną flagą” (i zapewne z tego powodu przeczekał on w Izraelu najbardziej „gorący” na Majdanie okres w styczniu-lutym br. – MG)

Kim zatem są ci „banderowcy”, których tak uwielbiają nowe władze w Kijowie, gorąco popierane przez władze w Warszawie /[ii]/? Kilka dni temu zrobiłem, w języku angielskim – czyli obecnie drugim języku oficjalnych obwieszczeń kijowskiego rządu – grafik sił stojących za ukraińską juntą. Mój ‘comrade in arms’ Izrael Szamir rozpowszechnił ten artystycznie wykonany grafik wśród bodajże dwóch (lub więcej) tysięcy czytelników jego [shamireaders] forum, więc wypada mi go rozpowszechnić także wśród kilkuset odbiorców mych e-listów w języku „priwislanskiego okraju”.

Poniżej zestaw sił fizycznych, ekonomicznych oraz duchowych wspierających poczynania wojowniczego „Tryzuba” Ukrainy

(opracowanie artystyczne © MG; do rozpowszechniania pod warunkiem podaniem źródła, oryginał patrz http://markglogg.eu/?p=733)

Trilateral Commission 2

Fig. 1. Jak widać na powyższej ilustracji, godło narodowe obecnej Ukrainy, nawiązujące do tej efemerycznej lat 1918-20, to „Tryzub z dodatkowym, skierowanym w dół („ku ziemi”) zębem”, będącym podporą „3 zębów” skierowanych ku górze.

Dalej proszę czytać na http://markglogg.eu/?p=755 . Przytoczę jeszcze kończący powyższy artykuł dowcip, jaki dziś krąży w Moskwie:

Izraelski prezydent Szymon Peres pyta się prezydenta Rosji:

Władymirze, czy ty masz żydowskich przodków?

Putin odpowiada:

Szymonie, skąd taka myśl u ciebie?

Peres: Spowodowałeś, że USA zapłaciło pięć miliardów dolarów za przyłączenie Krymu do Rosji. Nawet dla Żyda to niewiarygodne przedsięwzięcie!

Post Scriptum. Zaczynają wychodzić na jaw szczegóły „bezbolesnego” przejęcia rymu przez FR. W istocie NATO przy pomocy panislamskiej organizacji Hizb-ut-Tahrir planowało 3 marca (nie wcześniej, bo musiało mieć na to zgodę nowych władz w Kijowie oraz ukraińskiego garnizonu na Krymie, którego nowy dowódca admirał Bierezowski, zapewne wiedząc o tym planie, w dzień po swej nominacji 1 marca zrejterował do Republiki Krymskiej) przejęcie arsenałów broni na Krymie i wywołanie powszechnego rozlewu krwi. Udaremniły jednak tę super-operację „zielone człowieczki z bronią”, które właśnie 1 marca „wyrosły spod ziemi” w Symferopolu i w okolicach lokalnych zbrojowni. Czytaj http://www.mk.ru/politics/article/2014/03/21/1002049-kryimskie-tataryi-raskololis-protivnik-medzhlisa-rasskazal-o-krovavom-stsenarii.html)

Reklamy

25 uwag do wpisu “Co nam przygotowują „słowiańscy bracia zza Sanu”?

 1. I jeszcze jedna supozycja. Te “zielone człowieczki z bronią” to prawdopodobnie byli zbiegli na Krym z Kijowa, zdelegalizowani przez juntę Berkutowcy, pod koniec lutego zaprzysiężeni przez rząd Krymu (wraz z wydanymi im rosyjskimi paszportami) co i w Polsce pokazywała telewizja. A admirał Bierezowski, w ciągu jedynego dnia swego oficjalnego urzędowania na Krymie, zapewne kazał im wydać broń oraz ukraińskie mundury bojowe, z których odpruli insygnia. Ponieważ tych kilkudziesięciu “zielonych człowieczków” w swej większości znało ukraiński, z łatwością im przyszło przekonywać inne, oficjalne ukraińskie jednostki wojskowe, by się poddały lub siedziały cicho w koszarach – część ich oficerów też przecież była w spisku Bierezowskiego.

  No i w takim razie Putin nie kłamał, gdy oficjalnie stwierdził, że “zielone człowieczki” to nie były jednostki wojsk FR.

  Po pani poseł Matwieno, wymienianej powyżej, ten admirał Bierezowski to kolejny bohater wojny Rossiji z NATO. I on chyba trzyma obecnie cały Krym w wojskowej garści, bo Ruskie zrobiły z niego bodajże głównodowodzącego Floty Czarnomorskiej.

  Polubienie

 2. Nie sądzę, by zielone ludziki byli zbiegłymi z Krymu berkutowcami.
  Dzień po dniu na kanale Rossija24 oglądałem to co się działo na Ukrainie i jestem przekonany, że owe zielone ludziki byli żołnierzami ukraińskiej jednostki wojskowej stacjonującej w stolicy Krymu i doskonale się orientowali w tym co się tam dzień po dniu działo i na co się zanosiło . Chłopcy, że byli Rosjanami ( tak jak większość mieszkańców Krymu) widząc że Tatarzy biorą się za opanowanie siedziby administracji ( taka demonstracja i próba zajęcia budynku miała miejsce), ale z racji (dosyć słabego) oporu innych demonstrujących (Rosjan) nie do końca się udała, wyrwali się wieczorem z koszar i zajęli budynek rządowy już z bronią w ręku, a od rana wpuszczała do niego jedynie posłów rosyjskich którzy tego właśnie dnia uchwalili referendum na 30 marca.
  Tatarzy wiedzieli, że z uzbrojonymi Rosjanami wspieranymi już bardzo mocno przez mieszkańców i samych posłów sobie nie poradzą i ich demonstracje wygasły.
  Zaraz też na Krymie pojawiła się nieoficjalna delegacja rady federacyjnej z jej szefową ( nie jestem pewien czy w składzie nie było Żirynowskiego) co w znaczący sposób wzmocniło separatystów którzy wyznaczyli nowy termin referendum na 16 marca

  k

  j

  Polubienie

 3. cyt: „Polakom … zrobimy drugi Katyń”

  I to nie efekt przejęzyczenia, będzie wtedy to, dosłownie …DRUGI KATYŃ!

  cyt: „[ii] Białoruski komentator polskiego pochodzenia Mikołaj Maliszewski, tekst niedawnego artykułu „Tragedia wołyńska: trudno wierzyć Polakom” kończy stwierdzeniem:
  „Trudno wierzyć Polakom, gdy oni twierdzą, że w kwestii Katynia ich interesuje tylko prawda, a nie polityka. A w tym samym czasie w stosunkach z Ukrainą oni odwracają się od prawdy i to w imię polityki”.”

  Tych, których naprawdę interesuje PRAWDA – a NIE POLITYKA, jest tym bardziej trudno uwierzyć „naszym” reprezentujacym nas Polakom-rodakom, lubującym się w półprawdach czy pseudo-narodowej polityce, ponieważ na ich nieszczęście, obie te zbrodnie, tak wołyńska jak i ta „katyńska”, mają ten sam wspólny korzeń…
  Gdyż tak się składa, ale rzeź wołyńska jest li tylko kontynuacją wcześniejszej „zbrodni katyńskiej”…
  Do „zbrodni katyńskiej” doszło w drugiej połowie 1941 roku (tj. po sukcesie ataku Niemiec na ZSRR, kiedy to przejęli w radzieckich obozach pozostawionych przez ewakuujących się Rosjan, kilkanaście tysięcy ŻYWYCH polskich jeńców), jako następstwa realizacji planu Akcji AB, czyli programowej eksterminacji Inteligencji polskiej, wspólnie przez oddziały niemieckie SS oraz ukraińskie OUN.
  Dopiero w 1943 roku, kiedy to Niemcom na dobre zaczynał się załamywać front wschodni, jedną z desek ratunku była chęć poróżnienia Sojuszników poprzez ekshumację mogił katyńskich, do których w międzyczasie, tak tylko dla wzmocnienia efektu skali sowieckiej zbrodni, przetransportowano ciała pomordowanych wcześniej Polaków przez SS i OUN.

  Tu koniecznie należy nadmienić, że NKWD wiosną 1940 roku, wyłącznie ze względów politycznych (wiadomo im było już o przygotowywanych planach ataku Nimiec na ZSRR), dokonało egzykucji jedynie na blisko 3200 byłych sanacyjno-faszystowskich wojskowych, policjantach, strażnikach, itp., zatwardziałych wrogach komunistycznej ZSRR, a potraktowanych jako niebezpieczny element, który mógłby łatwo po napaści Niemiec, przejść nastepnie na stronę wroga.
  Zanim jednak doszło do koniecznej egzykucji, wielu otrzymało wcześniej propozycję współpracy. Skorzystali nieliczni.

  Polubienie

 4. Człowiek ułomną jest istotą, zawsze coś przeoczy…

  za sobą: „jest tym bardziej trudno uwierzyć “naszym” reprezentującym nas NEO-SANACYJNYM Polakom-rodakom…”

  Ale za to coś mnie się akurat w tym momencie skojarzyło, a mianowicie licząc od 1940 roku, dokładnie po 70 latach, wiosną 2010 roku, mamy tym razem za pomocą (p)rezydenckiej Tutki jako „neo-sanacynej koniecznej ofiary założycielskiej”- odnowienie przymierza z Bogiem-RUSOFOBEM…
  A mówi się, że nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki… A niech ich wszystkich San potopi…

  Polubienie

 5. Coś bardzo ciekawego napisał „dyl”. Mianowicie to i ja w trakcie konferencji „Zivie Ziemlja!” w Moskwie w grudniu 2009 byłem poinformowny, że w Katyniu w kwietniu 1940 NKWD rozstrzelało i pogrzebało tylko 3150+- 20 (podano mi cyfrę z dokładnością do 1 osoby) najbardziej zaciekłych wrogów ZSRR. O tym, że resztę rozwalili, po zajęciu obozów jenieckich w lecie 1941, Niemcy do spółki z Ukraińcami i w 1943 dorzucili do ofiar Katynia, przeczytałem po raz pierwszy dzisiaj u „dyla”.

  Podobna historia we wrześniu 1939 roku, była z pojmanymi przez Niemców jeńcami z 4 PUŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH, którego to pułku znaku, krzyża stylizowanego na swastykę, używam jako „znaku firmowego” mych tekstów. Otóż rzeczony pułk od 1 września w walkach z Niemcami wycofywał się od Cieszyna aż na linię Sanu.

  Jego ostatnie dni egzystencji Wikipedia streszcza w lakoniczny sposób:

  Został (on) częściowo rozbity po ciężkich walkach w rejonie Dzikowa Nowego. Część żołnierzy pułku dostało się do niewoli, pozostali pododdziałami weszli w skład innych jednostek walczących na tym terenie. Dzień 16 września 1939 był ostatnim dniem istnienia 4 Pułku Strzelców Podhalańskich.

  22 września 1939 r. od 73 do 100 wziętych do niewoli żołnierzy pułku zostało zamordowanych przez Niemców i ukraińskich nacjonalistów we wsi Urycz (dawne woj. lwowskie). Jeńców spalono żywcem w stodole[2].

  Z bardziej szczegółowych opracowań, do których kiedyś dotarłem, wynika że mordu tych jeńców 4pp dokonali w CAŁOŚCI NACJONALIŚCI ZACHODNIO-UKRAIŃSCY.

  Potwierdza to tezę „dyla” o współudziale (zachodnich) Ukraińców w Mordzie Katyńskim.

  I jeszcze uwaga ad info „adm” odnośnie „zielonych człowieczków” zrodzonych przez wojsko ukraińskie stacjonujące na Krymie. To bardzo dobrze, ale o tym w Polsce (i na Zachodzie) nikt nie wie. Uratowali oni Krym przed piekłem, w stylu Syrii dzisiaj, które mieli tam rozpętać NATOWcy (wysunięty w głąb Morza Czarnego Krym jest b. łatwo dostępny dla dywersantów z morza, pod osłoną floty np. tureckiej – a władze kijowskie oczywiście by dały zezwolenie na wejście tureckich jednostek na wody terytorialne Ukrainy)

  Polubienie

 6. Ale,ale jest i dobra informacja, syjoniści z Kijowa wzięli się za łby z banderowcami.
  W wyniku czego „Saszka Biłyj” „bohater” i watażka z majdana, dostal w czapę tj. w samo serce. Pewnie w rozumieniu chazarów – syjonistow, z Kijowa „murzyn zrobil swoje.”..

  Polubienie

 7. Jest potwierdzenie RT
  Notorious Ukrainian nationalist militant shot dead in police raid (GRAPHIC PHOTO)
  Notorious Ukrainian right-wing militant leader Aleksandr Muzychko, also known as Sashko Bilyi, has been shot dead during a police raid against his gang, confirmed Ukraine’s Ministry of Interior

  j

  http://rt.com/news/sashko-bily-dead-reports-013/

  Wygląda na zwykły pospolity mord

  Polubienie

 8. Wart są poczytania komentarze pod video na you tube-
  1. czy ktoś może przetłumaczyć na angielski
  2. Ta świnia jest trupem yaahu
  3 Żegnaj nazi
  i po rosyjski
  Украине то, слава. А вот ты гнида поганая. Аж запинался, на сколько страшно видать. 

  Polubienie

 9. Z Neonet24
  http://adnovum.neon24.pl/post/107588,czyszczenie-ukrainskiej-sceny-politycznej
  Jak z powyższego widać przy obecnym rozpadzie ukraińskiego państwa możliwe stało się legalne funkcjonowanie ekstremistów pokroju Aleksadra Muzyczko jak i wykonanie na nim publicznej egzekucji przez „nieznanych sprawców”. Tak więc miarą anarchii do jakiej doprowadzono w tym kraju jest właśnie to, że „nieznani sprawcy” nie muszą się kryć tak jak np. w Polsce, gdzie podobne egzekucje maskowane są dokonanym na ofiarach samobójstwem.

  Niestety, ale metoda jaką posłużono w imię walki na globalnej scenie z Rosją, może wywołać na Ukrainie bardzo podobny efekt do tego jaki obserwujemy w m.in. krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej gdzie dokonano antyrządowych rewolt zwanych „Arabską Wiosną”, z tą różnicą, że obecna anarchia jaka ma miejsce na Ukrainie dzieje się przy naszej południowo-wschodniej granicy i jednocześnie liczna mniejszość ukraińska zamieszkuje naszą strefę przygraniczną co może mieć bardzo negatywny wpływ na sytuację wewnętrzną w Polsce. Tak więc z dużym prawdopodobieństwem sytuacja na Ukrainie może się rykoszetem odbić i u nas w kraju, wywołując różne i trudne w tej chwili do oszacowania konsekwencje.

  No ale za to wszystko musimy już podziękować polskim politykom, którzy aktywnie wspierali ukraińską rewoltę. Sądzę, że stosowny rachunek, za ten stan rzeczy, do jakiego doprowadzili oni swoją nieodpowiedzialną postawą, zostanie przez wyborców im wystawiony.

  Pozdrawiam.

  Ps.

  W sztabie Gwardii Narodowej mieszczącym się w Kijowie przy ulicy Patorżyńskiego 14 trwa obecnie milicyjna rewizja.

  Przy wejściu stoi sześciu funkcjonariuszy uzbrojonych w karabiny maszynowe, którzy nie wpuszczają nikogo do środka.

  Szef sztabu Gwardii Narodowej, Władymir Wołkow poinformował, że prowadzone są tam prace śledcze, zaś milicjanci uczestniczący w nich, dokonują rewizji z rozkazu ministra MSW, Arsena Awakowa.

  Władymir Wołkow spodziewa się aresztowania.

  Przyczyn rewizji i prowadzonych prac śledczych w sztabie Gwardii Narodowej nie podano do wiadomości publicznej.

  Jak widać robi się coraz ciekawiej. Czyżby już zaczął się krystalizować jeden ośrodek władzy? Ciekawe co na to Prawy Sektor?

  1. http://www.youtube.com/watch,

  2. http://www.youtube.com/watch,

  3. http://www.youtube.com/watch,

  4. http://www.youtube.com/watch,

  5. pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%82eksij_Muzyczko,

  6. pl.wikipedia.org/wiki/Prawy_Sektor,

  7. http://www.youtube.com/watch,

  8. http://www.zerohedge.com/news/2014-03-24/poland-quietly-mobilizing-its-army-reservists.

  Polubienie

 10. Prawy sektor otoczył parlament i szykuje się do szturmu?
  Ukrainian nationalists surround parliament after leader killing, threaten to storm
  Hundreds of nationalists from the Right Sector have circled the Ukrainian parliament in Kiev and threatened to storm it. The protesters demand the resignation of the interior minister after their leader Muzychko was killed in a police operation.

  Some 1,500 members of the Right Sector, which recently was revamped into a political party, have flooded the square in front of Verkhovna Rada in the Ukrainian capital on Thursday night. The radicals, who brought car tires to burn with them, are banging on the Parliament’s doors, smashing the glass parts in them.

  j

  Polubienie

 11. Obecna Ukrainą jest bardzo NIBEZPIECZNA dla krajów z nią sąsiadujących, gdyż na jej terytorium znajduje się aż 5 ELEKTROWNI ATOMOWYCH wybudowanych w czasach ZSRR + inne reaktory atomowe działające dla celów „naukowych” też wybudowanych za czasów ZSRR.

  Te ATOMOWE obiekty mogą przekształcic się w NASTĘPNYCH wiele Czernobyli WYBUCHAĆ po kolei, gdy rozgorzeje KRWAWA ukraińska WOJNA DOMOWA na jeszcze większą skale niż jest dzisiaj pomiędzy żydami PRZEBIERAŃCAMI UDAJACYCH ukrainców jak Jacyniuk czy Turczynow co DORWALI się do koryta władzy w Kijowie, a tymi prawdziwymi ukraińcami ze utworzonych FARAKCJI wewnątrz „Swobody”, „Prawego Sektora” czy „Batkiwszcziny”.
  Faktyczni Ukraincy zostali „zrobieni w konia” czyli OD-KOPNIĘCI – wystrychnięci na głuptasów frajerów brutalnie ZABIJANYCH jak Ołeksandr Muzyczko (Saszka Biały) a miejscowości Równe!

  Identycznie powtórzył się na Ukrainie SCENARIUSZ jaki już się zdążył w „Solidarności” w 1981 i 1989 roku, kiedy to ŻYDY z polskimi nazwiskami podający się za „polaków” jak ta gnidy Geremek, Mazowiecki, Kuroń … itd. wspierani tez przez żydów z zachodu WYKOPALI etnicznych Polaków od koryta władzy w Warszawie.

  Trzeba też to wziąć pod UWAGĘ, że w po dwukrotnym PRZESTRZELENIU serca faktycznego Ukrainca Ołeksandra Muzyczko(Saszki Białego) przez żydowską hordę UDAJĄCYCH Ukraińców, teraz z całą PEWNOŚCIA złapią się za łby, gdyż PRAWDZIWI ukraicy są bardziej zajadli z „Prawego sektora”, powiedzieli że się ZEMSZCZĄ, więc zacznie się DRUGA RUNDA rozgrywki z brutalnym ZABIJANIEM walczących faktycznych ukraińców o stołki władzy Kijowie, które obskoczyli jak karaluchy Chazarzy z ukraińskim obywatelstwem wspierani przez żydów z UE i USA.
  Obejrzyj tutaj pogrzeb z pogrzebu Ukrainca Ołeksandra Muzyczko i tysieczne tłumy skandują: „Bohaterowie Nigdy NIE Umierają” :

  http://gordonua.com/news/politics/V-Rovno-pod-kriki-Geroi-ne-umirayut-pohoronili-Sashka-Bilogo-15451.html

  Brutalne zabicie BEZ wyroku SĄDOWEGO Ołeksandra Muzyczko (Saszkę Białego) przez Chazarów w Równem świadczy o tym, że na obecnej ultra-nacjonalistycznej rozgorzeje WOJNA miedzy Ukraińcami i Chazarami w obecnej Ukrainie. Tam wzięli GÓRĘ Chazarzy, o czym już wie „Prawy Sektor” więc się rozpoczęła KRWAWA walka o władzę różnych FRAKCJI istniejących we wnętrzu nazistowskiej partii “Batkiwszczina” “Swoboda” czy “Prawy Sektor”.

  Nie wolno zapominać że to Ołeksandr Muzyczko (Saszka Biały) i cały „Prawy Sektor” NIE byli zwolenikami SZYBKIEGO marszu do żydo-mafijnej „unni europejskiej”, a jedynie jednoczyła ich z CHAZARAMI wspólna nienawiśc do ruskich i Rosji.

  Faktycznie to KRWAWA zadyma na Majdanie w lutym 2014 roku się powiodła DZIĘKI paramilitarnym formacjom zoorganizowanym przez Ołeksandra Muzyczko razem z jego tysiącami zwolenników Ukraińców. To tylko „Prawy Sektor” Muzyczki OSŁANIAŁ i atakował policje ukraińską, która usiłowała wymusic spokój na Majdanie w Kijowie w tym roku 2014-ym.

  Ołeksandr Muzyczko oraz jego „Prawy Sektor” w styczniu / lutym „ochraniał” budynek Parlamentu Ukrainy przed siłami rządowymi i też był INICJATOREM utworzenia “Ukrainskiej Gwardii Nardowej” po tym jak w oficjalna armia ukraińska PRZESTAŁ istnieć, gdy ją porzucili lub odeszli obywatele ukraińscy ale ROSYJSKIEJ narodowości, wskutek szykanowania, bicia oraz znęcania się ukrainców na Rosjanami zamieszkałymi na tej sztucznie nadymanej terytorialnie Ukrainie w 1991 roku z BEZPRAWNIE przyłączonym Krymem, Charkowem, Donieckiem czyli ziemiami zamieszkiwanymi w 80-90% przez Rosjan, która ZAWSZE były własnością Cesarskiej Rosji i Rosyjskiej Republiki Federacyjnej za czasów ZSRR.

  Po brutalnym zabiciu Ołeksandra Muzyczko (Saszkę Białego) z Równego, który miał wielkie polityczne poparcie w ochotniczej “Ukrainskiej Gwardii Narodowej” i sięgneła liczbe 60 tyś. która natychmiast zastąpiła upadła ukraińskie wojsko.
  Teraz po ZABICIU Ołeksandra Muzyczko ta “Ukrainska Gwardia Narodowa” zoorganizowana przez Muzyczko ODWRÓCI się od tego rządu UZURPATORÓW Chazarskich Jacynika czy tych wariatów z ukraińskim obywatelstwem jak Ołeksandra Turczynowa, Vitali Klitschko czy tego złodzeja, a może nawet bandyty Arsena Avakova, który ZAMÓWIŁ z prywatnych pobudek PODZIURAWIENIA serca ukrainca nacjonaliste Ołeksandra Muzyczko(Saszkę Białego).

  Faktem niezaprzeczalnym jest dzisiaj to, że powstały ZWALCZAJACE się zajadle FRAKCJE wśród tych „partii rządzących” , a UZBROJENI po zęby dowódcy nowo powstałej “Ukraińskaj Gwardii Narodowej” WIERNI ideałom swojego ZAŁOŻYCIELA Ołeksandra Muzyczko (pokazywanego w chazarskich mediach jako tylko nacjonalistycznego oszołoma) oficjalnie oświadczyli że POMSZCZĄ brutalne zabicie ich towarzysza Ołeksandra Muzyczko (Saszkę Białego).

  Uzbrojona po żeby Ukraińska Gwardia Narodowa, która teraz nowym wojskiem na Ukranie może dosłownie ZDMUCHNĄC jak świeczkę, czyli dokonać ZAMACHU tych nadufanych głuptasów uzurpatorów premiera” chazara Jacyniuka i tego ŚMIESZNEGO łysego dupka uzurpatora “prezydenta” chazara Ołeksandra Turczynowa.

  Wszystko wygląda na to, że zaczęła się 2-ga RUNDA jeszcze bardziej KRWAWA walka o władze wśród tych co są w tym CHAZARSKO-nacjonalistycznym Parlamencie Ukrainy.

  Ta WOJNA DOMOWA rozgorzeje w Równem, przeniesie się na całą Zachodnia Ukraine, a potem na Wschodnią Ukraine.
  To jest bardzo POWAŻNE niebezpieczeństwo, ZAGROŻENIE, że może dojść do sabotażu 5-u elektrowni ATOMOWYCH i REAKTORÓW atomowych na Ukrainie, które mogą WYBUCHNAC i zagrozić całe Europie !

  To NIE są ŻARTY z tymi wariatami karierowiczami CHAZARAMI jak Jacyniuk i zawziętymi nacjonalistami ukraińskimi.
  Sprzedajnych CHAZARÓW Jacyniuków / Turczynów głaszcze ten ANALFABETA historyczny bandzior Obama, który NIE ma zielonego pojęcia co faktycznie się KOTŁUJE wśród tych wariatów nacjonalistów ukraińskich i CHAZARÓW z ukraińskim obywatelstwem UDAJACYCH „ukrainców” , a do tych prostaków z Brukseli czy Warszawy też to nie dociera, bo oni są płatnymi SERWALISTAMI żydowskiej mafii, której główną siedziba światową jest teraz ta MELINA o nazwie „biały dom” (od 21-XI-1963 roku tzn. od momentu kiedy bezkarnie żydy ZASTRZELILI Johna Kennedyego).

  Sprawa nie była nagłaśniane przez główny ściek medialny, ale w 2-im obiegu medialnym kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że EXTREMISTA ukraiński “deputowany” z nacjonalistycznej “Swobody” Michaiła Golowko, wzywał na forum Pralamentu ukrainskiego do natychmiastowego wzbogacania uranu w ukraińskich reaktorach atomowych i jak najszybszego sfabrykowania tzn. uzbrojenia Ukrainy w broń jądrową.
  Nie można wykluczyć, że zawzięci nacjonaliści ukraińscy już zaczęli GRZEBAĆ w tych elektrowniach atomowych i reaktorach atomowych na Ukrainie, aby jak najszybciej zmajstrowac te bomby jądrowe.

  To grozi, że te prostaki w czasie tego grzebania w tych reaktorach atomowych mogą je przez GŁUPOTE też wysadzic w POWIETRZE, wiec mogą byc NASTEPNE Czernobyle lub coś GORSZEGO co spadnie Polakom na głowy w III RP ! To tych bandytów w MELINIE w Waszynktonie NIE interesuje oraz jest OBOJĘTNE.

  Wskutek obecnego BRAKU rozsądku na Ukrainie i autentycznych sił porządkowych zabespieczających elementarne bezpieczeństwo na Ukrainie, ta obecna Ukraina jest BARDZO NIEBEZPIECZNA dla Polski, całej Europy i Świata.

  Faktycznie to obecne państwo Ukraina w jej obecnym kształcie NIE funkcjonuje i NIE będzie funkcjonowac, ze względu na wygenerowany przez chazara karierowicza Jacyniuka POTĘŻNY KONFLIK na tle absurdalnych WALK NARODOWYCH Ukraińców i Rosjan wywołany przez DOKTRYNY nacjonalizmu ukraińskiego-banderowskiego.

  Zatem, chyba NAJLEPSZYM, najtańszym dla Europy rozwiązaniem będzie jak na Ukrainę WJADĄ ROSYJSKIE czołgi, zaprowdzą tam SPOKÓJ i porządek, aby te reaktory atomowe na Ukrainie przypadkowo NIE wybuchły !

  Polubienie

 12. Aż tak złe to nie wygląda.
  Siły prawego sektora to raptem 1500 ludzi bez broni, którym zeszłej nocy nie udał się szturm na parlament.
  Sytuacja jednak oczywiście może się zmienić w ciągu kolejnych dni

  Polubienie

 13. Wczoraj rosyjska tv pokazała Putina rozmawiającego z członkami kierownictwa Rady Federacji Rosyjskiej. Putin wyglądał na wystraszonego, nie bardzo wiedział co mówić , plątał się w temacie Krymu, że trzeba mu pomóc, że gospodarka, że coś tam jeszcze…
  Najwyraźniej nudził i irytował szefową RF

  Polubienie

 14. Zapewne „mozg swiatowy” ma co najmniej dwa plany i scenariusze rozgrywek , a my możemy sobie gdybac do woli.
  Jedno jest pewne :
  GLOBAL CHCE i MUSI ROZPETAC III WS,poniewaz „papierowe bogactwa” wala się !
  Również zasoby ropy na Bliskim Wschodzie koncza się i „kobyla zdycha” .

  Na zdrowy chłopski rozum jedno co na pewno wyjdzie (zresztą już wyszlo nie tylko na Ukrainie ale i w innych państwach gdzie szmul macil) to wzajemne zabijanie się drobnych uzurpatorow władzy ,którzy już przy nominowaniu ich mieli „w kartotece:po wykonaniu roboty ZGLADZIC !).

  Teraz wszystko będzie zalezec już tylko od wojsk,ktore jakie sa wnikliwy obserwator wie .
  Ukrainskim zolnierzom wszystko „wisi” nawet dbalosc o sprzet/uzbrojenie/transport.
  Kuchnia zolnierska ma braki „kaszy i sledzi” a przeciez duch bojowy to „zoladek i uciecha” wtedy sa „bohatiry”.

  Armia rosyjska jest obecnie w podwyższonej got,boj. i trzymana jest w ryzach,nawet emerytowani generałowie zostali wezwani do narad.
  Osobiscie jako stary zolnierz przekonany jestem ,ze zwierzchnik Putin , ten,ktory sam ma mundur w szafie i praktykę za sobą zrobi wszystko aby wrogow „matuszki” pokonać !

  Daj Boze sily tym ,którzy walcza z NIESPRAWIEDLIWOSCIA !

  Polubienie

 15. Kula, wydobyta z ciała koordynatora Prawego Sektora Aleksandra Muzyczki, została wystrzelona z broni, znajdującej się w jego ręku – poinformował wiceminister spraw wewnętrznych Ukrainy Władimir Jewdokimow. «Kryminolodzy doszli do wniosku, że obie kule – jedna wydobyta z lewej strony klatki piersiowej Muzyczki, a druga z ramienia rannego komandosa pododdziału MSW Sokół – zostały wystrzelone z broni trzymanej przez Muzyczkę» – podkreślił on.
  ————-
  Najbardziej ,,wiarygodna” (hipo)teza jaką można było przeczytać w ostatnich latach
  Można byłoby zapytać, kto mu tą broń włożył do ręki i kto był jej właścicielem

  Polubienie

 16. Drogi panie Tadeuszu,

  nie wiem z jakiego powodu bagatelizuje pan Prawy Sektor. To nie jest armia i nią się nigdy nie stanie, ale bandą terrorystów wodzoną na manowce i manipulowaną przez żydów już jest, gdyż także UPA taką była ( pomimo jej nominalnie antyżydowskiej ideologii).

  Nie bardzo także rozumiem dopatrywania się u W.Putina objawów strachu i zagubienia w rozwiązaniu kwestii ukraińskiej. To się dzieje, ale nie według pańskiego scenariusza. Powinien pan to zrozumieć.

  Tak ulubiona przez pana szefowa Rady Federacji Rosji, W.Matwiejenko, to wprawdzie dzielna i rezolutna kobita, ale trzeba znać wschodnie i kremlowskie zwyczaje, aby realnie stąpać po ziemi i wiedzieć, że pani Matwiejenko porusza się wyłącznie w ramach kompetencji i kierunków nakreślonych przez W.Putina ( który na pewno” pupinem” nie jest, choć wielu tak by go chciało widzieć).

  Polubienie

 17. A oto dowody jak żydowski Białoruski Front Narodowy -idąc w ślady żydowskiej”nacjonalistycznej” ukraińskiej partii SVOBODA i manipulowanego przez żydów Prawego Sektora – usiłuje zaszczepić zarazę majdaniarsko-banderowską na ziemi białoruskiej.
  Zresztą podobnie “nacjonalistyczny” charakter ma żydowski Ruch Narodowy w Polsce, ten spod znaku Zawiszy, Bosaka, Winnickiego, Ziemkiewicza i innych.

  http://news.tut.by/politics/392258.html

  Polubienie

 18. Putina oceniam ostro i negatywnie ale np. znany bloger A. Wielomski
  ma o nim zupełnie inne zdanie
  jak niżej:
  Spór Rosji z Zachodem o Krym i, szerzej, o Ukrainę, jest nie tylko sporem politycznym, ale także i światopoglądowym. Z jednej strony mamy waszyngtońskich i brukselskich postmodernistów manifestujących przeciwko wojnie z tęczowymi chorągiewkami; z drugiej strony mamy Męża Stanu wielkiego formatu, który odbudowuje imperium i myśli o świecie oraz o stosunkach międzynarodowych w konserwatywnych kategoriach państwa, interesu, siły i słabości. Cóż, „Bóg jest po stronie silniejszych batalionów”.

  Tekst ukazał się w tygodniku Najwyższy Czas!

  Autor:
  Adam Wielomski
  http://prawica.net/37840

  Polubienie

 19. Powiadaja : ilu ludzi tyle opinii.
  Powolywanie się na wszelkie zrodla opiniodawcze i wszelkich „pismako-dzialaczy bez własnego logicznego myslenia stawia nas w zaprogramowanym swietle.

  Spiewaja: „każdemu wolno kochac…” ,tak i kazdemu wolno miec swoje myśli i opinie.

  KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIWKO NAM – to już stare haslo ale ciagle aktualne w zyciu.

  Temat „co nam przygotowują ..” ,na pewno nic dobrego.

  Teraz będą wazyc się losy swiata,ludzi a nawet to jak należy zyc aby przezyc to co znowu SZMULE i SZWABY nam rychtuja.

  Jak widze co raz mniej tu piszących i dyskutujących ,czyzby już tylko Prezes i Admin zostali ?

  Gdzie Pan Dariusz Kosiur ,co się z Panem dzieje ,czekamy na dobre tematy i relacje z tego co choćby dzieje się w Otwocku w Lodzi i Krakowie tez ?!

  Polubienie

 20. @Adm
  Zauwazylem, iż „od pewnego czasu” szuka pan ( na silę) pan „dziury w całym”, tj. prezydencie
  Putinie. Chciałoby się zacytować „klasyka”, cóż ma uczynić p.Putin, zatańczyć hopaka(ukraińskiego)
  na dywanie? Czy też wdac sie w prymitywny konflikt zbrojny z całym Zachodem,
  USA i może na dodatek, ChRL?Tylko po to by „moje było góra”.Myślę że Rosjanie
  nie działają chaotycznie i posiadają „jakieś” plany i metody postępowania w związku ze zmienającą się sytuacją geopolityczną
  Piszę „to” po przeczytaniu p. kom. „jakoby Putin „bał się już co najmniej własnego cienia”,
  w związku z tym co „nawywijał „na Krymie.
  W związku z pańską oceną „dzałalności ” Putina, nasuwają się pewne uwagi, czy aby
  gramy (jeszcze) w tej samej druzynie.

  Polubienie

 21. Obecne nastroje wśród Ukraińców południowo-wschodniej Ukrainy:

  Mityng w Ługańsku : „władzę w Ukrainie zawłaszczyli syjoniści”

  Na prorosyjskim mityngu w Ługańsku mówca z miasta Krasnyj Łucz przekazał zgromadzonym zasadniczą rzecz, której istotą było stwierdzenie : „Pucz w Ukrainie dokonali syjoniści”

  Od 01:06

  „Obecnie Majdanuty / przyp.własna : rządzący na Ukrainie/ mówią: u nas dokonała się
  Rewolucja Wyzwolenia Narodowego. Ja pytam – a jakiego to narodu ? Chodźmy popatrzmy , ilu Ukraińców doszło do władzy. Kto Jaceniuk ? czy też Awakow ? lub Kliczko-Etinzon?
  lub Julia Tymoszenko-Kapitelman ? czy wielki bojownik o czystość narodu Tiahnybok-Frodman? To jest kolor narodu ukraińskiego ? To jest prawdziwe zebranie bandytów ! Mówiąc mocniejszym językiem , to przewrót , to pucz . Pucz, który przeprowadzili syjoniści. I o tym trzeba mówić wprost.”

  Na koniec przemowy górnik wezwał Rosję do ratowania Ukrainy od „faszystowskich najeźdźców” – syjonistów.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s