Prywatne życie Arsenija Jaceniuka


Reklamy

8 uwag do wpisu “Prywatne życie Arsenija Jaceniuka

 1. Arsenij Jaceniuk jest czołową postacią Kościoła scjentologicznego na Ukrainie. Jest absolwentem (1998) Szkoły Dianetyki w Kijowie. Obecnie jest na wysokim „poziomie oświecenia”, tzw. „poziomie kontroli” OT-6 (najwyższy z nich, OT-8). Jego siostra, Alina Pietrowna Steel albo Alina Jones, obywatelka USA, jest także aktywnie związana ze scjentologami (OT-4) w Santa Barbara w Kalifornii.

  Zob. http://www.dallasblog.com/201402181010101/dallas-blog/soros-hires-scientologist-to-conquer-ukraine.html

  Polubienie

 2. Pingback: Szykany dla Polek-patriotek za obronę Polski « Grypa666's Blog

 3. Pingback: Prywatne życie Arsenija Jaceniuka | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 4. I pomyśleć że krzyż na Giewoncie, ze swym „podkładem” w formie obróconej o 45 stopni czteroramiennej gwiazdy, dokładnie odpowiada symbolowi scientologów, których sekta postała w kilkadziesiąt lat po ustawieniu, w roku 1901, giewonckiego, bardzo niezpiecznego w czasie burzy, krzyża. Patrz http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_na_Giewoncie.

  No ale z tego powodu, że ten znany zakopiański symbol przechwycili amerykańscy scientolodzy, nie będziemy go chyba demontować, tak jak zamurowano, nad wejściem do Muzeum Tatrzańskiego góralską swastykę, wyrytą tam w latach 1920-tych, z tego powodu, że ten starożytny znak szczęścia (które kołem się toczy) przechwycili hitlerowcy, pokonani w roku 1945.

  Polubienie

 5. Takich „arszenikow” kształci się w odpowiednich uczelniach a potem wprowadza do swych rzadow .
  Może ktoś się zajmie droga zyciowa polskiego „arszenika”,który ozenil się z zydowska corka i jest bardzo ważnym ministrem obecnie w Polsce ?
  Jego zyciorys jest bardzo ciekawy ale rodowod mniej znany.
  Zreszta takich ministrów i wyżej na stanowiskach jest już bardzo dużo a następni „wybitni” się ksztalca ,szafa gra !

  Polubienie

 6. No i mamy kolejnego „scjentologa” u steru władzy w Centralnej Europie. Jest to nowy prezydent Słowacji, miliarder Andrej Kiszka:

  Andrej Kiska – nowy prezydent Słowacji odparł zarzuty swojego przeciwnika, premiera Roberta Fico, jakoby słowacki miliarder był związany z scjentologią. Zarzuty te pojawiły się w związku z faktem, że autobiografia Kiski została wydana przez firmę będącą własnością słowackich scjentologów.

  Kiska w odpowiedzi na oskarżenia Fico wytoczył mu proces o zniesławienie 18 marca. Jednak chętne wykorzystywanie sądów do oczyszczania się z zarzutów jest znakiem rozpoznawczym scjentologów, którzy bezwzględnie rozprawiają się z krytykami swoich działań.

  wg. https://marucha.wordpress.com/2014/04/06/scjentolodzy-w-natarciu/#comment-339551

  Polubienie

 7. Pingback: Genocide by Kiev Jew junta / Ludobójcze uspiechy srulo-junty – masakry w Odessie i Mariupolu | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s