AMERYKAŃSKIE WOJSKA = AMERYKAŃSKA OKUPACJA


(na zdjęciu amerykańscy bohaterowie którzy obronią Polskę przed agresywnym Putinem i pomogą nieść tu kaganek demokracji, otwarci, cywilizowani, nowocześni. Krzychu Bęgowski może zmienić obywatelstwo i się zapisać. Zdjęcie – theguardiann.com)

 

25 lat po pożegnaniu „niewłaściwych” przywitamy te „właściwe” obce wojska w Polsce.

Można by pomyśleć że to był primaaprilisowy żart ale jednak nie. Oto 1 kwietnia Polska ustami „ministra” Sikorskiego poprosiła o zainstalowanie na jej terytorium amerykańskich baz, w których stacjonować miałyby dwie amerykańskie dywizje. Tym razem „minister” nie umieścił swojej wypowiedzi an pejsbuku czy tam innym twitterze, tym razem sprawa jest poważna. Oczywiście swojego urzędnika poparł od razu namiestnik Thusk.

Gdy kilka dni temu czytałem wywiad z doktorem Mateuszem Piskorskim, zauważyłem symboliczne odniesienie się przez tegoż do przesadnego wpływu USA na polską politykę. To był ostatnio jedyny otwarty i prawdziwy głos krytyki dla „polityki zagranicznej” polskiej kolonii. 1 kwietnia sprawa stała się jasna, namiestnicy zarządzający Polską kolonią Zachodu odkryli przyłbicę i nie chcą już niczego udawać.

Do tej pory obserwowaliśmy zniszczenie i uzależnienie polskiej gospodarki od Zachodu, rozbicie polskiego przemysłu obronnego przez USA, zamianę polskiej armii w siły ekspedycyjne dla potrzeb amerykańskich wojen. Całkowite zawłaszczenie mediów przez Zachód skutkuje cenzurą poglądów innych, niż te zbieżne z linią polityki USA. Zamiast kultury polskiej czy światowej serwuje się Polakom ogłupiający amerykański chłam, przy okazji kształtując wzorce postępowania i działań.

Liczne ośrodki agentury amerykańskiej sieją zamęt przekonując o uzależnieniu Polski od Rosji i wzbudzając nienawiść między narodami. Ostatnio znacznie ożywiły się te siły propagandowe, i podjęły walkę na polu wzbudzania instytucjonalnej rusofobii. Przodują tu ośrodki medialne tradycyjnie już prezentujące linię usraelską na czele z mediami „Sakiewicza”.

Sugeruje się że „kto nie z Zachodem ten ruski agent”, a wręcz podświadomie wysyła sygnały zachęcające do fizycznych ataków na owych wyimaginowanych „agentów”.

Żałosne czapkowanie amerykańskim pajacom nie mającym pojęcia o Polsce i jej roli w Europie, ustalanie linii postępowania w ambasadzie amerykańskiej, wreszcie oddanie terytorium Polski na żer CIA, gdzie ta prowadziła tortury i prześladowania licznych, często niczemu niewinnych osób pokazuje jak pełnie jest uzależnienie Polski od USA. De facto możemy mówić o współczesnej formie kolonii. Mało jeszcze widoczne działania Polski w sprawie szkolenia banderowskich bandziorów z majdanu, i mogące się dopiero odkryć nici powiązań z przewrotem na Ukrainie tylko dopełniają obrazu Polski i żałosnych marionetek usraela tu namiestnikujących.

Obecnie na fali rusofobicznej histerii doczekamy amerykańskich wojsk okupacyjnych w kraju. Nie muszę chyba dodawać że ich obecność znacznie utrudni i skomplikuje odzyskanie przez Polskę niepodległości. Jankeskie wojska staną zawsze po stronie swoich panów przeciw Polakom. Wprawdzie namiestnicy polskojęzyczni próbują ukryć ich pochodzenie przedstawiając bazy amerykańskie jako „bazy NATO”, ale nie łudźmy się, czynią to z racji świadomości stosunku coraz większej grupy Polaków do USA i jego roli w wasalizacji Polski.

Oczywiście niejako na marginesie wygasł temat wiz (nikomu rozsądnemu nie potrzeba ich zniesienia, ale warto by wprowadzić adekwatne z naszej strony), jankesi dodatkowo ugrają kolejne kontrakty zbrojeniowe.

Tak oto prawie 25 lat po wielkich wrzaskach kaprala „bolka” o wyprowadzeniu „ruskich okupantów” z Polski doczekaliśmy wprowadzenia okupacji amerykańskiej pełną gębą.

Każdy zdrowo myślący Polak powinien marzyć o silnej armii polskiej, a bronić się przed wprowadzeniem jakichkolwiek wojsk obcych. Niestety, Polacy nie maja dziś do powiedzenia nic we własnym kraju…

Za: http://swiatoczamipolaka.neon24.pl/post/107831,amerykanskie-wojska-amerykanska-okupacja

15 uwag do wpisu “AMERYKAŃSKIE WOJSKA = AMERYKAŃSKA OKUPACJA

 1. cyt: „25 lat po pożegnaniu “niewłaściwych” przywitamy te “właściwe” obce wojska w Polsce.”

  Tak się składa, że to pod parasolem ochronnym tych „niewłaściwych” czerwonych wojsk, byliśmy świadkami (w moim przypadku ostatnie 9 lat), po ponad 1000 laty, ODRODZENIA się ateistycznej, monogamicznej Sławiańszczyzny w tej części Europy.
  Czyli Europy Wschodniej w końcu wolnej od stworzonych w tym celu a skutecznie różniących nas Sławian para-religijnych judeochrześcijańskich „klinów”.
  Na prawosławną Rosję Putina bym nie liczył. Nie sądzę, aby ta samo przez się, będąca w opozycji do katolicyzmu, mogła (chciała) zapobiec instalowaniu „właściwych” obcych wojsk.

  Cóż, pozostaje nam wszystkim tylko modlić się o zmartwychwstanie Stalina…

  Polubienie

 2. No i już mamy starcia, ale czemu akurat z ,,sojusznikami” którzy mieli nas bronić przed ruskimi

  Prokuratura przesłuchuje sześciu amerykańskich żołnierzy, którzy brali udział w bójce z czterema łodzianami w sobotę rano. Przesłuchanie ma się zakończyć około godz. 14
  Przesłuchanie sześciu żołnierzy nadal trwa. – Powinno się zakończyć około godz. 16 – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy łódzkiej prokuratury. – Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia, na razie nic nie wskazuje na to, by miało ono jakikolwiek dramatyczny przebieg.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15748481,Trwaja_przesluchania_

  Polubienie

 3. Mój starszy wiekiem kuzyn, który miał okazję być na „misjach” w Iraku i Afganistanie, mówił mnie po powrocie, że DUMNI Yankee reprezentujący drugi zaraz po Izraelu naród wybrany, odnosili się tam do nich (polskich żołdaków) z pogardą i nieukrywanym lekceważeniem…
  I kto wie, może to ten specyficzny dla Yankeesów sposób bycia, był główną przyczyną pol-usa bijatyki… a może po prostu o dupy poszło…

  Polubienie

 4. Dylu, a jak mieli odnosić się do najemnych lizusów Ameryki?! Żołnierz polski – za sprawą
  Kwaśniewskiego i jego następców na stolcu prezydenckim oraz sejmowej hołoty – stał się zwykłą najemną dziewką do wydymania przez yankeskich boys. Cała ta pożal się Boże generalicja ( czego dowodzą ostatnie wypowiedzi jej „tuzów” w kwestii ukraińskiej), to żenująca grupa klakierów do wynajęcia, bez cienia godności i odwagi do samodzielnych ocen z punktu widzenia wiedzy i sztuki wojskowej. A taki np. gen. Roman Polko oceniający rosyjski SPECNAZ, to prawdziwa kompromitacja.

  Polubienie

 5. Henry Kissinger o żołnierzach powiedział :

  „Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-nadchodzacej-wojnie-2013-09

  Niestety polscy żołnierze zamiast służyć Ojczyźnie służą syjonistycznym psychopatom, którzy dodatkowo nimi gardzą. W większości zaczadzeni fałszywą propagandą nie uświadamiają nawet sobie tego co czynią.

  Polubienie

 6. Polscy zolnierze ?
  Jaki to „polski zolnierz” ,ktory jedzie na misje i walczy o wrogow naszych interesy ???

  Pisze już krotko,bo dluzsze moderator nie może „przelknac” .
  Czyzby i tu „piaskiem po oczach” ?

  Polubienie

 7. Plany USA zmierzające do zniszczenia Rosjan , Ukraińców i Białorusinów /tylko dokumenty/ -video bomba. W 80 –tych latach rosyjskie służby specjalne zdobyły te tajne dokumenty. O tym powinni wiedzieć wszyscy.

  Na 6:25 jest mowa o likwidacji tak jak w hitlerowskim planie Barbarossa Słowian /chodzi o 300 milionów ludzi/ i spokrewnionych z nimi Żydów.

  Polubienie

 8. Petycja do Międzynarodowego Sądu i Trybunału w Hadze !!

  Apelujemy, ażeby rozpoznać zbrodnie USA przeciwko Ludzkości .

  Dlaczego jest to ważne

  Na obecną chwilę USA jawi się głównym wrogiem ludzkości / człowieczeństwa/. W swojej historii żadna ze stron na świecie nie przyniosła tyle cierpień i tyle krzywd wśród ludności cywilnej jak Ameryka. Nadszedł czas , aby ten satanistyczny kraj odpowiedział za wszystkie przestępstwa popełnione przeciwko ludzkości. Za wszystkie bombardowania pod fałszywym pretekstem do interwencji wojskowej w suwerenne państwa za wszystkie geoprzewroty na świecie, które były finansowane przez Stany Zjednoczone Ameryki ! Za działania w celu całkowitego zniszczenia słowiańskich narodów i ustanowienia panowania nad całym światem! Najwyższy czas, aby zatrzymać głównego wroga ludzkości w postaci USA. Ostatnio pojawiło się zbyt wiele dowodów zbrodni popełnionych przez USA, których nie wolno pozostawić bez odzewu , nie mamy takiego prawa! Oni powinni być ukarani za bombardowanie Jugosławii, Iraku, Libii. Afganistanu i jeszcze wielu innych krajów , które USA napadły pod fałszywym pretekstem. Oni powinni być ukarani za geoprzewroty w Egipcie i Ukrainie! Nadszedł czas , aby powiedzieć USA – STOP !

  https://secure.avaaz.org/ru/petition/Mezhdunarodnyy_sud_v_Gaage_Mezhdunarodnyy_tribunal_My_prizyvaem_vas_priznat_prestupleniya_SShA_protiv_chelovechestva/

  Oświadczam , iż podpisałem tę petycję.

  Polubienie

 9. W tej wypowiedzi Ewgenija Nowikowa opartej na gołych faktach -tajnych syjonistycznych dokumentach jest bardzo ciekawy moment dotyczący likwidacji również części swoich współbraci Żydów.

  zobacz na 6:50

  „Za likwidacją wraz ze Słowianami dla własnych interesów części Żydów stoi taka prosta Logika : Żydzi idą na likwidację razem ze Słowianami , po to, by później powiedzieć, iż oni nie wpisali się w rynek.”

  No cóż , w przeszłości II wojna światowa już to raz przerabialiśmy. Dzięki temu później powstał mit holokaustu i oparty na nim – mówiąc językiem profesora Finkelsteina – pomysł powszechnych ogólnoświatowych roszczeń i wyłudzeń w postaci przedsiębiorstwa holokaust . :

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s