Piromani z USA podżegają do wojny w całej Europie.


presstv.ir
Iran
2014-04-02
Polityka
*
Analityk twierdzi, że USA przygotowuje się na poświecenie milionów ludzi w europie dla swoich własnych, strategicznych interesów pchając Europę w wojnę z Rosją podaje Press TV.
USA przygotowuje się na pogrążenie europy w wojnie z Rosją w celu zachowania hegemoni Waszyngtonu na osi transatlantyckiej„ napisał Fininan Cunninghan na stronie Press TV. Stwierdził, że wojna ma na celu zapobiegnięcie bliższej współpracy handlowej i politycznej między Rosją a Europą jak i zachowanie amerykańskiego dolara jako światowej waluty rezerwowej.
Waszyngton nie chce widzieć integracji rosyjskiej i europejskiej ekonomi w ważnych kwestiach takich jak ropa czy gaz, które są podstawami ekonomicznego i społecznego rozwoju zauważył komentator.Stwierdził, że ogromne ilości ropy i gazu dostarczane przez Moskwę doprowadziły do znacznego dostosowania się ekonomi Rosji i Europy w ciągu dwóch dekad po zakończeniu zimnej wojny między USA a byłym Związkiem Radzieckim.Roczna wartość europejsko-rosyjskiej wymiany handlowej wynosi około 1 biliona dolarów, co stanowi dziesięciokrotność handlu miedzy USA a Rosją, dodał.
*
*
Geostrategia USA. Wywiad z Websterem G. Tarpleyem.
*
*
*
*
Zauważył, że strategiczne zagrożenie dla USA jest dwojakie. Pierwsze to zmniejszenie roli USA w Europie przez bliższe więzi miedzy Rosją a Europą. Drugie to, że europejsko-rosyjski handel energetyczny podkopuje rolę dolara jako światowej waluty rezerwowej. Wymiana na tak kluczowym rynku pomiędzy tymi krajami nieuchronnie brnie w kierunku wymiany euro-rubel. Będzie to oznaczać koniec globalnej, finansowej hegemoni Ameryki i koniec potwornie zadłużonego ekonomicznie USA tłumaczy komentator.Podkreślił, że USA odegrały kluczową rolę w tworzeniu kryzysu na Ukrainie podżegając do zmiany reżimu „który jest obecnie pod rządami niewybranych, faszystowskich junt w Kijowie będących realnym zagrożeniem dla Rosji”.„Rzeczywistość jest taka, że Waszyngton dla swoich własnych, strategicznych interesów zrobi wszystko dla eskalacji konfliktu pomiędzy Rosją a Europą, włączając w to rozpętanie wojny w całej Europie wywołanej przez piromanów z Waszyngtonu”.
Reklamy

4 uwagi do wpisu “Piromani z USA podżegają do wojny w całej Europie.

 1. No proszę…
  I tu na tym portalu, to już od kilku lat Dylątko z uporem maniaka powtarza, uczula, że polityka anglosasów UK (ewentualnie poprzez kolonię – USA) względem Europy kontynentalnej nie ulega żadnym zmianom.
  Ta od kilku wieków sprowadza się jedynie do stosowania (zachowania) „złotego środka”, poprzez umiejętne wbijanie soczystego „klina” między, czy to zawiązywane sojusze, czy względnie przeciw wybijającemu się ponad pozostałe kraje, jakiegoś dominującego w danym momencie jednego ośrodka (by przypomnieć tylko Francję na przełomie XVIII/XiX, czy Niemcy XXw).
  Nic ponadto… Na więcej Królestwo jest po prostu za słabe.

  Polubienie

 2. Majacy pole czy ogródki dobrze wiedza ,ze nie latwa jest walka z chwastami i pasożytami (podobnie z pasozydami).
  Przeciez starzy ludzie w Polsce pamietaja czasy „walki ze stonka ziemniaczana” i poznali sposoby jej wyeliminowania .
  Co to nie chodziliśmy w pole i nie zbieraliśmy stonki do butelek/sloikow na własnych uprawach ziemniakow ?
  Nie dalo rady wszystkiej zebrac ,bo w tym czasie stonka naplodzila następne gniazda .
  Dopiero azotox i inne srodki chemiczne zrobily swoje, a dzisiaj MONSANTO doskonale daje sobie rade z chwastami,insektami ,pasożytami i innymi szkodnikami ,także z ludzmi.

  Być może nastala teraz era,ze będą niszczone „pasożyty ludzkie” ,zas Rosja przejmie role „monsanto” ???

  Był Hitler,byli inni ,było i jest przemianowane I.G.Farben ,jest MONSANTO (groźniejsze od poprzednikow) a Bog jak zwykle wymierzy swa sprawiedliwość .

  Bog „nierychliwy ale sprawiedliwy” zacznie (podobno) swoja dzialalnosc po 15 kwietnia tego roku panskiego.
  Modlcie się ,bo nie znacie dnia i godziny …… .
  Już nadszedł ten czas.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s