Bye, bye $ USA – ale co zrobi syjonistyczna hydra?


„Chiny wezwały do zastąpienia dolara nową globalną walutą rezerwową”

banki-v3

za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chiny-wezwaly-zastapienia-dolara-nowa-globalna-waluta-rezerwowa

Gdyby ktoś tego nie wiedział, Chiny to największy kredytodawca USA. Rządzący państwem środka obawiają się utraty wiarygodności kredytowej Waszyngtonu i wyrazili przekonanie, że świat potrzebuje innej waluty rezerwowej, która może zastąpić dolara.

Według oficjalnej chińskiej agencji Xinhua kończą się czasy, w których USA może korzystać z nieograniczonego „kredytu, aby zapewnić sobie wyjście z problemów, które sami stworzyli”. „Świat musi mieć nową walutę rezerwową, która zastąpi dolara” – kontynuuje agencja. Warto nadmienić, że na potrzebę stworzenia nowej waluty rezerwowej wielokrotnie naciskały też władze rosyjskie. Nie jest zaskoczeniem, że zaoferowali oni jako opcję rosyjskiego rubla.

Żadna waluta rezerwowa nie jest wieczna. Status taki utracił na przykład funt brytyjski stosowany powszechnie jeszcze przed drugą wojną światową. Utrata takiego statusu to oczywiście degradacja mocarstwa a w przypadku Ameryki poważne kłopoty. Mówi się nawet o potrzebie powołania nowego dolara amerykańskiego, bo socjaliści i banksterzy zdewastowali amerykańską walutę już nawet nie drukując ją, a dodając zera na końcu rachunków.

To było też częścią strategii Stanów Zjednoczonych, bo Chińczycy kupowali wszystko praktycznie na zerowy procent, ponieważ musieli. Mieli po prostu za dużo zainwestowane w dolarach aby pozwolić na jego upadek. Amerykanie to wykorzystywali, ale wiadome było, że to nie potrwa wiecznie.

Ostatnio coraz częściej dochodzi do sygnałów, że ma powstać nowa walut rezerwowa. Z oczywistych względów nie będzie to rubel rosyjski, przynajmniej nie z powodu siły gospodarczej, a raczej militarnej. Nie będzie to też euro, bo jak wiadomo strefa euro jest w poważnych opałach. Nie będzie to też chiński juan, bo uwolnienie jego kursu byłoby masakrą dla chińskiej gospodarki.

Należy zatem oczekiwać na nową jednostkę, coś jak ECU w czasach przed wprowadzeniem euro. Okaże się też jeszcze czy USA będzie się spokojnie przyglądać realizacji takich planów czy też w związku z tym dojdzie do jakiejś nieoczekiwanej eskalacji sytuacji międzynarodowej.

*                       *                          *

Komentarz do artykułu

autor: Jacek M.Kwiatkowski

Gdy chodzi o wydarzenia na Ukrainie, to przemilczany jest ciągle jeden z najważniejszych wątków.
Konflikt między dwoma supermocarstwami na płaszczyźnie ekonomiczno finansowej, między USA i Chinami. Wiemy jak istotnym wierzycielem państwowych akcji amerykańskich są Chiny.
Chiny są ograniczone w swoim wzroście resursami ziemi, potrzebami na wszelkie metale, ziemie rzadkie i produkcją rolniczą. Chiny mogą rosnąć, pozostać partnerem, który kiedyś zażąda jednoznacznie od USA zwrotu pożyczonych pieniędzy, jeśli same będą się dalej rozwijały. Ten rozwój jest możliwy dla Chin tylko dzięki ekspansji do innych krajów.
Jednym z najważniejszych motywów Afrykańskiej Wiosny Ludów było ograniczenie chińskich interesów w Afryce, lub nawet wypędzenie stamtąd Chińczyków, przerwanie ich potężnych, rozpoczętych tam inwestycji, odcięcie ich od eksploatowanych tam surowców.

Nie inny, ale to ten sam motyw stoi wśród przyczyn, gdy odkrywamy drugie, trzecie dno ukraińskiego konfliktu. To Ukraina miała stać się w przyszłości dla Chin punktem wypadowym do przemysłowo-rolniczego podboju Europy, i do zwiększenia swojej niezależności, m. in. w zapotrzebowaniu na zboże i inne produkty. To tu miały być budowane wielkie parki przemysłowe, całe nowe miasta, aby z bliższego dystansu móc zalać swoimi produktami europejskie rynki i zadać ostateczny cios europejskiemu przemysłowi.
Chiny zainwestowały na Ukrainie w ostatnich latach ….niesamowite!!! miliardy dolarów. Chiny wykupiły na Ukrainie prawie ….5 milionów hektarów ziemi, większość w dzierżawie na …!!!50 lat. I tutaj wkracza znowu obrońca Petrodolara, klan Rockefellerów i Rothschildów, aby zniweczyć chińskie plany i marzenia o większej niezależności, i próby zabezpieczenia sobie dalszego wzrostu gospodarczego. Dopiero z tej perspektywy staje się zrozumiałe, dlaczego Chińczyków tak rozdrażniła destabilizacja sytuacji na Ukrainie, i dlaczego podnieśli znowu w ostatnich dniach nowe żądanie, właśnie w kontekście konfliktu ukraińskiego, o … zastąpienie dolara nową globalną walutą rezerwową.

10 uwag do wpisu “Bye, bye $ USA – ale co zrobi syjonistyczna hydra?

 1. To niezbyt precyzyjne wiadomości ,bo jeszcze nikt szmulkow nie przechytrzyl ani tez nie wykazal się większym sprytem niż oni.

  Chinczycy się nie zapożyczyli/nie zaciągnęli kredytow ale dali swa prace/produkcje/material/surowiec/ towar na zlecenia/zamowienia szmulkow,zas oni ten towar, jak już wszyscy wiedza chiński towar rozprowadzili na caly swiat, obiecujac zoltkom (jak zwykle) zaplate „później”, po upchnięciu ich szmelcu,za ktory szmulki od gojow kase wzięli i zatrzymali w swych pazernych lapach lokując tu i tam.
  Tak powstaly „szmulowskie dlugi”.
  Teraz wystarczy „co nie co” inaczej wymalować dolara (już tego dokonano drobnymi kroczkami) a starym dolarom dac termin do wymiany i starym papierkiem będzie sobie można podetrzeć ……… i obetrzeć lzy po stracie.
  Przy okazji pozbędzie się Ameryka fałszywych dolcow,ktore sa w obiegu a do wymiany ich nikt nie przyjmie bo się sam umoczy.
  W USA sa już piękne szeleszczące i kolorowe setki wydrukowane jeszcze w 2009 roku i później ,tylko czekac gdy ruszy plan wymiany.
  Ot i cala prawda z dolarem – szybko wyciagac skarpety i inne schowki , zamieniać dolar na zloto lub nieruchomości na czele z ziemia,lasem ,jeziorem i rzeka,takze z kopaniem własnej studni aby nie placic za szmulowska struta wode roznymi truciznami,takze smakowymi.

  Do banków MARSZ !
  Choc wątpliwe czy uda się odebrać cala zaoszczedzona sumke dolarowa ,także zlotowkowa.

  Powodzenia !

  Polubienie

 2. Pan J.M. Kwiatkowski pisze, m.in.: „Chiny są ograniczone w swoim wzroście resursami ziemi,…” Na milosc Boska, a coz to za potworek jezykowy te „resursy”. Czy Pan K. nie zna polskiego okreslenia „zasoby”, czy tez „zasoby naturalne” ziemi?! Polacy nie gesi, jak mawial niejaki Mikolaj R. z Naglowic.

  Polubienie

 3. @ J. Kwiatkowski
  Cowboye i kozacy
  „Gdy chodzi o wydarzenia na Ukrainie, to przemilczany jest ciągle jeden z najważniejszych wątków.
  Konflikt między dwoma supermocarstwami na płaszczyźnie ekonomiczno finansowej, między USA i Chinami”.
  Warto pamietac o „religijnym” watku. Chodzi tu o poprawianie dziela Stworcy. Ostatnio w stanie Nevada nabrala rozglosu sprawa rancher’a przeciwko Federalnemu Rzadowi USA. Rzad staral sie pozbawic rancher’a praw wypasu krow na ziemi panstwowej? Jednym z argumentow rzadu przeciwko rancher’owi bylo to, ze jego krowy zagrazaly pustynnemu zolwiowi bedacego pod ochrona. Do eksmisji ranche’a krow nie doszlo bo zjechalo sie mnostwo cowboyi z bronia w reku. Tym razem cowboje zwyciezyli. Podloze tego wszystkiego jest glebsze. Rzad oddaje Chinczykom ziemie na lewo i prawo, to tylko jeden z powodow, ze dreczy rod meski o korzeniach na dzikim zachodzie. W uproszczeniu: gdyby bialy czlowiek zaczal zwac sie zolwiem pustynnym to by sie znalazl pod ochrona, poniewaz nim nie jest wiec im predzej zniknie z powierzchni ziemi tym lepiej tj wedlug politycznej poprawnosci.
  Podobnie jest wsrod krajow slowianskich z Rosja i Ukraina na czele. Etniczni Rosjanie i Ukraincy wymieraja, ulepszanie statystyki odbywa sie za pomoca wliczania muzulmanow jako Rosjan. Troche zostalo tam mezczyzn majacych wiele wspolnego z cowboyami, sa to kozacy od Wschodniej Ukrainy po Polnocny Kaukaz. Juz od wielu lat przy nizu demograficznym jest pewnym, ze Rosja czy Ukraina nie beda mialy kobiet w wieku rozrodczym, i to sie wyklada, ze nie bedzie potrzeby by kupowac ziemie slowianskie. One stana sie dzikimi polami dla tych kto pierwszy ten lepszy. Przy okazji wymowny fakt: przecietny Chinczyk je dwa razy wiecej wieprzowiny niz Rosjanin. Pytanie: czy swiat bedzie doskonalszy gdy zabraknie ludu kozackiego. Ponizej do oceny:

  Polubienie

 4. jakież piękne te pieśni! i my, Słowianie, mielibyśmy to piękno zamienić na:

  dmuchane silikonem cycki
  wygładzane botoksem gęby
  usta pompowane silikonem i botoksem
  wycinanie chirurgiczne tkanki miękkiej i żeber dla szczupłej talii
  odsysanie tkanki tłuszczowej
  farbowanie włosów co tydzień
  doklejane ekstenszyny
  i całe to zachodnie oszustwo?????!!!?
  a po jaką-że to nagłą cholerę?!?

  Zachód nie ma nam nic do zaoferowania i dlatego tak nachalnie się Wschodowi narzuca.
  Niech tam u siebie żrą swoje parchate żarło, słuchają swojej „muzyki” będącej tak naprawdę jednym, wielkim dysonansem; niech wciskają swoje zady w ciasne spodnie i niech sobie sztukują nawet penisy by robić męskie stryptysy; niech rodzą sobie dzieci głupie i kalekie i niech dla ich ratowania wymyślają coraz to bardziej skomplikowane aparatury; niech doklejają sobie pazury tak długie, że nie są w stanie wykonać żadnej pracy; niech kopulują wszędzie i każdy z każdym, jeżeli to ich podnieca…

  A OD NAS PARCHATE ŁAPY WOOOOOOOOOON!!!!!!!!!!!!!!!

  Nasze, słowiańskie kobiety są piękne same w sobie i emanują piękno wewnętrzne. Nasze słowiańskie kobiety są w stanie rodzić samodzielnie dzieci zdrowe i piękne.
  Nasi mężczyźni nie muszą sobie sztukować przyrodzenia, brać wiagry i pedałować – bo ich pociąga męska dupa.

  My, Słowianie, jesteśmy w stanie żyć w pełnej harmonii z Naturą, z otaczającym nas światem, szanując i respektując się nawzajem.

  Mamy prawo żyć po swojemu. Korzystajmy z niego.

  Polubienie

 5. Adm, piękne dzięki! Chłopaki rzeczywiście jak lalki. Głosy czyste i piosenka, po której posłuchaniu w człowieku zostaje radość. Jak mogliśmy tak się dać byle komu podejść? Ech..!

  Polubienie

 6. Czas najwyższy POINFORMOWAĆ świat oraz wywołać szumną MĘDZYNARODOWĄ debatę PUBLICZNĄ w Polsce, Europie oraz na całym świecie na temat ZŁODZEJSTWA, bandytyzmu oraz ZBRODNI cynicznie organizowanych przez dalej bezkarnych ZŁODZEJI i LUDOBUJCÓW z żydowskiej centralnej MELINY „biały dom” z bandyckiego Waszynktonu(tzw. USA).

  Obecnie największą NUKLEARNĄ bazą wojenna USżydowskich ZBRODNIARZY z Waszynktonu na Ocenie Indyjskim jest wyspa Diego Garcia.

  Ta wyspa Diego Garcia była kolonialną własnością imperialistów BANDYTÓW kolonialnych z Londynu z pod szyldu British Indian Ocean Territory (BIOT), którą to wyspę wypożyczyli za 600,000 funtów brytyjskich na 50-o letnie użytkowanie do 2016 roku dla USA. Obecnie ten kontrakt przedłużono na następne 20 lat za $US14 milonów do 2036 roku. Za właściciela tej wyspy podaje się jakaś przestepcza prywatna zgraja oszusto-złodzeji z Anglii, która dalej bezczelnie KŁAMIE że na tej wyspie przed wydzierżawieniem NIE było ani jednego mieszkańca, co jest oczywiście PERFIDNYM FAŁSZERSTWEM.

  Za wydzierżawienie wyspy Diego Garcia Brytyjczycy też otrzymali mozliwoś kupna amerykańskich rakiet UGM-27 Polaris (zasieg 4600 mil) z zamontowanymi głowicami jądrowymi, które przez anglików w okresie zimnej wojny były wycelowane w PRL i ZSRR. Te imperialne WAMPIRY z Londynu za ofiarnośc polskich lotników dywizjonów lotniczych 300, 301, 302, 303 itd. w obronie Angli w PODZĘCE szykowali atomową APOKALIPSE całej Polsce w latach 1960-1990. Takim była i ZWASZE będzie przyjacielem zafałszowany „angol” dla Polaków !
  Naiwni Polacy NIGDY NIE łudzcie się na jakąkolwiek „pomoc” tej „wielkiej brytani” !!!

  Wszystkie kontrakty „dzierżawienia” wyspy Diego Garcia były utajnione w OSZUKANCZEJ Anglii i bandyckim Waszynktonie. Teraz okazało się że w OSZUKANCZYCH kontraktach zostało zapisane oczywiste FAŁSZERSTWO jakoby ta wyspa NIE była zamieszkała przez ani jednego tubylca. Bandyci z Londynu zgodzili się na NZISTOWSKIE WYSIEDLENIE kilkunastu tysiecy tubylców BEZ zapłacenia tubylcom JAKIGOLWIEK ODSZKODOWANIA przez bandytów z Waszynktonu lub Londynu. Tą sprawę TRZEBA nagłośnić i z tamtad WYGNAĆ żydo-bandtów z obywatelstwem USA, którzy dopuścili się bezkarnej ZBRODNI wysiedlenia KILKUNASTU tysięcy bezbronnych ludzi tam WCZEŚNIEJ zamieszkałych przez setki lat, których groby przodków bestialsko ZNISZCZYLI żydo-wampiry z Waszynktonu.

  Z tej wyspy Diego Garcia w 1967 roku sposób HITLERWSKO-NAZISTOWSKI ci bandyci z Waszynktonu bezkarnie PRZYMUSOWO brutalnie WYSIEDLILI wszystkich tam zamieszkałych od początku świata, a nastepnie SIŁĄ przewieziono ich na inną wyspę położoną w odległości 1200 mil na Oceanie Indyjskim. Imperialistom waszynktonskim chodziło o to, aby SFAŁSZOWAĆ jakoby na tej wyspie NIE było ani JEDNEGO tubylca, który by mógł obserwoawac oraz wyrażać SPRZECIW, jak tam na ich wyspie Diego Garcia są montowane miedzykontynentalne rakiety z głowicami nukleranymi wycelowane w Australę, Rosję, Chiny, Indie i KAŻDEGO za kogo banda morderców z żydowskiej MELINY „biały dom” uzna za swojego wroga.

  Wielu z tych tubylców, którzy nie chcieli opuscic swojej wyspy – ziemi to ich ZAKATOWANO lub ZMORDOWANO.
  Mieszkający tubylcy na wyspie Diego Garcia posiadali tam swoje normalne domostwa, z których zostali PRZEMOCĄ wysiedleni, przewiezieni na inną wyspę, na której imperialiści amerykańscy wybudowali coś w rodzaju garaży oraz prowizorycznych baraków do zasiedlenia przez wygnanych tubylców z wyspy Diego Garcia. Cały ten mechanizm bandytyzmu i oszustwa został opracowany przez bandytów z Waszynktonu.

  Żaden człowiek z kilkunastu tysięcy tubylców brutalnie WYRZUCONYCH z wyspy Diego Garcia NIGDY NIE otrzymał do dzisiaj jakiejkolwiek rekompensaty finanasowej, ani innej za brutalne WYGNANIE z wyspy Diego Garcia zamienonej na NUKLERNĄ bazę USA.

  Przed kilkoma miesiącami przedstawiciele WYGNANCÓW z wyspy Diego Garcia WYGRALI batalę sądową w Londynie, że ich BANDYCKA DEPORTACJA na inną wyspę w 100% była NIE legalna, ale sąd nie zasadził rzadnych odszkodowań, gdyż oni DOMAGAJA się ZWROTU SWOJEJ wyspy do 2016 roku oraz USUNIECIA bandytów ludobójców rzeźników US ARMY, którzy latając bombowcami B-52 z tej wyspy ZRZUCILI 730,000,000 kg BOMB oraz setki międzykontynentalnych RAKIET na bezbronnych cywili Iraku i Afganistanu i Quwejtu.

  Ci faktyczni WŁAŚCICIELE tubylcy z wyspy Diego Garcia zostali potraktowani dosłownie jak BYDŁO przez tych LUDOBUJCÓW z żydowskiej centralnej MELINY „biały dom”.
  Oczywiście ta żydowska złodzejsko-bandycka MALENA domaga się „gór złota” tzw. „ROZCZEŃ FINASOWYCH” od Polaków, szantażuje, prowadzi ogólno-światową akcje jadowitej NIENAWIŚCI od polskiego podatnika za to, że Niemcy zabili kilka tysięcy żydów na terytorium byłej II RP w czasie 2-j wojny światowej.

  Jest coraz więcej poszlak na to, że to zawodowi mordercy rzeźnicy z US Army UPROWADZILI samolot Malaysia Flight MH370 w dniu 11 kwietnia 2014 roku na tą najbardziej strzeżona bazę wojskową USA na wyspie Diego Garcia.

  Sprawę WYMUSZENIA zwrócenia wyspy Diego Garcia FAKTYCZNYM właścicielom NALEŻY nagłaśniac dosłownie wszędzie !

  Więcej na ten temat dowiecie się z relacji adwokata, który był przedstawicielem NAZISTOWSKO wygnanych tubulców z wyspy Diego Garcia w sadzie londyńskim.

  Ci bezkarni retoryczni OSZUŚCI, LUDOBUJCY mordercy z Waszynktonu z żydo-MELINY „biały dom” podający się za ŻEKOMYCH „wojowników” o prawa człowieka, obrońców „tolerancji” … itp. OSZUSTWA ale oni od momentu NAZISTOWSKIEGO wysiedlenia FAKTYCZNYCH właścicieli wyspy Diego Garcia, ani jednego NIE wpuścili na tą wyspę od 1967 roku do dzisiaj, aby nawet zobaczył czy przypadkiem rzeźnicy US Army zniszczyli grobowce ich przodków na tej UKRADZONEJ wyspie:

  Polubienie

 7. Dla nich już nigdzie nie ma schronienia !
  Nie lękajcie się,
  ich czas jest już krotki.

  Baczny obserwator widzi jak się calymi rodzinami wykanczaja.
  Aby przyspieszyc ten czas wystarczy zaprzestać pracować u nich i korzystania z ich banków na całym swiecie !

  Do dziela !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s