„Hej jude” za 14 mln złotych


                                               Hej Żydzi – wesoło śpiewa Tusk

 

             Po prezentacji spotu „10 lat świetlnych” – ma się rozumieć w UE

 

I nie wiadomo, czy znany przebój w wykonaniu D.Tuska, czy wielki unijny sukces pokazany w spocie, nie znalazły uznania w oczach jego kamaryli. Braw nie biją, a i gęby mają raczej smętne. Nawet E.Bieńkowska z d. Moycho wykrzesać wesołości z nich nie zdołała. Skąd ten smutek i melancholia? A może strach -?

Być może towarzystwo jest wnerwione, bo za 30 sekundowy spot, wychwalający świetlane sukcesy 10 lat członkostwa Polski w UE, twórcy spotu zgarnęli całe 7,9 mln złotych. Ale to nie wszystko. Jak doniosła żydowska gadzinówka Michnika promocja spotu to dodatkowo 6 mln złotych. Czyli łącznie licząc ktoś wygarnął całe 14 milionów złotych. Taki geszeft może podzielić nawet najlepsze towarzystwo.
Tylko D.Tusk i E.Bieńskowska z d. Moycho są zadowoleni, oni wiedzą jak dobre geszefty na Polakach można robić i śmiać się im prosto w nos.
A kto się na geszeft załapał? A sami wybitni fachowcy. Niejaki Paweł Kastory, Prezes agencji reklamowej DDB i członek rady nadzorczej Stowarzyszenia agencji reklamowych, Wiceprezes Polskiej Rady Biznesu.

images

Oraz Marcin Mroszczak – współzałożyciel i współwłaściciel grupy Corporate Profiles DDB

indeks

  A przy okazji inne buźki Polskiej Rady Biznesu prezentują się w Pałacu Sobańskich

0001_preview    

 

Boże, jacy oni wszyscy podobni, jak jedna rodzina -?

 

No, cóż trzeba wiedzieć jak i na kim dobry geszeft można zrobić. A poza tym 10 lat unijnego świetlanego rozwoju, czyli 10 lat niszczenia, rozkradania, degeneracji gospodarki i państwa pokazać jako wielki sukces to oczywiście niezbyt trudna sztuka, ale jaką trzeba być kanalią, żeby takiego geszeftu się podjąć – stąd może i jego cena, 14 mln zł, a może to jeden z ostatnich już geszeftów, więc rwą, ile się da.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

11 uwag do wpisu “„Hej jude” za 14 mln złotych

 1. Jest taka reklama jak facet przychodzi do urzedu skarbowego i chce się rozliczyć razem z żoną, ale okazuje się, że żony nie ma… Oświadcza się urzędniczce i zaczyna zachowywać się jak debil durno się śmiejąc… Tusk dokładnie się tak zachowuje.. i to on powinien grać w tej reklamie… Jego ‚śpiew’ a następnie ‚śmiech’ to obraz medycznych zmian jakie nastąpiły w jego mózgu, a może nie nastąpiły..?

  Ale zobaczcie jak oni są pewni siebie.. już nawet się nie wysilają.. wychodzą z założenia, że wystarczy grać głupa/może i naprawdę nie grają/, a ciemny lud Polski to kupi….

  Za rok pewnie będą tańczyć z ‚gwiazdami’ i kto wygra ten zbierze największy elektorat…

  Szkoda mi ludzi, że biorą udział w tym szaleństwie., ale niestety to jest dramat…

  Polubienie

 2. A przy okazji inne buźki Polskiej Rady Biznesu prezentują się w Pałacu Sobańskich…

  Panie Dariuszu,,,zmiluje sie pan….nazwac te ohydne, swinskie ryje..buzkami…to profanacja jezyka polskiego….
  Niech pan obieca ,ze pan wiecej tego nie zrobi:-)))

  Polubienie

 3. @Roman K

  Panie Romanie, wydaje mi się, że żadne, nawet najgorsze, przekleństwo nie dałoby takiego efektu jak dysonans wynikający z określenia „buźka” i rzeczownika, który słowem „buźka” określiłem.

  Polubienie

 4. no wszystko dobrze, ale jak PRAWDZIWI POLACY po „transformacji” utrzymali by w Polsce przemysł, kontynuowali by socjalne budownictwo mieszkaniowe, zapewnili pracę każdemu a szczególnie tym, którzy za dolce gotowi byli poświęcać swój urlop wypoczynkowy i brać urlop bezpłatny by móc pojechać na Zachód myć im tam sracze i sprzątać im domy? Tusk nie dlatego utrzymuje się przy władzy, bo jest on silny, lecz jest on u władzy, bo my jesteśmy słabi. I co w związku z tym? Czy winę ponosi Tusk? Co nam da takie oszukiwanie się? Przecież faktem jest, że PRAWDZIWYM POLAKOM – piszę to bez śladu ironii – nie udało się stworzyć nawet małej grupy ludzi chcących ratować nasz kraj i mających ku temu możliwości. W każdej – nawet małej grupie Polaków – wybuchają od razu kłótnie i każdy Polak chce być tym, co wie lepiej. Jak w takiej sytuacji znaleźć jakieś nadrzędne cele? Przecież widzimy, że to chwilowo niemożliwe. Ale temu naprawdę Tusk winien nie jest. Jeżeli – jak się to tu określa – ma on mordę czy ryj i jest wrogiem naszego narodu, to jak można mieć wobec niego jakieś oczekiwania? Przecież to całkiem nielogiczne.
  Zamiast zajmować się Tuskiem i tym, co on robi, lepiej popracować nad tym, co chce się samemu osiągnąć.
  W ogóle nie jest ważne dla Polaków, co robi Tusk, lecz ważne jest dla nas, co my, Polacy robimy. Każdy ma w tym jakiś interes, by było jak jest. O co więc ten krzyk?

  A wielki patriota siedzący za granicą, niejaki pan RomanK, niechże da sobie siana i się ode mnie odczepi. Zbajerował on bowiem ludzi swoja rzekomą wiedzą i teraz ma problem, to się ta jego wiedza sypie. Tak to jest, gdy nie jest się uczciwym człowiekiem.

  Polubienie

 5. …łącznie licząc ktoś wygarnął całe 14 milionów złotych. Taki geszeft ……..

  Panowie a co to za geszeft
  14 milionów złotych nazywacie geszeftem???
  Toż to mały pikuś.
  Mały pikuś powtarzam. Ale pana premiera w dobry humor ten pikuś wprawił

  Na Ukrainę służby pani Nulan i tych z kongresu którzy je wyasygnowali, wydały 5 miliardów dolarów, czyli jakby licząc na polskie 15 miliardów zł. przy czym sam majdan według zapewnię nic nie kosztował bo był ,,spontaniczny”
  O to jest geszeft, i nawet spotu reklamowego nie zrobili.
  Świat i bez tego uwierzył pani senator, że te 5 miliardów dolców wydano dla dobra ludzkości i demokracji .
  Gdzie faktycznie trafiają pieniądze rabowane światu a rozdysponowywane przez US Kongres pokazano miedzy innymi w filmie ,,Krawiec z Panamy”, który to film warto obejrzeć choćby dla lepszego poznania mechanizmów polityki i tego do czego ona służy.

  14 milionów złotych wzięto lekką rączką i jeszcze nam się zaśmiano w nos. Publicznie i bezczelnie.

  Polubienie

 6. Co tam miliony,miliardy kiedy każdy MUSI UMRZEC !
  Tym chciwcom i pyszałkom ciagle mało,wszystko maja i jeszcze chcą mieć nawet zlote klamki w sraczu.
  Prostaczkowie chcą im dorownac i tez pedza na złamanie karku .
  Na pazerność nie ma lekarstwa podobnie jak i na pyche i łakomstwo,chociaz to ostatnie można spowalniac.
  Ludzie ,którzy nie potrafią poskromić swojej „huci”,staja się faktycznie bydlakami i to nadającymi się tylko na mieso armatnie ,strawić takiego scierwa już się nie da,chyba ,ze przez ptactwo ale to już nie bydlo a istoty fruwające.
  „Jude” to jeszcze inna „inszość” i gatunek ludzki rodu przeklętego przed wiekami i na wieki !

  Polubienie

 7. P.Piskorski (prywatnie zięć Sz.Szurmieja i właściciel ziemski): CDU finansowało KLD Tuska, Bieleckiego i Lewandowskiego

  Tusk: Nigdy nie brałem żadnej pożyczki od CDU.http://wyborcza.pl/1,75478,15878265,Tusk__Nie_bralem_pozyczki_od_CDU__Piskorski_jest_radykalnie.html

  I ja mu wierzę. On faktycznie nie brał pożyczek od Niemców, on był tylko sponsorowany.

  Żydzi Żydom zaczęli zarzucać przestępstwa i oszustwa – zobaczymy, co będzie dalej.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s