„Zawracajaca koło historii” odezwa do multimilionera Rinata Achmetowa


Kopiuję za „Dziennikiem Gajowego Maruchy”

Jak zauważa tłumacz tego apelu jest on „wprost skazany na powodzenie”

Odezwa Donieckiej Republiki Ludowej do Rinata Achmetowa

Posted by Marucha w dniu 2014-05-24 (sobota)

Szanowny Rinacie Leonidowiczu, my, zwykli obywatele Republiki Donieckiej nie mogliśmy nie odpowiedzieć na Pana apel, przecież od 23 lat, Pan i Pana koledzy – oligarchowie przyzwyczaili się do tego, że zwykli ludzie są tak zastraszeni przez Was, że nigdy nie odważą się żądać swoich praw.

 

I dlatego wtedy, gdy na Donbasie wreszcie zaczęło się rodzić społeczeństwo obywatelskie, kiedy zdecydowaliśmy się walczyć o swoją wolność, o swoje ideały, swoja kulturę, swoich bohaterów, swój język – Panowie bezczelnie i cynicznie postanowiliście się przeciwstawić większości. Zastraszając robotników swoich przedsiębiorstw zwolnieniami, staracie się pokazać, że mieszkańcy Donbasu popierają państwo, które rzuciło armię i czołgi przeciwko ludności cywilnej? Spróbujmy więc zobaczyć, co mamy popierać.

Mówicie, że mieszkańcy Mariupola chcieli zorganizować marsz pokoju – dziwna nazwa dla przedsięwzięcia, do którego współpracowników zbiera się siłą pod groźbą zwolnienia z pracy. Mieszkańcy Mariupola już wychodzili na marsz pokoju w dniu 9 maja, który z powodu wynajętych przez Was bojowników gwardii narodowej i Prawego Sektora, zakończył się tragicznie. Według różnych źródeł zginęło i zostało rannych kilkaset osób, a wiele z nich zostało spalonych żywcem, tak jak w Odessie 2 maja.

Rinat Achmetow

Mówicie, że ludzie są zmęczeni żyć w strachu, a po Donbasie chodzą z automatami i granatnikami. Ale przecież to właśnie „Wy” żyjecie w strachu, bojąc się utracić nawet niewielką część swoich nadzwyczajnych dochodów. Przecież Pan jest jednym z tych, który opłaca dostawy całych pociągów sprzętu wojskowego i oddziałów uzbrojonych żołnierzy ekspedycji karnych na ziemi Donbasu, zabierając pieniądze od zwykłych ludzi .

Demonstrując ogromny wpływ na losy Donbasu, w powiązaniu z dyrektorami kontrolowanych przez Pana przedsiębiorstw, Pan stwierdza prawidłowo, że ludzkie życie – to jest wartość największa. Ale z jaką lekkością pozwala Pan, aby lała się ludzka krew w Sławiańsku, Kramatorsku, Mariupolu, Krasnoarmiejsku, Doniecku, absolutnie nie robiąc nic dla zakończenia karnych ekspedycji Pańskich gospodarzy w Kijowie, którzy dali Panu rozkaz – Stłumić pokojowy protest w miastach Republiki Donieckiej.

Pyta Pan: ” Kto w Donbasie zna przedstawicieli Donieckiej Republiki Ludowej?” Więc może nadszedł czas, aby zejść z nieba na ziemię. Proszę wyjść za bramę swojej rezydencji i Pan zobaczy tam przedstawicieli Donieckiej Republiki Ludowej – to jest prosty naród.

Pyta Pan, jakie miejsca pracy oni stworzyli? A więc to właśnie my – mieszkańcy Donbasu budowaliśmy huty, budowaliśmy i odbudowywaliśmy po wojnie huty, kopalnie węgla. Budowaliśmy fabryki i przedsiębiorstwa, które ukradliście u nas w latach 90-tych, w drodze nieuczciwej prywatyzacji. Większość z nich doprowadziliście do bankructwa i pocięliście na złom, pozostawiając tysiące rodzin bez środków do życia.

Przecież to właśnie przy Pańskim udziale populacja Donbasu zmniejszyła się z 5,5 do 4 mln ludzi. Właśnie tej walki przeciwko mieszkańcom naszego kraju, właśnie tej walki przeciwko Donbasowi, właśnie tego ludobójstwa w Donbasie, Pan nie zamierza zatrzymać.

Mówi Pan, że tutaj się urodził i tutaj mieszka, i nie pozwoli Pan zniszczyć Donbasu. W takim razie dlaczego milczy Pan o tym, że wydobycie gazu łupkowego zniszczy całą ekologię Donbasu w ciągu najbliższych 15 lat? Że Kijów planuje urządzić w zamkniętych przez Pana kopalniach składowiska chemicznych i radioaktywnych odpadów. Właśnie dlatego nie mówi Pan o tym, że nie planuje Pan żyć w przyszłości w Donbasie i że już dawno przygotowywał dla siebie i swojej rodziny schroniska w Londynie i innych miastach Europy. Przecież dla Pana Donbas – to źródło bogacenia się, a dla nas – to jest Ojczyzna, z którą nierozerwalnie łączymy swoją przyszłość.

Kłamie Pan, twierdząc, że biorąc pod kontrolę kolej, chcemy zatrzymać serce Donbasu. A przecież Pan dobrze wie, że nasz jedyny cel – to powstrzymanie transportu sprzętu wojskowego, który dostarcza się do niszczenia cywilnych mieszkańców Sławiańska, Kramatorska i innych miast Republiki Donieckiej.

Na jakiej podstawie Pan w ogóle zdecydował, że może mówić w imieniu mieszkańców Donbasu? Czy Pan już ostatecznie porozumiał się ze swoimi wspólnikami, złodziejami – oligarchami, o wprowadzeniu pańszczyzny, kiedy zwykli ludzie nie mają nawet najmniejszej możliwości wyrażenia swojej opinii? Kiedy za punkt widzenia, odmienny od Pańskiego, oddziały ekspedycji karnych otrzymują prawo strzelać i palić bezbronnych ludzi. Kiedy za jakiekolwiek inne niż Pańskie myślenie, grozi się karami więzienia, kiedy za ludzi wyznacza się wynagrodzenie pieniężne.

Pan już dawno zdecydował, że za ​​pieniądze można kupić wszystko. Przecież Pański majątek, tylko za rok, zwiększył się dwukrotnie. A płace zwykłych ludzi w tym czasie tylko się zmniejszały. I Pan znajduje w sobie moralne prawo, aby zmuszać ich do ostentacyjnych manifestacji, które Pan organizuje, aby zdać sprawozdanie gospodarzom w Kijowie? Czy nie ma u Pana absolutnie żadnej odwagi, aby pójść przeciwko bandyckiemu klanowi Kołomojskiego – Tymoszenko – Poroszenko?

W swoich scenariuszach rozwoju Donbasu, stwierdzał Pan, że nie jesteśmy potrzebni Rosji. Ale dlaczego przemilczał Pan o tym, że Rosji nie jest potrzebny właśnie Pan. Przecież w Rosji, biznesmeni i przemysłowcy zobowiązani są rozwijać regiony, w których prowadzą swój biznes. Biznesmeni w Rosji, muszą wypełniać wszystkie zobowiązania socjalne. Właśnie dlatego majątek najbogatszych ludzi w Rosji, otrzymujących dochody z zasobów naturalnych, jest kilkakrotnie mniejszy od majątku, który Pan zbił na brutalnym wyzysku pracy mieszkańców Donbasu.

Pan ma jeszcze szansę uniknąć błędów przemysłowców, popełnionych w 1917 roku. Może Pan poprzeć Republikę Doniecką i rozpocząć konstruktywną pracę dla dobra wszystkich jej mieszkańców. Ma Pan siły, aby zapobiec dalszemu rozlewowi krwi i zatrzymać karne oddziały, skierowane z Kijowa do zniszczenia pokojowych miast i ludzi pracy Donbasu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że może Pan jeszcze zrobić odważny krok i przejść do historii Donbasu, ale nie jako złodziej, zdrajca i mecenas morderców z oddziałów karnych, a jako patriota ojczystego kraju, który odważnie stanął ramię w ramię z prostym ludem.  [Apel wprost skazany na powodzenie… – admin]

http://3rm.info/47053-obraschenie-dnr-k-rinatu-ahmetovu-video.html
Tłumaczył Janusz Sielicki

http://gazetawarszawska.com

Reklamy

11 uwag do wpisu “„Zawracajaca koło historii” odezwa do multimilionera Rinata Achmetowa

 1. Ахметов сбежал в Лондон
  http://www.segodnia.ru/content/139799

  20.05.2014 Achmetow uciekł do Londynu. Żydowskie media w Polsce (m.in. TVP) jeszcze 21.05.2014 informowały, że Achmetow w „swoich” firmach mobilizował pracowników do manifestowania sprzeciwu wobec działań separatystów.
  Żydowscy złodzieje na Ukrainie mają problem: gdy wygra opcja bandyty Jaceniuka stracą „swój” majątek na rzecz żydostwa anglosaskiego (z USA), gdy wygra opcja prorosyjska skradziony przez nich majątek zostanie znacjonalizowany.

  Polubienie

 2. KTO naprawdę doszedł do władzy na Ukrainie w marcu 2014 ?
  BONIFICJENTAMI rebelii z lutego 2014 roku w Kijowie są FAKTYCZNIE żydzi z ukraińskim obywatelstwem oraz międzynarodówka żydowska, która SFINASOWAŁA obalenie Janukowicza i obsadziła rząd „ukraiński” swoimi żydami, którzy jak zawsze klanem PONAD PODZIAŁAMI głupiego motłochu ukraińskiego. Identycznie jest w III RP.
  Aby to zrozumieć przyjrzyjmy się dokładniej KTO jest KTO w tym nowy po-majdanowym rządzie „ukraińskim” w Kijowie :

  1. Pełniący obowiązki Prezydenta – TURCZYNOW – żyd
  2. Premier – ARSENIJ JACENIUK – żyd
  3. Minister Finansów – ALEKSANDR SZLAPAK – żyd
  4. Wicepremier – WŁADIMIR GROJSMAN – żyd
  5. Minister Spraw Wewnętrznych – ARSEN AWAKOW – ormiański żyd, homoseksualista
  6. Minister Kultury – SIERGIEJ NISZCZUK – pół-żyd, mason i jawny homoseksualistą
  7. Dyrektor Narodowego Banku – STEPAN KUBIW – żyd

  Główni KANDYDACI na PREZYDENTA Ukrainy z opozycji:
  a) POROSZENKO – żyd
  b) JULIA KATELMAN (TYMOSZENKO) – żydówka
  c) WITALIJ KLICZKO (ETINZON) – żyd po ojcu
  d) OLEG FROTMAN (TIAHNYBOK) – żyd po matce

  Najważniejsi OLIGARCHOWIE „ukraińscy”:
  8-śmiu miliarderów – WSZYSCY ŻYDZI !

  Pozostali OLIGARCHOWIE „ukrainy” – 95 procent ŻYDÓW, a pozostali albo mają żony żydówki, albo kręcą się tylko w kręgach żydowskich, którzy stali się najbogatszą KASTĄ po 1991 roku na Ukrainie, gdyż w sposób zorganizowany utworzyli MAFIE, wspierani z zewnątrz też przez żydo-bank-sterów, wcześniej przeszkoleni w USA, wyszkoleni metodologii jak mogą wykożystac upadły komunistyczny system, aby najbardziej się NAKRAŚĆ jako grupa organizatorów „prywatyzujących” były majątek państwowy w czasie „przechodzenia” od komunizmu do „kapitalizmu”.
  Pozostali „NOWOBOGACCY” maja żony żydówki, zostali przez to wybrani na figurantów, wspierających żydów, którzy firmowali złodziejską „prywatyzacje” uwłaszczając siebie samych na państwowym majątku i teraz „kręcą lody” z żydami złodziejami.

  Jak widzimy cała centralna władza tej „nowej po majdanowej” Ukrainy 2014 znajduje się w szponach ŻYDOWSKICH, którzy SZCZUJĄ Ukrainców na Ruskich, a żydy zamieszkali w Rosji szczują na Ukrainców, aby się bili miedzy sobą, gdyż żydzi przywłaszczyli sobie wojskowy kompleks przemysłowy na Ukrainie jak i w Rosji. Tak samo jest w USA.
  Skrzyknięci żydzi są zawsze faktycznie PONAD PODZIAŁAMI i wspólnie razem zorganizowani wykończają łatwo wiernych Słowian w Europie Wschodniej, którzy nie potrafią porozumieć pomiędzy sobą.
  Identycznie jest w USA, gdzie „zganianina emigrantów” z całego świata też nie potrafi się porozumieć, dlatego nad nimi tam panują skrzyknieci żydzi pod szyldem AIPAC i żydowskiej ośmiornicy.

  Żołnierze BIAŁEGO MŁOTA odłamu Prawego Sektora i Samobrony na Ukrainie PODPUSZCZENI przez żydów bili się z ruskimi o to, aby JEDEN klan ŻYDOWSKICH oligarchów został ZASTĄPIONY przez DRUGI klan żydowski, które się gryzły między sobą o stołki władzy.

  Złodziejski reżim żydowski jedynie się PRZETASOWAŁ na Ukrainie, a jego natura pozostała taka sama jaka się uformowała po 1991 roku.

  Dmitrij Jarosz zarażony skrajną rusofobią dał się przekupić żydom z ukraińskim obywatelstwem oraz tym z zagranicy i teraz na ich życzenie przeprowadzą oczyszczanie w „Prawym Sektorze” od ekstremistów, których jeszcze kilka miesięcy temu żydzi chwalili, schlebiali im aby ich cynicznie z wyrachowaniem wykorzystac do swoich celów.
  Teraz żydzi twierdzą, że im zapłacili za wykonanie odpowiedniej „mokrej roboty”, a dzisiaj są już nie potrzebni.

  Faktycznie to żydzi cynicznie napuszczając ukrainców na ruskich spowodowali osłabienie Słowian. Żydzi zamieszkali w Europie Wschodniej kolejny raz wykazali, że są o wiele bardziej PODSTĘPNI niż Ukraincy i Rosjanie myśleli. Żydostwo udowodniło kolejny raz, że w Europie, USA czy na Świecie są grupą PONAD PODZIAŁAMI, obecnie największym wrogiem Słowian, V kolumną na Ukrainie czy też w Polsce.

  Dziennikarze ŻYDOWSKICH mediów, starannie przemilczają ten fakt, że OBECNIE większość grup „Prawego Sektora” oraz ukraińskie „sotnie” opowiadają się za POROZUMIENIEM się ukrainców i Rosjan, a nastepnie uderzeniem w rozwydrzony żydowski KAPITAŁ, który niszczy Słowian oraz Europe Wschodnią.

  Bojowcy „prawego Sektora” twierdzą, że w samym „Sektorze” Dmitrija Jarosza można spotkać bardzo rzadko, bo on coś stale negocjuje z żydami, którzy jego wykorzystali i zrobili w „konia”. Również w działaniach bojowych ten człowiek nie brał udziału. Gdy trwały walki, to zarówno on jak i całe kierownictwo „Тризуба” wyłączali telefony i przepadli bez wieści.

  Rodzina Jarosza od dawna mieszka w Londynie, a o czym to mówi – pomyślcie sami, a on sam stara się prezydenturę teraz okrążony żydami.

  Żydzi z USA i Zachodniej Europy dawali pieniądze i opłacają tylko tych, kto umacnia żydowski kapitał oraz władzę obojętnie gdzie na świecie.

  Polubienie

 3. Piszesz naiwnie jakbyś nie wiedział że Jarosz to ponadnarodowy żyd, szkolony przez kilkanaście lat przez międzynarodowe służby żydowskie, zainstalowany i powołany do przeprowadzenia ukraińskiej rozpierduchy. Poza tym to wszystko prawda. Wiedza ta jest ogólnie dostępna, trzeba tylko chcieć wiedzieć by durniem w baranim stadzie nie pozostawać.

  Polubienie

 4. Ponieważ były doradca prezydenta Reagana dr Paul Craig Roberts publicznie rozgłasza, że „WSZYSTKO CO SIĘ STAŁO NA UKRAINIE JEST DZIEŁEM RZĄDU AMERYKAŃSKIEGO” (https://www.youtube.com/watch?v=BABXj2nNO8k ) więc z powyższych komentarzy bardzo wyraźnie wynika, że „najlepszy przyjaciel i opiekun Polski” – jest to zgodna opinia kolejnych rządów III RP – to PONADNARODOWY ŻYD. Do tego to „boga” nie tylko Michniki ale i kler polski też oczywiście się modli. Potwierdzając w ten sposób starą tezę Karola Marksa że Pieniądz, praktyczny bóg żydostwa, stał się bogiem całego nowoczesnego świata, sztucznym stworzonym dzięki ludzkiej pracy „bogiem” przed którym wszyscy inni (naturalni) bogowie człowieka muszą się ugiąć.

  Z którego to socjobiologicznego faktu ludzie rozumni potrafią oczywiście wyciągać odpowiednie wnioski.

  Polubienie

 5. SPROSTOWANIE od obserwatora merdiów i normalnych środków przekazu.
  RT podało iż Achmetow dołączył swych robotników do patroli milicji (która była już wtedy po stronie wolnościowców) i wezwał juntę kijowską do zaprzestania wojny przeciw ludowi, oczywiście próbując ratować się z tonącego statku:
  http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/12/to-save-his-steel-empire-in-donbass-jew-oligarch-calls-for-end-to-bloody-cleansing/
  Natomiast irańskie PressTV, widocznie pod wpływem żydościerwomerdiów (sorka, żadna ilość gie nie opisze tego środka masowej hipnozy) zamieściło odwrotną wiadomość!
  http://piotrbein.wordpress.com/2014/05/17/pro-russians-retreat-in-ukraines-eastern-city-of-mariupol/

  Gówny nurt w Polin poszedł za irańską interpretacją 🙂

  Kto jak kto, ale RT ma więcej reporterów w Donbasie i wie od GRU co w trawie piszczy 🙂

  Panowie, mniej dłubać w nosie, nauczyć się angielskiego …albo czytać moje blogi regularnie

  Polubienie

 6. Panie Gutek… ja panu mówię jak ż… znaczy Polak: najpierw Polak musi zmądrzeć, a do tego lata świetlne.

  Panie Natan, proszę o podkładki na Jarosza, brakuje mi tego na blogu, internauci pytają…

  Polubienie

 7. „Potwierdzając w ten sposób starą tezę Karola Marksa że Pieniądz, praktyczny bóg żydostwa, stał się bogiem całego nowoczesnego świata, sztucznym stworzonym dzięki ludzkiej pracy „bogiem” przed którym wszyscy inni (naturalni) bogowie człowieka muszą się ugiąć.”

  – ależ właśnie o to chodzi, żebyśmy to zrozumieli i nie bali się NIE UGINAĆ przed tym demonem.
  Oni mogą sobie chcieć do woli. Co nas to może obchodzić? To od nas zależy, czy zachowamy naszych „Naturalnych Bogów” czy się sprzedamy mamonowi. Ten, kto zachowa Bogów Naturalnych, przeżyje. Nie ma bowiem tak mocnego demona, żyd nie żyd, by ten miał nad Bogiem jakąkolwiek przewagę. Oni mają tyle nad nami przewagi, ile im damy.

  Dlaczego na Wierni Polsce Suwerennej dopuszcza się określanie Polski mianem „Polin”? nawet jako formy ironicznej. Z Ojczyzny nie można ironizować. Mnie się to nie podoba, ponieważ jest bezczeszczeniem nazwy naszej Ojczyzny, POLSKI.

  Polubienie

 8. „Z Ojczyzny nie można ironizować.”
  To zależy w jakim kontekście.
  Jeżeli „Polska jest ojczyzna zydow” i nazwa Polin przecież od nich pochodzi to co ,MAMY o tym MILCZEC ?
  Tak miedzy Bogiem a prawda ,to POLACY w SWEJ OJCZYZNIE POLSCE mogą cos o sobie DECYDOWAC ,MAJA WOLNOSC choćby PUBLICZNEJ WYPOWIEDZI ?

  A rzady w POLSCE NALEZA DO POLAKOW ???
  Obywatel polski wcale nie znaczy ,ze TO POLAK !

  Czy to WIEKSZOSC POLAKOW ZDECYDOWALO PRZYNALEZNOSCI do UE ???

  Czy to POLACY ROZTRWONILI/ROZKRADLI/SPRZEDALI/doprowadzili DO UPADLOSCI POLSKI MAJATEK NARODOWY ???

  Czy to POLACY ZADLUZYLI POLSKE NA MILIARDY ???

  CZY TO POLACY DOPUSCILI OBCE BIZNESY i BANKI do POLSKI a nawet ZWOLNILI ich od PODATKOW,ZEZWOLILI na wywoz nawet GOTOWKI z POLSKI ???

  CZY TO POLACY DZISIAJ SIE BOGACA w POLSCE ???

  Lista pytan jest wieksza ale czy ktoś zadal je PUBLICZNIE w SEJMIE RP ?

  Wiec czas zatrzymać to kolo historii, TEN OBLED i WSZELKIE KLAMSTWA !!!

  WROGOWIE POLSKI i POLAKOW
  WON z POLSKI i to NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 9. jeżeli żydzi tak Polskę nazywają lekceważąco i my, Polacy nazywamy naszą Ojczyznę Polskę tak samo, to czym różnimy się od żydów? Ojczyzna, a także słowo „ojczyzna” było jeszcze niedawno dla Polaków święte. Co się stało, że przestało nim być? I gdzie tu miejsce na cytowanie tego, jak się o nas wyrażają żydzi? Czy mamy na myśli to, co żydzi, czy jednak mamy własne konotacje w związku z Polską i wyrażamy się odpowiednio? Mówienie o Polsce w sposób taki jak robią to żydzi stawia nas wobec Polski w tym samym miejscu co są żydzi. Czy o to nam chodzi? Czy miejsce Polaka w Polsce jest tu, gdzie jest miejsce żyda? Czy Polacy w Izraelu mają takie same prawa i przywileje jak żydzi mają je u nas, w Polsce? Nie! To dlaczego opluwamy naszą Ojczyznę nawet wówczas, gdy nikt nas do tego nie zmusza? dlaczego robimy to dobrowolnie? Absolutnie nie dopuszczam możliwości, by Polak wyrażał się o Polsce w ten sam sposób co żyd. Jest to całkowicie niemożliwe, wykluczone.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s