Zmiana wyglądu strony


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą zmienił się wygląd strony, w tym jej funkcjonalność.

Strona jest biała z czarnym tekstem tak jak sugerowała to większość komentatorów. Mniej kolorowa, jak na razie, lecz bardziej przejrzysta. Na wstępie mamy od razu najnowszy artykuł, poniżej do wyboru aż cztery kolejne artykuły i dalej już po kolei tak jak były one zamieszczane.

Może nie ma tu kolorowych banerów, ale za to od razu możemy przejść do czytania tego co nas interesuje.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że większość portali ma stałych swoich czytelników, ale też nie jest tajemnicą że każdy z czytelników i komentatorów internetowych nie jest przywiązany tylko do jednego portalu. Najczęściej w ciągu dnia śledzimy i zaglądamy na wiele stron internetowych wyszukując tematy które nas interesują, względnie informacji z najciekawszych i najbardziej aktualnych zdarzeń.

W takim układzie ważne jest by strona zaraz po otwarciu wyświetlała nie banery lecz najnowszy artykuł / artykuły.

Zmieniając układ strony tym właśnie się kierowałem.

Obecnie strona nie jest szczytem elegancji , nie ma też kolorowych dodatków, które czyniłby ją bardziej atrakcyjną. Opcje wyświetlania kolorowych ilustracji na stronie głównej, zmiany koloru choćby tego czarnego paska w poprzek tuż pod nagłówkiem są na wordpress możliwe, ale jest to opcja płatna.

Być może da się jeszcze coś wycisną z darmowego szablonu wordpress, aby strona była bardziej interesująca, ale muszę mieć na to nieco więcej czasu.  Jednym słowem mieć więcej czasu na poznania nowego szablonu, jego wszystkich dodatków i  opcji ustawień.

Na razie mój budżet na wykupienie tej opcji nie pozwala, ale z czasem może znajdą się na to pieniądze.

Proszę o ewentualne uwagi, nawet te z docinkami mile widziane

Adm

Reklamy

9 uwag do wpisu “Zmiana wyglądu strony

 1. Uwaga
  Górny pasek nawigacyjny (ten czarny) jest paskiem rozwijalnym.
  To znaczy, że nasuwając kursorem myszki na poszczególne strony na pasku, wyświetlają się nam kolejne w pionie i podstrony w poziomie

  Polubienie

 2. ” …Obecnie strona nie jest szczytem elegancji , nie ma też kolorowych dodatków, które czyniłby ją bardziej atrakcyjną”…
  Fakt. Nie jest…

  Polubienie

 3. Też dziękuję za „zreformowanie” strony WPS. Ponieważ na „czarnym pasku” uhonorowano „Stronę Marka Głogoczowskiego” to do Redakcji naczelnej mam istotną prośbę. Mianowicie, przed blisko już czteroma laty, kiedy to Redakcja zaproponowała mi „stronę MG” jako podstronę WPS, to wkleiłem tam ze dwa artykuły ale – jak pamiętam – dodawanie kolejnych jakoś mi nie wychodziło, zbyt wiele było z tym zachodu. I otóż, spawdzając przez google niedawno odkryłem (zupełnie serio, dopiero teraz!), że wystukując „markglogg wiernipolsce” pokazuje się e-adres https://wiernipolsce.wordpress.com/author/markglogg/ . I na nim można znaleźć WSZYSTKIE me wklejenia w stronę WPS.

  Czy dało by się umieścić powyższy e-adres by był on widoczny na początku „(pod)-Strony MG” w momencie kliknięcia na tę „literową ikonę” na czarnym pasku? Oczywiście z informacją, że ten e-adres (https://wiernipolsce.wordpress.com/author/markglogg/) otwiera najnowszy zestaw wpisów mego autorstwa na WPS?

  Z góry dziękuję, życząc dalszej efektywnej pracy Redakcji. Mój stan zdrowia, w porównaniu z sytuacją dokładnie rok temu, wyraźnie się polepszył, w czym zasługa aż trzech klinik: dwóch uniwersyteckich w Krakowie oraz szpitala onkologicznego w Katowicach. W tym ostatnim precyzyjnie naprowadzanymi na cel napromieniowaniami X (powszechnie uważanymi za źródło raka) zdaje się wybito, pod mym lewym okiem, resztki konsumującego mnie żyjątka zwanego chłoniakiem płaszcza. Oby skutecznie.

  MG

  Polubienie

 4. PS. Jak sprawdziłem, gdy się kliknie na „strona MARKA GŁOGOCZOWSKIEGO” to się pokazuje mój pierwszy tam wpis „Symbole religii NWO i ich żydo-twórcy” z roku 2010, a z następnych 2 wpisów („O bogu Mamonie” i „Mój rówieśnik Kadafi”) pozostały tylko komentarze, ich teksty zniknęły. Dość ubogo jak na moją – według mnie aż „nadpłodną” – literacko-naukową dzałalność

  Polubienie

 5. Zgadzam sie, ze obecna strona jest szczytem elegancji. Podoba mi sie ten wyciniek z Bitwy pod Grunwaldem. Odcienie czerwieni i odrobina czarnego koloru doskonale wspolgraja z pieknym bilalym kolorem. W stronie graficznej dominuje ” czystosc i porzadek”, ale z poczuciem piekna i harmonii i , oczywiscie, bez zapomnienia o patriotycznej wymowie. To jest moj pierwszy wpis, jak do tej pory zafascynowana bylam glownie czytanie tego, co tu znalazlam, a znalazlam wiele.

  Polubienie

 6. Panie Marku, na chwilę obecną nie wiem jak to zrobić. Ale będę szukał rozwiązania by archiwum podłączyć do pana strony
  Jedynie co mogę poradzić na chwilę obecną to zaproponować by przy każdym zamieszczanym kolejnym tekście umieszczał pan informację a konkretnie link do pańskich zarchiwizowanych na wordprees artykułów.
  Proszę ten linka także dodać do tych z pańskiej strony

  Polubienie

 7. Jest jeszcze sporo bałaganu, jak to przy przeprowadzce, ale mam nadzieję, że w kolejnych dniach będę go osuwał
  Proszę o cierpliwość
  Pani Agnes dziękuję za tak wysoką ocenę wyglądu strony

  Polubienie

 8. Witam. Czytuje Was niesystematycznie bo po „czarnym” bolały oczy. Blog nie ma być kolorowy, blog na być treściwy i wiarygodny. I tak właśnie obecnie jest. Pozdrawiam myślących 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s