Donald i Marysieńka…. Obama w Warszawie


„Dlaczego udaje Pan patriotę, a jest zdrajcą Polski?” zapytała grzecznie Marysia

A Donald niespeszony do niej z kwiatkami ( które bynajmniej nie kupił)

,,Od zdrajców kwiatów nie przyjmuję” oznajmiła Marysia

I to jest już koniec bajki.

Ale pytania pozostają jak niżej:

Czy Donald udaje patriotę?

Czy Donald jest zdrajcą Polski?

Czy Donald premier powinien wręczyć Marysi licealistce kwiaty?

Czy Donald nie powinien wręczać kwiatów?

Czy Donald powinien powiedzieć ,, Od oceny mojej osoby są inni i ważniejsi”?

Lub

,,Dziecinko, najpierw dorośnij, a dopiero później zabieraj głos”

Albo po prostu

,,Spadaj mała”

A może powinien zachować się jak mąż stanu i powiedzieć.

,,Ja, demokratycznie wybrany przez naród, zwycięzca we wszystkich ostatnich wyborach, realizuję wolę mego narodu i jego strategiczne interesa, co się nazywa racja stanu”

 

W jednym z maili kierowanych do mnie przeczytałem takie zdanie.

Atakować Putina, to działalność antypolska.

Stąd moje pytanie do internautów.

Czy atakowanie Putina, to rzeczywiście działalność antypolska?

A może bardziej dałoby się to określić jako działalność antyrosyjską.

Zatem kolejne pytanie.

Czy atakowanie Putina to działanie antyrosyjskie?

A teraz bardzo ważna informacja, oby nie historyczna. To znaczy nie taka, która odmieni oblicza tej ziemi.

Biały Dom w komunikacie zapowiada, że w przemówieniu na Starym Mieście – w obecności głów państw regionu, którzy z tej okazji złożą wizyty w Warszawie – Barack Obama potwierdzi gotowość USA do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Polsce, jak i innym NATO-wskim sojusznikom w tej części Europy. Zaplanowano rozmieszczenie telebimów, na których będzie wyświetlane tłumaczenie przemówienia amerykańskiego prezydenta.

Uroczystości na Placu Zamkowym będą kulminacyjnym momentem obchodów 25-lecia wolności.
Barack Obama, jak i część zaproszonych głów państw – przybędzie do Warszawy już we wtorek (3.06)

 

W telewizyjnych wiadomościach wśród głów państw zaproszonych do Warszawy nie wymieniono prezydenta Rumuni. Dziwne, bo Rumunia graniczy z Ukrainą, (ma też port morski na morzu Czarnym) a prezydent Ukrainy Poroszenko właśnie ma być w Warszawie.

Wyobrażacie sobie państwo, Barack Obama dopiero co wrócił z frontu z Afganistanu i już leci, (właściwie dla tych co to przeczytają jutro, przyleciał) do Polski.

O co tu chodzi? Czyżby chciał utworzyć kolejny front na Ukrainie?

Nie, oczywiście że nie.

Barack Obama potwierdzi gotowość USAdo zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Polsce, jak i innym NATO-wskim sojusznikom w tej części Europy

A jakby to tak przetłumaczyć z języka dyplomacji na nasz zwyczajny to jak by to wyszło?

Będzie wojna polsko ruska, jak w 1919-1921r z bolszewikami?

… że gdzieś pod Warszawą znajduje się nie centrum polskiego rządu burżuazyjnego i republiki kapitału, ale centrum całego współczesnego systemu imperialistycznego….

Spokojnie, to tylko fragment z przemówienia Włodzimierza Lenina ( za Wikipedią), a nie Włodzimierza Putina

Bądźmy dobrej myśli

Barack Obama potwierdzi gotowość USA do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Polsce.

A jak to się odbędzie, obyśmy nie musieli się przekonać na własnej skórze.

Ale warto się zastanowić, czy Obama przyleciał do Polski tylko po to by powiedzieć ,, cześć every bady” i poklepać po plecach innych uczestników zjazdu, a przy okazji odegrać dla polskiej publiki spektakl, który zostanie wyświetlony jak nas informują na teledimach, czy też w rozmowach z prezydentami innych państw omówić najblizsze zamierzenia w stosunku do Ukrainy i Rosji.

Jednym słowem, czy powie im, aby wszyscy bez wyjątku zaangażowali się w ,,bratnią pomoc” dla walczącej na wschodzie z bandami terrorystów armi ukraińskiej.

Czy w związku z tym my Polacy mamy obawiać się, że zostaniemy wciągnieni w długotrwałą, krwawą wojnę domową na Ukrainie?

Czy w wyniku polityki USA i bezwzględnej uległości naszego rządu względem tej polityki, staniemy się stroną w konfrontacji militarnej pomiędzy Rosją a światem zachodnim (NATO) na terenie sąsiadującej z nami Ukrainy?

Reklamy

38 uwag do wpisu “Donald i Marysieńka…. Obama w Warszawie

 1. Donald jest po 3-kroć zdrajcą Polski ale też psychopatycznym typem, którego serio należy się obawiać.
  To bardzo żle, że Obama coś chce potwierdzać dla Polski -żadnych obietnic sympatyków komuchów nie trzeba/nie wolno traktować poważnie.

  Polubienie

 2. Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,w której dają o sobie znać dwa rasizmy żydowski i rosyjski.Historycznie Polska znajdowała się w najgorszym położeniu kiedy do biznacjum rosyjskiego zbliżało się pruskie (niemieckie).Katalizatorem antypolskości była CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,czyli PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,jak nazwał ŻYDOWSKĄ polski badacz Feliks Koneczny,twórca cywilizacyjnego podziału.
  Nie można wykluczyć,że w ramach CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI aktualności nabierze projekt JUDEOPOLONII.
  Wswobodnym przepływie środków finansowych KAPITAŁ coraz bardziej nabiera wartości NARODOWYCH.
  Trzeba przedstawić obieg pieniądza z patologicznymi strumieniami,a nie wpuszczać rodaków na wojnę sloganami.

  Polubienie

 3. Zbyt „madre i pokrętne” jak na pojmowanie przez rozum leminga !
  Malo tego, z pominieciem zasiedzenia SZWABOW w Polsce .
  Tak wiec panie Kazimierzak,jezeli jesteś Polakiem to pisz od siebie nie chowają się za plecami F.Konecznego,
  PISZ/MOW/POKAZUJ kto POLAK,ZYD,NIEMIEC,ROSJANIN ,również bolszewik i MIESZANIEC.
  Filtruj krew !
  Jeżeli już o finansach ,to dodaj kto je posiada i jak je zdobyl .
  Ogolniki i wyuczone słowa,zwroty,cale „finansowe zdania” do prostaczkow nie przemawiają.

  Pisz choćby tak:
  KAPITAL posiada KAPITALISTA,u biedaka dziura w kieszeni, prosci ludzie to zrozumieją.
  Co do wojen – nikt nikogo na wojne nie wpuszcza ,wojny wzniecają BOGACI i PAZERNI,KTORYM CIAGLE MALO,biedni zostają zmuszeni do obrony i ponoszą za to CENE ZYCIA !

  Polubienie

 4. W Polsce powinien znajdować się zwiększony kontyngent wojskowych z USA i Europy – oświadczył w wywiadzie dla amerykańskich dziennikarzy szef MSZ Polski Radosław Sikorski.
  Wcześniej w warunkach kryzysu na Ukrainie NATO zwiększyło swoją obecność przy granicy z Rosją, przerzucając do Polski jednostkę, składającą się ze 150 amerykańskich desantowców.
  „Mamy bazy NATO, będące spuścizną po zimnej wojnie, lecz znajdują się tam, gdzie były potrzebne podczas konfrontacji ze Związkiem Radzieckim, bez uwzględnienia wydarzeń z ubiegłych 25 lat” – wyjaśnił Sikorski.
  Istnieją informacje, iż planuje się zwiększenie liczebności wielonarodowego centrum dowodzenia „Północny-Wschód”, zlokalizowanego w Szczecinie.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_06_03/Polska-jest-gotowa-na-rozmieszczenie-zwiekszonego-kontyngentu-wojskowego-NATO-9036/

  b

  Polubienie

 5. Moskwa w oficjalnym komunikacie powiadomiła Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy o zawieszeniu współpracy z nim i rezygnacji z udziału w letniej sesji zgromadzenia – poinformował przewodniczący Komitetu do Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej, Aleksiej Puszkow.
  „Komunikat zawiera rozwinięte uzasadnienie rosyjskiego stanowiska ws. Krymu i ukraińskiego kryzysu. Krytykowana jest decyzja PACE o pozbawieniu rosyjskiej delegacji szeregu pełnomocnictw. Ponadto czytamy w dokumencie, że Rosja nie rezygnuje z dialogu, lecz odrzuca język sankcji, ponieważ uniemożliwiają one współpracę” – oświadczył Puszkow.
  W kwietniu PACE zatwierdziło antyrosyjską rezolucję w związku z przyłączeniem Krymu do Rosji.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_06_03/Rosja-oficjalnie-powiadomila-PACE-o-zerwaniu-stosunkow-0823/

  Polubienie

 6. Po stronie Kijowa walczą zagraniczni piloci. Ich kwalifikacje są zbyt wysokie, by mieli to być ukraińscy żołnierze. Taką opinię wyraził dowódca batalionu „Wostok” Donieckiej Republiki Ludowej, Aleksandr Chodakowski.
  To właśnie jego batalion 26 maja przejął kontrolę nad lotniskiem w Doniecku, po czym został zaatakowany przez ukraińskie siły powietrzne. Straty batalionu w tej walce wyniosły 70 osób.
  Przedstawiciele sił samoobrony DRL wielokrotnie informowali wcześniej, że Kijów wykorzystuje przeciw nich zagranicznych najemników, prawdopodobnie z zachodnich prywatnych firm wojskowych.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_06_03/Sily-samoobrony-donosza-ze-Kijow-korzysta-z-pilotow-najemnikow-1298/

  Polubienie

 7. Prezydent elekt Ukrainy Petro Poroszenko jest nastawiony wyłącznie proamerykańsko, lecz będzie musiał współpracować z Rosją, w tym w kwestii gazowej – powiedział w wywiadzie dla rosyjskich dziennikarzy szef Komitetu do Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej Rosji Aleksiej Puszkow.
  „Odnosi się wrażenie, że Poroszenko jest całkowicie nastawiony na USA, a UE jest dla niego drugim co do ważności priorytetem. Swoje możliwości polityczne łączy przede wszystkim z Waszyngtonem” – powiedział Puszkow.
  Dodał on, że jeśli Europa jest przeważnie nastawiona na stabilizację sytuacji na Ukrainie, to USA – „na to, żeby zamienić ją w otwarcie antyrosyjskie państwo”.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_06_03/Puszkow-Poroszenko-stawia-na-wspolprace-z-USA-a-nie-UE-2078/
  Komentarz z podanej strony
  mamamadzi 11:09
  no i tak wlasnie sie stanie. USA juz wspieraja a za chwile dadza wieksze wsparcie kijowskiej juncie przeciwko wschodniej rebelii. Tak wiec wspolnymi silami stopniowo wybiją prorosyjskich Ukraincow, a Rosja jak widać bedzie sie przygladać. W ten sposob ukraincy beda sie dzielic na: nienawidzacych Rosji od zawsze, i nienawidzacych od niedawna za zdrade i nieudzielenie pomocy swoim.

  Polubienie

 8. Ukraina się podziela,to już jest widoczne,bedzie to jednak PODZIAL KRWAWY.

  Na marginesie tematu zapytam:
  Kto kogo wykończy – Tusk Komorowskiego czy Komorowski Tuska ?
  Obaj „się pobrudzili w piaskownicy”.

  Polubienie

 9. Wszystko jest dobrze… Mamy 25 rocznicę odzyskania „wolności”…O taką właśnie ‚wolność’ dla Ukraińców walczy banderowski Kijów..
  Zastanawiające jest to, że żydo rząd i media nie mówią o Niepodległości Polski tylko o jakiejś enigmatycznej ‚wolności’! Co oni rozumieją przez ‚wolność.. ?

  Polubienie

 10. Obama przy kolowrotku

  Wschodnia Indyjska Kompania pod ochrona brytyjskiego panstwa, kilkaset lat temu, zawladnela
  Indiami. Indie staly sie nabywca brytyjskich towarow i miescem do polowan na tygrysy dla
  zamoznych cudzoziemcow. Ghandi, ojciec wspolczesnej Indii wezwal swych krajanow do walki nie
  tylko politycznej ale i ekonomicznej. Aby zwalczac angielskie tkaniny sam usiadl przy kole
  tkackim. Reszta jest historia. Historia lubi sie powtarzac. Do Europy przybywa szef kompanii
  i prezydent panstwa amerykanskiego Pan Obama.
  Gwoli wyjasnienia: prawnie USA jest nie mniej spolka akcyjna z nieznanymi udzialowcami niz
  panstwem w rozumieniu europejskim. Tak wiec Obama w Warszawie reprezentuje takze firme
  amerykanska w procesie tworzenia kolonii ukrainskiej.

  http://www.rense.com/general96/closure.html

  Ukraina bedzie doskonalym miejscem na przyjmowanie towarow atlantyckich i posrednikiem
  na ich przkazywaniem do Rosji. W zamian zamozni cudzoziemcy otrzymaja watroby i inne organy
  od tubylcow. Wschodnia Ukraina chce miec wlasne kolowrotki, chciec to moc, pozyjemy zobaczymy.

  Polubienie

 11. ,,Ostatnie 25 lat to nasz złoty wiek” – stwierdził na gali ,,Ludzie wolności”, organizowanej przez TVN i Gazetę Wyborczą, prezydent Bronisław Komorowski [ słusznie zwany od pospólstwa Bredzisławem ].

  Tylko zwykłemu obywatelowi ten wiek złoty kojarzy się bardziej z Amber Gold niż tym czego doświadczył tracąc, pracę, biznes, czy poprzednią stabilizację.
  Tak więc komu wiek złoty to złoty, szczególnie tym przy korycie.

  Polubienie

 12. Obama obiecuje miliard dolarów i kongres to zatwierdzi a Amerykanie?
  No cóż, u nich zasada
  – Niech będzie wojna byle by była praca w Ameryce, a wojna choćby w Europie

  Polubienie

 13. Skórwusyny pierdolone banderowcy.. pierdolony Tfusk, pierdolony Komorowsk, pierdolony Talib Obama, pierdolony Bolek, pierdolony Kaczyński, pierdolony Miller, pierdolony Bartoszewski, pierdolony Smolar, pierdolony Pieronek, pierdolony Wojtyła, pierdolony Brgoglio, pierdolona Elżbieta i Filip, pierdolony Kisinger, pierdolony Rotszyld, pierdolony Rockefeller, pierdolony sejm i pirdoleni politycy.. Przepraszam za emocje… Ale pewnie tym psychopatom chodzi aby wzbudzić emocje…
  Zakłamani spuszczacze spermy i pożeracze żydowskiej macy z ludzką krwią w złotych salonach wolności… Wolność dla sodomii, dla pedofilii, dla dewieacji….

  Polubienie

 14. panie obama marionetko syjonistycznych bankierów, w marcu 2003 roku napadliście na niezależne państwo jakim był Irak pod pretekstem posiadania broni chemicznej przez ten kraj, przez 11 lat nie znaleźliście śladu tej broni, przez 11 lat kradniecie złoża naturalne narodu irackiego, przez 11 lat zrujnowaliście całe to państwo wraz z ich przemysłem, przez 11 lat mordujecie niewinny arabski naród w imię dominacji w świecie petro-dolara, zmusiliście swoich sługusów w Polsce zwanych „polskimi rządami” do wysłanie na te wojnę polskich żołnierzy w celu okupacji bogu ducha winnych ludzi, wasze władze obiecały w 2003 roku zainwestować 1 bilion dolarów(czy też złotych) w polską gospodarkę, i dziś ty który masz na rękach krew tysięcy ludzkich istnień przyjeżdżasz do mojego kraju i prawisz banały o wspaniałej współpracy miedzy-państwowej, bredzisz coś o jakimś miliardzie od kongresu amerykańskiego, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi w świecie, powiedz jak to jest się czuć dziwką która na zawołanie swoich niewidocznych panów kłamie w każdym wypowiedzianym zdaniu? gdzie nie pojedziesz to bezczelnie kłamiesz, łżesz i oszukujesz, kiedy ostatni raz patrzyłeś w lustro i co tam widziałeś? ty w ogóle możesz po takim dniu wypowiedzianych bzdur i pustych nic niewartych obietnic położyć się spać? ile to już lat jesteś tą kukłą odgrywającą swoją role na rozkaz żydowskich banksterów? za jaką cenę to robisz? ile kosztujesz? ty hipokryto przeklęty, przez takich jak ty twój naród stał się największym zbrodniarzem ówczesnego świata, czarnoskórzy obywatele stanów zjednoczonych umierają w swoim państwie na ulicach a ty dalej się uśmiechasz.. czyżbyś nie pamiętał jak 200 lat temu ci, którym teraz służysz, łapali was „murzynów” na kontynencie afrykańskim i handlowali wami niczym bydłem? nie uczyli cię tego w szkole? Przekażemy naszym dalszym pokoleniom twoje i twoich żydowskich panów dokonania. Byłeś jesteś i pozostaniesz nikim, na zawsze!!

  Polubienie

 15. Fanz
  200 lat temu powiesili by go za jaja i dyndał by głową do dołu..
  Był kiedyś taki serial Roots – Kunta Kinte…
  Obama to pewnie Kunta Kinte… Uaaaaaaa … Afryka…. Najlepiej mieć za marionetkę niewolnika bo zrobi co pan każe…
  Przyjdzie czas że będą się wędzić w piekle – obojętnie co te piekło oznacza… Przyroda uczy że jest sprawiedliwość na tym świecie..
  Przyjechał sukin syn – czarna żydowska marionetka i zwołał wszystkich z europy środkowej i powiedział, że muszą się dozbrajać… bo „rusek” zagraża… A to znaczy jedno… będziemy płacić światowemu terroryście jeszcze więcej pieniędzy, bo przecież te dozbrajanie to kupowanie w USA broni… ?… A tylko im odmów…,!… A vel Komorowski pierwszy! … bo inni prezydenci jeszcze się nie wypowiedzieli – już ogłosił, że Polska przeznaczy 2% PKB na zbrojenie… Tak działa wazelina, tak działają niewolnicy i sługusy- ludzie bez honoru, bez osobowości.. totalne chwasty… Oby się nażreć, przeruchać panienkę i zrobić sobie zdjęcie…. Totalna czarna dziura…/tzn gówno/…

  Polubienie

 16. A tego ch….siurka Giertycha nie pokazujcie /chociaż wiem, że w dobrych zamiarach/… Dla chu………i ma miejsca w życiu publicznym… .Niech spie…ala na dworzec centralny i nauczy się życia… a potem…… niech mówi…

  Polubienie

 17. Rozmowa o tematach „strategicznych” wypłynęła ponoć na szerokie wody i władca świata poruszył temat prezydenckich wąsów, a raczej ich braku. Nie wiem, co odpowiedział nasz tak zwany prezydent, ale „premier” jasno stwierdził, że w stosunkach polsko-amerykańskich „nie ma nic do naprawiania”, alles OK.

  Polubienie

 18. LuK
  Oczywiśce premier w „..” Ten szkopski gnoom okupuje nasz kraj… Typowy bandyta- bardzo niebezpieczny… huj go wie czy człowiek czy nephilim… Ale wszystko wskazuje, że nephilim -oprócz wzrostu… !…
  Wež daj dziecku granat…. To było by nie odpowiedzialne… Nikt przy zdrowych zmyłach tego by nie zrobił.!

  Tfusk – to dziecko z granatem… Ten typ może zrobić wszystlo…. To psychopata….

  Polubienie

 19. WARSZAWSKI FESTIWAL USRACKICH NIEUDACZNIKÓW?

  Najbardziej rozbawiły mnie dwa epizody dostrzeżone przeze mnie w migawkach TVP z tej „Euro-Atlantyckiej” imprezy:

  1. Taki mały ciemnowłosy człowieczek, który się pojawiał się u boku Prezydenta USA zaraz po jego przylocie do Warszawy – to był ambasador Izraela w Polsce, najwyraźniej instruujący swego „podopiecznego” co ma w Polsce mówić do Wiernych.

  2. Nadanie medalu za „walkę o wolność i demokrację” też rozmiarami bardzo maleńkiemu szefowi „medżylisu” importowanych na Krym w ostatnim 20-leciu, Tatarów z głębi bodajże Kazachstanu. A medal to mu prezydent Polski nadał za to, że temu tatarskiemu biedakowi przez najbliższych 5 lat wjazd do umiłowanego Bakczysaraju zakazano. Czyli jak to w Wolnej Polsce od ćwiećwiecza bywa, to był medal dla kolejnego człowieczka polityki, w rodzaju naszego – wzrostem też minimalnego – biźniaka Lecha Kaczyńskiego, który za swe zasługi w locie do Smoleńska spoczął aż na Wawelu.

  I coś mi się wydaje, że ten cały Zjazd Warszawski to w swej głębszej istocie Światowy Spęd Nadmuchanych Nieudaczników, z własnej winy żegnających się z wyśnionymi przez nich Ogrodami Bakczysaraju…

  Polubienie

 20. Przejmujący list byłego żołnierza Specnazu, bohatera wojny w Czeczenii, kpt. Walentyna Tabacznego do prezydenta Rosji Władymira Putina :

  Panie Prezydencie ! Wydajcie rozkaz !!!

  Jestem prostym rosyjskim człowiekiem
  Jestem żołnierzem Rosji
  I ja nie mogę milczeć !!!
  Ile jeszcze setek i tysięcy trzeba zastrzelić
  Z haubic i dużego kalibru możdżieży
  Z samolotów helikopterów rakietami
  Kasetowymi bombami
  Takich nieszczęśliwych cywilnych ludzi – jak ta
  Umierająca kobieta- która prosi
  Pomóżcie chłopaki !!!
  I chyba nie dla siebie
  I tych, którzy są blisko
  Lecz tych, którzy są na górze:
  Zaprzestańcie rokowania z faszystami o zasrany gaz
  Pluję na trzy miliardy dolarów , które są winni faszyści
  W Rosji gazu za tryliony dolarów
  …………………………………..
  Rosja to wielki kraj , a nie cyganka na bazarze
  Pluję na widok NATO
  Jutro eurointegratorzy będą bombardować opinię na temat praw człowieka
  Że nie pójdą na wojnę z Rosją
  To blef – sprawdź naszą siłą Panie Prezydencie!!
  Towarzyszu głównodowodzący !!!
  Armia i Specnaz czeka na rozkaz !!
  Miliony mężczyzn – żołnierzy czekają na rozkaz !!!
  …………………………………………………….

  Panie Prezydencie
  Podejmijcie arbitralną decyzję
  Jesteśmy winni przez zaniechanie
  Zabijania naszych matek, dzieci i sióstr
  Oddaje pamięć
  Dziesiątkom milionom Żołnierzy radzieckich oswobodzicieli
  Trzymaj się narodzie
  Trzymaj się Rosjo
  Panie Prezydencie !!!
  Wydajcie rozkaz
  Jutro może być za późno !!!

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100003905217711

  Polubienie

 21. Panie Michale
  jak przeczytałem w jednym z napisanym do mnie e-mailu
  -Atakować Putina, to działalność antypolska.
  To powiem inaczej
  A ten skurwysyn na Kremlu udaje, że o tym nie wie, że nie ogląda takich filmów z Ukrainy
  -Chłopaki pomóżcie, bo na pomoc skurwysynów liczyć nie można.

  Mnie również nerwy puszczają gdy takie filmy oglądam

  Polubienie

 22. Ops, w powyższym mym komentarzu się trochę pomyliłem. ten ciemnowłosy człowieczek z mało elegancką facjatą, asystujący Barakowi Obamie przy wysiadaniu z samolotu na Okęciu, nie to był ambasador Izraela, ale żydowski ambasador USA w Polsce. Ale na jedno wychodzi.

  Polubienie

 23. Wojna rajem dla psychopatów czerpiących przyjemność z okrucieństwa. Przytargałabym takiego siłą aby swoją ofiarę musiał pielęgnować i przypatrywać się przez 24 godz/h co „dobrego” narobił – znosiłby dzień po dniu jęki bólu w/w żale i gniew bliskich – wykończyłabym go psychicznie. Zabić to za mało.Teraz inni pewnie będą musieli pielęgnować i przypatrywać się jak w/w się meczy o ile przeżyła.Nie rozumiem dlaczego ktoś rości sobie prawo do zmuszania mnie abym oglądała to co na w/w filmiku.

  Polubienie

 24. Kolejny raz przypomnę :
  OBRAZEM ,FILMEM tez SIE PROWOKUJE,nie tylko słowem.

  W internecie „zapanowala moda” : LINKOWANIE !

  Polubienie

 25. Nie,nie „oko za oko” nie obcięłabym mu nóg nie pozbawiłabym organów,które skazywałyby go na kalectwo i ból – pańska interpretacja jest czasami zastanawiająca.Miałam więcej na myśli odpowiedzialność za to co się robi.Ma Pan coś przeciw? Dlaczego osoby postronne maja się przyglądać i znosić czyjeś cierpienie a nie ten,który to spowodował.

  Polubienie

 26. No, najnowsze wpisy na „filobanderowskich” portalach http://www.kresy24.pl oraz http://www.obozrevatel.com donoszą, że na ługańszczyźnie „opłotkowicze” przejęli dzisiaj, z kilkuosobowymi stratami, aż trzy jednostki wojskowe, w tym ponad stuosobowy garnizon graniczny, który się bronił przez całe dwa ostatnie dni. Oficjalny Kijów podaje, że załogi tych dość licznych garnizonów „wycofały się w bezpieczne miejsca dyslokacji”, co http://www.vesti.ru uzupełnia uwagą, że oficerowie korzystając z nocy po prostu uciekli, a żołnierze z ulgą, w akompaniamencie rodziców, powrócili do domów. Ponoć na ługańszczyzne już wjechała z Rosji kolumna 20 ciężarówek Urlał i 5 BTR, które „zakwaterowały” się w jakimś znanym ośrodku wczasowym, nie niepokojone przez ukr-awiację. 50 następnych ciężarówek z posiłkami tzw. „Kozaczyzny Dońskiej”, do odblokowanej granicy się zbliża. Wkrótce się dowiemy czy to prawda i co z tego wyniknie..

  A rosyjska wierchuszka udaje, że nic się nie dzieje z jej przyczyny…

  Polubienie

 27. A oto jak się czują okrążeni w Doniecku „opłotkiewicze”:

  ODEZWA IGORA IWANOWICZA STRIEŁKOWA: NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENIA!

  – 03.06.2014 r.

  – WAŻNE!!!

  Обращение Игоря Ивановича Стрелкова 03.06.2014. ВАЖНО!!!

  3 czerwca 2014 r. 5:58 PM

  “Ludzie, którzy zginęli dzisiaj w szeregach pospolitego ruszenia (wszyscy jak jeden – to miejscowi, urodzeni w regionie donieckim) nie chcieli być bohaterami. Martwymi. I, możliwie, że nie zostaliby nimi, gdyby były u nas pod dostatkiem broń i wyposażenie, instruktorzy i chociaż elementarne zaplecze, tyły.

  Długo milczałem na temat „pomocy Rosji”. Dlatego, że wszystko rozumiem – i niuanse „wielkiej polityki”, w porównaniu z którymi Sławiańsk – to maleńka kruszynka – plamka na obrusie Historii i ogromne ryzyko, na które powinna pójść Rosja, aby pomóc nam siłą zbrojną i masa innych czynników uwzględnionych i nieuwzględnionych.

  NIE ROZUMIEM TYLKO JEDNEGO : DLACZEGO MOŻNA BYŁO, RYZYKUJĄC WSZYSTKIM, RATOWAĆ KILKA DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY, SZANOWANYCH PRZEZE MNIE OSETYŃCZYKÓW – KUDARCÓW, RZUCIWSZY SIĘ IM DO POMOCY, NIE PATRZĄC NA NIC, A RÓWNOCZESNIE MIESIĄCAMI JUŻ „MARUDZIĆ” Z PILNĄ, NIEZBĘDNĄ POMOCA ROSJANOM??? KTÓRYCH TUTAJ SĄ MILIONY!!!

  Czy naprawdę w Moskwie myślą, że kilka setek byle jak uzbrojonych rosyjskich ochotników – to jest wszystko, czego potrzeba i że tego zupełnie wystarczy? Chciało by się zobaczyć teraz w okopach w Siemienowce chociaż jednego urzędnika, „odpowiadającego” za Południowy Wschód (oni są)…

  Teraz w Krasnym Limanie ludzi rozstrzeliwuje się po prostu na ulicach. W Zielonym Klinie w najlepszym wypadku wywozi się w nieznanym kierunku, a w gorszym – rozstrzeliwuje się każdego, kto nie ma miejscowego zameldowania. I to wszystko w sytuacji, gdy nasi żołnierze z pospolitego ruszenia wszyscy już stamtąd się wycofali! Czy to za mało dla ingerencji wojskowej??? Ile trupów jeszcze potrzeba, aby podjąć decyzję? Albo ja, zamiast twardej obrony, powinienem się zająć ratowaniem ludzi? Masową ewakuacją? Ja nie będę mógł ze swoimi skromnymi siłami zrobić nawet tego.

  To wszystko, znów zaczął się atak, sądząc po strzelaninie.

  Można drukować, rozpowszechniać. Nie mamy już nic do stracenia”.

  http://rons-inform.livejournal.com/

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  3.6.2014

  Polubienie

 28. W roku 2013 Moskwa miala najwiecej miliarderow na swiecie. Na Wschodniej Ukrainie walka sie
  toczy o zachowanie kultury rosyjskiej i o ukrocenie wladzy ekonomicznej i politycznej
  oligarchow. Czy takie przymiarki rebeliantow moga sie podobac miliarderom w Moskwie;
  oczywiscie nie. Dlaczego mieliby wspierac tych, ktorzy chca pozbawic ich majatkow.
  Jest jeszcze wazniejszy powod dla ktorego oligarchowie nie powinni wspierac nie tylko
  Rosjan(chyba aby przedluzyc wojne) ale i innych Slowian. Plan ludobojstwa Slowian posuwa sie nad wyraz
  dobrze. Nawet gdyby jakas resztka pozostala w rezerwatach to nic nie przeszkodzi zawlaszczeniu
  opuszczonych ziem bo zabrakie tubylcow by upomniec sie o swoje prawa. Dla Slowian nadszedl
  czas: byc albo nie byc i oligarchowie putina czy to Moskwie czy w Kijowie dobrze o tym wiedza.

  Polubienie

 29. no właśnie, anonim „chutor1” napisał powyżej w skrócie to, co ja wczoraj wkleilem na WPS w post „Żydzi rozpoczęli z Rosją wojnę”:

  Pozwolę sobie przypomnieć, że ta cała „geopolityka” to wedlług poglądów byłego radzieckiego dysydenta, Aleksandra Zinowiewa, to jest odwracanie uwagi od spraw istotnych. (Patrz jego książka, która została wydana tylko w języku francuskim w Szwajcarii przez L’Age d’homme „La grande rupture”). Zinowiew twierdził pod koniec swego życia emigranta politycznego, że jedyną zdolną się utrzymać i trwać przez dziesiątki lat alternatywą dla tak zwanego „Zachodu” (ściślej super-kapitalistycznej „amerykanizacji” świata) jest ni mniej ni więcej STALINIZM! (On sam, w 1939 roku ponoć chciał brać udział w zamachu na Stalina, za co wyrzucono go wtedy ze studiów.)

  Podobne poglądy głosi, poznany przeze mnie w 2004 roku w Kijowie, przewodniczący zreformowanej gminy żydowskiej w Charkowie, baron Edward Hodos, w swych internetowych wystąpieniach występuje on pod amarantowym komunistycznym sztandarem obrońców Sewastopola w 1941 roku, z wizerunkiem na nim Właydymira Illicza Lenina, zabytkowym sztandarem przez władze jelcynowskiej Rosji wyrzuconym na śmieci i kupionym przezeń na jakiejś aukcji.

  Oczywiście to co dziś mamy na Ukrainie to jest walka żydostwa, które zdominowało USA, z po-komunistycznymi resztkami jakie stanowi dzisiejsza Rosja, w wielu aspektach jej społecznego życia będąca krajem jeszcze bardziej drapieżnie kapitalistycznym niż USA (np. w stosunkach z Białorusią). I właśnie dlatego „oficjalna, firmowana przez Putina-putanę Rosja”, nie chce wesprzeć BŁAGAJĄCYCH O POMOC rebeliantów na wschodzie Ukrainy, bo ci MAJĄ SOCJALISTYCZNE AMBICJE (patrz manifest Gubariewa). A te socjalistyczne idee, zgodnie z planami Pana Świata mają zostać wyszczute z lica Planety na wiek wieków.

  Przecież gdyby oficjalna FR zaczęła pomagać „opłotkiewiczom”, to wkrótce i w samej Rosji pojawiły by się glosy domagające się ograniczenia gigantycznych dochodów tamtejszych miliarderów (swą liczbą doganiających liczbę miliarderów w Stanach Zjednoczonych Zawsze Dziewicy). To przecież nie bez przyczyny mój rówieśnik generał Leonid Iwaszow, którego pomimo że zebrał ponad 600 tysięcy podpisów pod swą kandydaturą, do prezydenckiej „gońki” w roku 2012 został nie dopuszczony. Gorzko on wtedy zauważył, iż „W ROSJI RZĄDZI KRYMINAŁ”. Czyli w istocie rzeczy jest podobnie jak na Ukrainie dzisiaj i jak w odgrywających role „Boga” USA co najmniej od wydarzeń 9-11 2001 roku, kiedy tam doszło do „cichego zamachu stanu”.

  A jeśli Putinowska Rosja nie pomoże „oplotkiewiczom” Donbasu, otwarcie nawiązującym do idei marksistowskich, to obecne powstanie w Dombasie padnie tak jak w 1870 padła Komuna Paryska, zniszczona przez własne władze Francji, bardziej się bojące komunardów niż wojsk pruskich w jej granicach. Jak zauważył to „adm” i wielu innych obserwatorów, poprzez nie udzielenie pomocy Doniecku, Oficjalna Putinowska Rosja szybko zostanie znienawidzona nie tylko przez Ukraińców ale i przez Rosjan na Ukrainie, a także przez co bardziej wrażliwych obywateli tego, wciąż największego na świecie kraju. A to logiczne winno doprowadzić do Rosji GEOPOLITYCZNEJ KATASTROFY, jeszcze chyba za mojego życia. No ale interesy klasowe ponadnarodowych z definicji miliarderów mają charakter BOSKI, przy pełnym moralnym poparciu Kościołów Wszystkich Wyznań, nie wyłączając sunnickiego islamu.

  Polubienie

 30. B.Obama to zydowska marionetka, jak jego poprzednicy z ta roznica, ze czarna dla odmiany i jego pro-zydowskosc mozna bylo zauwazyc w czasie jego kampanii prezydenckiej w 2008r – nawet Rockefeller obiecal dac na jego kampanie wyborcza 1 miliard dolarow, wiec nikt nie moze miec watpliwosci co do tego, komu Obama bedzie splacal dlug wdziecznosci.

  Kolaboracje Putina z zydostwem daje sie zauwazyc w czasie, kiedy byl jeszcze nieznany i wydal upowaznienie na budowe szkoly zydowskiej w Leningradzie, nie majac nawet upowaznienia do wydawania takich decyzji. A gdy Putin zostal prezydentem „Rosji” w 2000r to rozpoczal cala game przyslug, ktore wyswiadczal zydostwu, traktujac Rosjan jak obywateli drugiej kategorii – Putin przeznaczyl wlasna pensje na budowe synagogi, Putin odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w „Rosji, Putin zapalal menore w synagodze, Putin paradowal w mycy, Putin utrzymywal przyjacielskie stosunki z rabinem B.Lazarem z sekty Chabad-Lubawicz, ktory byl czestym gosciem Putina i caly szereg pozostalych przypadkow kolaboracji Putina z zydostwem nie pozostawia zadnych watpliwosci, ze Putin jest zydowska marionetka – wszelkie watpliwosci rozmywaja slowa Putina:
  „DLA ZYDOW ZROBIE WSZYSTKO”…. a dla Rosjan co ?

  Jak sie przeanalizuje globalne dzialania zydostwa, ktore uzywaja Ameryki jako swiatowego policjanta to problemy „Rosji” w jakich znajduje sie obecnie, rozpoczely sie od napasci USA na Irak w 2001, ktore „Rosja” zlekcewazyla, bo byly zbyt daleko od granic „Rosji – S.Hussein zostal oddany przez „Rosje” na pozarcie, pozniej byl M.Kaddafi z Libii i Ahmadinejad z Iranu, bo „Rosja” zaciesniala wspolprace z USA i Izraelem, co mialo rzekomo sluzyc interesom „Rosji” i ta sielanka trwala by w nieskonczonosc, gdyby nie zydo-anglosaski napad na Syrie, gdzie znajduje sie „rosyjska” baza morska, ktora jest waznym punktem strategicznym „Rosji” i to musial byc nie lada wstrzas dla rosyjskojezycznych zydow u steru wladzy w „Rosji”.
  Po Syrii przyszedl kryzys na Ukrainie, czyli pod same granice „Rosji” i gdyby nie „rosyjska” baza morska w Sewastopolu, ktora jest kolejnym punktem strategicznym dla „Rosji”, to „Rosja” nie byla specjalnie zainteresowana problemami na Ukrainie i obawy „Rosji” dotyczyly jedynie splaty dlugow za gas naturalny, jakie winna byla Ukraina.

  Chlopcy z Doniecka i innych okregow czekaja na pomoc „Rosji”, ale tam nie ma zadnych „rosyjskich” punktow strategicznych i zostawieni sa samym sobie, tak jak pozostawiona byla Serbia, ktora od wiekow trzymala z Rosja, a teraz jest „Rosja” a sam Putin pozuje za „cara”, ale finansowego, bo czerpie korzysci z majatku narodowego, ktory jest w lapach rosyjskojezycznego zydostwa – w Moskwie zyje wiecej multimilionerow niz w Nowym Jorku.
  Poza ropa naftowa, gazem ziemnym, metalami i kamieniami szlachetnymi oraz handlem bronia, „Rosja” nie ma wiele do zaoferowania, a poza tym sa to glowne zrodla dochodu panstwa.
  Konflikt na wielka skale nie jest korzystny dla „Rosji”, a starcie „Rosji” z NATO przy uzyciu wojska i broni konwencjonalnej nie gwarantuje jej niczego.
  Jedynie glowice atomowe moga przechylic szale zwyciestwa na korzysc „Rosji”, jesli „Rosja” uzyje ich pierwsza i zrzuci je na bazy NATO w Europie, zamieniajac je w pustynie o promieniu 100 km.
  A to jest dowod, ze Polska nie ma zadnych gwarancji i na nic sie zda propaganda macDonalda Tfu-ska i Bredzislawa Komoruskiego herbu „dwa psy w tarczy” (jeden sra drugi warczy), czyli Bambo oBierek naopowiadal bajek i pojechal w swoja strone.

  Ile mozna na tym zarobic, a ile stracic niech sobie kazdy policzy, ale na zysk na pewno liczy zydostwo, dla ktorych konflikty zbrojne gojow przynosza najwieksze interesy.

  Jesli sa myslacy Rosjanie to niech nie licza na Putina tylko przenikaja do rosyjskich okregow na Ukrainie wraz z uzbrojeniem wszelkiego rodzaju i zwalczaja ukrainskich banderowcow i tamtejsze zydostwo u steru wladzy.

  Polubienie

 31. Izraelska brygada „Alija” wsparła obrońców Słoweńska!

  Mieszkający w USA „401Autobahn” nareszcie coś sensownego napisał:

  (…) Chlopcy z Doniecka i innych okregow czekaja na pomoc „Rosji”, ale tam nie ma zadnych „rosyjskich” punktow strategicznych i zostawieni sa samym sobie, tak jak pozostawiona byla Serbia, ktora od wiekow trzymala z Rosja, a teraz jest „Rosja” a sam Putin pozuje za „cara”, ale finansowego, bo czerpie korzysci z majatku narodowego, ktory jest w lapach rosyjskojezycznego zydostwa (…)
  Jesli sa myslacy Rosjanie to niech nie licza na Putina tylko przenikaja do rosyjskich okregow na Ukrainie wraz z uzbrojeniem wszelkiego rodzaju i zwalczaja ukrainskich banderowcow i tamtejsze zydostwo u steru wladzy.

  No i rzeczywiście, rosyjska internetowa telewizja http://www.vesti.ru/videos?vid=onair dzisiaj w nocy o godzinie 1.30 czasu moskiewskiego nadała wywiad z Avigorem Eskinem (http://en.wikipedia.org/wiki/Avigdor_Eskin), pochodzącym z Rosji 44 letnim obywatelem Izraela pozującym na ortodoksyjnego, oczywiście ultraprawicowego Żyda. Wyszkolony wojskowo w Izraelu Eskin założył prywatną brygadę izraelskich komandosów nazwaną „Alija”. Otóż ostentacyjnie noszący w trakcie wywiadu (w Moskwie) czarną myckę Eskin twierdził, że przybył on ze swą, liczącą na razie tylko 20 komandosów „Aliją” po to, aby zaprowadzić pokój w południowo-wschodnim rejonie Ukrainy, jako że on bardzo nienawidzi banderowców spod znaku Szuszkiewicza oraz Doncowa. Co zapewne jest prawdą. Niestety Eskin jakoś stara się nie pamiętać, że jego współwyznawcy i jednocześnie komandosi z Izraela, zaledwie kilka miesięcy wcześniej zorganizowali całą „izraelską sotnie” na Kijowskim Majdanie (wiadomość od ukraińskiego uczestnika tego majdanu od kilku lat mieszkającego w Krakowie). W ramach tej „narodowej sotni” walczyli ci Izraelczycy ze „słowiańskim reżymem” Janukowycza ramie w ramię z ultra-banderowskim, morderczym „trzecim sektorem”, według informacji rozpowszechnionych przez telewizje w Czechach, zorganizowanym właśnie przez Żydów.

  I tutaj mam komercyjną propozycję dla przywództwa rozpaczliwie broniących się w Słowiańsku ruskich Ukraińców. Otóż obecny gubernator pobliskiego Dniepropietrowska, multimiliarder Igor Kołomojski publicznie kazał rozwieszać plakaty, że za każdego – żywego lub martwego – obywatela Rosji złapanego z bronią w ręku na terenie Ukrainy jest gotów płacić po 10 tysięcy dolarów. Ponieważ każdy członek rzeczonej izraelskiej „Alij”, który przybył do Słoweńska zapewne posiada – tak jak mój przyjaciel Izrael Szamir – nie tylko paszport izraelski ale i paszport rosyjski, więc jako złapany z bronią w reku obywatel Rosji ma wartość 10 tysięcy dolarów dostarczony – żywy bądź martwy – w łapy gubernatora Kołomojskiego, na stale mieszkającego w Genewie przywódcy Unii Europejskich Żydów. Czysty zysk około 200 tysięcy dolarów, które można by przeznaczyć na zakup broni dla oddziałów DRL broniących się nie tylko przed nacierającymi oddziałami nacgwardii i „Trzeciego Sektora” ale także przed osobiście finansowaną przez Kołomojskiego brygadą „Dniepr”.

  Polubienie

 32. Pingback: Izraelska brygada „Alija” wsparła obrońców Słoweńska! | WIERNI POLSCE

 33. Feliks Koneczny w swoim podziale i opisie cywilizacji CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKA nazwał CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Najpierw w ramach rewolucyjnego zamętu była ŻYDOBOLSZEWIA,tera jest ŻYDOBANDERYZM,który zaktywizował rosyjski rasizm pod putinowskim sztandarem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s