Rosja chce wojny


 

 

 

 

 

 

 

Zobaczcie jak blisko rozłożyła się przy naszych bazach

Rosja-chce-wojny

Reklamy

5 uwag do wpisu “Rosja chce wojny

 1. Amerykanów już nie stać na biznes utrzymywania tylu baz wojskowych na świecie i jednoczesne prowadzenie ograniczonych działań wojennych.. Czasy , iż dolar był jedyną walutą światową i ich producent mógł go dowolnie wytwarzać , wraz z odejściem od dolara Rosji i innych państw, w tym od rozliczeń finansowych w obiegu handlowym , międzynarodowym powoli dobiegają końca. Trzeba będzie się w końcu wziąć do pracy jak większość ludzi na planecie Ziemia zamiast konsumować najwięcej ze wszystkich dóbr tego świata. Rosja nie chce wojny. Rosja ma prawo do obrony swoich bestialsko mordowanych rodaków i nie powinna z tego prawa rezygnować. Powinna kierować się własnym narodowym sumieniem i mieć gdzieś giewałt podnoszony przez reprezentantów antycywilizacji . Tym „specjalistom” od „praw człowieka” i „demokracji” nie ma co ulegać . Oni mają kłamstwo i wrzaskliwość we krwi. To zachodowi puszczają nerwy jak widzi , że leci w nicość. Rosja w tej sytuacji musi się bronic przed agresją upadającej bestii, a sztukę tę , po wojnie z Napoleonem i Hitlerem ma już zakodowaną w genach ,każdy Rosjanin. Zachód ma się czego bać. Rosja to nie Irak, czy tez Liban. Nowoczesnej broni i ducha bojowego w rosyjskim narodzie nie brakuje, o czym świadczą ostatnie reakcje Rosjan na wydarzenia na wschodzie Ukrainy i dokonane tam przez faszystowską juntę z Kijowa akty ludobójstwa ludności cywilnej. Trzeba mieć nieźle nie poukładane w chorej główce, by z samolotu strzelać rakietami do ludzi. Po takich słowach swoich mordowanych rodaków : Chłopaki pomóżcie ! Rosjanie mają moralne i nie tylko moralne prawo, by wkroczyć do akcji. Kobieta przed śmiercią wypowiadająca te słowa.

  A była jeszcze taka młoda, przy tym piękna i dzielna.

  Polubienie

 2. A oto jak się czują okrążeni w Doniecku „opłotkiewicze”:

  ODEZWA IGORA IWANOWICZA STRIEŁKOWA: NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENIA!

  – 03.06.2014 r.

  – WAŻNE!!!

  Обращение Игоря Ивановича Стрелкова 03.06.2014. ВАЖНО!!!

  3 czerwca 2014 r. 5:58 PM

  “Ludzie, którzy zginęli dzisiaj w szeregach pospolitego ruszenia (wszyscy jak jeden – to miejscowi, urodzeni w regionie donieckim) nie chcieli być bohaterami. Martwymi. I, możliwie, że nie zostaliby nimi, gdyby były u nas pod dostatkiem broń i wyposażenie, instruktorzy i chociaż elementarne zaplecze, tyły.

  Długo milczałem na temat „pomocy Rosji”. Dlatego, że wszystko rozumiem – i niuanse „wielkiej polityki”, w porównaniu z którymi Sławiańsk – to maleńka kruszynka – plamka na obrusie Historii i ogromne ryzyko, na które powinna pójść Rosja, aby pomóc nam siłą zbrojną i masa innych czynników uwzględnionych i nieuwzględnionych.

  NIE ROZUMIEM TYLKO JEDNEGO : DLACZEGO MOŻNA BYŁO, RYZYKUJĄC WSZYSTKIM, RATOWAĆ KILKA DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY, SZANOWANYCH PRZEZE MNIE OSETYŃCZYKÓW – KUDARCÓW, RZUCIWSZY SIĘ IM DO POMOCY, NIE PATRZĄC NA NIC, A RÓWNOCZESNIE MIESIĄCAMI JUŻ „MARUDZIĆ” Z PILNĄ, NIEZBĘDNĄ POMOCA ROSJANOM??? KTÓRYCH TUTAJ SĄ MILIONY!!!

  Czy naprawdę w Moskwie myślą, że kilka setek byle jak uzbrojonych rosyjskich ochotników – to jest wszystko, czego potrzeba i że tego zupełnie wystarczy? Chciało by się zobaczyć teraz w okopach w Siemienowce chociaż jednego urzędnika, „odpowiadającego” za Południowy Wschód (oni są)…

  Teraz w Krasnym Limanie ludzi rozstrzeliwuje się po prostu na ulicach. W Zielonym Klinie w najlepszym wypadku wywozi się w nieznanym kierunku, a w gorszym – rozstrzeliwuje się każdego, kto nie ma miejscowego zameldowania. I to wszystko w sytuacji, gdy nasi żołnierze z pospolitego ruszenia wszyscy już stamtąd się wycofali! Czy to za mało dla ingerencji wojskowej??? Ile trupów jeszcze potrzeba, aby podjąć decyzję? Albo ja, zamiast twardej obrony, powinienem się zająć ratowaniem ludzi? Masową ewakuacją? Ja nie będę mógł ze swoimi skromnymi siłami zrobić nawet tego.

  To wszystko, znów zaczął się atak, sądząc po strzelaninie.

  Można drukować, rozpowszechniać. Nie mamy już nic do stracenia”.

  http://rons-inform.livejournal.com/

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  3.6.2014

  http://gazetawarszawska.com/2014/06/03/33688/

  Polubienie

 3. Przy okazji ostatnich wydarzeń na Ukrainie , w tym aktów oczywistego ludobójstwa w Ługańsku /strzelanie do bezbronnych cywili rakietami/ wyszło już całkowicie szydło z worka, czym jest tak naprawdę amerykańska „demokracja” oraz tzw. „walka o prawa człowieka” w wydaniu ukraińskim , a raczej faszystowsko-banderowskim. Jeśli ktoś do tej pory miał jeszcze jakieś złudzenia, teraz już nie powinien ich mieć. To żadna demokracja , lecz w czystej postaci faszyzm w swym najgorszym pohitlerowskim wydaniu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s