Izraelska brygada „Alija” wsparła obrońców Słowiańska!


Tę informację warto rozpowszechnić jak najszerzej.

Izraelska brygada „Alija” wsparła obrońców Słowiańska!

Mieszkający w USA „401Autobahn” nareszcie coś sensownego napisał na https://wiernipolsce.wordpress.com/2014/06/02/donald-i-marysienka/#comment-56292 :

(…) Chlopcy z Doniecka i innych okregow czekaja na pomoc „Rosji”, ale tam nie ma zadnych „rosyjskich” punktow strategicznych i zostawieni sa samym sobie, tak jak pozostawiona byla Serbia, ktora od wiekow trzymala z Rosja, a teraz jest „Rosja” a sam Putin pozuje za „cara”, ale finansowego, bo czerpie korzysci z majatku narodowego, ktory jest w lapach rosyjskojezycznego zydostwa (…)
Jesli sa myslacy Rosjanie to niech nie licza na Putina tylko przenikaja do rosyjskich okregow na Ukrainie wraz z uzbrojeniem wszelkiego rodzaju i zwalczaja ukrainskich banderowcow i tamtejsze zydostwo u steru wladzy.

No i rzeczywiście, rosyjska internetowa telewizja http://www.vesti.ru/videos?vid=onair dzisiaj w nocy o godzinie 1.30 czasu moskiewskiego nadała wywiad z Avigorem Eskinem (http://en.wikipedia.org/wiki/Avigdor_Eskin), pochodzącym z Rosji 44 letnim obywatelem Izraela pozującym na ortodoksyjnego, oczywiście ultraprawicowego Żyda. Wyszkolony wojskowo w Izraelu Eskin założył prywatną brygadę izraelskich komandosów nazwaną „Alija”. Otóż ostentacyjnie noszący w trakcie wywiadu (w Moskwie) czarną myckę Eskin twierdził, że przybył on ze swą, liczącą na razie tylko 20 komandosów „Aliją” po to, aby zaprowadzić pokój w południowo-wschodnim rejonie Ukrainy, jako że on bardzo nienawidzi banderowców spod znaku Szuszkiewicza oraz Doncowa. Co zapewne jest prawdą. Niestety Eskin jakoś stara się nie pamiętać, że jego współwyznawcy i jednocześnie komandosi z Izraela, zaledwie kilka miesięcy wcześniej zorganizowali całą „izraelską sotnię” na Kijowskim Majdanie (jest to wiadomość od ukraińskiego uczestnika tego majdanu od kilku lat mieszkającego w Krakowie). W ramach tej „narodowej sotni” walczyli ci Izraelczycy, ze „słowiańskim reżymem” Janukowycza, ramię w ramię z ultra-banderowskim, morderczym „trzecim sektorem”, według informacji rozpowszechnionych przez telewizje w Czechach, zorganizowanym właśnie przez Żydów.

I tutaj mam komercyjną propozycję dla przywództwa rozpaczliwie broniących się w Słowiańsku ruskich Ukraińców. Otóż obecny gubernator pobliskiego Dniepropietrowska, multimiliarder Igor Kołomojski publicznie kazał rozwieszać plakaty, że za każdego – żywego lub martwego – obywatela Rosji złapanego z bronią w ręku na terenie Ukrainy jest gotów płacić po 10 tysięcy dolarów. Ponieważ każdy członek rzeczonej izraelskiej „Alij”, który przybył do Słoweńska zapewne posiada – tak jak mój przyjaciel Izrael Szamir – nie tylko paszport izraelski ale i paszport rosyjski, więc jako złapany z bronią w reku obywatel Rosji ma wartość 10 tysięcy dolarów dostarczony – żywy bądź martwy – w łapy gubernatora Kołomojskiego, na stale mieszkającego w Genewie przywódcy Unii Europejskich Żydów. Czysty zysk około 200 tysięcy dolarów, które można by przeznaczyć na zakup broni dla oddziałów DRL broniących się nie tylko przed nacierającymi oddziałami nacgwardii i „Trzeciego Sektora” ale także przed osobiście finansowaną przez Kołomojskiego brygadą „Dniepr”.

Obrazek

W centrum Tryzuba uśmiechnięta twarz Igora Kołomojskiego, twórcy Nowego Izraela na Zaporożu.

Reklamy

51 uwag do wpisu “Izraelska brygada „Alija” wsparła obrońców Słowiańska!

 1. Otrzymałem od Izraela Szamira szerszy komentarz na temat tej dość w Izraelu znanej „Brygady Alija” Avigora Eskina. Jak podejrzewałem, to zwykła banda kondotierów, sformowana z byłych komandosów ZSRR, teraz chcących „wyrwać” od władz Rosji jakieś pieniądze na pozorowanie „wsparcia Donbasu”.

  Patrz i czytaj, niestety po rosyjsku:

  Eskin is a con (жулик) https://www.youtube.com/watch?v=MXb37f0KmPs

  More about it on my facebook, where I wrote:
  Я разоблачаю батальон „Алия” – это сыны лейтенанта Шмидта, якобы сражающиеся за русских в Донбассе. Они сами говорят о себе: „Батальон „Алия” вступил в войну против хунты за честь еврейского народа. Сегодня к ополчению присоединилась группа из Израиля. Батальон «Алия», сформированный в 2002 году из уехавших в Израиль профессиональных военных Советской армии и армий стран СНГ и занимающийся охраной еврейских поселений в Иудее и Самарии, незамедлительно отправил в Славянск двадцать высокопрофессиональных бойцов с опытом службы в советской и израильской армиях, а в течение двух недель готов довести количество своих бойцов, сражающихся с нацистами, до двухсот, – сообщают наши источники на Донбассе.

  А вот для чего они это делают:

  „Иудея и Самария (Шомрон) – исторические еврейские территории богатые газовыми и нефтяными месторождениями, за которые еврейское население ведёт длительную борьбу с американскими и европейскими монополистами, натравливающими арабское население соседних территорий и поселений против евреев. ”
  Бред – не то слово! Нет у нас ни газа, ни нефти, американцы стоят на стороне евреев – и вся афера с батальоном Алия придумана, чтобы привязать русских к еврейской колониальной авантюре.

  Polubienie

 2. Paul Craig Roberts: USA planują prewencyjną jądrowe uderzenie.
  Data: 6 czerwiec 2014

  Były asystent sekretarza Skarbu Państwa dla polityki gospodarczej USA Paul Roberts twierdzi, że Stany Zjednoczone rozważają plany wojny jądrowej z „wrogami Ameryki”.

  .
  http://www.russiapost.su/archives/26130

  Oto słowa Dr Roberts:

  „Waszyngton planuje wyprzedzające uderzenie atomowe nie tylko w Rosję, ale również, być może, w Chiny. W Waszyngtonie, wielu z tych, którzy poparli ideę wojny nuklearnej, wypowiadali się w tym tonie „do czego ma służyć broń jądrową, jeśli jej nie używasz… Tymczasem tylko jeden procent broni jądrowej, który jest do dyspozycji Stanów Zjednoczonych i Rosji, doprowadzi do zniszczenia co najmniej dwa miliardy ludzi. „I jeśli nawet użyją tylko połowę arsenału nuklearnego naszych dwóch stron to życie na ziemi, przestanie istnieć.
  …………………………………………………………………………………………………”
  I interesujący nas polski wątek wypowiedzi dr.Robertsa Na pytanie :” Co się stanie jeśli strona przeciwna Rosja ewentualnie Chiny pierwsze użyją broni nuklearnej ? dr. Roberts odpowiada tak:

  „To o czym ja mówię jest powszechnie dostępną informacją publiczną. To nie tylko moje zdanie. To otwarty temat, o którym każdy może poczytać. I Rosjanie i Chińczycy mają tego świadomość. Dla Waszyngtonu jest to bardzo niebezpieczna doktryna jak i jej realizacja przy pomocy wdrażanego w Polsce sytemu antyrakietowego. Amerykanie już mają bazę w Polsce i wkrótce ich będzie jeszcze więcej. Rząd Polski podpisał śmiertelny wyrok dla ludzkości godząc się na rozmieszczenie na swoim terytorium elementów tarczy antyrakietowej. Oni dali Waszyngtonowi pewność, iż mogą uderzyć w Rosję, bez żadnych konsekwencji dla siebie. Oczywiście te systemy nigdy nie będą działały tak jak wymyślili je ich projektanci. W tej wojnie nie będzie zwycięzców. Inne myślenie to ignorancja. Jednak wiara w możliwość zwycięstwa, czyni tę perspektywę wojny dla rządzących USA coraz bardziej wiarygodną”

  http://mixednews.ru

  PS. A w Polsce barany i rządzący nimi osły myślą , iż tarcza antyrakietowa uchroni Polskę przed Rosją, która przecież nie jest naszym wrogiem. To myślenie jest zupełnie błędne. Jeśli, by doszło co do czego na Polskę w ramach przeciwuderzenia jako pierwsze spadną pociski jądrowe skierowane na cele: placówek tarczy antyrakietowej i amerykańskie bazy na naszym terytorium. Sami sobie gotujemy jądrowe piekło Armagedon . Tak to jest jak się jest czyjąś prostytutką.

  Polubienie

 3. Tak było
  ————————————
  Samoloty i helikoptery nad miastem, snajperzy na dachach, policja za każdym rogiem, kilka tysięcy tajnych agentów ubranych po cywilnemu.
  Gdzieniegdzie „zielone ludziki” z nowoczesna bronią i zasłoniętymi twarzami. Sparaliżowany transport miejski. Słowiańsk, Ługańsk, Donieck?
  Nie !
  Bratnią wizytę w Warszawie złożył Barack Obama.
  ……………….Dzięki demokracji uniknąłem fizycznego zmuszenia do radości z przyjazdu prezydenta USA do mojego kraju. Przez trzy dni wbijano mi w mózg, że dzięki Obamie, Unii i naszym elitom muszę być szczęśliwy! Przy czym słowo „muszę” ma tu znaczenie szczególne.
  Od kilkunastu godzin nie ma Obamy w Polsce. I – słowo honoru – czuję się bezpieczniej i trochę szczęśliwiej…………………

  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_06_05/Bestia-w-Polsce-2521/
  ————————–
  Obama, piąty jeździec apokalipsy
  Czarny, jak zwęglone zwłoki w Odessie.

  Polubienie

 4. Putin znów na salonach, wśród swoich

  h

  h

  j

  A w Ługańsku i Słowiańsku krew i trupy, w tym cywilów

  b

  Jak powiedział nasz minister Radek Sikorski
  -Prezydent może być niski, ale nie może być mały

  Polubienie

 5. „Malosc” prezydenta przejawia się nie we wzroście/wysokości człowieka ale w braku logicznego myslenia !
  WIELKOSC PREZYDENTA – W ZANIECHANIU SLUZENIA GLUPCOM i DEWIANTOM/PSYCHOPATOM !!!

  Patrzac na powyższe zdjęcia odpowiednio „skomponowane” nasuwa mi na myśl kpine/drwine nie tyle fotografow,co montazystow/podrabiaczy płatnych slugusow/pajacow z ludzi .
  Także ustawienia osob do fotografiii maja swoja wymowe ale nie o tym chce pisać przy pełni
  FARYZEJSTWA SWIATA ale o staczaniu się ludzi w przepasc.

  O pieniądzach każdy prawie wie już wszystko ,nie wie tylko tego,ze pieniadz w każdym czasie może zniknąć z rynku a pozostać gdzies tam w jakiś schowkach/skrytkach/zakamarkach.

  Czy ludzie tak naprawdę wiedza czyje sa te zadrukowane papierki i jaka maja wartość obecna i za chwile ?

  Temat o izraelskiej brygadzie o odpowiedniej nazwie i jej działalności ale co napiszecie o „brygadzie FED” ?
  Wiele na ten temat już napisano,sto lat minelo i co dalej ?
  Powstaje czy już powstala euroazjatycka „brygada przeciwstawna” ,powstaje dwubiegunowość finansowa,piszac jeszcze prościej będzie się POZBAWIAC LUDNOSCI GOTOWKI PIENIEZNEJ !!!

  Zreszta testy już przerobiono,zachowania okradzionych zarejestrowano,pozostalo jeszcze „ostatnie uderzenie” w „ciułaczy” , w ludzi oszczędnych i potrafiących liczyc,znajacych zapomniana przez młodych tabliczke mnożenia .

  Proszę się wiec przygotować na cos więcej niż rozlewy krwi regionalne,moze nawet nie tyle na zmiany nastrojow narodowych,co na ZMIANY KLIMATYCZNE,BIOLOGICZNE i WYPUSZCZENIE POTWOROW z podziemnych ukryc w roznej postaci !!!!!!!!!!!!!!

  TO BEDZIE INNA WOJNA SWIATOWA.
  A wlasciwie już rozpoczeta.

  Czy możemy swiat uratować ?
  O to jest pytanie do wszystkich, tak nas zwykłych smiertelnikow,jak i naszych zachlannych wrogow .

  Za co,za kogo UMIERAC ???

  Ja twierdze ,ze swiat da się uratować przy WSPOLNYM,JEDNOMYSLNYM DZIALANIU LUDZI DOBREJ WOLI .
  Czy tacy sa/zyja jeszcze na tym swiecie ?
  SA !
  Sa to KOBIETY – MATKI synow i córek,ktore wyszly z ich domow rodzinnych i poszli/poszly „na wojaczke” tak w mundurach jak i bez .

  MATKI CALEGO SWIATA do WAS mój APEL :

  Piszcie,dzwoncie ,slijcie wasza prosbe do swych dzieci – PORZUCIE WSZELKA BRON ,
  WRACAJCIE DO WLASNYCH RODZIN ,
  CZYNCIE POKOJ A NIE WOJNE,
  ODMOWCIE ROZKAZU ZABIJANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OCALCIE SWIAT POKOJOWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  PROSI WAS
  stary zolnierz

  Polubienie

 6. Nie wygląda to dobrze.Polecam film z You Tube o losie chorego malucha(atrofia mięśni),którego nie pozwalano wywieźć z Ługańska.Czy po takim barbarzyństwie mieszkańcy Donbasu będą mieli ufność do władz Ukrainy?

  Polubienie

 7. Świetny, otrzymany przeze mnie komentarz Jana Saskiego:

  ROSJA – KONIEC SNÓW O POTĘDZE!

  Po pierwsze, wydarzenia na Ukrainie kompromitują Rosję jako mocarstwo i falsyfikują jej rolę jako regionalnego hegemona. Ukraina jest najważniejszym krajem z punktu widzenia utrzymania przez Rosję jej statusu mocarstwowego. Rosja potrzebuje do utrzymania tego statusu co najmniej neutralnej wobec siebie Ukrainy. Z nieprzyjazną i niezależną od siebie Ukrainą u swych granic, Rosja przestaje być mocarstwem i traci szansę zbudowania wokół siebie eurazjatyckiego imperium, a staje się po prostu dużym i silnym państwem, swoją geopolityczną rangę degradując do poziomu na przykład Francji lub Indii.

  Po drugie, mamy do czynienia z geopolityczną katastrofą dużo poważniejszą niż rozpad ZSRS. Ukraina rządzona przez amerykańskie marionetki i manipulowanych z kolei przez nie nacjonalistów jest atlantyckim klinem wbitym w samo serce Europy. Przekreśla ona zarówno projekt eurazjatycki, jak i możliwość zbliżenia Unii Europejskiej z Rosją. Atlantycka Ukraina, podobnie jak na mniejszą skalę Kosowo na Bałkanach, jest geopolitycznym wrzodem na ciele Europy. Szowinizm narodowy w obydwu tych państwach jest na tyle silny, że ich reintegracja z Serbią lub z Rosją jest rzeczą w przewidywalnej przyszłości niewyobrażalną.

  Putin tymczasem w kryzysie ukraińskim wielokrotnie pokazał żenującą wręcz słabość i nieporadność, by nie powiedzieć tchórzostwo. Jego bezczynność wobec masakrowania rosyjskojęzycznych mieszkańców Ukrainy przypomina bezczynność dorosłego mężczyzny, któremu na jego oczach nastoletni wyrostek gwałciłby żonę grożąc jednocześnie „tylko nie próbuj mi przeszkadzać, bo oberwiesz!”, ten zaś przyglądałby się jedynie całej scenie ze łzami w oczach i wołał co pewien czas w różne strony „pomóżcie! powstrzymajcie go! proooszę…!”, zarazem zaś do nastoletniego bandyty zwracał się z apelami w rodzaju „tylko nie bądź zbyt brutalny i nie zabieraj jej kart kredytowych ani tych nowych butów”. Putin to nawet nie mężczyzna.

  http://prawica.net/38549

  Mój, MG komentarz: Zachowanie się Putina – putany obecnie bardzo mi przypomina zachowanie się prezydenta Janukowycza przed kilku miesiącami w Kijowie. Też się bał – ostrzegany przed tym przez tak zwany „Zachód” – użyć siłę by rozpędzić to całe euro-banderowskie tałatajstwo na Majdanie. I też jak Putin przed dwoma tygodniami, Janukowycz w grudniu próbował się wspierać paktem ekonomicznym z Chinami. A więc za kilkanaście miesięcy Putina – putanę może spotkać los jego kolegi po fachu, słowiańskiego miliardera z Kijowa.Przed czym już bardzo wiele osób go ostrzegało. No ale na Putina – putanę, tzw. „Zachód” ma oczywiście „haka”, którym skutecznie kontroluje jego zachowanie. Inaczej by przecież nie został Rosji prezydentem przed 14 laty.

  Polubienie

 8. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż „okrągły stół” to dzieło tych samych ludzi z międzynarodówki syjonistycznej, którzy podrzucili nam „konia trojańskiego” w postaci „Solidarności”, który miał zniszczyć Polskę i Polaków , a docelowo cały Układ Warszawski, w tym przede wszystkim ZSRR. Trzeba przyznać, iż to przedsięwzięcie się syjonistom udało, jednak nie do końca. W swoich planach nie zakładali , iż po upadku ZSRR powstanie Rosja, która po chwilowym szoku spowodowanym upadkiem ZSRR , wstanie z ziemi i powróci do międzynarodowej gry jako główny gracz. Tym należy tłumaczyć obecne zdenerwowanie syjonistów przechodzące w rodzaj desperacji. Nigdy bowiem nie przypuszczali, iż w dzisiejszym świecie znajdzie się ktoś kto im przeciw stanie. No cóż, chyba szczęśliwie dla nas wszystkich stało się inaczej, czego syjoniści nie mogą przeboleć i naprzemiennie reagują strachem i agresją. Przy tym zdemaskował się i całkowicie podupadł etos Ameryki, będącej głównym centrum międzynarodowego syjonizmu. W efekcie następuje coraz bardziej rozszerzający się na świecie ruch antysyjonistyczny, obejmujący coraz to nowe kraje. Równolegle trwa postępujący proces uświadamiania społeczeństw, które pomimo rządzących nimi syjonistycznych marionetek zaczynają widzieć i spostrzegać świat inaczej , niż tak jak im nakazują syjonistyczne media. Jest wiele znaków, iż budowany mozolnie przez wiele lat tajny plan podporządkowania sobie całego świata weźmie w łeb. I tego nam wszystkim życzę tj. świata żyjącego w pokoju poprzez przezwyciężenie idei świata w syjonistycznym wydaniu tj. żyjącego od wojny do wojny.

  PS. Obalenie „okrągłego stołu” tj. wszystkich uczestników bandy czworga PO, PIS. SLD, PSL i ich klonów w postaci Ruchu Palikota, Solidarność Polska i innych to za mało , by coś zmienić w Polsce, zwłaszcza, iż centrum decyzyjne jest poza Polską. Zmianie musi ulec cały międzynarodowy układ społeczny na nowy, co się już zresztą dzieje na naszych oczach , chociażby odejście wielu krajów, w tym Rosji od handlu międzynarodowego w dolarach. Trzeba powiedzieć, iż jest to potężny cios dla syjonistów. W kontekście tego musimy sobie zdać sprawę z tego, iż mu tutaj w Polsce nie jesteśmy sami niczego zrobić. Niestety musimy czekać na rozwój wydarzeń na świecie, a póki co w ramach społecznego niezadowolenia i nieposłuszeństwa przyjmować, wobec obecnej okupacyjnej władzy w Polsce i wojny na Ukrainie, postawy potępiające syjonizm i ich działania destabilizujące świat i stanowiące zagrożenie dla międzynarodowego pokoju.

  Polubienie

 9. Czesciowo tylko macie racje „domowi stratedzy” ,w dodatku z brukowym przykładem gwałtu zony .
  Putin ma swój plan o którym nie mowi nawet najbliższym doradcom,zreszta przekonacie się.

  Czlowiek który ceni zycie NIGDY NIE JEST RAPTUSEM !
  Koniecznym tez jest przekonanie się na wlasnej skorze ,czym jest obluda , falsz, faryzejstwo,kazde inne swinstwo !
  Zarówno Zydow ,jak i banderowcow na Ukrainie czeka krwawa lekcja ,tylko w odpowiednim czasie .
  Również polscy zdrajcy i słudzy dostana za swoje.

  MADRYCH i SPRAWIEDLIWYCH BOG MA W SWOJEJ OPIECE.

  PLAN PUTINA „DOJRZEWA”.

  ZAGLADA LOTROW ZBLIZA SIE !

  Polubienie

 10. „No ale na Putina –
  putanę, tzw. „Zachód” ma oczywiście „haka”, którym skutecznie kontroluje jego zachowanie. Inaczej by
  przecież nie został Rosji prezydentem przed 14 laty.”

  Agenci wplywu, we wlasciwym czasie i miejscu warci sa wiecej niz na wage zlota. Gorbaczow i „upadek” ZSRR
  moga byc dobrym przykladem, ze trzeba wpierw upasc na glowe by w takie upadki wierzyc wedlug obowiazujacej
  wersji. Gdy imperia upadaja takie np jak Francja to poprzedzily je wojny w Indochinach, Algerii..a tu nagle
  ZSRR po oslepieniu swiata osiagnieciami w kosmosie bez zadnych widocznych wewnetrznych rozruchow „upada”.
  Teza, ze Gorbaczow byl jednym z agentow wplywu na rzecz Zachodu wydaje sie byc dopuszczalna. A dokladniej,
  ze w gorbaczowskim ZSRR kluczowe pozycje byly obsadzone takimi agentami. Czy w ZSRR agenci po dokonaniu
  dziela otrzymali godziwe nagrody i przeniesli sie na emeryture? Czy wrecz przeciwnie umocnili sie na swoich
  pozycjach? Do celu: po Gorbaczowie rzad rosyjski nie reprezentuje narodowych interesow, a moze i wiecej –
  Rosja nie wlada bronia nuklearna a lodz podwodna z takim arsenalem i bez nadziemnej kontroli zostala zatopiona.
  A moze i to, wojna w Syrii ma za cel wyniszczenie ludnosci a nie usuniecie rzadu, a baza rosyjska ma chronic
  Izrael a nie Rosje.
  Gdy epidemia sie rozszerza to kwarantannie poddani sa nie tylko chorzy ludzie ale rowniez i tacy, ktorzy moga
  byc nosnikami choroby. W wymiarze politycznym rosyjska wierchuszka jest chora i bez natychmiastowego nalozenia
  na nia kwarantanny Rosja upadnie.

  Polubienie

 11. …….bez natychmiastowego nałożenia na nią kwarantanny Rosja upadnie.

  Nie upadnie
  Nowe elity zrobią jej restrukturyzację.
  Po niej będzie polem surowcowym i barakiem taniej siły roboczej, białych murzynów

  Polubienie

 12. No, przebudowę Ukrainy w „pole surowcowe, dostawcę żywności dla Eu i magazyn białych murzynów” to „czekoladkowy prezydent” Poroszenko oficjalnie zapowiedział, jeszcze przed jego inauguracją. A stowarzyszenie z EU ma zamiar on podpisać jeszcze przed końcem czerwca. Po to przecież był ten cały Majdan.

  A jeśli Rosja, „z miłości Putina do Merkel” (wychowywali się oni razem w NRD i w Moskwie za Sojuza) przyłoży rękę do likwidacji INSUREKCJI W SKAZAYM,, PRZEZ UE I IMF, NA DEZINDUSTRIALIZACJĘ DONBASIE, to oczywiście i Rosja podzieli los banderowskiej Ukrainy dzisiaj. Czego jej nie życzę, ale „od spodu” tzw. „bóg” to zaplanował i do momentu upadku USA będzie do tego zmierzał.

  A tak po cichu podejrzewam, że w tym Donbasie sporo już zakładów pracy przestawiono na produkcję wojenną. Przede wszystkie amunicji, której „opłotkiewiczom” – w przeciwieństwie do wojsk ukraińskich – najwyraźniej nie brakuje.

  Polubienie

 13. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż „okrągły stół” to dzieło tych samych ludzi z międzynarodówki syjonistycznej, którzy podrzucili nam „konia trojańskiego” w postaci „Solidarności”, który miał zniszczyć Polskę i Polaków , a docelowo cały Układ Warszawski, w tym przede wszystkim ZSRR. Trzeba przyznać, iż to przedsięwzięcie się syjonistom udało, jednak nie do końca. W swoich planach nie zakładali , iż po upadku ZSRR powstanie Rosja, która po chwilowym szoku spowodowanym upadkiem ZSRR , wstanie z ziemi i powróci do międzynarodowej gry jako główny gracz. Tym należy tłumaczyć obecne zdenerwowanie syjonistów przechodzące w rodzaj desperacji. Nigdy bowiem nie przypuszczali, iż w dzisiejszym świecie znajdzie się ktoś kto im przeciw stanie. No cóż, chyba szczęśliwie dla nas wszystkich stało się inaczej, czego syjoniści nie mogą przeboleć i naprzemiennie reagują strachem i agresją. Przy tym zdemaskował się i całkowicie podupadł etos Ameryki, będącej głównym centrum międzynarodowego syjonizmu. W efekcie następuje coraz bardziej rozszerzający się na świecie ruch antysyjonistyczny, obejmujący coraz to nowe kraje. Równolegle trwa postępujący proces uświadamiania społeczeństw, które pomimo rządzących nimi syjonistycznych marionetek zaczynają widzieć i spostrzegać świat inaczej , niż tak jak im nakazują syjonistyczne media. Jest wiele znaków, iż budowany mozolnie przez wiele lat tajny plan podporządkowania sobie całego świata weźmie w łeb. I tego nam wszystkim życzę tj. świata żyjącego w pokoju poprzez przezwyciężenie idei świata w syjonistycznym wydaniu tj. żyjącego od wojny do wojny.

  PS. Obalenie „okrągłego stołu” tj. wszystkich uczestników bandy czworga PO, PIS. SLD, PSL i ich klonów w postaci Ruchu Palikota, Solidarność Polska i innych to za mało , by coś zmienić w Polsce, zwłaszcza, iż centrum decyzyjne jest poza Polską. Zmianie musi ulec cały międzynarodowy układ społeczny na nowy, co się już zresztą dzieje na naszych oczach , chociażby odejście wielu krajów, w tym Rosji od handlu międzynarodowego w dolarach. Trzeba powiedzieć, iż jest to potężny cios dla syjonistów. W kontekście tego musimy sobie zdać sprawę z tego, iż mu tutaj w Polsce nie jesteśmy sami niczego zrobić. Niestety musimy czekać na rozwój wydarzeń na świecie, a póki co w ramach społecznego niezadowolenia i nieposłuszeństwa przyjmować, wobec obecnej okupacyjnej władzy w Polsce i wojny na Ukrainie, postawy potępiające syjonizm i ich działania destabilizujące świat i stanowiące zagrożenie dla międzynarodowego pokoju.

  Przy okazji tego ostrego międzynarodowego konfliktu , który rozgrywa się na Ukrainie stało się już jasne , to co dotąd, tylko niektórzy przypuszczali ,a mianowicie to, że za faszyzmem , komunizmem, banderyzmem i innymi szowinizmami stał od samego początku i zresztą do dzisiaj stoi ten sam ośrodek decyzyjny syjonizm, który te wszystkie „izmy” tworzył i inspirował na całym świecie , rozgrywając je z korzyścią dla siebie w celu własnego umocnienia i docelowo podporządkowania sobie świata. W tej chwili my jako Polacy , będący w niewoli, po prostu dla naszego wyzwolenia , nie mamy innego wyjścia, niż współpracować z Rosją, by mieć jakiekolwiek szanse w przyszłości na cokolwiek. . Powinniśmy to robić ponad i poza marionetkowym rządem w Polsce zamontowanym tutaj przez syjonistów i wbrew polskiemu interesowi narodowemu i polskiej racji stanu i im całkowicie poddanemu i podporządkowanemu. Po całkowitym nas ubezwłasnowolnieniu po 1989 r. przez syjonizm powinniśmy działać na zasadzie ” wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem”. Jest to jedyna droga do naszego wyzwolenia, jeżeli chcemy kiedykolwiek się wyzwolić z pęt narzuconych na nas przez syjonizm . Innej drogi nie ma.

  Polubienie

 14. Jest jeszcze jedna możliwość :
  Drugi nasz wrog pokona naszego pierwszego wroga .
  Gorsza sprawa gdy wrogow jest trzech i więcej.

  Polubienie

 15. A mnie się wydaje, że ten tak zwany komunizm, według modelu, planu i za pieniądze z Wall Street mocno się wypaczył w niepożądanym przez lichwiarzy kierunku po objecie pełni władzy przez Stalina na Kremlu ( i śmierci Lenina i upadku Trockiego ), oraz po dojściu do władzy Władysława Gomułki i roku 1968 w Polsce.

  Polubienie

 16. Chutor1
  Niewątpliwie musi mieć rację, bo cudu trzeba by było, by w kilku krajach jednocześnie zaczęły sklepy świecić pustkami.
  Pamiętam jak KORowcy głosili, że rewolucja francuska rozpoczęła się gdy w Paryżu przez trzy kolejne dni z rzędu nie było chleba.

  U nas ten sam scenariusz też miał przypadek.
  Przypadkowo, czy zgodnie z planem?

  Polubienie

 17. Zbedne pytanie,bowiem glod jest zawsze sprzymierzencem rewolucji i wojen.
  Jeżeli liczy się na zywnosc z hurtowni wroga ,to wiedz,ze kiedys tej zywnosci zabraknie

  Podczas hitlerowskiej okupacji chłopom na wsi rekwirowano zarna lub kamienie do nich,po to aby nie miał swojego chleba.
  Czy dzisiaj rodziny na wsi pieka swój chleb ?
  Zreszta czy potrafią i maja do tego wlasna make ???

  GLODNEGO LATWIEJ SIE POKONA !

  Polubienie

 18. Dziś można by się nawet zastanawiać, czy wielki głód jaki miał miejsce na Ukrainie w w latach 1932–1933 nie był wynikiem walki jaka miała miejsce miedzy Stalinem a Trockim i jego pobratymcami.

  W styczniu 1929 Lew Trocki został deportowany z ZSRR na podstawie uchwały Biura Politycznego WKP(b), za „działalność kontrrewolucyjną”, a w 1932 pozbawiony obywatelstwa ZSRR (Wikipedia)

  Ekipa podrzucona Rosji przez Wall Street traci władzę i od razu zaczyna się głód.

  Czy zbieżność dat jest tu przypadkowa?

  Polubienie

 19. Kolejna syjonistyczna marionetka, lider Krymskich Tatarów Mustafa Dzhemilev na 12:08 tego filmu twierdzi, iż : „ oczekuje buntu na Kremlu wobec Putina i jednocześnie boi się rozpadu Rosji” Pod względem logicznym jest to sprzeczność, a pod względem merytorycznym to nie Rosja zagraża światowemu pokojowi, lecz syjonistyczna Ameryka.

  Odnośnie międzynarodowych zagrożeń polecam wypowiedź Paula Craiga Roberta z moim do niej komentarzem w post scriptum

  Paul Craig Roberts: USA planują prewencyjną jądrowe uderzenie.
  Data: 6 czerwiec 2014

  Były asystent sekretarza Skarbu Państwa dla polityki gospodarczej USA Paul Roberts twierdzi, że Stany Zjednoczone rozważają plany wojny jądrowej z „wrogami Ameryki”.

  http://www.russiapost.su/archives/26130

  Oto słowa Dr Roberts:

  „Waszyngton planuje wyprzedzające uderzenie atomowe nie tylko w Rosję, ale również, być może, w Chiny. W Waszyngtonie, wielu z tych, którzy poparli ideę wojny nuklearnej, wypowiadali się w tym tonie „do czego ma służyć broń jądrową, jeśli jej nie używasz… Tymczasem tylko jeden procent broni jądrowej, który jest do dyspozycji Stanów Zjednoczonych i Rosji, doprowadzi do zniszczenia co najmniej dwa miliardy ludzi. „I jeśli użyją tylko połowę arsenału nuklearnego naszych dwóch stron to życie na ziemi, przestanie istnieć.
  ………………………………………………………………………………………
  I interesujący nas polski wątek wypowiedzi dr.Robertsa Na pytanie :” Co się stanie jeśli strona przeciwna Rosja ewentualnie Chiny pierwsze użyją broni nuklearnej ? dr. Roberts odpowiada tak:

  „To o czym ja mówię jest powszechnie dostępną informacją publiczną. To nie tylko moje zdanie. To otwarty temat, o którym każdy może poczytać. I Rosjanie i Chińczycy mają tego świadomość. Dla Waszyngtonu jest to bardzo niebezpieczna doktryna jak i jej realizacja przy pomocy wdrażanego w Polsce sytemu antyrakietowego. Amerykanie już mają bazę w Polsce i wkrótce ich będzie jeszcze więcej. Rząd Polski podpisał śmiertelny wyrok dla ludzkości godząc się na rozmieszczenie na swoim terytorium elementów tarczy antyrakietowej. Oni dali Waszyngtonowi pewność, iż mogą uderzyć w Rosję, bez żadnych konsekwencji dla siebie. Oczywiście te systemy nigdy nie będą działały tak jak wymyślili je ich projektanci. W tej wojnie nie będzie zwycięzców. Inne myślenie to ignorancja. Jednak wiara w możliwość zwycięstwa, czyni tę perspektywę wojny dla rządzących USA coraz bardziej wiarygodną”

  http://mixednews.ru/

  PS. A w Polsce barany i rządzący nimi osły myślą , iż tarcza antyrakietowa uchroni Polskę przed Rosją, która przecież nie jest naszym wrogiem. To myślenie jest zupełnie błędne. Jeśli, by doszło co do czego na Polskę w ramach przeciwuderzenia jako pierwsze spadną pociski jądrowe skierowane na cele: placówek tarczy antyrakietowej i amerykańskie bazy na naszym terytorium. Sami sobie gotujemy jądrowe piekło – Armagedon . Tak to jest jak się jest czyjąś prostytutką.

  Polubienie

 20. Widzicie podobieństwa ! banderyzm to młodszy brat faszyzmu za którymi stoi międzynarodowy syjonizm. W czasie inauguracji trwało bombardowanie Sławieńska.

  http://nemolchu.ru/video/novosti-novostei/draka-na-inauguracii-v-rade.html?utm_medium=facebook&utm_source=twitterfeed

  O mały włos Poroszenko nie dotarłby na czas lub w ogóle na inaugurację , a to za sprawą jednego z żołnierzy , który prawdopodobnie chciał go zaatakować bronią, lecz w ostatnim momencie chyba stchórzył :

  http://coub.com/view/1zp4s

  Poroszenko nie zrezygnuje z walki z własnym narodem we wschodniej Ukrainie, którą zamierza kontynuować. Tak sam stosunek ma do Krymu, który chce odzyskać. Marzyciel, czy bandyta, a przy okazji kolejna na świecie syjonistyczna marionetka -kukła.

  http://3rm.info/47524-genocid-russkih-prodolzhitsya-zhidobanderovec-poroshenko-ne-sobiraetsya-prekraschat-voennuyu-operaciyu-i-ubiystvo-russkih-yugo-vostoka-ukrainy.html

  Oto pierwsze efekty działań nowego prezydenta kijowskiej junty. Nieznani sprawcy ostrzelali samochód deputowanego do Rady Najwyższej Republiki Donieckiej Denisa Puszilina. Zginął jego pomocnik Maksim Pietruchin.

  http://3rm.info/47537-nacisty-zachischayut-nacionalnoe-pravitelstvo-v-centre-donecka-ubit-maksim-petruhin-pomoschnik-predsedatelya-verhovnogo-soveta-dnr-denisa-pushilina.html

  Polubienie

 21. W czerwonej eleganckiej bluzce, kto to mama, czy żona
  Z nieba kijowskim pociskiem na części rozszarpana
  Wszyscy , co widzieli, kadry te nie zapomną nigdy
  Okrutny obraz śmierci
  Widok pozostający na zawsze !
  Zwierzęta, nieludzie, naziści. Współcześni faszyści !
  Boża KARA, straszny SĄD- was na tym świecie czeka !!!

  Olga Stiepanowa

  Polubienie

 22. Separatyści przejęli kontrolę nad wieloma punktami kontroli granicznej usuwając z nich jednostki podległe nowym władzom w Kijowie, licząc na dopływ broni i ochotników z Rosji

  Tymczasem Putin w odpowiedzi na te posunięcia zarządza uszczelnienie granicy rosyjskiej z Ukrainą, a faktycznie raczej z terenami Republiki Donieckiej , Nowej Rosji.
  A to już jest jego opowiedzenie się po stronie majdaniarzy

  Polubienie

 23. NOWOROSJA TOTALNIE W POPRZEK CYWILIZACJI JAKĄ NARZUCIŁY USA EUROPIE i ŚWIATU

  Ponieważ wielu anonimowych (a podejrzewam, że i młodych) krytyków mego – tzn. ściągniętego z http://www.prawica.net – postu „Rosja – koniec marzeń o mocarstwie” wyraźnie już nie wie, o co chodziło na świecie przez CAŁY WIEK XX, pozwolę sobie przytoczyć w całości opracowanie mego równego wzrostem (190 cm) i prawie wiekiem Bogusława Jeznacha. Otóż z przytoczonego przez niego opracowania projektu „Nowej Rosji” bardzo młodego (zaledwie 31 lat) Pawła Gurbajewa wynika, że planowane przez współpracujących z nim 30-latków (Poszylin, Ponomariow, Striełkow) NOWE PAŃSTWO W EUROPIE zamierza funkcjonować TOTALNIE W POPRZEK całej CYWILIZACJI JAKĄ NARZUCIŁY USA EUROPIE WSCHODNIEJ W OSTATNIM ĆWIERĆWIECZU. Sprawdziłem biografię tego młodego działacza politycznego w Doniecku i okazało się, że jest on członkiem Postępowej Socjalistycznej Partii Ukrainy, której od lat przewodniczącą jest dobrze znana, zarówno w Rosji jak i na Ukrainie Natalia Witrenko (http://www.vitrenko.org/), z którą i ja kilkakrotnie rozmawiałem. I to ona, ciężko doświadczona działaczka polityczna (w 1996 na wiecu próbowano ją zabić rzucając w nią 2 granaty) zapewne przygotowywała ten program Nowej Rosji, który sygnował jej wychowanek.

  (Przypominam, ja już w roku 1988 utraciłem starszego mego kolegę, socjalistę i doradcę Solidarności, Jana Strzeleckiego zamordowanego na Wisłostradzie w Warszawie, a następnie młodszych ode mnie pro-socjalistycznych działaczy, Daniela Podrzyckiego w 2005, oraz Andrzeja Leppera w 2011; zabijanie osób politycznie zaangażowanych o poglądach socjalistycznych funkcjonariusze USA „mają we krwi” już od ponad stu lat, oficjalnie wiadomo, że aż w 70 krajach funkcjonują szwadrony śmierci CIA.)

  Pełne opracowanie programu „tradycyjnego socjalizmu” dla Nowej Rosji znajduje się na http://jeznach.neon24.pl/post/109489,noworosja-wg-gubariewa i już je publikowała WPS w którymś z licznych wpisów. Tutaj przytoczę tylko zdania, jakimi Jeznach rozpoczyna oraz kończy swe opracowanie:

  Noworosja wg Gubariewa

  Mało kto zwraca uwagę na to, że w tzw. Noworosji, na wschodzie Ukrainy, oprócz toczącej się walki zbrojnej o wyzwolenie spod władzy neofaszystów z Kijowa, zachodzi także ważny proces ideowo-polityczny (…)

  a kończy je w ten sposób:

  Na tle postępującej dekadencji ideologii lewicowych w Europie Zachodniej, które zwyrodniały w tęczowe kluby obrońców pedalstwa i Greenpeacowej zadymy, takie klasyczne „odnowienie socjalizmu” w wydaniu Pawła Gubariewa i jego towarzyszy oraz perspektywa zastosowania tej korekty w praktyce musi budzić zrozumiałe zaciekawienie. Z pewnością jednak nie zrodzi dla Noworosji poparcia w kręgach zachodniej neolewicy. Tłumaczy też, dlaczego dla oligarchów i megazłodziei, rebelia na wschodzie Ukrainy jest wyzwaniem, które muszą jak najprędzej wypalić ogniem i żelazem. Być może, również z tego samego względu z pomocą dla Noworosji nie kwapi się Putin.

  Polubienie

 24. @markglogg. Tu nie chodzi o jakieś zwalczanie socjalizmu, tylko o niszczenie niezależnych inicjatyw. Na noworosje zapadł wyrok nie dlatego, że chcą wprowadzić taki a nie inny model społeczny, tylko dlatego, że jest to projekt niezależny. Gdyby mieszkańcy Doniecka chcieliby utworzenia komunizmu, jak w maoistycznych Chinach, do tego jeszcze domagali się stałej obecności jankesów i „tarczy” antyrakietowej u siebie, to pewnikiem staliby się ulubieńcami całego Zachodu.

  Polubienie

 25. Nie, tutaj chodzi o socjalizm i tylko o to, aby się on nie odrodził. Socjalizm, przez upaństwowienie wielkiej własności, automatycznie likwiduje giełdę, czyli „żywe serce” kapitalizmu, nie dopuszczając do nad-bogacenia się jednostek i rodzin/lklanów, likwidując w ten sposób rynek zbytu na dewastujące przyrodę przedmioty luksusu (np. nadwymiarowe samochody i domy), a zatem i warstwę hiperburżuazji, która stała się realizacją na Ziemi biblijnego Pana Zastępów czcicieli żydowskiego boga o ugaryckiej nazwie Mamon. Jest to Praktyczny Bóg Zachodu (po czesku Sracza) w Trzech postaciach T-P-D (Technika-Pieniądz-Dupa), do której to Zawsze Dziewicy modli się dziś tzw. „ogół” totalnie zżydowiałych Polaków – patrz pierwszy wpis „adm” dzisiaj.

  Polubienie

 26. W takim razie jak to jest z tym pasieniem – kto kogo pasie – pasterz barany i owce czy na odwrot.
  To samo dotyczy partyjnych.
  Cholera ale sobie wykombinowali i to na każdym pastwisku.

  Polubienie

 27. Anonim LuK (Z USA czy już dobrze wyszkolony przygłup z Polski?) napiasał:

  Chodzi mi konkretnie o końcówkę artykułu „Rotszyldowie ratują kapitalizm”.

  Zdaje się zatem, że chodzi mu o zdanie „.W zamian za pełną kontrolę społeczeństwa przy pomocy nowoczesnej technologii właściciele korporacji podzielą się zyskami ze społeczeństwem likwidując problem biedy na świecie„.

  Otóż mnie mój nieco młodszy kolega, a jednocześnie i promotor spóźnionej pracy doktorskiej z filozofii politycznej, profesor Witold Wit Jaworski nauczał, że marksiści zawsze zwykli się pytać ”To (powyższe zdanie) to jest TEORIA, a jak ona ma się do PRAKTYKI zachowania się super-bogatych względem biednych?

  Odpowiedź na to „marksistowskie” pytanie Badacz Pisma Świętego (ale nie żyd ani protestant, bo ich Biblie z tej księgi zostały „odkażone”) , znajduje w Greckiej Księdze Syracha, syna Jezusa, datowanej na II wiek pne. Eklezjasta zauważa

  „Dziki osioł na pustyni jest żerem dla lwa,
  A biedni są łupem dla bogatego” (Syr. 13, 19)

  Jak ta przedchrześcijańska żydo-grecka mądrość manifestuje się w wieku XXI?

  Najlepiej to widać na Ukrainie dzisiaj. Super-bogaci Żydzi z Departamentu Stanu USA – oraz ich nagle wzbogaceni usługowcy (też w większości żydowscy) w Kijowie – nawpuszczali biednych banderowców z Zachodniej Ukrainy na nie chcących dać się złupić, w ramach wchodzenia do UE, rosyjskich mieszkańców Wschodu tego Okraju (limesu) Europy. W ramach „pomocy” super-bogatych dla Ukrainy, jedni biedni mordują drugich. Zatem ilość biednych, którym mafia Rotszylda będzie pomagać szybko się zmniejsza, a przy okazji amerykańskie szpitale na Ukrainie już mają świeże trupy młodych i zdrowych dawców organów na niezbędne przeszczepy dla super bogatych Amerykanów (tak np. było w czasie wojny w Jugosławii kilkanaście lat temu, w Zagrzebiu był zainstalowany dla tego zyskownego celu specjalny amerykański szpital). I to zapewne jest ten „socjalizm z nadania mafii Rotszylda” o którym anonim „luK” na WPS bredzi.

  Polubienie

 28. Luky „LuK”, ta „końcówka” ma się jak przysłowiowa pięść do nosa… A sprawdziłeś podawane tam źródła na których skonstruowany jest powyższy tekst..???!
  Po prostu anglosaskie zażydzone cioty, jako że militarnie nie miały większych szans w otwartej, klasycznie rozumianej, wojnie z socjalistycznym ZSRR i całym Układem Warszawskim, postanowiły użyć zawsze skutecznej i niezawodnej w tego rodzaju sytuacjach „purpury”, polegającej na przekupstwie niedojrzałych i zakompleksionych „komunistyczno – bananowych” wymoczków z poszczególnych krajów.
  A które to dziś kosztem większej podstawy Narodu(ów) dekują się, niejako mających podnieść ich prestiż i status społeczny, w „nadwymiarowych samochodach i nadmetrażowych licznych domach, apartamentach”…
  Przecież te cioty od ćwieć wieku, stały się na naszych oczach, z dnia na dzień beneficjentami jakżesz uroczyście celebrowanej ostatnio z Barakiem włącznie „odzyskanej w Polsce wolności…”
  Precyzując, wolności do nielimitowanego posiadania powyższych dóbr, i to w sytuacji, gdy outsiderzy mają problem z utrzymaniem wynajmowanego przez siebie, de facto, u nich kąta.

  Polubienie

 29. cyt. „adm”:
  „A mnie się wydaje, że ten tak zwany komunizm, według modelu, planu i za pieniądze z Wall Street mocno się wypaczył w niepożądanym przez lichwiarzy kierunku po objecie pełni władzy przez Stalina na Kremlu ( i śmierci Lenina i upadku Trockiego ), oraz po dojściu do władzy Władysława Gomułki i roku 1968 w Polsce.”

  Panie „adm” (zdaje się po 70-tce) jestem (po 30-tce) w niemałym szoku… To Panu owa oczywista oczywistość się „wydaje” ??!!
  Tyle że niestety, ale wspomniany wyżej Gomułka (jak również wcześniej Stalin) obserwując zachowanie się klasy robotniczej, w interesie której „system” ten został powołany do życia, ponoć pesymistycznie przewidywał, że klasa ta system ten na własną zgubę zresztą, wcześniej czy później, ale odrzuci… (naturalnie na rzecz tuczących instytucje charytatywne – „kredytowych” kartonowych domków i elektromechanicznych zabawek, bez których egzystowania nie potrafią już sobie wyobrazić).

  Polubienie

 30. Eeee tam ,panie młody,my siedemdziesiatlatki (nam cale zycie się wydaje) uważamy caly czas,ze po nas młodzi zrobia to czy tamto lepiej ,ze ten swiat się zmieni,bedzie lepszy ,doskonalszy,uczciwszy.
  Powiadaja wam młodym ,ze komuniści,ze za komuny było tak a tak i wyrabiają wam opinie o nas,ktora nijak ma się do prawdy .
  Podam choćby jeden przykład9 nikt o takich nie wspomina) trochę taki niezrozumialy dla młodych :

  WSZYSTKO BYLO NASZE a zarazem „WSPOLNE” ,NARODOWE ,DO NAS POLAKOW NALEZACE !

  A dzisiaj CZYJE CO JEST ???

  I od tego trzeba zacząć aby uswiadomic sobie CZYJE i KOGO JEST (to ono) w POLSCE .
  Malo tego trzeba jeszcze wiedzieć KTO KIM DZISIAJ JEST ,komu i za co sluzy dla kogo pracuje,czyje sa zyski,gdzie zyski ida ,czy zostają w Polsce.

  Pamietam jeszcze dziś jak byłem z podległymi mi zolnierzami na akcji zniwnej w PGR na ziemiach polnocnych-zachodnich w Polsce (bardzo duże PGR) celem szybkiego zbioru zboz,pieknych i dorodnych (pamiętne kleski urodzaju),byly to lata w przedziale 1966-1970 , z kierownictwem PGR-ow miałem bardzo dobry wspólny jezyk i wzajemne zrozumienie bez korupcji i podejrzen.
  My zolnierze pracowaliśmy tylko za „wyzerke” na koszt danego PGR i dawaliśmy caly swój wysiłek aby zebrac plony,pomoc tym robotnikom rolnym w ich ciężkich polowych pracach w okresie zniw.
  Nie zalowano nam niczego w kuchni,zawiazywaly się przyjaznie,ludzie się wzajemnie szanowali,wojsko było dla ludzi to było POLSKIE WOJSKO z LUDU !
  A dzisiaj co o tym kochana nasza młodzieży wiecie ?
  Przeciez oszczerstwa na tamte czasy „komunistyczne” sypia szmaty dziennikarskie i pozal się boze historycy wspolczesni sypia perfidnymi kłamstwami – komuniści,to ,komuniści tam to !
  Porozmawiajcie szczerze ludzie młodzi o tamtych czasach wlasnie z 70-cio latkami i to tak bez przeginania paly z obu stron ,dowiecie się faktycznie jak było,moze wtedy zrozumiecie potege propagandy wspolczesnej.

  Wtedy jeszcze BYLA POLSKA,POLACY SIE SZANOWALI,PRACOWALI WSPOLNIE,BUDOWALI I GROMADZILI POLSKI DOROBEK NARODOWY.

  A dzisiaj co jest , dostrzegacie młodzi,czyja jest Polska,gdzie macie i jaka prace ,komu sluzy wojsko i policja ?
  To temat,ktory można długo ciagnac i dawac porównania.
  Zapytam i o to WAS MLODYCH :
  Potraficie stworzyć sobie DLA SIEBIE POLSKE,POLSKE DLA POLAKOW ?

  Jeżeli wam się wmawia nasza (wowczas młodych po IIWS) niewole i podleglosc ZSRR ,to zrobcie porównania co my osiagnelismy w tamtej „niewoli socjalistycznej/komunistycznej” a co wy dzisiaj w globalnej/demokratycznej/kapitalistycznej do potęgi złodziejskiej !

  Może wlasnie te porównania cos wam uzmyslowia (bez porównywania pustych polek sklepowych z obecnymi supermarketami z trucizna dla was).

  MLODZI WY BUDUJECIE WLASNA PRZYSZLOSC !!!

  Polubienie

 31. Ja też jestem marksistą (może dlatego przygłup?), ale połowicznym. Przyjmuję krytykę kapitalizmu Marksa, ale to, co postulował dla wyleczenia świata z wirusa kapitalizmu, to podawanie pigułek, które likwidują wirusa wraz z nosicielem. Najlepszym tego przykładem był/jest/i będzie Sojuz, który od 1917 r funkcjonował w ramach leninowskiej „myśli” przewodniej: „grab (na)grablonnoje”. I w taki oto sposób ogromne połacie Syberii zostały ograbione i zniszczone, ekosystem j. Aralskiego przestał istnieć (jak to możliwe bez pieniądza i wolnego rynku???). Na Ukrainie doprowadzono do takiego głodu, jakiego nawet murzyni u siebie nie doświadczyli. Wielu uczciwych socjalistów tworzących niezależnie kolektywy pracownicze byli z miejsca koszeni automatem, by na końcu zdziwko: dlaczego to gospodarstwo nic nie produkuje? Odp: Kontrrewolucyjny sabotaż, rozstrzelać! Ci co mieli dzielić po równo okazali się największymi złodziejami wyposażonymi w tak ogromną władzę, której chyba nawet Rotszyld obecnie nie ma. Później oni i ich bananowe potomstwo zostali mianowani oligarchami, już oficjalnymi, a nie utajonymi na państwowych stołkach. Czy marksiści kiedykolwiek zadali sobie pytanie: To jest TEORIA Marksa, a teraz jak ma się to do PRAKTYKI? Twój problem markglogg jest taki sam jak Marksa – potrafisz rozpoznać chorobę, ale lekarz z ciebie taki jak Mengele. I tu nie chodzi o kwestie własności, tylko o stosunek do niej ludzi, którzy mają nią zarządzać! Pijawa zawsze jest i pozostanie szkodnikiem, bez znaczenia, czy jest finansistą z Wall Street, czy komisarzem ludowym Ukrainy. Twój Lenin pierwsze co zrobiłby z tą Noworosją, gdyby dzisiaj żył, to rozstrzelałby każdego, kto tam potrafi myśleć i ma talent o5rganizacyjny, a później rozkradłby wszystko, o przepraszam, przetransferowałby 99% surowców do budowy kanału łączącego planetę Ziemia z Księżycem. Kiedyś pisałem z jednym typem (fanatykiem NWO), który stawiał właśnie Rotszylda obok Marksa. Zapytałem go, czy mu się czasem coś nie pomieszało wkładając największego kapitalistę i największego komunistę do jednego worka, to mi odpisał, że zasoby naturalne po to są grabione przez prywatne korporacje, by następnie połączyć je w jedno globalne gigakonsorcjum-państwo, gdzie każdy będzie pod czipem, każdy będzie miał po równo wirtualnych (jak rubel w ZSRR) środków finansowych na „godne życie”, opiekę medyczną itd., o resztę zadbają lucyferiańskie maszyny (jak u marksa). To wszystko brzmiało i brzmi nadal jak majaki wariata, ale co gorsze, to jest realnie możliwe. Neoliberalizm i marksizm-leninizm to dwie „firmy”, które obrały odmienne strategie działania prowadzące do tego samego celu, ale sama metoda nie może być wyróżnikiem jakości, czy tym bardziej prawdy, sorry dyl&markglogg.

  PS. Pomysł z samochodami jest ekstra, ale mam nadzieję, że ustalanie odpowiedniego gabarytu dla wszystkich aut odbędzie się w drodze konsultacji społecznych, do których będą zaproszeni: dwumetrowi koszykarze, karły oraz rodziny wielodzietne.

  Polubienie

 32. Odp. dla LuK, Przytaczam za postem „Jaka będzie Ukraina?” mój pogląd na bardzo widoczne i w Polsce dzisiaj rezultaty tak zwanej „amerykańskiej wolności super-siedzącej pracy.” O co bowiem chodzi? Jak byłem na Kaukazie na wycieczce na Elbrus z moimi byłymi studentami w 2005 roku, jadąc prze Lwów-Kijów-Nalczyk i z powrotem przez Krasnodar – Symferopol – góry Krymu – Lwów, moja była studentka, pochodząca z Terespola zauważyła „na Ukrainie i w Rosji im dalej się jedzie na wschód tym dziewczyny są ładniejsze”. Zgodnie z moimi piagetowsko-lamarckowskimi poglądami to zjawisko biologiczne jest humanistycznym, stalinowskim produktem zastosowania marksizmu w praktyce.

  A oto część mego wpisu na „Jaką staje się Wolna Polska Okraina USA”:

  … moje niezbyt pro Putin – putana poglądy podobnie jak u „adm” w znacznym stopniu pochodzą z czasów pobytu (w moim przypadku już ponad 40 lat temu) w Stanach Zjednoczonych.

  A dlaczego?

  Mój korespondent z Florydy, urodzony w USA (i tam obrzezany jako niemowlę) Dr.Ph. Bronislaw Chapinski podesłał mi cykl kolorowych zdjęć z USA z lat 1939-42. Na tych zdjęciach nie widać ANI JEDNEJ OTYŁEJ OSOBY, dzieci w to włączając – proszę w szczególności popatrzeć na pracujące na plantacji smukłe murzynki, rzecz za mojego tam pobytu 1969-72 prawie nie spotykana. A jak ta sprawa zaczyna wyglądać dzisiaj w Polsce, gdy się ogląda tysiące otyłych młodych grubasów przyjeżdżających do Zakopanego by sobie pooglądać Małsza/Stocha skoki? Coraz większe obżydzenie jak się patrzy na b. szybko „amerykanizujący się” naród polski.

  This is real Americana – thought you would enjoy this.
  Fascinating.
  These pictures were taken from color slides found at the
  Library of Congress. They are dated between 1939-1943.
  The pictures are so clear and the color is so vibrant,
  it looks as though they were taken just yesterday.
  Click below for viewing:

  http://extras.denverpost.com/archive/captured.asp

  Polubienie

 33. cyt. za LuK-iem:
  „To wszystko brzmiało i brzmi nadal jak majaki wariata, ale co gorsze, to jest realnie możliwe. Neoliberalizm i marksizm-leninizm to dwie „firmy”, które obrały odmienne strategie działania prowadzące do tego samego celu,…” ??!!

  Panie „LuK”, skoro już się przy tym judeo-germano-anglosaskim misz-maszu upierasz – to precyzyjniej byłoby tak:
  „Neoliberalizm i TROCKIZM, jako że oba zakotwiczone w zachodnim kapitale (m.in. z Wall Street), to dwie STRONY TEGO SAMEGO MEDALU”…

  Zatem i Panu „adm-inowi” niech się już więcej NIE „wydaje, że ten tak zwany komunizm, według modelu, planu i za pieniądze z Wall Street mocno się wypaczył w niepożądanym przez lichwiarzy kierunku DOPIERO po objecie pełni władzy przez Stalina (dyl – wespół z Dzierżyńskim) na Kremlu ( i śmierci Lenina i upadku {dyl – egzykucji} Trockiego)”.

  Zaś co się tyczy uwagi studentki pochodzącej z Terespola, przytoczonej nam tu wyżej przez Pana M.Głogoczowskiego, że
  „na Ukrainie i w Rosji im dalej się jedzie na wschód tym dziewczyny są ładniejsze”
  a przede wszystkim zgrabniejsze…
  – to pamiętam, że przed kilkunastu laty mój kuzyn, student geografii na słupskim PAP-ie, który w nagrodę za wyniki wraz z kilkoma innymi studentami wybrali się docelowo nad Bajkał, po swym powrocie lapidarnie i z nieukrywanym westchnieniem oznajmił mnie, że mijając po drodze wiele zauralskich miast i miasteczek
  „…co druga w nich to Ania”.
  Ps. Kuzyn, miłośnik sportu oraz kobiecego naturalnego piękna, zresztą jak jego młodszy brat cioteczny „dyl”, miał tu na myśli znaną rosyjską tenisistkę oraz modelkę – Annę Kournikovą.

  Polubienie

 34. Ach ten nieoceniony rozpruwacz bankowych sejfów i jego zasługi dla ludzkości. Dawno, dawno temu, gdy paskudne rosyjskie baby bezmyślnie gapiły się w równie toporne i krzywe facjaty świecące z cerkiewnych ikon, na horyzoncie, gdy słońce wstydliwie chowało się już za horyzont i CZERWIENIaŁO pojawili się bojownicy o zdrowie i piękno rodzaju ludzkiego. Przywódcy tychże chwalebnych rycerzy wyszli potajemnie z wagonów, zapieczętowanych przez pięknych agentów Cesarstwa Niemiec, i rozpoczęli swój romantyczny bój o zdrowie i piękno mas pracujących… zgodnie z wcześniejszym zaleceniem tychże agentów. Niestety brak burżuazyjnych kosmetyków, sylikonów i botoksów stanowił nie lada problem. Wtem przywódca bojowników Włodzimierz Uljanow (w żydowskim światku przestępczym znany jako Lenin) wpadł na pomysł zorganizowania dla Olg i Swietłan wycieczek krajoznawczych połączonych z miejscami odnowy biologicznej. Zapakował więc Olgi i Swietłany do bydlęcych wagonów i zafundował im przejażdżkę po czterdziestostopniowym mrozie, gdzie do niedawna szare myszki stawały się pięknymi krasawicami ze zdrowymi rumieńcami rozpoznawalnymi póxniej na całym świecie.

  „Zatem i Panu „adm-inowi” niech się już więcej NIE „wydaje, że ten tak zwany komunizm, według modelu, planu i za pieniądze z Wall Street mocno się wypaczył w niepożądanym przez lichwiarzy kierunku DOPIERO po objecie pełni władzy przez Stalina (dyl – wespół z Dzierżyńskim) na Kremlu ( i śmierci Lenina i upadku {dyl – egzykucji} Trockiego)”.

  Wszyscy oni byli z Wall Street. Również Stalin i Dzierżyński (wykończony zresztą przez Stalina). Gdyby nie była to prawda, to USA nie pomagałoby tak wydatnie w sprzęcie wojskowym Stalinowi. Pozwoliliby żeby Hitler rozjechał Sojuz i na końcu zajeli się wykrwawionymi wojną Niemcami. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Ale do końca mieli nadzieję, że z Sojuzem istnieje możliwość porozumienia, bo psychopaci zawsze potrafią się dogadać w kwestii golenia rodzaju ludzkiego. Na szczęście Stalin okazał się tak nierozsądnie pazerny, że socjopaci siedzący po drugie stronie stołu doszli do wniosku, że trzeba zlikwidować sejforozpruwacza i jego państwo. Tak powstały dwa zwalczające się bloki, i była to sytuacja w miarę zdrowa i optymalna, NWO nie zostało ustanowione w 1945 roku. Co lepsze, po śmierci Stalina ZSRR już całkowicie nie rokowało żadnych nadziei na stworzenie NWO, dzięki temu otrzymało dziejową szansę na ewolucyjny rozwój w innym kierunku. Odrzuciwszy martwy i jałowy materializm leninowski i skierowawszy ideę na pole duchowej sakralizacji samej materii(coś pokrewnego do Chaveza w Wenz) stworzyliby najlepszy i najzdrowszy system na całym świecie. Trzeba było jedynie wrócić do przedchrześcijańskich i zarazem przedmarksistowskich korzeni. Niestety, burżuazyjna chciwość, bezdenna głupota i zakłamanie marksistów sprawiło, że pozostali przy swoim ideowym kalectwie i wyjaławiali do gleby swoją ojczyznę. Na tak osłabione państwo nie trzeba było czołgów, czy już tym bardziej atomu, wystarczyli dobrze opłacani wichrzyciele i zadymiarze, cały fikcyjny system stworzony przez Lenina i jego szajkę posypał się jak domek z kart.

  Polubienie

 35. Baju baju, będziesz w raju. Ja, choć wychowany w bardzo katolickim (a więc i „antykomunistycznym”) Krakowie, kiedy to, już w latach 1967-68 po kilka miesięcy jeździłem autostopem po Zachodniej Europie i okolicach (Turcja, wówczas bardzo zacofana) to miałem pozytywna opinie o tymże Zachodzie: czysto (no nie w Turcji, gdzie wyjątkowo brudno) pięknie odstawione domy – choć w tzw. Youth Hostels warunki bynajmniej nie różne od tych w PRL-u. A i już wtedy samochodów na Zachodzie wydawało mi się być zbyt dużo.

  Gdy zaś w lecie 1969 – po prawie rocznym pobycie w Danii, gdzie jako asystent geofizyki pracowałem na kopenhaskim Uniwersytecie – wylądowałem w pełni lata w Nowym Yorku, to poczułem się, bez żadnej przesady, jak w… PIEKLE. Z dymami (pary wodnej) unoszącej się ze studzienek na środku ulic, z niewiarygodnym brudem miasta i jego aż kapiącego od zastygłego tłuszczu snack-barów, z obżydliwą architekturą niespotykaną w Europie i – last but not least- z ulicą 7th Avenue zapchaną sklepami z roślinami ozdobnymi, które WSZYSTKIE OKAZAŁY SIĘ BYĆ SZTUCZNE.

  I tak, po przejechaniu Greyhoundem przez cały tamtejszy Kontynent (kawałki Kanady Toronto, Hamilton, Vancouver wydawały mi się być bardziej estetyczne, główną aleję w Toronto ponoć projektowała ta sama pani architekt co stalinowski MDM w Warszawie) i po pobycie w Berkeley w Kalifornii przez tylko dwa miesiące jako graduate student (geofizyki oczywiście), już zrozumiałem dlaczego TRZEBA BYŁO KONIECZNIE ZROBIĆ REWOLUCJĘ BOLSZEWICKĄ – właśnie dlatego aby nie było na świecie TAK JAK W USA, WSZYSTKO SZTUCZNE, A LUDZIE PRZEDE WSZYSTKIM PRZYPOMINAJĄCY ZOMBIE. (Podobną opinię o „Zachodzie” rozgłaszał przed swoją śmiercią Aleksander Zinowiew, twórca określenia „człowiek sowiecki”.)

  Oczywiście nie wszyscy ludzie są w stanie odróżnić przedmioty żywe od ich SZTUCZNYCH IMITACJI – ta cecha jest charakterystyczna nie tylko dla bardzo małych dzieci, ale i dla dorosłych, kobiet w szczególności oraz biologów Laureatów Nagrody Nobla zwanych żydo-darwinistami. No i TA WARSTWA DOMINUJĄCA SYSTEMATYCZNIE, PRACĄ PODPORZĄDKOWANYCH JEJ ROBOTÓW BIO-MECHANICZNYCH, TWORZY NAM ŚWIAT ZUPEŁNIE SZTUCZNY, W KTÓRYM CORAZ SZCZELNIEJ JESTEŚMY UWIĘZIENI, odcięci od Żywej Przyrody, totalnie przez czczący Mamona „lud boży” zniewolonej i zdewastowanej. I właśnie, by wyzwolić Ludzkość od tej, zabijającej wszelkie naturalne wyższe odruchy* człowieka CYWILIZACJI PIENIĄDZA, biologicznie koniecznym się stał sabotaż wytworu ambitnego ludzkiego kretynizmu, jakim jest Rozwinięty Kapitalizm.

  (*Ponieważ tzw. „Prawdziwi Amerykanie” – mam na myśli nie tylko LuK’a ale i kilka innych występujących na WPS osób – niezbyt się orientują, co to są te „wyższe odruchy człowieka”, odruchy stojące ponad Kultem T-P-D, czyli Technika-Pieniądz-Dupa trzymana w Komforcie, to przypominam, iż jest to dążenie do wiedzy, do samo-perfekcji ruchowej oraz intelektualnej, oraz do życia w możliwie estetycznym otoczeniu, czego w USA nie uświadczysz. Chyba że będziesz prawie samotnie mieszkał w zameczku na wzgórzach Berkeley, jak Czesław Miłosz. I niestety taką jak USA, które pamiętam sprzed 42 lat, taką systematycznie staje się Wolna, do życia w świecie sztucznie wyprodukowanych urojeń, Polska. Od wyzwolonego przez protestantów, żydowskiego „Pana Świata” w postaci Mamona-TPD nie ma przecież ucieczki.)

  Polubienie

 36. markglogg słuszne spostrzeżenie -> Zimą w stolicy dochodzi do takiego zanieczyszczenia powietrza, że jest ono tak wysokie jak w Pekinie – światowej stolicy zanieczyszczenia powietrza. O sprawie czytamy w Newsweeku. W lutym średnie miesięczne stężenie szkodliwych substancji w warszawskim powietrzu wynosi ok. 46 μg/m3 (mikrogramów na metr sześcienny). To prawie tyle co w słynnym zanieczyszczonym powietrzu w Krakowie. Ten wysoki poziom to głównie efekt zwiększonej, zimowej pracy elektrowni i elektrociepłowni.

  Są jednak dni, gdy powinniśmy zacząć już nosić maski na twarzy. Na przykład 12 lutego stacje pomiarowe Wojewódzkiego Instytutu Ochrony Środowiska w Warszawie zanotowały stężenie na poziomie 109 μg/m3. To prawie tyle co w Pekinie, w którym mieszkańcy noszą filtry na twarzy. Jak informuje tygodnik, w chińskiej stolicy, gdzie stale monitoruje się powietrze, władze ustaliły trzy poziomy alarmowe. Najniższy ogłaszany jest kiedy smog w powietrzu osiąga poziom rzędu 150 ug/m3. Redukuje się wówczas ruch uliczny, zaleca się pozostanie w domach i noszenie ochronnych masek. Nawet w mieszkaniach używa się także specjalnych filtrów powietrza.

  W Warszawie nie mówi się o tym głośno. Tymczasem osoby, które mają mieszkania z oknami od strony ulicy mają gorsze wyniki badań układu oddechowego – mówi Newsweekowi prof. Anna Doboszyńska, pulmonolog z Uniwersytetu Warminśko-Mazurskiego.

  Jak się zatem chronić przed smogiem? Jedyną bronią są tylko maseczki ze specjalnym filtrem. Tyle, że nie są modne, choć są już spotykane na naszych ulicach. Może rzeczywiście już czas zacząć je nosić?
  http://wawalove.pl/Smog-w-Warszawie-Czy-juz-powinnismy-nosic-maski-na-twarzy-a13176

  I tak się dzieje na całym świecie,a ja nie mogę wyjść ze zdziwienia,że ludzie sami sobie to robią.I nie wiem już nawet co to jest – próżność,chciwość czy głupota? A może jedno i drugie?

  Polubienie

 37. cyt. „Jak się zatem chronić przed smogiem? Jedyną bronią są tylko maseczki ze specjalnym filtrem. Tyle, że nie są modne, choć są już spotykane na naszych ulicach. Może rzeczywiście już czas zacząć je nosić?”

  @kobieto, na miłość boską… przede wszystkim przypomnieć sobie czasy ascetycznego PRL-u i przesiąść się z przereklamowanych komfortowych „mechanicznych trumien” do miejskich autobusów, lub jeszcze lepiej na rower…
  Dla przykładu, moje rodzinne miasto Słupsk od kilku lat może „poszczycić się” nowo wybudowaną obwodnicą, a która jakoś problemu powstawania korków nie zlikwidowała. Mało tego, od kilku tygodni, tradycyjnie już na kredyt, zniewieściałe władze miasta budują swym coraz fizycznie brzydszym zmechanizowanym mieszczuchom tzw. „wewnętrzny ring miejski”.
  Wszystko rzecz jasna ma się rozumieć po to – aby żyło nam (naszym dupom) się coraz wygodniej i bezwysiłkowo.
  Z kolei na zachodzie Europy (o czym miałem naocznie przekonać się mieszkając w szkockim Edynburgu), władze miasta za sprawą specjalnie wyznaczonych torów ruchu (oddzielne dla autobusów i rowerzystów), kosztem indywidualnych użytkowników dróg, umożliwiają swym mieszkańcom dostęp do sprawnej a przede wszystkim punktualnej komunikacji miejskiej. Ponadto, im bliżej centrum miasta – tym zmniejsza się dostęp dla poruszania pojazdami osobowymi.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s