Perfekcja, skuteczność i elegancja rosyjskiej polityki


Rosja perfekcyjnie wykorzystuje zorganizowaną przez międzynarodowe żydostwo rebelię na Ukrainie. Oczywiście prezydent Rosji, W.Putin, nie nazywa rzeczy po imieniu i nigdy nie mówi o syjonistycznych bandytach i terrorystach światowej polityki. Używa tu eufemizmu w postaci: „nasi zachodni partnerzy”.
Jest w tym przejaw nie tylko wykwintnych manier i wyrafinowanej elegancji, ale także złośliwa ironia. A co może najistotniejsze, to przemilczanie żydowskiego sprawstwa ukraińskiej rebelii jest przede wszystkim polityczną taktyką na poziomie retoryki – wybija żydostwu z ręki ich najpotężniejszą medialną broń: zarzut antysemityzmu. To prezydent Rosji, W.Putin, stawia żydo-banderowszczyźnie na Ukrainie zarzut antysemityzmu. Tym samym grzmoci żydowskie łby ich własną pałą z napisem „zarzut antysemityzmu”.

16621_470081119788081_1745615918_n

Rosja udowadnia światu i światowemu żydostwu, że wywołanie społecznego fermentu, niezadowolenia, protestów na Ukrainie (ale także i w innych państwach) możliwe jest z zewnątrz. Jednak między tym, co robi międzynarodowe żydostwo wykorzystujące w świecie militarną siłę USA, na Ukrainie wyszkoloną syjonistyczną agenturę i tzw. organizacje pozarządowe, a działaniami na tym polu Rosji, istnieje kolosalna przepaść.
Żydostwo dąży do podboju, skolonizowania, ograbienia i niszczenia narodów – Polacy winni to doskonale rozumieć, doświadczamy tego na własnej skórze od 1980r. Natomiast Rosja wychodzi tu na przeciw naturalnym dążeniom ukraińskiego społeczeństwa, w tym rosyjskiej licznej mniejszości, które chcą żyć w pokoju i w godnych warunkach bytowych. Oczywiście zastopowanie przez Rosję wpychania Ukrainy do żydowskiego obozu UE, czyli faktycznie w łapy finansowej mafii światowego żydostwa jest bezwzględną koniecznością, podyktowaną bezpieczeństwem Rosji osaczanej przez światowe żydostwo kolejnymi bazami jego zbrodniczej militarnej organizacji NATO. I Rosja nie może sobie na to pozwolić pomna doświadczeń lat 1980/90, czyli demontażu i rozgrabiania własnego państwa przez agenturę światowego żydostwa. I, co bardzo ważne, te cele polityczne Rosja osiąga bez jednego wystrzału, czym udowadnia wyższość słowiańskiej kultury politycznej i kultury w ogóle, nad syjonistycznym barbarzyństwem Zachodu.

Ukraina ważna jest także dla Polaków. Znający historię wiedzą, że ukraińska państwowość ma charakter epizodyczny. Próby stworzenia państwa ukraińskiego dotyczą okresu tuż po I wojnie światowej i wynikały raczej z inspiracji światowego żydostwa, które w ten sposób dążyło do osłabiania Rosji i odzyskującej po zaborach suwerenność Polski. Współczesna Ukraina jest także tworem powstałym na początku lat 1990. na politycznej bazie demontażu i osłabiania Rosji z rządami podtrzymującymi antypolskie nastroje (pozytywny wyjątek stanowiły rządy prezydenta W.Janukowycza).
Od początku XX wieku Ukraińcy byli skutecznie wykorzystywani przez międzynarodowe żydostwo, które inspirując w tym narodzie szowinizm (negatywna, skrajna postać – nie cecha – nacjonalizmu) budowało jednocześnie nastroje zawsze antypolskie i antyrosyjskie. Co, prawda ukraiński szowinizm wyrwał się spod żydowskiej kurateli w latach 20. i 30. XX wieku i pojawił się w nim także element antyjudaizmu (błędnie określanego antysemityzmem). Jednak niechęć do nas i do Rosjan okazała się silniejsza, zwłaszcza, że jest skutecznie podsycana od 1990r. przez żydo-banderowszyznę i jej zachodnich inspiratorów.
Czy, zatem istnienie ukraińskiego państwa pod żydo-banderowską władzą z jej umocowaniem w USA i wkomponowanie Ukrainy w żydowską UE, w którą wciśnięto także Polskę, winno leżeć w interesie Polaków? Pytanie to jest czysto retoryczne – mam nadzieję, że dla znakomitej większości z nas.
Powinniśmy być Rosji wdzięczni, że posiada siły i środki, żeby postawić zdecydowane VETO żydo-banderowskim rządom i wyrwać Ukrainę spod wpływów międzynarodowego żydostwa.
Widzimy więc, że cele rosyjskiej polityki w kwestii ukraińskiej zbieżne są z celami polskiej polityki narodowej. A to, co prezentuje w kwestii ukraińskiej żydo-system władzy IIIRP jest stanowiskiem wyłącznie międzynarodowego żydostwa i jest działaniem na szkodę narodu i państwa polskiego.

Jest wielce prawdopodobne, że międzynarodowe żydostwo organizując i inicjując ukraińską rebelię uruchomiło lawinę, która zmiecie nie tylko żydo-banderowski rząd Ukrainy, ale także żydo-systemy władzy w państwach słowiańskich, okupowanych przez światową finansową mafię Zachodu. Czego należy życzyć wszystkim nam Polakom i wszystkim Słowianom.
Dariusz Kosiur

17 uwag do wpisu “Perfekcja, skuteczność i elegancja rosyjskiej polityki

 1. Zainstalowanie na Ukrainie demokracji oligarchicznej uaktywniło rasizm rosyjski.W historii żydowskich ewolucyjnie ukształtowanych strategii grupowej mieliśmy do czynienia z ŻYDOBOLSZEWIZMEM,Teraz po zainstalowaniu na Ukrainie demokracji oligarchicznej można mówić o ŻYDOBANDERYZMIE,który zintensyfikował rasizm rosyjski.
  http://www.fronda.pl/forum/wplywy-rosyjskie-na-dusze-polska-mariana-zdziechowskiego,32728.html

  Polubienie

 2. Tak żydo-okupacyjna władza postępuje z niepokornymi!.
  I tak może być w Polsce… Bez przelania krwi niwinnych oni władzy nie oddadzą…
  Projekt – jaki ma miejsce w Polsce czyli ‚pokojowe przejęcie władzy’ a więc ‚bezkrwawa okupacja’ od 1989 r. – wyczerpuje się…
  Żyd więc będzie chciał wojny..!.. Bo wojna ‚wszystko wyczyści i pozamiata’, a szczególnie żydowskie zbrodnie na Polsce

  Polubienie

 3. @Gutek
  Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do bizantynizmu rosyjskiego zbliżał się pruski (niemiecki),a katalizatorem antypolskości była CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,którą polski badacz Feliks Koneczny nazwał CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  W globalnym teatrze polityki odgrywana jest nadal sztuka HANDEL WOJNĄ I POKOJEM i jak doświadcza tego Ukraina jest on militaryzowany.
  EKONOMIĘ,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana Feliks Koneczny nazwał ŻYDOWSKĄ!!!Wyjście z kolejnej ekonomicznej PUŁAPKI,to jest GATT i globalnego wolnego handlu wymaga polityki historycznej uwzględniającej również uwzględnienia żydowskiej ewolucyjnej strategii grupowej,którą reprezentuje STRONNICTWO ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIE.Wiemy,że istnieje obok wpływowych stronnictw : RUSKIEGO i PRUSKIEGO.
  Trzeba się spierać o wybór drogi,aby była w miarę optymalna,bo to cały proces.

  Polubienie

 4. Świętokradztwo doskonałe . Pop błogosławi wojnę. Trochę mi to przypomina naszych kapłanów błogosławiących konia trojańskiego syjonizmu wprowadzonego do Polski pod postacią „Solidarności”.

  Polubienie

 5. mieeeetteeeek jak baran , uparcie nam mówi że żydobolszewia czy też zydobanderyzm to pikuś w porównaniu z Rosjanami.

  One – ten mieeeteeeek – wierzy święcie, że zbrodnie cywilizacji łacińskiej inspirowane przez cywilizację żydowską , zmierzające do wymordowania Słowian , to czyn zacny, mało tego , świętym obowiązkiem żydołacinnka jest ulać słowiańskiej krwi.

  Dlatego mieeetkuuuu , poczuj na swym baranim grzbiecie bata i paszoł won…

  Polubienie

 6. Rosja ma 140 milionow mieszkancow. Polowa z tego czyli 70 milionow to mezczyzni.
  Przecietna zycia mezczyzny w Rosji wynosi 60 lat! Zabicie np 6-7 milionow to zbrodnia.
  Obnizenie dlugowiecznosci o 10% np z 67 lat do 60 no nie przestepstwo to perfekcja,
  skutecznosc i elegancja. Jezeli w Rosji kazdemu mezczyznie odebiera sie 7 lat zycia to
  to samo co ludobojstwo 10% meskiej populacji.
  Po owocach ich poznacie.

  Polubienie

 7. SPOKOJNIE RAPTUSY PO OBU STRONACH BARYKAD REWOLUCYJNYCH i WOJENNYCH
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  WSZYSCY MAJACY PRZY SOBIE BRON – ZOLNIERZE,NAJEMNICY, takze BANDYCI
  do WAS APELUJE !!!

  RZUCIE NATYCHMIAST BRON i WSZELKIE UZBROJENIE – ZAKRZYKNIJCIE :

  TO KONIEC ZABIJANIA ( nie slawa tej czy innej zbieraniny Ukrainy i wszelkiej padliny) ,
  OGLASZAMY ROZEJM, POKOJ WSZYSTKIM LUDZIOM NA CALYM SWIECIE !!!
  POKOJ CALEMU SWIATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  NIE BEDZIEMY OD DZIS ZABIJAC NA WSZELKIE SPOSOBY,BOMBARDOWAC ,ZRZUCAJAC i ODPALAJAC WSZELKIE LADUNKI !

  MY LADOWCY,PILOCI i MARYNARZE, KOMANDOSI,SPECE nad SPECAMI PRZESTAJEMY DZIS WALCZYC O CO KOLWIEK ZABIJAJAC NIEWINNYCH LUDZI ,KOBIETY,DZIECI ,WSZYSTKICH ,DOSC NASZEJ WALKI ZA REKINOW BIZNESY !!!

  A wy KAPELANI NIE BLOGOSLAWCIE MORDERCOW,ZAS SWE KROPIDLA WEZCIE i IDZCIE WYPEDZAC DIABLOW z SAL KONGRESOWYCH,z SENACKICH,z JEWROPARLAMENTOW ,
  z KNESETOW i WSZELKICH ZBOROW GDZIE DIABLY UWILY SOBIE GNIAZDA,
  TAM ,nie BLOGOSLLAWIENSTWA ale WASZE RELIGINE KLATWY SLIJCIE NA TEN MORDERCZY MASONSKI SWIAT ,NA TE ICH PYCHE i PAZERNOSC ,
  PRZESTANCIE SIE WSZYSCY PASC NA LUDZKIEJ NIEDOLI ,NIE CZYNCIE LUDZ SWYMI
  NIEWOLNIKAMI i ROBOTAMI !!!

  A WY NORMALNI LUDZIE tez zwracam sie z APELEM :

  NIE KLEKAJCIE PRZED WSZELKIMI BOGACZAMI,NIE KLASZCIE IM ,NIE SLUZCIE IM,
  NIE PRACUJCIE NA NICH ,KIM KOLWIEK SA i z JAKIEGO WYWODZA SIE NARODU !

  TWORZCIE SWOJE ZGROMADZENIA NARODOWE,SWOJE RZADY ,SWOJE RYNKI PRACY i HANDLUSWOJA GOSPODARKE,SWOJE MEDIA,INFORMACJE,SWOJE SLUZBY i WOJSKO !!!

  POWIEDZCIE SWYM OPRAWCOM STOP,
  DOSC ZNIEWALANIA NAS,DOSC SLUZENIA WAM i PRACY NA WASZE MAJATKI !

  OD TEJ PORY ZIEMIA,MATKA NASZA BEDZIE NALEZEC DO NAS I NASZEGO STWORCY ,KTORY DAL NAM WSZYSTKO ZA DARMO POCZYNAJAC OD POWIETRZA,PO WODE i SLONCE NAJWYZSZA ENERGIE WSZECHSWIATA.

  WAS LOTROW NASZ STWORCA i MY PRZEKLINAMY i OD RZADOW ZIEMIA i NAMI ODSUWAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  MATKI i OJCOWIE SPOJRZCIE NA WASZE DZIECI,OTOCZCIE ICH SWA OPIEKA NIE DAJCIE
  ICH ZABIJAC NA WSZELKIE SPOSOBY – POPATRZCIE (wyzej) NIEWINNE OKALECZONE DZIECI SWIATA PLACZA i PROSZA BEZBRONNE WASZEJ POMOCY,RATUJCIE JE !!!!!!!!!!!!!!!

  Apel wystosowal :
  mjr.w st.spocz. Augustyn Pyryt
  USA
  dnia 12.VI.2014r

  Polubienie

 8. Pingback: Perfekcja, skuteczność i elegancja rosyjskiej polityki « Dziennik gajowego Maruchy

 9. gracjusz, masz tak świetny nick, że można się nim delektować niczym słownym smakołykiem. Czytam: „gracjusz” i widzę słońce, radość i świat w porządku. Choć ten bat dla barana to w sam raz.

  Polubienie

 10. Pingback: Putin perfekcyjnie, skutecznie i elegancko pacyfikuje rebelię międzynarodowego żydostwa na Ukrainie | ZYGFRYD GDECZYK

 11. Wiec delektujcie się dalej oby tylko nie nastapil przesyt !
  Jest kawior na stole ?
  Samowar buzuje.

  Gdzies tam w slowianskiej wiosce/miasteczku placza sieroty, „bohatiry” likwidują zapas ladunkow strzelniczo wybuchowych.
  Nawiedzony pilot naciska przycisk ,smierc spada na niewinnych zabiedzonych Slowian
  Idzie nowe lepsze uzbrojenie ,idzie zywy ogien wkracza zachodnia demo-kracja !

  Czy was dosięgnie przy kompach cywile ???

  Lotry tego swiata w masońskim pokerze postawili na cala pule !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s