Walki na Ukrainie


W dalszym ciągu walki na Ukrainie trwają i nabierają  natężenia.

Po  obu stronach są ofiary, zabici i ranni, ale wydaje się, że większe straty zarówno w ludziach jak i w sprzęcie ponosi strona ukraińska. Separatyści  niszczą kolejne pojazdy wojsk ukraińskich i mimo przewagi jaką dysponuje przeciwnik zarówno w sprzęcie jak i ludziach  skutecznie bronią swoich pozycji. Jedyną stratą jaką odnotowali to zajęcie przez wojska ukraińskie budynki uczelni w Mariopolu.

Ciekawe informacje na temat walk na Ukrainie podaje na Neonet24 AdNovum jak niżej;

http://adnovum.neon24.pl/post/110038,ukraina-wojna-domowa-14-06-2014r

klęską dla strony ukraińskiej zakończyły się walki do jakich doszło wczorajszej nocy w okolicach przejścia granicznego „Dołżański” na granicy z Rosją.

Wojska ukraińskie poniosły ciężkie straty podczas próby przerwania umocnień na terenie zajętym przez siły milicji ludowej.

Podano informację o śmierci trzech żołnierzy – dwóch z 79. brygady powietrzno-desantowej i jednego z 3. pułku specnazu. Podczas starć co najmniej rannych zostało też co najmniej 20 żołnierzy.

79. brygada powietrzno-desantowa stacjonuje w Mikołajowie. Jest jedną z najważniejszych jednostek wojsk lądowych Ukrainy.

Dowódca sił zbrojnych Donieckiej Republiki Ludowej (DRL), Igor Striełkow poinformował, że w czwartek siły milicji ludowej zaatakowały pod Krasnym Limanem kolumnę ukraińskich sił zbrojnych. W wyniku tego starcia zostały zniszczone dwie mobilne wyrzutnie rakiet „Huragan”. Nie wiadomo jakie straty w ludziach poniosła strona ukraińska oraz co się stało z pozostałymi wyrzutniami rakiet.

Inna kolumna ukraińskich sił zbrojnych została zaatakowana przez milicję ludową na drodze Charków-Rostow,  gdzie została ona całkowicie rozbita. Podczas tego ataku zniszczono 2 opancerzone wozy bojowe i ciężarówkę Kamaz wiozącą poddział  piechoty. Po stronie separatystów nie odnotowano strat.

Wczoraj też trafiony został z ciężkiej broni maszynowej ukraiński samolot transportowy, który zawrócił do miejsca stacjonowania i tam udało mu się wylądować.

Od czwartku rano trwa prowadzony przez milicję ludową ostrzał z moździeży sił ukraińskich rozlokowanych na lotnisku w Ługańsku. Zaś dzisiejszej nocy został trafiony pociskiem rakietowym przy próbie lądowania  kolejny ukraiński samolot transportowy IŁ-76, który eksplodował w powietrzu. Wszyscy lecący tym samolotem  zginęli, w tym 49 żołnierzy jednostek specjalnych:

 

 

Nadal prowadzony jest przez ukraińskie siły zbrojne rozlokowane na okolicznych wzgórzach ostrzał artyleryjski dzielnicy Semenowka leżącej na przedmieściach Sławiańska.

Przedstawicielka amerykańskiego Departamentu Stanu, Marie Harf powiedziała na konferencji prasowej w Waszyngtonie, że nie znaleziono żadnych dowodów na używanie przez ukraińską armię zakazanych konwencją genewską broni:

„Sprawdzaliśmy te informacje. Nie mamy dowodów, które mogłyby to potwierdzić, a które uważalibyśmy za wiarygodne”

Jeśli filmy dokumentujące fakt używania przez ukraińskie siły zbrojne pocisków artyleryjskich zawierających fosfor nie są dla waszyngtońskiej administracji wystarczającym dowodem, to niech tam wyślą komisję ONZ lub przedstawicieli OBWE, którzy zresztą są na miejscu.

——————–

 

 

Reklamy

29 uwag do wpisu “Walki na Ukrainie

 1. W irlandzkim parlamencie deputowana Clare Daly nazwała Obamę, po imieniu oraz zgodnie z prawdą, wojennym przestępcą i największym cynicznym hipokrytą stulecia. Część tej kobiecie za odwagę i mówienie prawdy.

  Tymczasem nasi parlamentarni „przedstawiciele” jak cyborgi przyklepują kolejne ustawy przeciwko Polsce i Polakom. To tchórze i zdrajcy narodu.

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/109965,jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust

  Polubienie

 2. Do tej wypowiedzi parlamentarzystki z odległej Irlandii (na ktoej lotnisku w Shannon między-lądują amerykańskie transportowce z podejrzanymi ładunkami) warto, jeszcze raz na WPS, dodać link do interesującego przemówienia jaki 4 czerwca w Bundestagu wyglosiła pani Sara Wagenknecht z partii Die Linke (Lewica, skadinąd bardzo przystojna i z gracją osoba, chciało by sie takie widzieć w polskim Sejmie a nie niezbyt estetyczną pano-panią A. Grodzką z polskiej „Lewicy” nie mającej nic do zademonstrowania oprócz liberalnej głupoty.) Pani Wagenknecht „wywalila” pani kanclerz Merkel wszystko to, na temat czego my tu sobie, na marginesie (tak) polskiej polityki biadolimy: że Ukraina stała się kolonią miliarderów bezlitośnie łupiących jej obywateli, że Merkel popiera wojowniczego Obamę, który chce zorganizować długotrwała wojnę domową w centrum Europy, że Niemcy znowu zostały wpuszczone w przygotowywanie w Europie zawieruchy wojennej na gigantyczną skalę.

  Czy jakiś poseł/posłanka w polskim Sejmie odważył(a) by się wywalić polskiemu prezydentowi (i premierowi) coś podobnego?

  w oryginale niemieckim

  Polubienie

 3. Tylko ślepy człowiek nie powiąże tych jednoznacznych wypowiedzi z wydarzeniami, zachodzącymi obecnie na Ukrainie.

  1. Światowe zapasy surowców przemysłowych są na wyczerpaniu i już na początku następnego tysiąclecia “zachodnie społeczeństwo” nie będzie w stanie utrzymać swój obecny poziom konsumpcji bez uzupełnienia z nowych źródeł – krajów kolonialnych – krwiodawców. Dlatego nasze dążenia są skierowane teraz na Rosję i mają tylko dwa cele: po pierwsze – likwidacja najpotężniejszego i niezależnego imperium, zajmującego jedną szóstą część ziemi. Po drugie – zawładnięcie jego bogactw, które stanowią 60-70% wszystkich światowych zasobów surowcowych i 75-80% odkrytych światowych zapasów ropy i gazu, skupionych na Syberii i na szelfie Północnego Oceanu Lodowatego.

  2. Na planecie zachodzi intensywne ocieplenie klimatu. Pustynia posuwa się na północ z prędkością 10 km/rok, odwodnienie ziemi – 25 metrów na rok. Już obecnie starożytne ośrodki świata – Ateny, Rzym, a co najważniejsze, Jerozolima (Izrael) trafiają do strefy tylko sztucznego nawadniania. Za 20 – 30 lat trzeba będzie myśleć o przesiedleniu ogromnej masy narodów cywilizowanych bardziej na północ w stosunku do ich obecnego miejsca zamieszkania. Do tego czasu na Kubaniu, w regionie Rostowa, na Ukrainie będzie zdumiewający klimat podzwrotnikowy, a na Czarnoziemiu i na północy Ukrainy – klimat dzisiejszego Przedkaukazia. Jeżeli przypomnimy historię, to trzeba przyznać, że ziemie te – to są pradawne ziemie starożytnej – żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, które zostały zagarnięte przez Kijowską Ruś w X wieku. Słowianie są tutaj tymczasowymi gośćmi i podlegają wysiedleniu. Zabierzemy ten teren i stworzymy na tych żyznych ziemiach Wielką Chazarię – państwo żydowskie, tak jak 50 lat temu utworzono Izrael, wypierając Palestyńczyków. Tutaj przesiedli się część Izraelczyków, a bydło słowiańskie przepędzimy daleko na północ, poza granice Moskwy. Będzie tam maleńkie północne terytorium – rezerwat o zwartej populacji, rezerwat, podobny jak dla Indian w Ameryce” (gazeta “Słowianin”, N-4 (32), 2001).

  cd

  http://gazetawarszawska.com/2014/06/13/zydowski-faszyzm-lub-chabad-droga-piekla/

  Polubienie

 4. W Rosji coraz większy procent /podobno 80 % / społeczeństwa, w tym wojska jest za tym , aby Rosja weszła na Ukrainę. Moja opinia na ten temat jest następująca :

  Wchodzić , czy nie wchodzić oto jest pytanie ! Słuchając serca i widząc rozpacz zabijanych matek i dzieci na Ukrainie targa nami myśl jedna -wchodzić. Niemniej rozum podpowiada nam co innego , a mianowicie , by czekać, bowiem obecna sytuacja na świecie jest wyjątkowa, przy tym bardzo złożona i napięta. Świat idzie po krawędzi przepaści i jeden nieostrożny ruch , jedna nieprzemyślana decyzja może słono kosztować ludzkość. Ludzkości grozi zagłada. Obecna sytuacja odpowiada uwarunkowaniom i specyfice działań w stanie wyższej konieczności, gdzie niekiedy trzeba poświecić mniejsze dobro / w tym ludzkie życie / dla ratowania dobra wyższego jakim jest dalszy pokojowy rozwój ludzkości na planecie Ziemia . Dlatego w naszym działaniu w bardzo istotnej kwestii „wchodzić, czy nie wchodzić”, nie wolno nam kierować się uczuciami i emocjami, lecz należy postępować pragmatycznie i racjonalnie w oparciu o rozum, nawet wtedy gdy słupek społecznego poparcia, by „wchodzić” miałby osiągnąć wielkość rzędu 99 %,

  Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż międzynarodowej syjonistycznej sitwie w ostatnim czasie pali się grunt pod nogami, gdyż wali się im na łeb na szyję ich chora wizja nowego porządku świata naturalnie pod ich niepodzielnym panowaniem i związana z nią między innymi depopulacja ludności świata , powstanie jednego wielkiego na ziemi obozu koncentracyjnego, stworzenie jednej światowej religii typu new age itd. Stąd ich parcie do wojny. Takiej wojny , by Goim walczyli sami ze sobą i żeby się wzajemnie pozabijali. Oni chcą nas popchnąć do wojny ponieważ ludzkość świata zaczyna samodzielnie myśleć i coraz bardziej sprzeciwia się ich zamierzeniom. Oni – sprawcy i winowajcy wszystkich w ostatnich stuleciach wojen i rewolucji, w tym I i II wojny światowej oraz rewolucji październikowej w Rosji chcą winę za nową ewentualną wojnę przerzucić z siebie na Rosję. Do tego nie wolno nam dopuścić.

  Niech nas Bóg prowadzi !

  Polubienie

 5. markglogg 14 Czerwiec 2014 o 17:26

  Dzięki za ten link. Powinniśmy te sytuacje jak najwięcej rozpowszechniać i nagłaśniać. Antysyjonistyczny , antywojenny ruch stał się już faktem na świecie. To jest jak lawina w górach, tego się już się nie cofnie.

  Polubienie

 6. Pingback: Walki na Ukrainie « Dziennik gajowego Maruchy

 7. Chwileczke !
  Czy goje musza ze sobą walczyc ?
  Czy musza być mięsem armatnim za wszelkie pieniądze ?

  Odpowiedziala chociaż jedna osoba na mój apel na tym i innych portalach o porzucenie wszelkiej bronii i zaprzestanie walk ???
  Jak myślicie ze oni sami bez miesa armatniego sa w stanie prowadzic majdany,rewolucje ,WOJNY.
  Jest jakas przeszkoda aby zaprzestać wszelkich walk .

  NIE MA,TO OD NAS SAMYCH ZALEZY CZY BEDZIEMY WALCZYC ,PO CO i O CO ???
  Niech rekiny walcza sami miedzy sobą choćby na piesci ale my nie chwytajmy za bron za żadne pieniądze i już nastanie pokoj !

  Zapewne teraz pomyslales – przecież trzeba pomscic/zemscic się ,odplacic ,rozliczyć ,ukarać .
  Tak ,trzeba ale w pokojowy sposób,jest na to wiele możliwości i tu sobie doradzajcie wzajemnie WSZYSCY !!!

  Polubienie

 8. Gutek, twoje pacyfistyczne wynurzenia przeczą twojej logice żołnierza. To po to służyłeś w armii by w czasie wojny porzucić broń i czekać aż płatne żołdactwo wymorduje ciebie i twoją rodzinę.

  Polubienie

 9. http://rusvesna.su/news/1402745953

  Jest w tym wywiadzie tym, że Ukraina już jest chwycona przez USraków. A pod jego koniec jest mowa o tym, że obecnie w USA lud wierzy, że to ZSRR zbombardował Hiroszimę oraz Nagasaki, a USA zwyciężyło w wojnie z Hitlerem zjednoczonym ze Stalinem, itd. Warto posłuchać, jak ktoś zna rosyjski, przez te 20 minut. (A określenie „USrak” – wymyślone nawet nie przeze mnie, ale przez jednego z mych byłych studentów żyjącego obecnie w Anglii – lepiej niż ‚Amerykaniec’ odwzorowuje Rako-Podobną naturę Nad-Narodu Predestynowanego do Panowania na Ziemi.

  Polubienie

 10. „natan” !
  A ty skad się wziales ze swoimi wynaturzeniami i NATURA zwierzęcia, z Tel Aviwu ?
  Ja sluzylem w wojsku po to ABY BRONIC POLSKI gdy będzie zgrazal wrog – POJALES PROWOKATORZE ???

  NIE MOZESZ BEZ POKOJU ZYC ???

  Wiem,WY NA WOJNACH ZARABIACIE MORDERCY !!!

  Polubienie

 11. Pingback: Banderowskie wojska okupacyjne ponoszą straty w starciach z milicja ludową Donbasu | ZYGFRYD GDECZYK

 12. Rosja /będącą prawnym spadkobiercą ZSRR/ już raz w historii ludzkości obroniła świat przed faszyzmem , a w istocie przed międzynarodowym syjonizmem. Zrobił to osobiście ten wyklinany przez cały świat /może dlatego / Stalin. , który rozgromił faszyzm i co istotne przegonił z własnego kraju międzynarodowego terrorystę –syjonistę Lwa Trockiego, zmierzającego , w ramach fałszywej flagi : międzynarodowej o światowym zasięgu rewolucji robotniczej , do stworzenia, już wtedy, nowego światowego ładu pod przywództwem syjonistów. Wówczas ten zamiar się nie powiódł i to tylko dzięki walecznemu rosyjskiemu narodowi i jego przywódcy Stalinowi. Gdyby wówczas ten zamysł się ziścił to albo od razu po wojnie i rewolucji stalibyśmy się jako ludzkość świata syjonistycznymi niewolnikami albo , by nas już nie było. Zostalibyśmy zdepopulowani.

  Rosja /Związek Radziecki/ rozgramiając w II wojnie światowej faszyzm i odpuszczając stojącemu za ich plecami syjonizmowi , popełniła błąd , bowiem trzeba „karać nie rękę , lecz ramię , które tą ręką porusza”/ ze swej strony dodam tylko, iż trzeba karać i ramię , ale i również mózg/. Ten błąd w obecnej sytuacji na świecie Rosja musi naprawić. Robi to dla całej ludzkości na planecie Ziemia. Rosji w tym względzie należy się całkowite poparcie narodów świata. Na pomoc ich rządów Rosja nie może liczyć , ponieważ w większości , poza nielicznymi wyjątkami kierują nimi syjonistyczne marionetki.

  Z tego właśnie punktu widzenia należy interpretować obecne działania prezydenta Rosji Władymira Putina. Syjonistycznym marionetkom w Kijowie nie zależy na tym, aby się dogadać z Rosją co do cen gazu i jego retransmisji przez Ukrainę na Zachód. Oni wykonując polecenia swoich zaoceanicznych mocodawców dążą do odcięcia Europy od rosyjskiego gazu, , by móc później całą winę za to zrzucić na Rosjan i ich prezydenta Władymira Putina. Tak samo oni prowadząc swoje wojenne działania wobec własnego narodu , w tym w większości wobec Rosjan zamieszkałych na wschodzie Ukrainy chcą i dążą wszelkimi siłami do tego, by wciągnąć Rosję do wojny i by Rosja wkroczyła własnymi wojskami na Ukrainę, by móc krzyczeć /a w tym jednym są dobrzy/ na cały świat o napadzie Rosji na „demokratyczny” i „suwerenny” kraj.

  Nie dajmy się zwieść syjonistycznym łajdakom, to oni , a nie Rosja , czy też inne kraje są największym zagrożeniem dla świata i ludzkości. Słuchajmy rozumu i nim się kierujmy. Emocje schowajmy do kieszeni.

  Przed nami jest bagno, które musimy przejść i pokonać, by wyjść na drugi
  brzeg. Innej drogi nie ma.

  Polubienie

 13. Gutek, zachowaj powagę, chyba mnie z kimś pomyliłeś. Jeśli żydofaszyści przyjdą podpalać Polskę zapewne wyciągniesz kałacha. Ja już trenuję na strzelnicy. Kiedy żydobanderowcy ramię w ramie z żydonatowskimi oprawcami mordują Rosyjskich i Ukraińskich separatystów radzisz by pozostawieni sobie zostali wyrżnięci. Tak się nie stanie i czy się komuś podoba czy nie pomoc nadejdzie. I zapewne dojdzie do katastrofy bo taki jest scenariusz i taka jest dialektyka wojny.

  15 czerwca w Centrum Informacyjnym „Południo-wschodni front” w wywiadzie przeprowadzonym z prof. Alieksandrem Duginem, ten mówi:

  „Sytuacja jest katastrofalna we wszystkich aspektach”. „Kiedy w Gruzji używano systemów artyleryjsko-rakietowych „Grad” to Rosja, nie wahając się, wprowadziła sily pokojowe na terytorium niepodległego, suwerennego państwa. Ale teraz, kiedy jeszcze gorzej bombardują Donbass, Rosja z jakiegoś powodu milczy. Dla mnie jest to niezrozumiałe. Dlaczego nie pomagamy naszym braciom? Przecież ludzie proszą o ratunek, proszą o ratowanie ich dzieci. I na tle codziennego ludobójstwa cywilnej ludności, mordowania ludzi za to, że oni uważają siebie za Rosjan, my prowadzimy rozmowy o gazie. Jakie rozmowy? Z ukraińskim neo-nazistowskim rządem negocjacje są niemożliwe i nie mają sensu! Oni znieważają nas, mordują naszych braci a my prowadzimy z nimi negocjacje. Dobry faszysta, z którym można negocjować, to martwy faszysta!”.

  Polubienie

 14. Za dużo nadziei pokładacie w Putinie.Nikt go nie szanuje już,można o nim powiedzieć jak ukraiński minister spraw zagranicznych Deszczyca po poselstwem Rosji w Kijowie::Putin to chujło”.Tłum w międzyczasie zniszczył 7 lususowych aut dyplomatycznych,obrzucił budynek farbą i jajami,no i koktailem Mołotowa.Widziałam też siekierę ktoś miał na ramieniu.Ludzie chcieli spalić poselstwo i żądali zerwania stosunków dyplomatycznych z Rosją.Zapomnieli tylko,że w Rosji pracuje 5 mln. Ukraińców,którzy w wypadku zerwania stosunków dyplomatycznych między Rosją i Ukrainą będą musieli opuścić Rosję.Ich zaślepia nienawiść podgrzewana przez oligarchów.Pojawiła się wiadomość(skrzętnie ukrywana przez wszystkich,ale w dobie internetu nie ma już 100%-ych tajemnic),że władza ukraińska sprzedała (wydzierżawiła) Donbas firmom:Shevron i Shell na 50 lat.Okazuje się,że tam gdzie toczą się walki są niewyobrażalne pokłady gazów łupkowych.Sęk w tym,że zagranicznym firmom mieszkańcy ich zakłady,huty,kopalnie nie są potrzebne.Firmy mają spłacać mieszkańców,żeby sobie wynosili się.Ale o wiele taniej dla koncernów jest rozpętać wojnę.Więc wojna rozkręca się.W Polsce panuje blokada informacji całkowita.Komentarze inne niż wg. poglądów pana Sakiewicza z Gazety Polskiej są niedopuszczane.Ludzie nic nie wiedzą,są jak we mgle.Nikt już nie żałuje cywilnych mieszkańców,którzy chodzą do pracy i giną w drodze,dzieci zostają sierotami.Nie pozawalają wyjechać dzieciom z miast,ostrzeliwują autobusy.Bombardują szpitale,porodówki,przedszkola,śpiących mieszkańców miast w nocy.Wchodzę na strony Ługańska i Słowiańska i słyszę apele ludzi o pomoc świata.A świat jest po stronie koncernów USA.Banderowcy sobie wrócili do ulubionej przez nich rozrywki – podrzynania gardeł.
  Właśnie dzieje się to już na Donbasie.Zaczęło się od kobiety w biednym domku,a dziecko 6-letnie zadźgali nożem(wiele pchnięć).Byli sami w domu i wtedy wchodziła nacgwardia.

  Polubienie

 15. No tak, moherowy beret mówi tak jak jest. Według Vesti.ru tysiące ludzi z mniejszych miejscowości Donbasu, gdzie nie ma obrony p-lot, jest wypedzanych bombami w kierunku „matiuszki Rossiji”. A Putin (wg. mnie, z włoskiego putana, a nie ‚hujło’ jak go nazwał, skądinad ukraiński Polak Deszczyca) pozoruje potęgę, która pokornie musi znosić profanację swej ambasady. Wszystko wygląda coraz bardziej ponuro, systematycznie podpuszczani przez „światowladczych USraków” banderowcy bedą już w najbliższej przyszlości, na oczach całego świata wyprawiać rzeczy coraz straszniejsze. Aby tylko Rosję przymusić do wojny, w której i Polska może straszliwie oberwać. Może wkrótce podeślę coś szerzej na ten GLOBALISTYCZNY temat.

  No i to co się dzieje na pograniczu Iraku, Iranu i Syrii, te pokazywane przez TVP rowy przydrożne wypełnione cialami tek Irakijczyków, którzy próbowali się sprzeciwia lokalnej odmianie „banderowców” wypromowanych przez USA, to też jest przygrywka do TOTALNEJ LIKWIDACJI ROSJI, poprzez podcięcie jej „miękkiego podbrzusza” w postaci osłaniajacego te Rosje od południa Iranu oraz Syrii. No cóż, gorbaczowska „pierestrojka” dała swe długoterminowe efekty.

  Polubienie

 16. Przescigujcie się dalej w ocenach i krytyce Putina,podpierajcie linkowaniem,zaslyszeniem ,ocenami mistrzow propagandy i napuszczaczy.
  Dajcie filmiki i swoje dowody blednej logiki,podpierajcie się wzajemnie ,ze Putin to,putin tam to.

  Panie i Panowie wszystkich już wystarczająco skolowano i nie mam zamiaru z tym polemizować,jedynie gdy ktoś mi stawia zarzuty „pacyfistycznych wynurzeń” i potem dalej z siebie rznie glupa to mu odpisuje spokojnie tak „Ucz się chlopcze/dziewczyno zycia i miej pojecie o lustrzanym odbiciu zla !”.
  Walki na Ukrainie to jest SPRAWA TAMTYCH LUDZI obojętnie z jakim sa podniebieniem ,czarnym,niebieskim czy czerwonym .

  MY POLACY ZYJMY SWOIM ZYCIEM,ZYJMY POLSKA.

  Dlaczego tak mało dyskusji w temacie „Jaka ma być Polska ?” ???
  Zas Rosja i Ukraina tak wszyscy zyjecie ?
  To do jasnej cholery jedzcie tam i się wzajemnie zabijajcie .

  JAKIE ROBISZ POCZYNANIA POLKO/POLAKU aby u ciebie nie było majdanów ?
  Podaj nam wskazówki w/w temacie obojętnie kim jesteś !
  Jak już nas będą bombardować wzorem „jugoslawianskim”,naprawiac wzorem irackim ,będzie już
  „po ptokach” !!!

  Czy wystrugales sobie pale aby nia otworzyc rozum banksterom ,dalej leziesz do ich banków,supermarketow a nawet ich kosciolkow ???

  Wcale ta pala nie musisz ich lac wystarczy ze ja pokazesz i ilu/wiele was jest.

  Wy dalej slepcy balujecie,grillujecie ,tv całodobowo blyska w waszym zadaszeniu,papke propagandowa i reklamowa chloniecie jak gabka wode sportem was podniecają,prochami i beltami oszolomiaja i co ?

  Kto tu ma wynaturzenia ja,czy polskie leniwce ,chce wam się chcieć ?

  Czego ?
  Picia-żarcia-pierd. czyli zwrotu „filozoficznego” P-Z-P jak mawia nam w innym przypadku M.G.
  Jeżeli ludziom mowie ,nie bijcie,nie strzelajcie nie bombardujcie nie podpalajcie ale wystarczająco pokazcie SILE i JEDNOSC to wrog ze strachu się wyniesie !!!

  POKAZCIE MI MILIONOWA POLSKA ORGANIZACJE NARODOWA (jak ja zwal tak zwal).
  Pol miliona już starczy podniesionych piesci i Zyd z Niemcem w pory wali !!!

  Sa pytania ?

  Tylko nie pytaj co robic gdy już będą ci dom zabierali ,podpalali lub bombardowali ,bo wtedy to dluzej potrwa niczym się zbierzecie do obrony.

  dziadek

  Polubienie

 17. Rano znalazłam na You Tube ciekawy filmik.Jedzie pociąg z daleka i w kierunku Ukrainy.
  Załoga na nim bardzo doświadczona,bo z doświadczeniem kaukaskim.

  Polubienie

 18. Wczoraj szukałam prawie 5 godzin materiału dotyczącego umowy władz ukraińskich z Shevron-em i Shell-em podpisanej w styczniu 2014 r. w Kijowie.Wszyscy pamiętamy jak dyplomaci amerykańscy ganiali do Kijowa niby na Maidan budować „demokrację” z banderowcami.Nawet sam vice Prezydent USA Baiden przygnał w trosce o geszefty swego syna,który zapuścił korzenie geszeftowe na Ukrainie.No przecież w dobie internetu nie ma tajemnic na wieki.Zawsze po jakimś czasie wycieknie do sieci.Polecam czytaną do odsłuchania umowę dotyczącą sprzedania (wydzierżawienia na 50 lat) Donbasu,gdzie znajdują się niewyobrażalne pokłady gazu łupkowego.Sęk w tym,że nad pokładami stoją miasta:Słowiańsk,Ługańsk,Kramatorsk,Krasnyj Liman i jeszcze coś,ale nie spamiętałam.
  W umowie mieszkańcy są niepotrzebni.Zresztą posłuchacie i coś zrozumiecie.Wskazana potem dyskusja.

  Polubienie

 19. Bereciku !
  Cos od siebie prosimy,powielanie to takie podejrzane i niesamodzielne.
  Zawsze to na sercu będzie ci lzej .
  Pozdrawiamy !
  ja i Indianin z dalekiej Ameryki

  Polubienie

 20. Ja nie Indianin,a kobieta,niestety nie osiemnastolatka,była Wilnianka.Prawdziwa moja patriotyczna Polska została w Wilnie.Znam rosyjski ze szkoły i przeglądam całymi dniami wszystkie portale(mam dużo czasu,siedzę w domu oczekując latami na operację,tak jak to jest w normie u Tuska).Jeżeli nie podobają się moje komentarze to proszę napisać i nie będę zamieszczać,Tej umowy dotyczącej Shevronu/Shella jeszcze do końca nie przesłuchałam,ale się zabieram.Niestety nie jestem po stronie pejsatych i z tym mam problemy prawie na wszystkich stronach,gdzie pisywałam.

  Polubienie

 21. Jeżeli nie podobają się moje komentarze to proszę napisać i nie będę zamieszczać….

  Jeśli komukolwiek pani komentarze się nie podobają to proszę to ignorować i pisać dalej.
  Bardzo potrzebne są tu wpisy osób znających język rosyjski i potrafiące wyszukiwać na stronach rosyjskojęzycznych ważne i ciekawe informacje
  Zapraszam do pisania w dalszym ciągu

  Polubienie

 22. Właśnie znalazłam wiadomość”Molnija”(błyskawica) link z tematem ,że pod poselstwem Rosji coś dzieje się,żebrało się kilka set ludzi z Prawego Sektora i jest”bojnia”.
  Ale link nie działa,na serwerze nie można odnaleźć i zawiesza się.Nie wiem co myśleć?
  Nigdzie nie można sprawdzić.

  Polubienie

 23. Jak na początek kliknij w gornym lewym rogu na aniołka.
  Pozniej zabawiaj się dalej i skakaj,spiewaj,graj ze szmulami !
  NOC DIABELSKA SIE ZACZELA !!!

  Polubienie

 24. Tragedia ludzka za tragedia na Ukrainie,cierpia niewinni i bezbronni ludzie (oglądaj na żydowskiej tubie).
  Mamy XXI wiek a SWIAT ZNIECZULONY !!!

  Kiedy szlag trafi tych ZBOJOW ??????????????????????

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s