A państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie”


KLUB DYLETANTÓW   14.06.2014 22:0634 komentarze

Ch..j, dupa i kamieni kupa. Sienkiewicz? Idziemy po was!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

„A państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie”

,Ch…j, dupa i kamieni kupa

 Sienkiewicz? Idziemy po was !!

„A państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie”.

 

Nowości żadnej nie odkrył niby, bo o tym przerażającym fakcie wiedzą Polacy.

Pytanie, dlaczego nic z tym nie zrobią, skoro twierdzi tak, nie, kto inny tylko szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.

Jak powinni Polacy zachować się, mając wiedzę na razie jedynie pobieżną, bo resztę dowiemy się w wydaniu poniedziałkowego „Wprost”?

Co jeszcze mamy znieść, jakie zaprzaństwo i cynizm?

Cyt:

„Wprost” podał w sobotę, że jest w posiadaniu nagrań z rozmowy szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem NBP Markiem Belką o tym, by NBP pomógł w finansowaniu deficytu budżetowego i tym samym pomógł Platformie w trudnych wyborczych latach; Belka miał w zamian żądać dymisji ówczesnego ministra finansów Jacka Rostowskiego.

…………………………………

„Kilka miesięcy później obie rzeczy się dokonują: Rostowski traci stanowisko podczas listopadowej rekonstrukcji rządu, ministrem zostaje, jak chciał Belka, +techniczny i niepolityczny+ Mateusz Szczurek” – podał „Wprost”.

„Wprost” zauważa także, że 28 maja tego roku do Rady Ministrów wpływa projekt założeń nowelizacji o NBP z zapisami, o których Belka i Sienkiewicz rozmawiali

http://www.rp.pl/artykul/16,1118058-Prokuratura-czeka-na-nagrania–Wprost-.html?p=1

Za nagraniami stoją bliżej nieokreślone służby.

Żyjąc w naszym pięknym, ale jednak smutnym obecnie kraju, podejrzewam, że te służby mogą działać w interesie innych państw…

Niedawno dowiedzieliśmy się, że jednak Kwaśniewscy robili przekręty, a były prezydent działa jako „lobbysta” rosyjskiego Acronu, który chce przejąć polskie Azoty.

Buldogi zostały spuszczone… jeśli ich nie odstrzelimy zagryzą i nas !

Mykam sobie do informacji na temat tych dwóch smutnych panów Belki i Rostowskiego, bo ten wątek jest jednak najbardziej interesujący.

Kasa… kasa..

Cyt:

Prezes NBP wyjaśniał, dlaczego zaproponował, aby rozważyć przystąpienie Polski do strefy euro. Bilans ekonomiczny korzyści i strat nie zmienił się w ostatnich tygodniach, a wynika z niego, że do euro nie należy się spieszyć. Zmienił się natomiast kontekst polityczny w związku z ukraińskim kryzysem.

– Trzeba reagować, np. zastanowić się, czy w strefie euro nie bylibyśmy bezpieczniejsi. To nie jest radykalna zmiana stanowiska, nie nawołuję do sprintu do euro, ale wskazuję, że wystąpiły ważne, nowe okoliczności polityczne, i człowiek normalny uwzględnia to i zmienia poglądy – tłumaczył swoje poparcie dla euro Belka.

http://naszdziennik.pl/wp/70416,belka-popycha-do-euro.html

 

W co ty gościu nas pchasz?, zmienia poglądy? Akurat!

 

Cyt:

Z Klubem Bilderberga związana jest Komisja Trójstronna założona w 1973 r. przez Zbigniewa Brzezińskiego oraz Davida Rockefellera. Komisja uważana jest zaorgan wykonawczy klubu, który wciela w życie jego idee. Osobą, która miała być organizatorem środków finansowych na działalność Komisji Trójstronnej miał być George Soros. W skład komisji wchodzi ok. 350 osób głównie z Europy, Ameryki Północnej i Japonii. Polacy związani z działalnością komisji to m.in. Marek Belka oraz Janusz Palikot.

http://niezalezna.pl/42583-rostowski-i-klub-bilderberg

 

 

Drugi smutny… Jacek Antony Wincent Rostowski…

Facet bez peselu, członek grupy Bilderberg, który wystraszył europkę groźbą wybuchu wojny w Europie będącej wynikiem upadku UE i waluty euro.

Dlaczego jeden smutny pan pozbywa się drugiego?

Jak to możliwe, żeby prezes NBP, instytucji niezależnej od rządu, miał wpływ na kształt rządu polskiego? Dlaczego członek Komisji Trójstronnej, wysadza swojego kolegę z klubu Bilderberga? Nie dowiemy się, bo te spotkania są tajne..

Dlaczego na koniec, premier rządu polskiego jest mu posłuszny?

Cyt z wikipedii:

Byli i obecni Polacy w Komisji[edytuj|edytuj kod]

Można snuć teorie, dlaczego zapisy rozmów sprzed roku, nagle dostały się do opinii publicznej?

Dlaczego nastąpiło to tuż po wizycie Obamy?

Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się również czyje służby, zadecydowały o upublicznieniu tych rozmów.

Wiem jednak jedno, Polska stała się poligonem różnych służb, z których żadna nie działa w naszym interesie. Wobec konfliktu na Ukrainie, która jest rozgrywana przez wielkich cyników rządów światowych mocarstw, może zapłacić za to ogromną cenę.

Nic nie mam przeciwko odwołaniu tego rządu, wręcz przeciwnie.

To jakiś zlepek kolesi, pazernych, czasem wręcz odrażających, raczej będących na usługach Brukseli i Berlina niż pilnujących naszych polskich.

Obserwując te miernoty, nie sposób pozbyć się wrażenia, że nie sięgają nawet do pięt elitom II RP, a przecież za tamte rządy przyszło Polsce zapłacić ogromna cenę…

Należy jednak uważnie obserwować, kto wyłoni się spoza ich placów i czyje buldogi wyjdą z tej walki zwycięsko.

Taak, premier zatwetował, że to „przykra” sprawa i nie lekceważy jej.

No więc, premierze, powtórzę „idziemy po was”! pytanie tylko kto, skąd i kiedy po was przyjdzie…

Astra

http://astra.neon24.pl/post/110060,ch-j-dupa-i-kamieni-kupa-sienkiewicz-idziemy-po-was

Reklamy

17 uwag do wpisu “A państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie”

 1. Można w związku z tym pokusić się o próbę prognozy, jakie zmiany nastąpią po ujawnieniu rozmów dwóch prominentnych panów?
  1.- Tuska zastąpi Radosław Sikorski
  2. -Tuska zastąpi Jarosław Kaczyński
  3. -Tuska zastąpi Tusk ale bez Bartłomieja Sienkiewicza, który dał się nagrać przez własne służby, bądź przypadkowego amatora

  Polubienie

 2. Zakładając natomiast istnienie spiskowej teorii dziejów trzeba by się zastanowić, czy Donald Tusk na tyle źle wypadł w czasie ostatniej wizyty Baraka Obamy , że ten polecił go wymienić na kogoś bardziej pro amerykańskiego

  Polubienie

 3. Eeeee tam ,przecież to już normalka w Polsce .
  Każdy kocha każdego az koszula spadnie z niego !

  Przeciez to już do rodzin się przeniosło,w partiach dojarzalo a w rzadach to strach samolotami latac.

  Admin dopisz – a co z Komorowskim ,jemu się wszystko udaje ?

  Ja rozumie arystokracje ,rodziny królewskie i qrewskie ale pojac nie mogą ,ze jednemu człowiekowi wiatr w oczy a drugiemu caly czas szczęście sprzyja.

  Wyglada mi na to,ze Panu Bogu nie tylko jeden narod przypadl do gustu i sobie go wybral ale i indywidualnych ludzi wyroznia i dobiera sobie .

  Może dr.Marek Gloczowski nam to wyjasnic ?
  Albo ,ktorys student jego ?
  Nana zechce uzupelnic a kobieta (obojętnie która) cos dodac.
  Chutor1 na pewno nie zawiedzie i gdy mnie czyta zapytam tak przy okazji dlaczego na p-te e-mail nie odpowiada -chyba się na mnie nie gniewa a może ci co mi komputery niszcza przeszkadzają w lacznosci ?

  My tu przecież na WPS jak jedna rodzina !

  Znajomy zapytal mnie co sadzisz o portalu WPS a ja mu na to :
  Tu nie ma nic do sadzenia,tu jest działanie i trzeba się wspierać,co nie widzisz WIERNYCH ,nawet filozofa z dyplomem mamy i swietnie nas wspiera ,co nie ?
  Studenci jego tez zagladaja i pisza az dym leci !

  Co do istnienia państwa polskiego ,to pewnie ,ze istnieje i rozwija się ,szkoda,ze nie dla Polakow a dla obcych,mowia,ze wrogowie krajem nad Wisla zawładnęli i nawet Kwasniewscy nie daja rady się bronic, a co dopiero biedniejsi od nich ,jak choćby taki Jaroslaw Kaczynski,przeciez to biedny czlowiek,powiadaja,ze ma tylko kota – prawda to Tadeuszu ?

  Wiem,wiem,Tobie Tadeuszu dobrze się powodzi,nie tak jak mnie i pewnie dlatego chciales ode mnie foto mego domu wiec ci go opisałem abys wiedział,ze masz lepiej,przeciez pokazales nam Polske na fotografiach i sprawa ucichla.

  To samo Kwasniewscy jak przeszli się po swych hektarach (mowia ze 20-tu) w gumiakach i ze swymi pieskami „zabiedzonymi” to od razu ludzie uwierzyli ,ze musza tyrac w polu i dali sobie spokoj z zadroscia o majetnosc Kwasniewskich.

  Ot i zycie !

  Polubienie

 4. Panie Gutek, Pan to jest właściwie tutaj jedyny, który ma do Polski serce i to w nadmiarze.Wcale nie kpię. Co do Polski i jej sytuacji, to jest to dokładnie wypadkową wszystkich dotychczasowych zdarzeń. Żeby tak było, jak jest, musiało być zrobione tak, jak zostało zrobione. Niby proste, a Polacy wciąż zaklinają rzeczywistość zamiast ją zrozumieć i zaakceptować. Nie oznacza to, że nie należy zmienić tego, co Polakom nie pasuje. Przestać należy jedynie zganiać na krasnoludki z pejsami i bez winę za to, jak mamy obecnie. Polacy zrobili to, co jest obecnie własnymi rękami. Tak! własnymi rękami. Albo przez zaniechanie obrony Ojczyzny, albo przez czynny udział w „transformacji”, czyli rozkradaniu majątku narodowego. I dopiero to przygotowało pole do działań owym krasnoludkom. Bez ognistej inicjatywy Rodaków mogli by nam skoczyć tam, gdzie pan majster może być pocałowany w dupę.
  Więc daremne są narzekania na wszystko naokoło, gdy Polacy nie są skłonni zastanowić się, czy czują się w ogóle jeszcze jakimś narodem. Znałam swego czasu kobitę – po studiach i dojrzałą w latach – która szczyciła się tym, że u niej w firmie mówić można tylko po angielsku, choć firma ta znajdowała się na terenie Polski. Cieszyła się, że australijska wełna jest lepsza niż ta z tatrzańskich baranów a w pracy nie miała prawa pokazać się bez ogolonych nóg. To jest proszę państwa ta wolność, o jaką Polacy krew przelewać chcieli i tylko przytomności i Wielkiemu Patriotyzmowi Generała Jaruzelskiego zawdzięczamy, że prawa do mówienia po angielsku w firmach znajdujących się na terenie Polski i do golenia nóg przez kobiety nie opłaciliśmy naszą polską krwią.
  Skoro z grubsza wiemy, co nam się nie podoba i gdzie nas zrobili w jajo – a zrobili nas wszędzie! – to możemy przecież na zimno opracować strategię odkręcania tego co się narobiło. Ale widocznie niewiele jest takich osób, Polaków, którym to przeszkadza i dlatego hasła o patriotyzmie są hasłami czczymi, bez pokrycia.
  Głupcy twierdzą, że nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki. Naprawdę? A taka Wisła chociażby? Czy ma ona coraz to nowe koryto, czy woda w niej nie ma składu H2O? że co, że jak do niej nasikasz to nurt to poniesie dalej? no i dobrze! niech niesie. A Wisła pozostaje Wisłą i tak Polska może pozostać Polską.

  Polubienie

 5. Mój młodszy kolega, doktoryzowany specjalista od spraw Rosji, czasami występujący na tym portalu, przed chwilą emailował mi coś takiego:

  Intuicja podpowiada mi tak: obalić Tuska, stworzyć front propisowski, a potem razem z USA na wschód, bez słuchania Berlina i UE.
  Pozdrawiam,
  G.

  Polubienie

 6. MG
  I zapewne większość Polaków tak myśli jak ten doktoryzowany specjalista od spraw Rosji

  Powodzić się to może tylko i wyłącznie w Ameryce, przecież nie na darmo wszyscy tam trąbią, że -America ist best country on the word Dla tych którzy o Amerykę się nie otarli przetłumaczę. -Ameryka jest najlepszym krajem na świecie, co jest oczywistym fałszem i kłamliwą propagandą
  Natomiast jeśli ja piszę iż mi tu dobrze w Polsce, to może dla tego, że mam małe wymagania. Ot, płatki owsiane na mleku i kromka chleba z masłem na śniadanie, ziemniaczki ze skwarką i zsiadłe mleczko na obiad, a na kolacje, chlebek razowy i kubek mleka.
  Każdy z tych posiłków to pycha. A chleb polski, to my mamy najlepszy na świecie, tyle, że różni ludzie chcieli by nam Polskę osmarować, obrzydzić, opluć.

  Podziękowania dla osób dzięki hojności których mogłem kupić sobie dobry mikrofon

  Polubienie

 7. A więc dobrze napisałem i nie mam manii prześladowczej uznając fakt, że: ..’Polski nie ma, żyjemy pod okupacją biznesowej mafii, że nie ma żadnych wyborów tylko cyrk, a władza jest nadana z góry i głosy społeczeństwa nie mają na to wpływu..”

  Polubienie

 8. Można dać ludziom wszystkie narzędzia, dostęp do zasobów i rzeczy, nawet do planów budowy ich wymarzonego domu, ale bez duchowej, umysłowej i emocjonalnej suwerenności dom pozostaje niewybudowaną, nierzeczywistą ideą istniejącą w przestworzach.
  Ta praca naukowa jest dedykowana tym którzy mają pasję i żywość do wolności oraz kompetencję by tu i teraz realizować skuteczne działania.

  http://bladymamut.wordpress.com/2013/12/31/podrecznik-globalnej-suwerennosci-johny-liberty/

  Możesz uczyć ludzi o politycznej, ekonomicznej i prawnej suwerenności, ale bez stawienia czoła naszym lękom, bez woli czy odwagi do działania – większość ludzi nie podejmie nawet żadnych kroków. Mowa jest bezwartościowa, słów jest mnóstwo, a działanie jest cenne i rzadkie.

  Polubienie

 9. Petycja do Senatu w sprawie JOW

  11 czerwca 2014

  Przedstawiamy treść opracowania, przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Senatu, petycji wniesionej przez 34 jednostki samorządu terytorialnego szczebla gminnego, miejskiego i powiatowego.

  W sprawie inicjatywy ustawodawczej zmieniającej ustawę z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy w celu wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

  W uzasadnieniu autorzy petycji postulują zmianę Kodeksu wyborczego w celu wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu RP i wyboru posłów metodą bezpośrednią. Wnoszący petycję krytycznie oceniają obowiązujący sposób obliczania głosów do Sejmu (progi wyborcze oraz metodę d’Hondta), który nie odzwierciedla faktycznej woli wyborców oddających głos na wybranego kandydata, a faworyzuje partię polityczną i wskazanych przez nią kandydatów.

  http://jow.pl/petycja-senatu-sprawie-jow/

  Polubienie

 10. Narzędzie dla destabilizacji Polski : RUCH INWESTORÓW poprzez NOWY KOŚCIÓŁ to jest BANKI I GIEŁDĘ.Ma o tym świadomość Marek Belka!!!
  Kto wypełni lukę w polskim CHAOSIE I NICOŚCI ?! :
  Narzędzie dla destabilizacji Polski : RUCH INWESTORÓW poprzez NOWY KOŚCIÓŁ to jest BANKI I GIEŁDĘ.Ma o tym świadomość Marek Belka!!!
  Kto wypełni lukę w polskim CHAOSIE I NICOŚCI ?! :

  Polubienie

 11. Kto ma go przycisnąć i jak ?
  Przeciez wszyscy się go boja nawet dotknąć a co dopiero przycisnąć.

  Zyd jest nietykalny,nawet gdy mu reke goj/gojka poda to nie przyjmie,bo został by do wieczora nieczysty.

  Zydow nie trzeba przyciskac,wystarczy ich normalnie wyprosić ze swego domu gdy nie potrafią się zachować jak ludzie i normalnie wspolzyc z innymi narodami.

  Polubienie

 12. po co się podniecać tym, czego się nie rozumie? przecież ani Sienkiewicz ani inni nie powiedzieli praktycznie nic nowego. Wszyscy, nawet średnio gramotni, pisali o tym od dawna na forach wszelakich. O co więc może tu chodzić? może o wzbudzenie sztucznego szumu, mającego za zadanie przykryć fakt uczestniczenia polskich bojówek działających na Ukrainie pod dowództwem człowieka o nazwisku Dziewulski? Ma on na Ukrainie swoich snajperów i oni bezczynnie przecież nie siedzą.
  Pokazywanie gnoma – pokrzywdzonego przez „komunę” rolą w filmie, willą i przyjęciem na studia prawnicze oraz wynagrodzenie go pracą nie męczącą, ale przynoszącą niezłą kasę – i grożenie tym, że mu sondaże wzrosły i powinien się szykować do sięgnięcia u nas po władzę może tylko śmieszyć. Niedawno hajlował on banderowcom; czyżby liczył na tak krótką pamięć Polaków? Jeden kurdupel już się na Rosję połakomił i potem uciekał ukradkiem zostawiwszy swoich żołnierzy na poniewierkę, głód i hańbę. Nie inny los czekałby i tego rzekomo naszego, rodzimego chowu.
  Więc należy raczej przyjrzeć się dokładniej, jak Polacy uczestniczą w mordowaniu Rosjan zamieszkujących Ukrainę, a nie zawracać sobie głowę jakimiś prywatnymi rozmowami rzekomo naszych ministrów, czy czym tam oni są. Równie dobrze można by ich było kompromitować tym, że w klozecie puszczają bąki. Każdy o tym przecież wie, choć tego nie słyszał. I dokładnie taką samą wagę mają te rzekomo tajnie nagrane prywatne rozmowy rzekomo naszych ministrów. Belka może sobie prywatnie bluźnić, jeżeli mu do tego gęby nie szkoda. W tej restauracji był on prywatnie, czy też Sienkiewicz, i miał prawo rzucać mięsem dowolnie, jeżeli to jego rozmówcy nie przeszkadzało. Praktycznie z każdej prywatnej rozmowy nagranej potajemnie i upublicznionej można zrobić przy pomocy obecnych mendiów aferę. Powinniśmy już być do tego przyzwyczajeni, bo robią nam to już dobre lat dwadzieścia. A jednak są u nas tacy naiwni nadgorliwcy, którzy wciąż się na te tanie chwyty łapią.

  Polubienie

 13. A lapia się bez przynęty,na goly haczyk !
  Przeciez teraz już rozpoczela się kolejna akcja wyborcza,trzeba udawac walke partyjna,trzeba się pokazywać z roznych stron – my dobrzy wy zli.
  Warto obserwować ludzkie zachowania (nie tylko politykow),trzeba się przygotować do „przestrojen” i udawanych lustracji.
  Obserwowac nowo powstale ruchy narodowe (którego,jakiego narodu) ,zaczynając od przywodcow.
  Teraz jest „moda na 2 konie trojańskie” a trzeci jest w zapasie .
  Panstwo polskie „zipie”.

  Polubienie

 14. Ma swoje PUŁAPKI,które opisał James Godsmith w odniesieniu do kolejnej utopii ekonomicznej globalizmu to jest GATT i globalnego wolnego handlu.Po EKONOMII POLITYCZNEJ SOCJALIZMU to kolejna próba wprowadzenia raju na ziemi.Jest i szantaż destabilizacyjny dla niepokornych w postaci : RYNKÓW FINANSOWYCH i takie było przesłanie dla obrony politycznych zdobyczy w ramach partyjniackiej demokracji.Służy temu CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czytaj ŻYDOWSKIEJ wg podziału jakiego dokonał polski badacz Feliks Koneczny.Nawet ten autor został wycofany z lektur obowiązkowych w seminariach duchownych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s