Zjazd Krajowy POPiS


Nie mylić z PO i PiS

POROZUMIENIE ORGANIZACJI PATRIOTYCZNYCH I SOLIDARNOŚCIOWYCH

Z A P R O S Z E N I E

Zapraszamy na Zjazd Krajowy Porozumienia Organizacji Patriotycznych i Solidarnościowych w dn.27.czerwca [piątek] o godz. 14,30 w Warszawie przy ul. Chmielnej 9 [siedziba Stronnictwa Demokratycznego]
Głównym celem Zjazdu będzie utworzenie wspólnego Ogólnopolskiego Komitetu Wyborczego do wyborów samorządowych w 2014 roku, oraz dalsze zjednoczenie wysiłków naszych Organizacji i Środowisk do odzyskania własnego Państwa zawłaszczonego przez ludzi układu okrągłostołowego, państwa suwerennego, sprawiedliwego i sprawnego, państwa które troszczy się o interes Narodowy i Obywatelski a nie o interesy rządzących, samozwańczych pseudo- elit.
Za Radę Patronacką: Za Zespół Organizacyjny:

Przewodniczący: Paweł Kukiz

Przewodniczący Zbigniew Wrzesiński
Ks. Józef Maj

W/ce Przewodniczący Piotr Rybak
prof. Andrzej Czachor Sekretarz Gen.

Tadeusz Bartold t.60236987

Warszawa dn. 24. 05. 2014.

POROZUMIENIE ORGANIZACJI PATRIOTYCZNYCH I SOLIDARNOŚCIOWYCH

My przedstawiciele Stowarzyszeń, Fundacji , Wspólnot, Związków i Organizacji Pracodawców i Pracobiorców i innych pozarządowych organizacji społecznych, kierując się wyłącznie interesem Narodu i działając na rzecz wspólnego dobra jakim jest Rzeczypospolita Polska zawieramy Porozumienie, którego celem jest zjednoczenie wysiłków ku odzyskaniu własnego, suwerennego,sprawiedliwego i sprawnego Państwa, zawłaszczonego przez partyjno-urzędnicze klany ukształtowane magdalenkowym porozumieniem w 1989 roku.
Naszym naczelnym celem jest przywrócenie Państwa Obywatelom i doprowadzenie do stanu, w którym państwo będzie się troszczyło o interes Narodowy i Obywatelski a nie o interesy rządzących tzw. „elit”.
Będziemy zmierzać do takich zmian w legislacji aby system polityczny Państwa Polskiego gwarantował przestrzeganie praw obywatelskich i respektował zasady suwerenności Narodu.
Będziemy wspólnie dążyć do zmiany obecnej ordynacji wyborczej do Sejmu i wprowadzenia wyboru posłów w 460 Jednomandatowych Okręgach Wyborczych [JOW] aby umożliwić Polakom realną władzę nad wybranym posłem i przywrócić każdemu obywatelowi bierne prawo wyborcze.
Będziemy dążyć do takich zmian w ustawie o referendum , by wola Narodu wyrażona w sposób bezpośredni była bezwzględnie wiążąca dla wybranych wcześniej przezeń władz.
Będziemy wspólnie dążyć do ustanowienia społecznej kontroli nad działalnością wymiaru sprawiedliwości przez wprowadzenie zasady wybieralności sędziów i prokuratorów, wprowadzenie ław przysięgłych, kontroli Senatu nad działalnością sądów i przywrócenie instytucji rewizji nadzwyczajnej a także pełne nagrywanie wszystkich rozpraw sądowych oraz dopuszczenie do udziału w procesach stowarzyszeń obywatelskich.
Tak nam dopomóż Bóg.
Nasze Porozumienie jest otwarte dla wszystkich, którzy uznają, iż źródłem wszelkiego zła i patologii w Państwie Polskim jest magdalenkowe porozumienie z 1989 roku usankcjonowane „konstytucją Kwaśniewskiego” w roku 1997.
Chodźcie z nami! Musimy iść razem! To ostatni dzwonek!
Póki jeszcze nie zginęła…..

Paweł Kukiz

Reklamy

15 uwag do wpisu “Zjazd Krajowy POPiS

 1. To nie jest moja agitka Kukiza, to jest jedynie informacja, że coś takiego ma się odbyć i jeśli ktoś chce wziąć w tym udział, posłuchać, lub uwierzyć, ….

  Polubienie

 2. APEL DO NARODU POLSKIEGO

  Komentarze pod filmem

  Stream

  Walerian Dabrowski 3 godziny temu

  Panie Rybak na ulice to może pan zaprosić swoich kumpli ale nie Polaków.
  Na tatą prowokację czekają właśnie pana kumple.
  Odpowiedz ·

  Jacek Pieterwas 1 godzinę temu

  Niech Pan założy okulary na nos, Panie Rybak, to może Pan dojrzy, kto jest największym beneficjentem 25-letnich rządów. Nie ma pieniędzy na nic, tylko na … stoi Pan pod przecież pod krzyżem. Nie ma większego wygranego niż instytucja KC. Na barykady ludu tej Polski, której nie ma (?). Co Pan pie… Panie Rybak. Młodzież nazywa to „pogięciem”. Ja bym dodał: na Boga! Kto Pana rzeźbił Pnie Rybak? Do czego Pan nawołuje? Do bratobójczej walki pod szyldem pana boga?
  Odpowiedz ·

  Polubienie

 3. Taka informacja tu (?),dla kogo ?

  A ten wzywający na barykady,to co,nie potrafi ocenic sil ?

  Dzis trzeba bitwy wygrywać BEZKRWAWO ,bo wrogom naszym o to chodzi abyśmy się wykrwawiali.
  Najpierw bojkot i sabotowanie wszystkiego co nie nasze,NIE POLSKIE !
  Na to nie potrzeba zadnej broni,barykad manifestacji/demonstracji, po za informacja i PRAWDA.

  Czy ty „bojowniku oburzony” nie wiesz co jest czyje w Polsce,dlaczego leziesz do niego po wszystko,idziesz do niego pracować za miche,leziesz do jego „biznesu kościelnego”,dajesz na tace ,spowiadasz się u niego,czcisz jego jahwe ,który sobie nie ciebie ale gnębiciela twego upodobal .
  Leziesz do jego gabinetu medycznego,szpitala,apteki po co, po szybsza choroobe i smierc ?
  Chcesz wygrac jakas sprawę w jego sadzie ,myślisz,ze jego adwokat cie obroni ?
  Leziesz na ulice demonstrować ,bo on ci tak kaze abys sobie pokrzyczał i ulzyl w tlumie ?
  Co chcesz tym osiagnac ,myślisz,ze jego policja i wojsko da ci szanse zmienić jego rzady i swoich slugusow,co najwyżej ich poprzestawia na stanowiskach,zmieni ci proboszcza,burmistrza ,wojta ,starostę az po prezydenta ale to caly czas nie będą POLACY tylko sługi mieszanej krwi za koryto dla nich.

  Poczytaj mnie od czasu do czasu i dowiedz się co należy czynic ,jak będziesz pragnal wyjasnien i miał więcej pytan – PYTAJ ,jak bezkrwawo można WSZYSTKO i WSZYSTKICH w POLSCE ZMIENIC NA POLSKIE.
  No i jeszcze jak chcesz być poważny,to ubierz się do przemowien jak przystalo na POLAKA a nie lachmyte w rozpiętej koszuli na tle flag narodowych i zawieszonego tam krzyza ,mow po polsku SPOKOJNIE BEZ WYMACHIWANIA REKAMI ,bo czynia to tak tylko SZMULE i SZWABY z polskimi nazwiskami.
  Dzis już nikt nie bierze się nawet na Matke Boska w klapie marynarki,dowiedzielismy się tez kim jest zakonnik ze swymi mediami w Toruniu i cala ta udawana „walka” z nim.
  Ksieza ,którzy byli faktycznie POLSKIMI PATRIOTAMI dawno już nie zyja,natomiast statyści i pozoranci sa przy zyciu i jako pasterze „się pasa”,zas owce i barany chudne po drodze strzyżone.

  Ruchow pseudonarodowych,takze zlobow partyjnych jest dziś w Polsce jak grzybow po deszczu ale chocby z nazwy nie ma POLSKIEGO,sa narodowe ale nie podaja którego narodu,a narodow w Polsce roznych przybywa na miejsce polskich emigrantow,paszporty polskie do nabycia w hurcie !

  Jedno co racja ,to nie ma już czasu na zwlekanie ale z POLSKA – POLAKOW DZIALANOSCIA NARODOWO-WYZWOLENCZA Z POD OKUPACJI SZMULO-SZWABSKIEJ !

  Ja chce dozyc kiedy powstanie POLSKI RUCH NARODOWY POLAKOW (PRNP) i to o sile wiekszej niż kiedyś PZPR czyli około TRZECH MILIONOW PRAWDZIWYCH POLAKOW o czystej nie zmieszanej z inna, RUCH z POLSKA KRWIA SLOWIANSKA !
  Tylko taki ruch może nas uratować,ktory bezkrwawo przejmie RZADY W POLSCE i będzie
  PO POLSKU RZADZIL a nie jak wariaci dyktują wspolczesnym .

  DAJ BOZE !

  Polubienie

 4. Stwórzmy „Kodeks Postępowania Polaka Słowianina i Polki Słowianki”.
  Moje propozycje pierwszych paragrafów
  Zbiór wymagań wobec Słowianina i Słowianki…

  … pragnących zachować czystość rasową.

  1. Dbaj o swoje zdrowie, odrzuć niszczące cię używki, alkohol, papierosy, narkotyki itp.

  Twoja krew nie może się zdegenerować, potrzebna jest dla przyszłego rozwoju naszej rasy

  2. Nie poślubiaj partnera obciążonego genetycznie, upewnij się co do stanu zdrowia kandydata (kandydatki) na małżonka. Jeżeli popełnisz błąd, pamiętaj:

  będziesz winien cierpień swoich dzieci i wnuków!

  3. Siła naszej rasy leży w zapewnieniu jej odpowiednich cech dziedzicznych (jakość naszych dzieci).

  Dla wielkości i trwałości swojego narodu zadbaj o możliwie największą ilość zdrowego słowiańskiego potomstwa –

  dzieci to skarb naszego narodu.

  4. Twój partner winien reprezentować wartość genetyczną nie niższą niż ty. Przyjrzyj się dokładnie cechom jego charakteru, zapoznaj się z historią jego rodziny, jakich miał przodków…

  Wstąp w związek małżeński tylko z kobietą (mężczyzną) Twojej rasy, aby wasze dzieci mogły dziedziczyć po was czystość krwi i całą spuściznę kulturową waszego ludu.

  5. Sens twojego istnienia polega na twórczości, która jest najwyższą treścią człowieczeństwa. Nigdy nie pozwól zepchnąć się do roli jałowego konsumenta kultury. Twoim przeznaczeniem jest walka, bądź kreatorem słowiańskiego porządku wszechświata.

  Polubienie

 5. POPIERAM !
  To dla MLODYCH,DORASTAJACYCH,WCHODZACYCH W DOROSLE ZYCIE POLEK i POLAKOW !!!

  Doradz co maja czynic ci,ktorzy już sa w związkach mieszanych narodowości .
  Jest już wiele przypadkow,ze sa rozwody na tle rasowym ale ile przy tym cierpień szczególnie dzieci.
  ABY OCZYSCIC POLSKA KREW POTRZEBA 25 LAT !

  Jakie „filtry” i DZIALANIA ???

  Polubienie

 6. ———-SCENARIUSZ FILMOWY -rodem z HOLYWOOD ???
  ————NA SPECJALNĄ okazję do walki z Rosją ?———- a jeżeli ??!!

  1—Tusk , Sienkiewicz, Belka -za 1 zamachem 3 patriotów

  2—Sienkiewicz z Belką przeprowadzają rozmowę o USTAWIE ,rzekoma troska o Polskę ma UWIARYGODNIĆ BILBERGA Belkę w oczach Polaków
  3—Tusk wychodzi na patriotę bo !! chce ustawy !
  4—Sienkiewicz też patriota bo poszedł w spr.ustawy —na ratunek dla Państwa ,którego już NIE MA

  —jaki z tego morał ??
  ludzie którzy doprowadzili do UPADKU POLSKI z dnia na dzień stają się patriotami / bo przecież chcieli /
  —SYJONISTYCZNY !! PIS -jako licencjonowany patriota przejmuje ster rządów w Polsce
  —-USTAWA ??? tak skompromitowaną !! już NIKT nie będzie się zajmował

  ——-STATUS QUO zostało zachowane –TUSK i PO patrioci ! zostali uwaleni bo ??? chcieli silnej Polski !! —-ale te cholerne taśmy
  ——OSACZANIU Rosji ! już nic nie przeszkadza ! POLSKI NIE MA

  ——–JUDEOPOLONIA z judeochrześcijaństwm ma się znakomicie

  —- co z innymi skompromitowanymi – GOJE ? a komu oni są już potrzebni ?!

  Polubienie

 7. Z psami maly kłopot ale z lwami DEZINFORMACJI sa problemy.
  Jak czytam na lzemediach w słynnych taśmach podsłuchowych jakos cicho o PiS-dzielcach ?

  Polowanie na „tus-kowcow” trwa a otumanieni PiS-em nie mogą doczekać się przyspieszonych wyborow.

  W tym wszystkim ciekawym może się okazac „nowe wejście Pali-kota”,choć na teraz kot spalony.

  Polubienie

 8. „jaroslaw,Jaroslaw – chwala Ukrainie !” .
  A tu masz ,kot zdechl.
  Nie,nie,nie kot Jaroslawa Kaczynskiego ,ten ma się ponoc dobrze – zdychają koty na Ukrainie,jest zmartwienie,co z tym zrobić ,nawet Poroszenko nagle posiwial,jak zobaczyl „zdychające koty”.

  Polska partia (a jakze) zwaca się PiS rosnie w sile i ma Polakow ratować przed …….. ,tylko jeszcze pozostalo wygrac wybory a reszte pojdzie latwo – to i tam to się wymieni,cos się sprzeda ,gaz lupkowy poplynie ,reszte kopalni się zamknie aby ludzie nie palili weglem (Krakow już to poczynil).

  Idzie nowe ,prosto z Izraela i obu Ameryk !
  NATO tez nie spi.

  Polubienie

 9. Nikt nie chce tego tematu ciagnac,a to dlaczego ?

  Indianin mi podpowiada:
  „Blada twarz, czy ty nie rozumiesz ,ze ten portal PiS przejal ?”

  Ja mu na to :
  Jeszcze nie calkiem ,bo ostatniej wplaty nie było,
  no a WPS nie daruje nic za darmo .

  Kupic nie kupic ,potargować warto ,
  w Polsce nie jeden zlotnik „działa” !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s