Jaki będzie/jest świat według „boga” z Wall Street, City of London, Uniwersytetu Harvarda oraz londyńskiej School of Economics?


Ponieważ koledzy – jak przysłowiowi żydzi – się kłócą czy „bóg” Putin dobry czy zły, pozwolę sobie wypuścić przetłumaczony przeze mnie w pociągu na trasie Kraków-Gdańsk (wciąż 8 godzin, tak źle 20 lat temu nie było) tekst na temat tego jak będzie – już wygląda – coraz bardziej zuniformizowany świat, w którym słowo Marks zostało zakazane, a pomniki Lenina wyburzone. Dostałem go od mego „fana” z St. Petersburg na Florydzie, Bena Chapińskego.

A w chwilę po odczytaniu, nadesłanego emailem poniższego „proroctwa”, włączyłem internetową Rossija24 i usłyszałem, jak znany mi osobiście „żelazny minister” kolei żelaznych Rosji, Vladymir Jakunin mówił, na jakiejś wielkiej „euroazjatyckiej” konferencji z udziałem Japończyków, że Rosja planuje, wspólnie z USA, przedłużyć transsyberyjską, „komunistyczną” jeszcze kolej BAM na Kamczatkę i przez Cieśninę Beringa na Alaskę do centrum Kanady i USA (Amerykanie mają już w planach tunel pod cieśniną Beringa). A wszystko to po to, aby ułatwić transport przedmiotów z Japonii oraz Chin (i surowców z Syberii) do potrzebującej tych zatruwających planetę śmieci Ameryki. I to są sprawy, o którymi się zajmują MOŻNI TEGO ŚWIATA, a nie głupie popierdywania kto jest żydem a kto Prawdziwym Polakiem – to przecież się nagłaśnia aby zakryć fakt, że ludzkość, jako twór rozumny, już od angielskiej rewolucji przemysłowej się skończyła. 

Z blogu http://www.eschatonblog.com/2005/03/network.html

Sunday, March 06, 2005 

Pan się wmieszał w pierwotne siły przyrody, panie Beale, a ja tego nie chcę! Czy nie jest to jasne? Pan myśli, że pan po prostu przerwał umowę biznesową – ale to nie prawda! Arabowie wysączyli miliardy dolarów z tego kraju i teraz muszą je zwrócić. Jest to fala powrotna, grawitacja przypływu. Jest to równowaga ekologiczna. Jest pan starym człowiekiem, który myśli w schemacie narodów i grup etnicznych. Nie ma narodów. Nie ma nie ma grup etnicznych. Nie ma Rosjan. Nie ma Arabów. Nie ma grup etnicznych. Nie ma trzecich światów. Nie ma Zachodu! Jest tylko jeden całościowy system systemów, jedno wszystkoobejmujące, pozaludzkie, wzajemnie splecione, współoddziałujące, wieloodmienne, wielonarodowe panowanie dolara.Petrodolarów, elektrodolarów, multidolarów, reichmarek, rinów, rubli, funtów i szekli. To jest międzynarodowy system walutowy, który określa całość życia na tej planecie. To jest naturalna kolej rzeczy dzisiaj! To jest atomowa i podatomowa struktura galaktyczna kosmosu obecnie! A pan próbuje się sprzeciwiać tym naturalnym siłom natury, i Pan będzie PROSIŁ O WYBACZENIE!

 

Czy Pan zrozumiał, panie Beale?

 

Niech pan włączy pana mały 21 calowy ekran i posłucha o Ameryce i demokracji.Nie ma Ameryki. Nie ma demokracji. Jest tylko IBM, ITT, DuPont, Dow, Union Carbide and Exxon. Nie ma narodów w dzisiejszym świecie. Co pan myśli, o czym Rosjanie rozmawiają w ich radach ministrów – o Karolu Marksie? Oni wyciagają swoje grafiki programowania liniowego,  teorie statystycznych decyzyji, minimaksymalnych rozwiązań i licząprawdopodobieństwa stosunku zysków do kosztów ich transakcji i inwestycji, dokładnie tak samo jak my to robimy. My już nie żyjemy w świecie narodów i ideologii. Świat to biznes, panie Beale! Świat to zlepek korporacji, całkowicie określonych przez niezmienne prawa biznesu. Świat to jest biznes, panie Beale! I nim był od momentu człowiek wyczołgał się z błota. A nasze dzieci będą żyły, panie Beagle by zobaczyć perfekcyjny świat w którym nie ma wojny ani glodu, zniewolenia i brutalności — jedna wielka ekumeniczna korporacja, dla której wszyscy ludzie będdą pracować  dla wspólnego zysku, w którym każdy człowiek będzie udziałowcem, wszystkie jego potrzeby zabezpieczone, wszystkie obawy uspokojone, każda nuda zabawiona. 

(ponoć napisane już w roku 2005 – tę „wojenkę” na wschodniej Ukrainie to mamy dla zabicia naszej, wyprodukowanej przez IBM, internetowej nudy siedzenia przed kompem.)

 

 

 

23 uwagi do wpisu “Jaki będzie/jest świat według „boga” z Wall Street, City of London, Uniwersytetu Harvarda oraz londyńskiej School of Economics?

 1. Co nie ma ?
  Ludzi na swiecie ?
  I kto tu jest chory ,ten co to pisze olśniony zlotem ???

  CHCE ALE NIE MOZE zagluszyc w sobie PODLOSC pisząc brednie,chce zniszczyć swiat i jego Stworce !!!

  BYLY,SA i BEDA RASY !
  Tak dobre jak i te podle,ktore zatracily sumienia i DUSZE.
  BYLA,JEST i BEDZIE WALKA RASOWA !
  PRZEPADNA DIABLY i ICH PLEMIONA ZMIJOWE,POWROCI BOSKI PORZADEK !!!

  Żadna korporacja nie będzie człowiekowi dyktować co ma jesc,pic,czym oddychać i gdzie mieszkac.

  To wszystko runie jak przysłowiowy domek z kart,
  jak synowie i cory rekinow w spadających samolotach „na haju”,
  czy w pedzaych swych brykach.

  UROJENIA LUDZI CHORYCH PSYCHICZNIE,KTORYM BOGACTWA PRZYSLONILY ROZUM !

  NIE UDA WAM SIE LOTRY ZABIC NORMALNOSCI i BOGA W SERCACH LUDZKICH !!!

  ZDECHNIECIE WKROTCE ,ZADLAWICIE SIE SWYM CIELCEM !

  Polubienie

 2. Świat taki nie będzie i dlatego Międzynarodowy Żyd ma poważny problem: znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Możliwości geszeftu osiągnęły apogeum stąd narastający kryzys, a wojna jądrowa może zlikwidować także Żyda.

  Polubienie

 3. Nie daj Boze wojen na masowa skale !
  Kto jaka bronia wojuje od takiej ginie.
  Kto sieje wiatr ten zbiera burze !
  Zlo ma lustrzane odbicie !
  Krzywdy nie wynagrodzone,grzechy nie odpuszczone !
  Nie czyn drugiemu co tobie nie mile !
  Chytry dwa razy traci !
  Pyszalek nigdy się nie wzbogaci !
  Chocby ci była bida ,nie idz po lichwe do zyda !

  ZYJ i DAJ ZYC INNYM !!!

  Polubienie

 4. Ma Pan rację Panie Dariuszu. To pisze jakiś miężyd. Ich wyobraźnia /chora/ zawsze przekraczała ich możliwości. Wszędzie zrobią burdel gdzie się dotkną i zwalają na goi.

  Polubienie

 5. Panie Glutek, czasem ze swym nowym indiańskim kumplem, odizolowany od świata w swym małym preriowym domku, nie przesadzasz w paleniu „zioła”..?

  Kijem Wisły nie zawrócisz… Taka smutna prawda. Świat stał się globalną wioską, w której ponadnarodowi prywaciarze, czyli możni tego swiata, poprzez sieć marek-symboli o globalnym zasięgu, nie tylko podpowiadają co masz konsumować, w co się ubierać, ale przede wszystkim co czuć i co myśleć, jak żyć i planować życie swoim najbliższym.

  cyt. Glutka: „BYLY,SA i BEDA RASY ! (…) BYLA,JEST i BEDZIE WALKA RASOWA !”

  A oto pierwszy przykład z brzegu, skład Szwajcarii w meczu z Francją „naszpikowany” rdzennymi Szwajcarami:
  Diego Benaglio
  Ricardo Rodriguez
  Johan Djourou
  Stephan Lichtsteiner
  Steve von Bergen
  Xherdan Shaqiri
  Valon Behrami
  Gokhan Inler
  Admir Mehmedi
  Granit Xhaka
  Haris Seferovic

  Na marginesie, dobrze, że chociaż owi „możni”, jeszcze nie zawsze wygrywają w sporcie. Przykład dzisiejszej przegranej Włoch z Kostaryką na mundialu.

  Polubienie

 6. A znasz to ?
  „Prawdziwek jak rydzyk „.

  Poczciwy Tadeuszu musisz przyjąć i to do wiadomości :
  Tonacy brzytwy się chwyta .

  ZYDOW OD SRODKA JUZ ROZSADZIL HANDEL !

  I to gdzie – w CHINACH .

  Proszę zauwazyc jak o Chinczykach nagle zrobila się cisza w scierwomediach ?
  A wiecie dlaczego ?
  Ruszcie swymi glowami zapatrzonymi w Ukraincow,Rosjan,Niemcow i Zydow,moze cos wydumacie STRATEDZY .

  „Panda (narazie) SPI . ”
  Oni się ich BOJA !
  Dluznik nie ma dobrego spania.

  Postanowilem was trochę inaczej zmuszać do myslenia ,chyba zauwazyles admininie,nawet Prezesi ruszyli się z posad.
  Jeszcze tylko chce podjurgac „filozofie polska” zas szmuli i szwabow zostawiam w „samobalaganie”.

  Lato.lato,lato czeka ,
  razem z latem czeka rzeka …… – znacie piosenke ?

  Piosenka jest dobra na wszystko !

  A wojny ,pyta mnie mój znajomy Indianin przy paleniu fajki pokoju .
  Odpowiadam jemu i Wam – TYLKO GLUPCY SIE BIJA !

  Polubienie

 7. Od reformacji wszystko się zaczęło i słownik Bertranda Russella dla komunizmu mozna dostosować dla globalizmu :
  Jahwe = Materializm dialektyczny = Chaos i Nicość
  Mesjasz = Marx = Ewolucyjna droga marksizmu
  Naród wybrany = Proletariat = Świat finansjery
  Kościół = Partia komunistyczna = Banki i Giełda
  Powtórne przyjście (Mesjasza) = Rewolucja = Radykalizacja negacji
  Piekło = Kara na kapitalistów = Kara na “gojów”
  Tysiąclecie = Rzeczpospolita komunistyczna –Rzeczpospolita globalizmu.

  Problem jest w tym pod jakim znakiem będzie ta RZECZPOSPOLITA realizowana.Nie wyszło pod CZERWONA GWIAZDA,kto zatem wygra WOJNĘ O PIENIĄDZ?!

  Polubienie

 8. No i co by tu napisać… Marks 4ever ! Droga do piekła wybrukowana jest uniwersalizmami (wartościami ogólnoludzkimi). Pamietam dyskusję kilka lat temu z zagorzałym komunistą, który próbował mi dowieść, że indywidualne potrzeby każdej jednostki mogą być spełnione w komunizmie jeśli gospodarką centralnie planowaną będą zarządzać nie ludzie (marksiści debile), tylko superkomputer dysponujący ponadinteligencją – taki skynet jak z „terminatora”. Podobny pomysł podoba się również pseudo antyglobalistom – twórcom „zeitgeist”. No i nie będzie żyda ni greka, tylko „ulepszona” wersja proletariusza – homo liberalus idioticus.

  PS. Coś mi mignęło przed oczyma, że niedawno skończył pan 72 lata (?). Imponujący wiek, ja dorastający w post marksistowskim świecie chyba chyba tyle nie wyrobie… a może warto spróbować… na złość biznesowym bez narodowym internacjonałom? W każdym bądź razie prezencik w markgloggowym klimacie 😛 :

  PS. nr 2 W mamonowych korporacjach też trzeba wyrabiać normy, sprzedaży np. Lenina się naczytali?

  Polubienie

 9. Wojna o pieniadz już jest wygrana.
  Teraz rozpoczela się wojna o ZDROWA ZYWNOSC,WODE i POWIETRZE !!!

  Swiat i ludzie sa truci .

  Polubienie

 10. „homo liberalus idioticus.” – jest kreowany przez CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĘ pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Padła klasyka,a wraz z nią logika,co dokumentuje,że odstąpiono od listu listu rozwodowego opisanego przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.
  @Gutek
  Może już jest zwycięzca w WOJNIE O PIENIĄDZ,tylko nie ma jeszcze rachunku udziału Polski w tej wojnie.W Polsce toczy się wojna na slogany inspirowana przez STRONNICTWA:RUSKIE,PRUSKIE i ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIE.

  Polubienie

 11. A co z NIEMIECKIMI (układami) ?
  Prusy to nie taka znowu czysta krew .
  Wiara/religia tez wchodzi w rachubę i to bardzo poważnie !
  Co będzie jak do tego jeszcze muzułmanie „zaleja swiat” ?

  Proszę tez poszerpac w sieci net i zobaczyć jak Zydzi bratają się z Afrykanczykami .

  No i zolta rasa,to sa dopiero MROWKI !

  Oj będzie się dziac AJWAJ .

  Trudno zgadywać jaki będzie swiat,jedynie Pan Bog wie,Ktory nie daje sobie w kasze pluc zadnym lotrom.

  Polubienie

 12. Polacy doświadczają CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI.
  Chińczyk Song Hongbing napisał książkę WOJNA O PIENIĄDZ po doświadczeniach i analizie jak wpływają żydowskie ruchy umysłowe i polityczne na politykę globalną.
  Można mieć tylko nadzieję,że CHINY są państwem ŚRODKA i jest już świadomość tego,że całe zło zaniechania postanowień rozwodowych na linii HELLENIZM A JUDAIZM rozpoczęło się od reformacji.

  Polubienie

 13. Tak,tak z Chinczykami nie ma zartow .
  Widzimy jak rozeszli się po swiecie podobnie jak Zydzi.
  Dali ludziom tani towar,jadlo, a teraz szykują LANIE !

  Polubienie

 14. A co czynic kiedy daja lanie ?
  Jedni mowia uciekać,drudzy,ze bronic się należy.
  Sa i tacy,ktorym lanie nie pomaga i wrzeszcza HOLOKAUST – bez poprawy dalej czynia zlo i co z takimi zrobić ?
  Był w Niemczech dyktator z wasikiem,ktory chciał z tym sobie poradzić ale ponoc zwial do Argentyny i tam dokonczyl w skrytości zywota.

  Jak ludziom przetlumaczyc/wyperswadować/wylozyc,ze czynia zlo i nauczyć ich czynienia dobra ???

  Polubienie

 15. Czy zli ludzie maja sumienie albo reagują na krytykę kiedy uparcie tkwia w przekonaniu,ze „ja to jestem ja ,a ty to jesteś ty ” – ?
  Do pyszalkow nie dociera krytyka !

  Polubienie

 16. Gdy zachorujesz i nowoczesna elektroniczna diagnostyka da ci wyniki ,to „nieomylny lapiduch” wyrecytuje ci wyrok :
  RAK/NOWOTWOR/ATAK SERCA/MIAZDZYCA/UDAR/PARALIZ,musimy temu „zaradzić” (i zaplacic) ,nie chce pania/pana straszyć ale zostało już (tu wylicza) tyle tygodni.m-cy zycia,no gora rok,dwa lub trzy !
  Skierujemy pania/pana do najlepszego specjalisty (prof.hab),zrobimy wszystko (az po wyczyszczenie kasy/konta/ubezpieczalni) aby ratować zycie.
  Posiadamy dzisiaj wysokie specjalizcje ,najnowocześniejszy sprzet,wzorem amerykańskim,niemieckim,francuzkim,innym (tu przechwałki i wyliczanki) ale …… to będzie kosztowac .

  Oto mamy swiat i ludzi w nim/na nim zyjacych.

  Zrobimy wszystko dla pani/pana aby ratować tak długo jak się da (bedac przy kasie i dobrym ubezpieczeniu).
  Przy tym proszę nie kierowac się,ze tam gdzies istnieja jakies inne terapie/sposoby leczenia,uzdrowienia przy pomocy medycyny naturalnej,bo to sa „mrzonki,zabobon,zacofanie cywilizacyjne”,dzisiaj medycyna tak daleko zaszla,ze jesteśmy w stanie człowiekowi nie tylko uratować zycie ale je przedluzyc ,mamy naj,naj nowsze procedury.

  Noi i pacjent,jego rodzina u- wierzyli – gdy skonczyla się kasa PACJENT wzial i UMARL,
  jak chociażby ostatnio aktorka Braunek („Olenka”).
  O skutkach i wynikach chemioterapii czy „radiozabijania” nie wspominam
  Także o ostatnich zastrzykach w domach starcow czy hospicjach.

  Eutanazja w toku.

  Pytasz jaki będzie swiat .
  Odpowiadam :
  Taki jaki na nim ludzie.
  DOBRZY i ZLI .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s